Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha jól figyeltek, feltűnik Negritis, amint nyilatkozik 😀



Bocs az offért 😀
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
nem is kommentáltam 😀
csupán meglepett mikor láttam facen kiírva és mivel sajnálatos módon hamarabb kellett kelnem mint szerettem volna (egy patkány épp a szobám ablaka feletti falat nézte ki a padláson, nem kívánom senkinek) miközbe néztem a Steelers-Titanst mondom belinkelem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
The Broncos have acquired WR/KR/PR Trindon Holliday. The second-year player from LSU returned two punts and one kickoff for a touchdown during the 2012 preseason
 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/broncos-add-holliday/
To make space for Holliday on the roster, the team waived rookie safety Duke Ihenacho.Negritis
Ebben nem Holliday megszerzése a bátor dolog (egyébként a Broncos történetének a legalacsonyabb roster-re került játékosa 5'5"-el 😊 ), hanem Ihenacho kirakása, mivel így most Moore, Adams, Leonhard és Bruton maradt a S posztra, utóbbi kettő eddig inkább csak ST-ben játszott nálunk, Bruton másra nem is nagyon jó, igaz ha Holliday lesz a visszahordó, akkor Leonhard bemehet védekezni, de akkor se érzem túl jónak a helyzetet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
The Broncos have acquired WR/KR/PR Trindon Holliday. The second-year player from LSU returned two punts and one kickoff for a touchdown during the 2012 preseason
 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/broncos-add-holliday/
To make space for Holliday on the roster, the team waived rookie safety Duke Ihenacho.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Atwater csatolakozott a Colorado Sports Hall of Fame-be:
 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/atwater-headed-to-colorado-sports-hall-of-fame/
Kijár neki a gratuláció, megérdemelné az NFL HOF-ot is.Black_Adder
Ennek apropóján top 10 Broncos védő:
 www.denverpost.com/lunchspecial/ci_21740807/steve-atwater-rank-broncos-defenders
Ahhoz képest h DP-s elég jó...Black_Adder
Teljesen jó a lista szerintem, bár én sajnos Champ kivételével csak Atwater-t láttam játszani, őt is csak 3 meccsen...

Ami vicces ebben, hogy Champ elméletileg simán HoF-ben lesz, Gradishar meg most már csak max senior tagként, ha egyszer eszükbe jut, Wright-ot meg "érdekes módon" totálisan elfelejtették, pedig 5 PB, 2 All-Pro, 1970s All-Decade és még emlegetve se nagyon volt a neve. Mecklenburg meg volt a tűz közelében, de ennél közelebb nem fog jutni szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
Atwater csatolakozott a Colorado Sports Hall of Fame-be:
 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/atwater-headed-to-colorado-sports-hall-of-fame/
Kijár neki a gratuláció, megérdemelné az NFL HOF-ot is.Black_Adder
Ennek apropóján top 10 Broncos védő:
 www.denverpost.com/lunchspecial/ci_21740807/steve-atwater-rank-broncos-defenders
Ahhoz képest h DP-s elég jó...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/10/pass-rushing-productivty-the-story-so-far/
Miller és Doom is top 5 hatékonyságban.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Portert meg nem feltétlen lehet egyedül hagyni egy elkapóval, főleg h nagyon sokat van játékban mert a másik oldalt Bailey fogja...
Black_Adder
Főleg úgy h Porter zónázásban jobb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
Safetyk terén se állunk túl jól. Moore és Carter tavalyi újoncok, tavaly Carter az év végére egész jó lett, idén viszont sérült volt TC-n, aztán meg IR-re került. Rahim Moore tavaly nagyon gyenge volt, idén sokat fejlődött tényleg, de még semmiesetre se több mint egy átlag S. Mike adamsnek vannak hibái, meg jó periódusai, neki a mentori képességei értékesebbek, annyira nagyon nem megbízható, igazából sosem volt elit. Cserék se nincsenek. Leonhardot szinte csak punt returnre használjuk, Brutont meg Isten óvja, h a védelemben is pályára kerüljön. Kizárólag ST játékos, annak nagyon jó, de akit egy fullback egy jelképes testcsellel úgy le tud rázni, h 60-70 yardos TD legyen belőle... Portert meg nem feltétlen lehet egyedül hagyni egy elkapóval, főleg h nagyon sokat van játékban mert a másik oldalt Bailey fogja...

A probléma gyökere egyébként, h Mays mit keres fent passz playeknél. azon kívül h szar még a saját képességeihez mérten se alldown játékos... A Pats ellen 88 snappet volt fent a 94ből. way too much.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem ez is bőven minőségi volt, köszi. 😊

Az MLB kérdést kéne akkor valahogy megoldani elsősorban. (Felállásokban, sémákban nulla vagyok, de nem tudna esetleg az SS segíteni ezen a középső bajon, bizonyos helyzetekben? Arra gondolok, hogy ha a két CB elég jó ahhoz, 1:1-ben megoldja a dolgát, akkor bizonyos playeknél az SS picit előrébb lépjen, és besegítsen a középső passz területen?)

Dumervil ezek szerint nem probléma. Akkor a nevét is meg kell megtanulnom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
ha DL-t nézzük akkor 4. legtöbb tackle és 15. sack (ez a kevés) én nem érzem rossznak inkább annyi hogy többet várnánk tőle, de azért ha 10-15 sacket összekapar a szezonban akkor már nem rossz

ha jól tudom az a jó az NFLben hogy a szeződéseket fel lehet bontani és játékosokat elküldeni 😀Negritis
Ez elég semmit mondó statisztika. A Pats ellen nem mentünk sokra a sok tackle-lel, mert rendre megcsinálták a 3rd downt. Na 3rd down kivédekezés az sokkal fontosabb és abban nem vagyunk túl jók. Sackeknél az is számít h egy csapat mennyire akar sackkelni. Simán lehet egy védelem jó análkül, h nyomást helyezne a QB-ra, ha minden célpontot le tud fogni.
A mi védelmünknek akkor megy jól, ha támadja a QB-t, ehhez képest elég rossz a 15. hely, /*bár ez rengeteg dolgot nem vesz figyelembe, */ ugyanakkor hosszú periódusokra vissza-ivssza álltunk coverage-be maikor nem cél a sakc.
1 fokkal jobb mutató, ami legalább azt figyelembe veszi, h hányszor próbáltak passzolni ellenünk. azt hiszem azt nem kell taglalni, h mennyire nehéz akkor sackkelni, ha végig Ridley fut mondjuk, és nem is passzolnak.:
számok:
 milehighsports.com/2012/10/08/broncos-pats-by-the-numbers-third-downers/
Minden 13,2 passz kísérletre jut 1 sack. Tavaly ez 14 volt //mondjuk abban benne van, h az utolsó néhány meccsen Von gipszben játszott és kevésbé volt hatékony, de ez akkor is előrelépés.
Black_Adder
Ezt viszont nem tudom a többiekhez viszonyítani

Ugyanakkor az igazán sokat mondó stat, az pass rushing efficiency lenne. Azaz h próbálkozás számra, amikor sackkelni akartunk, akkor hányszor jön össze. Az Oakland ellen ebben a mutatóban Doom volt a legeslegjobb azon a héten.

Összességében a PFF-en se vagyunk top 10, ami elvileg ezeket figyelembe veszi. Kérdés, akik minket megelőznek, nekik hány effektív passrusherjük van. Nekünk igazából 2. VonDoom. Wolfe odaérhet olykor, estleg Woody, más nem nagyon. Ebben az összevetésben egyébként Woody nem pótolja hiánytalanul DJ-t, és ez nehezíti VonDoom dolgát is.

Az h ennek ellenére nagyjából hozzuk azt mint tavaly, talán kicsit többet is, az nagyon jó jel. tavaly igazából ami hiányzott, az a nyomás középről, ezért hoztuk Wolfe-t, aki annak ellenére nagyon jó pick volt, h Ridley ellen tehetetlen volt, (-4.8). Azonban ő nem egy első körös elit prospect, neki még idő kell mire kihozza magából azt ami benne van.
Egyébként elnézve a játékát a technikája kicsit Millerére hasonlít. Nem tudom h írjam le, de nagyon alacsonyan van a súlypontja, és amikor fordul emiatt nagyon be tud dőlni oldalra, vagy hogy mondjam. Így akár úgy is tud tackle-t csinálni, h még nem váltott igazán irányt, nem is a labdás játékos felé van.

Az Advanced NFL Stats szerint
 www.advancednflstats.com/2012/10/team-efficiency-ratings-week-6.html
miénk a 7. legjobb védelem, passz ellen 9.
Ami lerontja az a coverage, tehát ez alapján a passrush nem lehet annyira rossz.

Huhú, lassan tudok olyan hosszú elemzést írni, mint Ulpi, már csak a minőségben kéne javulni | sokat | 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
A kinti fórumon nagyon szidják az utóbbi időben Dumerwill-t, hogy alig csinál valamit. Én nem figyeltem eddig külön rá, tényleg ennyire visszafogott?

Ja, és Mays kint se népszerű a Pats meccs után... Így, hogy most kapott új szerződést, nem sok esélyét látom, hogy jövőre új/jobb MLB jöjjön. Pedig tényleg nem ártana.peterk2005
Nincs ilyen nevű játékosunk. 😛 😊 Ha Dumervil-re gondolsz, őt szidták kint év elején is, akkor hoztam egy statot, h neki volt a legtöbb hurryje, csak sackek nem jönnek, de az azóta is itt is teljesen semmibe van nézve.

Lehet azzal vádolni, h azért védem mert szeretem mint játékost, de ha visszaolvastok objektív statokkal támasztottam alá többször is, h miért jó ő idén is. A pressure-t meg mindenkinél értékesnek tartom, mert az esetek legnagyobb százalékában incomplete passz jön, ami hasznos, de benne van az INT is, előbb utóbb sackek lesznek belőle.

Ami a passrusht illeti, tegnap mutattam a számokat, h jobb a sackratio-nk, mint tavaly. Ebben Doomnak akkor is szerepe van, amikor gyengébb meccse van, mert rá is kell figyelni. Ez ilyen az Oakland ellen Miller homályosult el Doom mellett, most Doom volt észrevehetetlen Miller mellett, ha így beosztják nekem azzal se lesz bajom.

btw.: az eltűnés elhomályosulás mellett azért jegyezzük meg, h övé volt a safety a Texans ellen, és övé volt megosztva a fumbleforceos sack Brady-n szóval nagy playre bármikor képes.

3men rushnál egyékbént kevésbé lesznek effektív számai, de ezt már sokszor leírtam. mondjuk szvsz a 3 sack / 5 meccs nem rossz, főleg ha nem ő az egyetlen sack forrás. ez az egész szezonra sérülés nélkül simán lehet 9-10, az elmarad a legjobb évétől, de most Von Millerrel és a többiekkel is meg kell versenyeznie, h ki ér oda előbb.

Ja és már nem csak mint szituációs passrusherről beszélhetünk róla, hanem allaround játékosról. Rendre a defensive snappek 80-90%-ban fent van. A Pats ellen 89/94, de egyáltalán nem megy mindig passrushra. A Pats ellen egyébként volt vagy 7 assistja.

Akik leszólják őt, azok általában azok, akik az összes defensive stat közül az INTek számát és sackek számát nézik.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
ha DL-t nézzük akkor 4. legtöbb tackle és 15. sack (ez a kevés) én nem érzem rossznak inkább annyi hogy többet várnánk tőle, de azért ha 10-15 sacket összekapar a szezonban akkor már nem rossz

ha jól tudom az a jó az NFLben hogy a szeződéseket fel lehet bontani és játékosokat elküldeni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
A kinti fórumon nagyon szidják az utóbbi időben Dumerwill-t, hogy alig csinál valamit. Én nem figyeltem eddig külön rá, tényleg ennyire visszafogott?

Ja, és Mays kint se népszerű a Pats meccs után... Így, hogy most kapott új szerződést, nem sok esélyét látom, hogy jövőre új/jobb MLB jöjjön. Pedig tényleg nem ártana.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
Volt egy mozgás a PS-ben:
Bert Reed WR ment, Blake Giedion S jött

Atwater csatolakozott a Colorado Sports Hall of Fame-be:
 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/atwater-headed-to-colorado-sports-hall-of-fame/
Kijár neki a gratuláció, megérdemelné az NFL HOF-ot is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
szerintem vicces, csak inkább Twitter mint fórumtéma
és rosszabb mint olaj ebben a topicban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez egyáltalán nem vicces.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most olvastam a Jets topicban: "After the 666th MNF, Mark Sanchez has 6 TDs, 6 INTs, is averaging 6.6 yards per attempt, has a QB rating of 66.6, and wears No. 6? Oh, Lord."

Meg van írva, hogy ahol Isten fia megjelenik, ott nemsokára követi az Antikrisztus is. Szóval, elképzelhető, hogy az a rohadék itt sertepertélt eddig valahol a környékünkön, és ez okozta a sok érthetetlen balszerencsés dropot, turnovert. Ha a jelek nem hazudnak, akkor úgy néz ki, a héten végre úgy döntött, hogy követi a mennyei bátyját az új csapatához. 😛

Jövő héttől lehet, hogy új Broncos-t látunk a pályán. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nálunk hagyománya van a 4th quarter comebackeknek, és nem csak tavaly, hanem korábban is. Elway nagy mestere volt ezeknek.
Számomra egyébként nagyobb élmény egy lehetetlen fordítás, mint ha simán végig vezetve nyerünk, úgy h izgulni se kell 😊Black_Adder
Az jó, ha hagyománya van, az ilyen nagy fordítások teszik emlékezetessé a nagy csapatokat, nagy játékosokat. Évek múlva is leginkább ezekre emlékszünk vissza.

No, de azért, ha lehet ne minden meccsen erre menjünk rá. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
várom már a kövi hétfő esti rangadót
végre kiderülhet hogy mit kell várnunk

ha nyerünk az jó mer 3-3 és miénk az előny, ha kikapunk az már inkább gond de bízom a csapatban

kb azonos erő a 2 csapat és amíg a chiefsbe Cassel/Quinn irányít addig valszeg ez a 2 igazi jelentkező van a POra, Bye előtt jót tenne a 3-3 (ilyesmire 'vágytam' a raiders előtt 😀)
valamint remélem DT egész szezonra elegendő Fumble-t alkotott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Nézte valaki a Chargers meccset a Saint ellen?
Mire lehet számítani a csoportrangadón?
flzoli
Csak az utolsó 8 percet sikerült elcsípnem. Akkor a 2 labdavesztés ellenére jól haladt előre a Chargers. Az első labdabirtoklásuk INT-tel végződött, amiből egy FG-t rakott fel a táblára a Saints. A utolsó labdabirtoklásnál Rivers 3x dobott 30-40 yardos passzt egymás után, az már más kérdés, hogy a büntetések miatt fokozatosan szorultak hátra és már 2&37et kellett megoldaniuk. Ez még sikerült nekik, aztán jött a fumble és vége volt a meccsnek. Szóval bőven lehet esélye a védelmünknek, a támadókról pedig már írtatok.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
Érdekes, hogy ez az elején bénázunk, és a negyedik negyedre kezdünk jól játszani dolog tavaly és idén is mennyire jellemző a csapatra. Én ezt eddig a hibáknak tudtam be, szinte minden meccsen az elején betliztünk valamiben: INT zuhatag, secondary betlije, elejtett lasztik, stb.

Remélem tényleg erről van szó, nem pedig valami edzői stábhoz, vagy a roster állományhoz kötött adottság - rossz kezdő taktika, nem megfelelő pszichikai ráhangolódási képesség, stb. -, mert az nem lenne jó. 😕

A Pats meccsel kapcsolatban az a gond, hogy Brady igazából le se nagyon lett tesztelve. Csak pakolgatta a futók kezébe a lasztit, és közben kényelmesen dobogatott párat középre, Welkernek és Gronknak. Ezt egy átlagos QB is lehozza, nemhogy egy Brady.peterk2005
Nálunk hagyománya van a 4th quarter comebackeknek, és nem csak tavaly, hanem korábban is. Elway nagy mestere volt ezeknek.
Számomra egyébként nagyobb élmény egy lehetetlen fordítás, mint ha simán végig vezetve nyerünk, úgy h izgulni se kell 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Hát ez ennyi...

Jól elkúrtuk, legalább kétszer...

Először hagytuk elhúzni szar védekezéssel és egy fumble-el a Pats-t, majd amikor visszajöhettünk volna, kétszer is elbasztuk...

Gyengék vagyunk, nagyjából ugyanott, ahol tavaly. A gyenge csapatokkal szemben darálunk/nyerünk, a jók ellen meg vagy szarok vagyunk, vagy lábon lőjjük magunkat...
StormST
Tudsz valamit!


😀
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes, hogy ez az elején bénázunk, és a negyedik negyedre kezdünk jól játszani dolog tavaly és idén is mennyire jellemző a csapatra. Én ezt eddig a hibáknak tudtam be, szinte minden meccsen az elején betliztünk valamiben: INT zuhatag, secondary betlije, elejtett lasztik, stb.

Remélem tényleg erről van szó, nem pedig valami edzői stábhoz, vagy a roster állományhoz kötött adottság - rossz kezdő taktika, nem megfelelő pszichikai ráhangolódási képesség, stb. -, mert az nem lenne jó. 😕

A Pats meccsel kapcsolatban az a gond, hogy Brady igazából le se nagyon lett tesztelve. Csak pakolgatta a futók kezébe a lasztit, és közben kényelmesen dobogatott párat középre, Welkernek és Gronknak. Ezt egy átlagos QB is lehozza, nemhogy egy Brady.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
számok:
 milehighsports.com/2012/10/08/broncos-pats-by-the-numbers-third-downers/
Minden 13,2 passz kísérletre jut 1 sack. Tavaly ez 14 volt //mondjuk abban benne van, h az utolsó néhány meccsen Von gipszben játszott és kevésbé volt hatékony, de ez akkor is előrelépés.
Csak az a baj, h burst-ösen jön és nem egyenletesen elosztva. Mondjuk inkább arról van szó, h amikor elkezdünk agresszívan támadni, akkor jönnek is a sackkek, de hosszú időkre eltűnik a passrush, mert mindenki coverage-et játszik, holott senki se tud...

2000-ben volt utoljára 100 fölötti passer ratingje a szezonban olyan Broncos QB-nak, akinek több mint 50 passza volt. Nem crybabynek se, az utolsó Greese volt, érdekesség, h vele is 2-3-mal kezdtünk. Nem ez nem jelent semmit, csak érdkesség!

Legkevesebb szerzett labda azok közül akik már 5 meccset játszottak, és negyedik legrosszabb TO mutató.
Labdaszerzésekben tavaly se voltunk túl jók.
A tavalyi védelem erőssége a sackkek voltak, meg h rövid időre nagyon jól fel tudtak pörögni, tényleg god mode-ban játszani, s a 4. negyedben nullázni az ellenfelet, ha szoros volt a meccs. Ennyi egyébként elég is lenne most is, sőt meg is van most is, csak most nem -10-15 hanem -15-20 pontos hátrányokkal kell szembenéznünk...

Manning QB ratingje 118,8 volt 3rd downoknál. Ez adott esetben még jobban tényező az overal QB ratenél. Az a baj, h Bradynek is 109,9 volt, mellé 8,2 avg gain 3rd downnál, na ezért nem volt esélyünk. És kire mentek ezeknek a playeknek a 105%-a? Maysre. Maysre. Maysre!
Egyébként 3rd down kihasználásban is globálisan is jók vagyunk, ez egy nagy hiányossága volt a tavalyi csapatnak, ha azt nézzük mit fejlődtünk mit nem.

Ami meg a sorsolást illeti, mert arról is volt szó
12-5 az eddigi ellenfelek mérlege
19-34 akik még hátra vannak.
Persze ez így nagyon veszélyes, mert akikkel eddig játszottunk azoknak lehet h eddig könnyebb soroslásuk volt, mint a hátralevőknek, A Saints szvsz sokkal erősebb mint egy 1-4-es csapat, és csak egy lökés kellett nekik, Chiefs egy QB váltás után megindulhat előre, bennük is több van, mint az 1-4, szóval ódzkodnék attól, h ez alapján azt mondjuk túl vagyunk a nehezén, de ez azért tényleg elég szignifikáns különbség.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear