Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Dawkins ma sem edzett.vassadi
Etetés.JC6
Broncos S Brian Dawkins (neck) has been ruled out of the game on Sunday vs. Steelers.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Egy régi


😛 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
suti mongyon le! 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekünk nincs mocskos-szájú 58as plajánk! Bunkley meg beleesett a Vanishbe?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462


😀
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Úúúú sacok ebből az anyagból én is kérek 😀
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Előre mondom nehogy vki komolyan vegye!
.... és a snap Tebow up middle!!!!!! a Broncos fal utat nyit középen és Tebow megindul a maradék távon.... és már csak 5 yard és Polamalu éktelen erővel belerobban Tebowba de de de már késő mert Tebow repül és akkor veszi csak észre, hogy gyünnek a másik S poziból is, mégpedig WARD! - a keze lecsúszik, de a fogával még kiharapja a kezéből a labdát. Vagy félórát videózzák, de megadják fámblinak - akkora már észlelik, hogy a kezéből is egy jókora darabot..........😀 😀 😀ThundersNFL
sutianap
WARDIBÁL Lecter 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Előre mondom nehogy vki komolyan vegye!
.... és a snap Tebow up middle!!!!!! a Broncos fal utat nyit középen és Tebow megindul a maradék távon.... és már csak 5 yard és Polamalu éktelen erővel belerobban Tebowba de de de már késő mert Tebow repül és akkor veszi csak észre, hogy gyünnek a másik S poziból is, mégpedig WARD! - a keze lecsúszik, de a fogával még kiharapja a kezéből a labdát. Vagy félórát videózzák, de megadják fámblinak - akkora már észlelik, hogy a kezéből is egy jókora darabot..........😀 😀 😀ThundersNFL


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
thunder hol írjam alá? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jó lenne 😀
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Előre mondom nehogy vki komolyan vegye!

Nem tom Broncos fanok annyira Steelers felé hajlik minden, hogy van 1 olyan érzésem, hogy 2 FG-vel megy a Steelers és 1:04 van hátra saját 20 yardosról indultuk...... és vmi csoda folytán 25 yardos passz Deckernek kilép óra áll 0:58.... majd saját 45-ről Tebow fut 11 yardot majd spike 0:38... Már a Steelers oldalán majd megint csoda passz 35 yard Demaryus Thomasnak és kilép oldalra.... óra áll 0:21 van még hátra és jön a snap a Pitts és a Broncos fanok önkívületben ordítanak.... és a snap Tebow up middle!!!!!! a Broncos fal utat nyit középen és Tebow megindul a maradék távon.... és már csak 5 yard és Polamalu éktelen erővel belerobban Tebowba de de de már késő mert Tebow repül és a labda sávja érinti a vonalat és csak utána esik le Tebow TD!!!! és Prater XP-je bemegy...... na ez csak egy Epic befejezés lehetne de valószínű nem így lesz de ha még is akkor nyugodtan vádoljatok meg boszorkánysággal 😀 😀 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
titkos fegyverünk van 😂
http://www.steelersdepot.com/2012/01/steelers-secret-weapon-dennis-tebow/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Dawkins-nak még zsibbadnak a kezén az ujjai, így esélytelen, hogy játsszon, de az egészsége fontosabb is. Inkább írassunk vele alá egy évet még és jövőre újra jussunk be a PO-ba, hogy játszhasson még... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
legyen igazad, de nemtom az tuti hogy nélküle bajban lehetünk védelemben is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dawkins ma sem edzett.vassadi
Etetés.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Dawkins ma sem edzett.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Broncos kicker Matt Prater has been named the AFC Special Teams Player of the Month for games played in December/January


több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
suti, te direkt írsz így? 😀JC6
hamár dislexiás az ember fija, legalább próbáljon úgytenni mintha direkt csinálná
igen szándékosan, velem fejlődik a nyelv 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
suti, te direkt írsz így? 😀JC6
Nem, csak véletlen üti el
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
suti, te direkt írsz így? 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyébként a Foxball lényege, h az is sikeres drive ahol puntolunk, csak ne adjuk el. És nekem azzal nincs is bajom, ha 3&long-ra futunk, hogy kedvezőbb helyzetből puntolhassunk, ellenben nagyon sok dologgal ami részét képzi a világ legkonzervatívabb felfogásának.

Hogy kevés a TD? Kevesebb a drive is, az is hozzá tartozik. Mindig mindent százalékosan kell nézni. Black_Adder
1. ögyébként nincs kevesebb driveotok, sima ugyanannyi cipelgetésre majd kétszerannyi TD-t pakolt le a Frizko
2. akkor a rókalabda-játék lénygében bukott dolog (senkise csinált tőletek több Ofámblit)
3. a nagy baj tényleg a passzok, de abba nem tudtok most lényegesen belenyúlni, inkább Géhivel kellene kivesézni, hogy fussa meg a TDit merkülönben megrövidül, centiről centire

tössön a TOXstats
http://www.steelersdepot.com/2012/01/2011-nfl-regular-season-tox-stats/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
nyílván nem lehet meglepni és eleve iróniával mondtam a dolgokat, csak akkor nem érezted ki eléggé a smileyk mellett
amúgy mindig azzal lehet meglepetést okozni, ha valami amit nem tudsz azt hirtelen jól csinálod, nyílván nem fog TT 300 yardot összehozni, de ha sikerülne akkor meglepetés lenne
viszont igen futni kell, és én is a 3rd down hatékonyságot és a redzone offenset hiányolom (nem is sokat érünk oda😕 )
viszont az h Big Ben sérült láttuk mire vezetett az SF ellen, ha tudunk abból pick6et összehozni akkor TT le tudja hozni a meccset int nélkül és lesz esélyünk
csak lássam hogy akarjuk(KC ellen nem annyira láttam) és nem görcsölünk rá (lásd Bills) , valamint a playcall se legyen folyamatos "#&@va any@đ" és akkor jó kis meccs lesz mindentől függetlenülNegritis
Kódra van, de playcallra is jó:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Black: valami azért van, amit Fox szeretne nagyon látni a futásoknál, márpedig az a TD, s lehet MCG nagy kámbekk, de valahun a kutyaelásásba mégse köllött Baltimore-ban - mán egypárszor előszedtem a yardfosásos-érvem, miszerint nagyon szép dolog, de szintén egy másik dolog mindennek a hatékonysága: 4TD MCG és összesen 11 futottTD - és éppen a TimLámCsakTéDétFut eszköztár fogyott el. Úgyhogy nemhiába szólt a 3endsort, hogy igenis meg kell csinálni egy powarunteam-nek és ugyanúgy a TD-ket is kellene hozni. Végülis nekem is volt valami meglátásom, hogyha nagyon nem robog el az ellen szekere, akkor futással ki lehet nyomni az időt, de ott is kellenek a pontok a végin.sutianap
Nem bántásként, de ha esetleg lefordítanád 'Fehérre' /*tudom Black_Adder vagyok nem White_Adder, de akkor is*/, lehet h könnyebben tudnék reagálni rá 😀

Egyébként a Foxball lényege, h az is sikeres drive ahol puntolunk, csak ne adjuk el. És nekem azzal nincs is bajom, ha 3&long-ra futunk, hogy kedvezőbb helyzetből puntolhassunk, ellenben nagyon sok dologgal ami részét képzi a világ legkonzervatívabb felfogásának.

Hogy kevés a TD? Kevesebb a drive is, az is hozzá tartozik. Mindig mindent százalékosan kell nézni. Lehet h úgy is alacsony, és persze mindenki jobban örülne ha több TD-t szereznénk, az öreg róka is, de ha azt vizsgáljuk hogy miben kéne javulni ennek eléréséért, nem a futásokban. Nem azért van kevés futott TD, mert rendre kihagyjuk a lehetőséget inside5-ről, hanem mert nem jutunk el inside5-re, és azért nem jutunk el inside5-re, mert amikor már nagyon elszégyellik magukat, h csak futunk, és passzolni próbálunk, azonnal összeomlik a zseb, Tebow menekül, nem tud passzolni sackelik, aztán összeszedünk egy büntetést és meghalt a drive.

Szar secondary ellen annyi üres WR-ünk van, hogy még Tebow is észrevesz belőlük egyet, és akkor passzol is 200 yardot, ami már nem rossz. Lásd Vikings, Pats. De jó védelem ellen, ahol a WR-ek gondban vannak az elszakadással, a fal a passzprotectionnel, Tebow a döntéshozatallal, ott valamit kell. Vagy fejlődni, vagy módosítani.

aztán majd ha Tebow konstans jól / elfogadhatóan passzol akár nyomás alatt, akkor rá lehet térni arra, hogy legyen a 200 futott yardból 250.

Az a baj, h 4 men rusht se bír el újabban a falunk, ha + embert állítunk a protectionre, annyival kevesebb célpontunk van, a védelemből pedig csak 4 embert köt le a passrush, a többi emberezik vagy zónázik, de akárhogy is, nincs megjátszható ember. Illetve vannak pillanatok, amikor épp meg lehetne játszani, de TT védelem olvasási és döntéshozatali hibái miatt nem történik meg, vagy ha mégis a WR droppolja.

Ezt offseasonben lehet helyre tenni, hogy jelenleg mit lehet kitalálni? Egy biztos, nem Brady Quinnt és nem Ortont, velük a futás is meghalna.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
nyílván nem lehet meglepni és eleve iróniával mondtam a dolgokat, csak akkor nem érezted ki eléggé a smileyk mellett
amúgy mindig azzal lehet meglepetést okozni, ha valami amit nem tudsz azt hirtelen jól csinálod, nyílván nem fog TT 300 yardot összehozni, de ha sikerülne akkor meglepetés lenne
viszont igen futni kell, és én is a 3rd down hatékonyságot és a redzone offenset hiányolom (nem is sokat érünk oda😕 )
viszont az h Big Ben sérült láttuk mire vezetett az SF ellen, ha tudunk abból pick6et összehozni akkor TT le tudja hozni a meccset int nélkül és lesz esélyünk
csak lássam hogy akarjuk(KC ellen nem annyira láttam) és nem görcsölünk rá (lásd Bills) , valamint a playcall se legyen folyamatos "#&@va any@đ" és akkor jó kis meccs lesz mindentől függetlenül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@polamalu
mivel lehet meglepni a legjobb passz védelmet? 😀 azzal hogy passzolsz 😉 amúgy remélem ésszel fogunk játszani és ha ki is kapunk látni fogom a csapatom hogy mindent megtettNegritis
Ebben azért nem volnék annyira biztos.Bazzani
ha nem passzolsz azzal miért leped meg? elvégre senki nem passzol sokat ellenük mer "félnek" nyílván ezért is jó a védelmük
- az hogy meglepünk valakit és be is jön nem ugyanaz 😀 - viszont ugye azt nem mondtam hogyan, sajna amivel talán több esély lenne azok ugye az oldal passzok 4-5 yardért és ezt variálva futással óra pörgetéssel lehetne esély, sajnos se az elkapók, se az irányító nem alkalmas erre jelenlegNegritis
Inkább maradjunk annál,hogy nagyon nem lehet itt már meglepni egymást.
Persze vannak a wildcat féle dolgok,de ez a ritkább.
Nem hinném,hogy a Lions azzal lepi majd meg a Saintset,hogy futunk.
Legfőképp azért mert nem tudunk.
Előttem van a kép,amikor a Steelers defense meglepődve áll,hogy "Uramisten,ezek passzolnak ellenünk!". 😉