Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem vágom fel az ereim, csak felfoghatatlan számomra, hogy:

- volt egy simán jó és vállalható út előttünk TT-vel, nem éltünk vele (ha bejött volna, évekig meghatározó csapat lettünk volna, ha nem, kiesett volna 1 év, de utána se kellett volna elölről kezdeni az építkezést)
- erre jött PM, rengeteg pénzért, szarul draftoltunk és a többi
- volt egy bivalyerős védelmünk tavaly, aminek az elmúlt hetekben a nyomát sem láttam (jó, volt 1-2 szép momentum)
- plusz Elway-ék telemagyarázták a médiát, ment a sok hype a semmiért
- de a legszomorúbb az egészben az, meglátásom szerint, hogy a tavalyi csapatba olyan tüzet hozott TT a győzni akarással, hogy megtanultak a srácok egymásért küzdeni... most meg mintha direkt egymást szívatnák...

Emellett, mint említettem pár napja, a 9-7-nek pl nagyon fogok örülni szezon végén. Szerintem itt mi Broncos szurkolók nem vártunk 16-0-t, sem csodát, csak egy jól összerakott csapatot, ami a tavalyi gárda alapjaira támaszkodik... ehelyett látható mi van. Fostenger...

Jó, oké, PM-nek új környezet, új csapat, taktika, 1 éve nem játszott, fene tudja még mi, de könyörgöm, beleszületett a futballba, profi meg minden. Ott volt az off season, vajon mit csináltak alatta?

Persze nincs világvége, 1-2-ből lehet még valami szép is, de ott van még a Pats, Ravens, és a csoportrangadók is...
Meglátjuk...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
büdös nagy troll leszek;
amikor néztem itt veletek PM érkezésekor a sajtótájékoztatót, volt egy olyan jelenet ami nálam valahol a profi sport definíciója. Elway, mikor kérdezték, hogy mi értelme ennek az egésznek, széttette a kezét és csak annyit mondott; "That's all about winning". Hát ez az. Korai még vészmadárkodni, de ha így megy tovább, nyugodtan oda lehet majd állni Elway elé és eszébe juttatni ezt.

magánvélemény: egy 96 milliós QB-nak ne legyen már olyan, hogy nehéz ellenfél bazzeg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem ez egy rakás szar. Nem ezt ígérte Elway bá. Nem vártam csodát az első meccsek után, de annyira nézhetetlen volt a tegnapi meccs, hogy a félidőben elmentem aludni.
Egy félig rokkant Steelers ellen nehezen nyertünk, az Atlanta ellen esélyünk sem volt, de ez a tegnapi meccs simán hozható lett volna. Jó ez a Texans, de egy PM-el, hazai pályán azért ne kapjunk már ki...

És igen, visszasírom Tebow-t.JC6
Azért hohó, ez a Texans nem egyszerűen jó, hanem jelenleg úgy kb. az AFC legjobbja lehet, sima SB esélyekkel, elit védelemmel, és egy igen jó offense-el, nagyon jó QB-val, elit WR-el és elit futóval, nem mellesleg elég jó OL-el.
Azért ne azt várjad már, hogy itt 16-0 lesz, mert Manning. Egy éve nem játszott, szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy kell neki azért jó 3-4 hét, hogy megfelelően visszarázódjon a ritmusba, összeszokjon az elkapóival, a totál új csapatával. Egyelőre a Falcons és a Texans kibaszott erősek, és nem az idény eleji forma számít, lásd az utóbbi évek Giantsét, akik szinte rendre bemákolják valahogy a PO-t, majd mindenkit oktatnak.
3 meccs után azért nem kéne felvágni az ereidet. Tebow meg majd visszajön TE-nek. 😀Stez
Teljes mértékben egyetértek 😊
A legfontosabb, hogy a csoportriválisokat üssük minnél nagyobb számban, úgyis nagy körbeverések lesznek/vannak, bármi kijöhet még ebből az idényből. Mondjuk igaz ez az egész ligára.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem értem az összefüggést. Ha Tebow nem tudja kiszorítani Sanchezt akkor Manning lehet szar Denverben? I don't get it...

Nehezek az ellenfelek? Azt kell legyőzni aki szembe jön. Tökmindegy hanyadik a powerrankingen, ami egyébként egy szubjektív lista bárki is csinálja...

Ha saját hibáinkból kapunk ki, az még ugyanúgy vereség mintha az ellenfél lejátszott volna minket. Egyébként pont ez történt, jött két sokkal erősebb csapat, akik ellen esélyünk se volt, és hízelgő ránk nézve, h legalább a végére szorossá tudtuk tenni, ami nem jelenti azt, h ha előbb támadunk fel, ne lett volna még egy sebességi fokozata akár a Falconsnak akár a Texansnak. Sportban amúgy sincs ha, szóval mindegy is.

Mutogatni lehet a WR-ekre, meg a védelemre, meg bárkire. Ettől még ha csak külön egyedül Peytont nézzük ő is szar volt. Sok szar labdája volt, amit nem az elkapó droppolt, hanem esetleg pont az ellenfél LB, vagy DB.

Azon kívül ezúttal a bírók is inkább nekünk fújtak és ezzel se tudtunk élni, szerencsénk is volt, nem is kicsi inkább hatalmas az utolsó TD-nknél, de azt is a hajunkra kenhetjük

Nem tudom h ezek után miről beszélünk?Black_Adder
Ilyen a sport, valakinek hibáznia kell, hogy a másik pontot csináljon. Egyszerűen jobb (még) az a két csapat, akik elvertek eddig. Nem tudom ki gondolta, hogy itt egyből egy 16:0-ás szezon lesz. Nagy eséllyel a Pats is megruházz majd minket még.

Nem mondtam, hogy összefüggés lenne a kettő között. Biztos vagyok benne, hogy Tebow-al is 1:2-vel állnánk, vagy inkább 0:3. PM nem az igazi, mindenki látja, de hogy a védelem sem elit, mint tavaly, az is egyértelmű. Legalább is olyan, hogy passrush nem létezik nálunk jelenleg. Ráadásul eddig 2 elit WR is szembejött (A.Johnson, és Falcons duója is kitesz legalább egyet), így meg lehet akármilyen jó a CB páros, 1 meccsen mindig benyalnak 1-1 nagy játékot

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ez egy rakás szar. Nem ezt ígérte Elway bá. Nem vártam csodát az első meccsek után, de annyira nézhetetlen volt a tegnapi meccs, hogy a félidőben elmentem aludni.
Egy félig rokkant Steelers ellen nehezen nyertünk, az Atlanta ellen esélyünk sem volt, de ez a tegnapi meccs simán hozható lett volna. Jó ez a Texans, de egy PM-el, hazai pályán azért ne kapjunk már ki...

És igen, visszasírom Tebow-t.JC6
Azért hohó, ez a Texans nem egyszerűen jó, hanem jelenleg úgy kb. az AFC legjobbja lehet, sima SB esélyekkel, elit védelemmel, és egy igen jó offense-el, nagyon jó QB-val, elit WR-el és elit futóval, nem mellesleg elég jó OL-el.
Azért ne azt várjad már, hogy itt 16-0 lesz, mert Manning. Egy éve nem játszott, szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy kell neki azért jó 3-4 hét, hogy megfelelően visszarázódjon a ritmusba, összeszokjon az elkapóival, a totál új csapatával. Egyelőre a Falcons és a Texans kibaszott erősek, és nem az idény eleji forma számít, lásd az utóbbi évek Giantsét, akik szinte rendre bemákolják valahogy a PO-t, majd mindenkit oktatnak.
3 meccs után azért nem kéne felvágni az ereidet. Tebow meg majd visszajön TE-nek. 😀

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Nem értem az összefüggést. Ha Tebow nem tudja kiszorítani Sanchezt akkor Manning lehet szar Denverben? I don't get it...

Nehezek az ellenfelek? Azt kell legyőzni aki szembe jön. Tökmindegy hanyadik a powerrankingen, ami egyébként egy szubjektív lista bárki is csinálja...

Ha saját hibáinkból kapunk ki, az még ugyanúgy vereség mintha az ellenfél lejátszott volna minket. Egyébként pont ez történt, jött két sokkal erősebb csapat, akik ellen esélyünk se volt, és hízelgő ránk nézve, h legalább a végére szorossá tudtuk tenni, ami nem jelenti azt, h ha előbb támadunk fel, ne lett volna még egy sebességi fokozata akár a Falconsnak akár a Texansnak. Sportban amúgy sincs ha, szóval mindegy is.

Mutogatni lehet a WR-ekre, meg a védelemre, meg bárkire. Ettől még ha csak külön egyedül Peytont nézzük ő is szar volt. Sok szar labdája volt, amit nem az elkapó droppolt, hanem esetleg pont az ellenfél LB, vagy DB.

Azon kívül ezúttal a bírók is inkább nekünk fújtak és ezzel se tudtunk élni, szerencsénk is volt, nem is kicsi inkább hatalmas az utolsó TD-nknél, de azt is a hajunkra kenhetjük

Nem tudom h ezek után miről beszélünk?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez egy rakás szar. Nem ezt ígérte Elway bá. Nem vártam csodát az első meccsek után, de annyira nézhetetlen volt a tegnapi meccs, hogy a félidőben elmentem aludni.
Egy félig rokkant Steelers ellen nehezen nyertünk, az Atlanta ellen esélyünk sem volt, de ez a tegnapi meccs simán hozható lett volna. Jó ez a Texans, de egy PM-el, hazai pályán azért ne kapjunk már ki...

És igen, visszasírom Tebow-t.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tebow-ról meg annyit, hogy jelenleg épp blokkoló, méghozzá középen az ST-ben, Field Goal szituációnál. Egy Mark Sanchez ellen...... flzoli
Tavaly csere QB volt a a szezon ezen szakaszában egy Orton ellen...
Aztán meg PO.
Vajh mit is jelentenek pontosan ezek az adatok?
Sobri Jóska
Szerintem egyelőre pont semmit.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Tebow-ról meg annyit, hogy jelenleg épp blokkoló, méghozzá középen az ST-ben, Field Goal szituációnál. Egy Mark Sanchez ellen...... flzoli
Tavaly csere QB volt a a szezon ezen szakaszában egy Orton ellen...
Aztán meg PO.
Vajh mit is jelentenek pontosan ezek az adatok?

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tény, hogy PM is elmarad attól a "God-mod"-tól, amit a Coltsnál mutatatott. Viszont voltak itt olyanok, akik szerint a Decker-Thomas páros jobb, mint a Wayne-Harrison és majd milyen űrszámok jönnek majd itt..... Hát nem

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ezzel is megvolnánk... Ha azt nézzük, az idény papíron legnehezebb ellenfelei közül 2-vel már játszottunk. És ne legyen kétsége senkinek, hogy a Falcons, és a Texans is ott lesz a végén. Igazából mindenben jók, passz, futás, védelem, és ez túl sok még a csapatnak, ennyi.

Tebow-ról meg annyit, hogy jelenleg épp blokkoló, méghozzá középen az ST-ben, Field Goal szituációnál. Egy Mark Sanchez ellen...... Nem vagyok 100%-ig képben a tavalyi meccsekkel, de, hogy nem volt ilyen erősségű a menetrend, az biztos.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem én soha nem mondtam, hogy most ki kell várni, meg hogy ez az idény elmehet az építkezésre, mert ez rossz hozzáállás szerintem...

Nem azért adsz valakinek 96 milliót, vagy akár egy évre 18-at, hogy azt az évet elcseszd építkezésre. Ha PM két-három évvel fiatalabb lenne, akkor nem lenne gond, de így rizikós a jövő évre hagyni a dolgot. Az is sanszos, hogy ha csak félig-meddig jó szezont csinálunk, akkor McCoy-t valaki elviszi HC-nak és akkor mindent lehet előröl kezdeni megint. Meg hát se PM, se McGahee, se mondjuk Champ nem lesz már fiatalabb...

Boom-or-Bust, ez volt kimondva-kimondatlanul PM szerződtetése mögött. Nem mondom, hogy nem lehet belőle "Boom", de eddig jóval közelebb van a "Bust"-hoz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Azt nehéz kétségbe vonni, hogy Manning alltime top3 QB.
De az is biztos, hogy nem a denveri meccsei alapján.
De én ezt nem az ő hibájának gondolom.
Akármennyire is zseniális egy irányító, fontos a csapat melyben irányít.
Nem lehet azt várni, hogy az egyik csapatból kiemelve, berakva a másikba, ugyanazt nyújtja. Nem mintha nem lenne zseniális, de ez nem az ő csapata.
Ez egy csapat amit "elvettek" Tebow-tól, ahelyett, hogy még jobban rászabták volna, és némileg átalakítva odaadták Manningnek, aki pár év alatt (ha van még annyi benne életkora, várható sérülések alapján) biztosan magára tudná optimalizálni, ez nem kérdés. De 3 meccs, nem 3 év.

Egyébként Tebownak tavaly sok olyan meccse volt, ahol megfelelően dobott, de a WR-ek mindent eldropoltak. Akkor erre azt mondták, hogy alul/túl dobja az elkapót. Tegnap amíg volt tétje ugyanez ment, rengeteg drop. Pedig Manning dobásai ugye tökéletesek.

Az volt Manning Denverbe hozatalának "szlogenje", hogy eredmények azonnal. Pedig pont vele kell pár év az eredményekhez, és Tebow-al lehetett volna azonnali eredményeket elérni, ha Elway a csapat érdekeit nézte volna, nem a saját egoja türemkedett volna elő, és sodorta el Tebow-t.
Ezt a balhét neki kell elvinnie.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha visszaolvasok úgy 1-2 hónappal ezelőtti postokat, akkor olyasmiket találok, hogy nehéz szezon lesz, meg, hogy ha Manninget el is hoztuk, az idei szezon valószínűleg rá fog menni az építkezésre, valamire való esélyünk csak jövőre lehet, idén az lenne a cél, hogy próbáljuk megnyerni a divíziót, ésatöbbi, ésatöbbi.

Most, a harmadik héten, miután előbb megvertünk egy, a power rankingen 10-ben levő csapatot, majd - többnyire a saját hibánkból - kikaptunk a power ranking első két helyezettjétől (az SF veresége után minden bizonnyal ez lesz az állás), ez a teljesítmény már botrányos. Ez egyrészt jó hír, ezek szerint másfél hónap alatt annyit javultunk potenciálban, hogy az összehasonlítási alap a power ranking legeleje. 😉 Másrészt tragikus, mert bizony bebizonyosodott, hogy nem vagyunk benne az első néhányban azon a rankingon...

Bár..., ha megnézzük azt a rankingot, lehet, hogy jobb is minél inkább a végén lenni. A power ranking (eddigi) elsője a ranking 28.-jától szopott be egy tulajdonképpen elég rendes verést. A Pitts és a Pats is 1:2-vel áll, és ugyan mindkettő beszedett egy jobbnak mondott csapattól is egy-egy zakót (már ha mi a jobbak közé számítunk), de beakadt egy PR végén kullogótól is egy zakó. A Pittburgh éppen a PR30. Oakland-tól zakózott. A Saints helyzetéről meg inkább ne is beszéljünk, 0:3-al állnak, és a héten éppen az eddig botrányos módon játszó, PR 23. KC verte otthon.

Mindkető rossz hír, hisze csoportellenfelekről van szó. Cserébe a Chargerst - amelyik az első két hét alapján a legfőbb csoportriválisnak nézett ki - hazai pályán alázta az az Atlanta 27:3-ra, akitől múlt héten idegenben mi is szoptunk.

Szóval érdekes ez a szezon, és kezdek egyetérteni azzal, hogy a fent említett potenciál javulás - mármint, hogy a legjobb 1-2-höz mérhetjük magunkat - nagy veszélyeket rejt. Lehet, hogy azzal járnánk jól, ha megcéloznánk valahol a PR 20 körüli helyeit, onnan az utóbbi időkben jobbak az esélyek nyerni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag Porter térdét megrúgták a meccs elején, bent maradt, de ezek szerint ez lett a vége...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Btw in english to flop means "megbukni" 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 529 — The Mathematician
igazából a kövi 3 mecsből 2t hozni kellene ha akarunk bármit is
akármilyen mókányolással is de hozni kell
és 3-3ról a bye után meglátjuk mit ad a flop (ha már poker hasonlatot használt storm 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Manning megint tökéletesen leégette magát, öröm volt nézni, totálisan kilóg a csapatból, mintha hirtelen egy vadidegent odaállítottak volna. Három negyeden át egy kiégett balfaszra hasonlított, nem volt olyan látványosan gyenge, mint a múltkor, de most se sokon múlott, hogy nem jöttek a pick-ek, majd garbage time-ban kiosztott két TD-t, amin már semmi nem múlott - most ünnepelni kéne a nagyszerűségét, ugye?
Tebow-t próbálja utánozni, hogy három negyed szenvedés után a végén fordít, de látjuk, hogy mennyire messze van tőle, a cipőjét se tisztíthatná, szánalmas csicska.
Ezért tényleg ki kellett dobni 96 milliót, és eladni a lelkünket az ördögnek, még gyors, azonnali eredmények sincsenek, ami ígérve volt. Elway klubvezetőnek olyan szánalmas, mint amekkora nagy játékos volt.
Most már csak azért is, ki kéne kapni a Raiders-től, az ősi rivális elleni betli komoly olaj lenne a tűzre PM segge alá, aztán hátha belátja, hogy nem megy neki, kitalál valami kamu sérülést, elköszön, nekünk pedig marad Hánrietta és Fosweiler. 😀TheMileHighCity
Hát ez azért priceless, szerintem keresd meg a gyógyszereidet. 😊 Egyébként meg nem játszik jól, de asszem nem ő volt a secondary-ben, ami beszopta kb. az összes nagy passzt. Persze lehet, hogy az ő hibája ez is, mert annyira szar edzésen is, hogy teljesen elkényelmesedett a sec., és nem tudnak felpörögni egy normális irányító ellen...

Tavaly is akkor volt jó Tebow, amikor 14-17 pontokat kaptatok meccsenként, mert akkor 2-3 összeszenvedett mezőnygól az első 3 negyedben és egy összekínlódott TD a végén elég volt a győzelemhez. Melyik ellenfelet is sikerült idén 17 pont alatt tartani?somoskovig
Ebbe fölösleges belemenni mindkét oldalról. 2 teljesen különböző játékos. Tavaly más ellenfelek ellen más kerettel és más felfogással játszottunk. Akkor arra játszottunk, h lowscoring meccseket toljunk, támadásban öltük az órát, idén nem. Persze tavaly voltak helyette 3&outok amik komolyan betettek ennek, de ahol sok volt ott ki is ütöttek minket.

Egyébként meg az, h a védelem szar volt nem mentesíti Manninget az alól, h ő is egy kalap szar volt, még úgy is, h nem kapták el a sima pickeket amiket dobott... Ezen nincs mit szépíteni...

Pratert és Colquittot meg néhány megmozdulást leszámítva az egész csapat szánalmas. Az egész csapat beleértve de nem kizárólag Manninget is. És mivel ő az irányító, úgy illik, h ő a harag és a flame célpontja, ahogy ő volt a sikerek idején az imádat és a bálványozás célpontja is. Épp csak megfordult a világ.
És akárhogy szépítjük, akárhogy nemesítjük az ellenfelet, vagy szidják a csapattársakat és a volt csapattársakat, attól Manning még szar volt tegnap is és múlthéten is, és nem találom azt a horoszkópot ami szerint jövőhéten jó lenne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 736 — 49ers GM
Manning megint tökéletesen leégette magát, öröm volt nézni, totálisan kilóg a csapatból, mintha hirtelen egy vadidegent odaállítottak volna. Három negyeden át egy kiégett balfaszra hasonlított, nem volt olyan látványosan gyenge, mint a múltkor, de most se sokon múlott, hogy nem jöttek a pick-ek, majd garbage time-ban kiosztott két TD-t, amin már semmi nem múlott - most ünnepelni kéne a nagyszerűségét, ugye?
Tebow-t próbálja utánozni, hogy három negyed szenvedés után a végén fordít, de látjuk, hogy mennyire messze van tőle, a cipőjét se tisztíthatná, szánalmas csicska.
Ezért tényleg ki kellett dobni 96 milliót, és eladni a lelkünket az ördögnek, még gyors, azonnali eredmények sincsenek, ami ígérve volt. Elway klubvezetőnek olyan szánalmas, mint amekkora nagy játékos volt.
Most már csak azért is, ki kéne kapni a Raiders-től, az ősi rivális elleni betli komoly olaj lenne a tűzre PM segge alá, aztán hátha belátja, hogy nem megy neki, kitalál valami kamu sérülést, elköszön, nekünk pedig marad Hánrietta és Fosweiler. 😀TheMileHighCity
Hát ez azért priceless, szerintem keresd meg a gyógyszereidet. 😊 Egyébként meg nem játszik jól, de asszem nem ő volt a secondary-ben, ami beszopta kb. az összes nagy passzt. Persze lehet, hogy az ő hibája ez is, mert annyira szar edzésen is, hogy teljesen elkényelmesedett a sec., és nem tudnak felpörögni egy normális irányító ellen...

Tavaly is akkor volt jó Tebow, amikor 14-17 pontokat kaptatok meccsenként, mert akkor 2-3 összeszenvedett mezőnygól az első 3 negyedben és egy összekínlódott TD a végén elég volt a győzelemhez. Melyik ellenfelet is sikerült idén 17 pont alatt tartani?

több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Manning megint tökéletesen leégette magát, öröm volt nézni, totálisan kilóg a csapatból, mintha hirtelen egy vadidegent odaállítottak volna. Három negyeden át egy kiégett balfaszra hasonlított, nem volt olyan látványosan gyenge, mint a múltkor, de most se sokon múlott, hogy nem jöttek a pick-ek, majd garbage time-ban kiosztott két TD-t, amin már semmi nem múlott - most ünnepelni kéne a nagyszerűségét, ugye?
Tebow-t próbálja utánozni, hogy három negyed szenvedés után a végén fordít, de látjuk, hogy mennyire messze van tőle, a cipőjét se tisztíthatná, szánalmas csicska.
Ezért tényleg ki kellett dobni 96 milliót, és eladni a lelkünket az ördögnek, még gyors, azonnali eredmények sincsenek, ami ígérve volt. Elway klubvezetőnek olyan szánalmas, mint amekkora nagy játékos volt.
Most már csak azért is, ki kéne kapni a Raiders-től, az ősi rivális elleni betli komoly olaj lenne a tűzre PM segge alá, aztán hátha belátja, hogy nem megy neki, kitalál valami kamu sérülést, elköszön, nekünk pedig marad Hánrietta és Fosweiler. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Voltak amúgy pozitívumok is

+ Rod Smith in Ring of Fame, nagyon megérdemelte, ahogy azt is megédemelte volna, h a csapat győzelemmel köszöntse...
+ A special team. Colquitt kurva jól játszott megint, nagyokat puntolt nagy hang timemal jó helyre. 1 gramm visszahordás nem jött ellene, 2× telesen szorult helyzetből kellett jönnie a Falconsnak, az egyikből safety lett
+ Woody INT-je és Vickerson FF-je majdnem visszahoztak a meccsbe. Mindkettőt pontokra váltottuk, utóbbi után meg meg is indult a szekér, csak már későn volt...

--Joe Mays, semmi helyed a csapatban. A szabálytalansága meg nagyon csúnya volt, ilyet nem kérünk, mi szabályosan is tudtunk volt nyerni... 1-et tud, ha valaki pont szembe jön vele, azt jól seggre veri, de az ide elég kevés...
- Ha már itt tartunk Brooking is elég ergya volt...
- Mike Adams vagy Tracy Porter hibája volt-e a 2 hosszú TD? Vagy melyik volt nagyobb szégyen? Nem is tudom, inkább felejtsük el gyorsan...
- 3 man rush? Komoly?
- Sérülések. nem kerültek el minket.

1-2, semminek sincs vége, ezt a divíziót 8-8-cal is meg lehet nyerni idén is, DE nem ez az a játék, amivel akár közelébe is kerülhetünk... Ez eddig szánalmas és kiábrándító. Szerintem tudunk sokkal jobban játszani, de egy vasat nem tennék rá, h fogunk is belátható időn belül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Ha az amit ma Manning művelt nem betli, akkor semmi sem az, btw, a meccs elején is dobott olyan passzokat, amikre egy szava nem lehetett volna ha INT. Woody 100× nehezebb labdát csípett el a mi oldalunkon

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem hibákról beszéltem, hanem fogalmatlan játékról: ötlettelen play-ek, sokszor kiszámítható, sablonos play-ek és meg-nem-értés a WR-ek és a QB között... StormST
Ezt nevezik angolul "growing pain"-nek. 😊

Nézd meg, hogy Stockley ill. Tamme felé a passz-számhoz képest mennyi off-target, elé-mögé-fölé dobott labda volt, és mennyi a többiek felé. Beletelik ez még jópár hétbe, mire muzsikálni kezd. Én az idény elején amondó voltam, hogy ha félidényre már látszik az összeszokottság, akkor az már jó. De az is lehet, hogy kell még több idő is.

(Szerintem a következő hetekben igazán ezt nem is fogjuk megtudni, mert a most következő ellenfelek ebből a szempontból más kategóriába tartoznak. Tartsál túl optimistának, de szerintem ennyi hibát amennyit az elmúlt két hétben elkövettünk, egy ideig nem fogunk most látni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Rossz döntéseket hoz PM, nem kevésszer és ez a baj, ezért nem érnek semmit a yard-ok. Orton is termelte a yard-okat, de vele is zakók jöttek. 3 negyed, összesen 3 FG, a harmadik negyed első 3 drive-jából -4 yard. Ez nem csak a többi csapatrész hibája, ebben vastagon benne van PM is sajnos...StormST
Az Atlanta meccs kapcsán teljesen egyetértek. De ezen a meccsen szerintem legkevésbé Manning betlizett. Majd nézd meg még egyszer a meccset, hogy hány drájvunk akadt meg azon, hogy nem jó célpontot választott, és hány más okokon.

De ezt a témát inkább kihagyom, nagyon hülyén jön ki, hogy pont én védjem itt Manninget. Majd a 16. meccs után meakulpázok, vagy "naugye"-zek inkább. 😊

Nem a vereség a baj, hanem a sokszor fogalmatlan játék, nem egy, hanem két meccsen egymás után...StormST
Hát ebben a kérdésben máshogy gondolkozunk. Én inkább éppen akkor aggódnék, ha két olyan meccset hoztunk volna le amin nem csinálunk hibákat, és úgy kapunk ki. Akkor inkább aggódnék a csapat potenciálján...peterk2005
Nem hibákról beszéltem, hanem fogalmatlan játékról: ötlettelen play-ek, sokszor kiszámítható, sablonos play-ek és meg-nem-értés a WR-ek és a QB között...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rossz döntéseket hoz PM, nem kevésszer és ez a baj, ezért nem érnek semmit a yard-ok. Orton is termelte a yard-okat, de vele is zakók jöttek. 3 negyed, összesen 3 FG, a harmadik negyed első 3 drive-jából -4 yard. Ez nem csak a többi csapatrész hibája, ebben vastagon benne van PM is sajnos...StormST
Az Atlanta meccs kapcsán teljesen egyetértek. De ezen a meccsen szerintem legkevésbé Manning betlizett. Majd nézd meg még egyszer a meccset, hogy hány drájvunk akadt meg azon, hogy nem jó célpontot választott, és hány más okokon.

De ezt a témát inkább kihagyom, nagyon hülyén jön ki, hogy pont én védjem itt Manninget. Majd a 16. meccs után meakulpázok, vagy "naugye"-zek inkább. 😊

Nem a vereség a baj, hanem a sokszor fogalmatlan játék, nem egy, hanem két meccsen egymás után...StormST
Hát ebben a kérdésben máshogy gondolkozunk. Én inkább éppen akkor aggódnék, ha két olyan meccset hoztunk volna le amin nem csinálunk hibákat, és úgy kapunk ki. Akkor inkább aggódnék a csapat potenciálján...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)