Denver Broncos
49 feliratkozó
több mint 13 éve
Teljesen egyértelmű volt. Ha egy kis paycutot akartak volna, az a színfalak mögött történt volna, és mi csak a végeredményt tudjuk. Itt nagyon komoly paycutról lehetett szó, amit egy Doom képességű játékos nem fog aláírni. ráadásul Dumervil oldaláról restructure, az FO oldaláról paycut hallatszott. Ezek nagyon messze vannak egymástól. több időm lenne, már egy hete a DE marketet nézném...www.denverpost.com/broncos/ci_22766805/elvis-dumervil-may-follow-d-j-williams-out-broncosKemény, nem hittem volna, hogy tényleg idáig fajul a dolog. Most már igazán kíváncsi lennék, hogy kire gyűjt a vezetőség..... Doom-ot szerintem csak így lehet majd lenyomni a nép torkánflzoli
el vagyok keseredve...Black_Adder
És a hírek igazából nem is arról szóltak, h helyet akarunk a cap alatt, hanem h nem akarunk neki annyit fizetni. Hogy miért pont most kell akár sóherkedni, akár ilyen mély változtatásokat végrehajtani, arra nem tudok racionális érvet mondani...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
újabb hülye kérdés, de most FAn vagy Waiver-en van DJ ?NegritisŐ szerintem FA-n...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
újabb hülye kérdés, de most FAn vagy Waiver-en van DJ ?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 13 éve
Mernék fogadni,hogy Shanny fel is kapja a piacról DJ-t...



There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
www.denverpost.com/broncos/ci_22766805/elvis-dumervil-may-follow-d-j-williams-out-broncosKemény, nem hittem volna, hogy tényleg idáig fajul a dolog. Most már igazán kíváncsi lennék, hogy kire gyűjt a vezetőség..... Doom-ot szerintem csak így lehet majd lenyomni a nép torkán
el vagyok keseredve...Black_Adder
több mint 13 éve
Doom-al megrekedtek a tárgyalások, állítólag azt kérte, hogy ha nincs megegyezés addig, akkor a FA kezdetéig rakjuk ki, gondolom korán akar menni a piacra, ha már mennie kell, de remélem nem jutunk el idáig, bár egyre inkább félek tőle... 😕Szerk.: Hopp, látom közben Black linkelt erről cikket, nem látom az új hsz-eket valamiért... 😕
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
Bruton 3 évre 4,5 misit kap, de az eloszlás még nem ismert...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
www.denverpost.com/broncos/ci_22766805/elvis-dumervil-may-follow-d-j-williams-out-broncosel vagyok keseredve...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
Iszonyatosan sajnálom DJ-t... Igaz tufa volt, de az egyik legjobban alulértékelt LB a ligában. Egy páran talán még emlékszünk erre a sorra: DJ - Al Wilson - Ian Gold 😕akikeHát az utolsó tagját annak a sornak szívesen elfelejteném... 😛
DJ egyébként sokakban úgy fog megmaradni, mint az a LB, aki 3-4 éven keresztül megérdemelte volna, de sose került a PB-ba...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
tehát akkor ez bármi lesz nálunk cap hit?Negritisennyi a dead money utána. Bárhova megy most már új szerződést köt, a jelenlegi szerződését senki nem akarta átvenni, érthető módon.Black_AdderHanie is repült...ha vkivel szerződést köt az a 2.misit úgyis üti nálunk?
DJ 6 misi, Hanie 1,25 cap space, igaz DJ így is kap 2,03-at idénre, ha jól értettem...StormST
/tényleg nem vágomNegritis

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Egy páran talán még emlékszünk erre a sorra: DJ - Al Wilson - Ian Gold 😕akikehmmm 😊

több mint 13 éve
tehát akkor ez bármi lesz nálunk cap hit?ennyi a dead money utána. Bárhova megy most már új szerződést köt, a jelenlegi szerződését senki nem akarta átvenni, érthető módon.Black_AdderHanie is repült...ha vkivel szerződést köt az a 2.misit úgyis üti nálunk?
DJ 6 misi, Hanie 1,25 cap space, igaz DJ így is kap 2,03-at idénre, ha jól értettem...StormST
/tényleg nem vágomNegritis
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 13 éve
Iszonyatosan sajnálom DJ-t... Igaz tufa volt, de az egyik legjobban alulértékelt LB a ligában. Egy páran talán még emlékszünk erre a sorra: DJ - Al Wilson - Ian Gold 😕



There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
ennyi a dead money utána. Bárhova megy most már új szerződést köt, a jelenlegi szerződését senki nem akarta átvenni, érthető módon.Hanie is repült...ha vkivel szerződést köt az a 2.misit úgyis üti nálunk?
DJ 6 misi, Hanie 1,25 cap space, igaz DJ így is kap 2,03-at idénre, ha jól értettem...StormST
/tényleg nem vágomNegritis
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
Hanie is repült...ha vkivel szerződést köt az a 2.misit úgyis üti nálunk?
DJ 6 misi, Hanie 1,25 cap space, igaz DJ így is kap 2,03-at idénre, ha jól értettem...StormST
/tényleg nem vágom
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 13 éve
Hanie is repült...DJ 6 misi, Hanie 1,25 cap space, igaz DJ így is kap 2,03-at idénre, ha jól értettem...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
DJ Williams CUT! 😕MarioAna😕
Várható volt sajnos, sok szerencsét neki a továbbiakra! Magának köszönheti, de azért fáj, mert évekig alapköve volt a Broncos védelmének!
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
Legjobb és legrosszabb FA igazolásainksports.yahoo.com/news/reviewing-best-worst-denver-broncos-free-agent-signings-230300018--nfl.html
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
nekem Ellerbe szimpi lenneNegritisSzerintem ő esélytelen. Jó nagy pénzért marad majd a Ravensben, mint hivatásos Lewis utód.
Én inkább Kruger-re mennék, bár ő is nagy pénzt kérne....
Az öregekhez mit szólnátok, megérne bepróbálni egy Urlachert esetleg, vagy mondjuk nagy istenkáromlás lenne az ex-villámos Shaun Phillips? 😊
több mint 13 éve
Andy Levitre (26 éves Guard, ex Bills játékos,2009-ben All-Rookie team csapattag, azóta nagyjából semmi) iránt érdeklődünk. Örülök, hogy azért a védelmen túl az O falra is vetik vigyázó szemeik, mert nem túl hosszú a kispad....
több mint 13 éve
nekem Ellerbe szimpi lenne
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 13 éve
LB választék:prod.www.broncos.clubs.nfl.com/news-and-blogs/article-1/Free-Agency-Outlook-Linebackers/e0656bcc-1e7d-45a2-8ffb-58d52383eef0
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
Végre, legalább Bruton megvan! 3 év, persze szokás szerint a részletek még nem ismertek...Az első McD érás pick, aki hosszabbít, de meg is érdemli, ST-ben jobbat nehéz találni (lehet, de nehéz 😊 ) és backup S-ként is megállja a helyét, ha kell... 😊
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
Brutonnal megegyeztünk
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!