Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A JMD témához csak annyit, hogy az én véleményem szerint ez ismételten egy gusztustalan húzás BB-től. Ahogy több helyen is írták, azért ez minden, csak nem fairplay. (hasonló helyzetben leszünk mint a KC ellen Orton miatt - mondjuk az a mi f@szságunk volt)akike
Így van! Kár, hogy ilyesmi idény közben (4. hét után) megtörtént már a Raiders HC-ával. Aki történetesen a Broncos-ba került (még egyszer sem játszottak addig, de biztos volt, hogy kétszer fognak), s akit Shanahan-nek hívtak. Az mekkora gusztustalan húzás volt!
Gondolkodj el azon is, hogy ha egy franchise idény közben bármikor ki akarja rúgni bármelyik edzőjét, akkor azt hogyan és honnan pótolja. A kirúgott edzőt pedig korlátoznád, hogy hol vállalhat munkát? Játékosokra is vonatkozzon a gusztustalan húzás tiltása? Vagy azokra miért ne?
Végül JMD szerződtetésének a hivatalos megerősítése történt a Ti meccsetek után. Úgy gondolod, hogy a Broncos győzelme miatt szerződtette a Pats 3-4-5 (mit tudom én mennyi pontosan) évre OC-nak? Ott vártak a kitöltött papírokkal, s ahogy Thomas beért az EZ-ba, írták is alá?
+1 StormST idézett jó kívánsága Nálad belefér az ízléses kategóriába?! Fair play, ugye?tomi-tomi
Höhö!!!

Azért az idény közben kirúgott HC egészen más történet, mint az idény lejártával OC-ként kitett (nem hosszabbított) ex-HC visszahozása pont azon a héten, amikor kiderül, hogy a régi csapata ellen fog játszani az új csapata... 😛

Valamiért eddig még senkinek se jutott eszébe (tudomásom szerint), hogy a PO ALATT szerződtessen edzőt, érdekes módon most a Pats-nek pont JMD-vel eszébe jutott. Azért ha akarták volna, akkor elkerülhették volna a kavarást. Ha őt akarják OC-nak, akkor úgyse írna alá senkihez, elment volna pihenni a PO végéig és utána egyből aláírt volna. De persze nekik azonnal kellett, pont a Broncos elleni héten. Persze biztos nem azért, de nem zörög a haraszt...........

Egyébként mindegy, várható volt, hogy ami a közvélemény szerint nem fér bele a fair play-be, az a Pats szerint bele fog...

Ami fontos: ha a Rams ellen játszottunk volna idén, akkor is beírtam volna ugyanezt JMD ellen, ennek csak hozzá van köze, nem a Pats-hez...

Mondjuk sokat nem érnek vele ellenünk, mert ennek a csapatnak (szerencsére) már nem sok köze van ahhoz, amit ő még ismert (és elbaszott). Legyenek boldogok vele... 😛StormST
Mondjuk simán leigazolhatnák pl Cosbyt és ez egy bevett szokás lenne. Miért ne tehetnék meg ugyanezt edzővel?
A liga etikettjét legalábbis szvsz nem sérti

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Annak azért örülök, hogy Toone kap egy ilyen pici esélyt. Ritka szimpatikus figura.
Decker nélkül meg... Ehh...
Talán több TE playt kéne így hívni, de mély bombákra elkapó is kell.Delonso_
Steelers ellen Fells vedte át Decker helyét. Egyébként Rosario is képes lehet rá. Nyilván nem olyan jók mint Decker, de azért el tudják kapni a labdát.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
talán mer hetedikén jelentették be hogy Blájenék ÓÓÓÓÓÓÓÓ fia a Penn State Nittany Lions vezetőedzője hivatalosan?! Az egész kibaszott ügyet JoePa csinálta, őt szidjad! Sobri jól látta, hogy hova is fog gyűrűzni a kirakása 😛sutianap
😀
Ötödikén este (megnéztem).
Annyira látta a tovagyűrűzés lépéseit, hogy kapott érte egy ban-t. Pontosabban az ismertetés stílusáért.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Meg volt a szerződése előbb? Bravó, ügyes fiúk. Mikor jelentették be? VASÁRNAP este, a Broncos győzelme után. Nah, hát ez is bravó... 😛

Tessék megérteni: nekem nem JMD esetleges tudásával/ismereteivel van a gondom, hanem azzal, ahogy az egész intézve lett. Nem miatta lesz jobb csapat a Pats, mert alapból is az, de ha már úgyis megvolt a szerződése, akkor miért pont addig vártak vele és miért nem egy héttel többet, már csak a stílusosság kedvéért legalább??StormST
Mert addig a lábát nem teheti be a Gillette-be. Fogadjátok már el, hogy nem emiatt az egy meccs miatt lett szerződtetve évekre. S fizikailag tényleg elérhetetlen lesz a jelenlegi OC. Mintha tudnánk, hogy legkésőbb február 5-én biztosan kómába esik, elüti a villamos, lakatlan szigetre keveredik. Minden nap számít. Ha kikapnánk hétvégén (még a feltételezés is szörnyű!), akkor rendkívül elegánsan ott állnánk a Liga előtt, csak a távozó és érkező OC egy mondatot nem tud váltani.
BB-n számon kérni a stílusosságot? OMG! Leszarja a külvilágot. Ha nem lenne kötelező, az életben nem nyilatkozna meccs után. Így nyilatkozik, de abban sok köszönet nincs. Szerintem az újságoknál sorsolnak és a vesztes kénytelen menni a sajtótájékoztatóira.
BB-t nem érdekli a Broncos szurkolóinak lelkivilága, sőt a Pats-szurkolóké sem. Szabályos volt? Az. Szükséges? Igen. Ennyi. (Valóban, a Broncos hivatalos emberei nem győzik hangsúlyozni, hogy nincs ebben semmi és hogy mennyire nincs jelentősége.)tomi-tomi
Pontosítok: Fox azt mondta, hogy nem az ő dolga megítélni... 😊

Elway-nek az eheti stream-es interjúja elmarad, így az ő véleményét nem lehet tudni, más meg nem nyilatkozott még erről. De ők nem is fognak nyíltan felszólalni ellene, mert annál több eszük van. Persze azért biztos megnézték először, hogy szabályos-e... 😀

Én elfogadom, hogy nem emiatt a meccs miatt lett szerződtetve, mert ez nyilvánvaló. Én végig csak a stílustalanságot "kértem számon", ami úgy gondolom nem csak nálam áll fenn...

Máshol az új OC-nak egy perce sincs beszélni a régi OC-vel (pl. ha McCoy vagy Allen elmegy, akkor ha kívülről jön az utódja, akkor 99%, hogy nem is találkoznak), szóval azért nem lettetek volna rohadt nagy tragédiában, főleg mert JMD azért annyira régen tőletek se ment el... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Most tényleg JMD töketlenkedése a probléma?Lelke rajta, oda megy, ahol elismerik.Megbukott HC-ként nálunk és OC-ként a Ramsben is, hátha összejön neki végre a Patsnél és akkor 2-3 év múlva átveszi BB helyét. 😀

Egyetlen esélyünk a győzelemre, ha nem veszítünk el labdát és nyomás alatt tartjuk Brady-t. Nem hiszem, hogy 200-220 yardnál többet dob Tebow, talán fut mellé 70-80 yardot, ez a valószínű, de ha picket dob és még egy-két fumble is bejátszik oda a meccs, Brady büntet.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Meg volt a szerződése előbb? Bravó, ügyes fiúk. Mikor jelentették be? VASÁRNAP este, a Broncos győzelme után. Nah, hát ez is bravó... 😛

Tessék megérteni: nekem nem JMD esetleges tudásával/ismereteivel van a gondom, hanem azzal, ahogy az egész intézve lett. Nem miatta lesz jobb csapat a Pats, mert alapból is az, de ha már úgyis megvolt a szerződése, akkor miért pont addig vártak vele és miért nem egy héttel többet, már csak a stílusosság kedvéért legalább??StormST
Mert addig a lábát nem teheti be a Gillette-be. Fogadjátok már el, hogy nem emiatt az egy meccs miatt lett szerződtetve évekre. S fizikailag tényleg elérhetetlen lesz a jelenlegi OC. Mintha tudnánk, hogy legkésőbb február 5-én biztosan kómába esik, elüti a villamos, lakatlan szigetre keveredik. Minden nap számít. Ha kikapnánk hétvégén (még a feltételezés is szörnyű!), akkor rendkívül elegánsan ott állnánk a Liga előtt, csak a távozó és érkező OC egy mondatot nem tud váltani.
BB-n számon kérni a stílusosságot? OMG! Leszarja a külvilágot. Ha nem lenne kötelező, az életben nem nyilatkozna meccs után. Így nyilatkozik, de abban sok köszönet nincs. Szerintem az újságoknál sorsolnak és a vesztes kénytelen menni a sajtótájékoztatóira.
BB-t nem érdekli a Broncos szurkolóinak lelkivilága, sőt a Pats-szurkolóké sem. Szabályos volt? Az. Szükséges? Igen. Ennyi. (Valóban, a Broncos hivatalos emberei nem győzik hangsúlyozni, hogy nincs ebben semmi és hogy mennyire nincs jelentősége.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Tessék megérteni: nekem nem JMD esetleges tudásával/ismereteivel van a gondom, hanem azzal, ahogy az egész intézve lett. Nem miatta lesz jobb csapat a Pats, mert alapból is az, de ha már úgyis megvolt a szerződése, akkor miért pont addig vártak vele és miért nem egy héttel többet, már csak a stílusosság kedvéért legalább??StormST
https://twitter.com/#!/SI_PeterKing/statuses/155324237194858496

január 6-án lett szabad, mi és a chiefs ugrottunk egyből és inkább hozzánk jött. Állítólag az is közrejátszott, hogy mi még versenyben vagyunk.

http://www.whosay.com/AdamSchefter/content/187135?code=kCn1etF

Január 7-én már tudott volt, hogy nálunk lesz.

Ti 8-án játszottatok és akkor lett hivatalos.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
A JMD témához csak annyit, hogy az én véleményem szerint ez ismételten egy gusztustalan húzás BB-től. Ahogy több helyen is írták, azért ez minden, csak nem fairplay. (hasonló helyzetben leszünk mint a KC ellen Orton miatt - mondjuk az a mi f@szságunk volt)akike
Szóval ha egy játékost szerződtet valaki egy hétre csak, hogy meglegyen az ellenfél playbookja az nem geciség, de ha egy több mint egy éve! kirúgott edzőt szerződtet valaki az már az? Nem érzel ebben baromságot? MErt én igen. Másrészről csak megsúgom, hogy bőven a Denver - Steelers előtt szerződtetve lett JMD a csapathoz. De persze megint a köcsög Pats... Aztán majd ha esetleg kikaptok ne erre fogjátok.FViktor93
Nem fogja majd erre a kutya se, ebben biztos lehetsz...

Szerintem egy játékos esetében is geciség, csak ott a keretek alakítása miatt egy kicsit nehezebben megoldható. De pl. mi elengedtük Orton-t, őt meg felszedte a Chiefs, ami lehetséges, hogy jól is jött nekik utolsó héten, ezt sose fogjuk megtudni. Csak ebben az esetben azért nem volt hőzöngés, mert a waiver-en szedte fel a Chiefs, tehát még Orton se tudta, hogy oda fog menni, másrészt egy QB need-es csapat volt, tehát még azt se lehetett mondani, hogy csak ezért szedték fel, mert ismerte a playbook-ot...

Meg volt a szerződése előbb? Bravó, ügyes fiúk. Mikor jelentették be? VASÁRNAP este, a Broncos győzelme után. Nah, hát ez is bravó... 😛

Tessék megérteni: nekem nem JMD esetleges tudásával/ismereteivel van a gondom, hanem azzal, ahogy az egész intézve lett. Nem miatta lesz jobb csapat a Pats, mert alapból is az, de ha már úgyis megvolt a szerződése, akkor miért pont addig vártak vele és miért nem egy héttel többet, már csak a stílusosság kedvéért legalább??StormST
talán mer hetedikén jelentették be hogy Blájenék ÓÓÓÓÓÓÓÓ fia a Penn State Nittany Lions vezetőedzője hivatalosan?! Az egész kibaszott ügyet JoePa csinálta, őt szidjad! Sobri jól látta, hogy hova is fog gyűrűzni a kirakása 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
http://www.collegehumor.com/video/3980096/we-didnt-start-the-flame-war

mostanában erre felé 😕


több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Úgy, hogy te emlékeztél jól! 😊 Nem vagyok én hozzászokva ezekhez az edzőkeringőkhöz, állandó edzőváltásokhoz. Akkor kár volt szerződtetni. 😛tomi-tomi
😀 Hát azért kár nem volt, végül is eljutottunk a SB-ig abban az évben, egy kevés köze azért lehetett hozzá, Elway-nek azokban az években általában jól (jobban) ment, amikor Shanny is a csapatnál volt, ez elég jól látszik az eredményekből is... 😊StormST
Irónia, humor játszik Nálad? 😉tomi-tomi
Játszik, azért kezdtem 😀 -val... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
De ha csak annyit teszünk, hogy valaki "véletlenül" nekifut/ráesik/kilapítja JMD-t, akkor már jó lesz a napom... 😀StormST
A JMD témához csak annyit, hogy az én véleményem szerint ez ismételten egy gusztustalan húzás BB-től. Ahogy több helyen is írták, azért ez minden, csak nem fairplay. (hasonló helyzetben leszünk mint a KC ellen Orton miatt - mondjuk az a mi f@szságunk volt)akike
Szóval ha egy játékost szerződtet valaki egy hétre csak, hogy meglegyen az ellenfél playbookja az nem geciség, de ha egy több mint egy éve! kirúgott edzőt szerződtet valaki az már az? Nem érzel ebben baromságot? MErt én igen. Másrészről csak megsúgom, hogy bőven a Denver - Steelers előtt szerződtetve lett JMD a csapathoz. De persze megint a köcsög Pats... Aztán majd ha esetleg kikaptok ne erre fogjátok.FViktor93
Nem fogja majd erre a kutya se, ebben biztos lehetsz...

Szerintem egy játékos esetében is geciség, csak ott a keretek alakítása miatt egy kicsit nehezebben megoldható. De pl. mi elengedtük Orton-t, őt meg felszedte a Chiefs, ami lehetséges, hogy jól is jött nekik utolsó héten, ezt sose fogjuk megtudni. Csak ebben az esetben azért nem volt hőzöngés, mert a waiver-en szedte fel a Chiefs, tehát még Orton se tudta, hogy oda fog menni, másrészt egy QB need-es csapat volt, tehát még azt se lehetett mondani, hogy csak ezért szedték fel, mert ismerte a playbook-ot...

Meg volt a szerződése előbb? Bravó, ügyes fiúk. Mikor jelentették be? VASÁRNAP este, a Broncos győzelme után. Nah, hát ez is bravó... 😛

Tessék megérteni: nekem nem JMD esetleges tudásával/ismereteivel van a gondom, hanem azzal, ahogy az egész intézve lett. Nem miatta lesz jobb csapat a Pats, mert alapból is az, de ha már úgyis megvolt a szerződése, akkor miért pont addig vártak vele és miért nem egy héttel többet, már csak a stílusosság kedvéért legalább??



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19708898

http://en.wikipedia.org/wiki/1989_Denver_Broncos_season

Shanny-vel kapott ki tőlünk a Raiders szeptember 24-én, október 16-án szerződtettük le, majd december 3-án kaptunk ki a Raiders-től... 😛

Most akkor hogy is van ez? 😀StormST
Úgy, hogy te emlékeztél jól! 😊 Nem vagyok én hozzászokva ezekhez az edzőkeringőkhöz, állandó edzőváltásokhoz. Akkor kár volt szerződtetni. 😛tomi-tomi
😀 Hát azért kár nem volt, végül is eljutottunk a SB-ig abban az évben, egy kevés köze azért lehetett hozzá, Elway-nek azokban az években általában jól (jobban) ment, amikor Shanny is a csapatnál volt, ez elég jól látszik az eredményekből is... 😊StormST
Irónia, humor játszik Nálad? 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
De ha csak annyit teszünk, hogy valaki "véletlenül" nekifut/ráesik/kilapítja JMD-t, akkor már jó lesz a napom... 😀StormST
A JMD témához csak annyit, hogy az én véleményem szerint ez ismételten egy gusztustalan húzás BB-től. Ahogy több helyen is írták, azért ez minden, csak nem fairplay. (hasonló helyzetben leszünk mint a KC ellen Orton miatt - mondjuk az a mi f@szságunk volt)akike
Szóval ha egy játékost szerződtet valaki egy hétre csak, hogy meglegyen az ellenfél playbookja az nem geciség, de ha egy több mint egy éve! kirúgott edzőt szerződtet valaki az már az? Nem érzel ebben baromságot? MErt én igen. Másrészről csak megsúgom, hogy bőven a Denver - Steelers előtt szerződtetve lett JMD a csapathoz. De persze megint a köcsög Pats... Aztán majd ha esetleg kikaptok ne erre fogjátok.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Nem értem, nem is idén raktátok ki, hanem tavaly. Volt nélküle egy egész offseason, hol itt a gond? Másfél év alatt nem változott a playbook?zinedine5
Nem a playbook, hanem a 30+ játékos, akit jobban ismerhet, mint a többi Pats-es edző. Meg az elv... 😊StormST
Na ne már, akkor az jobb lett volna, ha nem kap szerződést, csak BB felhívja, hogy jövőre ő az OC és egyébként megkérdezi, hogy JMD mit játszana a (hangsúlyozom, az egy évvel ezelőttihez képest, teljesen mást játszó) Broncos ellen.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19708898

http://en.wikipedia.org/wiki/1989_Denver_Broncos_season

Shanny-vel kapott ki tőlünk a Raiders szeptember 24-én, október 16-án szerződtettük le, majd december 3-án kaptunk ki a Raiders-től... 😛

Most akkor hogy is van ez? 😀StormST
Úgy, hogy te emlékeztél jól! 😊 Nem vagyok én hozzászokva ezekhez az edzőkeringőkhöz, állandó edzőváltásokhoz. Akkor kár volt szerződtetni. 😛tomi-tomi
😀 Hát azért kár nem volt, végül is eljutottunk a SB-ig abban az évben, egy kevés köze azért lehetett hozzá, Elway-nek azokban az években általában jól (jobban) ment, amikor Shanny is a csapatnál volt, ez elég jól látszik az eredményekből is... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Pár gondolat:

-Az, hogy JMD Pats-es lesz már eldőlt a Wild Card hétvége előtt.
-Annak, hogy a Denver ellen játszon a New England matematikailag 1/4 esélye volt (Benglas ellen 1/2, a Steelers ellen 1/2*1/2, a Denver ellen szintén). Nem beszélve, hogy még a legelvakultabb Broncos szorkolók sem adtak túl sok esélyt a csapatuknak, maradjunk 25 %-nál. Ez alapján 1:8-hoz adták az esélyt, hogy létrejön ez a párosítás. A velejéig gonosz zseni Belichick pedig ráment erre az esélyre, és felvett emiatt sok évre egy koordinátort...
-O'Brien félig már a következő munkáján dolgozik. Játékosigazolás, staff létrehozása, stb. Erre itt volt a lehetőség, hogy visszavegyük JMD-t, aki ismeri valmennyire a Pats szisztémáját (2009-es győzelmeteknél nyilván segített), jó kapcsolatban van BB-vel, O'Briennel, és a játékosok nagy részével, Brady bízik benne. Simán be tud segíteni az offense munkájába már az első napon. Nem lehet, hogy a sátáni Sith Nagyúr inkább ezért szerződtette, és magasról tett arra, hogy 1,5 éve, egy gyökeresen már offenseról mik JMD belsős információi. De jó taktika már a meccs előtt keresni a kifogásokat az esetleges vereségre. Érdekes, hogy a denveri edzői karból, illetve játékosokból senkinek egy rossz szava nem volt...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nem értem, nem is idén raktátok ki, hanem tavaly. Volt nélküle egy egész offseason, hol itt a gond? Másfél év alatt nem változott a playbook?zinedine5
Nem a playbook, hanem a 30+ játékos, akit jobban ismerhet, mint a többi Pats-es edző. Meg az elv... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19708898

http://en.wikipedia.org/wiki/1989_Denver_Broncos_season

Shanny-vel kapott ki tőlünk a Raiders szeptember 24-én, október 16-án szerződtettük le, majd december 3-án kaptunk ki a Raiders-től... 😛

Most akkor hogy is van ez? 😀StormST
Úgy, hogy te emlékeztél jól! 😊 Nem vagyok én hozzászokva ezekhez az edzőkeringőkhöz, állandó edzőváltásokhoz. Akkor kár volt szerződtetni. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Nem értem, nem is idén raktátok ki, hanem tavaly. Volt nélküle egy egész offseason, hol itt a gond? Másfél év alatt nem változott a playbook?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Azért Shanny esete nem teljesen ugyanaz volt. Ott egy sima alapszakasz meccs volt még a Raiders és a Broncos között abban az évben, asszem 6 vagy 7 héttel később, szóval nem a Raiders ellen hozták vissza Reeves-ék. Meg ugye ott Al papa visszafogott $ 200 000-t a jogos bérből, amiért Shanny a Broncos-hoz ment, tehát ott is volt ellenkezés, csak nem a média részéről (alapszakasz 5. hetében ki nem szarja le az ilyesmit? 😛), viszont nem csak szóban, hanem kemény anyagiakban, míg JMD-t mi még fizetjük kb. 3 évig, pedig inkább neki kéne fizetni... 😛StormST
Rosszul tudod, mind a két meccsetek hátra volt, az első a 6. vagy a 7. héten. Győztetek is. 😛
Annyiban tényleg más a helyzet, hogy rögtön az aktuális ellenfélhez ment, Te fizettél volna Al papa helyében?tomi-tomi
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19708898

http://en.wikipedia.org/wiki/1989_Denver_Broncos_season

Shanny-vel kapott ki tőlünk a Raiders szeptember 24-én, október 16-án szerződtettük le, majd december 3-án kaptunk ki a Raiders-től... 😛

Most akkor hogy is van ez? 😀

Nem aktuális ellenfél, a többi csoportellenfelet pedig nem kötötte ki. Én egyébként eddig mindig betartottam, ha aláírtam egy szerződést, Al papa úgy látszik nem ilyen ember volt (ebben az esetben). Félreértés ne essék, a szerződésben ez nem volt benne, aszerint járt volna a pénz, ő egyszerűen csak nem fizette ki. Gondolom Shanny kapott annyit a Broncos-tól, hogy érdemes legyen elhagynia a pert, pedig érdekes lett volna... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Te azért szeretsz keverni, azt látom....

Én pont a másik fejével gondolkodtam: "On the job? Nagyon jó! Mikor álljunk neki? Amikor ((((mások fejével gondolkodva))) mások szerint gyanús, vagy akkor, amikor senki se köt bele? Áááá, le van szarva a többi ember, mi azt csináljuk, ami nekünk tetszik!!!!!!!" Szerintem ez játszódott le BB-ék fejében...

Te azért úgy látom nem gondolkodsz mások fejével, csak azokéval, akik úgy gondolkodnak, mint te... 😛

Igen, nagyon jó az on the job, csak nem olyankor kéne elkezdeni, amikor az gyanús. Szerinted az az egy hét mennyit számít? Ott lesz egy egész offseason, ha pont ezen az egy héten múlik, akkor megeszem a kalapom...

Szerinted ezek szerint JMD-t meg kellett volna tartani HC-nak 3-9-nél, csak hogy ne fizessük? Ejha, ez ám a logika! Bravó! Szerinted ki a pék töke vitte volna el? HC-okat egyébként se nagyon szoktak elvinni amikor élő szerződésük van, szóval még a logika is sántít ezzel, de mindegy... 😛 (egyébként szerintem Shanny-t már nem fizetjük, mivel HC lett máshol, ezért hagyott ki egy évet, mert pihenhetett úgy, hogy kapta a lóvét)

Következő gondolat: NEM REAGÁLTÁL RÁ???????????? Te néha emlékszel is arra, hogy mit írsz? 😛 Várj, segítek:
+1 StormST idézett jó kívánsága Nálad belefér az ízléses kategóriába?! Fair play, ugye?
Attól még, hogy másnak írod, attól még az enyémre reagálsz ezzel, szóval legalább ezt ne akard elferdíteni, ha kérhetem...

Az meg, hogy én "le merem írni" a fair play szavakat, az azért van, mert szerintem ennek ahhoz vajmi kevés köze van. Vagy szerinted ide hogy jön a fair play, úgy mégis? Ő egyébként is csak egy offensive assistant, nem? 😛

Neki köszönhetjük Bay-Bay-t, Tebow-t és Decker-t? Valóban! Meg még neki köszönhetjük Alphonso Smith-t is, meg a többi azóta kikukázott draft pick-et és FA-t. Valamint Marshall, Hillis és Sheffler távozásátis, őket miért nem említed? Szerinted ők nem jönnének jól szombaton? 😛 (Cutler-t nem teszem ide, mert ő most nem kéne, de az ő eltávolítása volt az alap elkúrás)StormST
Szövegértelmezési megjegyzésem továbbra is áll.
Ez egy játék szabályokkal és a játszó csapatok ellenérdekeltek, versengenek. Gyanús dolog, többiek nem kötnek bele nem létező fogalmak. Szabályos vagy szabálytalan, ennyit kell és lehet vizsgálni. Az NFL nem az altruisták gyűjtőhelye.
Nincs offseason a Pats-nek ebből a szempontból, mert a távozó OC már most is foglalkozik a Penn State-tel. Ő csak a PO alatt tudja átadni a fejében lévő tudását, utána már nem lesz erre se ideje, se energiája.
Bizony, nem válaszoltam Neked. (Erősítsd meg a lelked, nem Te emlegetted a fair play-t sem!) Te fültanúja vagy annak, hogy szerintem a Te jó kívánságod ellentmondásban van az ízlésességgel. Ezt tőlem sosem tudtad volna meg, ha akike nem arra a mondatodra válaszolva (reagálva) emlegette volna a fair play-t.
JMD HC tevékenységére már reagáltam. Btw ha nem draftolja Alphonso-t, akkor kit gyalázott volna meg Branch és BJGE? Bassza meg, ezek ketten (BB és JMD) a két Sith-lovag! 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az idény közben kirúgott HC egészen más történet, mint az idény lejártával OC-ként kitett (nem hosszabbított) ex-HC visszahozása pont azon a héten, amikor kiderül, hogy a régi csapata ellen fog játszani az új csapata... 😛

Valamiért eddig még senkinek se jutott eszébe (tudomásom szerint), hogy a PO ALATT szerződtessen edzőt, érdekes módon most a Pats-nek pont JMD-vel eszébe jutott. Azért ha akarták volna, akkor elkerülhették volna a kavarást. Ha őt akarják OC-nak, akkor úgyse írna alá senkihez, elment volna pihenni a PO végéig és utána egyből aláírt volna. De persze nekik azonnal kellett, pont a Broncos elleni héten. Persze biztos nem azért, de nem zörög a haraszt...........

Egyébként mindegy, várható volt, hogy ami a közvélemény szerint nem fér bele a fair play-be, az a Pats szerint bele fog...

Ami fontos: ha a Rams ellen játszottunk volna idén, akkor is beírtam volna ugyanezt JMD ellen, ennek csak hozzá van köze, nem a Pats-hez...

Mondjuk sokat nem érnek vele ellenünk, mert ennek a csapatnak (szerencsére) már nem sok köze van ahhoz, amit ő még ismert (és elbaszott). Legyenek boldogok vele... 😛StormST
Miért is más történet? Részletezd már, kérlek! Az elmúlt héten melyik dimenzióban derült ki, hogy a Broncos a továbbjutó?
A Rams nem tette ki, s nem is hosszabbított vele, élő szerződésük volt 2012 végéig. A Rams örült, mint majom a farkának, hogy vittük, mert a kirúgása pénzbe került volna. (Tudom, a Broncos-nál ez is gusztustalan lépés, sikkes az, amikor egyszerre három HC fizetését pengeti a franchise. 😛 )
Mikor fordult elő utoljára, hogy egy csapat OC-a a PO alatt már aláír egy egyetemi csapathoz HC-nek? Szerinted mennyivel hatékonyabb egy átadás-átvétel on the job körülmények között? Különösen úgy, hogy abban a pillantban, hogy a Pats idényének vége, a régi OC minden idejét és erejét egy college csapat rebuilding-je fogja kitölteni! Gondolkodni a másik fejével, helyzetéből, nem egy hátrányos tevékenység.
Önmagában, hogy ezt kívánod JMD-nek, a Te dolgod. Nem is reagáltam rá. Nekem az az ellentmondás, hogy valaki erre válaszolva le meri írni a fair play kifejezést.
Azzal együtt, hogy megértem az iránta érzett utálatotokat, egy picit komikus az utolsó mondatod, annak fényében, hogy aki a csodát teszi Denverben, aki 204 elkapott yard-ot pakolt be a Steelers-nek, aki Dawkins mellett a legjobban fog hiányozni Nektek szombaton, mind a hármat JMD draftolta. 😊tomi-tomi
Te azért szeretsz keverni, azt látom....

Én pont a másik fejével gondolkodtam: "On the job? Nagyon jó! Mikor álljunk neki? Amikor ((((mások fejével gondolkodva))) mások szerint gyanús, vagy akkor, amikor senki se köt bele? Áááá, le van szarva a többi ember, mi azt csináljuk, ami nekünk tetszik!!!!!!!" Szerintem ez játszódott le BB-ék fejében...

Te azért úgy látom nem gondolkodsz mások fejével, csak azokéval, akik úgy gondolkodnak, mint te... 😛

Igen, nagyon jó az on the job, csak nem olyankor kéne elkezdeni, amikor az gyanús. Szerinted az az egy hét mennyit számít? Ott lesz egy egész offseason, ha pont ezen az egy héten múlik, akkor megeszem a kalapom...

Szerinted ezek szerint JMD-t meg kellett volna tartani HC-nak 3-9-nél, csak hogy ne fizessük? Ejha, ez ám a logika! Bravó! Szerinted ki a pék töke vitte volna el? HC-okat egyébként se nagyon szoktak elvinni amikor élő szerződésük van, szóval még a logika is sántít ezzel, de mindegy... 😛 (egyébként szerintem Shanny-t már nem fizetjük, mivel HC lett máshol, ezért hagyott ki egy évet, mert pihenhetett úgy, hogy kapta a lóvét)

Következő gondolat: NEM REAGÁLTÁL RÁ???????????? Te néha emlékszel is arra, hogy mit írsz? 😛 Várj, segítek:
+1 StormST idézett jó kívánsága Nálad belefér az ízléses kategóriába?! Fair play, ugye?
Attól még, hogy másnak írod, attól még az enyémre reagálsz ezzel, szóval legalább ezt ne akard elferdíteni, ha kérhetem...

Az meg, hogy én "le merem írni" a fair play szavakat, az azért van, mert szerintem ennek ahhoz vajmi kevés köze van. Vagy szerinted ide hogy jön a fair play, úgy mégis? Ő egyébként is csak egy offensive assistant, nem? 😛

Neki köszönhetjük Bay-Bay-t, Tebow-t és Decker-t? Valóban! Meg még neki köszönhetjük Alphonso Smith-t is, meg a többi azóta kikukázott draft pick-et és FA-t. Valamint Marshall, Hillis és Sheffler távozásátis, őket miért nem említed? Szerinted ők nem jönnének jól szombaton? 😛 (Cutler-t nem teszem ide, mert ő most nem kéne, de az ő eltávolítása volt az alap elkúrás)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
De most tényleg mindezt egy behúzott rangadó után? S már előre paranoiásak vagytok, hogy minden ellenetek esküszik össze? Vagy csak tényleg mindenki a szívére tette a kezét és belátta hogy ilyen kombinációja a világegyetemnek csak akkor csak azon az egy meccsen? Nem JMD a legfaszányosabb legnagyobb király faszikáim, ki húzta nektek Isten kicsi bociát? A Sátán?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
az őrült és a korszakos zseni között az elismertség a különbség
mi nem ismerjük el, ezért zseniális húzások helyett őrült ámokfutásnak érzékeljük a tetteit
és ugye egy őrültet néha le kell csapni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
cinkesnek cinkes a dolog, vagy ahogyan mondani szokás : 'Morálisan ingoványos' és egyáltalán nem elegáns

viszont benne van a fociban és BB már csak ilyen
amúgy szerintem se tud annyit hozzá tenni a dologhoz mint hisszük, hálisten
amúgy igen ő draftolta őket, és?! azért még magyarázd már meg hogy miért kéne örülnünk neki hogy 1-2 húzása nem sült el balul, valamint nem minden lett blama amit HCként művelt
mi nem kívántuk hogy legyen komolyabb baja, viszont legalább érezze már kényelmetlenül magát, ez belefér szvsz

sztem ezt most hagyjuk rá, felesleges flame war indult megint
abban igazatok van hogy felesleges kiakadni, de ha nem jöttök ide akkor már 1 szó esne róla sztemNegritis
Azon kívül, hogy nektek most már komplett agorafóbiátok van (szó szerint 😀 , ha nem írja akike, amit írt, akkor senki nem jön ide. Folytassuk ovis szinten?), a szövegértelmezéssel is gondotok akad. Ne örüljetek JMD HC tevékenységének, senki nem mondta. Ne örüljetek, hogy nem baszott el mindent. De pont ezekben a napokban ne mondjátok, hogy mindent elbaszott.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)