Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
khm : Negri!!! 😀 nem vagyok cukorból szal ha becézni akarsz légyszi kérdezz előtte mit szabad 😛

amúgy nem figyeltem 😀 oda a fogadásra 😛

viszont ha vki csinálna nekem is egy siget megköszönném 😉
mondjuk akik miatt anno elkezdtem szurkolni a broncosnak már nincsenek itt 😕 : Cutler, Marshall, Elam , Lynch
de azért Doom-Prater-Tebow-Von újabb vonulat amit remélem megtartunk 😀

egyébként én se flame war miatt mondtam, és tényleg nagy napunk volt, viszont ha nincs akkor esélyünk sincs
viszont ez ugye a PO is itt tényleg bármi megesik 😀

jah és még 1 favicc 😀 : I want Champ to be champ! 😀Negritis
siget kérhetsz a sig kérő topicban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
muhahaha
http://www.pixter.hu/video?id=32309
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
khm : Negri!!! 😀 nem vagyok cukorból szal ha becézni akarsz légyszi kérdezz előtte mit szabad 😛

amúgy nem figyeltem 😀 oda a fogadásra 😛

viszont ha vki csinálna nekem is egy siget megköszönném 😉
mondjuk akik miatt anno elkezdtem szurkolni a broncosnak már nincsenek itt 😕 : Cutler, Marshall, Elam , Lynch
de azért Doom-Prater-Tebow-Von újabb vonulat amit remélem megtartunk 😀

egyébként én se flame war miatt mondtam, és tényleg nagy napunk volt, viszont ha nincs akkor esélyünk sincs
viszont ez ugye a PO is itt tényleg bármi megesik 😀

jah és még 1 favicc 😀 : I want Champ to be champ! 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mivan Soldi megtértél? 😀

amúgy azért azt is tegyük hozzá hogy tényleg megleptük a Steelerst, mert nem számítottak rá hogy TT konzisztensen megdobja a dolgokat (ha azt nézzük megint menyni drop is volt mellé már monster stat) viszont Tomlin nyilatkozata meglepő és szimpatikus voltNegritis
Nem fogok belemenni, mert akkor megint flame-war lesz, de egyáltalán nem tértem meg és semmi meglepetés nem volt a játékotokban.

Az egyedüli probléma, hogy Ike 10 meccsen engedett 210 yardot, vasárnap pedig ezt megtette egyetlen meccsen. Eddig is egy egyezett az idényben, eddig megoldotta sokkal jobb WR-ek ellen is, vasárnap nem. De kiben bízzál, ha nem a 2011-es szezon legjobb Steelers-védőjében? Pech, szar napja volt és ez kiesést eredményezett.

Viszont félreértés ne essék, megérdemeltétek a győzelmet, mert jobbak voltatok vasárnap!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Negro: fogadtam Soldival 😛 eddig a fórumon fogadásaim száma 4, győzelmeim száma 4 😀

szaba: ne sértegess 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
JC: na hogy tetszik az új sigem? 😊Soldados
Nem vok JC, de Dawkins kivehető onnan. 😛
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
mivan Soldi megtértél? 😀

amúgy azért azt is tegyük hozzá hogy tényleg megleptük a Steelerst, mert nem számítottak rá hogy TT konzisztensen megdobja a dolgokat (ha azt nézzük megint menyni drop is volt mellé már monster stat) viszont Tomlin nyilatkozata meglepő és szimpatikus volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JC: na hogy tetszik az új sigem? 😊Soldados
annyira, hogy ellopom 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JC: na hogy tetszik az új sigem? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jah.
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Flacco 224yrd, T.Jackson 159yrd, Collins 93yrd, Schaub 168yrd, Hasselbeck 262yrd, Gabbert 109yrd, Kolb 272yrd, BRADY 190YRD!!!, Flacco 300yrd, Dalton 170yrd, Palko 167yrd, Dalton 135yrd, McCoy 209yrd, A.Smith 187yrd, Clemens 91yrd, S.Wallace 177yrd...

Tim Tebow: 316/50/3TD.JC6
ez milyen felsorolás?davemayer
Gondolom az irányítók Steelers elleni statisztikáizolika26
Igen.
JC6 "Az alapszakaszban egyik csapat irányítója sem tudott ilyen teljesítményt nyújtani a Pittsburgh Steelers ellen."

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Flacco 224yrd, T.Jackson 159yrd, Collins 93yrd, Schaub 168yrd, Hasselbeck 262yrd, Gabbert 109yrd, Kolb 272yrd, BRADY 190YRD!!!, Flacco 300yrd, Dalton 170yrd, Palko 167yrd, Dalton 135yrd, McCoy 209yrd, A.Smith 187yrd, Clemens 91yrd, S.Wallace 177yrd...

Tim Tebow: 316/50/3TD.JC6
ez milyen felsorolás?davemayer
Gondolom az irányítók Steelers elleni statisztikái


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Flacco 224yrd, T.Jackson 159yrd, Collins 93yrd, Schaub 168yrd, Hasselbeck 262yrd, Gabbert 109yrd, Kolb 272yrd, BRADY 190YRD!!!, Flacco 300yrd, Dalton 170yrd, Palko 167yrd, Dalton 135yrd, McCoy 209yrd, A.Smith 187yrd, Clemens 91yrd, S.Wallace 177yrd...

Tim Tebow: 316/50/3TD.JC6
ez milyen felsorolás?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Flacco 224yrd, T.Jackson 159yrd, Collins 93yrd, Schaub 168yrd, Hasselbeck 262yrd, Gabbert 109yrd, Kolb 272yrd, BRADY 190YRD!!!, Flacco 300yrd, Dalton 170yrd, Palko 167yrd, Dalton 135yrd, McCoy 209yrd, A.Smith 187yrd, Clemens 91yrd, S.Wallace 177yrd...

Tim Tebow: 316/50/3TD.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
According to Stats Inc., OLB Von Miller is the only rookie and one of just seven NFL players to have more than 55 tackles and zero missed tackles this season. Broncos RapidReportsBlack_Adder
Lehet tudni meddig lesz még gipszben az alkarja?
Remélem SB-re lekerül. 😛sirarcheer
Törtött nagyujj, egy esetről tudok környezetemben, akkor 3 hónapig volt gipszben, aztán utána még 2-re visszatették. Persze profi sportolók más elbánást és jobb kezelést kapnak, de én nem számolok úgy h ebben a szezonban lekerülne... Ha esetleg SB-t játszanánk, akkor egy nagyon kis esélyt látok rá...

Pedig nagyon kéne ő egészségesen...

szerk.: na amit StormST ír, az viszont jobb hír.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
According to Stats Inc., OLB Von Miller is the only rookie and one of just seven NFL players to have more than 55 tackles and zero missed tackles this season. Broncos RapidReportsBlack_Adder
Lehet tudni meddig lesz még gipszben az alkarja?
Remélem SB-re lekerül. 😛sirarcheer
Elvileg a Pro Bowl hetében veszik le a gipszet, így emlékszem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
According to Stats Inc., OLB Von Miller is the only rookie and one of just seven NFL players to have more than 55 tackles and zero missed tackles this season. Broncos RapidReportsBlack_Adder
Lehet tudni meddig lesz még gipszben az alkarja?
Remélem SB-re lekerül. 😛

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
According to Stats Inc., OLB Von Miller is the only rookie and one of just seven NFL players to have more than 55 tackles and zero missed tackles this season. Broncos RapidReports

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Dennis Allen-t a Rams fogja interview-ztatni.

Basszus kopjanak már le, amíg versenyben vagyunk. Hihetetlen, nem az a szokás, h amíg egy csapat számára nem ért véget a szezon, addig az edzői stábot nem hívogatják mindenféle interviewra, h hagy tudjanak készülni a soron következő ellenfélre? Kurva élet már komolyan mondom.
Másrészt Dennis Allenről egyébként le lehet szállni tényleg offseasonben is. több mint 5 év óta az első érelmes DC-nk, ne vigyék már el rögtön, hagy legyen már ő az első aki végre 2 évet is tud maradni nálunk a pozícióban.Black_Adder
Milyen pozícióba hívják? Ha nem HC-nak, akkor mi a fenének menne el a Rams-be? 😛

Szerk.: látom HC-nak kéne, remélem nem csábító neki annyira, hogy elhagyjon minket, mert akkor mi is állhatunk neki keresgélni... 😕

Azzal meg, amit írtál, hogy békén hagyhatnák az embereinket, 100%-al egyetértek, én már McCoy-nál is leírtam, hogy nem tetszik az eljárás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Dennis Allen-t a Rams fogja interview-ztatni.

Basszus kopjanak már le, amíg versenyben vagyunk. Hihetetlen, nem az a szokás, h amíg egy csapat számára nem ért véget a szezon, addig az edzői stábot nem hívogatják mindenféle interviewra, h hagy tudjanak készülni a soron következő ellenfélre? Kurva élet már komolyan mondom.
Másrészt Dennis Allenről egyébként le lehet szállni tényleg offseasonben is. több mint 5 év óta az első érelmes DC-nk, ne vigyék már el rögtön, hagy legyen már ő az első aki végre 2 évet is tud maradni nálunk a pozícióban.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tebow rekordot döntött tegnap twitteren is: Tweets mentioning Tim Tebow were coming in at a rate of 9420 per second, which shattered the previous record for tweets per second in a sporting event. The old record of 7196 tweets per second occurred during the women’s World Cup final.
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Látom megy itt a szakmázásHurka
Jaj! Klasszikusokat csak pontosan! 😀 Szakmázgatás. (Ha csak felidézem az éjszakai beírásokat, már felröhögök!)tomi-tomi
Már sajnálom, hogy nem eredménykövetőztem este 😀Hurka
Nem akarom elhinni, hogy nem fake account, de akárhogy is a meccshez illő közvetítés volt, a fél fórum sírva röhögött 😂


több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Látom megy itt a szakmázásHurka
Jaj! Klasszikusokat csak pontosan! 😀 Szakmázgatás. (Ha csak felidézem az éjszakai beírásokat, már felröhögök!)tomi-tomi
Már sajnálom, hogy nem eredménykövetőztem este 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"Ike Taylor gave up 211 yards in first 10 games of this season. Gave up 204 last night."

DT! 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Látom megy itt a szakmázásHurka
Jaj! Klasszikusokat csak pontosan! 😀 Szakmázgatás. (Ha csak felidézem az éjszakai beírásokat, már felröhögök!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)