Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Most olvasom, hogy DPI volt az utolsó play. Telóról nem tudom visszanézni.
Remélem ez a győzelem fog hiányozni a PO-hoz.
Bár amilyen lelkiállapotban lehet most a csapat nem nyerünk egy darabig meccset. Pont mint a fantom face mask call után.
Bazzani
@DetroitMoments: 🙁  twitter.com/DetroitMoments/status/912369282872463366/photo/1
Bazzani
Bízom benne, hogy most nem. Ez már egy másik csapat.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most olvasom, hogy DPI volt az utolsó play. Telóról nem tudom visszanézni.
Remélem ez a győzelem fog hiányozni a PO-hoz.
Bár amilyen lelkiállapotban lehet most a csapat nem nyerünk egy darabig meccset. Pont mint a fantom face mask call után.
Bazzani
@DetroitMoments: 🙁  twitter.com/DetroitMoments/status/912369282872463366/photo/1

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most olvasom, hogy DPI volt az utolsó play. Telóról nem tudom visszanézni.
Remélem ez a győzelem fog hiányozni a PO-hoz.
Bár amilyen lelkiállapotban lehet most a csapat nem nyerünk egy darabig meccset. Pont mint a fantom face mask call után.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@bryank44: @JamieSamuelsen @stoney16  twitter.com/bryank44/status/912286206402203648/photo/1

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Régóta tudjuk, hogy vannak egyenlőbbek......Nálunk is volt tegnap egy igen dühítő ítélet, amellyel visszahozták az ellent. Na, kivel játszottunk? Szerencsére egymást múltuk alul, amiből végül mi jöttünk ki jól, de nagyon morcos lettem volna, ha ezért veszítünk.

Tessék nyerni egy-két SB-t mostanság, akkor benne lesztek (leszünk) a szaknévsorban, addig marad a lesajnált, bírók által nem tisztelt státusz. Szerethetővé kell válni......
csi77
Egy-két superbowlt? Ember playoffmeccset vagy divíziót sem engednek nyerni. (Felvett zászló, fantom facemask.)
MacPhisto
Tudom, fából vaskarika......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Régóta tudjuk, hogy vannak egyenlőbbek......Nálunk is volt tegnap egy igen dühítő ítélet, amellyel visszahozták az ellent. Na, kivel játszottunk? Szerencsére egymást múltuk alul, amiből végül mi jöttünk ki jól, de nagyon morcos lettem volna, ha ezért veszítünk.

Tessék nyerni egy-két SB-t mostanság, akkor benne lesztek (leszünk) a szaknévsorban, addig marad a lesajnált, bírók által nem tisztelt státusz. Szerethetővé kell válni......
csi77
Egy-két superbowlt? Ember playoffmeccset vagy divíziót sem engednek nyerni. (Felvett zászló, fantom facemask.)

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
És még a csapat kajája is kigyulladt a meccs után.
 twitter.com/SInow/status/912066128515608576
iktriad
pontosan erre írta egyszer egy Lions-fan (amely hsz méltán került az Aranyköpések topikba) hogy ha egyszer a csapat SB-t játszana, a helyszínre menet lezuhanna a repülő.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Régóta tudjuk, hogy vannak egyenlőbbek......Nálunk is volt tegnap egy igen dühítő ítélet, amellyel visszahozták az ellent. Na, kivel játszottunk? Szerencsére egymást múltuk alul, amiből végül mi jöttünk ki jól, de nagyon morcos lettem volna, ha ezért veszítünk.

Tessék nyerni egy-két SB-t mostanság, akkor benne lesztek (leszünk) a szaknévsorban, addig marad a lesajnált, bírók által nem tisztelt státusz. Szerethetővé kell válni......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azért minden esetre mindig jó Lions meccset nézni, mert vagy láthatsz példát egy olyan szabályra amit szökőévente 1x használnak és azt se tudtad hogy létezik, vagy láthatsz valamit amiből új szabály lesz, persze szigorúan a Lions kárára... Minden esetre azt megnéztem volna hogy Rodgersék ellen meghozták volna-e ezt a döntést a Lambón...

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Egyébként itt van a lényeg. Ez NEM egyértelmű bizonyíték. Lehet hogy leér egy tizedmásodpercre a térd, de ezt inkább sejteni lehet, látni nem a sisak miatt. Hányszor mondják ennél sokkal egyértelműbb dolgokra, hogy stands, ez a hihetetlen.anarfa
Ez a laptopról készült kép, New Yorkban kifinomultabb technika áll rendelkezésre. Az alapján amit itt láttam, könnyedén megállapíthatták ők is. Ha műhibát kell keresni az az óra-visszaállításnál van, de az még ennél szőrszálhasogatósabb dolog, pláne hogy mi csak a FOX óráját látjuk ketyegni, szóval ott meg azt hazudnak amit akarnak, hogy védjék magukat.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Jó én még egyszer megkérdezem. Befújják-e ezt a bojsz/pecc/sztílersz/grinbéj ellen otthon? Tessék. Be?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
[
egyébként én a gyeek által belinkelt videón nem látom, hol ért le a térde Tate-nek először inkább kinyúlik a térd és miután benyújtja leérZERO_L
Én ezt láttam, de mozgásban még kis izomrázkódás is látható amikor talajt ér:

 i5.photobucket.com/albums/y198/gyeek/leert.jpg
gyeek
Szerinted ez conclusive?
MacPhisto
Egyébként itt van a lényeg. Ez NEM egyértelmű bizonyíték. Lehet hogy leér egy tizedmásodpercre a térd, de ezt inkább sejteni lehet, látni nem a sisak miatt. Hányszor mondják ennél sokkal egyértelműbb dolgokra, hogy stands, ez a hihetetlen.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sorry a sípszónak nem sok köze van hozzá, az a TD miatt jelentette a végét a playnek. Így viszont h rövidet ítéltek lehet téll 11secre kellett vna állítani, ha csak nincs egy képük ahol 10secnél ér le épp a térde.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
[
egyébként én a gyeek által belinkelt videón nem látom, hol ért le a térde Tate-nek először inkább kinyúlik a térd és miután benyújtja leérZERO_L
Én ezt láttam, de mozgásban még kis izomrázkódás is látható amikor talajt ér:

 i5.photobucket.com/albums/y198/gyeek/leert.jpg
gyeek
Szerinted ez conclusive?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
pont ezt mondja Blendino, hogy ilyen esetben 10mp-t levesznek az óráról szabály szerint(mivel nem volt időkérése a Lionsnak), szóval ezzel kár érvelni

egyébként én a gyeek által belinkelt videón nem látom, hol ért le a térde Tate-nek először inkább kinyúlik a térd és miután benyújtja leér (de ezeket az nfl.com-os videókat nekem elég szarul játssza le a laptopom)
ZERO_L
11-10=1
Tetszik érteni?
Bazzani
11.kor jött a sípszó? Nem néztem csak a gyeek által linkelt videót.
Borbinho
Szerintem mindegy a sípszó, hiszen ha megváltoztatják az eredeti call-t, akkor arra az időpontra kell visszaállítani az órát, amikor úgy ítélik, hogy leér a térd. Az pedig :11-kor van.
több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Nem tudok baszdmeg lenyugodni.Bazzani
Business as usual.

 www.nfl.com/gamecenter/2017092404/2017/REG3/Falcons@Lions?icampaign=scoreStrip-globalNav-2017092404#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000850570&tab=videos

02:43nál egyértelműen leér a bal térde a földre. Közben hozzáérnek, aki azt hiszi kontakt nélkül csúszott az end zoneba téved. Bazzani lenti képe később készült. Nem történt csalás.
gyeek
Előtte érnek hozzá, az meg PI.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
[
egyébként én a gyeek által belinkelt videón nem látom, hol ért le a térde Tate-nek először inkább kinyúlik a térd és miután benyújtja leérZERO_L
Én ezt láttam, de mozgásban még kis izomrázkódás is látható amikor talajt ér:

 i5.photobucket.com/albums/y198/gyeek/leert.jpg

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
pont ezt mondja Blendino, hogy ilyen esetben 10mp-t levesznek az óráról szabály szerint(mivel nem volt időkérése a Lionsnak), szóval ezzel kár érvelni

egyébként én a gyeek által belinkelt videón nem látom, hol ért le a térde Tate-nek először inkább kinyúlik a térd és miután benyújtja leér (de ezeket az nfl.com-os videókat nekem elég szarul játssza le a laptopom)
ZERO_L
11-10=1
Tetszik érteni?
Bazzani
11.kor jött a sípszó? Nem néztem csak a gyeek által linkelt videót.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
pont ezt mondja Blendino, hogy ilyen esetben 10mp-t levesznek az óráról szabály szerint(mivel nem volt időkérése a Lionsnak), szóval ezzel kár érvelni

egyébként én a gyeek által belinkelt videón nem látom, hol ért le a térde Tate-nek először inkább kinyúlik a térd és miután benyújtja leér (de ezeket az nfl.com-os videókat nekem elég szarul játssza le a laptopom)
ZERO_L
11-10=1
Tetszik érteni?

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
pont ezt mondja Blendino, hogy ilyen esetben 10mp-t levesznek az óráról szabály szerint(mivel nem volt időkérése a Lionsnak), szóval ezzel kár érvelni

egyébként én a gyeek által belinkelt videón nem látom, hol ért le a térde Tate-nek először inkább kinyúlik a térd és miután benyújtja leér (de ezeket az nfl.com-os videókat nekem elég szarul játssza le a laptopom)
ZERO_L
Próbáld meg okostelefonon. Pontosan meg tudod állítani meg rázoomolni is. Tényleg lent volt ott a térde, de kb egy századmásodpercre.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na ja, belegondolva kurva nehéz döntés volt. Ha TD-t ítélnek, akkor az az 1-2 sec lepörög. Azt nem tudom ilyenkor szabály szerint vissza kell-e állítani, meglepne ha nem...viszont ha rövidnek ítélik elsőre, akkor is vissza kellett volna nézni, mert 2percen belül volt. Akkor viszont így is úgy is megállítják az órát, mert amúgy pörögne. Lehet az lett vna a Lions szempontjából a legjobb. Így peches, hogy TDnek ítélték, mert sípszó nem fix h 11.seckor volt, elég ha csak 10kor, az álló óráról pörgőre állításos 10sec runoff szabály miatt amit a videóban mond Dean Blandino.

A Falcons TD-n viszont nincs mit magyarázni...why always the Lions?!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
pont ezt mondja Blendino, hogy ilyen esetben 10mp-t levesznek az óráról szabály szerint(mivel nem volt időkérése a Lionsnak), szóval ezzel kár érvelni

egyébként én a gyeek által belinkelt videón nem látom, hol ért le a térde Tate-nek először inkább kinyúlik a térd és miután benyújtja leér (de ezeket az nfl.com-os videókat nekem elég szarul játssza le a laptopom)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
Nem tudok baszdmeg lenyugodni.Bazzani
Business as usual.

 www.nfl.com/gamecenter/2017092404/2017/REG3/Falcons@Lions?icampaign=scoreStrip-globalNav-2017092404#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000850570&tab=videos

02:43nál egyértelműen leér a bal térde a földre. Közben hozzáérnek, aki azt hiszi kontakt nélkül csúszott az end zoneba téved. Bazzani lenti képe később készült. Nem történt csalás.
gyeek
Akkor marad 11 mp és van egy lövésünk.
De az órát lepörgették 8mpig tévesen TD-t adtak és ezáltal mi bűnhődtünk a rossz döntés mitt.

De ha 8mp marad és nem adnak TD-t pörög tovább az óra akkor is fel lehetett volna állni egy dobásra.
Bazzani
Fel lehetett volna állni egy QB sneakre simán, ahhoz aztán nem kell különösebben cizellált felállás
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Valami szabály alapján van 10 mp. órafuttatás a spori szerint aki bejelentette az ítéletet. Visszanézve azt a pillanatot, épphogy átvált az óra 11 mp-ről amikor Tate térde leér azaz maradt volna még egy szűk másodperc, de amikor felemeli a bíró a kezét az már később van. Hivatalból szerintem 1 mp-re kellett volna állítani az órát, de lehet tévedek, nem ismerem a szabályt.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 877 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudok baszdmeg lenyugodni.Bazzani
Business as usual.

 www.nfl.com/gamecenter/2017092404/2017/REG3/Falcons@Lions?icampaign=scoreStrip-globalNav-2017092404#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000850570&tab=videos

02:43nál egyértelműen leér a bal térde a földre. Közben hozzáérnek, aki azt hiszi kontakt nélkül csúszott az end zoneba téved. Bazzani lenti képe később készült. Nem történt csalás.
gyeek
Akkor marad 11 mp és van egy lövésünk.
De az órát lepörgették 8mpig tévesen TD-t adtak és ezáltal mi bűnhődtünk a rossz döntés mitt.

De ha 8mp marad és nem adnak TD-t pörög tovább az óra akkor is fel lehetett volna állni egy dobásra.
Bazzani
Még lett volna esélyetek egy passzra vagy futásra

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018