NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Sikerült elérni, hogy már a D is fos legyen, taps-taps...

Azt meg értem én, hogy sok a sérült WR, de mi a világ haragjáért nem lehetett már kidobni McKenziet a csapatból? Az az ember szimplán SEGGHÜLYE! Össze kéne számolni, szerintem már kb. 50 pont múlott csak rajta, első szezonban jó kis eredmény, csak az előjelet nézte be, az Elway-VJ páros meg magát égeti azzal, hogy ehhez az idiótához ragaszkodik...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
😀
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Gyalázatos egy produktum volt ez megint. Józsefet megtévesztette a két értékelhetetlen győzelem, és elhitte, hogy ő egy NFL főedző. Most éreztették vele, hogy nem az. Sok idióta játékost láthattunk már a ligában, de McKenzie, a mi kis Hillünk ott van a top 5-ben. Kézenfoghatnák egymást Józseffel és lesíelhetnének a hegyről. Mindenkinek jobb lenne. Jahh, amúgy öröm volt nézni, hogy Bibbset milyen szépen kineveltük. Millió Merry Xmast mindenkinek.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Első negyedben azt sem tudta a Washington, hogy merre van arccal előre, simán le lehetett volna jószerivel zárni a meccset...
De ez a VJ valami borzalom, ott az oldalvonal mellett...
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 666 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ne is beszéljünk a meccsről, legyen jó a draft, és jövőre legyen motiváltság (nem mintha néztem volna, nem vagyok mazochista)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 772 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Egyébként boldog karácsonyt mindenkinek!😀 kívánok egy jobb szezont jövőre a broncos fanoknak😉

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
 www.denverbroncos.com/assets/images/imported/DEN/photos/centerpiece/homepage/2017/12-December/171224_inactivelist.jpg
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Kellemes Karácsonyt!
7kor mérkőzés!
😀
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
"Én azt hallottam a mostani class nem lesz valami erős, de az azt követő nagyon igéretes"

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként én már láttam Mayfield nevét is, mint lehetséges qb draft nálunk.
roberto23
Nekem eddig egyedül Mayfield tetszett a jövő évi kínálatból. De csak egy meccsét láttam, és a többinek sem többet, úgyhogy nincs jelentősége. Amúgy sem tudom a QB-kat college meccsből jól megítélni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
5m5 minutes ago
More
Broncos’ QB Brock Osweiler is likely to start Sunday vs Washington, per league source.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 666 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyébként most mi van az Oswi-Lynch kérdésben? Elég kuss van, hogy ki fog kezdeni holnap. Vagy csak én maradtam le?
roberto23
Lynch játéka kérdéses, szerintem Brock kezd karácsonyi ajándékként.
Ki ez az Allen? Mit lehet róla tudni? És honnan a jólértesültseg. Nem korai ez még?
Zalán
Legalább ennyi. Nincs bajom Lynch-el, de semmi kedvem megint a jó esetben 2-3 yard-os passzait nézni.
Egyébként én már láttam Mayfield nevét is, mint lehetséges qb draft nálunk.
roberto23
Felesleges még tippelgetni, a draft napjáig úgy is minden qb össze lesz hozva a csapattal mint lehetséges pick
Vonster
ne legyen ebből Mayfield

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 939
Egyébként most mi van az Oswi-Lynch kérdésben? Elég kuss van, hogy ki fog kezdeni holnap. Vagy csak én maradtam le?
roberto23
Lynch játéka kérdéses, szerintem Brock kezd karácsonyi ajándékként.
Ki ez az Allen? Mit lehet róla tudni? És honnan a jólértesültseg. Nem korai ez még?
Zalán
Legalább ennyi. Nincs bajom Lynch-el, de semmi kedvem megint a jó esetben 2-3 yard-os passzait nézni.
Egyébként én már láttam Mayfield nevét is, mint lehetséges qb draft nálunk.
roberto23
Felesleges még tippelgetni, a draft napjáig úgy is minden qb össze lesz hozva a csapattal mint lehetséges pick
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 772 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Egyébként most mi van az Oswi-Lynch kérdésben? Elég kuss van, hogy ki fog kezdeni holnap. Vagy csak én maradtam le?
roberto23
Lynch játéka kérdéses, szerintem Brock kezd karácsonyi ajándékként.
Ki ez az Allen? Mit lehet róla tudni? És honnan a jólértesültseg. Nem korai ez még?
Zalán
Legalább ennyi. Nincs bajom Lynch-el, de semmi kedvem megint a jó esetben 2-3 yard-os passzait nézni.
Egyébként én már láttam Mayfield nevét is, mint lehetséges qb draft nálunk.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 666 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Allenel kapcsolatban Lynch is Power Group of 5 konfból jött, játszik a Boise State ellen nem tud lenyűgözni (tudom wentz meg FCS)
csak nem akarom hogy megint az legyen, hanem inkább fontoljunk meg egy frencsákz QB-t

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
na nagyon valószínű ha elérhető Allent draftoljuk. vélemények ?
Heisman Trophy
A college edzőjének első mondata róla: "he has the strongest arm I've ever seen in my life".
Elwaynél plusz ponttal indul a srác, az tuti. 😊

Ki ez az Allen? Mit lehet róla tudni? És honnan a jólértesültseg. Nem korai ez még?
Zalán
Kis csapatban játszott (Wyoming), nagy karerejű, mozgékony. Jó első után elég közepes második idényen van túl. Ennek ellenére nagy a hype-ja. Tegnap játszott a Krumplibólon, jutyúbon meg tudod nézni ha érdekel. Én nem látok benne semmi olyant ami miatt tetszhetne. Szerintem nagy benne a rizikó. Lynch-et tavaly jobbnak gondoltam.

Egyébként de, még nagyon korai.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
na nagyon valószínű ha elérhető Allent draftoljuk. vélemények ?
Heisman Trophy
szeretem amikor már combine előtt tudják ki kit draftol.
Mást is fog személyesen megnézni Elway, bár sanszos hogy ő lesz e legmagasabb bent lévő QB, szóval akár be is jöhet, de a testmagasságon kívül azért még sok dolog fog változni áprilisig...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Egyébként most mi van az Oswi-Lynch kérdésben? Elég kuss van, hogy ki fog kezdeni holnap. Vagy csak én maradtam le?
roberto23
Lynch játéka kérdéses, szerintem Brock kezd karácsonyi ajándékként.
Ki ez az Allen? Mit lehet róla tudni? És honnan a jólértesültseg. Nem korai ez még?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Egyébként most mi van az Oswi-Lynch kérdésben? Elég kuss van, hogy ki fog kezdeni holnap. Vagy csak én maradtam le?
roberto23
Mar oket se erdekli.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 772 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Egyébként most mi van az Oswi-Lynch kérdésben? Elég kuss van, hogy ki fog kezdeni holnap. Vagy csak én maradtam le?

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 772 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
na nagyon valószínű ha elérhető Allent draftoljuk. vélemények ?
Heisman Trophy
Megint hozunk akkor egy égimeszelőt 😀
Egyébként nem tudom. Játszani bevallom nem láttam még, a statjai meg nem tűnnek rossznak. Meglátjuk. Lynch-et nehéz lenne alulmúlni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 904 — uatu@freemail.hu
na nagyon valószínű ha elérhető Allent draftoljuk. vélemények ?
Heisman Trophy
Valószínüleg jobban jártok vele mint Johnny Football 2.0-val.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
na nagyon valószínű ha elérhető Allent draftoljuk. vélemények ?
Heisman Trophy
őt mentünk megnézni a potato bowl-n?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 666 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
na nagyon valószínű ha elérhető Allent draftoljuk. vélemények ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Justin Simmons az idei Darrent Williams Good Guy Award győztese.