Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Baz'meg, Ennél, igaz csak 1 évvel később, de jobb kompenzációs picket kaptunk volna, ha ingyen távozik a szezon végén.Black_Adder
Ki a fene tudja, hogy kaptunk volna-e compensatory pick-et? Ha aktivizáljuk magunkat a FA piacon és esetleg behúzunk valami nagyobb nevet, akkor nem kapunk semmilyen pick-et...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Baz'meg, Ennél, igaz csak 1 évvel később, de jobb kompenzációs picket kaptunk volna, ha ingyen távozik a szezon végén.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Közben kiderült, hogy McBean-t letartóztatták "stalking"-ért, de még semmi pontosabbat nem lehet tudni, az edzésen ott van...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
akike Denver Broncos North Carolina Tar Heels 811 — Move the Chains
Mondjuk az a 30 elkapás simán meglehet neki, mert a Rams is elég WR-szűkében van és a Bradford-JMD páros szeret dobálózni...

Elway most azt írta twitter-en, hogy "ennyire még nem volt egészséges a WR-csoport ebben a szezonban", meg hogy nagyon lelkes miattuk...StormST
Láttam én is... 😐 Kérdés? meddig egészséges. "Mert ugye senki nem az a sérülékeny fajta." :mad:




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk az a 30 elkapás simán meglehet neki, mert a Rams is elég WR-szűkében van és a Bradford-JMD páros szeret dobálózni...

Elway most azt írta twitter-en, hogy "ennyire még nem volt egészséges a WR-csoport ebben a szezonban", meg hogy nagyon lelkes miattuk...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
akike Denver Broncos North Carolina Tar Heels 811 — Move the Chains
kurva élet. na ez aztán nagyon megérte, 6. körben majd húzunk valakit aki a PS-be kerül, aztán meg megy pultosnak...
FrontOffice mindenestül takaroggy

megérdemelnénk h rögtön lesérüljön Decker, Wilis és Bay-bay is. Utolsó úgy is elkerülhetetlen.

szerzon végén még Tebowt is külgyük el a picsába, nehogy 1 játékos is maradjon, aki nézőket csalogatna a pályára, aki miatt lenne értelme nézni, ahogy hétről-hétre mindig kikapunk, aki értelmet adna a reménytelen szezonjainknak...

Nevetséges, szánalmas, siralmas
Szívás Denver fannak lenni...Black_Adder
Elég gyenge kifejezés, hogy szívás...

szerk: Ja egyébként 30 elkapást kell hozni Lloydnak még ebben a szezonban, hogy 5. kör legyen...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
kurva élet. na ez aztán nagyon megérte, 6. körben majd húzunk valakit aki a PS-be kerül, aztán meg megy pultosnak...
FrontOffice mindenestül takaroggy

megérdemelnénk h rögtön lesérüljön Decker, Wilis és Bay-bay is. Utolsó úgy is elkerülhetetlen.

szerzon végén még Tebowt is külgyük el a picsába, nehogy 1 játékos is maradjon, aki nézőket csalogatna a pályára, aki miatt lenne értelme nézni, ahogy hétről-hétre mindig kikapunk, aki értelmet adna a reménytelen szezonjainknak...

Nevetséges, szánalmas, siralmas
Szívás Denver fannak lenni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
A pék büdös faszát!!!!!!!!!!!!

6. kör, ami felmehet 5. körre, ha van elég elkapása.........

Nevetséges, ezek után megint mélyről jön fel nálam a FO, meg Lloyd is.......StormST
Ez 6.körös pick, ami jó esetben lehet 5. finoman szólva is karcsú egy kicsit, bár ha adtuk volna +ba Ortont is, akkor nem. 😛
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként arról szóltak a hírek, hogy a Rams csak olyan kondíciókkal adott volna magasabb pick-et, hogyha Lloyd esetleges tavaszi távozása esetén egy kicsit alacsonyabb pick-et kaptak volna vissza........

Közben elkezdődött az edzés, Bay-Bay, Royal, Champ és Julius Thomas is edz, Dawkins nem...

Állítólag Bay-Bay a Dolphins ellen már játszani is fog, úgy tűnik, hogy nagyon bíznak benne, hogy megfelelő állapotban van, hogy segíthessen a csapaton. Legyen igazuk.....

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
akike Denver Broncos North Carolina Tar Heels 811 — Move the Chains
A faszért reménykedtem legalább egy 3. körben!!! A kisköcsög JMD meg röhög a markában.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Az ok, hogy Lloyd nagyon el akart menni, de hogy 2 jó WR-t szórjunk el üveggolyókért 3 hónap alatt, az egy vicc...

Most maradt Decker, az állandóan sérült Bay-Bay, a szintén távozni akaró Royal és Willis. Jó sor, kicsit olyan érzésem van, hogy ha Orton megtorpedózta magát, akkor a FO meg megtorpedózza Tebow-t...

De most komolyan, egy 6. kör többet ér, mint az, amit Lloyd 11 meccsen hozzá tudott volna tenni? Nálam nagyon nem.............

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
A pék büdös faszát!!!!!!!!!!!!

6. kör, ami felmehet 5. körre, ha van elég elkapása.........

Nevetséges, ezek után megint mélyről jön fel nálam a FO, meg Lloyd is.......

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ment Lloyd
jött McDaniels
😐


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag még nincs meg a trade és egy belső ember szerint még "sok az akadály"...

Ha ennyire megy az egyezkedés, akkor kétlem, hogy csak egy sima pick-ről van szó...

Szerk.: közben az NFL.com szerint meg hivatalos a trade... 😛

Viszont érdekes, hogy se a DP, se Schefter twitter-én nincs semmi...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Valószínűleg én vagyok a hülye, de ennek mi a fasz értelme van?
Rams szemszögből sem értem... Az oké, hogy idén hoztak n+1 elkapót oda, de mondjuk kellene egy cserefutó SJ mögé, meg valami secondary is.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az lesz érdekes, hogy

a, kap-e új szerződést
b, ha nem akkor marad-e ott
c, ha nem marad, akkor 2013-ban milyen kompenzációs picket kap érte a Rams.

mert ha ugyanolyan kört kap, mint amit most ad, akkor nekik sokkal jobban megérte, mint nektek.

több mint 14 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
La Canfora szerint Lloyd a Ramshez került. Lloyd-JMD reunion. 😀
Részletek később.xrace77
A Wikipedia szerint is, és akkor az úgy is van 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
La Canfora szerint Lloyd a Ramshez került. Lloyd-JMD reunion. 😀
Részletek később.
több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
DP szerint a csapat még ma nyélbe akarja ütni a Lloyd tradet. 49ers a legkomolyabb jelentkező, de a képben van a Pats és a Rams is.
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Black_Adder elemzése féltávnál:
http://denversports.blog.hu/2011/10/17/denver_broncos_who_gives_us_the_best_chance_to_win

Felhívás a magyar NFL-szurkolók rákellenes gyűjtőakciójára:
http://denversports.blog.hu/2011/10/16/oktober_honap_a_mellrak_ellen


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
besztcsensz is tradeblockonBlack_Adder
Nincs trade block-on. Még nyáron egyszer kérte, hogy cseréljék el, de most szó se volt róla. Holnap elvileg tart is egy sajtótájékoztatót, hogy ő nem akar menni sehová. Mondjuk egy újszülött gyerekkel meg is értem, ha nem akarjuk elcserélni, akkor ő magától biztos nem akar elmenni, nyáron is kap majd szerződést, addig meg jól elvan valszeg... 😛StormST
Associated Press mondta, de azóta Lombardi twitteren cáfolta:
"In fact, Orton pretty irritated about trade rumors. Again, he has NOT demanded a trade. He says the AP story is wrong."
Sorry

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
besztcsensz is tradeblockonBlack_Adder
Nincs trade block-on. Még nyáron egyszer kérte, hogy cseréljék el, de most szó se volt róla. Holnap elvileg tart is egy sajtótájékoztatót, hogy ő nem akar menni sehová. Mondjuk egy újszülött gyerekkel meg is értem, ha nem akarjuk elcserélni, akkor ő magától biztos nem akar elmenni, nyáron is kap majd szerződést, addig meg jól elvan valszeg... 😛

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
besztcsensz is tradeblockon

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Schefter szerint Lloyd után Eddie Royal is azt kérte a front officetól hogy cseréljék el. Úgy látszik, a WRek nagyon örülnek az új kezdő QBnek Coloradóban....iktriad
Ő is a szerződése utolsó évében van, mint Lloyd. Denver Post szerint a két WR ügynökei már Tebow döntés előtt kérték a tradet. http://www.denverpost.com/broncos/ci_19126114xrace77
majd elviszi az Eagles.
aztán kiwaivelik Coopert

több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Schefter szerint Lloyd után Eddie Royal is azt kérte a front officetól hogy cseréljék el. Úgy látszik, a WRek nagyon örülnek az új kezdő QBnek Coloradóban....iktriad
Ő is a szerződése utolsó évében van, mint Lloyd. Denver Post szerint a két WR ügynökei már Tebow döntés előtt kérték a tradet. http://www.denverpost.com/broncos/ci_19126114