Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom egyesek mit néztek, de ebből simán lehetett volna akkora alázás is, mint TT idejében. Azért csak 10 a diff, mert BB-ék korán hátradőltek...

Lehet, hogy valaki szerint 10 meccsből 9 nyerhető, de ha folyamatosan átaludjuk az első 3 negyedet, akkor még egy Tampa ellen is bajban leszünk... 9 meccs hozható? Én nagyon tartok a NO, BAL, KC triótól...látva a komolyabb csapatok elleni produkciót (ATL, TEX, Pats).
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
igazából a legnagyobb pozitívum tegnappal kapcsolatba (és az atlanta ellen is ez volt az egyetlen 😀) hogy az ellenfél 95% körüli játékot hozott mi meg gyengék voltunk (legalábbis az elvárthoz képest) és így is lőtávolba kerültünk
ergo ha végre összeállna a csapat akkor nem lennénk rosszak 😀
de lehet nem jól látom 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Ball nem is értem mit keres a pályán bármikor. Így én is futok. Sehogy. Moreno ilyen gyenge hogy nem jobb ennél? De ugyanez Mays és Ramirez. Ramirez helyett bármikor lehetne hozni 1 jobbat akárhonnan. Hihetetlen gyenge.

Csak és kizárólag Miller miatt van jó érzésem. Annyira várom hogy Riverst földhözcsapkodja.... Von földönkívüli ez már holt biztos. De jó lenne ha Elvis segítene neki mert lassan mindegy ha 3an védik Millert a többiek úgyse érnek oda.

Be kéne végre szereznem azt az 58-as mezt amire tavaly éveleje óta vágyom.. 😀

Szoktatok kintről rendelni? Honnan? Fog vki mostanság?

Nagy köszönet a Saintsnek, kellett hogy nyerjenek.

Nyerni kell SD ellen és 3-3-al mehetnénk pihenni egálban. Onnan simán meglehet a PO ami a minimum hamár a javulás miatt hoztunk vezéráldozatot. Utána 10 meccsből 9 nyerhető, sztem a Ravens nem oda lehet fel se raknám PM-et mert még szétszedik. Ebből a 9-ből 5-6 win kell és ha minden oké elég a divizióhoz.beresrobi
Ball: vagy jól szopik, vagy jó helyekre utal, más lehetőséget nem látok... 😛

Ramirez: ő csak azért került oda, mert nem lett értelme ilyen rövid időre hozni valakit Kuper felépüléséig...

Mays: hát ő a nehéz dió, valamit ő is tudhat, amiért Fox-ék szemet hunynak az elég nyilvánvaló hiányosságai felett. Remélem 2013-ban már nem lesz kezdő, vagy legalábbis nem nálunk...

Von: geci jó idén is, hiába figyelnek rá, igaz így most Doom szopik, de a csapat szempontjából így se rossz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Ball nem is értem mit keres a pályán bármikor. Így én is futok. Sehogy. Moreno ilyen gyenge hogy nem jobb ennél? De ugyanez Mays és Ramirez. Ramirez helyett bármikor lehetne hozni 1 jobbat akárhonnan. Hihetetlen gyenge.

Csak és kizárólag Miller miatt van jó érzésem. Annyira várom hogy Riverst földhözcsapkodja.... Von földönkívüli ez már holt biztos. De jó lenne ha Elvis segítene neki mert lassan mindegy ha 3an védik Millert a többiek úgyse érnek oda.

Be kéne végre szereznem azt az 58-as mezt amire tavaly éveleje óta vágyom.. 😀

Szoktatok kintről rendelni? Honnan? Fog vki mostanság?

Nagy köszönet a Saintsnek, kellett hogy nyerjenek.

Nyerni kell SD ellen és 3-3-al mehetnénk pihenni egálban. Onnan simán meglehet a PO ami a minimum hamár a javulás miatt hoztunk vezéráldozatot. Utána 10 meccsből 9 nyerhető, sztem a Ravens nem oda lehet fel se raknám PM-et mert még szétszedik. Ebből a 9-ből 5-6 win kell és ha minden oké elég a divizióhoz.
több mint 11 éve
TomBrady83 7
Jól nyomtátok, gratulálok a teljesítményhez! Külön köszönöm, hogy ezúttal normális maradt a hangvétel, és még akkor sem anyáztok Tökit, amikor mindent eldöntött a recovered fumble-lal. Este pedig szurkoljunk Timinek, hátha kap néhány dobást is!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Aludtam rá egyet
+ PM jó védelmet kapott. Jött 2 sack, de azon kívül kb közel se értek hozzá
+ PM ezt ki is használta, és nagyon jó meccsen van túl
+ Von Miller Von Miller Von Miller. A 2 félidőben ott volt a nyomás Brady-n. OK nyeltük a yardokat futásból, de ha végig így játszunk szoros lehetett volna
+ Demaryius Thomas egy beast. Hatalmas fizikális fölénye van, amit ki is tud használni.
+ Mike Adams és Rahim Moore megcsinálták a tackle-öket. Nyeltük a rövid playeket, franchise rekordot döntött a Pats 1st downból, de a két safetytől nem volt annyi miss tackle mint tavaly.

- Hol a picsába volt a passrush az 1. félidőben. Leírtam valahol már a meccs előtt, h attól tartok, mindenki coverage-et játszik majd, így nem lesz nyomás Brady-n, de így se védjük le Gronko-t. POnt ez történt. Szóba lett hozva Doom, ö foceolta volt a 4és5ös fumble, de ez az 1 nagy play mellette egész meccsen.
- Ramirezt kilóg ebből az OL-ből. Ilyesztő, h ő a legjobb cserénk, de lassan visszatérhet Kuper szerencsére.
- Demaryius Thomas egy beast, de ideje lenne megtanulnia vigyázni a labdára.
- Chris Harris teljesen esélytelen volt Welkerrel szemben. Ráadásul nem egyszer látszott rajta h teljesen meg van zavarodva a no huddle miatt.
- Mayst fent hagyni 3rd downban???? JDR ez komoly??? Azon kívül, h nem képes coverage-et játszani egy misstackle hegy! Őt támadjs a Pats és 1st down.
- Mays fent hagyni a pályán bármikor? Messze a legrosszabb játékosunk. Kicsit gyenge a fal közepe, kicsit inkonzisztens a DB sor, de mindezt elviselné a védelem, de egy ennyire kilógó MLB-t nem
Te'o vagy Ogletree 1. körben, bármi az ára.

A Chargers kikapott a NO Saintstől, így cask 1 GB-ban vagyunk, még a PO is elérhetőnek tűnik, de csak azért mert ez a leggyengébb divízió.
Hogy előrébb tartunk-e mint tavaly? Több pontot szerzünk, de többet is kapunk. Elsősorban azért mert nem lowscoring gamet, hanem hurryupot játszunk. A védelem kb ugyanaz, nevek alapján talán kicsit jobb, de a playcalling kb annyival gyengébb, támadóknál, szerintem az AVG gain per passing play jobban nőtt mint amennyivel az avg gain per rushing play csökkent és egy egy kicsit kiegyensúlyozottabbak vagyunk, de ez még mindig kevés. A divíziót akár meg is nyerhetjük, 6-10zel vagy 7-9-cel ki tudja mennyi kell majd, de a PO kaliberű csapatok ellen láttuk mit tudunk. Valójában ha van is előrelépés az kb az, h a gyengébb csapatokat magabiztosabban verjük, az erősebbek meg nem ütnek ki annyira mint tavaly.

Ez egyébként nem lenne rossz építkezési alap. Talán ha a következő drafton nem 3rd QB-t és 4th RB-t akarunk húzni az első három pickből, még lehet ebből valami, de megint "jövőre", utálom ezt leírni is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Ami a fontos nálam és amit gondnak látok: megint majdnem 3 negyedet átaludtunk (persze az első drive-os fumble-el együtt), 7 pontot szereztünk a harmadik negyed végéig. Ebben nem léptünk előre, hiába a future HoF QB, a két új TE és a jól működő fal. OK, ebben benne van az első negyedes Bay-Bay fumble is, de nem igazán érzem lehengerlőnek a támadójátékot...

Ismétlem, nem látom igazán a fejlődést. Tavaly azért ekéztek minket, mert a gyenge csapatokat vertük csak, az erősektől meg kikaptunk és jelenleg nagyjából ugyanitt vagyunk. A végső elszámolásban teljesen mindegy, hogy 10-45 vagy 21-31, persze a meccset nézve nem annyira, de arra 1-2 év múlva úgyse fog emlékezni a kutya se. Annyit fordult a helyzet, hogy a gyengébbek ellen erősebb a győzelem, a jók ellen meg 3 átaludt negyed és összeszedett nagy hátrány után kapaszkodunk, sikertelenül...

Én nem mondom, hogy Tebow-val jobban állnánk vagy akár ugyanígy, de azt se hiszem, hogy sokkal rosszabb lenne a helyzet. Persze majd most jönnek azok a meccsek, amik a különbséget kihozhatják, azok, ahol csak kicsivel jobb/rosszabb csapatokkal játszunk majd, de eddig nem tudok túl optimistán belemenni ezekbe a meccsekbe...

Gyengült a védelem és gyengült a futójáték is és ezeket egyelőre nem tudja ellensúlyozni kellő mértékben a fejlődő passzjáték...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Von mekkorát játszott megint Istenem...
Hihetetlen ez az ember.
Thomasnak megint volt 1 nagy baromsága de ne feledjük hogy megint 20 felett átlagolt ami iszonyat komoly (9/188).
Csak akkor békélek meg a srácokkal és Manninggel ha a diviziót 6-0-ra hozzuk... 😉 Simán lehet amilyen gyenge idén a div.

Este Jets! Nézni kell, Sanchezt kivégzi a Texans és jöhet a Tebow Time!!! Remélem.
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Az első driveban egy tök értelmetlen fumble miatt szórtunk el akár 7 pontot, és a 4. negyedben is a labdavesztésünkkel estünk el megint 7 ponttól. HA ezek nincsenek, és nem csinál a védelem röhejes, 3. és 17-re beszopott futást, akkor ez a meccs is zsebben lett volna... Persze nincs ha, meg talán, el kell kapni a labdákat, nem kell kiejteni, és a futójátékost a földbe kell döngölni, nem pedig kifelé terelni...
( Mivel 5 hétig USA-ban vagyok, Kaliforniában, a Chargers elleni meccset élőben fogom megtekinteni, ha van igény, majd dobok fel beszámolót, képekkel a meccsről. 😊 )Tomifinn
Hát ezt azért barokkos túlzásnak érzem...Felesleges belemenni,de ha nincs a Ridley fumbli,akkor vsz az utolsó fumblinak egyáktalán nincs is jelentősége.Szvsz Stormnál van a pont,a futást nem tudtátok megfogni,az első félidőben nem volt fent a védelem,PR első félidőben nulla és kritikus 3. kísérleteknél Welkerrel nem tudtatok mit kezdeni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor mivel vagyunk előrébb? Úgy igazából?StormST
Van egy future HOF írányító a csapatban, csak ennyivel. Igaz, hogy kikaptunk, de Bradyék az utolsó pillanatban is remegtek, hogy vajh meglesz-e a meccs. McGahe ha nem ejti el, a drive végén TD, Onside-kick, és onnantól kezdve ki tudja. Egy Pats ellen, aki tavaly a földbe gyalulta a csapatot (És ne feledjük, egy óriási győzelem után volt az a meccs, amikor még megvolt a hit mindenkiben, és brutálisan magasan volt az önbizalom)

Eric Cartmen után szabadon, ez most a Hit+1 csapat akkor 😊flzoli
Azért tavalyról lehet emlékezni az első Pats elleni meccsre is ám, ahol 16-7-re vezettünk az elején, de jött egy negyed alatt 3 (!) fumble, amivel a Pats átvehette a vezetést, addig azt se igazán tudták, hogy hol vannak. Ahhoz a meccshez képest (szerintem) annyira sokkal nem vagyunk előrébb, akkor a védelem hozta magát, amíg nem kellett állandóan a pályán lenniük és addig nem volt igazán versenyben a Pats...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Az első driveban egy tök értelmetlen fumble miatt szórtunk el akár 7 pontot, és a 4. negyedben is a labdavesztésünkkel estünk el megint 7 ponttól. HA ezek nincsenek, és nem csinál a védelem röhejes, 3. és 17-re beszopott futást, akkor ez a meccs is zsebben lett volna... Persze nincs ha, meg talán, el kell kapni a labdákat, nem kell kiejteni, és a futójátékost a földbe kell döngölni, nem pedig kifelé terelni...
( Mivel 5 hétig USA-ban vagyok, Kaliforniában, a Chargers elleni meccset élőben fogom megtekinteni, ha van igény, majd dobok fel beszámolót, képekkel a meccsről. 😊 )Tomifinn
Van rá igény, ha megteszed. Ezen igény az alapja a fórumnak és az egész sitenak. Előre is köszönjük!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Az első driveban egy tök értelmetlen fumble miatt szórtunk el akár 7 pontot, és a 4. negyedben is a labdavesztésünkkel estünk el megint 7 ponttól. HA ezek nincsenek, és nem csinál a védelem röhejes, 3. és 17-re beszopott futást, akkor ez a meccs is zsebben lett volna... Persze nincs ha, meg talán, el kell kapni a labdákat, nem kell kiejteni, és a futójátékost a földbe kell döngölni, nem pedig kifelé terelni...
( Mivel 5 hétig USA-ban vagyok, Kaliforniában, a Chargers elleni meccset élőben fogom megtekinteni, ha van igény, majd dobok fel beszámolót, képekkel a meccsről. 😊 )
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem egy ilyen Manningel (és nem szedi elő a Chargers fóbiáját) és lehetőleg nem csak Miller létezzen a védelemben, ütjük őket. Bár igazából eleddig egy meccsüket sem láttam idén, majd talán a Saints ellenibe belenézek. flzoli
Én láttam három meccsüket is, két győztes és egy vesztes meccset. Mindkettőt turnover hegyekkel nyerték meg, az Oakland ellenit így is csak szorosan, mert az RZ-ban alig csináltak valamit. Az Atlanta elleni meccs meg totál betli, nagyobb, mint bármelyik a mieink közül.

Rivers jobb - vagy inkább azt mondanám, kiegyensúlyozottabb - mint tavaly, de a csapat úgy üsszességében a három meccs alapján nem tett rám nagyon komoly benyomást. Verhetőek. A most kezdődő Saints elleni meccset is megnézem, az is segíthet felmérni őket. De én a Broncosban eddig sokkal több potenciált látok, ha a hibákat minimalizálni tudnánk.

Az MLB kérdés egyébként a mai meccs alapján tényleg problémás. De tökéletes csapat nincs. Megint a Coltsra hivatkozom, ami lehet, hogy már unalmas, de ettől még igaz: A Coltsban is voltak legalább ekkora lyukak amikor a 2 SB-be bejutottunk. Miközben amikor meg úgy nézett ki, hogy komplett a csapat - 2004 ill. 2005 - akkor nem jutottunk vele "semmire". (Csak érdekességképpen: 2005-ben a Colts #O mérföldekkel a többiek előtt lett #1 a ligában, a #D pedig liga második helyén végzett, és a legkomplettebb #D benyomását keltette végig a szezonban. Oszt kiestünk a divízió körben...)peterk2005
Bizony, akkoriban a Hayden-Jackson CB páros ligaelit volt. Ha jól emlékszem nem is nyeltek be 20+ yardot TD-t egész szezonban passzból. Sanders pedig söprögetett előttük. Csak úgy mellékesen 😀

Hát lehet hasonlítani a mai Broncos secondaryvel 😀 (Bár szerintem a Porter-Champ páros abszolút vállalható, sőt)

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akkor mivel vagyunk előrébb? Úgy igazából?StormST
Van egy future HOF írányító a csapatban, csak ennyivel. Igaz, hogy kikaptunk, de Bradyék az utolsó pillanatban is remegtek, hogy vajh meglesz-e a meccs. McGahe ha nem ejti el, a drive végén TD, Onside-kick, és onnantól kezdve ki tudja. Egy Pats ellen, aki tavaly a földbe gyalulta a csapatot (És ne feledjük, egy óriási győzelem után volt az a meccs, amikor még megvolt a hit mindenkiben, és brutálisan magasan volt az önbizalom)

Eric Cartmen után szabadon, ez most a Hit+1 csapat akkor 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem egy ilyen Manningel (és nem szedi elő a Chargers fóbiáját) és lehetőleg nem csak Miller létezzen a védelemben, ütjük őket. Bár igazából eleddig egy meccsüket sem láttam idén, majd talán a Saints ellenibe belenézek. flzoli
Én láttam három meccsüket is, két győztes és egy vesztes meccset. Mindkettőt turnover hegyekkel nyerték meg, az Oakland ellenit így is csak szorosan, mert az RZ-ban alig csináltak valamit. Az Atlanta elleni meccs meg totál betli, nagyobb, mint bármelyik a mieink közül.

Rivers jobb - vagy inkább azt mondanám, kiegyensúlyozottabb - mint tavaly, de a csapat úgy üsszességében a három meccs alapján nem tett rám nagyon komoly benyomást. Verhetőek. A most kezdődő Saints elleni meccset is megnézem, az is segíthet felmérni őket. De én a Broncosban eddig sokkal több potenciált látok, ha a hibákat minimalizálni tudnánk.

Az MLB kérdés egyébként a mai meccs alapján tényleg problémás. De tökéletes csapat nincs. Megint a Coltsra hivatkozom, ami lehet, hogy már unalmas, de ettől még igaz: A Coltsban is voltak legalább ekkora lyukak amikor a 2 SB-be bejutottunk. Miközben amikor meg úgy nézett ki, hogy komplett a csapat - 2004 ill. 2005 - akkor nem jutottunk vele "semmire". (Csak érdekességképpen: 2005-ben a Colts #O mérföldekkel a többiek előtt lett #1 a ligában, a #D pedig liga második helyén végzett, és a legkomplettebb #D benyomását keltette végig a szezonban. Oszt kiestünk a divízió körben...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Meglepő módon a futással nem tudtunk mit kezdeni. De lényegében mindegy is, ha a Pats formában van, akkor ha nem a futás akkor a passz viszi őket előre. Ellenük a taktika a FG-n tartás, és a hiba nélküli játék, ill. a hiba kikényszerítése. Ma egyik sem ment ezek közül, csoda lett volna, ha közelebb jutunk.

Amúgy pedig ne legyetek ennyire pesszimisták. 😊 A Giants tavaly körülbelül ugyanígy nézett ki ekkortájt, és mi lett a vége. Nem azt mondom, mi is meg tudjuk csinálni, de a világvége hangulat is korai.

Ebben a csapatban igenis megvan a potenciál. Még úgy is, hogy nálunk sokkal-sokkal több volt a hiba - key playekben elpottyantott labdák, több 3&tizenhosszú benyelése futásból, fumble, és lehetne sorolni -, még úgy is elég volt egyetlen Pats fumble, és ha nem hibázunk újra, még így is lehetett volna dobásunk. Na, például ebben feltétlenül előrébb vagyunk 2011-hez képest. Tavaly az ilyen meccsek kb. az első negyedben eldőltek és kész, max. az volt a kérdés, hogy mekkora lesz a blowout.

Amúgy pedig, ha már jönnek a hibák, akkor inkább ilyen meccseken jöjjenek a szezon első felében. Rosszabb lenne, ha nagyot hajtva, jól játszva ugyanígy kikaptunk volna mindhárom elit csapattól - ami simán benne van/volt/lett volna a pakliban -, és a sok hibát meg a gyengébbek ellen pakoltuk volna össze, és azokat a meccseket baltáznánk el.

A divízióért folytatott csata most kezdődik, a fontos meccsek most jönnek, még bármi lehet.peterk2005
Nincs itt meglepetés, csak gond: feladtuk a futás elleni védekezést, hogy megfogjuk a passzokat, de minden kulcs passzot beszoptunk, legtöbbször esély nélkül, akár Welker, akár Gronko, akár Lloyd volt a célpont...

Ez a vereség csak akkor lenne előrelépésnek nevezhető, ha TT lenne a QB, így még kevés, nagyon kevés, de ez nem PM-ről szól, hanem az egész csapatról. Szimplán mondva: nem lettünk eléggel jobbak...StormST
Szerintem sokkal jobban nézett ki a csapat, mint a PO-ban a legutóbb Brady bandája ellen. Persze sok a kérdőjel (Miller és CB között kábé mindenki). Az O# fal szerintem jobb, mint amire számítani lehetett eddig. Egész korrektül védik Manninget. A playhívás az nagyon konzervatív,főleg a meccsek elején, ebben kéne fejlődni szerintem. Tebow még mindig a nyomibb csapatok ellen fordítgatott, komolyabb csapatot vele se vertünk meg emlékeim szerint. flzoli
Akkor mivel vagyunk előrébb? Úgy igazából?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Meglepő módon a futással nem tudtunk mit kezdeni. De lényegében mindegy is, ha a Pats formában van, akkor ha nem a futás akkor a passz viszi őket előre. Ellenük a taktika a FG-n tartás, és a hiba nélküli játék, ill. a hiba kikényszerítése. Ma egyik sem ment ezek közül, csoda lett volna, ha közelebb jutunk.

Amúgy pedig ne legyetek ennyire pesszimisták. 😊 A Giants tavaly körülbelül ugyanígy nézett ki ekkortájt, és mi lett a vége. Nem azt mondom, mi is meg tudjuk csinálni, de a világvége hangulat is korai.

Ebben a csapatban igenis megvan a potenciál. Még úgy is, hogy nálunk sokkal-sokkal több volt a hiba - key playekben elpottyantott labdák, több 3&tizenhosszú benyelése futásból, fumble, és lehetne sorolni -, még úgy is elég volt egyetlen Pats fumble, és ha nem hibázunk újra, még így is lehetett volna dobásunk. Na, például ebben feltétlenül előrébb vagyunk 2011-hez képest. Tavaly az ilyen meccsek kb. az első negyedben eldőltek és kész, max. az volt a kérdés, hogy mekkora lesz a blowout.

Amúgy pedig, ha már jönnek a hibák, akkor inkább ilyen meccseken jöjjenek a szezon első felében. Rosszabb lenne, ha nagyot hajtva, jól játszva ugyanígy kikaptunk volna mindhárom elit csapattól - ami simán benne van/volt/lett volna a pakliban -, és a sok hibát meg a gyengébbek ellen pakoltuk volna össze, és azokat a meccseket baltáznánk el.

A divízióért folytatott csata most kezdődik, a fontos meccsek most jönnek, még bármi lehet.peterk2005
Nincs itt meglepetés, csak gond: feladtuk a futás elleni védekezést, hogy megfogjuk a passzokat, de minden kulcs passzot beszoptunk, legtöbbször esély nélkül, akár Welker, akár Gronko, akár Lloyd volt a célpont...

Ez a vereség csak akkor lenne előrelépésnek nevezhető, ha TT lenne a QB, így még kevés, nagyon kevés, de ez nem PM-ről szól, hanem az egész csapatról. Szimplán mondva: nem lettünk eléggel jobbak...StormST
Szerintem sokkal jobban nézett ki a csapat, mint a PO-ban a legutóbb Brady bandája ellen. Persze sok a kérdőjel (Miller és CB között kábé mindenki). Az O# fal szerintem jobb, mint amire számítani lehetett eddig. Egész korrektül védik Manninget. A playhívás az nagyon konzervatív,főleg a meccsek elején, ebben kéne fejlődni szerintem. Tebow még mindig a nyomibb csapatok ellen fordítgatott, komolyabb csapatot vele se vertünk meg emlékeim szerint.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagyon jó lesz majd ez a bye week. Rendet kell tenni sürgősen pár fejben.JC6
Sajnos ez most kevés lesz, a BYE nem hoz új MLB-t, nem tanítja meg a védőket TE-k ellen védekezni (min. 2 éve nem sikerül), márpedig így nem fogunk komoly csapatokat megverni...StormST
Addig még lesz egy igen komoly kis meccs a Chargers ellen... flzoli
Valóban, elnéztem a naptárat. Jobb lenne most a BYE, mert ez a mai a Chargers ellen is kevés lesz...StormST
Szerintem egy ilyen Manningel (és nem szedi elő a Chargers fóbiáját) és lehetőleg nem csak Miller létezzen a védelemben, ütjük őket. Bár igazából eleddig egy meccsüket sem láttam idén, majd talán a Saints ellenibe belenézek.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Meglepő módon a futással nem tudtunk mit kezdeni. De lényegében mindegy is, ha a Pats formában van, akkor ha nem a futás akkor a passz viszi őket előre. Ellenük a taktika a FG-n tartás, és a hiba nélküli játék, ill. a hiba kikényszerítése. Ma egyik sem ment ezek közül, csoda lett volna, ha közelebb jutunk.

Amúgy pedig ne legyetek ennyire pesszimisták. 😊 A Giants tavaly körülbelül ugyanígy nézett ki ekkortájt, és mi lett a vége. Nem azt mondom, mi is meg tudjuk csinálni, de a világvége hangulat is korai.

Ebben a csapatban igenis megvan a potenciál. Még úgy is, hogy nálunk sokkal-sokkal több volt a hiba - key playekben elpottyantott labdák, több 3&tizenhosszú benyelése futásból, fumble, és lehetne sorolni -, még úgy is elég volt egyetlen Pats fumble, és ha nem hibázunk újra, még így is lehetett volna dobásunk. Na, például ebben feltétlenül előrébb vagyunk 2011-hez képest. Tavaly az ilyen meccsek kb. az első negyedben eldőltek és kész, max. az volt a kérdés, hogy mekkora lesz a blowout.

Amúgy pedig, ha már jönnek a hibák, akkor inkább ilyen meccseken jöjjenek a szezon első felében. Rosszabb lenne, ha nagyot hajtva, jól játszva ugyanígy kikaptunk volna mindhárom elit csapattól - ami simán benne van/volt/lett volna a pakliban -, és a sok hibát meg a gyengébbek ellen pakoltuk volna össze, és azokat a meccseket baltáznánk el.

A divízióért folytatott csata most kezdődik, a fontos meccsek most jönnek, még bármi lehet.peterk2005
Nincs itt meglepetés, csak gond: feladtuk a futás elleni védekezést, hogy megfogjuk a passzokat, de minden kulcs passzot beszoptunk, legtöbbször esély nélkül, akár Welker, akár Gronko, akár Lloyd volt a célpont...

Ez a vereség csak akkor lenne előrelépésnek nevezhető, ha TT lenne a QB, így még kevés, nagyon kevés, de ez nem PM-ről szól, hanem az egész csapatról. Szimplán mondva: nem lettünk eléggel jobbak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Meglepő módon a futással nem tudtunk mit kezdeni. De lényegében mindegy is, ha a Pats formában van, akkor ha nem a futás akkor a passz viszi őket előre. Ellenük a taktika a FG-n tartás, és a hiba nélküli játék, ill. a hiba kikényszerítése. Ma egyik sem ment ezek közül, csoda lett volna, ha közelebb jutunk.

Amúgy pedig ne legyetek ennyire pesszimisták. 😊 A Giants tavaly körülbelül ugyanígy nézett ki ekkortájt, és mi lett a vége. Nem azt mondom, mi is meg tudjuk csinálni, de a világvége hangulat is korai.

Ebben a csapatban igenis megvan a potenciál. Még úgy is, hogy nálunk sokkal-sokkal több volt a hiba - key playekben elpottyantott labdák, több 3&tizenhosszú benyelése futásból, fumble, és lehetne sorolni -, még úgy is elég volt egyetlen Pats fumble, és ha nem hibázunk újra, még így is lehetett volna dobásunk. Na, például ebben feltétlenül előrébb vagyunk 2011-hez képest. Tavaly az ilyen meccsek kb. az első negyedben eldőltek és kész, max. az volt a kérdés, hogy mekkora lesz a blowout.

Amúgy pedig, ha már jönnek a hibák, akkor inkább ilyen meccseken jöjjenek a szezon első felében. Rosszabb lenne, ha nagyot hajtva, jól játszva ugyanígy kikaptunk volna mindhárom elit csapattól - ami simán benne van/volt/lett volna a pakliban -, és a sok hibát meg a gyengébbek ellen pakoltuk volna össze, és azokat a meccseket baltáznánk el.

A divízióért folytatott csata most kezdődik, a fontos meccsek most jönnek, még bármi lehet.peterk2005
Így van, sokszor mondtam már, hogy az idei 4 legnehezebb meccsünkből (előzetesen) 3-at már lejátszottunk. Sajnos bukó lett mind a 3, de ez benne van.

Ami igazán zavaró, az a sok drop, teljesen ártalmatlan szituációkban. Thomas ebben nagy király, de amíg hozzá a 100+ -os meccseket, 1-1 ilyen beleférhet (persze nem egymás után 3 meccsen)

A védelem szokás szerint trágya. Nem tudom eldönteni, hogy Del Rio túl óvatos hívásai miatt, vagy mert eleve fogalmatlanok. Miller nagy király. Ha ezen a meccsen is előszed valaki olyan statisztikát, hogy Doom kismilliószór megerőszakolta Brady-t, és mekkora siettetést csinált, megőrülök 😀

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon jó lesz majd ez a bye week. Rendet kell tenni sürgősen pár fejben.JC6
Sajnos ez most kevés lesz, a BYE nem hoz új MLB-t, nem tanítja meg a védőket TE-k ellen védekezni (min. 2 éve nem sikerül), márpedig így nem fogunk komoly csapatokat megverni...StormST
Addig még lesz egy igen komoly kis meccs a Chargers ellen... flzoli
Valóban, elnéztem a naptárat. Jobb lenne most a BYE, mert ez a mai a Chargers ellen is kevés lesz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagyon jó lesz majd ez a bye week. Rendet kell tenni sürgősen pár fejben.JC6
Sajnos ez most kevés lesz, a BYE nem hoz új MLB-t, nem tanítja meg a védőket TE-k ellen védekezni (min. 2 éve nem sikerül), márpedig így nem fogunk komoly csapatokat megverni...StormST
Addig még lesz egy igen komoly kis meccs a Chargers ellen...

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meglepő módon a futással nem tudtunk mit kezdeni. De lényegében mindegy is, ha a Pats formában van, akkor ha nem a futás akkor a passz viszi őket előre. Ellenük a taktika a FG-n tartás, és a hiba nélküli játék, ill. a hiba kikényszerítése. Ma egyik sem ment ezek közül, csoda lett volna, ha közelebb jutunk.

Amúgy pedig ne legyetek ennyire pesszimisták. 😊 A Giants tavaly körülbelül ugyanígy nézett ki ekkortájt, és mi lett a vége. Nem azt mondom, mi is meg tudjuk csinálni, de a világvége hangulat is korai.

Ebben a csapatban igenis megvan a potenciál. Még úgy is, hogy nálunk sokkal-sokkal több volt a hiba - key playekben elpottyantott labdák, több 3&tizenhosszú benyelése futásból, fumble, és lehetne sorolni -, még úgy is elég volt egyetlen Pats fumble, és ha nem hibázunk újra, még így is lehetett volna dobásunk. Na, például ebben feltétlenül előrébb vagyunk 2011-hez képest. Tavaly az ilyen meccsek kb. az első negyedben eldőltek és kész, max. az volt a kérdés, hogy mekkora lesz a blowout.

Amúgy pedig, ha már jönnek a hibák, akkor inkább ilyen meccseken jöjjenek a szezon első felében. Rosszabb lenne, ha nagyot hajtva, jól játszva ugyanígy kikaptunk volna mindhárom elit csapattól - ami simán benne van/volt/lett volna a pakliban -, és a sok hibát meg a gyengébbek ellen pakoltuk volna össze, és azokat a meccseket baltáznánk el.

A divízióért folytatott csata most kezdődik, a fontos meccsek most jönnek, még bármi lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nagyon jó lesz majd ez a bye week. Rendet kell tenni sürgősen pár fejben.JC6
Sajnos ez most kevés lesz, a BYE nem hoz új MLB-t, nem tanítja meg a védőket TE-k ellen védekezni (min. 2 éve nem sikerül), márpedig így nem fogunk komoly csapatokat megverni...StormST
és megint jön a kérdés: kellett-e Manning, vagy foltoztunk volna a védelmen és a többi? de nem akarok belemenni..jó éjt!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon jó lesz majd ez a bye week. Rendet kell tenni sürgősen pár fejben.JC6
Sajnos ez most kevés lesz, a BYE nem hoz új MLB-t, nem tanítja meg a védőket TE-k ellen védekezni (min. 2 éve nem sikerül), márpedig így nem fogunk komoly csapatokat megverni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!