NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
 twitter.com/JonHeathNFL/status/937695526379810816/photo/1
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
A Giants meglépte, amit nekünk kellett volna. Pedig McAdoo első éve sikeres volt.
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24232852_10213329063075472_1149601281812315828_n.jpg?oh=3a924d092297fb77155b48a45fe1d6c6&oe=5A951C20
xrace77
😀 Mondom, ez lesz a hangulat kinn. Megy majd a nyomásgyakorlás a csapat vezetőire. Emlékezzünk arra, Tebow hogyan került a kezdőcsapatba végül. Nem a mérleg a legfőbb gond, mert még eladható lenne a 3 muskétást figyelembe véve, hanem ahogyan idáig jutottunk, hogy egy percig nincs esély a győzelemre, és a pusztítás mértéke, amit előidézett a semmilyen edzői kar.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462


Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Én továbbra is tartom, hogy ezt VJ nem úszhatja meg. Elway kénytelen lesz belátni a hibáját. Ezt Pat Bowlennel sem lehet megtenni. Továbbá denveri tradíciók miatt a szurkolók itt ezt sokáig nem nézik birkán. Nyomást fognak helyezni a vezetésre. Jön a Jets, aki a PO-ért küzd, megyünk a Coltshoz, most ez maradt az egyetlen nyerhető meccsünk, de idegenben még nem nyertünk mérkőzést idén. Tényleg, volt már olyan, hogy a Broncos lehozott egy szezont úgy, hogy vendégként minden mérkőzését veszíti, vagy VJ ezt is megdönti? Aztán megyünk a Redskinshez karácsonykor, és a Chiefshez, mindenki szintén a rájátszásért hajt. Ez simán lehet 0-4. 3-13 minden idők legrosszabb eredménye, ha jólértesült vagyok. Nem létezik, hogy maradhat...
Zalán
Voltunk rosszabbak 2× is 2-11-1-gyel '63-ban és '64-ben. Az ha jól számolok rosszabb mérleg, mint a 3-13. (17,86% vs 18,75%)

De egy rekord még megdönthető, mivel amikor utoljára ilyen szarok voltunk ('60-as évek közepe) még csak 14 meccses alapszakasz volt, még soha nem kaptunk ki 1 szezonban 13-szor. A rekordot nem kisebb név tartja, mint Josh McDaniels. 12-vel. Azt követi a fent már említett 11,5 (a döntetlen fél győzelem fél vereség)...

Több rekord dőlhet meg, mint 2013-ban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 940
Én továbbra is tartom, hogy ezt VJ nem úszhatja meg. Elway kénytelen lesz belátni a hibáját. Ezt Pat Bowlennel sem lehet megtenni. Továbbá denveri tradíciók miatt a szurkolók itt ezt sokáig nem nézik birkán. Nyomást fognak helyezni a vezetésre. Jön a Jets, aki a PO-ért küzd, megyünk a Coltshoz, most ez maradt az egyetlen nyerhető meccsünk, de idegenben még nyertünk mérkőzést idén. Tényleg, volt már olyan, hogy a Broncos lehozott egy szezont úgy, hogy vendégként minden mérkőzését veszíti, vagy VJ ezt is megdönti? Aztán megyünk a Redskinshez karácsonykor, és a Chiefshez, mindenki szintén a rájátszásért hajt. Ez simán lehet 0-4. 3-13 minden idők legrosszabb eredménye, ha jólértesült vagyok. Nem létezik, hogy maradhat...
Zalán
64-ben nem nyertünk idegenbeli meccset és 67-ben vesztettünk 9-et egymás után, ez a két rekord még VJ-re vár...
StormST
Utóbbit vasárnap be is állítja
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Én továbbra is tartom, hogy ezt VJ nem úszhatja meg. Elway kénytelen lesz belátni a hibáját. Ezt Pat Bowlennel sem lehet megtenni. Továbbá denveri tradíciók miatt a szurkolók itt ezt sokáig nem nézik birkán. Nyomást fognak helyezni a vezetésre. Jön a Jets, aki a PO-ért küzd, megyünk a Coltshoz, most ez maradt az egyetlen nyerhető meccsünk, de idegenben még nyertünk mérkőzést idén. Tényleg, volt már olyan, hogy a Broncos lehozott egy szezont úgy, hogy vendégként minden mérkőzését veszíti, vagy VJ ezt is megdönti? Aztán megyünk a Redskinshez karácsonykor, és a Chiefshez, mindenki szintén a rájátszásért hajt. Ez simán lehet 0-4. 3-13 minden idők legrosszabb eredménye, ha jólértesült vagyok. Nem létezik, hogy maradhat...
Zalán
64-ben nem nyertünk idegenbeli meccset és 67-ben vesztettünk 9-et egymás után, ez a két rekord még VJ-re vár...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én továbbra is tartom, hogy ezt VJ nem úszhatja meg. Elway kénytelen lesz belátni a hibáját. Ezt Pat Bowlennel sem lehet megtenni. Továbbá denveri tradíciók miatt a szurkolók itt ezt sokáig nem nézik birkán. Nyomást fognak helyezni a vezetésre. Jön a Jets, aki a PO-ért küzd, megyünk a Coltshoz, most ez maradt az egyetlen nyerhető meccsünk, de idegenben még nem nyertünk mérkőzést idén. Tényleg, volt már olyan, hogy a Broncos lehozott egy szezont úgy, hogy vendégként minden mérkőzését veszíti, vagy VJ ezt is megdönti? Aztán megyünk a Redskinshez karácsonykor, és a Chiefshez, mindenki szintén a rájátszásért hajt. Ez simán lehet 0-4. 3-13 minden idők legrosszabb eredménye, ha jólértesült vagyok. Nem létezik, hogy maradhat...

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Ez a Roby dolog ez honnan jön? Mert volt 2 szar meccse? Oké, akkor a gondolat menetet követve mindenkit ki kell rúgni, még Vont is...
Egyébként is rookie szerződéssel senkit nem rúgsz ki, csak ha nem fér az 53-ba. Roby meg amúgy sok csapatban kezdő lenne.
Black_Adder
Kb. 2 percet lenne a piacon, ha elengednénk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ez a Roby dolog ez honnan jön? Mert volt 2 szar meccse? Oké, akkor a gondolat menetet követve mindenkit ki kell rúgni, még Vont is...
Egyébként is rookie szerződéssel senkit nem rúgsz ki, csak ha nem fér az 53-ba. Roby meg amúgy sok csapatban kezdő lenne.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Egyébként ha már Cousins. Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyire tartja reálisnak az érkezését?
Illetve ki van inkább Cousins (vagy más már kipróbált qb) érkezése, vagy inkább a draft mellett?
Én inkább az első fele hajlok. Amilyen érzékkel Elway eddig qb-t draftolt nem tudom mennyire lehetne bízni abban, hogy most belenyul a tutiba.
roberto23
Egy FA (Cousins, Manning, Alex Smith (?) ennyiből valaki csak elérhető lesz) + egy 1. körös.
A maradék lemeccseli, hogy ki lesz a 3. Siemian és Oszi cserének nem rosszak, ha nem kell nyerniük voltak már képesek nem veszíteni. Lynch nekem felejtős, ő messze a legrosszabb és legreménytelenebb, de ő volt a legdrágább, szal azt is megértem, ha nem akarják máris kidobni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
1. Gase-nek, mint kiderült, valszeg nem VJ-vel van baja, hanem Elway-el, aki megnehezítette a dolgát 2015-ben, amikor top HC jelölt volt, ezért kaptuk tegnap az alázást...
2. Roby: pont tegnap mutatta meg, hogy lehet rá számítani. Persze, voltak hibái, de kinek nem? Harris is szívott már idén, Talib is, minden CB fog időről-időre. Roby fiatal, gyors és minden egybevéve egy jó CB, meg kell tartani mindenképp, Talibnak viszont (sajnos) mennie kell hamarosan...
3. Cousins: én attól félek, hogy ha belemegyünk miatta egy versenybe, akkor az OL megerősítésére nem marad semmi pénz, pedig én inkább arra tennék sok pénzt és hoznék QB-t a drafton első körben, mint fordítva. Egyébként azt kétlem, hogy Cousins fogja előbb megunni a tag dolgot, minden újabb tag +20% a fizujára, hülye lenne ő felrúgni ezt, csak egy nagyon jó szerződésért, előbb fogja a FO hagyni elmenni, ha nem tudnak megegyezni...
4. VJ, akármennyire is szeretném látni, hogy menjen, maradni fog, Elway ilyen hamar nem fogja beismerni a hibáját. Valszeg hozunk új DC-t nyáron, lehet új OC-t is, ha nem hagyjuk Musgrave-t, STC is kell új, de HC-t szerintem nem fogunk cserélni. Pedig ahogy tegnap is nyilatkozott, süt belőle az arrogancia, megkérdezték, hogy talent gond van vagy az ő coachingja nem megy át, erre azt mondta, hogy a talent részt majd az offseasonben kell értékelni, de a coaching hibájáról egy szót se mondott...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Egyébként ha már Cousins. Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyire tartja reálisnak az érkezését?
Illetve ki van inkább Cousins (vagy más már kipróbált qb) érkezése, vagy inkább a draft mellett?
Én inkább az első fele hajlok. Amilyen érzékkel Elway eddig qb-t draftolt nem tudom mennyire lehetne bízni abban, hogy most belenyul a tutiba.
roberto23
Ha ez a csapat, ezzel az irányítóállománnyal (és védelemmel) top5-ben nem húz QB-t, akkor tényleg bontsuk le a Mile High-t és a Sziklás-hegységet is. Ez a csapat messze nem top5 draftra jó, csak VJ-ék leamortizálták. Ha így nézzük, ajándék lesz ez a draft a szenvedéseinkért cserébe, és azért, mert hosszú évek óta mindig legalul csipegetünk. Látjuk milyen hatékonysággal. Egy holtszezon alatt kijavítható az összes probléma, nem pláne egy top5 cetlivel. Elway bár befürdött a QB draftjaival eddig, és nagyon sok szárad az ő lelkén is az idei bóhozatból, de ne feledjük, hogy amikor legutóbb top5-ben húzott, akkor egy korszakos játékost hozott, aki azóta SB MVP lett. A piacra nem fognak kiszabadulni Luck és Cousins típusú irányítók, hogy Denver miatt fűzzék a túrabakancsot. Mellesleg jelen helyzetünkben velük sem lennénk sokkal előrébb. Ettől függetlenül a piacról is fogunk hozni QB-t, mert jelenleg csereirányítónk sincs, nem hogy mentor. A háromból kettő nehezen hiszem, hogy kereten marad, de még azt is el tudom képzelni, hogy mindegyik lapát.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ami engem érdekel. Ha ma jönne a jó hír, ti kit ültetnétek VJ helyére?
szovyoo
Jobb nem beleélni magunkat, annál nagyobb csalódás lesz, hogy marad. Semmi nyilatkozat sem Elwaytől sem Josephtől nem utal arra, hogy akár a legkisebb veszély is fenyegetné az állását. Én legalábbis nem láttam ilyet.
A hirhedt "soft" kommentnek is az volt a lényege, hogy tanulni kell belőle és jövőre majd jobban csinálni. VJ is majd offseasonben foglalkozik azzal, hogy hiányzik-e a talent, egyelőre a következő meccsre fókuszál, hogy azt nyerjük.
btw, jó tudni egyébként hogy nem törjük magunkat a vereségért, hanem természetesen jön...
Hosszú lesz a következő szezon is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Ami engem érdekel. Ha ma jönne a jó hír, ti kit ültetnétek VJ helyére?
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Egyébként ha már Cousins. Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyire tartja reálisnak az érkezését?
Illetve ki van inkább Cousins (vagy más már kipróbált qb) érkezése, vagy inkább a draft mellett?
Én inkább az első fele hajlok. Amilyen érzékkel Elway eddig qb-t draftolt nem tudom mennyire lehetne bízni abban, hogy most belenyul a tutiba.
roberto23
Szerintem nem érdemes már a jelenlegi hármassal foglalkozni. Kell egy tapasztalt, rutinos emberke. Ilyen tudomásom szerint nem lesz túl sok elérhető. Cousins lehet ez, de szükséges hosszútávra valami tehetséget is hozni drafton. Az, hogy milyen a class, szerintem engedjük el. Úgyis az számít, hogy az adott csapattal edzői stábbal, mennyire van meg a kémia. De igenis vannak olyanok akiket megnéznék 1-2 év padozás után a csapatunk élén. De majd ezeket elemezzük tavasszal jobb hiányán.
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 940
Én az idei éve alapján Roby-t simán kicsapnám a csapatból, szinte az összes komolyabb csapat rá játszott folyamatosan. Az más kérdés, hogy nagyobb spórolás esetén a kora és a fizuja miatt gondolom Talib fog lapátra kerülni...
flzoli
Tegnap ő mondjuk jól játszott szerintem, és igen, inkább Talib fogja a csapaton kívül találni magát mint Roby szerintem is, de én valahogy nem is bánom... Talib is benézett idén dolgokat ugyanúgy
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Körk nálam egy fokkal van feljebb mint Fitzy

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 775 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Egyébként ha már Cousins. Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyire tartja reálisnak az érkezését?
Illetve ki van inkább Cousins (vagy más már kipróbált qb) érkezése, vagy inkább a draft mellett?
Én inkább az első fele hajlok. Amilyen érzékkel Elway eddig qb-t draftolt nem tudom mennyire lehetne bízni abban, hogy most belenyul a tutiba.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én az idei éve alapján Roby-t simán kicsapnám a csapatból, szinte az összes komolyabb csapat rá játszott folyamatosan. Az más kérdés, hogy nagyobb spórolás esetén a kora és a fizuja miatt gondolom Talib fog lapátra kerülni...

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Cousinsal félelmetes lenne ez a Broncos. Más kérdés, hogy valszeg még a Skins’ FO sincs olyan balfasz, hogy kiengedje a piacra.
Cowboykarcsi90
én is ezen álmodozok elég régóta
csak kérdés h Cousins mikor unja meg a "tag"elgetést

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 775 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ez volt az első Broncos meccs amit nem voltam képes vegignezni. Erre nincsenek szavak. Igazából már kedvem sincs felsorolni kiket kéne kibaszni, mert sosem érnék a végére. Szánalmas. Idénre én offoltam az egész nfl-t. Elment az kedvem tőle.
roberto23
"Nem a jó futballt kell szeretni, hanem önmagában a futballt."
Zalán
Ebben van igazság, csak az a baj, h amit O oldalon nyújtunk már nemhogy jónak, de focinak sem lehet nevezni. Semmi elképzelés, semmi ötlet, egyszerűen csak szenvedés. Ha úgy kapnánk ki, hogy legalább néhol szép focit játszunk, küzdünk, akarunk egy szót sem szólnék. De így...
Persze ismerem magam, vasárnap is leulok a gép elé nézni, vagyok ennyire hülye😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ezt nem is tudtam
 twitter.com/NickiJhabvala/status/937437548997169152
Gase HC posztért interjúzott már mielőtt kibasztuk volna Foxot. Más kérdés, hogy akkor nem jött össze neki, szal amúgy maradt volna 1 évet itt... Vagy az a gond, hogy nem ő lett ITT a HC? Vagy vmi más...
Az alázáson kívül nem sok értelme volt annak az onside kicknek, szóval valami biztos van... Nem örülök neki...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Cousinsal félelmetes lenne ez a Broncos. Más kérdés, hogy valszeg még a Skins’ FO sincs olyan balfasz, hogy kiengedje a piacra.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Az hogy egy NFL csapatnak - amelyik 2 éve SB-t nyert és szinte atombiztos a védelme - 3 backup QB-val kell nekivágnia a következő szezonnak, nos, az elfogadhatatlan.
De, hogy egy edzőnek 3 szerény képességű irányítója van, akik összesen tesznek ki egy fél QB-t, nem mentség erre a borzalmas és gyalázatos teljesítményre, amit a csapat 7-8 hete előad. Ez rosszabb, mint Shanny utolsó Denverben töltött évei JC-rel. Gyalázaos. Erre nincs mentség. Se VJ-nek, sem Elway-nek...
JC6
Shanny utolsó 3 éve: 13-3 PO, 9-7 utolsó meccsel lemaradva a PO-ról, 7-9. Annál már bőven-bőven lejjebb vagyunk, voltunk JMD idejében is, de tavaly se voltunk igazán jobbak, a D igen, az O messze nem...
StormST
9-7,7-9,-8-8 a helyes válasz, 3 PO mentes év, 2-ben harcban a PO-ért.
A tavalyi szezon nagyon hasonló Shanny utolsójához. Az egy nagyon jó offense volt, és egy brutálisan szar védelem. Tavaly elit D# és egy szar Offense. A tavalyi csapat azért eggyel jobb annál a 2008-asnál, csak az AFC West kettővel volt erősebb a 2008-asnál. Ez van. De VJ-t nem Shannyhez hanem JMD-hez kell hasonlítani. Bár ő legalább nem zavarja el a jó játékosokat, edzőket, cserébe edzői kvalitásai még joshét is alulmúlják...
Black_Adder
Valóban, az utolsó 8-8 valahogy lemaradt, ott a végén olvadtunk le, 8-5-ről lett 8-8 és így lecsúsztunk a PO-ról a szintén 8-8-as Chargers mögött, akik az utolsó meccsen 52-21-re oktattak le minket, végül beverve az utolsó szeget Shanny koporsójába. Bárcsak most is ilyen gondjaink lennének... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!