Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek után számomra most az lenne a logikus, hogy ott nyomulnál a Jets topicban, és követelnéd a kezdőbe Timet, mert mégiscsak méltatlan, hogy puntblockerként várják tőle a csodát.peterk2005
Ha már megemlítettem, akkor had ajánljam még egyszer is. Ha Tebow-val kapcsolatban van valami, amiben mindannyian egyetértünk, akkor az biztosan az, hogy fel tud pörgetni bármilyen topicot. Pats, Denver, akármelyik. A Jets topicra nagyon ráférne egy kis felpörgés, úgyhogy hajrá.😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
...somoskovig
Én ezt értem, de talán a vikingeken és delfineken kívül, mindegyik erősebb csapat volt, mint az akkori Denver. És azért Oaklandbe meg SD-be se győzni járt a csapat az utóbbi években...tavaly pedig sikerült! Tisztában vagyok a gyengeségekkel is, csak tudod, az igazat megvallva 2005 óta nem tudtam egy Broncos meccset sem élvezni... a tavalyi szezon (az első 4(?) meccset leszámítva) meg álom volt számomra, a nagy zakók ellenére is.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mays egymérkőzéses eltiltást kapott, SOWyatt
ezt már tudtuk 😀 én mondjuk keveslem 😀
annyira idegesítő hogy inkább egy teljesen kutyaütő lepjen meg a posztján mint hogy őt nézzemNegritis
Igazából a sok PM-történet között már untam visszakeresni (asszem ez a topic innentől offos lesz 😛), csak párat néztem vissza, de ha volt, akkor bocsi 😊

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
...somoskovig
...JC6
Nekem egyébként semmi bajom Tebow-val, sőt, én is nagyon értékeltem, amit tavaly csinált, egy mentálisan teljesen szétesett csapatot kapott össze és vitt be a PO-ba. De azért ehhez nagyon kellett, hogy igenis kutyaütő ellenfelekkel kerüljön össze.

Az ellenféllista: Dolphins (6-10), Oakland (8-8), Kansas City (7-9, az utolsó meccset, amire összeállt a Chiefs, el is bukta a Denver)), Jets (8-8), Chargers (8-8), Vikings (3-13), Bears (8-8, de az utolsó meccseken 1-5), vagyis nem volt a legyőzöttek között pozitív mérlegű, vagy legalábbis elfogadható formában játszó csapat. Vagyis azért ennél gyengébb schedule-t nehezen lehetett volna összerakni.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De az indulat teljesen érthető, hiszen elvették a csapat szívét, betettek helyette egy momentán zárlatos, akadozó pacemakert, melynek a működés/nem működése kihat a perifériákra is erősen, és ami miatt a többiek se azt hozzák, mint tavaly.Sobri Jóska
Tudod mit? Rendben, legyen, Elway elbaszta, és elküldte a csapat lelkét, a győzelem zálogát. De ez téged mit érdekel? Tebow elment innen, és már nem is fog visszajönni, ez a történet lezárult. Te Patriots és TT fan vagy. Mit érdekel, hogy mi történik Denverben?

Tebownak lett új csapata. Most olyan csapatban van, ahol akarták, hogy ott legyen. Nem jobb helyzet ez számára, mint egy olyan csapatban, ahol a vezetés nem bízik benne? Ráadásul egy olyan csapatba került, ahol a QB-t az utóbbi időben sokat kritizálták, így elvileg egyenes az útja a kezdőbe. Igaz ugyan, hogy Sancho is lenyomott egy egész jó rookie szezont, sőt, kétszer konferencia döntőig is jutott, de ő nem Tebow, azok a győzelmek nem az ő érdemei elsősorban, hanem a csapaté. Csodát se tud csinálni, elket se tud adni a csapatnak, mert nem Tim alkatú fickó.

Ezek után számomra most az lenne a logikus, hogy ott nyomulnál a Jets topicban, és követelnéd a kezdőbe Timet, mert mégiscsak méltatlan, hogy puntblockerként várják tőle a csodát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Sobri, tudom, hogy Tebow a szívügyed, de Elway-ék pont azt látták be, hogy vele soha nem fog SB-t nyerni a Broncos. somoskovig
Nagy butaság az első igazi szezonja után ennyire leírni, amikor az év közben is folyamatosan fejlődött. Tartom, hogy ha megkapta volna a lehetőséget, és legalább egy kicsit is támogatta volna őt a csapat, akkor 3-5 éven belül korszakos zseni lehetett volna nálunk, és senkinek eszébe nem jutott volna Manning-et hozni a helyére, csak hát túl formabontó, túl kétséges módon érvényesülhetett volna, egyszerűbb volt leakasztani egy már jól bevált játékost...
Örülök, hogy legalább Sobri pedzegeti, mire gondolok, de persze megértem, hogy nem tudtok azonosulni az elvakult nézetemmel, nem is várom senkitől.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Ez nem az én csapatom, legfeljebb egy senkiházi zsoldos köré épített, szedett-vedett horda.TheMileHighCity
Azért ez már túlzás! Talán Champ, Bailey...StormST
Bocsánat, de ha már úgy nézzük, akkor Champ is sajnos egy senkiházi zsoldos. 😊 Ez a csapat tényleg el van átkozva. 😀

szerk: Upsz, közben látom már volt szó róla. 😊peterk2005
Champ a senkiházi zsoldos? 😀

Trade keretében jött, egyből aláírt 7 évet, majd 2011-ben hosszabbított egy olyan szerződéssel, ami inkább a csapatnak volt jó, kb. 7 DC-t kiszolgált, szinte végig pár nélkül játszott, mégis zokszó nélkül dolgozott mindig -> még viccnek is rossz!!! 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Mays egymérkőzéses eltiltást kapott, SOWyatt
ezt már tudtuk 😀 én mondjuk keveslem 😀
annyira idegesítő hogy inkább egy teljesen kutyaütő lepjen meg a posztján mint hogy őt nézzem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
JC semmi gondom nem volt TT-vel, sőt egy irányt is fel lehetett vázolni vele ami kecsegtető volt

ezzel szemben Elway egy konzervatívabb irányvonalat követett és azt az alapvető szabályt (legalábbis NBAben 😀) hogy ha van lehetőséged megszerezni a liga legjobb játékosát akkor szerezd meg, a gond nem a megszerzés volt hanem az elvesztegett idő míg PM döntött h vadlovak
de remélem hogy a mostani keret is sok örömet okoz majd még


emberileg TT kevésbé érdekel, hiszen profikról van szó akiknek ha azt mondják hogy kezdesz akkor tennie kell a dolgát ha pedig csere nem hisztizni (ezt sok játékos elfelejti)
ilyen szempontból neki nem a médiával hanem a partvonallal kell foglalkozni h kívül vagy belül van rajta, mint szurkoló én vele nem tudtam azonosulni, de tudtam szurkolni neki-érte
de inkább a csapat miatt mint miatta
a mostani gárdáért is ugyanúgy tudok izgulni szurkolni, nekem ez semleges

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mays egymérkőzéses eltiltást kapott, SO

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
...somoskovig
Jó jó, de azért nem kutyaütő csapatokat vert meg a Tebow fémjelezte csapat. Hiszen azok úgy ahogy már össze voltak állva, még ha gyengébb játékerőt is képviseltek, mint egy Pats vagy Detroit, ill., GB.

Én csak azt szeretném, ha pár Tebow hater vagy Tebow - "ellenes" (nem találom a megfelelő szót) beleképzelné magát a helyébe.
Folyamatos kritikák, szidalmak, nincs bizalom, szarnak rád, a fejedre. De te csak edzel keményen, még keményebben, egyre keményebben és vársz türelmesen. Még pályára sem léptél, de fikáznak agyba - főbe. "Minek ez ide? Ki ez? Dobni sem tud, tiszta szégyen, takaroggyon" és a többi. Óriási ellenszél, szinte mindenki ellened. Leírták előre, pedig még pályára sem lépett. Nem játszott az előző évben, lehetőséget is alig kapott, az off-seasonban nem rá épült a playbook, stb.

Ehelyett, amikor megkapta a lehetőséget, hétről - hétre olyan színt vitt a ligába (de még azután is kapta a kritikákat, pedig a győzött. és a győzelmet nem kell megmagyarázni), hogy élvezet volt nézni. Én nem azért kedveltem meg, mert keresztény, ahogy én is (nem akart ő rivaldafénybe kerülni), hanem mert szívvel - lélekkel játszott. Nem a pénzért, nem a dicsőségért, Istenért és a csapatért. Eszméletlenül becsülöm, mint embert és vallom, hogy ha foglalkoztak volna vele Denverben a szezon után és köré kezdték volna építeni a csapatot, akkor csodát láttunk volna.

Nekem nem az számított volna, hogy döntse meg Brees 5000 yrd-os, 120 milliós TD rekordját, hanem, hogy élvezetessé tegye a meccset. Ne passzoljon agyba - főbe, mint egy robot, hanem cselezzen, fusson, harcoljon, szakadjon meg a csapatért...

Hiányzik...
(bocs a szentimentalizmusért...)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez nem az én csapatom, legfeljebb egy senkiházi zsoldos köré épített, szedett-vedett horda.TheMileHighCity
Azért ez már túlzás! Talán Champ, Bailey...StormST
Bocsánat, de ha már úgy nézzük, akkor Champ is sajnos egy senkiházi zsoldos. 😊 Ez a csapat tényleg el van átkozva. 😀

szerk: Upsz, közben látom már volt szó róla. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Sobri, tudom, hogy Tebow a szívügyed, de Elway-ék pont azt látták be, hogy vele soha nem fog SB-t nyerni a Broncos.

Nézd meg, hány olyan csapatot is sikerült legyűrni tavaly a csodálatos fordításokkal, ami PO-ba jutott és/vagy normális offense volt? Segítek, nullát. Az utolsó 8 alapszakasz meccsből 2 alkalommal sikerült 20 pontnál többet a táblára tenni, az egyik a teljesen szétesett Minnesota ellen, a másik meg egy tükörsimán elbukott Pats elleni meccsen.

Ebben a ligában nem lehet ma már azzal eredményt elérni, hogy nincs passzjátékod, nincs támadójátékod, de majd a védelem nem kap több pontot 14-nél, és akkor lehet majd az utolsó driveban csodát tenni. Ez ment egy Palko/Hanie/Sanchez ellen, de el nem tudom képzelni, hogy ezt egy New England/Baltimore/Houston/akárki ellen 3/4 PO meccsen egymás után meg lehessen csinálni. Márpedig senki nem azért épít csapatot, hogy szívszorító/lélekemelő alapszakasz meccseken aratott győzelmekkel bejusson a PO-ba, hanem azért, hogy SB-t nyerjen. somoskovig
ha megnézed az NFL abba az irányba megy ahol óvják a támadójátékosokat egyre inkább és a látványra hajtanak (5-10 éve amire Von Miller Mays előtt kapott büntit nem biztos h befújják latnek, lehet h igen de nem feltétlen mer kemény volt de nem dúrva, Maysé már más tészta)
eleve egy run heavy O# is a fejlődéssel ment volna szembe, de ha az irányító a minimális elvárásokat jelentő screen-TE passzokat nem tudja akkor annyira egysíkú lesz amit nehéz védeni

valamint a secondary is annyira el van gyengülve hogy hosszú idő mire használható lesz teljes stopper D#-re
és a D-Line megerősítése-mélyítése is idő

ezzel szemben PM-el egy klasszikusabb csapatot építünk amibe nyílván 2 év múlva kelleni fog megint egy irányító, lehetőleg elite
viszont addig az a poszt közel tisztázott
elkapók kellenek hogy kinevelődjenek


Ő trade keretében érkezett, direkt nem írtam bele.somoskovig
nyílván csak szarkasztikus voltam 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Ez nem az én csapatom, legfeljebb egy senkiházi zsoldos köré épített, szedett-vedett horda.TheMileHighCity
Nem mintha nagyon rá lennék gyógyulva Manning-re, de mondd már el, hogy mitől senkiházi zsoldos? Életében egyszer váltott csapatot, akkor sem magától, hanem elküldték az előző állomáshelyéről.

Ilyen alapon mondjuk John Lynch, Shannon Sharpe, Gary Zimmerman, Atwater is senkiházi zsoldosok, mert karrierjük során nem csak egy csapatuk volt, hanem 2?somoskovig
sőt ott van Champ is 😀Negritis
Ő trade keretében érkezett, direkt nem írtam bele.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Ez nem az én csapatom, legfeljebb egy senkiházi zsoldos köré épített, szedett-vedett horda.TheMileHighCity
Nem mintha nagyon rá lennék gyógyulva Manning-re, de mondd már el, hogy mitől senkiházi zsoldos? Életében egyszer váltott csapatot, akkor sem magától, hanem elküldték az előző állomáshelyéről.

Ilyen alapon mondjuk John Lynch, Shannon Sharpe, Gary Zimmerman, Atwater is senkiházi zsoldosok, mert karrierjük során nem csak egy csapatuk volt, hanem 2?somoskovig
sőt ott van Champ is 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Sobri, tudom, hogy Tebow a szívügyed, de Elway-ék pont azt látták be, hogy vele soha nem fog SB-t nyerni a Broncos.

Nézd meg, hány olyan csapatot is sikerült legyűrni tavaly a csodálatos fordításokkal, ami PO-ba jutott és/vagy normális offense volt? Segítek, nullát. Az utolsó 8 alapszakasz meccsből 2 alkalommal sikerült 20 pontnál többet a táblára tenni, az egyik a teljesen szétesett Minnesota ellen, a másik meg egy tükörsimán elbukott Pats elleni meccsen.

Ebben a ligában nem lehet ma már azzal eredményt elérni, hogy nincs passzjátékod, nincs támadójátékod, de majd a védelem nem kap több pontot 14-nél, és akkor lehet majd az utolsó driveban csodát tenni. Ez ment egy Palko/Hanie/Sanchez ellen, de el nem tudom képzelni, hogy ezt egy New England/Baltimore/Houston/akárki ellen 3/4 PO meccsen egymás után meg lehessen csinálni. Márpedig senki nem azért épít csapatot, hogy szívszorító/lélekemelő alapszakasz meccseken aratott győzelmekkel bejusson a PO-ba, hanem azért, hogy SB-t nyerjen.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Az tény, hogy Manning messze van a zsoldostól, ahogy a csapat is a szedett vedettől.
De az indulat teljesen érthető, hiszen elvették a csapat szívét, betettek helyette egy momentán zárlatos, akadozó pacemakert, melynek a működés/nem működése kihat a perifériákra is erősen, és ami miatt a többiek se azt hozzák, mint tavaly.
És StormST-nak annyit, hogy lehet hogy Champ, Doom, Von, stb. ugyanazok a nevek, mint tavaly, de nem ugyanazok az emberek a pályán. Egyrészt profik, és igyekeznek a legjobbat nyújtani, másrészt pont azt vették el tőlük, ami kihozta belőlük a 110%-ot.
Szerintem ezt akarta TheMileHighCity kifejezni, csak kissé nyersebben tette, olyannyira, hogy felületesen olvasva már mást is jelent.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Na, ezt két félben szépen megmagyaráztuk. 😀

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Ez nem az én csapatom, legfeljebb egy senkiházi zsoldos köré épített, szedett-vedett horda.TheMileHighCity
Azért ez már túlzás! Talán Champ, Doom, Von, Prater, Kuper és a többi régi Bronco is mind szedett vedett horda lett azért, mert Manning idejött? Ennek a csapatnak a 80%-a a tavalyi PO-ba jutásnál is itt volt, ugyanazok a játékosok, akiket még te is éltettél tavaly! Vannak pontok, amiket nem kéne átlépni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Ez nem az én csapatom, legfeljebb egy senkiházi zsoldos köré épített, szedett-vedett horda.TheMileHighCity
Nem mintha nagyon rá lennék gyógyulva Manning-re, de mondd már el, hogy mitől senkiházi zsoldos? Életében egyszer váltott csapatot, akkor sem magától, hanem elküldték az előző állomáshelyéről.

Ilyen alapon mondjuk John Lynch, Shannon Sharpe, Gary Zimmerman, Atwater is senkiházi zsoldosok, mert karrierjük során nem csak egy csapatuk volt, hanem 2?

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
nagyon tudnék díjazni mondjuk egy 4-12-es blamát a szuperManning-gel. 😛TheMileHighCity
én is 😀empty taxi
Hát én meg nem. Nem szeretnék még 10 vesztes meccset végigszenvedni.burzum
Pedig egy igazi szurkoló kitart a csapat mellett jóban is és rosszban is! 😊Bruce
ti már csak tudjátok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ez nem az én csapatom, legfeljebb egy senkiházi zsoldos köré épített, szedett-vedett horda.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pedig egy igazi szurkoló kitart a csapat mellett jóban is és rosszban is! 😊Bruce
Bizony, sőt, az igazán igazi szurkoló még szurkolni is tud azért, hogy rossz legyen. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
nagyon tudnék díjazni mondjuk egy 4-12-es blamát a szuperManning-gel. 😛TheMileHighCity
én is 😀empty taxi
Hát én meg nem. Nem szeretnék még 10 vesztes meccset végigszenvedni.burzum
Pedig egy igazi szurkoló kitart a csapat mellett jóban is és rosszban is! 😊
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
nagyon tudnék díjazni mondjuk egy 4-12-es blamát a szuperManning-gel. 😛TheMileHighCity
én is 😀empty taxi
Hát én meg nem. Nem szeretnék még 10 vesztes meccset végigszenvedni.