Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Quinton Carter rásérült arra a térdsérülése, ami miatt ki kellett hagynia a TC nagy részét. Azt mondják súlyos, akár IR-re is kerülhet...Black_Adder
Sajnos ment is IR-re, helyette Duke Ihenacho jött fel az 53-ba. Szegény srác, tavaly ígéretes szezonja volt, remélem jövőre vissza tud térni gond nélkül...

Volt még egy roster mozgás, Mays helyét erre a hétvégére Mohamed-del töltöttük fel...

Hétfőn meg majd lehet újra mozgásokat csinálni, egyrészt Mays visszatérése miatt, másrészt Virgil Green eltiltása is letelik...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Quinton Carter rásérült arra a térdsérülése, ami miatt ki kellett hagynia a TC nagy részét. Azt mondják súlyos, akár IR-re is kerülhet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ha már statisztika, akkor az is egy érdekes statisztika, hogy az elmúlt 4 otthoni meccs így alakult az OAK ellen:

2008: Raiders 31 - Brocnos 10
2009: Raiders 20 - Broncos 19
2010: Raiders 59 - Broncos 10
2011: Raiders 23 - Broncos 20

Azaz négy év után itt lenne az ideje nyerni végre a Mile High-ban. És kell is, nincs mese.
peterk2005
Nagy az önbizalom ahhoz képest, h 2007-ben győztük le utoljára a Raiderst a MileHigh-on...
Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
jah és mi alapján jött ki a 15750?! 😀 ennyi kell az egyik cserebírónak végkielégítésként? 😀Negritis
Szerintem Goodell éves kávé vagy cigi költsége... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
jah és mi alapján jött ki a 15750?! 😀 ennyi kell az egyik cserebírónak végkielégítésként? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
azért tényleg faszság büntetni, a yard büntetés a meccsen jogos volt, de ennyire ne nyaljuk már az O# seggét könyörgök
enyhe late hit volt de ha nem late teljesen szabályos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Azt hiszem még nem volt: Von-t a liga $ 15 750-re büntette a Schaub elleni late hit-ért...

Én elhiszem, hogy nincs pénz Goodell kávéjára, de azért már kezd vicces lenni ez az egész. Egyszer próbáljon meg valamelyik liga-okos olyan lendületből megállni, kb. 0,000001 másodperccel a passz eldobása után ért oda...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Érdekes statisztika, csak sokat nem ér, de legalább érdekes... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nos egy érdekes adat Peytonról:
2008: 71-for-120 (59.1 percent), 784 yards, 3 TD, 4 INT, 73.1 QB rating.
2012: 69-for-115 (60.0 percent), 824 yards, 5 TD, 3 INT, 85.6 QB rating. MVP lett év végén... 😊roniadi
Az a térdsérülésének az éve volt, és tényleg durva formában játszott utána (nem is csak 2008-ban, de 2009-ben is.)

De ezeket a statisztikákat nem szeretem ilyen időkben mint most. Ezek utólag jók, de a rossz periódusban semmi értelmük, mert ki tudja, mi lesz most a vége. Bár van több rokon vonás is a két eset között, de ettől függetlenül akkor Indy-ben az akkori problémékat kellett megoldani, itt meg a mostaniakat kell majd. És ahogy akkor sem csak PM-nek, most sem csak neki, hanem a csapatnak, elvégre ez egy csapat sport. Annyira azért nem egyszerű ez, hogy azért járunk 1:2-nél mert PM-nek csak 85 a ratingje, meg 5:3 a TD/INT aránya, és ha majd ez javul, akkor nyerünk. (Bár így működne. 😊)

Ha már statisztika, akkor az is egy érdekes statisztika, hogy az elmúlt 4 otthoni meccs így alakult az OAK ellen:

2008: Raiders 31 - Brocnos 10
2009: Raiders 20 - Broncos 19
2010: Raiders 59 - Broncos 10
2011: Raiders 23 - Broncos 20

Azaz négy év után itt lenne az ideje nyerni végre a Mile High-ban. És kell is, nincs mese.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
hát ha ez így mind meg lesz, akkor már csak Manningnek kéne összeszednie magát, és nem arra bazírozni h az ellenfél majd mindig elejti a labdát... 😛Black_Adder
Sziasztok!
Eddig többnyire csak olvasgattam, de ha nem bánjátok néha lehet, hogy írok néhány dolgot. Nem csak PM miatt jöttem, bár általában QB párti vagyok. 😊 Nekem még a Plummer korszakban alakult ki a szimpátiám a csapat irányában.
Nos egy érdekes adat Peytonról:
2008: 71-for-120 (59.1 percent), 784 yards, 3 TD, 4 INT, 73.1 QB rating.
2012: 69-for-115 (60.0 percent), 824 yards, 5 TD, 3 INT, 85.6 QB rating.
MVP lett év végén... 😊roniadi
kétlem h MVP lenne velünk, egyrészt a sorsolás nehézsége miatt
másrészt akkor annyira kiemelkedett a többi QBból és annyira ráépült a csapata ami kb példátlan azóta
nah most azért ott az öccse, Rodgers, Ryan és pl én azon se lepődnék meg ha végre védő kapná
nyílván formajavulás várható,de MVP szintre kétlem azért 😀 én örülnék neki de nem bízom benne ennyire

amúgy én anno Cutler miatt szerettem meg a Broncost mer kb ez volt az első NFL meccs amit láttam a sporttv-n és jó volt nézni, utólagos szimpátiák viszont inkább védők felé alakulnak ki 😀 (Urlacher, Peppers, Harrison 😀, Jared Allen)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
hát ha ez így mind meg lesz, akkor már csak Manningnek kéne összeszednie magát, és nem arra bazírozni h az ellenfél majd mindig elejti a labdát... 😛Black_Adder
Sziasztok!
Eddig többnyire csak olvasgattam, de ha nem bánjátok néha lehet, hogy írok néhány dolgot. Nem csak PM miatt jöttem, bár általában QB párti vagyok. 😊 Nekem még a Plummer korszakban alakult ki a szimpátiám a csapat irányában.
Nos egy érdekes adat Peytonról:
2008: 71-for-120 (59.1 percent), 784 yards, 3 TD, 4 INT, 73.1 QB rating.
2012: 69-for-115 (60.0 percent), 824 yards, 5 TD, 3 INT, 85.6 QB rating.
MVP lett év végén... 😊

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Esti meccset már megszoktam, nincs vele bajom!
A meccsel van bajom előre, mert sztem nincs olyan csapatrész amiben jobbak lennénk mint a Broncos... Így még az is előfordulhat, hogy visszakapjuk a 2010-es nagy győzelmünket...

A védelmünktől félek jobban, hogy nem tudjuk megfogni a támadásaitokat.
Illetve Miller és Dumervil pass rush-ától is tartok.
A futásunk úgy sem megy, sokat kényszerülünk passzolni és ha működik a pass rush, akkor csúnya este elé nézhetünkBruce
No, én meg pont ezért félek ettől a meccstől, túlzottan nekünk áll zászló... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Esti meccset már megszoktam, nincs vele bajom!
A meccsel van bajom előre, mert sztem nincs olyan csapatrész amiben jobbak lennénk mint a Broncos... Így még az is előfordulhat, hogy visszakapjuk a 2010-es nagy győzelmünket...

A védelmünktől félek jobban, hogy nem tudjuk megfogni a támadásaitokat.
Illetve Miller és Dumervil pass rush-ától is tartok.
A futásunk úgy sem megy, sokat kényszerülünk passzolni és ha működik a pass rush, akkor csúnya este elé nézhetünk
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
most nézem h nem délutáni hanem esti meccs megint, nehéz így hétfőn suliba menni 😀
sebaj csak nyerjünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Divízión belüli meccs sose könnyű. Jól ismerik egymást a csapatok, és a hangulat is mindig felfokozottabb.

Az alapán a két meccs alapján amit láttam tőlük (Steelers, Chargers), verhetőnek tűntek. Elvileg ugye, mert ebben az idényben melyik meccset lehet tutira venni? Pedig verni kéne őket, mert ezzel a schedule-vel, a Pats meccs előtt az 1:3 már "nagyon csücskös" lenne - ahogy a Pats topicban írta valaki magukra nézve ugyanezt...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nagy az önbizalom ahhoz képest, h 2007-ben győztük le utoljára a Raiderst a MileHigh-on... Szerintem is mi vagyunk az esélyesek, de ennyire könnyedén semmi esetre se venném...

Mondjuk a PFF is nekünk adja a Manning vs Raiders matchupot, sőt a Broncos OL a Raiders passrush-sal szemben is:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/28/3tfo-raiders-broncos-week-4/

Ami a védelmünket illeti, azt sajnos nagyon jól ismeri Allen, és ez nem könnyíti meg a dolgunkat...


Matt Willis, Nate Irving és Quinton Carter nem edzetek
McGahee és Kuper csak limitáltan. Mays fellebbezését elutásították így Trevathan és vagy Steven Johnosn végre defensive snaphez juthat. Brooking lehet kezdő MLB.


Más, Darrent Williams ma lenne 30 éves. RIP. Hihetetlen, hogy már lassan 6 éve nincs közöttünk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Raiders secondary ellen erre is meglesz az esély. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hát meg. A Raiders secondary ellen lesz esély virítani, itt az alkalom, hogy megmutassa mindkét WR, hogy mit tud. Kezdve ott, hogy elkapják a labdát, ha feléjük megy. 😊

Ja, és ha lehet akkor Decker legközelebb ne QB slideot nyomjon a pálya közepén, ha körülötte 6-8 yardon belül nincs egy védő sem, hanem mondjuk fusson. 😀 (Állítólag azt nyilatkozta a meccs után, hogy a "baseball berögződés" miatt csinálta. Hát, inkább ne mondott volna semmit. 😀)
peterk2005
hát ha ez így mind meg lesz, akkor már csak Manningnek kéne összeszednie magát, és nem arra bazírozni h az ellenfél majd mindig elejti a labdát... 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát meg. A Raiders secondary ellen lesz esély virítani, itt az alkalom, hogy megmutassa mindkét WR, hogy mit tud. Kezdve ott, hogy elkapják a labdát, ha feléjük megy. 😊

Ja, és ha lehet akkor Decker legközelebb ne QB slideot nyomjon a pálya közepén, ha körülötte 6-8 yardon belül nincs egy védő sem, hanem mondjuk fusson. 😀 (Állítólag azt nyilatkozta a meccs után, hogy a "baseball berögződés" miatt csinálta. Hát, inkább ne mondott volna semmit. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Na, megtaláltam. A hivatalos szabálykönyv csak annyit tartalmaz, hogy complete catchnek az számít, ha a játékos mindkét lába a pálya területére érkezik az elkapás után. De egy NFL szabálymagyarázatban később részletezték, hogy ez mit is jelent. "Láb"-nak számít (milyen meglepő) a sarok és a talp első része is. Ilyenkor bármelyik résszel ér talajt a játékos, akkor szabályosnak számít az elkapás, ha a talajra érkezés teljes folyamatában nem ér pályán kívüli részt a láb egyik része sem. (itt bukott el az említett elkapás).
És - ez érdekes - a magyarázat külön kitér a lábujjak esetére is. Ez az az eset amikor spiccel "belehúznak" a fűbe. Nos, lábujjal csak így érvényes az elkapás, azaz a lábujjaknak csúszniuk kell a földön. Ha nem csúsznak, akkor nem jó az elkapás, szóval balettáncosok inkább ne menjenek elkapónak. 😊peterk2005
ettől függetlenül Thomasnak meg kellett volna oldania
ezeken múlik hogy valaki első számú-prime- elkapó, vagy sokadik opció

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Javaslom a Kérdezd Gyulát topikot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, megtaláltam. A hivatalos szabálykönyv csak annyit tartalmaz, hogy complete catchnek az számít, ha a játékos mindkét lába a pálya területére érkezik az elkapás után. De egy NFL szabálymagyarázatban később részletezték, hogy ez mit is jelent. "Láb"-nak számít (milyen meglepő) a sarok és a talp első része is. Ilyenkor bármelyik résszel ér talajt a játékos, akkor szabályosnak számít az elkapás, ha a talajra érkezés teljes folyamatában nem ér pályán kívüli részt a láb egyik része sem. (itt bukott el az említett elkapás).
És - ez érdekes - a magyarázat külön kitér a lábujjak esetére is. Ez az az eset amikor spiccel "belehúznak" a fűbe. Nos, lábujjal csak így érvényes az elkapás, azaz a lábujjaknak csúszniuk kell a földön. Ha nem csúsznak, akkor nem jó az elkapás, szóval balettáncosok inkább ne menjenek elkapónak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom mi lenne a lényeg, ezért is kérdeztem. Elvileg ugye, abban a pillanatban amikor a sarka lent van, de a spicce még nincs, akkor tisztán belül áll a pályán és nincs kívül a másik része, nem? Mi van akkor például, ha nem lépett volna, hanem - mint egy táncos - kicsúszik a sarkán? Akkor az elkapás lett volna, vagy sem?

Mindegy, nem lényeges, csak felmerült bennem a kérdés az esetet látva.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bocs, hogy belepofázok de fordítsuk meg a dolgot. Nem az lenne a lényeg, hogy a lábának az egyik része még belül érinti a talajt, hanem hogy a másik része ne legyen kívül. Ha a spiccét húzza úgy nincs kívül...
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Most már csak azt nem értem, hogy hogy lehet neki 3 éves 12 millás szerződése. 😀 😀peterk2005
nyugi, mi se értjük 😊Black_Adder
Oké, ez ismerős. Kezdem otthon érezni magam a topciban. 😊

Egy félig szakmai, ill. szabály kérdés, ami a múltkori DT (vagy Decker volt, már nem emlékszem) passznál jutott eszembe. Arról a passzról van szó az endzone-ba, amit azért nem lett TD, mert elkapás után a második lépésével fél talppal kilépett az endzone-ból.
Namost, ugye azt simán elkapásnak ítélik, ha az elkapó a második lábával spiccel "belehúz" a fűbe még a pálya területén belül. Ergo, nem kell az egész talppal érinteni a talajt, hanem annyi elég, hogy a talpának egy kis része - a spicce - picit érintse azt pályán belül. Ráadásul ezt még akkor is elkapásnak ítélik, ha úgy húzza a spiccét, hogy elkezdi a pályán belül, de már kívül fejezi be.

Namost, az említett elkapásnál az elkapó úgy lépett félig ki az endzone-ból - ezt határozottan figyeltem -, hogy a talpának a sarok része ért előbb talajt, mégpedig az endzone-on belül, és a talpa elülső része csak ezután ért le - kívül. Elméletileg tehát volt olyan pillanat, amikor a talpának egy része a pálya szabályos részén talajt ért, és még nem ért le a talpa eleje kívül a pályán. Ez miért nem sikeres elkapás így?
Próbáltam rákeresni a neten, hátha találok valamit, de nem jutottam egyelőre semmire...peterk2005
Ugyanezt néztem én is. Szerintem minden logika szerint ennek TD-nak kell lennie, de az is igaz, hogy valamiért talán nem ez a bírói gyakorlat.