Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
én kihagyom az eredmény követőt, túl sok az elvakult szurkoló mind2 oldalon
meg valszeg tanulnom is kell közbe 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Én megértem, hogy vannak, akik ezen lovagolnak, de szerencsére a liga 1 napon belül (!) cáfolta, hogy szabálytalan lett volna a felállás...

Ha kikaptunk volna, akkor mi tuti a zebrákon lovagolnánk, csak nekünk kicsit több alapunk lenne rá... 😛

Mindegy, nekünk most már a Pats-re kell koncentrálni. Dawkins ma is sisak nélkül volt jelent az edzés elején, ami ezúttal szabadtéren folyik, konkrétat majd az edzés után Fox-tól tudhatunk meg... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
szakmázgatás 😊
Bele sem merek gondolni, mi lesz vasárnap az eredménykövetőben 😀JC6

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bele sem merek gondolni, mi lesz vasárnap az eredménykövetőben 😀
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
http://youtu.be/vcs8BFyKsFU 😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
nekem is úgy gratulált Oaklandi ismerősöm, hogy köszöjnem meg a zebráknak 😀 mer az a very first play illegal volt

de lényegtelen, ugye ez is mint említitek fent kb már olyan mint a holding hogy minden második playben van csak nem fújják

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
tessék, ha annyira akarják - vakarják........sutianap
Rohadtul nem ezen múllott a play sikere, és korábban nem kicsit tévedtek a ti javatokra, de mindegy. Ezt egyébként a Steelers topicban is nagyon korrektül elismerték a legtöbben (eddig azt hittem mindenki).
EGyébként meg ha véletlenül érdekel:
League says Broncos lined up legally on OT play vs. Steelers:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825e12a4/article/league-says-broncos-lined-up-legally-on-ot-play-vs-steelers
Csak h ne terjedjen el rólunk, h mekkora csaló banda vagyunk 😛Black_Adder
nem azér raktam be, csak ti is átesődtök a lovicsek átoldalára 😉
másrészt meg Isten segítsége szerintem etikai szempontból mindenféleképpen csalásnak minősül 😛 😂sutianap
A vereséget és azt, hogy a győzelmet megérdemeltétek én is elismertem, itt is és a Steel topicban is. Most sincs ez másképpen, csak mint érdekesség tettem fel, mert az amerikai ismerőseim ezen lovagoltak. Mint írtam nem változtat a lényegen és nem is hivatkozási alap.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
tessék, ha annyira akarják - vakarják........sutianap
Rohadtul nem ezen múllott a play sikere, és korábban nem kicsit tévedtek a ti javatokra, de mindegy. Ezt egyébként a Steelers topicban is nagyon korrektül elismerték a legtöbben (eddig azt hittem mindenki).
EGyébként meg ha véletlenül érdekel:
League says Broncos lined up legally on OT play vs. Steelers:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825e12a4/article/league-says-broncos-lined-up-legally-on-ot-play-vs-steelers
Csak h ne terjedjen el rólunk, h mekkora csaló banda vagyunk 😛Black_Adder
nem azér raktam be, csak ti is átesődtök a lovicsek átoldalára 😉
másrészt meg Isten segítsége szerintem etikai szempontból mindenféleképpen csalásnak minősül 😛 😂sutianap
Ez már csak szőrszálhasogatás... a TE-ek általában már olyan távol állnak a LOS-tól (bőven az 1 yardos toleráláson kívül), hogy meccsenként milliószor be lehetne fújni. Amíg láthatóan egy vonalban (görbén) áll a fallal, addig nem szoktak beleszólni a bírók 😉


több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt találtam most ezen kép szerint a túlórában dobott TD passz előtt a Denver illegális formációban állt fel. Persze ez egy kapálódzás, de azért figyelemre méltó, ha igaz. A győzelmet ez sem hozza meg és a Denver megérdemelte. Véleményeket kérnék olyantól aki sokkal jobban tisztában van a szabályokkal nálam. Soldi pl.polamalu
tessék, ha annyira akarják - vakarják........sutianap
Rohadtul nem ezen múllott a play sikere, és korábban nem kicsit tévedtek a ti javatokra, de mindegy. Ezt egyébként a Steelers topicban is nagyon korrektül elismerték a legtöbben (eddig azt hittem mindenki).
EGyébként meg ha véletlenül érdekel:
League says Broncos lined up legally on OT play vs. Steelers:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825e12a4/article/league-says-broncos-lined-up-legally-on-ot-play-vs-steelers
Csak h ne terjedjen el rólunk, h mekkora csaló banda vagyunk 😛Black_Adder
nem azér raktam be, csak ti is átesődtök a lovicsek átoldalára 😉
másrészt meg Isten segítsége szerintem etikai szempontból mindenféleképpen csalásnak minősül 😛 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ezt találtam most ezen kép szerint a túlórában dobott TD passz előtt a Denver illegális formációban állt fel. Persze ez egy kapálódzás, de azért figyelemre méltó, ha igaz. A győzelmet ez sem hozza meg és a Denver megérdemelte. Véleményeket kérnék olyantól aki sokkal jobban tisztában van a szabályokkal nálam. Soldi pl.polamalu
tessék, ha annyira akarják - vakarják........sutianap
Rohadtul nem ezen múllott a play sikere, és korábban nem kicsit tévedtek a ti javatokra, de mindegy. Ezt egyébként a Steelers topicban is nagyon korrektül elismerték a legtöbben (eddig azt hittem mindenki).
EGyébként meg ha véletlenül érdekel:
League says Broncos lined up legally on OT play vs. Steelers:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825e12a4/article/league-says-broncos-lined-up-legally-on-ot-play-vs-steelers
Csak h ne terjedjen el rólunk, h mekkora csaló banda vagyunk 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt találtam most ezen kép szerint a túlórában dobott TD passz előtt a Denver illegális formációban állt fel. Persze ez egy kapálódzás, de azért figyelemre méltó, ha igaz. A győzelmet ez sem hozza meg és a Denver megérdemelte. Véleményeket kérnék olyantól aki sokkal jobban tisztában van a szabályokkal nálam. Soldi pl.polamalu
tessék, ha annyira akarják - vakarják........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igen, végül is csak 22-ből 22 1&10 play volt előtte futás, látható is volt, hogy beugrott mind a két S, ezért is lett meg a TD...

POntosan mert azt a részt kilassítottam és tényleg a safetyk sehol sem voltak mert Polamalut középen láttam és amikor indult a play Clark helyettese felsettenkedett és amire észbekaptak addigra Bey-Bey már Bye-Bye volt...ThundersNFL
A felsettenkedés enyhe kifejezés, majdnem LoS-en volt. 😊 Btw ott valaki hibázott. A korábbi felállásnál (amire Storm is utalt) a két S egyszerre nyomult fel a Los-re, s ezzel egy időben az addig közel felálló CB-k egyből hátráltak 8-10 yard-ot. Itt meg Pola és Guy (ő volt a snap pillanatában leghátrébb álló Steelers védő) már eleve így álltak fel a (nekik) baloldalon, Thomas oldalán volt a kavarás. Vagy a CB felejtett el puffer távolságot feladni, vagy a S jött fel a megbeszéltnél közelebb. Így lett a 15-20 yardos quick slant-ből 80 yard-os TD.
A legszebb, leginnovatívabb, leginkább a Steelers-re kitalált passz play több szakértő szerint Fells elkapása volt.
(http://www.nationalfootballpost.com/Defending-Tebow-and-the-Swap-Boot.html)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Igen, végül is csak 22-ből 22 1&10 play volt előtte futás, látható is volt, hogy beugrott mind a két S, ezért is lett meg a TD...

POntosan mert azt a részt kilassítottam és tényleg a safetyk sehol sem voltak mert Polamalut középen láttam és amikor indult a play Clark helyettese felsettenkedett és amire észbekaptak addigra Bey-Bey már Bye-Bye volt...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Kicsit off srácok csak most olvastam újra EPIC eredménykövetőt és ezt "találtam" benne 😊

StormST írta:

Egyszer, egyetlen egyszer hívjunk már passzot 1&10-re, KÖNYÖRGÖM!!!!!!!!

Erre én ezt válaszoltam

Az nem jó mert a végén 80 yardos TD passz lenne belőle.... vagy nem

hehe végül is eltaláltam a végkifejletett 😀 😀 😀 😂 😂 😂 :cool: :cool: :cool:ThundersNFL
😊

Igen, végül is csak 22-ből 22 1&10 play volt előtte futás, látható is volt, hogy beugrott mind a két S, ezért is lett meg a TD... 😊

Egyébként McCoy azt mondta, hogy azt a play-t félidőben rajzolták fel, hogy ha így áll fel a Steelers, akkor bevetik. Hát az ő szempontjukból a legrosszabbkor álltak fel úgy... 😀

Szerk.: ugyanezt csinálták még Shanny-ék a Falcons ellen a SB-ban, az elején egyszer bement a S egy bizonyos felállásnál, arra gyorsan felrajzoltak egy play-t, jött ugyanaz a felállás, Elway dobott is Rod-nak egy 80 yard-ost... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
nem tudom hogy volt-e már ha igen akkor bocsi http://nflhu.blog.hu/2012/01/11/it_s_tebow_time_tebow_song_videoval?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare ez kurva nagy!! 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Kicsit off srácok csak most olvastam újra EPIC eredménykövetőt és ezt "találtam" benne 😊

StormST írta:

Egyszer, egyetlen egyszer hívjunk már passzot 1&10-re, KÖNYÖRGÖM!!!!!!!!

Erre én ezt válaszoltam

Az nem jó mert a végén 80 yardos TD passz lenne belőle.... vagy nem

hehe végül is eltaláltam a végkifejletett 😀 😀 😀 😂 😂 😂 :cool: :cool: :cool:

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Süti! 😛sirarcheer
Rendkívüli módon tetszik, ha egy adott városhoz tartozó különböző sportok képviselői valamilyen módon jelzik, hogy figyelnek a másikra. Nagyon szép húzás a Rockies-tól ez. Még jól is néz ki ez a torta. 😊
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Süti! 😛

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hivatalos injury report:
DNP: Dawkins, Decker, Paxtons (personal)
LP: Bruton (achilles), Fells (boka), Doom (boka)
FP: Von

Közben a Rockies egy tortával gratulált a Steelers elleni győzelemhez:


😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DAWKINS!!!!

Micsoda flame war volt itt és jelen sem voltam 😀 😀 😀

Black: a 10 dolog TT-től nagyon üt 😂
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ami a rossz hír: Doom, Decker, Fells, Dawk és Bruton mind hiányoztak az edzésről, ez egy kicsit sok lenne vasárnap, főleg a sok IR-essel együtt...Black_Adder
Én meg azt olvastam, hogy Fells, Doom és Bruton ma már edzett és mivel Dawkins most már teljesen tudja mozgatni a nyakát, így a nyújtásokban már ő is részt vett... 😊

Fox azt mondta, hogy Dawkins most van hetek óta a legjobb állapotban és azt éreztette, hogy van esély a játékára... 😊

Egyébként ma a dome-ban edzettek a srácok, Paxton személyes okokból hiányzott, de úgyis mindegy a dome miatt... 😊StormST
Akkor lehet h még tegnapi volt... Remélem...

szerk.:
Más ma van a 25. évfordulója a 'The Drive'-nak. Meg is nézem ennek emlékére a meccset 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ami a rossz hír: Doom, Decker, Fells, Dawk és Bruton mind hiányoztak az edzésről, ez egy kicsit sok lenne vasárnap, főleg a sok IR-essel együtt...Black_Adder
Én meg azt olvastam, hogy Fells, Doom és Bruton ma már edzett és mivel Dawkins most már teljesen tudja mozgatni a nyakát, így a nyújtásokban már ő is részt vett... 😊

Fox azt mondta, hogy Dawkins most van hetek óta a legjobb állapotban és azt éreztette, hogy van esély a játékára... 😊

Egyébként ma a dome-ban edzettek a srácok, Paxton személyes okokból hiányzott, de úgyis mindegy a dome miatt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfl.com/photos/09000d5d825e125d?module=HP11_content_stream#id:09000d5d825e250d

😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Közben a Jags megtalálta az új HC-jár, így McCoy marad. Már csak a RAmsnek kéne sürgősen lepattannia Dennis Allenről, az egész offseason legnagyobb igazolásáról...

Ike Tayloré volt a legrosszabb CB teljesítmény az elmúlt 4 évből:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/10/toasted-the-10-worst-cb-games-from-the-past-four-seasons/
Asszem mondhatjuk h a legjobbkor 😉

Ami a rossz hír: Doom, Decker, Fells, Dawk és Bruton mind hiányoztak az edzésről, ez egy kicsit sok lenne vasárnap, főleg a sok IR-essel együtt...

Elemzés, h hogyan kéne védekeznie a peccnek Tebow ellen:
http://nbcsports.msnbc.com/id/45949793/ns/sports-nfl/page/2/

10 dolog amit eddig nem tudtunk Tebow-ról:
http://www.denverpost.com/sports/ci_19716661

Ajánlom még mindenki figyelmébe a PFF elemzését a decemberi meccsünk utánról:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/20/re-focused-patriots-broncos-week-15/
Valamit lehet tanulni belőle, bár magát a meccset mind láttuk, az beszédesebb

Itt van egyébként a wildcard meccsről is:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/09/re-focused-%E2%80%93-steelers-broncos-wild-card-round/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jD6B1CXXgM0
😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear