Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Ami pedig a jelen helyzetet illeti. Engem borzasztóan zavar Ramirez játéka. Nagyon kilóg a sorból, az egész offense bármelyik játékosa sokkal jobb a maga posztján.

Kuper visszatérése mikorra várható? Szerintem sokat segítene futásban, de még passzban és elmaradó büntetésekben is.
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Nekem csak az jut néha eszembe, hogy mi lett volna, ha PM (és mondjuk Vickerson, Mays, Adams) fizetéséből veszünk 3, a posztján ligaelit játékost a DT, MLB, S posztokra. Vagy CB, vagy OL. (Nem tudom, hogy milyen posztokon volt jó FA-felhozatal.)

Egyébként PM drágán eltrade-elése nagy húzás lenne 😊 Nem tudom, hogy reális-e, de nagy lenne, ha kapnánk érte jövő nyáron két első körös cetlit 😀

(Félre ne értsen senki, amíg itt van PM, addig nagyon drukkolok, hogy újra élete formájt mutassa, és nyerjünk SB-t, stb.)

Szerk.: természetesen a fenti forgatókönyv esetén Tebow maradt volna, így a fizetése is (azt hiszem, h 1/28 körül volt, úgyhogy messze nem elhanyagolható).
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Mays-t szinte tuti, hogy eltiltják, de meg is érdemli, még ha nem is szándékosan csinálta...

Mondjuk Schaub játékában most nagyon benne volt a pofon (lehet, hogy máskor is benne van, nem nagyon láttam még játszani), sokszor kilépett a zseb mögé és az utolsó pillanatig kivárt üres területen, kb. csak céltáblát nem festett magára. Mays meg alapból idióta, látta a QB-t üresben, belendült aztán ez lett belőle...

Sajnos DJ még 3 hétig tuti nem lesz, de szerintem még az után se 1-2 hetet, most elég rosszul jönne ez az eltiltás, de hát ez van...

Remélem szezon végén elzavarják Mays-t, mert már kezdem nagyon unni a hülyeségeit meg az 1000 miss tackle-t...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Az újoncok közül Wolfe az első meccsen aprított, most haloványabb volt, de nem is értem, h miért 3men rush-sal próbálkoztunk a meccs nagy részében
Oswi még 3 évig kb pályán se lesz
Hillmantól se várok idén semmit
4. körtől lefelé pedig már jóval kisebb elvárások vannak, de az előszezon és a TC alapján én többet vártam. Bolden utolsó CB a sorban, csak az ST-ben mutathatja magát, Trevathan előtt ott van Brooking, ezzel mondjuk azért nem számoltunk mert a teljes holtszezonban sérült volt és semmit se láthattunk belőlük, még hátrébb meg már az is bravúr h rosteren vannak.
Ilyen az élet, nincs minden évben 1/2-nk...

A hasznosabb FA-k eddig, Manning, Porter, Bannan, Stokley és a 2 TE. Igazából ezt nem is mondanám gyenge FA mozgásnak ha már itt tartunk...

Mays nagyon megérdemelné h eltiltsák, 1 meccsre mindenképp visszaesés lesz, még a mostanihoz képest is, d akkor legalább Malik Jacksont is láthatnánk játszani

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mayst el akarja tiltani a liga a Schaubos helmet-to-helmet miatt egy meccsről.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A FA-k pedig, hát Porter és Tamme szerintem jó vétel volt, bár a fizetésekkel nem vagyok tisztában. A többieknél legjobb esetben is majd "következőkben bizonyíthat"-ot mondok

(PM-et most kéretik hanyagolni 😊 )

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
No Tebow-ból ennyi elég is volt talán, inkább evezzünk más vizekre. Láttam mind a 3 idei meccset (többé-kevésbé), de nekem speciel egyik új fiú se tűnt ki a tömegben. Szakavatottabb emberek ezt biztos jobban látták.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
És, ha már belefogtam, jöjjön a ménkű, üssetek ti, de ezeken a 2-3 évért feláldoztunk esetleg 10+ évet jellegű véleményeken egyszerűen csak ledöbbenni tudok. Nincs bajom Tebow-val, egy kedves/szimpatikus gyerek, de az, hogy tavaly volt néhány meccse amit csodálatos módon megnyert a csapat, és volt egy tényleg emlékezetes PO teljesítménye, az kb. majdnem semmi. T.J. Jates, a Texans harmadik számú irányítója ugyanezt csinálta meg - némileg jobb mutatókkal 😊 -, és továbbra is ő a harmadik számú irányítója a Texansnak. És senkinek eszébe nem jut 10+ éves építkezésről, meg hasonlókról beszélni vele kapcsolatban.
Tebow ma special team-ben blokkol, és néha rövid yardokat fut, Sanchez mögött. Ergo vagy teljes liga tök hülye, vagy mégiscsak arról van szó, hogy Tim fanbase-ének mérete és a QB potenciálja nem egy ligában focizik. 😊peterk2005
Tebow erről szól.
Nem a statisztikákról, nem a TC-ről, nem a passzokról, és még sorolhatnám miről nem.
Az a néhány meccs nem 1-2 meccs volt, azok a fordítások nem 30-40 yard a FG-ig jellegűek voltak.
Azokat, ahogy írod is csodálatos módon megnyerte a csapat.
A csoda pedig olyan, hogy senki nem hiszi, amíg nem látja.
Az ember meg olyan, hogy sokszor akkor se hiszi, ha látta.
Itt fogunk mindig elbeszélni egymás mellett minden olyan emberrel, aki leragad olyan adatoknál melyek -számomra legalábbis- teljesen lényegtelenek.
Ha a statisztikák érdekelnének akkor évkönyveket néznék ,nem meccseket.
Minden érved (minden érv mely szerint Tebow potenciálja kevéske) lepereg rólam, hiszen nem ezen ismérvek mentén ítélem meg őt, se pró, se kontra.
És minden érvem lepereg rólad, mivel te egy olyan koordinátarendszerben nézed őt, melyben a teljesítménye a többi QB teljesítményének alsó 30%-ba tartozik.
Kb. olyan, mintha egy nőről vitáznánk, aki szerintem szép és kedves, ellenben szerinted buta. Vagy szerintem az új O.S.Card könyv nagyon jó, szerinted viszont rossz, mert csak 300 gramm, és nem tudsz benne virágokat préselni.
Elbeszélünk egymás mellett.
(Ahogy, teszem hozzá, a "Brady nem nyer több SB-t, mert kiégett" témakörben is.)
Én Tebow miatt néztem Florida meccseket, már akkor is tudott olyat, amit más nem. Szerinted még akkor se tudott. Már itt nem klappolunk, és ebből nehezen jön ki bármilyen konklúzió.
De ez nem probléma. Csak egy végeérhetetlen vitaalap.
És számomra ez se probléma.

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 468
Hát kétlem, hogy Tebow visszajönne azután, hogy Elway kezdőt ígért neki, majd egy hét múlva leszerződtette PM-et. 😊Stez
Mivel Tebow-hoz képest Elway egy senki Denverben, Pat meneszti John-t és máris elhárult ez az akadály. 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
most Elwaynek meg kell adni a bizalmat. ha leváltjuk, akkor pont az lesz, h megint új irányba megy el a csapat.

Most már akárhova is vezet ez az út végig kell járni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocs jécéhat, de az idei SB már a Coltsé, ez köztudott. 😛
Hát mondjuk a tulajnak kellene ezt észrevennie, hogy milyen szarság folyik a franchisenál évek óta, valamint hogy mekkora hülye Elway. Ezen csak Ő tud segíteni.
Ha meg van eszetek, akkor tradeltek majd Gabbertért, GM Gene biztos olcsón beszámítja. 😀
Vagy majd jön Sancho, miután a Jets kibaszta. Stez
Pat Bowlen a normálisabb tuljadonosok közé tartozik, legnagyobb baklövése a kis mitugrálsz szerződtetése volt (sajnos a nagy JMD hypenak nem tudott ellenállni 😊 ) Szerintem Elway szakmai megítélése még korai , 2011-ben lett Executive Vice President of Football Operations, tavaly PO, idén még csak 3 fordulón vagyunk túl. (bár egyes nagytudásúak már simán temetik 😊 )
Trade nem rossz ötlet, PM-et valami megatrade keretében elcseréljük, visszajön Tebow,mindenki megnyugszik és már simán SB esélyesek leszünk.



xrace77
Hát kétlem, hogy Tebow visszajönne azután, hogy Elway kezdőt ígért neki, majd egy hét múlva leszerződtette PM-et. 😊

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 468
Bocs jécéhat, de az idei SB már a Coltsé, ez köztudott. 😛
Hát mondjuk a tulajnak kellene ezt észrevennie, hogy milyen szarság folyik a franchisenál évek óta, valamint hogy mekkora hülye Elway. Ezen csak Ő tud segíteni.
Ha meg van eszetek, akkor tradeltek majd Gabbertért, GM Gene biztos olcsón beszámítja. 😀
Vagy majd jön Sancho, miután a Jets kibaszta. Stez
Pat Bowlen a normálisabb tulajdonosok közé tartozik, legnagyobb baklövése a kis mitugrálsz szerződtetése volt (sajnos a nagy JMD hypenak nem tudott ellenállni 😊 ) Szerintem Elway szakmai megítélése még korai , 2011-ben lett Executive Vice President of Football Operations, tavaly PO, idén még csak 3 fordulón vagyunk túl. (bár egyes nagytudásúak már simán temetik 😊 )
Trade nem rossz ötlet, PM-et valami megatrade keretében elcseréljük, visszajön Tebow,mindenki megnyugszik és már simán SB esélyesek leszünk.


több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stez, te majd örülhetsz, ha a szezon végén pozitív lesz a Colts mérlege 😀 😀 😀JC6
ÁÁ, csak Colts is a lassú kezdést választotta, mint a Broncos - persze tudatosan, hogy maradjon a végére levegő. 😊 Csak a Colts kíméli a rookie QB-t, ezért nem vele dobatja az INT-eket, hanem az utolsó 40 másodpercben szopja be a 80 yardos TD-ket. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézd Péterke, én nem akarok személyeskedni, sem virtuális csatát generálni, egyszerűen csak fogadd el, hogy a te Manning imádatod = az én Tebow imádatommal.
Igenis, Denverben többségben voltak a TT-fanok, mint az ellenzők, több amerikai forrásom is megemlítette nekem, mikor érdeklődtem (szimpla szurkolók, ráadásul nem is denveriek).JC6
Félreértettél, ha úgy gondolod, hogy ezt nem fogadom el. Tebow is futballista, Manning is futballista, mindkettőt lehet imádni. (Most elárulok neked egy titkot: Rendszeresen megnézem a Jets meccset - Tebow miatt. 😊 Nem imádom, de olyan különleges, és olyan endorsement veszi körül, hogy érdekel, hogy mit csinál. És ha hiszed, ha nem, nem ellene drukkolok. 😊)

Az, hogy "Denverben többségben voltak a TT-fanok, mint az ellenzők" inkább úgy (volt) igaz, hogy amikor TT Denverbe költözött, akkor érkezett egy vaskos TT fanbase, akikből ezzel Denver szurkoló lett. Másrészt a régi Denver fanok egy része is idővel megkedvelte őt. Ennek a fanbase-nek a TT fan része azóta távozott NY-ba. Hogy mi maradt, azt legegyszerűbb, ha a saját magad megnézed. Nem linkelek, a denver fórumot kidobja a google (és a Broncos honlapról is elérhető). Olvass bele és döntsd el, hogy ma mi a helyzet...

(Ne érts félre, semmi rosszat nem látok sem abban, ha valaki kizárólagos TT fan, sem abban, ha valaki Denver fanként lett az. Engem is Manning tett Denver szurkolóvá, ugyanaz a kategória vagyok. 😊

Engem csak az idegesít, hogy volt tényleg egy vállalható, tiszta út Tebow-al az élen, amire nem lépett rá Elway. Ehelyett a másik utat választotta, ami szerintem sokkalta rizikósabb. Mert ha netalántán PM itt kiesik, akkor még ennyit sem fog produkálni a team, amennyit produkált az első 3 meccsen.JC6
Nem örömteli helyzet a szurkolónak, ha nem ért egyet azzal, amit a kedvenc csapata menedzsmentje csinált. Most mondjam, hogy tavaly nagyon elleneztem, hogy Luck miatt küldjük el Manninget? Merhogy így volt, és még ma is erősen kérdéses, hogy melyik volt a jobb választás. De egy idő után mi értelme ezen szentségelni? Egy idő után elfogadtam a helyzetet, és kész. Szurkolok Lucknak teljes szívemből - bár bevallom, Arians-t (OC) azért már egyszer a pokolra kívántam idén. 😀

Nem akarok belemenni semmibe, fárasztó ez az egész téma nagyon. Csak annyit akarok mondani, hogy PM nagy csinnadrattával érkezett ide, de eddig nagyobb a füstje, mint a lángja. Mind a két oldal mellett (pl: te meg én) szólnak érvek és ellenérvek, de számomra nagyon unalmas olvasni néha ezt a PM-hype-ot, főleg azután, hogy hogy lett idehozva és a többi...JC6
Szerintem is az. Főleg 3 meccs után. Hidd el, én szeretném a legjobban, ha ez a kérdés nem jönne elő minden vereség után. De hát ez van. Én meg minden korábbi szándékom ellenére, belekeveredtem. De megígérem, hogy utoljára.

Szerintem hiba volt PM ide hozatala.
De majd megkövezhetsz a szezon végén, ha nem lesz igazam és a PO-ba jutunk vagy SB-t nyerünk.JC6
A megkövezéssel bajban leszek, mert a szezon előtt max. a PO-ra láttam esélyt, de arra se tutit. Ezek után mi alapján "én megmondtamozhatnék"? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Stez, te majd örülhetsz, ha a szezon végén pozitív lesz a Colts mérlege 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocs jécéhat, de az idei SB már a Coltsé, ez köztudott. 😛
Hát mondjuk a tulajnak kellene ezt észrevennie, hogy milyen szarság folyik a franchisenál évek óta, valamint hogy mekkora hülye Elway. Ezen csak Ő tud segíteni.
Ha meg van eszetek, akkor tradeltek majd Gabbertért, GM Gene biztos olcsón beszámítja. 😀
Vagy majd jön Sancho, miután a Jets kibaszta.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nézd Péterke, én nem akarok személyeskedni, sem virtuális csatát generálni, egyszerűen csak fogadd el, hogy a te Manning imádatod = az én Tebow imádatommal.

Igenis, Denverben többségben voltak a TT-fanok, mint az ellenzők, több amerikai forrásom is megemlítette nekem, mikor érdeklődtem (szimpla szurkolók, ráadásul nem is denveriek). Engem csak az idegesít, hogy volt tényleg egy vállalható, tiszta út Tebow-al az élen, amire nem lépett rá Elway. Ehelyett a másik utat választotta, ami szerintem sokkalta rizikósabb. Mert ha netalántán PM itt kiesik, akkor még ennyit sem fog produkálni a team, amennyit produkált az első 3 meccsen.


Nem akarok belemenni semmibe, fárasztó ez az egész téma nagyon. Csak annyit akarok mondani, hogy PM nagy csinnadrattával érkezett ide, de eddig nagyobb a füstje, mint a lángja. Mind a két oldal mellett (pl: te meg én) szólnak érvek és ellenérvek, de számomra nagyon unalmas olvasni néha ezt a PM-hype-ot, főleg azután, hogy hogy lett idehozva és a többi...

Szóval, Denverben évek óta az megy, hogy ami működik vagy működne, azt tönkre vágják és elkezdenek építkezni, majd megint lerombolják. Én nem akarom bántani a szent tehenet, de soccerben is adott, hogy nem minden jó játékosból lesz jó HC vagy elnök...

Szerintem hiba volt PM ide hozatala.
De majd megkövezhetsz a szezon végén, ha nem lesz igazam és a PO-ba jutunk vagy SB-t nyerünk.

Peace
több mint 11 éve
TomBrady83 7
Attól még, hogy már régen regisztráltál a bowl.hu-ra (nfl.hu-ra), még nem kellene fikáznod olyan nagyszerű sportembereket, akik 1000x többet értek el nálad!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peterk, szerintem ideje lenne kicsit visszavenni a stílusból. Töki fikázását itt még elnézik, de Tebowt már nem fogod megúszni ennyivel. Szerintem nem kellene provokálni a fórumozó közösséget. Ne gázolj bele minden nem-Colts szurkoló lelkébe!TomBrady83
Köszönöm szépen a jótanácsaidat. Az alatt az 5 nap alatt amióta regisztráltál, és abban a 4 postban amit eddig megírtál - mely 4-ből 4 engem fikázott -, nyilván jól átláttad a viszonyokat, így feltétlenül el fogok gondolkozni a dolgon.

Azt pedig külön köszönöm, hogy abból a 4 engem fikázó postból csak egyben neveztél majomnak, mikor akár mind a négyben megérdemeltem volna. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kettőnk közül valaki félre értette a hozzászólás mondandóját. Én ebből azt hámoztam ki, h nem voltunk lesajnált kiscsapat...Black_Adder
Szerintem mindketten jól olvastuk, csak másra reagáltunk. Én arra a részre, amit beidéztem azaz: "Ha ő nincs ma is lenne egy Cutler-Hillis-Marshall tengely az O-ban és nem kellene Tebow/Manning miatt polemizálni. Az azóta eltelt időben pedig vígan lehetett volna normális D-t csinálni."
Erre írtam, hogy a mi lett volna ha-n általában kár rágódni, ráadásul ez a történet már jópár éves, még kevésbé tudtjuk "mi lett volna, ha".

Ami meg a mostani helyzetet illeti, az elmúlt 8 év tapasztalatából tanulva, az utolsó 4 forudlóra 1-3-nál jobb mérleget nem tartom lehetségesnek. Akár átok, akár a 8 milehigh meccs vesz ki ennyit, akár babona, de én igazából máris 2-5-tel számolok, és a divíziómérlegünk is aligha lesz jobb 3-3-nál, nem szokott.Black_Adder
Ezt tökre átérzem, ha emlékszel, az első forduló előtt írtam is, hogy mennyire meglepődtem, hogy miközben az egész idényre nézve körülbelül hasonló eredményt tippeltünk (9-7 körülit, 1-2 eltéréssel), aközben a konkrét meccsekre vonatkozó tippjeinkben nagyon nagyok voltak az eltérések. Nyilván az én esélylatolgatásaimat ugyanúgy erősen befolyásolja, hogy egy évtizedig az AFL South-ra koncenrálok, mint a tiédet vagy másokét.

Ez nem olyan, h kikapunk a Falconstól és a Texanstól, de a többiek gyengébbek majd ellenük biztosan javítunk. Akik az előzetes sorsolás alapján gyengébbek, ellenük szokott elmenni a szezon.Black_Adder
Ezt is hasonlóan látjuk. Nincs semmire garancia. Eleve, általános vélemény volt már az idény előtt is, hogy a Broncos-é a liga második legerősebb schedule-ja. És ezt egyáltalán nem könnyíti, hogy az első három hét után tele van fejreállásokkal a liga. Az Oakland kifoghat olyan napot is, mint tegnap, és akkor simán ki is kaphatunk, de lehet olyan napja is, mint az előző hetekben. Ugyanez igaz a csoport összes tagjára, a Chargersre, a Chiefs-re is. Az első három forduló alapján lényegében alig lehet olyan meccset mondani, amit "tutira" behúzhatunk. Ez van, ez egy ilyen idény.

Azt elismerem, h nagyon idegesítő lehet 2 meccs után így kongatni a vészharangot, hibáztatni valaki kedvenc játékosát, aki mindent megtett h visszatérhessen, és azért tért vissza h sikereket érjen el, ami 2 egymást követő vereség után is simán meg lehet még. Szóval elnézést mindenkitől akinek a lelkébe tiportam, vagy akinek esetleg értékes hozzászólása veszett el (akár amiatt h inkább be se írta) a lángok közt, én megpróbálom befejezni eztBlack_Adder
Először is, részemről legalábbis nincs miért elnézést kérjél, nem volt rá ok. Másrészt van ebben a topicban pár olyan ember, akinek az írásait mindig szívesen olvasom, és az egyik feltétlenül te vagy, szóval, ha lehet, inkább ne fejezd be. 😊

Egyébként először egyáltalán nem a Manningos postok leptek meg, hanem az az általános világvége, pocsék szarok vagyunk hangulat, ami a meccs utáni hosszászólásokat jellemezte. Rendben van, hogy vereség után az ember lehangolt és ilyenkor beír minden félét, de ahhoz képest amilyen világvége hangulat volt itt, ahhoz képest a Pats topic maga az áradó önbizalom, pedig ha valakik úgy szokták érezni (az amúgy elég ritkán beeső) vereségek után, hogy leszakadt az ég, azok ők. 😀

Manninggal kapcsolatban pedig csak ezeken az "idehoztunk 96 milláért egy majmot, amelyik Tebowt próbálja utánozni, de a cipőjét se tisztíthatná" jellegű hozzászólásokon szoktam felhúzni magam. Általában nem is reagálok rá, most is csak a "denverben imádják"-ot akartam helyretenni. Az illető valószínűleg abból indult ki, ami ebben a topicban ment/megy, közben láthatóan fogalma nincs, hogy a "hivatalos fan fórumon" mi a helyzet.

A Manning-szerződtetéssel kapcsolatban egyébként eddig nem írtam le a véleményemet, de most had tegyem meg, had írjam le, hogy szerintem valójában mi történt:

Először is, szerintem a történet nem Mannninggal indult, hanem Tebow-al. Van egy QB, akit JMD draftolt a csapathoz, aki (JMD) csúfosan befürdött, mint HC. És maga mögött hagyott egy olyan irányítót, akiben senki, se edző, se menedzsment, se a tulajdonos aki a csapatnál maradt, nem látta azt az esélyt, hogy csapatot lehet rá építeni. Hogy joggal-e vagy sem, az egy másik kérdés, de a helyzet ez volt.

Normális esetben ilyenkor az történik, hogy egyszerűen elküldik az adott QB-t, és vagy draftol a csapat egy rookie-t, vagy leszerződtet egy ígéretes, fiatalabb csere QB-t egy másik csapattól. Normális esetben legalábbis ezek az opciók.
Igenám, de ebben az esetben Tebow-ról volt szó. Hogy lehetne azt eladni - bármilyen tekintélyes is GM és HC -, hogy egy rookie kezd Tebow helyett? És milyen nyomás lenne rajtuk, ami után az a rookie hoz egy rookie-hoz szokásos, sok hibával teli pár meccset? Ilyen nyomás alatt normálisan nem lehetne dolgozni. Ezt csak úgy lehet megoldani, ha Tebow nincs a csapatnál. Nade hogy lehet eltradelni Tebow-t egy rookie-ért? Eladhatatlan a fanoknak, világbotrány, lehetetlen. A másik opcióval - hogy hoznak egy ígéretes csere QB-t - ugyanez a helyzet. Quinn idehozatala például "normális körülmények között" logikus lépés lehetett volna, hiszen igen ígéretesnek tűnt, és fiatal, lehet rá építeni. De ő is messze van attól a kalibertől, akiért Tebow elküldését bevenné a Tebow fanbase (direkt nem Denver fanbase-t írtam, mert szerintem a kettő - bár van átfedés - távolról sem egyezik meg).

Szóval Elway szempontjából volt egy 22-es csapdája helyzet. És ekkor ütött be a Manning bomba. Ha van ember, akivel el lehet adni Tebow elküldését, akkor Manning ilyen. És ez történt. Manning jött, Tebow (és a fanbase Tebow miatt idejövő része) ment. Nem látok bele Elway lelkébe, de simán el tudom képzelni, hogy számára már emiatt megérte Manning idehozatala. Ha aztán Manning még teljesít is, akkor a mennybe megy. Ha meg nem, akkor legfeljebb elküldi 1 év után, és - legalábbis Denverben - senki nem sír utána. Win-win szituáció a menedzsmentnek.

Hozzáteszem, én a magam részéről kifejezetten nem voltam boldog, amikor kiderült, hogy PM Denvert választotta, éppen a fentiek miatt. Szerintem számára a 49ers lett volna a tökéletes választás, akik érdeklődtek is érte, vitték is volna. És ott aztán tényleg olyan csapatba került volna, hogy fél karral is SB esélyei lennének. De Peyton szereti az öccsét, nem akart Eli konferenciájába menni, az AFC-ben akart maradni. Ez van. Én beletörődtem, és ha már idejött, jöttem neki szurkolni. És bevallom, elég volt három meccs, hogy kezdjem megszeretni a csapatot, a játékosokat, a hibáikkal együtt. Mert tényleg igaz, hogy nem minden a győzelem. Nem csak Tebow, de Manning, Porter, Willis is megszerethető, ha hibázik is. 😊

Végül hidd el, hogy nem egyszerűen a vak Manning imádat miatt látszom túlzottan optimistának a szemedben (szemetekben). Egyszerűen a következő néhány dologról van szó:
1. Látva az elmúlt három meccset, a sok hülye hibájával együtt is, ilyen rostert én 2005-2006 óta nem láttam Indy-ben. Ezt teljesen komolyan mondom.
2. Manninget viszont jópárszor láttam igazán rosszul játszani. Kb., mint az Atlanta meccs első negyedében. Ő is ember, ős is tud hibázni, időnként igen durvákat is. Kerüljön 18 millióba vagy sem.
3. Ennek ellenére, az egész pályafutása arról szólt, hogy az ilyen durván rossz meccseket egyszerűen a háta mögé tette, és ment tovább. És mivel tényleg tehetséges, ráadásul munkamániás, mindig kijött a gödörből. Szóval, ha valakiről el lehet mondani, hogy nyertes típus, az ő. És nem 15, hanem 220 meccsel a háta mögött.
4. Manning egészsége: Bőven százon felüli meccsét láttam, higyjétek el, a karja nem rosszabb, mint mondjuk két éve. Azt nem állítom, hogy olyan, mint 2003-2005 környékén, de nem ezen fog múlni. SB-t se azzal a kezével nyert, és 2009-ben sem azzal jutott már be. Viszont azt már láttam, hogy a kihagyás, sérülés utáni edzéskihagyás nem tesz a fejének jót. Például 2008 így indult, pedig akkor "csak" a nyári táborokat hagyta ki. Ilyenkor nem találja a ritmust, vannak rossz döntései, rosszabbul olvassa a védelmet, stb. Na, én ezt látom most rajta. Mint 2008 elején.

(Baszki, de hosszú lett. 😊 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
One veteran NFL scout observed to NFL Network's Albert Breer Sunday night that Peyton Manning "can't throw the ball anymore."
The stats are okay (5:3 TD-to-INT ratio, 60 percent completion rate, 7.2 YPA), but far off Manning's usual standard. He's been inconsistent in terms of velocity and deep passing ability. Added ESPN's Ron Jaworski, "When I see the ball coming out of his hand, what I see is a little wobble on it. That’s not what you want to see. We like to see that thing spinning really nice, tight on a spiral." The Broncos face a brutal Raiders pass defense in Week 4. Stez
Ez kurva jó 😊
Hiányzik a két kezdő CBnk, az FSünk tolja CBben...valszeg brutál az a pass D 😀 max brutál szar...most dobott Big Ben 380 yardot nekünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
One veteran NFL scout observed to NFL Network's Albert Breer Sunday night that Peyton Manning "can't throw the ball anymore."
The stats are okay (5:3 TD-to-INT ratio, 60 percent completion rate, 7.2 YPA), but far off Manning's usual standard. He's been inconsistent in terms of velocity and deep passing ability. Added ESPN's Ron Jaworski, "When I see the ball coming out of his hand, what I see is a little wobble on it. That’s not what you want to see. We like to see that thing spinning really nice, tight on a spiral." The Broncos face a brutal Raiders pass defense in Week 4. Stez
Ez kurva jó 😊
Hiányzik a két kezdő CBnk, az FSünk tolja CBben...valszeg brutál az a pass D 😀 max brutál szar...most dobott Big Ben 380 yardot nekünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TomBrady83 7
Peterk, szerintem ideje lenne kicsit visszavenni a stílusból. Töki fikázását itt még elnézik, de Tebowt már nem fogod megúszni ennyivel. Szerintem nem kellene provokálni a fórumozó közösséget. Ne gázolj bele minden nem-Colts szurkoló lelkébe!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
Dressennek is volt valami baja, vagy az meccs előtt volt?

amúgy az eddigi 'hiszti'hez annyit h ha megverjük magabiztosan a Raiderst akkor csillapodni fog a hangulat, nem sokat de fog 😀

valamint igazolná h nem sima középcsapat vagyunk hanem erős közép

a legnagyobb hiányzó tavalyról Dawk sajnos, nincs rendes 'presence' a secondarybe 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ez jó:
 www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/20342365
"Denver has outscored opponents 45-6 in the fourth quarter, but has been outscored 71-32 in the first three quarters of games this year."
😊 Amíg nem nyerjük meg a meccseket addig a hajunkra kenhetjük, de azért így leírva jól mutat 😊

Mays-t 21K-ra büntették egy olyan hit miatt amire nem volt flag. A Schaub elleniért is büntetésre számít:
 milehighsports.com/2012/09/23/mays-expecting-a-fine-for-hit-on-matt-schaub/
Azt hiszem elmúlt az az idő, h reménykedhetünk abban hogy nem viszi el a hév, és nem hoz ilyen büntetéseket meg misstackle-ket miatta... Nem kezdő szintű MLB. Tipikusan az, aki jó ha van a padon, amikor épp meg kell rendszabályozni valakit az ellenfélből (tud szabályosan is olyat...), de túl sok hibával játszik ahhoz h kezdőként lehessen rá számítani

Az áldozatok a mi oldaunkon:
Tracy Porter - térd
Irving - agyrázkódás
McGahee - borda
Tamme - groin (de ő visszajött még a meccsen)
Willis - hamstring
Harris és OF sántikálva hagyták el az öltözőt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear