Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Látom megy itt a szakmázás
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm szépen.
Siettem, de még ezt az információt szerettem volna közzétenni. Látom lejött a lényeg.
Nem baj. Írtam egy fenyegető PM-et, ami névjegyemé vállt, meglátom mi sül ki belőle. No offense 😀

Egyébként pedig, HA nincsenek a bírók, akkor ezt a meccset lerendezzük a qtr 3 közepén, tetszik, nem tetszik... de így izgisebb lett 😊

A playcall-t sokat szidtam, mert valljuk be őszintén, pár meccsen kilátástalan volt és sokszor a szerencsének köszönhettük a dolgokat.

Tebow élete meccsét játszotta. Nem fog mindig így játszani, de maximálisan elégedettek vagyunk vele. Lehet, hogy volt 2-3 rossz passza, de BB-nek is. És azért köztük van különbség...Meg lehet nézni honnan hová jutott. Nekem elég szembetűnő a változás, pozitív irányban. A Steelers ellen pl volt pár gyönyörű passza.
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Karácsonyra kaptam a denveri rokonoktól egy Broncos baseball sapkát. Idáig fel sem vettem... Mostantól hordani fogom.
Ez ugyanaz a Tebow aki a Kansas City ellen játszott? Vagy lehet hogy van egy ikertesója? Szerintem nagyon-nagyon gyanús. 😉 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
kifogás mindig van. az h hosszabbítás lett még rájuk nézve hízelgő. 2 FG-nk is simán TD lehetett volna, a meg nem adott fumble egészen szánalmas FG távból jöhettünk volna, ehelyett TD, és még hosszan lehetne sorolni. Sportban viszont nincs HA, ezeket se kell felhozni, de azt se, h mi van ha készülnek a hosszú labdákra. Mert nincs HA. Ha lenne, akkor "Ha mindenki egyszerre készül mindenre, és nem vét egy hibát se..."

Aki most is a hibáit keresi az remélem Brees vagy Brady néha-néha elvétett apró hibáit is ilyen szorgosan emlegeti fel...

A play callt én mindig is védtem itt, a meccs előtt is

az meg h 16 vagy 13 irányító játszott-e ellene, nos valóban az volt a mondandó lényege. Gratulálok h ennyire ráhibáztál...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Mert egyik ellen se voltak ilyen szarok 😀 Deep passzokra nagyon nem készültek.
Persze azért Tebow is jó volt , de azért meg mindig volt 1-2 igen nagy homálya.
Viszont amennyire bírálva volt a play hívás annyira jó volt most.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Első jó hír a hétre: Fox azt mondta nemrég, hogy Decker day-to-day, nincs szakadás, csak egy sprain, lehetséges, hogy tud játszani szombaton... 😊

A csapat kapott 48 óra szabadidőt, megérdemlik! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az alapszakaszban 16 csapat irányítója közül egy sem tudott ilyen teljesítményt nyújtani a Pittsburgh Steelers ellen.JC6
Főleg, hogy nem is volt 16 csapat összesen akik játszottak volna a Steelers-el
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az alapszakaszban egyik csapat irányítója sem tudott ilyen teljesítményt nyújtani a Pittsburgh Steelers ellen.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Denveri repülőtér, búcsúzóul kis kedvesség.


😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
vigyázni kell nagyon a rövid passzokkal, Hernandez, Gronko és Welker, igazából mindet duplázni kéne, és a többieket se lehet üresen hagyni, ez kivitelezhetetlen. Ha meg az LB-k visszalépnek zónázni, akkor nem lesz passrush, 3 men rushsal legalábbis simán elbír ez a Pats OL, amiről az alapszakasz meccs előtt is azt mondtam, jobb mint sokan gondolnák...

Ja és Green-Elis megfutja a rövideket, szóval a goal line stand is nehéz ellenük

Amiben elsősorban javulni kéne, az az, h ne csináljunk annyi misstackle-t. Tudom nehéz levinni egy lendületben lévő TE-et, nem akarom elvenni Hernandez érdemeit, de azért kicsit szánalmas volt, amit a secondary nyújtott ellene...


Az előző meccs után ők is kielemeztek minket. Sőt már a meccs félidejében, nagyon nehéz lesz, na de nem mindegy? Mit veszthetünk? Semmit. Minden meccs egy ajándék, és egy meccsen bármi megtörténhet. Tudok még közhelyeket 😊

Sajnos nem hiszem h Dawk játszhatna, inkább heverje ki rendesen, h maradhasson még 1 szezont. Vagy kettőt. Pedig nagyon fontos lenne ez ellen a Pats ellen. Bruton meglepően tűrhetően játszik, na de azért az öreg mégis csak már puszta jelenlétével is...Black_Adder
Hát azért Hernandez,Gronk vagy Welker ellen nem fog beleférni hogy Mays ennyit vetődjön árnyékra. Mindenképpen a biztos tacklek kellenek, nem úgy mint a 2. félidőben főleg Maytől ,bár Redmanen is volt rengeteg miss. Ennyi hiba Pats ellen nem fog beleférni. Bailey remélem lehúz egy passzt ha már most nem sikerült.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Általában nem vagyok oda a denverpostos cikkekért, de ez most egy jó meglátás szvsz:
http://www.denverpost.com/broncos/ci_19702711

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
vigyázni kell nagyon a rövid passzokkal, Hernandez, Gronko és Welker, igazából mindet duplázni kéne, és a többieket se lehet üresen hagyni, ez kivitelezhetetlen. Ha meg az LB-k visszalépnek zónázni, akkor nem lesz passrush, 3 men rushsal legalábbis simán elbír ez a Pats OL, amiről az alapszakasz meccs előtt is azt mondtam, jobb mint sokan gondolnák...

Ja és Green-Elis megfutja a rövideket, szóval a goal line stand is nehéz ellenük

Amiben elsősorban javulni kéne, az az, h ne csináljunk annyi misstackle-t. Tudom nehéz levinni egy lendületben lévő TE-et, nem akarom elvenni Hernandez érdemeit, de azért kicsit szánalmas volt, amit a secondary nyújtott ellene...


Az előző meccs után ők is kielemeztek minket. Sőt már a meccs félidejében, nagyon nehéz lesz, na de nem mindegy? Mit veszthetünk? Semmit. Minden meccs egy ajándék, és egy meccsen bármi megtörténhet. Tudok még közhelyeket 😊

Sajnos nem hiszem h Dawk játszhatna, inkább heverje ki rendesen, h maradhasson még 1 szezont. Vagy kettőt. Pedig nagyon fontos lenne ez ellen a Pats ellen. Bruton meglepően tűrhetően játszik, na de azért az öreg mégis csak már puszta jelenlétével is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sobri miért lett bannolva?
Fel lesz oldva vasárnap? 😀
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Majd meglátom vonogatja e a vállát, ha sokáig nem abba az irányba megy a meccs, amerre szeretné, hogy menjen...JC6
Nektek sokkal inkább azt kéne kitalálnotok, hogy hogyan fogjátok meg Bradyt, mintsem azt, hogy mivel törhetitek fel a defünket.FViktor93
Erős pass rushsal 😊Toca
Pontosabban erős 4, legfeljebb 5 emberes rushsal, állandó QB hitekkel. Welkerre Bailey-t és/vagy double, Gronk-ot duplázni, Hernadez-re állandó plusz safety figyelem, megnyerni a Branch/Ochocinco elleni 1-1 elleni kűzdelmet, hamar kinyírni a futójátékot, agresszívan jammelni a LOS-nál és nem engedni, hogy beinduljon a no-huddle. Plusz labdát szerezni, és semmi esetre sem eladni. Leírva sem tűnik könnyűnek...

Egy-két (sok) nagy játékot a Pats védelme tuti be fog nyelni, de ehhez mi, New England szurkolók már hozzászoktunk. A dolog a TD vagy FG kérdésen, illetve a turnover mutatón fog eldőlni szerintem. Ha a Denver nyeri a TO csatát, akkor esélyesek, ha egyenlő, vagy elveszítik, akkor elég biztos a hazai győzelem lesz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem az alapszkaszbéli meccs csakis a hasznukra volt, remélem vagy 10x megnézik és tanulnak a hibáikból, illetve kifigyelnek dolgokat.
Nem mondom, hogy nyerni fogunk, mert Boston az Boston, de ugye ez a PO. Kíváncsian várom mit talál ki Fox, illetve Tim melyik arcát mutatja.
Ha kellő nyomás lesz TB-n, akkor jobb meccs kerekedhet, mint a tegnapi. Vagyis mai. Pedig azt nehéz űberelni 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Miért főne?!
Ha futtok, mint az alapszakaszmeccsen, vállat von és beküldi Julian-t LB-nek vagy SS-nek. Ha passzoltok, mint a Steelers ellen, akkor is vállat von és beküldi Edelman-t CB-nek. Itt mindenre van megoldás, úgy hívják, hogy ...Wyatt tudja. 😛tomi-tomi
Majd meglátom vonogatja e a vállát, ha sokáig nem abba az irányba megy a meccs, amerre szeretné, hogy menjen...JC6
Nektek sokkal inkább azt kéne kitalálnotok, hogy hogyan fogjátok meg Bradyt, mintsem azt, hogy mivel törhetitek fel a defünket.FViktor93
Erős pass rushsal 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
zolika26: a múltkor láttam valamit, igaz, nagyon fújt a szél... 😀
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért most egy kicsit főhet BB feje szerintem.
Mit fog csinálni a Denver?
Futnak vagy passzolnak? 😀JC6
Miért főne?!
Ha futtok, mint az alapszakaszmeccsen, vállat von és beküldi Julian-t LB-nek vagy SS-nek. Ha passzoltok, mint a Steelers ellen, akkor is vállat von és beküldi Edelman-t CB-nek. Itt mindenre van megoldás, úgy hívják, hogy ...Wyatt tudja. 😛tomi-tomi
Majd meglátom vonogatja e a vállát, ha sokáig nem abba az irányba megy a meccs, amerre szeretné, hogy menjen...JC6
Nektek sokkal inkább azt kéne kitalálnotok, hogy hogyan fogjátok meg Bradyt, mintsem azt, hogy mivel törhetitek fel a defünket.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Miért főne?!
Ha futtok, mint az alapszakaszmeccsen, vállat von és beküldi Julian-t LB-nek vagy SS-nek. Ha passzoltok, mint a Steelers ellen, akkor is vállat von és beküldi Edelman-t CB-nek. Itt mindenre van megoldás, úgy hívják, hogy ...Wyatt tudja. 😛tomi-tomi
Majd meglátom vonogatja e a vállát, ha sokáig nem abba az irányba megy a meccs, amerre szeretné, hogy menjen...JC6
Figyusz! Ha odavágsz egy ilyen jelet 😀 , akkor ne csodálkozz, ha ennek megfelelő hangulatú válaszokat kapsz. Ha komolyan szeretnél beszélgetni a Broncos-Pats meccsről, én abban is benne vagyok. De a hangulati menstruációs ciklusodhoz nem kívánok igazodni. (No offense!) tomi-tomi
😀 😀
JC, amúgy ha te leolvasol bármilyen reakciót BB-ről akkor nálunk a helyed, te lennél az első 😉


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
most lemaradt a 😀 smiley, ne haragudj 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért most egy kicsit főhet BB feje szerintem.
Mit fog csinálni a Denver?
Futnak vagy passzolnak? 😀JC6
Miért főne?!
Ha futtok, mint az alapszakaszmeccsen, vállat von és beküldi Julian-t LB-nek vagy SS-nek. Ha passzoltok, mint a Steelers ellen, akkor is vállat von és beküldi Edelman-t CB-nek. Itt mindenre van megoldás, úgy hívják, hogy ...Wyatt tudja. 😛tomi-tomi
Majd meglátom vonogatja e a vállát, ha sokáig nem abba az irányba megy a meccs, amerre szeretné, hogy menjen...JC6
Figyusz! Ha odavágsz egy ilyen jelet 😀 , akkor ne csodálkozz, ha ennek megfelelő hangulatú válaszokat kapsz. Ha komolyan szeretnél beszélgetni a Broncos-Pats meccsről, én abban is benne vagyok. De a hangulati menstruációs ciklusodhoz nem kívánok igazodni. (No offense!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Közben lehet szavazni Tebow-ra Never Say Never Moment of the Year-ön:
http://www.nfl.com/voting/never-say-never/2011/YEAR/0?module=HP11_content_stream_voting_gmc#playerId:09000d5d824f845d

És Von Millerre Rookie of the Year-ön:
http://www.nfl.com/voting/rookies/2011/YEAR/0?module=HP11_content_stream_voting_pepsi#playerId:09000d5d8243b48e

És a falunkra is, bár ez szvsz meg LOL:
http://www.nfl.com/voting/protectors/2011/YEAR/0?module=HP11_content_stream_voting_prilosec#playerId:09002be2812c2a44

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért most egy kicsit főhet BB feje szerintem.
Mit fog csinálni a Denver?
Futnak vagy passzolnak? 😀JC6
Miért főne?!
Ha futtok, mint az alapszakaszmeccsen, vállat von és beküldi Julian-t LB-nek vagy SS-nek. Ha passzoltok, mint a Steelers ellen, akkor is vállat von és beküldi Edelman-t CB-nek. Itt mindenre van megoldás, úgy hívják, hogy ...Wyatt tudja. 😛tomi-tomi
Majd meglátom vonogatja e a vállát, ha sokáig nem abba az irányba megy a meccs, amerre szeretné, hogy menjen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tomi-tomi!
Igen, nem egyforma gyors a kezem. 😀 Helyesen GB lett volna és itt nem Nagy-Britanniára gondoltam, hanem igen, a Packersre. Én ezt még nem érzékelem. Majd szétnézek arra felé is. 😀

Stephan!

"A védelmünk mindkettő ellen hasonló teljesítményt fog letenni, szóval közel mindegy. smile"
Hát, ez azért egy picit félre érthető. A hasonló alatt mit értesz? Hasonlóan jó, vagy hasonlóan rossz? Csak azért, mert ugye a Pets-re azt szokták felhozni negatívumnak, hogy gyenge a védelmük.

A Chiefs-es beszólás övön aluli volt. 😂
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért most egy kicsit főhet BB feje szerintem.
Mit fog csinálni a Denver?
Futnak vagy passzolnak? 😀JC6
Miért főne?!
Ha futtok, mint az alapszakaszmeccsen, vállat von és beküldi Julian-t LB-nek vagy SS-nek. Ha passzoltok, mint a Steelers ellen, akkor is vállat von és beküldi Edelman-t CB-nek. Itt mindenre van megoldás, úgy hívják, hogy ...Wyatt tudja. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)