Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Mielőtt belemennék egy komolyabb elemzésbe, a Pats meccshez csak annyi jut eszembe, hogy a alapszakasz meccsen az első negyedben nagyon szétfutottuk őket és Tebow is elég jól passzolt ellenük (11/22, INT nélkül). Ha nem lett volna a 2. negyedes összeesés, akkor egyáltalán nem lettünk volna esélytelenek. Az első negyedre kell építeni és arra a passzjátékra, amit a Steelers ellen csináltunk.

NEM MONDOM, hogy esélyesek vagyunk, de azt se szeretném, ha megint totálisan le lennénk írva, mert szerintem az jogtalan lenne... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gratulálok a Broncosnak, innentől nekik drukkolok, sajna kevés esélyt látok egy végső sikerre, ettől a meccstől függetlenül.
A Steelersre inkább nem mondok semmit.
Nincs is a PO-ban szimpatikus gárda rajtatok kívül számomra.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Huh, azért sikerült beérni melóba is, még ha elég kómásan is... 😀

Minden Broncos drukkernek ajánlom a Broncos TV honlapra felrakott videóit, én férfiasan megvallom, könnyes lett a szemem, ahogy néztem őket... 😊

Csak egy érdekesség: meg lehet nézni, hogy ki ért oda Bay-Bay-hez először, amikor megcsinálta a TD-t... 😊

Egy-két dolog a meccsről:
- Ki mondta, hogy nem tud(unk) passzolni? 😀 OK, elébe megyek, én se bíztam benne nagyon. Én leginkább attól féltem, hogy nem lesz hozzá bátorságunk, hogy megpróbáljuk, de a hosszú passz pont erre jó, ha nincs meg, akkor csak egy hosszú INT return esetén van gond, egyébként még egy sima INT se rosszabb, mint egy punt. Ha az első nem jött volna be, akkor meg merem kockáztatni, hogy kikapunk, mert nem lett volna bátorság megpróbálni a többit, így viszont megjött Tebow és McCoy önbizalma... 😊
- Bay-Bay felnőtt a feladathoz szerencsére, az egész meccsen egyetlen hibája volt, egy redzone drop, amikor kicsit megijedt Polamalu-tól, de egyébként végig klasszis produkciót mutatott. Remélem innentől lejjebb már nem adja... 😀
- Az OL is szépen összekapta magát, megvédték Tebow-t annyira, amennyire kellett. Persze menekülnie kellett párszor, de nem voltak nagy összeomlások, még sack-et se kapott Tebow.
- A futójáték nem ment, de amikor kellett, akkor ment az option is a vége felé és ha nem futottunk volna egész meccsen egy yard-ot se, akkor is megérte volna a próbálkozás, hogy előkészítsük azt a playaction passzot a végén... 😀 (azért így is futottunk 131 yard-ot 😛)
- McGahee-re nagyon készültek, sajnos volt egy fumble-je is, de sebaj, ilyen van és most ez is belefért szerencsére...
- Von, Doom és Ayers félelmetesek voltak, BB-t végig nyomás alatt tartották, pedig nagyon sokszor most is csak 3 emberes rush volt, viszont akkor is gondban volt a Steelers OL. A második félidőben néhányszor kimenekült BB, de azért amikor nagyon kellett, az utolsó percekben, akkor sikerült elkapni többször is...
- Champ: igen, szegény elejtette azt a pick-et, mondjuk rá is igaz az, ami a WR-jeinkre volt szezon közben, hogy annyira ritkán volt játékban, hogy nem tudott pont erre az egyre rákoncentrálni. Viszont azt is fontos megjegyezni, hogy a végén volt egy kulcsfontosságú pass deflection-je, amivel FG távon kívül tartotta a Steelers-t 2&21-nél, elég kevesen tudják azt a play-t megcsinálni. Nem nagyon csináltak rajta elkapást és volt pár szép open field tackle-je is, szerencsére nem azon az elejtett pick-en múlott... 😊
- DJ: no, aki kitalálta, hogy neki kell 40-50 yard-okat a fürgébb WR-ekkel rohangálni, azzal nagyon gyorsan el kell beszélgetni. Wallace challenge után elvett elkapásánál is neki kellett volna tartania a WR-t, meg a bekapott Cotchery TD-nél is. Én nagyon bírom DJ-t, szerintem egy klasszis játékos, de ez nem az ő szerepköre.
- Mays: nem szabad ennyire túlpörögni, mert abból mindig baj lesz, ahogy most is lett, többször is...
- Willis: két nagy hülyesége volt, az elcseszett OPI-os blokkolás meg a 15-ig jutó kickoff return, remélem észhez lehet téríteni, mert Decker kiesésével mind WR-ként, mind returner-ként nagy szükség lenne rá...

Jön a Pats, megint esélytelenül, ezúttal a Mile High-tól messze, de ismét úgy, hogy nekünk nincs vesztenivalónk... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357

több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Gratulálok!!! Szép volt!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Köszönjük a korrekt megnyílvánulást, azért a Steelers is tett róla hogy ez a meccs igazi klasszik legyen. Jó kis meccs volt az tuti. Lehet ma megnézem még egyszer. 😀beresrobi
It nem ellenségek, hanem nemes ellenfelek feszültek egymásnak. Két dolog miatt érzem megam rosszul ma. Az egyik, hogy kiestünk, ez a kisebb, a másik, hogy Kirby Wilson edző, aki kórházban fekszik. Azzal engedte el a srácokat, hogy győzzenek. Végül is a futók megtették a magukét, de győzelem nem jött össze, remélem nem ront az edző állapotán a hír. Sok sikert és Én nektek szurkolok a Pats ellen. Tebow nem a kedvencem, de a csapat akarása szimpatikus és remélem meghozza a sikert.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze, hogy a végét bealudtam vessek magamra nem olvastam közbe az eredménykövetőt ennyit tesz a kényelmes tévénézés 😛 De gratulálok nektek és így tovább bár a Pats-t fogalmam sincs hogyan fogjátok meg de elég ha Fox Tebow a csapat többi tagja meg legfőképp a Mindenható tudja 😊 . De ha nem fogjátok meg őket (egyrészt akkor is az Isten az Isten Dániel könyve 3 18) másrészt akkor is ez a meccs hosszú időre előre kijavít és megbocsáttat minden következő bénázást, amiből minél lehet kevesebb lesz. Soi sikert a továbbiakban most már nektek szurkolok így hogy mi a PO-ba sem jutottunk Daltonék meg most véreztek el.
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Nagyon jó meccs volt.
Az eredménykövetőt aki nem olvasta az pótolja.
"Szakmás" házi feladat. 😊

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Köszönjük a korrekt megnyílvánulást, azért a Steelers is tett róla hogy ez a meccs igazi klasszik legyen. Jó kis meccs volt az tuti. Lehet ma megnézem még egyszer. 😀
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Minden tisztelet a Broncos stábjáé. Olyan taktikával lepték meg a Steelerst amit nem tudtunk orvosolni, sokáig. Azután amikor ellenszerre találtunk volna pár jó futás és dőlt minden. Sajnos a kritikusok hangja kijött valóban elöregedtünk és ez most a 17. meccsen már meglátszott. A lényeg, hogy a visszavonulók helyett megtalálni az utánpótlást és a jövő szezonban azt hiszem a Heinzen találkozunk. Még egyszer kalap megemelve.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
jah, (bocs Höri 😀) ugye hogy mondtam hogy passzal lepjük meg a Steelerst?! 😀Negritis
Itt van a lényeg sztem. Nagyon bátran Fox a ravasz róka nekiment a futás mellett Tebow névjegyévé vált deep bombáknak. Óriási húzás volt. Amikor az első TD a második mély passzból jött én már hátradőlve röhögtem, hogy "zone blitz, mi?? elit pass defense, mi?" 😀 😀
Nálam ez volt az év taktikai húzása. Gratulálok aki kitalálta! És gratulálok a rájátszás legjobb meccséhez! Mert kiváló meccs is volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár


ennyi

több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Elképesztő hihetetlen fenomenális könnyfakasztó.... és még estig írhatnám milyen hatalmas meccs volt. Már az alapszakaszban jó volt Broncos drukkernek lenni, aztán 6 ínséges év után újra PO. Úgy álltam neki hogy ez a szezon szép volt jó volt köszönjük, nem baj hogy kiesünk. Aztán tessék. Úgy is indult az első negyed ahogy előre várta mindenki. Gondoltam is hülye vagyok én(?) ezért jöjjek 2-2,5 óra alvással dolgozni. Dehát nem illik otthagyni a kedvenc csapatom meccsét és lám...

- Tebow úgy játszott amiben csak titkon bíztam. Egyetemi bajnokságból kedvenc játékosom volt, de már én is kételkedtem(bocsánatot is kérek 😀) hogy tényleg tud NFL szinten passzolni. Erre 10 complete-ból 316 yard? Durva. És még több drop is volt. Eszméletlen ez a srác. Azt hiszem mostmár biztos nem draftolunk elsőszámú irányítót. 😀 Volt pár olyan dobása amit mindig hiányoltak. Tökéletes ív tökéletes spirál (a mozdulat kit érdekel ha a labda oda megy ahova kell) zéró dadogás. Vigyázott a labdára ahogy kell. Nem tudok mit írni róla mert nem találok rá szavakat.

- McG kicsit visszafogott volt és ráadásul labdát vesztett kritikus időben, de sebaj majd a Pats-et szétfutja.

- Bay-Bay nagyot nőtt a szememben kb ezt a szintet várnám tőle jövőre stabilan

- Willis no comment

- sporik no comment

- Deckert nagyon sajnálom hiányozni fog

- És végül a D... Ez kell gyerekek! Brady ellen is jönni jönni törni zúzni. Az a pár hiba belefért így utólag, majd legközelebb elkapja Champ. Dawkins kéne hétvégén, mert hátul vannak gondok de átlagban jó volt mindenki.

Komolyan hülyén hangzik de jobban örülök az első számú kiemelt Patsnek mint a Ravensnek. Az első meccsünk első negyedéből kell kiindulni, és rommá futni őket. Csak nem kell a sok fumble utána. 😀 aztán mikor fellépnek jöhet a ma látott passzjáték. Közben Elvisék párszor földbedöngölik Bradyt és meg is lehet a csoda. Előre nem vágytam sokra de evés közben jön meg...

Ja és még annyi hogy a 4,2-es szorzó jól jött bwinen. 😀 Elfogultan fogadtam de bejött!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tebow a győzelme miatt 250 ezer dollárral többet fog jövőre keresni. http://www.macsfootballblog.com/2012/01/with-win-tim-tebow-adds-250000-to-2012.html
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
jah, (bocs Höri 😀) ugye hogy mondtam hogy passzal lepjük meg a Steelerst?! 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Nem lehet megunni.
http://youtu.be/4-rnLF9fzV8 :cool:
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
először facepalmnak néztem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Mérkőzés után...


😀
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
AFC West power... 😀
xrace77
Itt a lényeg 😀 Féltem, hogy 3 North csapat lesz a divisional roundban, de ti is és a Texans is kitettetek magatokért. Még 1 meccs kell és én is Tebow believer leszek 😀 Grat!

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
nehéz mit mondani, nagy volt a csapat
az alapszakaszba már megmutattuk hogy a pats is sebezhető (nem csak mi mondjuk 😀 )
és ha nem csinálunk hibákat van esély
szembeszélbe hugyozni veszélyes de ha odafigyelsz akkor nincs baj 😀 kb ezt csináltuk a steelers ellen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Érik a Ravens-Broncos AFC döntő. 😛 😀Vrijbloed
Az még nagyon messze van, Belichick nem lesz annyira hülye, hogy így megnyissa a backfield-et a hosszú passzoknak. De mindegy, élmény volt a meccs, és innentől én is nektek szurkolok. 😊peterk2005
akkor mennek majd a futások 😉


több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit lehet mondani? Kibaszottul megérdemeltétek, gratula az óriási sikerhez 😊
Remélem, azért ellenünk elfogy a lendület 😊

több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Bár a vadlovak nem a szívünk csücskei (hasonlóan a steelzhez), ehhez csak gratulálni lehet, nagyon szimpatikusan toltátok+ megmentettétek a nyugat becsületét 😊


több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Irány Boston :cool:

+ Tebow a legrosszabb meccse után a legjobbat hozta. Innentől leszarom, h ki mit ír róla, igazi profi akinek az NFL-ben a helye. Pont.
+ Ayers szintén carrier game
+ Pass protection. Eddig nem is létezett, most megkergették ugyan TT-t párszor, de összvissz ennyire telt a hirhedt Steel passrushtól
+ Demaryius Thomas. Kimondta h nem tud route-ot futni? 😛
+ Mike McCoy és a Play Call. Szvsz ennél jobb nem lehetett volna. Egy 3és 17-es futást eltekintve hibátlan. Szidtátok itt múltkor, tessék ezért nem kell...
+ Royalt nem rég még nem akartam volna megtartani, hát lehet mégis meg kéne állapodni vele
+ Cartert is szidta valaki. Stabil és megbízható kezdő. Ellenben Moore már Bruton mögé szorult a DC-n...

- Be nem fújt fumble. Egészen szánalmas volt, főleg h a playt meg rögtön lefújták, kicsit mint annó Hochuli... Remélem ezzel vége a félévtizedes kompenzálásnak... Főleg h aztán TD lett belőle
- Matt Willis, kishíján elment a meccs az idióta szabálytalanságán, és volt dropja is. 1 meccs után ahogy Tebow-t se, őt se zavarom el, de most nem győzött meg, h Royal távozása esetén megfelelő WR3 lenne....
- Decker sérülése
- Bailey elejtett INT-je is costly volt, ennek ellenére úgy egész meccsen jók voltak a CB-k //Harris is 😛
és volt egy offside miatt visszafújt INT is...
- Megint akadt ki nem használt lehetőség. 55-ről Praterrel MileHighon miért nem próbáljuk meg. És a goal line offenseben is több van ennél.
- Vigyázzunk már arra a rohadt labdára, most MGH. Szerencsére belefért.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Uraim! Ez igen!
(Rég láttam ilyen fantasztikus meccset! Magával ragadott a Broncos, imádtam ezt az érzést!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)