Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Egyre több forrás írja, hogy akár 1-2 rosszabb drive után mehet padra Tebow vasárnap, ha ő miatta rossz a drive.Deny
Azért azt kétlem, hogy ilyen hírt engednének kiszivárogni, azt meg még inkább kétlem, hogy egy tervet a csapat tudomására hoznának. Én el nem hiszem, hogy Fox-ék így akarnák beijeszteni Tebow-t, mert ez motivációnak elég szar, viszont nagyon könnyen visszafelé sülhet el...

Most ezzel vissza lehet hozni azokat az elméleteket, melyek szerint Fox-ék azt akarják, hogy Tebow bukjon, mert ez arra pont jó lenne, de elég érdekes váltás lenne az utóbbi hetek-hónapok kommunikációja után...

Egyébként Quinn azt mondta, hogy szerinte nem kapott feltűnően sok gyakorlási lehetőséget a héten...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyre több forrás írja, hogy akár 1-2 rosszabb drive után mehet padra Tebow vasárnap, ha ő miatta rossz a drive.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Quinn-t én nem írnám még le...

Volt körülötte egy elég tragikus csapat a Browns-ban, meg Mangini se nagyon tudta eldönteni, hogy mit akar, ez pedig pont a QB-kre iszonyat szar hatással tud lenni (pl. szerintem Orton-nak is erősen megártott tavaly óta). Azért voltak Quinn-nek 3 és 4 TDs meccsei, csak az a vicces, hogy azokat pont nem tudta megnyerni, mert a védelemnek mindig sikerült több pontot benyelnie (azért 38-37-re kikapni se lehet jó érzés úgy, hogy dob 4 TD-t az ember INT nélkül)...

Quinn szerintem leginkább JMD miatt jött hozzánk, hátha tud tanulni valamit, meg ugye akkor még Tebow se volt képben. A helyében most nyáron nagyon gyorsan elhúznék, lesz egy pár QB need-es csapat, talán valahol még majd látnak benne fantáziát...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Hát Quinn kurva szar volt a Brownsban, nem tudott kb. 10 yardnál nagyobbat dobni.tenorx
azért ahogy a mondás tartja: "Szarból nem lehet várat építeni". Alex sem csinált semmit sem amíg nem kapott normális edzőt..most meg a PO-ban van az egyik legerősebb csapat irányítójaként. Ilyen alapon BQ simán kaphatna egy sanszot valamelyik elfekvő QB éhes csapatnál. Nyilván ne most a rájátszásban dobják be Tebow helyett, ezt a véleményt is osztom. A Denvernek az lehet a legnagyobb fegyvere - szerintem - a Steelers ellen, hogy csapatként nagyon együtt lesznek. S, idén azt a csapatot - ki szerint rosszul, ki szerint jól - Tebow vezeti mint irányító.

(nem igazán tenorx-re, hanem a témára reagálva)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Hát Quinn kurva szar volt a Brownsban, nem tudott kb. 10 yardnál nagyobbat dobni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Quinnt nem azért írom le mert ne lenne benne lehetőség, hanem mert nem tudott élni azzal amit megkapott, ergo nem igazi harcos típus (ez Alexre is áll) nagyon jó game manager lehet belőle ha megkapja a támogatást egyébként, viszont igazi playmaker nem hiszem hogy benne van
semmivel se jobb Ortonnál ő pedig khm, mondjuk még mindig klasszissal jobb mint sexyrexi aki ugye SBbe kezdő volt, de hát ez már egy másik tragédiaNegritis
És milyen lehetőséget kapott Quinn? A Brownsban volt egy kurva szar csapat a háta mögött. Aztán elment a Broncosba ahol egyértelmű csere lett Orton mögött. Most kaphatta volna meg az esélyt, de a Broncos inkább Tebowt választotta a hype miatt.FViktor93
Azért azt se felejtsük el, hogy egy bizonyos Derek Andersont nem tudott egyértelműen leverni Browns kezdő posztért. Jó, ebben Mangini is benne volt, de akkor is.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Quinnt nem azért írom le mert ne lenne benne lehetőség, hanem mert nem tudott élni azzal amit megkapott, ergo nem igazi harcos típus (ez Alexre is áll) nagyon jó game manager lehet belőle ha megkapja a támogatást egyébként, viszont igazi playmaker nem hiszem hogy benne van
semmivel se jobb Ortonnál ő pedig khm, mondjuk még mindig klasszissal jobb mint sexyrexi aki ugye SBbe kezdő volt, de hát ez már egy másik tragédiaNegritis
És milyen lehetőséget kapott Quinn? A Brownsban volt egy kurva szar csapat a háta mögött. Aztán elment a Broncosba ahol egyértelmű csere lett Orton mögött. Most kaphatta volna meg az esélyt, de a Broncos inkább Tebowt választotta a hype miatt.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
Quinnt nem azért írom le mert ne lenne benne lehetőség, hanem mert nem tudott élni azzal amit megkapott, ergo nem igazi harcos típus (ez Alexre is áll) nagyon jó game manager lehet belőle ha megkapja a támogatást egyébként, viszont igazi playmaker nem hiszem hogy benne van
semmivel se jobb Ortonnál ő pedig khm, mondjuk még mindig klasszissal jobb mint sexyrexi aki ugye SBbe kezdő volt, de hát ez már egy másik tragédia

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Brady Quinn-el egy igazán nagy baj van, hogy fél.
Fél a sackektől, fél a kontaktoktól, fél dobni, fél futni, fél a felelősségtől, fél a kockázattól.
Egy edzőpályán elég ügyesen dobálgat, de egy meccsen használhatatlan. Pláne a Steelers ellen.
Sobri Jóska
Van benne igazság amit mondasz, de Quinnt nagyon hamar leírta mindenki. Gyakorlatilag 3 év alatt egy nem túl erős Brownsban. Hogy példával éljek ott van Alex Smith, őt is mindenki hatalmas bustnak gondolta, de végre kapott maga mellé egy normális edzőt és maga köré egy normális Offenset és rögtön milyen játékot nyújt. Én adnék még Quinnek még egy esélyt, de persze nem a POban. Hamár eddig Tebow volt, akkor maradjon is ő, ki tudja lehet tényleg hatni a fog a varázslata 😀
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát srácok nem szívlelem a csapatot meg Tebowt se (főleg az irdatlan nagy hype miatt) DE Dawk miatt nektek szurkolok. Megérdemelné, hogy még1szer utoljára POban játsszon.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 340 — #NoStress
Brady Quinn-el egy igazán nagy baj van, hogy fél.
Fél a sackektől, fél a kontaktoktól, fél dobni, fél futni, fél a felelősségtől, fél a kockázattól.
Egy edzőpályán elég ügyesen dobálgat, de egy meccsen használhatatlan. Pláne a Steelers ellen.
Tebow majd seggrefejeli Harrisont, ha engedik futni, támadni.
Lehet a Steelers ellen futni kellő elszántsággal, egész meccsen darálva a védőiket.
Meglátjuk ez lesz e a stratégia.
Vagy ráül a csapat a 3:0-ra. 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tegnap kicsit néztem éjjel NFL Networkot, arról beszéltek, hogy Dawkins állítólag gondolkodik a visszavonulásán, nyaksérülése miatt elsősorban.
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
David Kuo - Patton Dodd: God’s quarterbacks : What Tebow and Roethlisberger reveal about evangelical politics

http://www.washingtonpost.com/opinions/who-is-gods-quarterback-tebow-roethlisberger-and-american-evangelicalism/2012/01/05/gIQAS6VcfP_story.html

David Kuo, a Steelers fan, was deputy director of the Office of Faith-Based and Community Initiatives in the George W. Bush White House and is the author of “Tempting Faith: An Inside Story of Political Seduction.” Patton Dodd, a Broncos fan, is managing editor of Patheos and the author of “The Tebow Mystique: The Faith and Fans of Football’s Most Polarizing Player"

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
Egy régi


😛 😀xrace77
remélem nem fogok flamewart indítani de ilyen szempontból "nagy" ember Tebow, mert motiválni tud és (még, remélem nem is lesz) nincsenek allürjei, hanem küzd-hajt-dolgozik
míg azért Big Bennek voltak balhéi
viszont mint játékos Big Ben messze jobb nála (remélem csak még 😀)
-
a BQ témához pedig én ha játszott volna se raknám be mert nem tartom sokra a srácot főleg hogy a Bronwsnak se kellett, nem véletlen
és kétlem hogy 2 év pihi után pont egy PO meccsen pont a Steelers ellen lenne ésszerű bedobni
esetleg tényleg 1-2 meglepi szitu erejéig
SŐT amit én Ortonnal szerettem volna látni a dupla QB felállás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Érdekes... 😀
http://broncotalk.net/2012/01/28498/broncos-buzz/report-brady-quinn-getting-roughly-half-first-team-reps/xrace77
Azért berakni valakit kezdőnek PO-ban, aki egész szezonban még csak pályára sem lépett... nem hinném...
Max olyan lehet, hogy bizonyos szituációkban (amikor már minden mindegy) behozzák, hátha nem tud vele mit kezdeni a PIT D (se...).
Amúgy lehet Tebow-val külön foglalkoznak és készítik a PO-ra 😉


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dawk............😕
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Érdekes... 😀
http://broncotalk.net/2012/01/28498/broncos-buzz/report-brady-quinn-getting-roughly-half-first-team-reps/
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Tessék szépen szavazni Von-ra közben a Rookie of the Year szavazáson!!!

http://www.nfl.com/voting/rookies/2011/YEAR/0?module=HP11_content_stream_voting_pepsi

(én azt hittem, ezt a szakma dönti el, de mindegy, nála úgyis a DRoY a cél... 😊 )



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Out: Dawkins
Doubtful: Larsen
Questionable: Bruton, Wilhite (beteg)
Probable: Royal, Von

Közben egy jó hír: Von 2nd Team All-Pro lett, megérdemelte! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Dawkins ma sem edzett.vassadi
Etetés.JC6
Broncos S Brian Dawkins (neck) has been ruled out of the game on Sunday vs. Steelers.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Egy régi


😛 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
suti mongyon le! 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekünk nincs mocskos-szájú 58as plajánk! Bunkley meg beleesett a Vanishbe?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462


😀
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Úúúú sacok ebből az anyagból én is kérek 😀