Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 937
A macskával is meglehtetett volna akár, így hogy ekkora napja volt CJ-nek, az INT után ő szép drive-ot vezetett. Bár az utóbbi időben az első hiba után mélyebbre került és újabb hibák jöttek amik még mélyebbre vitték, és a kihagyott FG miatt végül az a drive is negatív kicsengésű lett... De nem kell whatif elemzés, Oszi jól játszott.

Ezzel a győzelemmel
- VJ marad
- Top 2 QB prospekt elérhetetlen lesz drafton.
- De a PO-ra már rég matematikai esély se és a Losing season is elkerülhetetlen.
Irány a lehető legrosszabb 7-9.
Bár szerintem két indián törzs még megb*sz minket idén, és akkor ha VJ marad is, a QB-k ki is mennek, de jó játékost még tudunk szerezni. Neveket még fölösleges nézni sok dolog változik addig. | Quenton Nelson |
Black_Adder
Szerintem a második qb választás a miénk lehet. Browns marad Kizerrel szerintem, Giantsnek ott van a tavaly draftolt qb, 49ers-nek Jimmy, talán még az első qb is a miénk lehet, de legrosszabb esetben is a második. Mindenesetre kéne egy veterán akivel jövőre meglehet a PO, rookie qb tanul mögötte aztán beszállhat a játékba

Szerkesztette: Vonster
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A macskával is meglehtetett volna akár, így hogy ekkora napja volt CJ-nek, az INT után ő szép drive-ot vezetett. Bár az utóbbi időben az első hiba után mélyebbre került és újabb hibák jöttek amik még mélyebbre vitték, és a kihagyott FG miatt végül az a drive is negatív kicsengésű lett... De nem kell whatif elemzés, Oszi jól játszott. (utoljára Siemian játszott ilyen jól a Cowboy ellen Broncos mezben...)

Ezzel a győzelemmel
- VJ marad
- Top 2 QB prospekt elérhetetlen lesz drafton.
- De a PO-ra már rég matematikai esély se és a Losing season is elkerülhetetlen.
Irány a lehető legrosszabb 7-9.
Bár szerintem két indián törzs még megb*sz minket idén, és akkor ha VJ marad is, a QB-k ki is mennek, de jó játékost még tudunk szerezni. Neveket még fölösleges nézni sok dolog változik addig. | Quenton Nelson |

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Csak azért nem tudok örülni tiszta szívből ennek a győzelemnek, mert ezzel is el van odázva még jobban VJ menesztése. Egyszerűen nem bírom a palit, sajnálom.
Amúgy ha macska végignyomta volna, tuti L. Szóval VJ megköszönheti Brokinak, fogalmam sincs miért nem tud így játszani a meccsek döntő többségén...
Mekmanusz meg bekaphatja, tényleg. Visszasírom Prater-t...
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Az az INT tipikus Siemian, eldöntötte, hogy DT-nek dobja és nem is nézett senkit és semmit. Az neki totál lényegtelen, hogy nem is látja a WR-t a védőktől, "oda megy, oda dobom oszt jó lesz". Közben CJ ott állt teljesen üresen oldalt például...

A D hozta a korábban is ismert egy rossz driveot, aztán összeálltak és kaptak támogatást a támadó oldalról is, hála Brocknak. Ha mindig így tudna játszani (persze ehhez olyan védelem is kell vele szemben, mint a mai Colts D, ezt tudom), akkor ezt el tudnám fogadni minden meccsen, kb. hiba nélkül, koncentráltan, bátran, pontosan, én többet nem kérnék egy QB-tól...

Booker meg-nem-adott TD-je meg élményszámba ment, nagyon sajnálom, hogy nem adták meg, de sajnos a holding ott volt. BTW, Bolles 9 holdingja liga-top(bottom), ebben nagyon kell javulnia, ahogy közben beszélgettek is róla a bemondók, a jó OT tudja, hogy hogyan csinálja meg úgy a holdingot, hogy a bírók ne dobják be, de ha a földhöz vágod a védőt az 100-ból 100-szor zászló...

Nyertünk két meccset két hozzánk hasonlóan szenvedő csapat ellen, én ebből még sokat azért nem vonnék le, bár gondolom VJ majd nyomja a dícshimnuszt, de ebben nincs is semmi meglepő. Siemian elvileg idén már nem játszik, kérdés, hogy Lynch benevezhető-e jövő héten vagy kell hozni másik QB-t, ez majd kiderül, bár elvileg nem mozgott már rosszul a héten...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Na, ezért a meccsért legalább nem volt kár felkelni...

A Colts D besegített Siemian kiütésével, aki megint egy teljesen fogalmatlan INT-el kezdett, de Brock most úgy jàtszott, ahogy mindig is kellett volna neki és ezúttal az OL és a futójáték is egész jó volt...
StormST
ezek szerint a félidőben elaludni kár volt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Én is csak a visszajátszást láttam, de hát az milyen röhejes INT volt Trevortól? 😀 Tökéletesen lehetett látni a hátsó kameraállásból, hogy az ott a legrosszabb lehetőség, és mégis bedobja. Hát ezt hogyan... Esküszöm nekem nem jutna eszembe odahajítani. Inkább lefeküdnék egy sackre.
kristóf17
Maddenben se dobtam volna meg... 😊
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Én is csak a visszajátszást láttam, de hát az milyen röhejes INT volt Trevortól? 😀 Tökéletesen lehetett látni a hátsó kameraállásból, hogy az ott a legrosszabb lehetőség, és mégis bedobja. Hát ezt hogyan... Esküszöm nekem nem jutna eszembe odahajítani. Inkább lefeküdnék egy sackre.
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én is fel akartam kelni, de ma nem jött össze 😀
Sajnálom, mert az ismétlések alapján tényleg nagyot játszott Oswi. Hát marad az ismétlés.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Na, ezért a meccsért legalább nem volt kár felkelni...

A Colts D besegített Siemian kiütésével, aki megint egy teljesen fogalmatlan INT-el kezdett, de Brock most úgy jàtszott, ahogy mindig is kellett volna neki és ezúttal az OL és a futójáték is egész jó volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Kemény... 😀
 twitter.com/NickiJhabvala/status/941460435378819072
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Rapoport információi szerint várakozások szerint marad Joseph 2018ra. Viszont elvárás vele szemben, hogy erősen fejezze be a szezont.
Hajrá Colts!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Langley Simmons sérülésével sincs aktív keretben se. Úgy tűnik nem csak bennünk hagyott mély nyomot azon az egy meccsen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
 www.denverbroncos.com/assets/images/imported/DEN/photos/centerpiece/homepage/2017/171214_inactive.jpg
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
from Colts topik:

"We tried to watch it, but you can't, you can't see it," said Broncos coach Vance Joseph. "[The Colts] are wearing all white, it wasn't worth watching. I watched about 15 plays and ... we pulled it out of our breakdown."

😀😀😀
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Simmons -> IR
Ünneplésbe sérült le. Kész szerencse, hogy korábban nem volt mit ünnepelni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Úgy nézem old school-ba nyomjuk pénteken. Bejon ez a retro outfit 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Leary -> IR

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Ezt a pechet: idén nem léphet már pályára Carson Wentz térdszalagszakadás miatt.
szovyoo
Kár.
Leigazoltuk? 😉
xrace77
Csak együtt érzek. Szar lehet egy így elbukni az évet. 😊 Ez a méreg...
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
😀

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24900207_10213385118836831_8287008481885959495_n.jpg?oh=fb53950f6f9adb0d279c3c81c2be7a6b&oe=5A8918CE

Az 5. drafthely a csapaté.
xrace77
Drew mindig rátapint a lényegre 😊
Black_Adder
Igen. xrace bántóan kevés képet tesz be, 😊
tomi-tomi
Szívesen raknék be többet, de a Mester inkább a minőségre helyezi a hangsúlyt. 😀
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
😀

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24900207_10213385118836831_8287008481885959495_n.jpg?oh=fb53950f6f9adb0d279c3c81c2be7a6b&oe=5A8918CE

Az 5. drafthely a csapaté.
xrace77
Drew mindig rátapint a lényegre 😊
Black_Adder
Igen. xrace bántóan kevés képet tesz be, 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Ezt a pechet: idén nem léphet már pályára Carson Wentz térdszalagszakadás miatt.
szovyoo
Kár.
Leigazoltuk? 😉
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Ezt a pechet: idén nem léphet már pályára Carson Wentz térdszalagszakadás miatt.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
😀

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24900207_10213385118836831_8287008481885959495_n.jpg?oh=fb53950f6f9adb0d279c3c81c2be7a6b&oe=5A8918CE

Az 5. drafthely a csapaté.
xrace77
Drew mindig rátapint a lényegre 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
😀



Az 5. drafthely a csapaté.

Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Amúgy még akár azt is mondanám, hogy kapjon még egy esélyt, ha nem kúrta volna el a 25 éves shotout mentes szériát (kb szabotálva a pontszerzés esélyét is) meg hasonlók. Nem biztos hogy más HC jobb lenne, de VJ már rég elvesztette a hitelét nálam, ez a győzelem too little too late
Black_Adder
Az a durva, hogy kint is hasonlóan vélekednek, nem is értem, hogy nem jut el a szurkolók hangja Elway-hez...
JC6
Mondjuk ne is a szurkolók hangja alapján döntsön. De attól én (és esetleg még néhány más szurkoló,) nem fogom szeretni őt és amúgy abban se hiszek, hogy jövőre jobb lenne.

Se nem O mágus, se nem D guru, de hatalmas líííder.
Na van egy elit D#-ed, egy O-d, ami képes nem elveszteni meccseket és jön egy kis hullámvölgy. Előre mondtam, hogy a 3 idegenbeli meccsen hullámvölgy várható, nem magam fényezem, azért írom, hogy erre mindenkinek számítania kellett volna. Oké, 1 meccsek korábban jött.
Nos VJ semmit nem tudott tenni, hogy kimásszon a csapat a hullámvölgyből, pedig ha valamiben akkor ebben mutatkoztak volna meg azok a képességei, amit senki nem látott (láthatott) korábban, de mindenki állítja hogy meg van benne.
Az Offense pedig nem arra játszott, hogy ne veszítse el a meccset, hanem megnyerni akarta, amire nem képes. 7 pont hátránynál azonnal feladja a futást, akkor is ha addig megy. Erőltetjük a HERO playeket, amiből naná, hogy TO lesz. Ez lehet inkább McCoy sara, de pont az ilyenekbe lehet beleszólni anélkül, hogy ő hívná a playeekt. ST-ről inkább ne is beszéljünk
Lehet találni 2 (3) olyan koordinátort, akikhez edző se kell, csak azokat akkor utána rögtön vinnék HC-nak, szóval nem árt ha a HC is ért legalább valamihez. VJ nem. És amihez papíron ért, ami miatt ő lett a HC, nos abban vallotta a legnagyobb kudarcot.
Akkor pontosan mire számítunk tőle jövőre?
Az a legnagyobb baj, hogy nem olyan hibát követett el, amiből lehetne tanulni, amit jövőre jobban lehetne csinálni, hanem amikor HC-ra volt szükség, amikor tényleg elő kellett volna lépnie, akkor nem tudott semmit se tenni. Ez nem olyan hogy majd nyáron megtanulja, ez olyan amiről azt hittük tudja, és pont azért választottuk, mert nem tanulható 1 év alatt.... 0.

Nem lesz itt semmi, nyerünk még 1-et vagy 2-t, jövőre akár 7-et, 8-at, akkor az előrelépés miatt akár 3. évre is maradhat és két kézzel szórjuk azokat az éveket, amikben a védelemnek köszönhetően dominálhatnánk, a pecc kihívói lehetnénk, helyette boxzsák vagyunk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear