Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Aztán mindenki levonhatja amit akar/tud... 😊StormST
Tavaly 13,1 támadás per meccs, idén 11,5 a Denver ellen. Nem látszik a Tebow faktor.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor beteszem (elől mindig a Broncos számai)

@Dolphins: 15-15 drive, 34:17-33:19 W(OT)
vs Lions: 15-13 drive, 30:26-29:34 L
@Raiders: 13-14 drive, 31:51-28:09 W
@Chiefs: 12-12 drive, 33:38-26:22 W
vsJets: 12-14 drive, 27:48-32:12 W
@Chargers: 13-13 drive, 37:08-37:23 W (OT)
@Vikings: 14-15 drive, 37:51-22:09 W
vs Bears: 15-15 drive, 34:39-31:47 W (OT)
vs Patriots: 11-13 drive, 26:19-33:41 L
@Bills: 15-12 drive, 30:31-29:29 L
vs Chiefs: 12-12 drive, 32:58-27:02 L
vs Steelers: 12-11 drive, 29:05-31:06 W
@Patriots: 13-12 drive, 33:23-26:37 L

Idén a Broncos:

vs Steelers: 9-9 drive, 24:55-35:05 W
@Falcons: 12-13 drive, 27:20-32:40 L
vs Texans: 14-14 drive, 28:20-31:40 L
vs Raiders: 11-10 drive, 37:25-22:35 W

Aztán mindenki levonhatja amit akar/tud... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Számokhoz néhány érdekesség: tavaly a Patriots #O kevesebb időtt töltött a pályán, mint idén a Denver #O, és Superbowl-t játszott. Idén pedig eddig a Baltimore #O kevesebb időt töltött a pályán, mint a Denver #O. A Chiefs #O viszont harmadik az egész liga rangsorban, több, mint meccsenként 33 pályán töltött perccel. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez mondjuk érdekes stat lenne, hogy idén Manning vezetéssel hány támadást tud vezetni az ellenfél veletek szemben ill. ez a szám tavaly mennyi volt Tebow-val.DoM
A támadások darabszámáról nincs adatom, csak az offense pályán töltött idejéről, illetve az ezen idő alatt szerzett pontokról:

Tavaly: #O átlagos pályán töltött ideje: 29p 43mp. Ezalatt meccsenként átlag 19.3 pontot szerzett az #O és 24.4-et kapott.
Idén: #O átlagos pályán töltött ideje: 28p 26mp. Ezalatt meccsenként átlag 27 pontot szerzett az #O és 22.8-at kapott.

Azaz, tavaly átlagosan kb. 1p 15mp-el töltött többet a pályán az #O, de 7.8-al kevesebb pontot csinált. Ezzel arányosan a tavalyi #D 1p 15mp-el töltött kevesebbet a pályán, mégis 1.6ponttal kapott többet ezalatt.

A számokhoz tartozik, hogy a tavalyiak egész idényesek, az ideiek pedig ugye nyilván nem. Ráadásul az idei schedule eloszlása nem is egyenletes. Más öt meccset kezdeni a Steelers, Atlanta, Houston, Oakland, Pats ellen, mint mondjuk a Dolphins, Lions, Oakland, Chiefs, Jets ellen (A TT időszak első öt meccsét hoztam, ha már róla volt szó az idő tartással kapcsolatban. De az Ortonnal kezdett öt kezdő meccs se ugyanaz volt mondjuk, mint az idei...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Olyan van, h csak az az időszak tavaly óta amikor Tebow volt. //6. meccstől
Egyébként könnyen lehet h elvesztjük a sok 3&outtal azt amit a hosszú támadásokkal nyerünk.Black_Adder
Gamebookokból összeszámolható, én most football outsiders drive statjából szedtem az adatokat, ott meg nem lehet ez alapján válogatni.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Jó, persze a 40 perc túlzás volt, de többet voltunk a pályán a meccsek nagy részében...

A Pats meccs esetén ezt 3 második negyedes fumble elrontotta, ott a második negyedben 11:46-ot volt a pályán a védelem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Olyan van, h csak az az időszak tavaly óta amikor Tebow volt. //6. meccstől
Egyébként könnyen lehet h elvesztjük a sok 3&outtal azt amit a hosszú támadásokkal nyerünk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Közben kerestem számokat. Tavaly 16 meccsen 198 alkalommal birtokolta az ellenfél a labdát a Denver ellen. Idén négy meccs után ez 44 (vagyis 16 meccsre 176 jön ki).
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Megalapozatlan azt állítani, hogy egy Tebow vezette offense esetén ugyanannyi ellenünk szerzett pont születne, mint most.burzum
beállna védekezni is?silent7939
Nem, de mondjuk ha láttad volna a tavalyi meccseinket, akkor tudnád, hogy a Tebow vezette offense meccsenként 40 percet tartotta a labdát közepes eredményességgel is, márpedig ha kevesebbet van az ellenfél a pályán, akkor valszeg kevesebb pontot is szerez? 😛StormST
A Pats tavaly az alapszakaszban és tegnap is 11 alkalommal birtokolta a labdát a Denver ellen. Ez mondjuk érdekes stat lenne, hogy idén Manning vezetéssel hány támadást tud vezetni az ellenfél veletek szemben ill. ez a szám tavaly mennyi volt Tebow-val.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azt gondolom, h TTvel tavaly PO-ban voltunk és meccset nyertünk. De már kezdek kételkedni benne, annyian írják az ellenkezőjét...Black_Adder
Félek a kérdésben állást foglalni, a "TT téma" miatt, de azért a labdatartás, beszedett pontok, stb. szempontjából mégse teljesen mindegy, hogy kivel, kikkel is játszik egy csapat:

Tavaly, TT-vel a Denver egészen pontosan ezeket a csapatokat verte a PO-ba jutásért: Miami, Oakland, Chiefs, Jets, Chargers, Vikes, Bears. Hozzátéve, hogy a tavalyi Chargers-t, tavalyi Vikes-t, és tavalyi Bears-t. Ezek közül nulla, azaz nulla csapat zárt pozitív mérleggel az idényben. Eközben kikapott a Chiefs-től, és 40+ pontot kapott a Lionstól, Patstől, és a Bills-től. Ez volt a "csodás győzelmek" idénye. Amit a végén megtetézett egy valóban "csodás" meccs a Steelers ellen. (Ahol azért a Steelers is sokat tett annak érdekében, hogy kikapjon.)

Namost, érzésed szerint az idei csapat a tavalyi schedule-vel most hogy állna? Illetve, a tavalyi csapat, kiegészülve a PM árán vet 1-2-3 remek védővel, hogy állna az idei schedule-vel öt meccs után? És milyen esélyei lennének a szezon hátralevő meccsein, az idei Chargers, a Bengals, a Ravens, stb. ellen?

Mondom, nem TT miatt írtam mindezt, hanem a csapatépítés szempontjából. Szerinted ma melyik lenne az erősebb csapat?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Megalapozatlan azt állítani, hogy egy Tebow vezette offense esetén ugyanannyi ellenünk szerzett pont születne, mint most.burzum
beállna védekezni is?silent7939
Nem, de mondjuk ha láttad volna a tavalyi meccseinket, akkor tudnád, hogy a Tebow vezette offense meccsenként 40 percet tartotta a labdát közepes eredményességgel is, márpedig ha kevesebbet van az ellenfél a pályán, akkor valszeg kevesebb pontot is szerez? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Azért rossz olvasni ezt a siránkozást srácok!
Én illetve Mi , talán beszélhetek a kis táraim nevében is, össze tennénk a kezünket ha lenne egy PM-ünk.
Miért enged a védelem 30+ pontot? Felraktatok a táblára 21-et... ha a védelem 20 környékén tartaná az ellent mindjárt nem csak azon múlna PM mennyit dobál. Most komolyan azt gondoljátok hogy TT 30+ pontos meccseket csinálna?
Ja és nem trollkodni jöttem csak tényleg rettentő azt olvasni hogy mi lenne TT-vel. Megmondom... ezzel a védelemmel és a kapott pontok számával egyelőre nagy semmi... Ha TT irányítana akkor is ez a védelem lenne fent és nem tudnátok lowscore meccseket játszani, mint ahogy most sem.

Még 1x sorry hogy idepofáztam de mivel nyomon követem egy élő legenda pályafutását, így bele bele olvasok a topicba
silent7939
Te olvastad is a komplett fórumot PM érkezése óta, vagy csak most idejötte okosat játszani? 😛

Most nincs kedvem végigvezetni a PM<->TT logikai okfejtéseket, ajánlom visszaolvasni, akkor talán értenéd is, hogy nekünk mi a bajunk/aggodalmunk/félelmünk/stb....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
valaki az elmúlt egy nap kommentjeiből másolja már be nekem azt, hogy az élő legendát fikázzuk és nem a védelmet ekézzük...?!
köszönöm előre
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Megalapozatlan azt állítani, hogy egy Tebow vezette offense esetén ugyanannyi ellenünk szerzett pont születne, mint most.burzum
beállna védekezni is?
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Megalapozatlan azt állítani, hogy egy Tebow vezette offense esetén ugyanannyi ellenünk szerzett pont születne, mint most.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Pont a védelem miatt síránkozunk .Elsősorban Mays miatt, másodsorban, h mit keres a pályán, harmadsorban, a gameplan miatt... és pont nem manning miatt, de nice try.

Manning ezúttal max olyan kontextusban került elő, h az ő árából lehetne jobb védelem. mert ehhez tényleg nem sok hiányzik, leginkább egy mlb...

Én azt gondolom, h TTvel tavaly PO-ban voltunk és meccset nyertünk. De már kezdek kételkedni benne, annyian írják az ellenkezőjét...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért rossz olvasni ezt a siránkozást srácok!
Én illetve Mi , talán beszélhetek a kis táraim nevében is, össze tennénk a kezünket ha lenne egy PM-ünk.
Miért enged a védelem 30+ pontot? Felraktatok a táblára 21-et... ha a védelem 20 környékén tartaná az ellent mindjárt nem csak azon múlna PM mennyit dobál. Most komolyan azt gondoljátok hogy TT 30+ pontos meccseket csinálna?
Ja és nem trollkodni jöttem csak tényleg rettentő azt olvasni hogy mi lenne TT-vel. Megmondom... ezzel a védelemmel és a kapott pontok számával egyelőre nagy semmi... Ha TT irányítana akkor is ez a védelem lenne fent és nem tudnátok lowscore meccseket játszani, mint ahogy most sem.

Még 1x sorry hogy idepofáztam de mivel nyomon követem egy élő legenda pályafutását, így bele bele olvasok a topicba
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Végelem: JDR eddig se tanult belőle. Az LB sorban senki nem tud covert játszani, mégis azt játszat velük. Ahogy átállunk passrushra jobban megy a védelemnek is. Szerintem a 2. félidőben a bekapott 14 pont ellenére rendben volt., az egyik egy saját redzone-os labdavesztésből jött, meg hátráltatta őket az is, h nagyon sokat voltak fent, és nem lehetett cserélni a no huddle miatt...

A védelemnek ugyanaz az erőssége és ugyanaz a gyengéje továbbra is. Rahim Moore egész jól összekapta magát, de Dawk hiányzik. Bunkley+Marcus Thomas egy kicsit erősebb volt mint Bannan és vickerson, de ez se számottevő, Woody szvsz pont ugyanolyan jól játszik, mint DJ, ellenben Porter azért fejlődés Goodmanhoz képest, Wolfe is jól beilleszkedett a csapatba. Ami inkább visszaesés az a playcalling. Nem is a playcalling inkább a gameplan. Maguk a playek általában rendben vannak, csak a felfogás. A Raiderst mertük blitzelni, ki is ütöttük őket, a Texanst nem, ők ütöttek ki minket. Most láthattuk hiába játszunk óvatosan az erős csapatok ellen, simán legyőznek minket, szvsz egyértelmű, h kockáztatni kell. VonDoom csinálja azt amihez leginkább ért. Ha mindketten rohamoznak hiába fogják meg az egyiket, a másik aprít, ha mindketten rohamoznak, akkor más is odaérhet mert nem jut rá ember, lásd Wolfe, Woody de akár Chris Harris legutóbb /*az mondjuk intentional grounding volt nem sack, hiába annak írták a statisztikába, de ez pont semmi nem jelent...*/

A csapat fiatal. Ez magában rejti azt, h több a hiba, amik kinőhetők, de ez nem garancia arra, h ki is lesznek nőve... Igazából az nem szerencse kérdése,h ezek a hibák az erősebb csapatok ellen jönnek elő, ott nagyobb a nyomás, 100% fölött kell nyújtani, úgy könnyebb hibázni...

Nekünk is volt szerencsénk bőven. A Texans ellen simán benne volt 3 INT a meccsben, szerencsénk volt h elejtették, a ott volt PM megpattanó labdája ami pont hozzánk esett és TD lett, most is az OK, h nagyon nagy play volt Doomtól és Woodytól, de szerencsénk volt h egyáltalán neki mentek. A fumblenél is azért mázli volt h hozzánk került, ha a mi fumble-ünkre azt mondtuk h pech h az ellenfélhez. Arra egyébként se szabad alapozni, h majd később szerencsénk lesz, erre építkezni...

Építkezés, persze. Én szezon előtt nem is vártam PO-t a csapattól, de ettől még csalódott vagyok a vereségek után. Még bízom benne, h majd jövőre, csak aztán jön az offseason, lesérül és kidől egész szezonra egy kulcsjátékos, elmegy Clady, megint behúzunk 3 cserét az első két körben, annyi dolog keresztbe tehet, h én nem akarok erre várni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pár megjegyzés:
1. Kuper a második félidőben már fent volt párszor, szerintem ezért is lett jobb az OL akkor.
2. Védelem. A tegnapi első félidei teljesítmény kb. a nullához volt közeli. Nem csak emberanyag és hibák, de taktikai okok miatt is. JDR remélhetőleg tanult a meccsből. Megvan az ellenszere a Pats offense-ének is, de meg kell találni, hogy a mi rosterünkkel ez mi.
3. Ismét a védelem. Az előző pont ellenére nem hiszem, hogy az idei rosszabb lenne, mint a tavalyi. Kapott pontban sem. A tavalyi az ilyen jó csapatoktól - de még pár gyengébbtől is - 40+ pontokat kapott úgy, hogy az ellenfelek a meccsek végén már ott is időt öltek. Az idei #D 27, 31, 31, pontot kapott, három egyértelmű SB aspiránstól. A verhetőek ellen meg 19-et és 6-ot. Ez igenis előrelépés, még számokban is.
- Ebben a csapatban több van a jók ellen is, mint amit eddig mutatott. A hibákat el kell kerülni, és már az sokat fog számítani. És bizony az elit csapatok ellen kell a szerencse faktor is (fél lábbal kilépett vagy belépett TD passz, bravúrosan kiütött hosszú passz az elkapó kezéből, fumble után hova kerül a labda, stb, stb.). Eddig ilyen-olyan okokból mindhárom erős ellenfél ellen a hibákban és mázlifaktorban is szopóágon voltunk. De ezek a dolgok ki szokták egyenlíteni magukat. Talán idén úgy egyenlítődik ki, hogy később, a fontosabb meccseken fog felénk pattanni a labda.
- Építkezés, építkezés. Elway-el volt 15 év megtanulni, utána pedig 15 év üresjárat megszenvedni, hogy az SB-t, de még az SB candidate szerepet sem adják ingyen. Pláne nem a gyűrűt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom egyesek mit néztek, de ebből simán lehetett volna akkora alázás is, mint TT idejében. Azért csak 10 a diff, mert BB-ék korán hátradőltek...

Lehet, hogy valaki szerint 10 meccsből 9 nyerhető, de ha folyamatosan átaludjuk az első 3 negyedet, akkor még egy Tampa ellen is bajban leszünk... 9 meccs hozható? Én nagyon tartok a NO, BAL, KC triótól...látva a komolyabb csapatok elleni produkciót (ATL, TEX, Pats).
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 843 — The Mathematician
igazából a legnagyobb pozitívum tegnappal kapcsolatba (és az atlanta ellen is ez volt az egyetlen 😀) hogy az ellenfél 95% körüli játékot hozott mi meg gyengék voltunk (legalábbis az elvárthoz képest) és így is lőtávolba kerültünk
ergo ha végre összeállna a csapat akkor nem lennénk rosszak 😀
de lehet nem jól látom 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Ball nem is értem mit keres a pályán bármikor. Így én is futok. Sehogy. Moreno ilyen gyenge hogy nem jobb ennél? De ugyanez Mays és Ramirez. Ramirez helyett bármikor lehetne hozni 1 jobbat akárhonnan. Hihetetlen gyenge.

Csak és kizárólag Miller miatt van jó érzésem. Annyira várom hogy Riverst földhözcsapkodja.... Von földönkívüli ez már holt biztos. De jó lenne ha Elvis segítene neki mert lassan mindegy ha 3an védik Millert a többiek úgyse érnek oda.

Be kéne végre szereznem azt az 58-as mezt amire tavaly éveleje óta vágyom.. 😀

Szoktatok kintről rendelni? Honnan? Fog vki mostanság?

Nagy köszönet a Saintsnek, kellett hogy nyerjenek.

Nyerni kell SD ellen és 3-3-al mehetnénk pihenni egálban. Onnan simán meglehet a PO ami a minimum hamár a javulás miatt hoztunk vezéráldozatot. Utána 10 meccsből 9 nyerhető, sztem a Ravens nem oda lehet fel se raknám PM-et mert még szétszedik. Ebből a 9-ből 5-6 win kell és ha minden oké elég a divizióhoz.beresrobi
Ball: vagy jól szopik, vagy jó helyekre utal, más lehetőséget nem látok... 😛

Ramirez: ő csak azért került oda, mert nem lett értelme ilyen rövid időre hozni valakit Kuper felépüléséig...

Mays: hát ő a nehéz dió, valamit ő is tudhat, amiért Fox-ék szemet hunynak az elég nyilvánvaló hiányosságai felett. Remélem 2013-ban már nem lesz kezdő, vagy legalábbis nem nálunk...

Von: geci jó idén is, hiába figyelnek rá, igaz így most Doom szopik, de a csapat szempontjából így se rossz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Ball nem is értem mit keres a pályán bármikor. Így én is futok. Sehogy. Moreno ilyen gyenge hogy nem jobb ennél? De ugyanez Mays és Ramirez. Ramirez helyett bármikor lehetne hozni 1 jobbat akárhonnan. Hihetetlen gyenge.

Csak és kizárólag Miller miatt van jó érzésem. Annyira várom hogy Riverst földhözcsapkodja.... Von földönkívüli ez már holt biztos. De jó lenne ha Elvis segítene neki mert lassan mindegy ha 3an védik Millert a többiek úgyse érnek oda.

Be kéne végre szereznem azt az 58-as mezt amire tavaly éveleje óta vágyom.. 😀

Szoktatok kintről rendelni? Honnan? Fog vki mostanság?

Nagy köszönet a Saintsnek, kellett hogy nyerjenek.

Nyerni kell SD ellen és 3-3-al mehetnénk pihenni egálban. Onnan simán meglehet a PO ami a minimum hamár a javulás miatt hoztunk vezéráldozatot. Utána 10 meccsből 9 nyerhető, sztem a Ravens nem oda lehet fel se raknám PM-et mert még szétszedik. Ebből a 9-ből 5-6 win kell és ha minden oké elég a divizióhoz.
több mint 11 éve
TomBrady83 7
Jól nyomtátok, gratulálok a teljesítményhez! Külön köszönöm, hogy ezúttal normális maradt a hangvétel, és még akkor sem anyáztok Tökit, amikor mindent eldöntött a recovered fumble-lal. Este pedig szurkoljunk Timinek, hátha kap néhány dobást is!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Aludtam rá egyet
+ PM jó védelmet kapott. Jött 2 sack, de azon kívül kb közel se értek hozzá
+ PM ezt ki is használta, és nagyon jó meccsen van túl
+ Von Miller Von Miller Von Miller. A 2 félidőben ott volt a nyomás Brady-n. OK nyeltük a yardokat futásból, de ha végig így játszunk szoros lehetett volna
+ Demaryius Thomas egy beast. Hatalmas fizikális fölénye van, amit ki is tud használni.
+ Mike Adams és Rahim Moore megcsinálták a tackle-öket. Nyeltük a rövid playeket, franchise rekordot döntött a Pats 1st downból, de a két safetytől nem volt annyi miss tackle mint tavaly.

- Hol a picsába volt a passrush az 1. félidőben. Leírtam valahol már a meccs előtt, h attól tartok, mindenki coverage-et játszik majd, így nem lesz nyomás Brady-n, de így se védjük le Gronko-t. POnt ez történt. Szóba lett hozva Doom, ö foceolta volt a 4és5ös fumble, de ez az 1 nagy play mellette egész meccsen.
- Ramirezt kilóg ebből az OL-ből. Ilyesztő, h ő a legjobb cserénk, de lassan visszatérhet Kuper szerencsére.
- Demaryius Thomas egy beast, de ideje lenne megtanulnia vigyázni a labdára.
- Chris Harris teljesen esélytelen volt Welkerrel szemben. Ráadásul nem egyszer látszott rajta h teljesen meg van zavarodva a no huddle miatt.
- Mayst fent hagyni 3rd downban???? JDR ez komoly??? Azon kívül, h nem képes coverage-et játszani egy misstackle hegy! Őt támadjs a Pats és 1st down.
- Mays fent hagyni a pályán bármikor? Messze a legrosszabb játékosunk. Kicsit gyenge a fal közepe, kicsit inkonzisztens a DB sor, de mindezt elviselné a védelem, de egy ennyire kilógó MLB-t nem
Te'o vagy Ogletree 1. körben, bármi az ára.

A Chargers kikapott a NO Saintstől, így cask 1 GB-ban vagyunk, még a PO is elérhetőnek tűnik, de csak azért mert ez a leggyengébb divízió.
Hogy előrébb tartunk-e mint tavaly? Több pontot szerzünk, de többet is kapunk. Elsősorban azért mert nem lowscoring gamet, hanem hurryupot játszunk. A védelem kb ugyanaz, nevek alapján talán kicsit jobb, de a playcalling kb annyival gyengébb, támadóknál, szerintem az AVG gain per passing play jobban nőtt mint amennyivel az avg gain per rushing play csökkent és egy egy kicsit kiegyensúlyozottabbak vagyunk, de ez még mindig kevés. A divíziót akár meg is nyerhetjük, 6-10zel vagy 7-9-cel ki tudja mennyi kell majd, de a PO kaliberű csapatok ellen láttuk mit tudunk. Valójában ha van is előrelépés az kb az, h a gyengébb csapatokat magabiztosabban verjük, az erősebbek meg nem ütnek ki annyira mint tavaly.

Ez egyébként nem lenne rossz építkezési alap. Talán ha a következő drafton nem 3rd QB-t és 4th RB-t akarunk húzni az első három pickből, még lehet ebből valami, de megint "jövőre", utálom ezt leírni is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear