Denver Broncos

49 feliratkozó

1 hónapja
Zalán Denver Broncos 4 941 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Minden hiányposztra hoztunk első fordulóban akár kezdőt, TE-et egyből kettőt is. Készen vagyunk. Nincs gyenge pont, részünkről kezdődhet a liga. 😊
A legjobb, hogy ezektől az emberkéktől semmit nem várok az ég adta világon, csak pozitív meglepetésben lehet részem.

"I love this sport. I hate this sport."
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 648 — The Mathematician
nah az A+++ draft meg volt, csak 1 olyan játékost húztunk akiről nincs epsn profil

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Zalán Denver Broncos 4 941 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Látom miénk lesz a dupla Mr. Irrelevant. Egy Purdy kaliberű csávó jöhetne..

"I love this sport. I hate this sport."
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 648 — The Mathematician
 sports.yahoo.com/articles/patriots-draft-profile-justin-joly-233600997.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 648 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Zalán Denver Broncos 4 941 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Tessék. És ott van a Joker TE pick is… 😋

"I love this sport. I hate this sport."
1 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
RB es projekt OT eddig jött, nevezetesen Jonah Coleman es Kage Casey.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
1 hónapja
StormST Denver Broncos 12 983 — SB 50 Champion @ Grund
RB lett is, nem egy égimeszelő...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Az eredeti 2/62-es pickünket megelőző 8 választásból 4 TE ment ki. Fogalmam sincs rajta voltak-e a radarunkon, sematikusan illettek volna-e SP rendszerébe, és hogy mire viszik majd a profik között, de nem néz ki szerencsésnek.
Persze gondolom Onyedim-et húztuk volna 1/1-re is a nyilagkozatok alapján. Rotációban és ST-ben valszeg lát majd pályát, mostanában a játékosok egyéni fejlődése kifejezett pozitívum a csapat kapcsán, főleg a védelemben, szóval nincs a lehetőségek birodalmán kívül, hogy pár éven belül kezdő legyen. De addig még sok víznek le kell folynia, a defenisve front JFM nélkül is mély, nem hiszem hogy idén fog különbséget jelenteni vereség és győzelem között...

Mivel a 3. körben is mentek a középszarnak árazott TE-ek bőven, eltekintek attól, hogy mindenképp jöjjön ide erősítés a drafton.

LB depth
OL projekt a hamarosan kiöregedők biztosítására/pótlására
RB aki azért van még bent, mert nem blokkol ól nem kap el jól, de amúgy futni tudna
DB depth

3.nap számomra nincs olyan hogy BPA, mindenki csúszik valami miatt. Olyat nem akarok, aki azért csúszott mert
- sérült
- bipoláris
- öreg
A sérültek mindig kidobott pickek, az egyetlen előnye az unortodox holtszezonnak, hogy az öltöző egyben maradt, nem kéne bomlasztani egy fasszal és amúgy a kezdő mindenhol elfogadható, egy túlkoros játékos előbb öregszik ki minthogy lehetőséget kapna

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
1 hónapja
Zalán Denver Broncos 4 941 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én DT-vel nagyon erősen számoltam, és jogos is a poszt mélyítése. Bár mostanában az országban bekövetkezett fordulattal foglalkoztam, tőke hiányában a draftról szinte semmit nem készültem. Nem tudom ki ez az emberke, de szerettem volna második körben, nagyobb tehetségként tartott valakit. Ezek szerint nem volt ott értéken játékos nálunk. Furcsa egy holtidény, amikor mind az FA-ról mind a draftról lemondunk. Jómunkásemberek jönnek ma, meglátjuk lesz e bennük olyan, aki kibontakozik. Tulajdonképpen a tavalyi csapattal megyünk idén is.

"I love this sport. I hate this sport."
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 398 — Kinek mit intézett a kormánya
Amikor írtam mockot nézegettem, végül a DTt találtam egyedül logikusnak drafra, pickek hiányában a lecsere pedig mindig A++

Poloska vagyok.
1 hónapja
Zalán Denver Broncos 4 941 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A+
Zárójel
Allen was 3rd round, 65th overall
JFM was 4th round, 135th
Malcolm Roach, UDFA
DJ Jones - 6th round, 198th

"I love this sport. I hate this sport."
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 648 — The Mathematician
nemtom igaz-e, de vicces


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Általános Doktor Denver Broncos 2 167 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
bengals védelemből igazolni olyan mint a chargers/texans OLből vagy a Frisco orvosi stábjából

nyilván kérdés mennyi az annyi de a depth sose rosszq
Negritis, a vajda
Locke pótlás, ST ász, S depth

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 648 — The Mathematician
bengals védelemből igazolni olyan mint a chargers/texans OLből vagy a Frisco orvosi stábjából

nyilván kérdés mennyi az annyi de a depth sose rosszq

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Ha egy üzlet egyszer beindul.

The Broncos have now officially agreed to sign former Bengal S Tycen Anderson, (1st @RapSheet).

Safety depth and excellent special teams player.

Played in every game the past two years.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
Különben mindegy mennyire sajnáljuk Mims-t,nem rajtunk múlik mi lesz vele.Ha SP játszatni akarja,akkor fogja is.De tavaly Franklin meg Bryant valahogy több időt kapott tőle,szal annak van valami mondanivalója....
De ha tavaly Franklin-nel meg Bryant-el akadoztunk - és Mims csak akkor játszott ha emez kettő kidőlt - akkor mennyi a valószínűsége,hogy idén felépült Franklin,Bryant egységgel kilométerekkel jobbak leszünk?
Szerintem semmi,az offense-be kellett egy komoly vérfrissítés,és nem azt várni hogy Franklin meg Bryant fog-e egyáltalán fejlődni.

Remélem nem engedjük el Mims-t,mert innen ezer kilométerekről nézve szerintem jó játékos,a többit nem kell hogy értsük...
2 hónapja
Vonster Denver Broncos 1 209
A Mims-Bo kémia működik. Mins Bo összes távoli és extrém labdájàt elkapta az elmúlt két évben. A highlight videók legimpozánsabb játékait Mims hozza. Teljes érthetetlenség, hogy ez az ember miért visszahordóként rohangászik a pályán a harmadik évében. Mi neveltük, mi draftoltuk az értékén. Tökmindegy mennyi idős Velét is elherdáltuk. Felkészül Mims. Boldog boldogtalan itt maradhatott a csapatból. Mims nem. Kurvára érdekelne mit tett ez az emberke, hogy ez a sorsa…
Zalán
Egyelőre még azért itt van + Waddle nem csak egy gyorsan futó WR, sokkal komplettebben lehet használni mint Mimst.
Általános Doktor
A gyors futást sosem értem. Ezek itt mind atléták. A sebességkülönbség nüansznyi. Én úgy láttam, Mims pl. A Bills ellen mindkét kulcselkapásban gyorsan futott és ott volt a távoli vidékén, ahol lennie kellett. Még a kameraman sem tudta meggátolni. Szóval engem tényleg érdekel, és fejtsd ki kérlek, mi az a Waddle komplexitást és főleg abban a fénytörésben amit Mims nem tud, olcsóbban és fiatalabbam ár/érték arányban. ?? Mellesleg az ilyen az ilyen örök nyárból a télbe érkezett sztárok ritkán tudnak fagyos csapatokban igazán kibontakozni. Engram esete is erősíti a tételt. Ez is óvatosságra int.
Zalán
Waddle konkrétan mindenben jobb mint Mims, ha tisztán WR képességeket nézünk. Jobb route runner, veszélyesebb labdával a kezében, nem néztem utána, de megkockáztatom, hogy YAC-ban ligaelit, ami ide nagyon kell, mert ebben fixen az utolsók között lehettünk (érzésre legalábbis biztos). Top 3 deep threat volt tavaly (egyedül JSN előzte meg), persze azt nem tudjuk, hogy Mims milyen lenne ugyanannyi lehetőséggel, de ha akkora király lenne akkor edzésen azért észrevették volna valószínűleg. Tipikusan az a játékos akit 3rd downoknál stabilan lehet célozni, mert üres lesz. Igazából Waddle az, amit reméltünk, hogy Jeudy egyszer lesz. És ezeket a számokat, egy ligaalja csapatban hozta, ha beilleszted egy jó rendszerbe, ahol figyelni kell az ellenfélnek másra is, akkor határ a csillagos ég.
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Mims-et eddig se nagyon használtuk, szóval ebből a szempontból semmi jelentősége ennek a cserenek. En sem értem mi az oka, mert Franklin-hez viszonyítva sokkal jobban néz ki az offense, amikor Mims van bevonva jobban, de feltételezem van valami oka, es nem hiszem h az, h Payton nem kedveli. Annál ő sokkal profibb.

Egy hajszálra voltunk tavaly az SB-tol úgy, h az offense azért igencsak döcögős volt. Ha a stáb úgy érezte, h ezen Waddle tud javitani akkor ez az 1. kor vége plusz 3. kor bőven megért ennyit (plusz úgy felcsereltunk a 4. körben emellett), Mims ide vagy oda.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
Zalán Denver Broncos 4 941 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A Mims-Bo kémia működik. Mins Bo összes távoli és extrém labdájàt elkapta az elmúlt két évben. A highlight videók legimpozánsabb játékait Mims hozza. Teljes érthetetlenség, hogy ez az ember miért visszahordóként rohangászik a pályán a harmadik évében. Mi neveltük, mi draftoltuk az értékén. Tökmindegy mennyi idős Velét is elherdáltuk. Felkészül Mims. Boldog boldogtalan itt maradhatott a csapatból. Mims nem. Kurvára érdekelne mit tett ez az emberke, hogy ez a sorsa…
Zalán
Egyelőre még azért itt van + Waddle nem csak egy gyorsan futó WR, sokkal komplettebben lehet használni mint Mimst.
Általános Doktor
A gyors futást sosem értem. Ezek itt mind atléták. A sebességkülönbség nüansznyi. Én úgy láttam, Mims pl. A Bills ellen mindkét kulcselkapásban gyorsan futott és ott volt a távoli vidékén, ahol lennie kellett. Még a kameraman sem tudta meggátolni. Szóval engem tényleg érdekel, és fejtsd ki kérlek, mi az a Waddle komplexitást és főleg abban a fénytörésben amit Mims nem tud, olcsóbban és fiatalabbam ár/érték arányban. ?? Mellesleg az ilyen az ilyen örök nyárból a télbe érkezett sztárok ritkán tudnak fagyos csapatokban igazán kibontakozni. Engram esete is erősíti a tételt. Ez is óvatosságra int.

"I love this sport. I hate this sport."
2 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 706 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Mims-Bo kémia működik. Mins Bo összes távoli és extrém labdájàt elkapta az elmúlt két évben. A highlight videók legimpozánsabb játékait Mims hozza. Teljes érthetetlenség, hogy ez az ember miért visszahordóként rohangászik a pályán a harmadik évében. Mi neveltük, mi draftoltuk az értékén. Tökmindegy mennyi idős Velét is elherdáltuk. Felkészül Mims. Boldog boldogtalan itt maradhatott a csapatból. Mims nem. Kurvára érdekelne mit tett ez az emberke, hogy ez a sorsa…
Zalán
Mindig az a legjobb játékos aki éppen kimarad. SP szerintem van annyira jó edző, hogy nem ego és szimpátia alapján állítja össze a gameplant és a csapatot.

2 hónapja
Általános Doktor Denver Broncos 2 167 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A Mims-Bo kémia működik. Mins Bo összes távoli és extrém labdájàt elkapta az elmúlt két évben. A highlight videók legimpozánsabb játékait Mims hozza. Teljes érthetetlenség, hogy ez az ember miért visszahordóként rohangászik a pályán a harmadik évében. Mi neveltük, mi draftoltuk az értékén. Tökmindegy mennyi idős Velét is elherdáltuk. Felkészül Mims. Boldog boldogtalan itt maradhatott a csapatból. Mims nem. Kurvára érdekelne mit tett ez az emberke, hogy ez a sorsa…
Zalán
Egyelőre még azért itt van + Waddle nem csak egy gyorsan futó WR, sokkal komplettebben lehet használni mint Mimst.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
2 hónapja
Zalán Denver Broncos 4 941 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A Mims-Bo kémia működik. Mins Bo összes távoli és extrém labdájàt elkapta az elmúlt két évben. A highlight videók legimpozánsabb játékait Mims hozza. Teljes érthetetlenség, hogy ez az ember miért visszahordóként rohangászik a pályán a harmadik évében. Mi neveltük, mi draftoltuk az értékén. Tökmindegy mennyi idős Velét is elherdáltuk. Felkészül Mims. Boldog boldogtalan itt maradhatott a csapatból. Mims nem. Kurvára érdekelne mit tett ez az emberke, hogy ez a sorsa…

"I love this sport. I hate this sport."
2 hónapja
Általános Doktor Denver Broncos 2 167 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mims talán a top1 kedvencem a mostani rosteren, de amúgy teli van olyanokkal akikkel szimpatizálok, és Mims Waddle nélkül se kapott sok lehetőséget. Nyilván most ő is tolódik még eggyel hátrébb, ami még kevesebb snappet jelent, aminek nem örülök, de ha Waddle-lel jobb lesz az offense annak viszont igen.

És ő nem egy zenitjén túli játékos, kb annyi idős, mint Vele volt amikor draftoltuk. Szóval csapatépítés szempontból ez egy érthető erősítés.

Már csak 2 dolog kell.
- Egyrészt nálunk, ami rendszerünkben, Nixszel is legyen jó
- Használjuk is. Legyen pályán és menjenek felé labdák, ne elterelés legyen Franklinnek, hanem tényleg előtte legyen a sorban. És ez most nem Franklin ellen szól, hanem WR3-ra ne költsünk ennyit.
Black_Adder
Sutton mellett Waddle match made in heaven, keresni sem lehetne ennél jobb skill set kombót.

Az hogy van mellettük még 3 eltérő skillekkel rendelkező fiatal az meg egy nagyon mély és jól variálható WR roomot hoz létre.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
2 hónapja
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Mims talán a top1 kedvencem a mostani rosteren, de amúgy teli van olyanokkal akikkel szimpatizálok, és Mims Waddle nélkül se kapott sok lehetőséget. Nyilván most ő is tolódik még eggyel hátrébb, ami még kevesebb snappet jelent, aminek nem örülök, de ha Waddle-lel jobb lesz az offense annak viszont igen.

És ő nem egy zenitjén túli játékos, kb annyi idős, mint Vele volt amikor draftoltuk. Szóval csapatépítés szempontból ez egy érthető erősítés.

Már csak 2 dolog kell.
- Egyrészt nálunk, ami rendszerünkben, Nixszel is legyen jó
- Használjuk is. Legyen pályán és menjenek felé labdák, ne elterelés legyen Franklinnek, hanem tényleg előtte legyen a sorban. És ez most nem Franklin ellen szól, hanem WR3-ra ne költsünk ennyit.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data