Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Saints szvsz először játszott idén a tavalyi színvonalon vasárnap. Gates idén jobb, mint az elmúlt 2 évben, idén újra teljesen egészséges. Még mindig elsőrangú route runner és a keze se lett rosszabb.empty taxi
A Saints meccsen párszor amikor Rivers próbálta megtalálni, és mellément a passz, akkor olyan furán húzogatta magát, nem is tudom... Úgy nézett ki, mintha valami nem lenne 100%, de ezek szerint akkor az más miatt volt.

Akárhogy is, nekünk Gates a mostani formában is komoly feladat, pont ezeket a középen operáló, erős, magas TE-kre játszó offense-ekkel gyűlik meg inkább a bajunk. Szóval a védelemnek oda kell tennie magát. Szerencsére a Chargers #O azért nem Atlanta vagy Pats szintű.

A védelmüket Brees átdobálta, de Brees mindenkit átdobál, még most is. De mi is át tudunk menni majdnem minden védelmen, csak nem kéne eladni a labdát. A Broncos #O eredményességben pillanatnyilag 9. a ligában. Előttünk minden csapatnak pozitív a TO mutatója, a miénk -6.

Ha ilyen csapatok ellen mint akikkel játszottunk eddig tudunk 9.-ikek lenni a ligában -6-os TO mutatóval, akkor levetkőzve a hibákat nem lenne kitől félnünk. Ugyanakkor pont a j9vő heti ellenfél, a Chargers az a csapat, akiknek a pár évvel ezelőtti páldája figyelmeztető jel kell, hogy legyen: Pár éve mind a Chargers #O mind a #Đ vezette a ligát, mégis elég volt egy szörnyű special team teljesítmény ahhoz, hogy az SB potenciálú csapat középszerűvé süllyedjen...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nézte valaki a Chargers meccset a Saint ellen? Mire lehet számítani a csoportrangadón?
flzoli
A Saints nem az ami tavaly-tavalyelőtt volt, így a viszonyítás sem könnyű. Az alapján amit láttam, Rivers idén kiegyensúlyozottabb (nem csak a Saints, de a másik 3 általam látott meccse alapján is). Viszont maga a roster nem tűnik olyan erősnek, mint a korábbi években. Egy mondatban megfogalmazva egy elég jó franchise irányító irányít egy közepes képességű csapatot. A Broncos rostert erősebbnek érzem.

Támadásban Gates már nem a régi, lelassult, és mintha nem is lenne vele minden rendben (kis apró rejtett sérülések? nem tudom). Azért ha a környékére megy a labda, azt még mindig elkapja, és a méretei miatt nem könnyű levédekezni. De messze nem egy Gronkowski már.
Általában véve korrekt, kiegyensúlyozott #O, futnak is meg dobnak is, és elég labdabiztosak. De, hogy mennyire jók, azt nehéz megítélni, mert a Saints #D idén elég gyengus, és akkor még finom voltam. Rivers a Saints ellen dobott 350 yardot, de a többi csapatnak (Oakland, Texans, Kansas) átlagban valahol 220-230 körül dobott, 6:2 TD/INT aránnyal. Az atlanta ellen zakóztak rendesen, ott Rivers 170 yardnál és 0TD/2INT-nél állt meg.

A védelem is tulajdonképpen rendben van, korrektek futás ellen és passz ellen is. De nem Texans vagy Hawks kategória.peterk2005
A Saints szvsz először játszott idén a tavalyi színvonalon vasárnap. Gates idén jobb, mint az elmúlt 2 évben, idén újra teljesen egészséges. Még mindig elsőrangú route runner és a keze se lett rosszabb, egy Eric Berryt szívatott hülyére 2 fordulóval ezelőtt, hasonló kaliberű védője szvsz nincs a Broncosnak TE-re. Támadóoldalon minden azon fog múlni szvsz h a Chargers OL milyen formát hoz. A védelemnél meg a front7 OK, de a két kezdő CB hajlamos a hülyeségre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 164 — The Mathematician
Black_Adder: Elnézést akkor az előző postomért, azt hittem nekem szántad. Én tényleg semmi mást nem szerettem volna azokkal a statokkal, mint bízni benne, és alátámasztani, hogy az idei csapat jobb, mint a tavalyi, és nem érdemes leírni.
peterk2005
igazából nem is az a baj, h valaki felhánytorgatja a témát most, az a baj, h minden héten valaki /*általában valaki más*/ előhozza, a másik tábor meg mindig ráugrik...Black_Adder
ennek inkább szociológiai/pszichológiai vonzatai/okai vannak amikhez hálisten nem értek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Decker nekem is szimpibb és van benne kakaó
Negritis
rasszista 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Black_Adder: Elnézést akkor az előző postomért, azt hittem nekem szántad. Én tényleg semmi mást nem szerettem volna azokkal a statokkal, mint bízni benne, és alátámasztani, hogy az idei csapat jobb, mint a tavalyi, és nem érdemes leírni.
peterk2005
igazából nem is az a baj, h valaki felhánytorgatja a témát most, az a baj, h minden héten valaki /*általában valaki más*/ előhozza, a másik tábor meg mindig ráugrik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 164 — The Mathematician
Decker nekem is szimpibb és van benne kakaó
Stockley is bíztató és nem sérült DT sajna még mindig rookie betegségekkel küzd

valamint Von-t sajnáltam h az int kicsúszott a kezéből

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Black_Adder: Elnézést akkor az előző postomért, azt hittem nekem szántad. Én tényleg semmi mást nem szerettem volna azokkal a statokkal, mint bízni benne, és alátámasztani, hogy az idei csapat jobb, mint a tavalyi, és nem érdemes leírni.

(Az már tulajonképpen mellékes, hogy kezdenek a szívemhez nőni a játékosok, a hibákkal együtt is, és már messze nem csak PM miatt kívánom, hogy jöjjön össze a dolog.)

De, hogy valami értelmesről is szó essen: Nézegettem különböző statokat, és az egyik örvendetes stat, hogy DT megosztottan vezeti az elkapott yardok listáját. Az egyetlen bibi, hogy a körülötte levők (Megatron és a többiek) neve mellett jellemzően 0 drop van, néha 1, DT neve mellett viszont 3. 😊 Szóval, a srácnak minden adottsága megvan, hogy brutál elkapó legyen, de a dropokról le kell szoknia.
Deckernek csendesebbek a statjai, de szvsz egyelőre megbízhatóbb célpont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hogy minden héten be kell dobnia valakinek, h Tebow egy szarfoshugy, hogy aztán oldalakon át menjen a szar...Black_Adder
Már megbocsáss, de ki hozta megint elő a Tebow ügyet?
valaki, aki nem Tebow miatt szurkol a csapatnak, de nem ez a lényeg, ha egy Tebow fan hozná elő, abból is jönne a flamewar...

Megint ott tartunk, mint pár hete, hogy Tebow-t nem a statisztikák alapján kéne megítélni, mert nem abban van az ereje. Ha meg "bezzeg tavaly" módon mégis előjönnek a statisztikák, és attól nincs elájulva valaki - neadjisten még nem is stimmelnek a "bezzegek" -, akkor az Tebow és a tavalyi év bemocskolása.természetesen nem annak a statisztikának szólt, sőt az kifejezetten érdekes volt Az eltérő vélemény, ha azt az ember kultúrált módon leírja, miért bemocskolás? és ha valaki kulturáltan minden héten leírja, h Brady kiégett? a chargers topicba se járok hetente mondani h rivers mekkora /*a tavalyi utolsó forduló miatt többé nem írhatom le, h minek tartottam éveken át*/
az a bemocskolás h minden héten jönnek köpködni a csapatot. Tebow szar, a védelem szar az elkapók szarok, mindenki szar, és csak mákkal jutottunk PO-ba meg gyenge schedule-lel, mégha nem is szószerint így. btw én nem emlékzem, h azt a bizonyos idézett szót egyszer is leírtam volna

Szeretted Tebow-t, rendben van, érthető. Az is, ha azt mondod, hogy vele szívesebben néznéd a csapatot, még akkor is, ha nem olyan eredményes. És azt is értem, hogy hiszel/hittél benne, hogy TT (lett volna) a jövő, hogy vele idővel jó csapatot lehet(ett volna) építeni. Nekem kell ezt magyaráznom? Hidd el, szívesebben néztem volna PM-et még béna karral is néhány évig egy liga 25. Coltsban, minthogy elmenjen. És lesz*rtam volna Luckot. A szurkolói érzelmek már csak ilyenek.

De a Broncos maradt, ahogy a Colts is (számomra), és visszacsinálni sem lehet már a dolgot. És ilyen körülmények között marhára nem segít a "bezzeg tavaly"-ozás az idei csapaton, mert a vége mindig az, hogy végül PM-en és Tebow-n csattan az ostor, mintha bármelyik is tehetne arról, ami történt.
szerintem annak van értelme, h erősödtünk-e tavalyhoz képest vagy nem. az ellenvéleménynek is itt a helye. De a Ezt "rettentő azt olvasni hogy mi lenne TT-vel. Megmondom... ezzel a védelemmel és a kapott pontok számával egyelőre nagy semmi... Ha TT irányítana akkor is ez a védelem lenne fent és nem tudnátok lowscore meccseket játszani, mint ahogy most sem." nem tudtam reakció nélkül hagyni. Mert minden héten ez van. Ha épp szarok voltunk, akkor "de a tavalyi is szar volt", ha jók vagyunk, akkor "na a tavalyi szar volt, de ez most milyen istencsászár" Valamit elért a csapat amitől most megfosztják.

PM-nek már itt van dolga, és eddig tisztességgel teszi is a dolgát. Tebownak meg New Yorkban van dolga - várhatóan nemsokára jelentős dolga -, és minden bizonnyal teljes erejével azon lesz, hogy ő is tisztességgel tegye a dolgát. Kívánom neki, hogy minél sikeresebben tegye. A Jets topicnak meg azt, hogy ha netán nem jön össze egy-egy meccs - vagy netán egy egész szezon -, akkor ne jöjjön elő minden meccs után a "bezzeg tavaly Sancho" téma, mert az is csak arra lenne jó, amire itt a TT kérdés: fölöslegesen összeveszekedni megváltoztathatatlan dolgokon. Pedig végeredményben mindenki ugyanazt szeretné: hogy minél jobban szerepeljen a csapat. Reméljük így is lesz, ott is, itt is. 😉
PM szimpatikusan küzd a csapatért. Most sezrintem egy rossz szó nem érte őt, amíg nem jött be a Peyton mekkora király miért siránkozotk, szarfoshugytebow...
peterk2005

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézte valaki a Chargers meccset a Saint ellen? Mire lehet számítani a csoportrangadón?
flzoli
A Saints nem az ami tavaly-tavalyelőtt volt, így a viszonyítás sem könnyű. Az alapján amit láttam, Rivers idén kiegyensúlyozottabb (nem csak a Saints, de a másik 3 általam látott meccse alapján is). Viszont maga a roster nem tűnik olyan erősnek, mint a korábbi években. Egy mondatban megfogalmazva egy elég jó franchise irányító irányít egy közepes képességű csapatot. A Broncos rostert erősebbnek érzem.

Támadásban Gates már nem a régi, lelassult, és mintha nem is lenne vele minden rendben (kis apró rejtett sérülések? nem tudom). Azért ha a környékére megy a labda, azt még mindig elkapja, és a méretei miatt nem könnyű levédekezni. De messze nem egy Gronkowski már.
Általában véve korrekt, kiegyensúlyozott #O, futnak is meg dobnak is, és elég labdabiztosak. De, hogy mennyire jók, azt nehéz megítélni, mert a Saints #D idén elég gyengus, és akkor még finom voltam. Rivers a Saints ellen dobott 350 yardot, de a többi csapatnak (Oakland, Texans, Kansas) átlagban valahol 220-230 körül dobott, 6:2 TD/INT aránnyal. Az atlanta ellen zakóztak rendesen, ott Rivers 170 yardnál és 0TD/2INT-nél állt meg.

A védelem is tulajdonképpen rendben van, korrektek futás ellen és passz ellen is. De nem Texans vagy Hawks kategória.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kitörölhetjük a statisztikákkal...
Orton is nagyon fasza statokat termelt, ha picit visszaemlékszel...
Mellesleg Orton-t pont ennyi meccs után zavartuk el tavaly, 4 vereségéből egy se jött később negatív mérlegű csapat ellen, de a 9-7-es Bengalst megvertük vele. De mégis elzavartuk a mutatott játék miatt... 😛StormST
A ligában sehol, senkit nem azért zavarnak el egy csapattól az edzőkön kívül, mert a csapat veszít. A játékosokat azért zavarják el, mert egyénileg szarul játszanak. (Plusz pénzügyi okokból, de az más tészta. 😀)

Ortonnak nem az 1:4 miatt kellett mennie, hanem azért, mert egyszerűen rossz volt. Egy jó meccse volt a Cincy ellen, ezen kívül 4 másik a rossz és a borzalmas közötti sávban. Az se segített a helyzetén, hogy mindezt egy hasonló előző évad után követte el. (Egy pocket passer QB esetén a 60% alatti pontosság, 75-ös rating, több INT mint TD a pocsék jelzőnél jobbal nem nagyon illethető, főleg, ha az idényátlag. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy minden héten be kell dobnia valakinek, h Tebow egy szarfoshugy, hogy aztán oldalakon át menjen a szar...Black_Adder
Már megbocsáss, de ki hozta megint elő a Tebow ügyet?

Megint ott tartunk, mint pár hete, hogy Tebow-t nem a statisztikák alapján kéne megítélni, mert nem abban van az ereje. Ha meg "bezzeg tavaly" módon mégis előjönnek a statisztikák, és attól nincs elájulva valaki - neadjisten még nem is stimmelnek a "bezzegek" -, akkor az Tebow és a tavalyi év bemocskolása. Az eltérő vélemény, ha azt az ember kultúrált módon leírja, miért bemocskolás?

Szeretted Tebow-t, rendben van, érthető. Az is, ha azt mondod, hogy vele szívesebben néznéd a csapatot, még akkor is, ha nem olyan eredményes. És azt is értem, hogy hiszel/hittél benne, hogy TT (lett volna) a jövő, hogy vele idővel jó csapatot lehet(ett volna) építeni. Nekem kell ezt magyaráznom? Hidd el, szívesebben néztem volna PM-et még béna karral is néhány évig egy liga 25. Coltsban, minthogy elmenjen. És lesz*rtam volna Luckot. A szurkolói érzelmek már csak ilyenek.

De a Broncos maradt, ahogy a Colts is (számomra), és visszacsinálni sem lehet már a dolgot. És ilyen körülmények között marhára nem segít a "bezzeg tavaly"-ozás az idei csapaton, mert a vége mindig az, hogy végül PM-en és Tebow-n csattan az ostor, mintha bármelyik is tehetne arról, ami történt.

PM-nek már itt van dolga, és eddig tisztességgel teszi is a dolgát. Tebownak meg New Yorkban van dolga - várhatóan nemsokára jelentős dolga -, és minden bizonnyal teljes erejével azon lesz, hogy ő is tisztességgel tegye a dolgát. Kívánom neki, hogy minél sikeresebben tegye. A Jets topicnak meg azt, hogy ha netán nem jön össze egy-egy meccs - vagy netán egy egész szezon -, akkor ne jöjjön elő minden meccs után a "bezzeg tavaly Sancho" téma, mert az is csak arra lenne jó, amire itt a TT kérdés: fölöslegesen összeveszekedni megváltoztathatatlan dolgokon. Pedig végeredményben mindenki ugyanazt szeretné: hogy minél jobban szerepeljen a csapat. Reméljük így is lesz, ott is, itt is. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Hogy minden héten be kell dobnia valakinek, h Tebow egy szarfoshugy, hogy aztán oldalakon át menjen a szar...

OK, szar volt a védelem, szar volt tebow, szarok voltak az elkapók mindenki szar volt, csak mázlink volt, mert máshogy nem is tudunk nyerni és sokkal jobban járunk ha kidobjuk a 8-8as csapatunkat és lecseréljük a colts 2-14-esére ahogy az offseasonben nyomatták...

basszus én szerettem azt a csapatot, mi ilyen kis szar franchise vagyunk, h minden PO győzelemnek örülünk és megbecsüljük, és kurva szar érzés h akár jók vagyunk akár rosszak mindig beléjük kell rúgni egy nagyot. Farigcsálni lehetett volna még rajta, Mays, Ball, Goodman, csereOL, csere DB sor, de az alapjait nagyon szerettem.

Szar érzés, h 2 gyenge meccs után nem voltunk elégedettek a future hof élő legendával? Még szarabb lenne ha a múltját is bemocskolnánk? Csak mert a 2011-es Broncos-zal kb minden héten ez történik. Lehet h nem volt olyan jó, mint PM egymaga bármikor, de nagyon nem ezt érdemli...
Black_Adder
Pontosan így érzem én is...

Nekünk kéne örülni, hogy 2-3-al állunk, mert PM a QB? StormST
Akkor én azt mondom, vágjunk eret, mert ezzel a nyomorult nyugdíjassal nem csináltunk 16:0-ás szezont. Kikaptunk két 5:0-ás csapattól, és a tavalyi döntőstől. Egyszerűen szánalmas.

És az a nyomorult 18-as, minden baj okozója. Passzolt 1500 yardot (3.), adott 11 TD-t (4.), 3 INT-et (10.) és 101.2 ratinget (5.) produkált eddig. És elvette Istenfia elől a helyet. Judás reinkarnációja, nem is kérdés
flzoli
Kitörölhetjük a statisztikákkal...

Orton is nagyon fasza statokat termelt, ha picit visszaemlékszel...

Mellesleg Orton-t pont ennyi meccs után zavartuk el tavaly, 4 vereségéből egy se jött később negatív mérlegű csapat ellen, de a 9-7-es Bengalst megvertük vele. De mégis elzavartuk a mutatott játék miatt... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nézte valaki a Chargers meccset a Saint ellen?
Mire lehet számítani a csoportrangadón?

Én talán ha 10 percet láttam a meccsből, de azok alapján a védelmük nem túl acélos, bár a zsebet jól nyomják össze. A támadásoknál a visszatérő mindenes Ryan Mathews kb a lelke az egésznek, mélységben pedig Floyd és Royal. És persze ott van Gates is, bár róla nem tudok különösebben semmit, milyen formában van, sérülések, egyebek.

Ilyen gyorslábú agilis futó/elkapó törpe ellen, mint Mathews nem játszottunk idén szerintem, úgyhogy kíváncsi vagyok. Tavaly hogy oldotta meg a D# ezt?

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hogy minden héten be kell dobnia valakinek, h Tebow egy szarfoshugy, hogy aztán oldalakon át menjen a szar...

OK, szar volt a védelem, szar volt tebow, szarok voltak az elkapók mindenki szar volt, csak mázlink volt, mert máshogy nem is tudunk nyerni és sokkal jobban járunk ha kidobjuk a 8-8as csapatunkat és lecseréljük a colts 2-14-esére ahogy az offseasonben nyomatták...

basszus én szerettem azt a csapatot, mi ilyen kis szar franchise vagyunk, h minden PO győzelemnek örülünk és megbecsüljük, és kurva szar érzés h akár jók vagyunk akár rosszak mindig beléjük kell rúgni egy nagyot. Farigcsálni lehetett volna még rajta, Mays, Ball, Goodman, csereOL, csere DB sor, de az alapjait nagyon szerettem.

Szar érzés, h 2 gyenge meccs után nem voltunk elégedettek a future hof élő legendával? Még szarabb lenne ha a múltját is bemocskolnánk? Csak mert a 2011-es Broncos-zal kb minden héten ez történik. Lehet h nem volt olyan jó, mint PM egymaga bármikor, de nagyon nem ezt érdemli...
Black_Adder
Pontosan így érzem én is...

Nekünk kéne örülni, hogy 2-3-al állunk, mert PM a QB? StormST
Akkor én azt mondom, vágjunk eret, mert ezzel a nyomorult nyugdíjassal nem csináltunk 16:0-ás szezont. Kikaptunk két 5:0-ás csapattól, és a tavalyi döntőstől. Egyszerűen szánalmas.

És az a nyomorult 18-as, minden baj okozója. Passzolt 1500 yardot (3.), adott 11 TD-t (4.), 3 INT-et (10.) és 101.2 ratinget (5.) produkált eddig. És elvette Istenfia elől a helyet. Judás reinkarnációja, nem is kérdés

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 164 — The Mathematician
Nekünk kéne örülni, hogy 2-3-al állunk, mert PM a QB? StormST
előzetesen várt 1-4/0-5 höz képest jók vagyunk 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Hogy minden héten be kell dobnia valakinek, h Tebow egy szarfoshugy, hogy aztán oldalakon át menjen a szar...

OK, szar volt a védelem, szar volt tebow, szarok voltak az elkapók mindenki szar volt, csak mázlink volt, mert máshogy nem is tudunk nyerni és sokkal jobban járunk ha kidobjuk a 8-8as csapatunkat és lecseréljük a colts 2-14-esére ahogy az offseasonben nyomatták...

basszus én szerettem azt a csapatot, mi ilyen kis szar franchise vagyunk, h minden PO győzelemnek örülünk és megbecsüljük, és kurva szar érzés h akár jók vagyunk akár rosszak mindig beléjük kell rúgni egy nagyot. Farigcsálni lehetett volna még rajta, Mays, Ball, Goodman, csereOL, csere DB sor, de az alapjait nagyon szerettem.

Szar érzés, h 2 gyenge meccs után nem voltunk elégedettek a future hof élő legendával? Még szarabb lenne ha a múltját is bemocskolnánk? Csak mert a 2011-es Broncos-zal kb minden héten ez történik. Lehet h nem volt olyan jó, mint PM egymaga bármikor, de nagyon nem ezt érdemli...
Black_Adder
Pontosan így érzem én is...

Nekünk kéne örülni, hogy 2-3-al állunk, mert PM a QB?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hogy minden héten be kell dobnia valakinek, h Tebow egy szarfoshugy, hogy aztán oldalakon át menjen a szar...

OK, szar volt a védelem, szar volt tebow, szarok voltak az elkapók mindenki szar volt, csak mázlink volt, mert máshogy nem is tudunk nyerni és sokkal jobban járunk ha kidobjuk a 8-8as csapatunkat és lecseréljük a colts 2-14-esére ahogy az offseasonben nyomatták...

basszus én szerettem azt a csapatot, mi ilyen kis szar franchise vagyunk, h minden PO győzelemnek örülünk és megbecsüljük, és kurva szar érzés h akár jók vagyunk akár rosszak mindig beléjük kell rúgni egy nagyot. Farigcsálni lehetett volna még rajta, Mays, Ball, Goodman, csereOL, csere DB sor, de az alapjait nagyon szerettem.

Szar érzés, h 2 gyenge meccs után nem voltunk elégedettek a future hof élő legendával? Még szarabb lenne ha a múltját is bemocskolnánk? Csak mert a 2011-es Broncos-zal kb minden héten ez történik. Lehet h nem volt olyan jó, mint PM egymaga bármikor, de nagyon nem ezt érdemli...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a no huddle előnye/átka, attól függ, hogy melyik oldalról nézzük. Az biztos, hogy a védelem kevesebbet pihen és ha ehhez nem jönnek a pontok, akkor főleg gond van...StormST
Akkor miért kapott idén több pályán töltött idő alatt, jobb csapatok ellen kevesebb pontot a védelem, mint tavaly?

Elméletileg, illetve adott meccs-szituációban persze egyetértek, vannak helyzetek, amikor a pályán töltött idő számíthat, és adott esetben egy védelem fizikailag is elfáradhat. De általánosságban nem hiszem, hogy ez egy minimálisnál nagyobb faktor lenne. Azt meg főleg nem, hogy mondjuk a 28.5 perc illetve 30.5 perc között mérhető különbség lenne.

A no-huddle sem elsősorban attól olyan hatékony, mert fizikailag fárasztja ki a védőket - ez is, de csak minimálisan -, hanem azért, mert nem enged felállást váltani. Ha egy jó QB megtalálja egy felállás ellen a kulcsot, akkor no-huddleben, nem engedve a váltást, friss védők ellen is ugyanúgy végigzavarja a drive-ot, mint fáradtabbak ellen.

u.i.: Amúgy érdekes lenne mélyebben is kielemezni - mondjuk egy Bowl cikkben 😊 - a pályán töltött idő, és bizonyos más faktorok közötti kapcsolatot. Az a gyanúm, hogy a kapcsolat sokkal erősebb lenne például a játékstílus és a pályán töltött idő, mint az eredményesség és a pályán töltött idő között. (Értsd, vannak csapatok, akik nem tudnak gyorsan pontot elérni - lásd, idei Chiefs -, és vannak csapatok, akik megválaszthatják, hogy milyen lassan vagy gyorsan érnek el pontokat - lásd Texans. Az utóbbi eredményes, de az előbbi inkább kényszer.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Aztán mindenki levonhatja amit akar/tud... 😊StormST
Tavaly 13,1 támadás per meccs, idén 11,5 a Denver ellen. Nem látszik a Tebow faktor.DoM
Tavaly 13 meccsből 3-on nem mi voltunk többet pályán, a 8 győzelmünkből kétszer...

Idén 5 meccsből csak 1-szer volt nálunk többet...

Ez a no huddle előnye/átka, attól függ, hogy melyik oldalról nézzük. Az biztos, hogy a védelem kevesebbet pihen és ha ehhez nem jönnek a pontok, akkor főleg gond van...

A Falcons és a Texans ellen is a védelemnek 1-1 play-t kellett volna még kihúznia, egy drive-ot megfognia, de nehéz úgy, hogy kevés a zoxigén... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 164 — The Mathematician
Aztán mindenki levonhatja amit akar/tud... 😊StormST
Tavaly 13,1 támadás per meccs, idén 11,5 a Denver ellen. Nem látszik a Tebow faktor.DoM
majd este a Houston ellen 😀

szerintem ezzel zárjuk is a témát légyszi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Aztán mindenki levonhatja amit akar/tud... 😊StormST
Tavaly 13,1 támadás per meccs, idén 11,5 a Denver ellen. Nem látszik a Tebow faktor.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor beteszem (elől mindig a Broncos számai)

@Dolphins: 15-15 drive, 34:17-33:19 W(OT)
vs Lions: 15-13 drive, 30:26-29:34 L
@Raiders: 13-14 drive, 31:51-28:09 W
@Chiefs: 12-12 drive, 33:38-26:22 W
vsJets: 12-14 drive, 27:48-32:12 W
@Chargers: 13-13 drive, 37:08-37:23 W (OT)
@Vikings: 14-15 drive, 37:51-22:09 W
vs Bears: 15-15 drive, 34:39-31:47 W (OT)
vs Patriots: 11-13 drive, 26:19-33:41 L
@Bills: 15-12 drive, 30:31-29:29 L
vs Chiefs: 12-12 drive, 32:58-27:02 L
vs Steelers: 12-11 drive, 29:05-31:06 W
@Patriots: 13-12 drive, 33:23-26:37 L

Idén a Broncos:

vs Steelers: 9-9 drive, 24:55-35:05 W
@Falcons: 12-13 drive, 27:20-32:40 L
vs Texans: 14-14 drive, 28:20-31:40 L
vs Raiders: 11-10 drive, 37:25-22:35 W

Aztán mindenki levonhatja amit akar/tud... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Számokhoz néhány érdekesség: tavaly a Patriots #O kevesebb időtt töltött a pályán, mint idén a Denver #O, és Superbowl-t játszott. Idén pedig eddig a Baltimore #O kevesebb időt töltött a pályán, mint a Denver #O. A Chiefs #O viszont harmadik az egész liga rangsorban, több, mint meccsenként 33 pályán töltött perccel. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez mondjuk érdekes stat lenne, hogy idén Manning vezetéssel hány támadást tud vezetni az ellenfél veletek szemben ill. ez a szám tavaly mennyi volt Tebow-val.DoM
A támadások darabszámáról nincs adatom, csak az offense pályán töltött idejéről, illetve az ezen idő alatt szerzett pontokról:

Tavaly: #O átlagos pályán töltött ideje: 29p 43mp. Ezalatt meccsenként átlag 19.3 pontot szerzett az #O és 24.4-et kapott.
Idén: #O átlagos pályán töltött ideje: 28p 26mp. Ezalatt meccsenként átlag 27 pontot szerzett az #O és 22.8-at kapott.

Azaz, tavaly átlagosan kb. 1p 15mp-el töltött többet a pályán az #O, de 7.8-al kevesebb pontot csinált. Ezzel arányosan a tavalyi #D 1p 15mp-el töltött kevesebbet a pályán, mégis 1.6ponttal kapott többet ezalatt.

A számokhoz tartozik, hogy a tavalyiak egész idényesek, az ideiek pedig ugye nyilván nem. Ráadásul az idei schedule eloszlása nem is egyenletes. Más öt meccset kezdeni a Steelers, Atlanta, Houston, Oakland, Pats ellen, mint mondjuk a Dolphins, Lions, Oakland, Chiefs, Jets ellen (A TT időszak első öt meccsét hoztam, ha már róla volt szó az idő tartással kapcsolatban. De az Ortonnal kezdett öt kezdő meccs se ugyanaz volt mondjuk, mint az idei...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Olyan van, h csak az az időszak tavaly óta amikor Tebow volt. //6. meccstől
Egyébként könnyen lehet h elvesztjük a sok 3&outtal azt amit a hosszú támadásokkal nyerünk.Black_Adder
Gamebookokból összeszámolható, én most football outsiders drive statjából szedtem az adatokat, ott meg nem lehet ez alapján válogatni.