Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
One veteran NFL scout observed to NFL Network's Albert Breer Sunday night that Peyton Manning "can't throw the ball anymore."
The stats are okay (5:3 TD-to-INT ratio, 60 percent completion rate, 7.2 YPA), but far off Manning's usual standard. He's been inconsistent in terms of velocity and deep passing ability. Added ESPN's Ron Jaworski, "When I see the ball coming out of his hand, what I see is a little wobble on it. That’s not what you want to see. We like to see that thing spinning really nice, tight on a spiral." The Broncos face a brutal Raiders pass defense in Week 4.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.Amadeus91
kérdés? ráadásul imádták Denverben...
JC6
Tebow ma special team-ben blokkol, és néha rövid yardokat fut, Sanchez mögött. Ergo vagy teljes liga tök hülye, vagy mégiscsak arról van szó, hogy Tim fanbase-ének mérete és a QB potenciálja nem egy ligában focizik. 😊

Tebow-ról ennyit. Manning szerződtetéséről meg nekem az a véleményem, hogy ilyen olcsón, ilyen kis kockázattal ilyen szintű QB-t még senki nem kapott meg a liga történetében. Nincs garantált pénz, nincs dead cap, bármikor ki lehet rakni, ha nem megy. Bármilyen közepes képességűnél picit jobb, kezdő FA szerződtetése ennél nagyobb kockázatot hordoz cap space szempontból.

peterk2005
A Jets FO önmagában azzal, hogy ekkora pénzt ad Sancheznek és utána odavisz még1 fiatal - PO kaliber - irányítót, aláírta a saját hülyeségét. Az meg nem is érdemel kommentárt, hogy egy irányítót a ST-ben próbálnak meg összetöretni.

Ne a Jetsnél folyó szakmai munka legyen a mérce 😊 Látjuk az eredményét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Ez a Broncos a 2000-es évek közepén egy stabil PO-kaliber csapat volt, aztán a Shanny-éra végére a csapatnak nem volt védelme ezért is küldték el az öreget. Aztán jött JMD aki a működőképes offenset is igen gyorsan szétverte. Ha ő nincs ma is lenne egy Cutler-Hillis-Marshall tengely az O-ban és nem kellene Tebow/Manning miatt polemizálni. Az azóta eltelt időben pedig vígan lehetett volna normális D-t csinálni.empty taxi
Tudod, ha a piros lenne a villamos, akkor kék pillangók szállnának az égből. 😊

Ha Manning nem sérül meg, ma is Colt. Ha a Polian család nem bassza el az utolsó évek draftjait és igazolásait, akkor lehet, hogy többszörös bajnok. Ha Payton nem szerződik New Orleans-ba, akkor valószínűleg ugyanezzel a rosterrel a whodat nemzet ma is gyűrű nélkül lenne. És erős a gyanú, hogy ha a 49ers nem hívha oda Harbaugh-t, akkor ma is egy ígéret csapat lenne, és Smith, valahol csereirányítóként kínlódna, leírtan.

Minek rágódni a múlton? Sose tudod már meg, hogy mi lett volna, ha marad Cutler. A mostanság nyúljtott teljesítménye, és attidűdje alapján azért valószínűleg gyűrűk sorától nem estetek el amiatt, hogy elment. Akkor meg, az van ami most van, és abból kéne a legtöbbet kihozni.peterk2005
Kettőnk közül valaki félre értette a hozzászólás mondandóját. Én ebből azt hámoztam ki, h nem voltunk lesajnált kiscsapat, csak egy rövid átmenet volt. crybaby-Hillis-Marshall top 3 offense voltak a számok tükrében, és egy alulról top3 defense-zel küzdöttünk a PO-ért, egy szintén nagyon erős (Tomlinson legjobb évei) Chargers ellen.

A nevek számomra nem a "mi lett volna ha", hanem az alátámasztása annak, h nem voltunk lesajnált kiscsapat.

Abban van igazság, h nem volt ennyire olvasott a Broncos topic (az eredeti hsz amire Taxi reagált), és emiatt rinya se nagyon volt. Leszámítva minden meccs után jött a "Shanny takaroggy"-ot (we miss u ttt).
De én például nagyon keserűen éltem meg, amikor 2× csillagok együttállása kellett ahhoz h ne jussunk be, és mégis kiestünk, igaz akkor még nem voltam a fórumon aktívan, úgyh nem is nyavalyogtam...

----------------------------------------------------------------------

Ami meg a mostani helyzetet illeti, az elmúlt 8 év tapasztalatából tanulva, az utolsó 4 forudlóra 1-3-nál jobb mérleget nem tartom lehetségesnek. Akár átok, akár a 8 milehigh meccs vesz ki ennyit, akár babona, de én igazából máris 2-5-tel számolok, és a divíziómérlegünk is aligha lesz jobb 3-3-nál, nem szokott. Ránézésre azt mondhatja valaki, hogy sokkal erősebbek vagyunk mint a Raiders, sima 2-0, de az egy olyan rangadó, ahol a csapatok ereje igazából másodlagos. Ők se mehetnének biztosra ellenünk fordított esetben.
Az NFL.com top10 homefieldadvantage-ben ott van a top10-ben a Black Hole az Arrowhead és a MileHigh is. A Qualcomban pedig a divízió jelenleg legerősebb csapata játszik. TAlán mindhárom top 5. És akkor a rivalizálásról még nem is beszéltem... Nem volt mindig ez a liga legloserebb divíziója. Talán a Seahawksot leszámítva mindenkinek voltak korszakai, s nem egyszer volt egyszerre több nagyon erős csapat...

Ez nem olyan, h kikapunk a Falconstól és a Texanstól, de a többiek gyengébbek majd ellenük biztosan javítunk. Akik az előzetes sorsolás alapján gyengébbek, ellenük szokott elmenni a szezon. Nem tudom mikor volt utoljára 4 győzelmünk a divízióban, de biztos, h még Shannyvel, talán 2006-ban. Egyébként a Ravens és a Pats nem gyengébb mint a Falcons vagy a Texans. Ha nem javulunk, hogy győzzük le őket? Pats ellen ráadásul borzalmas a matchupunk.

Ha jó játékkal kapunk ki én nem nyavalyognék. De ez nem lesz elég ellenük se. Ezzel nem lesz 3nál több győzelem a divízióban se, a szezon végi összeomlás elmaradásával meg nem merek számolni, csak annál keserűbb lesz...


öröm az ürömben h még a szezon elején vagyunk, és a Raiders ellen otthon, azért minden adott, h önbizalmat gyűjtsünk. A secondary még mindig sebezhető ott. Arra számítok, h Peyton nagy meccset játszik, ahogy a Steelers ellen is, de neki (is, azért ő van megint kiemelve, mert másnak senkise sietett a védelmére) a Texasn/Falcons védelem ellen is jól kéne játszania, ha rájátszást akar.
Márpedig ha nem jutunk be, akkor hiába a sokkal nehezebb sorsolás az papíron visszaesés.

A második harmadik évre vártam a sikert, miért rinyálok most? Azért mert nem akarok egyetlen évet se úgy nézni, h arra várok mikor kezdődik a következő. Volt már olyanból elég. Októberben a combine-t várni nem egészséges. Sok csapat szurkolói mondhatnák, h még így is mennyivel jobb a dolgunk, de az nekem nem elég, h van rosszabb is.

Azt elismerem, h nagyon idegesítő lehet 2 meccs után így kongatni a vészharangot, hibáztatni valaki kedvenc játékosát, aki mindent megtett h visszatérhessen, és azért tért vissza h sikereket érjen el, ami 2 egymást követő vereség után is simán meg lehet még. Szóval elnézést mindenkitől akinek a lelkébe tiportam, vagy akinek esetleg értékes hozzászólása veszett el (akár amiatt h inkább be se írta) a lángok közt, én megpróbálom befejezni ezt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fuhu bameg, ebből nagy balhé lesz Sobrival.Stez
Ettől még igaz amit írtam. 😊 A Pats topicot is a bányászbéka szintjére süllyesztette az a vita annak idején a kiégett Bradyvel, és hogy Tebow kéne helyette.
Tebow-al kapcsolatban egyébként márciusban még úgy gondoltam, hogy ahogy a többi játékosnak, neki is vannak fanjai, vannak útálói, és vannak a semlegesek. Itt viszonylag hamar meggyőztek - teljesen kultúráltan, egy szavam sem lehet, csak a tényt írom -, hogy Tim esetén a dolgok máshogy működnek. Olyan, hogy semleges, olyan az esetében nincs. Na, ezért félek a témához hozzászólni. 😊 Most is csak azért a mondatért kezdtem bele, hogy állítólag Denverben imádták, és ezért ajánlottam a Denver hivatalos fan fórumába való beleolvasást. 😊

Amúgy meg ha jégeső, akkor inkább most jöjjön, amikor úgyis harakiri hangulat van, és értelmes vita úgyse lenne. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fuhu bameg, ebből nagy balhé lesz Sobrival.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a Broncos a 2000-es évek közepén egy stabil PO-kaliber csapat volt, aztán a Shanny-éra végére a csapatnak nem volt védelme ezért is küldték el az öreget. Aztán jött JMD aki a működőképes offenset is igen gyorsan szétverte. Ha ő nincs ma is lenne egy Cutler-Hillis-Marshall tengely az O-ban és nem kellene Tebow/Manning miatt polemizálni. Az azóta eltelt időben pedig vígan lehetett volna normális D-t csinálni.empty taxi
Tudod, ha a piros lenne a villamos, akkor kék pillangók szállnának az égből. 😊

Ha Manning nem sérül meg, ma is Colt. Ha a Polian család nem bassza el az utolsó évek draftjait és igazolásait, akkor lehet, hogy többszörös bajnok. Ha Payton nem szerződik New Orleans-ba, akkor valószínűleg ugyanezzel a rosterrel a whodat nemzet ma is gyűrű nélkül lenne. És erős a gyanú, hogy ha a 49ers nem hívha oda Harbaugh-t, akkor ma is egy ígéret csapat lenne, és Smith, valahol csereirányítóként kínlódna, leírtan.

Minek rágódni a múlton? Sose tudod már meg, hogy mi lett volna, ha marad Cutler. A mostanság nyúljtott teljesítménye, és attidűdje alapján azért valószínűleg gyűrűk sorától nem estetek el amiatt, hogy elment. Akkor meg, az van ami most van, és abból kéne a legtöbbet kihozni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.Amadeus91
kérdés? ráadásul imádták Denverben...
JC6
Nem akartam a Tebow témába belefolyni, de ez azért megmosolyogtatott.😊 Jártál a Manning trade óta a Denver saját (amerikai) fórumán? Én megértem, és tiszteletben is tartom, hogy a hazai Denver szurkolók között Tebow nagy népszerűségre tett szert, azt kejelenteni, hogy a denveri denver fanok között is ez a helyzet, az elég merész. 😊 Az általános véleményt sokkal inkább írja le az a jelző, hogy a többség szabályosan megkönnyebbült a Tebow trade után...

És, ha már belefogtam, jöjjön a ménkű, üssetek ti, de ezeken a 2-3 évért feláldoztunk esetleg 10+ évet jellegű véleményeken egyszerűen csak ledöbbenni tudok. Nincs bajom Tebow-val, egy kedves/szimpatikus gyerek, de az, hogy tavaly volt néhány meccse amit csodálatos módon megnyert a csapat, és volt egy tényleg emlékezetes PO teljesítménye, az kb. majdnem semmi. T.J. Jates, a Texans harmadik számú irányítója ugyanezt csinálta meg - némileg jobb mutatókkal 😊 -, és továbbra is ő a harmadik számú irányítója a Texansnak. És senkinek eszébe nem jut 10+ éves építkezésről, meg hasonlókról beszélni vele kapcsolatban.
Tebow ma special team-ben blokkol, és néha rövid yardokat fut, Sanchez mögött. Ergo vagy teljes liga tök hülye, vagy mégiscsak arról van szó, hogy Tim fanbase-ének mérete és a QB potenciálja nem egy ligában focizik. 😊

Tebow-ról ennyit. Manning szerződtetéséről meg nekem az a véleményem, hogy ilyen olcsón, ilyen kis kockázattal ilyen szintű QB-t még senki nem kapott meg a liga történetében. Nincs garantált pénz, nincs dead cap, bármikor ki lehet rakni, ha nem megy. Bármilyen közepes képességűnél picit jobb, kezdő FA szerződtetése ennél nagyobb kockázatot hordoz cap space szempontból.

Részemről a téma lezárva, mert szerintem egyszerűen méltatlan. A "témán" természetesen a Tebow vs Manning, 2-3 év vs 10+ év polémiát értem. Ugyanaz pepitában, mint a "Brady kiégett" polémia volt, ami jó ideig képes volt tönkretenni a Pats topicot. Az ilyen vita csak arra jó, hogy ne lehessen normálisan végigszurkolni a csapat idei (és bízzunk benne még néhány évi) szezonját együtt.

(Arról, hogy Manning mennyire szar vagy mennyire jó, természetesen most is és a jövőben is szívesen olvasok véleményeket - és az enyémet is le fogom írni. De egyelőre ennek sincs itt az ideje, mert pillanatnyilag világvége hangulat van, és kiakadva, vérben forgó szemekkel nem lehet helyzetet elemezni.😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Eddig a Broncos egy lesajnált kis csapat volt, az esélytelenek nyugalmával. Nem is volt miért felhördülni, ha igencsak szájbavágták őket 1-1 meccsen. Majd aztán jött a Tebow őrület, egyből a reflektorfény, és ez PM idejövetelével még inkább meg van. Ergó több a szurkoló/nézelődő. Ez ezzel jár. Nem lehet minden hozzászólás végén valami nagyon fontos statisztikát benyögni, mert az a szakma és nagyon objektív


flzoli
LOL!
Ez a Broncos a 2000-es évek közepén egy stabil PO-kaliber csapat volt, aztán a Shanny-éra végére a csapatnak nem volt védelme ezért is küldték el az öreget. Aztán jött JMD aki a működőképes offenset is igen gyorsan szétverte. Ha ő nincs ma is lenne egy Cutler-Hillis-Marshall tengely az O-ban és nem kellene Tebow/Manning miatt polemizálni. Az azóta eltelt időben pedig vígan lehetett volna normális D-t csinálni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az utóbbi hetekben szívesen olvastam a Broncos topikot, azt hiszem ez a mai bullshit-ömlés után megváltozott.empty taxi
Kb 2éve ez megy keményen itt, néha még beleolvasok (néha írok valamit), de egyre ritkábban van értelme.
Évek alatt hisztis kislányok topikja lett. Sajnos. xrace77
A szurkoló azért van, hogy kritizáljon, és elfogult dolgokat mondjon mind pozitív, mind negatív irányba.

Eddig a Broncos egy lesajnált kis csapat volt, az esélytelenek nyugalmával. Nem is volt miért felhördülni, ha igencsak szájbavágták őket 1-1 meccsen. Majd aztán jött a Tebow őrület, egyből a reflektorfény, és ez PM idejövetelével még inkább meg van. Ergó több a szurkoló/nézelődő. Ez ezzel jár. Nem lehet minden hozzászólás végén valami nagyon fontos statisztikát benyögni, mert az a szakma és nagyon objektív

Az mondjuk fincsi, hogy a legtöbb helyen a 3. hét után a Power Rankingokban 23-28.hely között vagyunk 😀

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Az utóbbi hetekben szívesen olvastam a Broncos topikot, azt hiszem ez a mai bullshit-ömlés után megváltozott.empty taxi
Kb 2éve ez megy keményen itt, néha még beleolvasok (néha írok valamit), de egyre ritkábban van értelme.
Évek alatt hisztis kislányok topikja lett. Sajnos.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Az utóbbi hetekben szívesen olvastam a Broncos topikot, azt hiszem ez a mai bullshit-ömlés után megváltozott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Elway a meglévő Broncosba akarta beilleszteni Manninget, ellenkező esetben miért ne hozta volna a sok csikót. Eddig még Manning nem illeszkedett be, azt hiszem ezt kijelenthetjük. Amit utána írtál, azzal teljesen egyetértek nem egy nyerő ötlet, pont azért mert nem megy csettintésre, és Manningnek viszont nincsenek már évei a beilleszkedésre, ez a probléma...

Én szezon előtt azt mondtam, h nem feltétlen idén hanem 2-3 éven belül kell SB-t nyerni, de attól amellett nem tudok elmenni, h mennyire gyenge most a csapat, mert én telhetetlen szurkoló vagyok, és minden meccsen azért ülök le, h győzelemért szurkoljak...
Black_Adder
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.Amadeus91
Volt rá esély, h ezzel behozza a passz dimenziót a támadójátékba, lehet h egy kicsit a futás rovására, de azzal h kiegyensúlyozottá válik a csapat a támadójátéka ott lehet volna az, ami a Pats ellen hiányzott.

türelem nincs, mi addig elégedetlenkedünk itt, amíg nem jönnek az eredmények. Ha jövőhéttől jönnek az eredmények, akkor vicces lesz ezt visszaolvasni, de az legyen a legnagyobb bajunk...Black_Adder
Mondom, Favret le kell igazolni, tuti PO.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Szerintem Elway a meglévő Broncosba akarta beilleszteni Manninget, ellenkező esetben miért ne hozta volna a sok csikót. Eddig még Manning nem illeszkedett be, azt hiszem ezt kijelenthetjük. Amit utána írtál, azzal teljesen egyetértek nem egy nyerő ötlet, pont azért mert nem megy csettintésre, és Manningnek viszont nincsenek már évei a beilleszkedésre, ez a probléma...

Én szezon előtt azt mondtam, h nem feltétlen idén hanem 2-3 éven belül kell SB-t nyerni, de attól amellett nem tudok elmenni, h mennyire gyenge most a csapat, mert én telhetetlen szurkoló vagyok, és minden meccsen azért ülök le, h győzelemért szurkoljak...
Black_Adder
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.Amadeus91
Volt rá esély, h ezzel behozza a passz dimenziót a támadójátékba, lehet h egy kicsit a futás rovására, de azzal h kiegyensúlyozottá válik a csapat a támadójátéka ott lehet volna az, ami a Pats ellen hiányzott.

türelem nincs, mi addig elégedetlenkedünk itt, amíg nem jönnek az eredmények. Ha jövőhéttől jönnek az eredmények, akkor vicces lesz ezt visszaolvasni, de az legyen a legnagyobb bajunk...Black_Adder
te, esély mindig mindenre van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Szerintem Elway a meglévő Broncosba akarta beilleszteni Manninget, ellenkező esetben miért ne hozta volna a sok csikót. Eddig még Manning nem illeszkedett be, azt hiszem ezt kijelenthetjük. Amit utána írtál, azzal teljesen egyetértek nem egy nyerő ötlet, pont azért mert nem megy csettintésre, és Manningnek viszont nincsenek már évei a beilleszkedésre, ez a probléma...

Én szezon előtt azt mondtam, h nem feltétlen idén hanem 2-3 éven belül kell SB-t nyerni, de attól amellett nem tudok elmenni, h mennyire gyenge most a csapat, mert én telhetetlen szurkoló vagyok, és minden meccsen azért ülök le, h győzelemért szurkoljak...
Black_Adder
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.Amadeus91
Volt rá esély, h ezzel behozza a passz dimenziót a támadójátékba, lehet h egy kicsit a futás rovására, de azzal h kiegyensúlyozottá válik a csapat a támadójátéka ott lehet volna az, ami a Pats ellen hiányzott.

türelem nincs, mi addig elégedetlenkedünk itt, amíg nem jönnek az eredmények. Ha jövőhéttől jönnek az eredmények, akkor vicces lesz ezt visszaolvasni, de az legyen a legnagyobb bajunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.Amadeus91
kérdés?
ráadásul imádták Denverben...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Szerintem Elway a meglévő Broncosba akarta beilleszteni Manninget, ellenkező esetben miért ne hozta volna a sok csikót. Eddig még Manning nem illeszkedett be, azt hiszem ezt kijelenthetjük. Amit utána írtál, azzal teljesen egyetértek nem egy nyerő ötlet, pont azért mert nem megy csettintésre, és Manningnek viszont nincsenek már évei a beilleszkedésre, ez a probléma...

Én szezon előtt azt mondtam, h nem feltétlen idén hanem 2-3 éven belül kell SB-t nyerni, de attól amellett nem tudok elmenni, h mennyire gyenge most a csapat, mert én telhetetlen szurkoló vagyok, és minden meccsen azért ülök le, h győzelemért szurkoljak...
Black_Adder
ezzel az a gond, hogy a meglévő Broncos egy hardcore futó csapat volt, töketlen elkapókkal, minimális passzjátékkal, egy brutál védelemmel és egy győzni - azon kívül semmi mást nem - tudó irányítóval.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Szerintem Elway a meglévő Broncosba akarta beilleszteni Manninget, ellenkező esetben miért ne hozta volna a sok csikót. Eddig még Manning nem illeszkedett be, azt hiszem ezt kijelenthetjük. Amit utána írtál, azzal teljesen egyetértek nem egy nyerő ötlet, pont azért mert nem megy csettintésre, és Manningnek viszont nincsenek már évei a beilleszkedésre, ez a probléma...

Én szezon előtt azt mondtam, h nem feltétlen idén hanem 2-3 éven belül kell SB-t nyerni, de attól amellett nem tudok elmenni, h mennyire gyenge most a csapat, mert én telhetetlen szurkoló vagyok, és minden meccsen azért ülök le, h győzelemért szurkoljak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
- Manning halogatta a döntést. Először az FA kezdetére igérte, aztán az első hetére, aztán másnapra, aztán megint másnapra, vagy 2 hétig halogatta, midnenki rá várt és az ő seggét nyalta, h bökje már ki hova megy. Persze alaposan meg kell fontolni, valóban. de akkor ne lepődjön meg, h nem lehet mellé csapattársakat találni...

- Pedig abban a 2-14-es csapatban nagyon sok upgrade lett volna a mi 8-8-unkhoz képest...
Saturday-re nem volt zsé, Garcon nem jött, de más elkapó igen, nem tudom kit kellett volna még elhozni, Addai-t aki már ligában sincs kb, az 1000+ yardos McG helyére, nagyon nagy üzlet lett volna valóban. Hozzuk át a komplett Cotlsot, sőt költözzünk is Indianapolisba...
Ez nem így megy nekünk is vanank hagyományaink, és csak Manning miatt ne változzunk át a Cotlsá, ha ez az ára, nekem nem kell.

- Más kérdés h a draft első két napján a 3 játékosból miért kellett 2 egyértelmű projektjátékost húzni, akiktől idén semmire se számíthatunk... Oswi nagy segítségére van a csapatnak a rájátszásért basszus. Oké tudom, ez volt a legeslegeslegutolsó év amikor volt QB a drafton szóval kellett, nice move...

És végezetül, szerintem mi nem csak Manninget szidtuk, hanem az egész csapatot. Olvass vissza. Csak annyi történt h bevetette magát a Manning kommandó, és erről vitázunk. Ha jönne vlaki Mays-t védeni, akkor arról is vitáznánk.
De akkor mégegyszer Pratert, Colquittot és néhány megmozdulást leszámítva mindenki SZAR. MANNING IS. Ő is. mindenki más is. mindenki.Black_Adder
Ja, te meg olvasd vissza, amiket én írtam.
Igen, Manning szar, de egyre jobb lesz szerintem és bőven hoz még idén szép pillanatokat, szerintem a PO is meglesz.
És nincs igazad, Von Miller is jó. 😛
Azon nem fogok vitázni, ki halogatta a döntést FA-n, és mi miért történt. Nem tudhatod, volt-e valami a háttérben, én sem tudom, de nem is érdekel, mert attól még semmi sem változik.
Egy biztos, hogy ha Elway nagyon benyal, akkor szerintem Favre biztos visszatérne, hiszen már nem kell TC-t nyomnia. 😀

És egyébként meg de, amit Ti/Te nem akarsz, vagyis egy Coltsot, Elway meg pont azt akarja, és pont azt várja el Manningtől. De ez nem fog menni csak így csettintésre az a baj, meg hát nem is nyerő ötlet szvsz. Más a csapat, mások az erősségek, más a stílus, az arc, minden.
Ezt megodázva egy szar drafttal és FA-val. De az, hogy ahogy itt mondtátok, két évente rebuilt kezdődik, az mondjuk teljes mértékig a GM, meg a nagykutyák hibája, így nem lehet normálisan dolgozni.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
- Manning halogatta a döntést. Először az FA kezdetére igérte, aztán az első hetére, aztán másnapra, aztán megint másnapra, vagy 2 hétig halogatta, midnenki rá várt és az ő seggét nyalta, h bökje már ki hova megy. Persze alaposan meg kell fontolni, valóban. de akkor ne lepődjön meg, h nem lehet mellé csapattársakat találni...

- Pedig abban a 2-14-es csapatban nagyon sok upgrade lett volna a mi 8-8-unkhoz képest...
Saturday-re nem volt zsé, Garcon nem jött, de más elkapó igen, nem tudom kit kellett volna még elhozni, Addai-t aki már ligában sincs kb, az 1000+ yardos McG helyére, nagyon nagy üzlet lett volna valóban. Hozzuk át a komplett Cotlsot, sőt költözzünk is Indianapolisba...
Ez nem így megy nekünk is vanank hagyományaink, és csak Manning miatt ne változzunk át a Cotlsá, ha ez az ára, nekem nem kell.

- Más kérdés h a draft első két napján a 3 játékosból miért kellett 2 egyértelmű projektjátékost húzni, akiktől idén semmire se számíthatunk... Oswi nagy segítségére van a csapatnak a rájátszásért basszus. Oké tudom, ez volt a legeslegeslegutolsó év amikor volt QB a drafton szóval kellett, nice move...

És végezetül, szerintem mi nem csak Manninget szidtuk, hanem az egész csapatot. Olvass vissza. Csak annyi történt h bevetette magát a Manning kommandó, és ezért erről vitázunk. Ha jönne vlaki Mays-t védeni, akkor arról is vitáznánk.
De akkor mégegyszer Pratert, Colquittot és néhány megmozdulást leszámítva mindenki SZAR. MANNING IS. Ő is. mindenki más is. mindenki.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
2 hétig vártunk az FA elején, h őfelsége eldöntse hova igazol. Addigra a legtöbb értelmes FA már rég kiment és van capspace is...Black_Adder
Háttőő, azért azt nem tudhatod, őfelsége miért várt eddig, és azt se tudhatod, csak miatta volt-e ez, vagy mondjuk a folyton licitálgató csapatok miatt teltek a napok, esetleg azért, mert egy egyéves kihagyás után mondjuk olyan vizsgálatokat akartak elvégezni PM-en, amik napokba telhettek.
Egyébként meg volt 1-2 értelmes ember a piacon még PM aláírásakor, ha Elwayt olyan kurvára izgatta volna a téma, akkor körbenéz. Nem, elhozott 3-4, Coltsból kibaszott alibist, mert PM ismeri őket, azt odabaszta a Broncost PM-nek, hogy "nesze, irányíts, nyerjél bazdmeg, tegyél amit akarsz, nekem eredmény kell".

Kössz.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
A Chargers szinte minden évben a semmiből jön vissza, az utolsó 1-2 hónapban. Azért baromira nincs még lefutva ez a szezon, és szerintem a szezon végére már a Broncos fanok is kicsit másképp látják majd az idényt, mert azért innen csak javulni lehet, és Manning javulni is fog. De hát türelem... Ez a csoport mindig is idióta volt, be lehet ezt húzni bőven. Stez
Remek példa. Kár h teljesen más csapat, és kár h az elmúlt két évben nekik se siekrült, és kár h mi mindig a szezon végén omlunk össze, úgy kb 8 éve rendszeresen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
2 hétig vártunk az FA elején, h őfelsége eldöntse hova igazol. Addigra a legtöbb értelmes FA már rég kiment és van capspace is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jó-jó, azért ez mind szép és jó, de mondjuk számomra az kicsit vicces, hogy itt PM feje van leszedve csak azért, mert a Colts ki merte baszni, és Ő azt merte mondani, hogy akar még játszani, mert érzi az erőt magában, és hát most ráment a liga fele. Ő a Broncost választotta. Na a bibi ott van, hogy Elwaynek pontosan annyira sikerült megteremteni neki a "jó" környezetet, hogy elhozta a Coltsból kibaszott spanokat, akiknek a felét mondjuk azért basztuk ki, mert vagy folyton sérültek, vagy pedig alibiztek, vagy egyszerűen csak megöregedtek.
Ha talán az ász Elway nem csak ígérget végig, hanem tényleg kicsit még kinéz a piacra időben, és mer is erősíteni, megint más a leányzó fekvése.
Ennek így megint az a szaga van, hogy Elway lófaszt se csinált, csak idehozta PM-et, aztán pedig várja, hogy tapsra jöjjenek a Colts évek, a semmiből nyerjen PM valahogy, a takarítóból is csináljon 1500 yardos WR-t, és tegyen csodát. Na én ezt érzem egy kicsit kevésnek, és teljes mértékig Elway volt a fasz.
Mondjuk a PS-ről nem beszélek, ott a kezdő QB nem játszik sokat, ott nem lehet összeszokni sokszor csere védelmek ellen gyakorolva. Fullos csapatok ellen gondolom úgy, hogy kell 3-4 hét neki. Hogy érezze ismét a ritmust, hogy érezze a WR-eket, és azok meg PM-et, és hogy egyáltalán érezze az egész csapatot, amit most itt irányítania kell.
Csak most akkor is, 1-2-vel áll a Broncos, két kibaszott erős csapattól kaptatok ki, de itt már megy az érvágás, stb stb. A Chargers szinte minden évben a semmiből jön vissza, az utolsó 1-2 hónapban. Azért baromira nincs még lefutva ez a szezon, és szerintem a szezon végére már a Broncos fanok is kicsit másképp látják majd az idényt, mert azért innen csak javulni lehet, és Manning javulni is fog. De hát türelem... Ez a csoport mindig is idióta volt, be lehet ezt húzni bőven.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Nem értem az összefüggést. Ha Tebow nem tudja kiszorítani Sanchezt akkor Manning lehet szar Denverben? I don't get it...

Nehezek az ellenfelek? Azt kell legyőzni aki szembe jön. Tökmindegy hanyadik a powerrankingen, ami egyébként egy szubjektív lista bárki is csinálja...

Ha saját hibáinkból kapunk ki, az még ugyanúgy vereség mintha az ellenfél lejátszott volna minket. Egyébként pont ez történt, jött két sokkal erősebb csapat, akik ellen esélyünk se volt, és hízelgő ránk nézve, h legalább a végére szorossá tudtuk tenni, ami nem jelenti azt, h ha előbb támadunk fel, ne lett volna még egy sebességi fokozata akár a Falconsnak akár a Texansnak. Sportban amúgy sincs ha, szóval mindegy is.

Mutogatni lehet a WR-ekre, meg a védelemre, meg bárkire. Ettől még ha csak külön egyedül Peytont nézzük ő is szar volt. Sok szar labdája volt, amit nem az elkapó droppolt, hanem esetleg pont az ellenfél LB, vagy DB.

Azon kívül ezúttal a bírók is inkább nekünk fújtak és ezzel se tudtunk élni, szerencsénk is volt, nem is kicsi inkább hatalmas az utolsó TD-nknél, de azt is a hajunkra kenhetjük

Nem tudom h ezek után miről beszélünk?Black_Adder
Ilyen a sport, valakinek hibáznia kell, hogy a másik pontot csináljon. Egyszerűen jobb (még) az a két csapat, akik elvertek eddig. Nem tudom ki gondolta, hogy itt egyből egy 16:0-ás szezon lesz. Nagy eséllyel a Pats is megruházz majd minket még.

Nem mondtam, hogy összefüggés lenne a kettő között. Biztos vagyok benne, hogy Tebow-al is 1:2-vel állnánk, vagy inkább 0:3. PM nem az igazi, mindenki látja, de hogy a védelem sem elit, mint tavaly, az is egyértelmű. Legalább is olyan, hogy passrush nem létezik nálunk jelenleg. Ráadásul eddig 2 elit WR is szembejött (A.Johnson, és Falcons duója is kitesz legalább egyet), így meg lehet akármilyen jó a CB páros, 1 meccsen mindig benyalnak 1-1 nagy játékot flzoli
nem a vereséggel van a baj, hanem a mutatott játékkal.
Tebow-val azt modnod 0-3-mal állnánk, ezzel nehéz vitatkozni mert teljesen szubjektív, de könnyen lehet h valóban így lenne. A különbés az, h Manningnek van legjobb esetben 2-3 éve, h elérjen itt vmit, míg Tebownak lett volna >10. Ez naggyon nagy különbség.
Nem jön be menning és visszavonul, mi lesz utána velünk? Szétesik a csapat, ami egy még puntprotectornak is gyenge QB-val is rájátszásba jutott...
Ez a legnagyobb probléma jelenleg.

2 évente rebuilding, az kell egy csapatnak, igen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Jaj, ez a 3-4 hét már nekem nagyon kezd unalmas lenni. Ott volt a komplett TC, a preseason és már 3 meccs. Mennyi kell még?

Igen, a Falcons és a Texans erős csapatok, ez vitathatatlan. De ha mi is annak akarjuk gondolni magunkat, akkor a kettőből egyet el kellett volna kapni, főleg mert pl. a Texans az esetleges PO első/második körében szembejöhetne...

Megyünk még a nekünk szinte verhetetlennek tűnő (értsd TE passzokkal nagyban operáló) Pats-hez, az ellenünk mindig erős Ravens-hez és az eddig elég komoly offense számokat felmutató Bengals-hoz. Ezek ilyen játékkal mind bukók, ebben nem nagyon kételkedem. Pedig ezek a csapatok megint csak PO esélyesek.

Tavaly az volt a gond nálunk, hogy az erős csapatoktól szoptunk és csak a gyengébbeket vertük. Most akkor hogyan is léptünk előre? Eddig a (kissé gyengélkedő) Steelers-t megvertük (igaz elég jó játékkal), de a kemény ellenfelektől most is szoptunk, viszont kidobtunk egy valag pénzt...

Igen, a védelem is gyengült, pont azért (is), mert nem költhettünk komoly pénzt a megerősítésére. Ezért inkább bevállaltuk a sokat sérült Porter-t, mögé senkit se hoztunk, a félrokkant Warren-t (erre speciel rá is basztunk egyből), Adams-el pótoltuk Dawkins-t, meg a Mays-Woody-Brooking trióval vágtunk neki LB-ben...

Itt van a gond kérem szépen, nem erősítettük a védelmet, mert majd erősödnek a támadók, erre most két szék közt lassan a szakadékban vagyunk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!