Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
engem az jobban zavar hogy nem is igazán próbálkozunk a dologgalNegritis
Az nem lenne megoldás, hogy igazolni valami veterán FA MLB-t ócsóér, aki legalább 3rd downoknál segítene?
Olyasmire gondolok, mint pl. Gary Brackett. A Coltsnál évekig MLB-t játszott, tampa2-ben. Bár futás ellen nem igazán volt jó sosem, de passz ellen nagyon is. Idén raktuk ki, mert sérülékeny lett és magas volt a fizuja. Most FA, nem tudom mi van vele, de ha nem ő, akkor valaki hasonló esetleg?

Persze az is igaz, hogy manapság 1 down-os emberekkel sokra nem lehet menni, amikor lassan mindenki no-huddleben nyomja...peterk2005
Nekünk egy irányító MLB kéne, annál meg az lenne az ideális, ha minden down-nál bent lenne. Ilyen volt Al Wilson, ilyen lehetne DJ is, ha nem lenne buta (meg ha kicsit jobb lenne coverage-ben, de azért fent lehet hagyni most is)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
engem az jobban zavar hogy nem is igazán próbálkozunk a dologgalNegritis
Az nem lenne megoldás, hogy igazolni valami veterán FA MLB-t ócsóér, aki legalább 3rd downoknál segítene?
Olyasmire gondolok, mint pl. Gary Brackett. A Coltsnál évekig MLB-t játszott, tampa2-ben. Bár futás ellen nem igazán volt jó sosem, de passz ellen nagyon is. Idén raktuk ki, mert sérülékeny lett és magas volt a fizuja. Most FA, nem tudom mi van vele, de ha nem ő, akkor valaki hasonló esetleg?

Persze az is igaz, hogy manapság 1 down-os emberekkel sokra nem lehet menni, amikor lassan mindenki no-huddleben nyomja...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Mondjuk McClain egyetemen 3/4ILB volt, ami azért nem ugyanaz mint a 4/3 MLB amit játszattak vele.Black_Adder
Na igen, de nem ez vele a gond. Egyszerűen passz ellen súlytalan. Zónázásban néha jó, de többnyire eltűnik. Sokat szerel, de van aki többet. És ez főként a DT páros gyengesége miatt van. Amivel a csapat egyszerűen egyik legrosszabb futás ellen, mert későn szerel.
Igazi nagy ütközés elvétve akad.
Ezek 34ben is problémát jelentenek. Mert nem arról van szó, hogy nm játssza be faltól falig a pályát. Azt eleve tudtuk, hogy ahhoz lassú lesz. De ő belül sem hozza azt a domináns játékot, ami miatt 3-4ben top10be, 4-3ba TOP 15be várták.
Játékintelligenciája okés lenne, bár néha ostoba. A pályán kívüli balhéi viszont megkérdőjelezik vezéri adottságait is.

Ezért sztem nem a rendszer a gond. Már ha eltekintünk attól (amitől nem lehet szvsz), hogy 4-3 volt akkor is Oaklandben, amikor leigazolták őt.ulpianus
Ez így igaz!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Hát ennyire nem értek hozzá, az NCAA-t meg végképp nem ismerem, de abban majdnem biztos vagyok, hogy egy jó MLB-t évekbe telik kinevelni. Kivéve, ha nem valami ordas nagy, MLB-nek termett tehetségről van szó.peterk2005
engem az jobban zavar hogy nem is igazán próbálkozunk a dologgal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Mohamed repült, h helye legyen Greennek és Maysnek. //csak 1 cut kellett, mert Walton IR-re ment.Black_Adder
Gondolom ez azt jelenti, hogy Koppen a kezdő C...
Vince az idei,tavalyi (és tavalyelőtti)edzéseken is dominálta Dant, a hétvégén szerintem állandó segítségre fog szorulni, nem bír az erősebb NT-kel..
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ennyire nem értek hozzá, az NCAA-t meg végképp nem ismerem, de abban majdnem biztos vagyok, hogy egy jó MLB-t évekbe telik kinevelni. Kivéve, ha nem valami ordas nagy, MLB-nek termett tehetségről van szó.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Mondjuk McClain egyetemen 3/4ILB volt, ami azért nem ugyanaz mint a 4/3 MLB amit játszattak vele.Black_Adder
Na igen, de nem ez vele a gond. Egyszerűen passz ellen súlytalan. Zónázásban néha jó, de többnyire eltűnik. Sokat szerel, de van aki többet. És ez főként a DT páros gyengesége miatt van. Amivel a csapat egyszerűen egyik legrosszabb futás ellen, mert későn szerel.
Igazi nagy ütközés elvétve akad.
Ezek 34ben is problémát jelentenek. Mert nem arról van szó, hogy nm játssza be faltól falig a pályát. Azt eleve tudtuk, hogy ahhoz lassú lesz. De ő belül sem hozza azt a domináns játékot, ami miatt 3-4ben top10be, 4-3ba TOP 15be várták.
Játékintelligenciája okés lenne, bár néha ostoba. A pályán kívüli balhéi viszont megkérdőjelezik vezéri adottságait is.

Ezért sztem nem a rendszer a gond. Már ha eltekintünk attól (amitől nem lehet szvsz), hogy 4-3 volt akkor is Oaklandben, amikor leigazolták őt.ulpianus
Te'o jó passz ellen is. 4 meccs alatt 3 INT + 2 PDef nem olyan rossz stat (jó igen ez csak stat+az egytem is más...de...)Főleg az nem utolsó szempont, h nem olyan tufa mint McClain...Egyébként nem is nagyon van más 1. körös prospect. Mindegy, ezen kár is elmélkeldni, mert nem hinném, hogy bent lesz még. 1/10-1/15-öt véleményem szerint megérne, de csak nem leszünk annyira szarok idén.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Mohamed repült, h helye legyen Greennek és Maysnek. //csak 1 cut kellett, mert Walton IR-re ment.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
igazából idén már nem oldjuk meg az mlb posztot szerintem, szóval ezen kár sajnálkozni

drafton meg megint D#-t várunk majd és jön 1-2 érdekes O# húzás úgyis 😀

remélem Fox azért a pats ellen nem nyúl bele majd fake-fgbe mer szegény Pratert nem volt jó nézni ahogy próbálkozik

sok fog múlni PMen de én bízok benne hogy 'bosszút' állunk a PO vereségért 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Mondjuk McClain egyetemen 3/4ILB volt, ami azért nem ugyanaz mint a 4/3 MLB amit játszattak vele.Black_Adder
Na igen, de nem ez vele a gond. Egyszerűen passz ellen súlytalan. Zónázásban néha jó, de többnyire eltűnik. Sokat szerel, de van aki többet. És ez főként a DT páros gyengesége miatt van. Amivel a csapat egyszerűen egyik legrosszabb futás ellen, mert későn szerel.
Igazi nagy ütközés elvétve akad.
Ezek 34ben is problémát jelentenek. Mert nem arról van szó, hogy nm játssza be faltól falig a pályát. Azt eleve tudtuk, hogy ahhoz lassú lesz. De ő belül sem hozza azt a domináns játékot, ami miatt 3-4ben top10be, 4-3ba TOP 15be várták.
Játékintelligenciája okés lenne, bár néha ostoba. A pályán kívüli balhéi viszont megkérdőjelezik vezéri adottságait is.

Ezért sztem nem a rendszer a gond. Már ha eltekintünk attól (amitől nem lehet szvsz), hogy 4-3 volt akkor is Oaklandben, amikor leigazolták őt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Az a baj, hogy Te'o biztos nem lesz elérhető már a drafton, amikor mi választunk. Vele tuti biztos lenne ez a poszt egy pár évre szerintem.akike
Tuti biztos nincs. Te'onál is komolyabb prospect volt R. McClain (Bama), akit a Raiders 1/8ra vitt el. Ehhez képest egyáltalán nem domináns. Ezt egy második napos prospect is tudja. Főleg ha nem is tartóztatják le idiótaságért időnként.

Egyébként sem sok olyan MLB van drafton, aki első évben be tud robbanni. Te'o majd Osweilerrel irányítja SBba a Denvert, nem Manninggel.ulpianus
Mondjuk McClain egyetemen 3/4ILB volt, ami azért nem ugyanaz mint a 4/3 MLB amit játszattak vele.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Az a baj, hogy Te'o biztos nem lesz elérhető már a drafton, amikor mi választunk. Vele tuti biztos lenne ez a poszt egy pár évre szerintem.akike
Tuti biztos nincs. Te'onál is komolyabb prospect volt R. McClain (Bama), akit a Raiders 1/8ra vitt el. Ehhez képest egyáltalán nem domináns. Ezt egy második napos prospect is tudja. Főleg ha nem is tartóztatják le idiótaságért időnként.

Egyébként sem sok olyan MLB van drafton, aki első évben be tud robbanni. Te'o majd Osweilerrel irányítja SBba a Denvert, nem Manninggel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ezért kellett volna egy MLB draft, vagy Mays pénzét valami értelmesebb emberre költeni... 😛
StormST
És ki lenne az az MLB, akivel meg lennél elégedve, a mai ismereteid alapján, ha hozták volna?ulpianus
Pl. Jameel McClain-t...

De fejből épp nem tudom, ki volt a piacon vagy nekünk elérhető helyen a drafton...StormST
Az a baj, hogy Te'o biztos nem lesz elérhető már a drafton, amikor mi választunk. Vele tuti biztos lenne ez a poszt egy pár évre szerintem.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Ezért kellett volna egy MLB draft, vagy Mays pénzét valami értelmesebb emberre költeni... 😛
StormST
És ki lenne az az MLB, akivel meg lennél elégedve, a mai ismereteid alapján, ha hozták volna?ulpianus
Pl. Jameel McClain-t...

De fejből épp nem tudom, ki volt a piacon vagy nekünk elérhető helyen a drafton...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Ki a legjobb passz ellen? Von Miller 😀 (de csak rushban 😀) Viccet félre téve, DJ szerintem túl tufa MLB-nek és tudják is ezt. Bár, ha jól emlékszem, akkor, amikor Jack-et játszott 3-4ben, akkor ő hordta a zöld pöttyös sisakot.akike
Egy darabig ő volt a pöttyös, de abban az évben csak ő volt értelmes LB-nk... 😊

Sajnos Al Wilson kiesése óta csak maszatolunk az MLB poszt betöltésénél, pedig fontosabb lenne, mint bármelyik másik...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ezért kellett volna egy MLB draft, vagy Mays pénzét valami értelmesebb emberre költeni... 😛
StormST
És ki lenne az az MLB, akivel meg lennél elégedve, a mai ismereteid alapján, ha hozták volna?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Walton -> IR, ahogy az várható volt. Így nem kell roster mozgàs Mays miatt. Green-nek a hét végéig kell helyet csinálnunk, Fox nagyon fényezte, szerintem Julius Thomas repül...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ki a legjobb passz ellen? Von Miller 😀 (de csak rushban 😀) Viccet félre téve, DJ szerintem túl tufa MLB-nek és tudják is ezt. Bár, ha jól emlékszem, akkor, amikor Jack-et játszott 3-4ben, akkor ő hordta a zöld pöttyös sisakot.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Passz ellen ki a legjobb LB jelenleg?peterk2005
Sosem volt jó LB-nk passz ellen. Mays a leggyengébb, de Woodynak se az az erőssége. DJ lenne a legsokoldalúbb LB, azért nem véletlenül játszott már majdnem minden védőpozícióban és mindenhol jól, dee Gronko szintű TE ellen neki se lenne semmi esélye, neki is a coverage volt a gyengébb pontja
Irvinget nem láttuk még eleget játszani, igazából én Brookingot se, de ez az én szegénységi bizonyítványom...

Nem véletlenül szopatott minket szarra tavaly a 2 TE mindkét meccsünkön, és idén semmivel se vagyunk erősebbek ezen a poszton...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Passz ellen ki a legjobb LB jelenleg?peterk2005
Legjobb? 😀

DJ és Woody most kb. egy szinten van, Mays meg 5 szinttel alattuk, de a jobbik kettő is fos... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Túl sok jó OLB-nk van, de egy irányító MLB se. Ezért kellett volna egy MLB draft, vagy Mays pénzét valami értelmesebb emberre költeni... 😛

Mellesleg most Woody irányított, ha nem ment rosszul neki, akkor csinálhatná ő, DJ meg mehetne belülre...

Álmodj királylány!!! 😂



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Passz ellen ki a legjobb LB jelenleg?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
mondjuk azt nem is értettem h miért nem Miller-DJ-Woody sorral játszottunk...

Mays biztos jóban van Ballal 😊Black_Adder
Szerintem nem akarták DJ-t megint új posztra rakni, mert amióta draftoltuk kb. minden évben posztot váltattak...

Az a baj, hogy DJ nem tud irányítani, Mays meg állítólag igen...StormST
egyébként pont ezért fölösleges nézni, h Mays-hez mekkora upgrade lenne, mert Woody helyén játszana. Woody képességei meg középen nem jönnének ki annyira...

Kicsit bízom benne, h Brooking kijátszotta Mayst a kezdőből, de félek h 1 meccs ehhez kevés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Visszanézve a meccset, bár Koppent már megdícsértétek, de had tegyem meg még egyszer. A második félidőben nem kicsit segített a futójátékon, többször ő nyitotta meg a rést. Esküszöm jobb volt, mint Walton, pedig őt is dícsérni lehetett az addidi játékért.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
mondjuk azt nem is értettem h miért nem Miller-DJ-Woody sorral játszottunk...

Mays biztos jóban van Ballal 😊Black_Adder
Szerintem nem akarták DJ-t megint új posztra rakni, mert amióta draftoltuk kb. minden évben posztot váltattak...

Az a baj, hogy DJ nem tud irányítani, Mays meg állítólag igen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!