Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ezért kellett volna egy MLB draft, vagy Mays pénzét valami értelmesebb emberre költeni... 😛
StormST
És ki lenne az az MLB, akivel meg lennél elégedve, a mai ismereteid alapján, ha hozták volna?ulpianus
Pl. Jameel McClain-t...

De fejből épp nem tudom, ki volt a piacon vagy nekünk elérhető helyen a drafton...StormST
Az a baj, hogy Te'o biztos nem lesz elérhető már a drafton, amikor mi választunk. Vele tuti biztos lenne ez a poszt egy pár évre szerintem.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Ezért kellett volna egy MLB draft, vagy Mays pénzét valami értelmesebb emberre költeni... 😛
StormST
És ki lenne az az MLB, akivel meg lennél elégedve, a mai ismereteid alapján, ha hozták volna?ulpianus
Pl. Jameel McClain-t...

De fejből épp nem tudom, ki volt a piacon vagy nekünk elérhető helyen a drafton...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Ki a legjobb passz ellen? Von Miller 😀 (de csak rushban 😀) Viccet félre téve, DJ szerintem túl tufa MLB-nek és tudják is ezt. Bár, ha jól emlékszem, akkor, amikor Jack-et játszott 3-4ben, akkor ő hordta a zöld pöttyös sisakot.akike
Egy darabig ő volt a pöttyös, de abban az évben csak ő volt értelmes LB-nk... 😊

Sajnos Al Wilson kiesése óta csak maszatolunk az MLB poszt betöltésénél, pedig fontosabb lenne, mint bármelyik másik...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ezért kellett volna egy MLB draft, vagy Mays pénzét valami értelmesebb emberre költeni... 😛
StormST
És ki lenne az az MLB, akivel meg lennél elégedve, a mai ismereteid alapján, ha hozták volna?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Walton -> IR, ahogy az várható volt. Így nem kell roster mozgàs Mays miatt. Green-nek a hét végéig kell helyet csinálnunk, Fox nagyon fényezte, szerintem Julius Thomas repül...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ki a legjobb passz ellen? Von Miller 😀 (de csak rushban 😀) Viccet félre téve, DJ szerintem túl tufa MLB-nek és tudják is ezt. Bár, ha jól emlékszem, akkor, amikor Jack-et játszott 3-4ben, akkor ő hordta a zöld pöttyös sisakot.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Passz ellen ki a legjobb LB jelenleg?peterk2005
Sosem volt jó LB-nk passz ellen. Mays a leggyengébb, de Woodynak se az az erőssége. DJ lenne a legsokoldalúbb LB, azért nem véletlenül játszott már majdnem minden védőpozícióban és mindenhol jól, dee Gronko szintű TE ellen neki se lenne semmi esélye, neki is a coverage volt a gyengébb pontja
Irvinget nem láttuk még eleget játszani, igazából én Brookingot se, de ez az én szegénységi bizonyítványom...

Nem véletlenül szopatott minket szarra tavaly a 2 TE mindkét meccsünkön, és idén semmivel se vagyunk erősebbek ezen a poszton...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Passz ellen ki a legjobb LB jelenleg?peterk2005
Legjobb? 😀

DJ és Woody most kb. egy szinten van, Mays meg 5 szinttel alattuk, de a jobbik kettő is fos... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Túl sok jó OLB-nk van, de egy irányító MLB se. Ezért kellett volna egy MLB draft, vagy Mays pénzét valami értelmesebb emberre költeni... 😛

Mellesleg most Woody irányított, ha nem ment rosszul neki, akkor csinálhatná ő, DJ meg mehetne belülre...

Álmodj királylány!!! 😂



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Passz ellen ki a legjobb LB jelenleg?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
mondjuk azt nem is értettem h miért nem Miller-DJ-Woody sorral játszottunk...

Mays biztos jóban van Ballal 😊Black_Adder
Szerintem nem akarták DJ-t megint új posztra rakni, mert amióta draftoltuk kb. minden évben posztot váltattak...

Az a baj, hogy DJ nem tud irányítani, Mays meg állítólag igen...StormST
egyébként pont ezért fölösleges nézni, h Mays-hez mekkora upgrade lenne, mert Woody helyén játszana. Woody képességei meg középen nem jönnének ki annyira...

Kicsit bízom benne, h Brooking kijátszotta Mayst a kezdőből, de félek h 1 meccs ehhez kevés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Visszanézve a meccset, bár Koppent már megdícsértétek, de had tegyem meg még egyszer. A második félidőben nem kicsit segített a futójátékon, többször ő nyitotta meg a rést. Esküszöm jobb volt, mint Walton, pedig őt is dícsérni lehetett az addidi játékért.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
mondjuk azt nem is értettem h miért nem Miller-DJ-Woody sorral játszottunk...

Mays biztos jóban van Ballal 😊Black_Adder
Szerintem nem akarták DJ-t megint új posztra rakni, mert amióta draftoltuk kb. minden évben posztot váltattak...

Az a baj, hogy DJ nem tud irányítani, Mays meg állítólag igen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
mondjuk azt nem is értettem h miért nem Miller-DJ-Woody sorral játszottunk...

Mays biztos jóban van Ballal 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Az utóbbi 1,5 szezon alapján szerintem DJ Mays-hez képest mindenképpen upgrade lesz, Woody-hoz képest is, csak kevésbé. DJ tud belül és kívül is játszani (Mays kívül használhatatlan, Woody meg bent gyengébb, mint kint), meg ő 20 tackle-ből 1-et ront el maximum, Mays 6-7-et, Woody 3-4-et...

Woody sokat fejlődödött és még fog is, de DJ az én szememben D-ben jobb játékos, még ha Woody a ST-el együtt összességében talán hasznosabb is a csapatnak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
DJ nagyon kelleni fog a Pats ellen, kár hogy nincs helyettese
Pass-Rushnak pontosabbnak kell lennie és a WReknek egy drop mentes napot kell lehozniuk

akkor lehet esély, feltéve hogy Porter nem jóembert játszikNegritis
Woody kis híján jobban játszik, mint ő, de legalábbis majdnem olyan jól.
A szezon előtt is azt mondtam, h a poszt mélysége miatt kb meg se érezzük, és bennem ez a 4 meccs is ezt erősítette meg. Upgrade lesz, ha visszajön, de égetően nagy szükség nincs rá. Gronko-t ő se tudta levédekezni, valszeg Woody se fogja tudni, de ettől még Woody is nagyon jó játékos, ahogy DJ is, csak Woody olcsóbb fiatalabb és nincsenek offfield balhéi, és a /*special teamben legalábbis*/ igazi vezér. kb a legalulértékeltebb játékosunk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
DJ nagyon kelleni fog a Pats ellen, kár hogy nincs helyettese
Pass-Rushnak pontosabbnak kell lennie és a WReknek egy drop mentes napot kell lehozniuk

akkor lehet esély, feltéve hogy Porter nem jóembert játszikNegritis
DJ még (legalább) 2 hétig tölti az eltiltását, csak Virgil Green jöhet vissza a keretbe, meg Mays...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
DJ nagyon kelleni fog a Pats ellen, kár hogy nincs helyettese
Pass-Rushnak pontosabbnak kell lennie és a WReknek egy drop mentes napot kell lehozniuk

akkor lehet esély, feltéve hogy Porter nem jóembert játszik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Ismerős?

Rex on QB situation: "I think mark gives us the best opportunity to win."

😂



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Az a baj, hogy felesleges az esélylatolgatás...

Ha sikerült kitalálni valamit (kétlem) a TE-ek ellen, akkor lehet egy kis halvány esélyünk, de akkor is tökéletes játék kell, ami eddig egyszer se volt meg idén, még csak közeli se...

Ez a meccs beszámolt bukta, rosszul csak akkor jöhetünk ki belőle, ha hagyjuk magunkat lemosni...StormST
Hernandez nincs, mondjuk Gronko egyedül is pont sok, de azért van nálunk Chris, h elmenjenek együtt bulizni meccs előtt, és ne legyenek csúcsformában mire eljő a nagy nap... 😊Black_Adder
Ugyan már, Gronk egy csendes, visszafogott, gátlásos gyerek, nem az a bulizós fajta. 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az a baj, hogy felesleges az esélylatolgatás...

Ha sikerült kitalálni valamit (kétlem) a TE-ek ellen, akkor lehet egy kis halvány esélyünk, de akkor is tökéletes játék kell, ami eddig egyszer se volt meg idén, még csak közeli se...

Ez a meccs beszámolt bukta, rosszul csak akkor jöhetünk ki belőle, ha hagyjuk magunkat lemosni...StormST
Hernandez nincs, mondjuk Gronko egyedül is pont sok, de azért van nálunk Chris, h elmenjenek együtt bulizni meccs előtt, és ne legyenek csúcsformában mire eljő a nagy nap... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a helyzet Tomi, hogy akármi is lesz az eredmény, nem fog választ adni a kérdésre. Mert a kérdés Denverben nem ez, hanem Elway döntése. 😊 Van a szurkolóknak egy része, aki szerint jó irányba lépett PM-el, az ő számukra a kérdés márciusban eldőlt. És van egy másik része, akik - akár TT miatt, akár más okból - más irányt szerettek volna látni. És mivel ez egy "mi lett volna, ha" kérdés, válasz se lesz rá. Se akkor ha egy PO-ba jutást sem ér el a csapat a következő években, se akkor, ha két gyűrűt is nyer, mert ki tudja, hogy "mi lett volna, ha". Akik "így" gondolják azok mondjatkák, hogy "így" még ennyi se jött volna össze, akik meg "úgy", azok meg azt, hogy akár három gyűrű is.

De ha még a fentieket nem is veszem figyelembe, akkor sem hiszem, hogy néhány meccs választ tudna adni erre a kérdésre. Még jó ideig az lesz, hogy ha úgy teljesít, mint tegnap, akkor oké, ezért hoztuk ide. Ha meg szar napja van, akkor meg minek jött. Ez már csak ilyen. Akit ötször láttál játszani, abban kevesebb a bizalmad - még a legjobb jóindulattal is -, mint abban akit százszor. Tök mindegy mekkora név. Én pl. a két WR miatt aggódom időnként, mert nem ismerem őket. Ezért ha droppolnak egyet, akkor hamarabb jön a "csak nehogy ez legyen folyamatosan", miközben akik ismerik őket és bíznak a fejlődésükben, letudják a dolgot annyival, hogy lesz ez jobb is. Azzal, hogy PM eljött Indy-ből, óhatatlanul a hátára vette ezt a dolgot, még ha nem is önszántából. De ez egy profi sport, és nincs kivétel senkinek. Teljesítsen és akkor elfogadják majd. De még nem jövő héten. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az a baj, hogy felesleges az esélylatolgatás...

Ha sikerült kitalálni valamit (kétlem) a TE-ek ellen, akkor lehet egy kis halvány esélyünk, de akkor is tökéletes játék kell, ami eddig egyszer se volt meg idén, még csak közeli se...

Ez a meccs beszámolt bukta, rosszul csak akkor jöhetünk ki belőle, ha hagyjuk magunkat lemosni...StormST
Szerintem ez a meccs pont ahhoz a válaszhoz fog közelebb vinni, amelyet mostanában feszegettek. Mekkora faktor PM a Broncos számára?
AZt nagyjából lehet tudni, hogy a PM nélküli Broncos mit tud(ott) a Pats ellen, az is biztos, hogy Manning többnyire hideglelős, szoros meccset játszik a Pats-szel. Ha ez a két (nem teljesen pontos) végpont, akkor vasárnap éjszaka okosabbak leszünk.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Az a baj, hogy felesleges az esélylatolgatás...

Ha sikerült kitalálni valamit (kétlem) a TE-ek ellen, akkor lehet egy kis halvány esélyünk, de akkor is tökéletes játék kell, ami eddig egyszer se volt meg idén, még csak közeli se...

Ez a meccs beszámolt bukta, rosszul csak akkor jöhetünk ki belőle, ha hagyjuk magunkat lemosni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A rendkívül ritka pozitív események az ember életében tényleg nagy élvezetet tudnak okozni.tomi-tomi
Ne is mondd. Bármikor veszítünk, csak belepörgetek a 2006-os konfdöntő vagy a két évvel ezelőtti "4&2" meccs végébe, és máris elszáll minden bánatom. 😀 😀

Hamarabb fogsz Te tökfőzeléket enni, mint hogy PM újra győzzön a Gillette-ben! 😀 Be vagyok szarva ám markolatig! Egy lábon kihordott infarktus minimum kinéz vasárnapra.tomi-tomi
Nincs vita, ti vagytok az esélyesebbek vasárnap, úgyhogy tökfőzelék bekészítve. 😊 De Colts oldalról nézve a Pats meccs kb. 7-8 évig olyan volt, mint fejest ugrani a sötét kútba, aminek nem tudni mi van az alján. Jópár évig nálunk ez jelentette azt amit másoknál a nagy divízió rangadók.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)