Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 769 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Koszi srácok a választ!
Hát egy Cousins/Manning, draftolt qb, Siemian (?) hármast jövőre elneznek irányító poszton. De attól félek, ha marad VJ sokat nem fog javulni a helyzet. Persze nyilván ha olyan irányítód van, akinek nem 10bol 2 passza jó nagyban könnyíti a helyzetet, de én látom látom nagyarc Józsiban, hogy jövőre valami csoda folytán sztaredzo lenne.
roberto23
Nem hiszem, hogy Peyton visszatér
Asbee
Én írtam először Manninget, akkor még láttam esélyt rá, hogy év végén távozik.
De Cousins úgyis jobb lenne, vele hosszabb távon lehetne számolni. Az én szememben egyikük se top tier QB, de bőven jók ahhoz, hogy ne veszítsék el a meccseket, de arra is, ha egy drive-ot oda kell rakni a végén, hogy meg legyen a W.

Most azt mondom valószínűleg nem ússzuk meg, hogy saját erőből oldjuk meg drafton. De talán az hogy a 3 QB-ból az egyetlen nem égi meszelő a legkevésbé szar, segít abban, hogy ne csak a tornasort nézzük a kiválasztási procedúrában az első körben...
Black_Adder
Bízzunk benne. Az már szinte biztos, hogy top5 drafthely meglesz, vagyis én úgy számolok, hogy legrosszabb esetben is a 2. qb húzás a miénk lesz. Szerintem az idei egyetemi mezőny nem rossz. Benne lehet, hogy kifogunk egy jövőbeni fr qb-t.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
azért azt mondani hogy VJ ugyanolyan pusztítást csinál mint JMD minimum barokkos túlzás
a csapat nem sokat változott, kb lényegében ugyanaz pont ezért szánalmas mennyire szétesett mindenki fejben
jmd a csapat magját vágta ki a kukáka 2 marék szotyiért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Wolfe -> IR

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
senkiben nem volt itt kérdőjel VJ-t illetőenZalán
én nem így emlékszem
Black_Adder
Csendben hümmögtünk esetleg. Nem emlékszem, hogy földindulás lett volna, ki ez a nímand? De lehet tévedek. Magamról tudok beszélni. Én úgy voltam vele, lássuk, hátha olyan futballreformot hoz, mint amit MegVaj csinál a Kosoknál.
Zalán
Lapozz vissza nyugodtan, mielőtt biztos lett kb. mindenki egyértelműen Shannyt akarta. Miután bejelentették VJ-t megvolt a döbbenet pár nap után pedig többségünk megpróbálta optimista módon keresni a jót a helyzetben.

Am sztem az az igazi tragédia, hogy emberállományban szvsz ez egy jobb csapat mint a tavalyi, klasszissal könnyebb a sorsolásunk és mégis ilyen siralmas a helyzet...
Általános Doktor
Oké, visszaolvastam. Elég tanulságos egyébként. Igen, Shannyt akartuk, és több volt mint hümmögés.
Pl.
A vezetői képességeit nem tudjuk innen megítélni, lehet h Elway megint belenyúl a tutiba, de annyira adta magát Kyle és Wade házassága h nem tudok most optimista lenni, inkább csak csalódott és letört...


A kis Shannyben is benne lett volna a rizikó, hogy nem tudja megugrani az utolsó lépcsőt, de ő legalább O# oldalról jött volna, valamint sokkal nagyobb tapasztalata van OC-ként...Tényleg nem tudom felfogni ezt az egészet...


De aztán Elway miatt alkalmazkodtunk a helyzethez és elkezdtünk hinni.
Pl:
Szóval kissé lehiggadva a kezdeti sokk után kezdem úgy érezni, hogy jól választottunk és a megfelelő ember tölti be a pozíciót. Főleg McCoy visszatérése miatt vagyok kicsit bizakodó, vele azért még Tebow is többnyire úgy nézett ki, mint aki egy NFL irányító...


Aludva egyet az egészre:
- Elway HC-t tulajdonságokat keresett és nem az volt a szempont h O# v D# oldalról érkezik az illető, | ilyenformán sztem nem is fogja drasztikusan felforgatni a D#-t sem, sőt, én nem tartom kizártnak h playeket sem fog hívni - amit alátámaszt a mostani nyilatkozata is: "I would prefer not to call plays.'' | vagy h koordinátorként mire vitte, hanem h rendelkezzen azokkal a tulajdonságokkal, amikkel össze lehet fogni egy stábot, ami képes kialakítani és fenntartani a csapategységet.
A jelek szerint VJ rendelkezik ezekkel a vezetői tulajdonságokkal és Elway elég érettnek látja a poszthoz. Lelke rajta, remélem nem lő mellé és nem kell egy széthullást végignéznünk.
A kezdeti sokk után személy szerint beállok mögé | most már nyugodtan aludhat 😀 | és szurkolok h gyűrűkkel gazdagítson minket.


Hogy Fox jó választás volt-e vagy sem, arra van pro és kontra. Viszont 2011-ben egy nukleáris sivatag volt a Broncos, nem az edzők vágya, Akkor nem válogathattunk úgy, mint idén, amikor a legtöbb jelöltnél mi lehettünk az első helyen. Fox arra mindenképp jó volt, hogy az első lépéseket megtegyük.
Kubiak, ha offense guruként nem is jött be annyira, mint vártuk, HCként hozzáadta, azt ami mondjuk 2013-ban hiányzott, testben-fejben-lélekben a PO-ban nagyon együtt volt a csapat és ott nyújtotta a legjobbját.
Joseph-fel kapcsolatban kicsit ilyen boom or bust érzésem van. Benne van, hogy tapasztalatlan és első helyén a hibákat követi el, és rövid úton rebuildhez érkezünk, hiába, hogy még érzésem szerint sok év lenne ebben a magban.
De benne van, hogy a következő nagy HC-t halásztuk ki. Nem kezdtem el örülni neki hirtelen, de azért csak hype-olják őt valamire fel, mindenki jót mond róla, mondjuk pont ilyenkor nem szokott senki kolléga semmi rosszat mondani senkiről.


Földindulás azért nem volt. Az inkább Wade papa távozása miatt lett.
A lényeg az, az akkori félelmek igazolva látszanak.
Szomorú történet ez. 😕

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Én személy szerint nagyon nem örültem neki. Nem csak azért, mert az öreg Shannyt én személy szerint bírtam és örültem volna, ha a fiát nevezzük ki, hanem azért is, mert ő még a kis-Shannynél is kevesebbet tett le az asztalra. 1 év DC a nem túl acélos (és akkor finom voltam) Dolphins védelem élén nekem nem elég jó ajánlólevél. Amiatt meg még inkább nem értettem, hogy miért őt hozzuk, mert a D-ben nem kellett változás, az O viszont eléggé romokban hevert. Amikor bejelentették, hogy McCoy lesz az OC kicsit bizakodóbb lettem, ez tény, de az már nem neki szólt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
senkiben nem volt itt kérdőjel VJ-t illetőenZalán
én nem így emlékszem
Black_Adder
Csendben hümmögtünk esetleg. Nem emlékszem, hogy földindulás lett volna, ki ez a nímand? De lehet tévedek. Magamról tudok beszélni. Én úgy voltam vele, lássuk, hátha olyan futballreformot hoz, mint amit MegVaj csinál a Kosoknál.
Zalán
Lapozz vissza nyugodtan, mielőtt biztos lett kb. mindenki egyértelműen Shannyt akarta. Miután bejelentették VJ-t megvolt a döbbenet pár nap után pedig többségünk megpróbálta optimista módon keresni a jót a helyzetben.

Am sztem az az igazi tragédia, hogy emberállományban szvsz ez egy jobb csapat mint a tavalyi, klasszissal könnyebb a sorsolásunk és mégis ilyen siralmas a helyzet...
Általános Doktor
még az az optimizmus is inkább bízzunk Elwayben, ő beszélt vele, reméljük tudjuk mit csinál, azaz remény.
Én a magamrészéről szezon előtt is a HC-t írtam a legnagyobb kérdőjelnek (QB és OL előtt). Elég erős negatív válasz jött rá.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Koszi srácok a választ!
Hát egy Cousins/Manning, draftolt qb, Siemian (?) hármast jövőre elneznek irányító poszton. De attól félek, ha marad VJ sokat nem fog javulni a helyzet. Persze nyilván ha olyan irányítód van, akinek nem 10bol 2 passza jó nagyban könnyíti a helyzetet, de én látom látom nagyarc Józsiban, hogy jövőre valami csoda folytán sztaredzo lenne.
roberto23
Nem hiszem, hogy Peyton visszatér
Asbee
Én írtam először Manninget, akkor még láttam esélyt rá, hogy év végén távozik.
De Cousins úgyis jobb lenne, vele hosszabb távon lehetne számolni. Az én szememben egyikük se top tier QB, de bőven jók ahhoz, hogy ne veszítsék el a meccseket, de arra is, ha egy drive-ot oda kell rakni a végén, hogy meg legyen a W.

Most azt mondom valószínűleg nem ússzuk meg, hogy saját erőből oldjuk meg drafton. De talán az hogy a 3 QB-ból az egyetlen nem égi meszelő a legkevésbé szar, segít abban, hogy ne csak a tornasort nézzük a kiválasztási procedúrában az első körben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
senkiben nem volt itt kérdőjel VJ-t illetőenZalán
én nem így emlékszem
Black_Adder
Csendben hümmögtünk esetleg. Nem emlékszem, hogy földindulás lett volna, ki ez a nímand? De lehet tévedek. Magamról tudok beszélni. Én úgy voltam vele, lássuk, hátha olyan futballreformot hoz, mint amit MegVaj csinál a Kosoknál.
Zalán
Lapozz vissza nyugodtan, mielőtt biztos lett kb. mindenki egyértelműen Shannyt akarta. Miután bejelentették VJ-t megvolt a döbbenet pár nap után pedig többségünk megpróbálta optimista módon keresni a jót a helyzetben.

Am sztem az az igazi tragédia, hogy emberállományban szvsz ez egy jobb csapat mint a tavalyi, klasszissal könnyebb a sorsolásunk és mégis ilyen siralmas a helyzet...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
senkiben nem volt itt kérdőjel VJ-t illetőenZalán
én nem így emlékszem
Black_Adder
Csendben hümmögtünk esetleg. Nem emlékszem, hogy földindulás lett volna, ki ez a nímand? De lehet tévedek. Magamról tudok beszélni. Én úgy voltam vele, lássuk, hátha olyan futballreformot hoz, mint amit MegVaj csinál a Kosoknál.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Koszi srácok a választ!
Hát egy Cousins/Manning, draftolt qb, Siemian (?) hármast jövőre elneznek irányító poszton. De attól félek, ha marad VJ sokat nem fog javulni a helyzet. Persze nyilván ha olyan irányítód van, akinek nem 10bol 2 passza jó nagyban könnyíti a helyzetet, de én látom látom nagyarc Józsiban, hogy jövőre valami csoda folytán sztaredzo lenne.
roberto23
Nem hiszem, hogy Peyton visszatér


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
senkiben nem volt itt kérdőjel VJ-t illetőenZalán
én nem így emlékszem

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nekem van egy olyan gyanúm, hogy McCoyt Elway akarta visszahozni és nyomta le VJ-n. Mi is ezt akartuk itt egyébként. Józsi bácsi egy "örülök neki, hogy itt lehetek" típus – szerintem Elway ezért választotta őt. A pali egy évet volt koordinátor, tapasztalatlan ember. Jól benyaltuk. Az egekig magasztaljuk Elwayt, mert játékosként és GM-ként is felment a csúcsra, és senkiben nem volt itt kérdőjel VJ-t illetően. Beszoptuk. Nem gondoltam volna, hogy nagyobb pusztítást látok HC oldalról valaha Denverben JMD után. Akkor volt egyetlen kapaszkodónk, hogy volt egy Tebow, akit minden limitáltsága ellenére nagyon lehetett szeretni. Most ilyen nincs. Rosszabbul élem meg a jelen helyzetet. Furcsa lesz félházat nézni a Mile Highon. Remélem komoly demonstrációt látunk a lelátón.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
4× kaptunk ki 20+ ponttal, ilyen 92-ben és 08ban volt csak a merger óta. Dan Reevesnek és Shannynek is az állásába került (ez amúgy némi reménykedésre adhat okot, de még nem érzem úgy hogy a kirúgás irányába terelődne a hangulat).

VJ a témában:
“I’m trying to win a football game, so if I lose by 4, I’ll lose by 24. I’m trying to win a football game," the coach said. “So sometimes we’re doing things to try and help us come back in the football game that later on may hurt us. I understand that."VJ
Oké Jóska, de akkor arra mit mondasz, hogy nyerni próbálsz és mégis 8-as losing streakben vagyunk 67 óta először?
Ja tudom, szezon után kiértékeled a talent levelt abból a csapatból ami Kubiakkal tavaly még 9-7 volt sokkal nehezebb sorsolással és nem gyengült számottevően, de talán még erősödött is OL fronton pl...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
VJ igazi gyengesége, szerintem ez derült ki eddig, az edzőinek és azok munkájának a megválasztása. A D oldalon nincs igazán komoly baj, bár ott se érzem annyira a harapósságot, amit az elmúlt pár évben, de így is top5 D még mindig, a gond McCoy odahozásával, szabadon eresztésével és késői megregulázásával/kirugásával volt. Egy jó HC hamarabb észrevette volna, hogy a játékosállomány alkalmatlan arra, amit McCoy vár tőlük és vagy nem szólt elég erélyesen, vagy McCoy nem vette komolyan, de mire megtörtént a váltás úgy néz ki addigra már késő volt, vagy Musgrave is ugyanolyan szar, ez egyelőre még nem tiszta. Ugyanez igaz a ST-re is, eddig se volt jó ST-ünk évek óta, de ekkora trágyahalom nem volt soha és nem látom a javításra irányuló szándékot, McKenzie visszarakása és utána VJ nyilatkozata tisztán mutatja nekem, hogy mennyire leszarja mi történik a ST-ben, ilyen "majd csak lesz valahogy" a feeling, ami szerintem nem járja egy NFL csapatnál...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 769 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Koszi srácok a választ!
Hát egy Cousins/Manning, draftolt qb, Siemian (?) hármast jövőre elneznek irányító poszton. De attól félek, ha marad VJ sokat nem fog javulni a helyzet. Persze nyilván ha olyan irányítód van, akinek nem 10bol 2 passza jó nagyban könnyíti a helyzetet, de én látom látom nagyarc Józsiban, hogy jövőre valami csoda folytán sztaredzo lenne.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag maradunk Siemian mellett a következő meccsre is. Lynch out, Leary és Peko talán visszatérhet, Wolfenál még nem nagyon tudni mi lesz, akár IR-re is kerülhet hamarosan...

McKenziere azt mondta VJ, hogy azt remélte 2 hét kihagyás segít neki, de hát nem így lett, azért még nem nem mond le róla, viszont a következő meccsen Sunshine lesz a PR...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Gyalázat volt ez a meccs, sztem menni fog VJ a szezon végén, addig nem látom értelmét kirúgni...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
 twitter.com/JonHeathNFL/status/937695526379810816/photo/1
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
A Giants meglépte, amit nekünk kellett volna. Pedig McAdoo első éve sikeres volt.
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24232852_10213329063075472_1149601281812315828_n.jpg?oh=3a924d092297fb77155b48a45fe1d6c6&oe=5A951C20
xrace77
😀 Mondom, ez lesz a hangulat kinn. Megy majd a nyomásgyakorlás a csapat vezetőire. Emlékezzünk arra, Tebow hogyan került a kezdőcsapatba végül. Nem a mérleg a legfőbb gond, mert még eladható lenne a 3 muskétást figyelembe véve, hanem ahogyan idáig jutottunk, hogy egy percig nincs esély a győzelemre, és a pusztítás mértéke, amit előidézett a semmilyen edzői kar.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462


Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Én továbbra is tartom, hogy ezt VJ nem úszhatja meg. Elway kénytelen lesz belátni a hibáját. Ezt Pat Bowlennel sem lehet megtenni. Továbbá denveri tradíciók miatt a szurkolók itt ezt sokáig nem nézik birkán. Nyomást fognak helyezni a vezetésre. Jön a Jets, aki a PO-ért küzd, megyünk a Coltshoz, most ez maradt az egyetlen nyerhető meccsünk, de idegenben még nem nyertünk mérkőzést idén. Tényleg, volt már olyan, hogy a Broncos lehozott egy szezont úgy, hogy vendégként minden mérkőzését veszíti, vagy VJ ezt is megdönti? Aztán megyünk a Redskinshez karácsonykor, és a Chiefshez, mindenki szintén a rájátszásért hajt. Ez simán lehet 0-4. 3-13 minden idők legrosszabb eredménye, ha jólértesült vagyok. Nem létezik, hogy maradhat...
Zalán
Voltunk rosszabbak 2× is 2-11-1-gyel '63-ban és '64-ben. Az ha jól számolok rosszabb mérleg, mint a 3-13. (17,86% vs 18,75%)

De egy rekord még megdönthető, mivel amikor utoljára ilyen szarok voltunk ('60-as évek közepe) még csak 14 meccses alapszakasz volt, még soha nem kaptunk ki 1 szezonban 13-szor. A rekordot nem kisebb név tartja, mint Josh McDaniels. 12-vel. Azt követi a fent már említett 11,5 (a döntetlen fél győzelem fél vereség)...

Több rekord dőlhet meg, mint 2013-ban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 937
Én továbbra is tartom, hogy ezt VJ nem úszhatja meg. Elway kénytelen lesz belátni a hibáját. Ezt Pat Bowlennel sem lehet megtenni. Továbbá denveri tradíciók miatt a szurkolók itt ezt sokáig nem nézik birkán. Nyomást fognak helyezni a vezetésre. Jön a Jets, aki a PO-ért küzd, megyünk a Coltshoz, most ez maradt az egyetlen nyerhető meccsünk, de idegenben még nyertünk mérkőzést idén. Tényleg, volt már olyan, hogy a Broncos lehozott egy szezont úgy, hogy vendégként minden mérkőzését veszíti, vagy VJ ezt is megdönti? Aztán megyünk a Redskinshez karácsonykor, és a Chiefshez, mindenki szintén a rájátszásért hajt. Ez simán lehet 0-4. 3-13 minden idők legrosszabb eredménye, ha jólértesült vagyok. Nem létezik, hogy maradhat...
Zalán
64-ben nem nyertünk idegenbeli meccset és 67-ben vesztettünk 9-et egymás után, ez a két rekord még VJ-re vár...
StormST
Utóbbit vasárnap be is állítja
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Én továbbra is tartom, hogy ezt VJ nem úszhatja meg. Elway kénytelen lesz belátni a hibáját. Ezt Pat Bowlennel sem lehet megtenni. Továbbá denveri tradíciók miatt a szurkolók itt ezt sokáig nem nézik birkán. Nyomást fognak helyezni a vezetésre. Jön a Jets, aki a PO-ért küzd, megyünk a Coltshoz, most ez maradt az egyetlen nyerhető meccsünk, de idegenben még nyertünk mérkőzést idén. Tényleg, volt már olyan, hogy a Broncos lehozott egy szezont úgy, hogy vendégként minden mérkőzését veszíti, vagy VJ ezt is megdönti? Aztán megyünk a Redskinshez karácsonykor, és a Chiefshez, mindenki szintén a rájátszásért hajt. Ez simán lehet 0-4. 3-13 minden idők legrosszabb eredménye, ha jólértesült vagyok. Nem létezik, hogy maradhat...
Zalán
64-ben nem nyertünk idegenbeli meccset és 67-ben vesztettünk 9-et egymás után, ez a két rekord még VJ-re vár...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én továbbra is tartom, hogy ezt VJ nem úszhatja meg. Elway kénytelen lesz belátni a hibáját. Ezt Pat Bowlennel sem lehet megtenni. Továbbá denveri tradíciók miatt a szurkolók itt ezt sokáig nem nézik birkán. Nyomást fognak helyezni a vezetésre. Jön a Jets, aki a PO-ért küzd, megyünk a Coltshoz, most ez maradt az egyetlen nyerhető meccsünk, de idegenben még nem nyertünk mérkőzést idén. Tényleg, volt már olyan, hogy a Broncos lehozott egy szezont úgy, hogy vendégként minden mérkőzését veszíti, vagy VJ ezt is megdönti? Aztán megyünk a Redskinshez karácsonykor, és a Chiefshez, mindenki szintén a rájátszásért hajt. Ez simán lehet 0-4. 3-13 minden idők legrosszabb eredménye, ha jólértesült vagyok. Nem létezik, hogy maradhat...

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”