Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudok baszdmeg lenyugodni.Bazzani
Business as usual.

 www.nfl.com/gamecenter/2017092404/2017/REG3/Falcons@Lions?icampaign=scoreStrip-globalNav-2017092404#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000850570&tab=videos

02:43nál egyértelműen leér a bal térde a földre. Közben hozzáérnek, aki azt hiszi kontakt nélkül csúszott az end zoneba téved. Bazzani lenti képe később készült. Nem történt csalás.
gyeek
Akkor marad 11 mp és van egy lövésünk.
De az órát lepörgették 8mpig tévesen TD-t adtak és ezáltal mi bűnhődtünk a rossz döntés mitt.

De ha 8mp marad és nem adnak TD-t pörög tovább az óra akkor is fel lehetett volna állni egy dobásra.

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 877 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudok baszdmeg lenyugodni.Bazzani
Business as usual.

 www.nfl.com/gamecenter/2017092404/2017/REG3/Falcons@Lions?icampaign=scoreStrip-globalNav-2017092404#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000850570&tab=videos

02:43nál egyértelműen leér a bal térde a földre. Közben hozzáérnek, aki azt hiszi kontakt nélkül csúszott az end zoneba téved. Bazzani lenti képe később készült. Nem történt csalás.
gyeek
Én így is látom sajnos...

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Nem tudok baszdmeg lenyugodni.Bazzani
Business as usual.

 www.nfl.com/gamecenter/2017092404/2017/REG3/Falcons@Lions?icampaign=scoreStrip-globalNav-2017092404#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000850570&tab=videos

02:43nál egyértelműen leér a bal térde a földre. Közben hozzáérnek, aki azt hiszi kontakt nélkül csúszott az end zoneba téved. Bazzani lenti képe később készült. Nem történt csalás.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És még a csapat kajája is kigyulladt a meccs után.
 twitter.com/SInow/status/912066128515608576
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Sandman7773: Lets also talk about this on the go ahead Falcon TD..... Those are linemen. That's a pretty easy illegal men downfield call.  twitter.com/Sandman7773/status/912063560246755329/photo/1

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@CHE_V_ELLE: 8 seconds left huh??!!!??? #DETvsATL #goldentate  twitter.com/CHE_V_ELLE/status/912056733534531585/photo/1

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kocsit házat a jövő heti vereségünkre.
Ilyen csalásból egy csapatot sem rángat ki lelkileg semmilyen edző.
Mondjuk lassan kezdik megszokni szerintem.

Nem tudok baszdmeg lenyugodni.

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 877 — !SuPeR6BoWL!
Áhh mindegy én nem akartam senkivel össze veszni vagy rosszat mondani bocsi hogy írtam az én k..va anyámat és rohadjon meg az Atlanta 😒"
Midnight
Idén februárban már megrohadt 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
De most nem azért elhiszem hogy jó bírózni, de szereztetek három TO-t és még is ti futótatok az eredmény után simán nyernetek volna és kalap kabát. Nem hiszem hogy valamelyik csapat jobban megérdemelte volna győzelmet de így alakult. És azért az atlantát se nagyon preferálják jobban ebben biztos vagyok.
Midnight
Hallod tényleg kurva jó.
Mi ezért nézzük a meccseket.
Sőt örülünk ha elvesznek egy tiszta meccsnyerő TD-t.
És igen, mi vagyunk a hülyék.
Bazzani
Nem kell megsértődni elhiszem hogy tök szar nem tavaly óta szurkolok az Atlantának, de azért nem kell ennyire felhúzni magad. Nem adták meg ennyi nem tudsz vele mit csinálni ha meg megadják akkor nyertek hoztak egy döntést ami nektek nem kedvez lesz ez még fordítva is. De remélem eljutok a rájátszásba és megint tudunk játszani egy meccset ahol tényleg a jobb fog nyerni és nem kell hozzá "bíró".
Midnight
nem bántásból, de az elmúlt 4-5 évből amióta többé kevésbé követem a Lions meccseit olyan bírói ítéletet ami egy meccset a Detroit javára befolyásolt volna talán ha egy volt, az ellenkezőjéből kicsit nagyobb a választék

amúgy a két kedvenc NFC csapatom játszott egymással, kb mindegy volt nekem ki nyer, de hogy megint így szopatták meg a Lions az azért szánalmas, nyilván erről nem az Atlanta tehet
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Áhh mindegy én nem akartam senkivel össze veszni vagy rosszat mondani bocsi hogy írtam az én k..va anyámat és rohadjon meg az Atlanta 😒"
több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
De most nem azért elhiszem hogy jó bírózni, de szereztetek három TO-t és még is ti futótatok az eredmény után simán nyernetek volna és kalap kabát. Nem hiszem hogy valamelyik csapat jobban megérdemelte volna győzelmet de így alakult. És azért az atlantát se nagyon preferálják jobban ebben biztos vagyok.
Midnight
Hallod tényleg kurva jó.
Mi ezért nézzük a meccseket.
Sőt örülünk ha elvesznek egy tiszta meccsnyerő TD-t.
És igen, mi vagyunk a hülyék.
Bazzani
Nem kell megsértődni elhiszem hogy tök szar nem tavaly óta szurkolok az Atlantának, de azért nem kell ennyire felhúzni magad. Nem adták meg ennyi nem tudsz vele mit csinálni ha meg megadják akkor nyertek hoztak egy döntést ami nektek nem kedvez lesz ez még fordítva is. De remélem eljutok a rájátszásba és megint tudunk játszani egy meccset ahol tényleg a jobb fog nyerni és nem kell hozzá "bíró".
Midnight
Persze nem húzzuk fel magunkat. Hiszen minden évben minket szopat ez a faszszopó liga, miért is kéne? Majd összeírom ha lesz időm.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hol van a megcáfolhatatlan bizonyiték amire veri a nyálát az NFL?
Blevi
Itt:

több mint 6 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Hol van a megcáfolhatatlan bizonyiték amire veri a nyálát az NFL?
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
De most nem azért elhiszem hogy jó bírózni, de szereztetek három TO-t és még is ti futótatok az eredmény után simán nyernetek volna és kalap kabát. Nem hiszem hogy valamelyik csapat jobban megérdemelte volna győzelmet de így alakult. És azért az atlantát se nagyon preferálják jobban ebben biztos vagyok.
Midnight
Hallod tényleg kurva jó.
Mi ezért nézzük a meccseket.
Sőt örülünk ha elvesznek egy tiszta meccsnyerő TD-t.
És igen, mi vagyunk a hülyék.
Bazzani
Nem kell megsértődni elhiszem hogy tök szar nem tavaly óta szurkolok az Atlantának, de azért nem kell ennyire felhúzni magad. Nem adták meg ennyi nem tudsz vele mit csinálni ha meg megadják akkor nyertek hoztak egy döntést ami nektek nem kedvez lesz ez még fordítva is. De remélem eljutok a rájátszásba és megint tudunk játszani egy meccset ahol tényleg a jobb fog nyerni és nem kell hozzá "bíró".
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De most nem azért elhiszem hogy jó bírózni, de szereztetek három TO-t és még is ti futótatok az eredmény után simán nyernetek volna és kalap kabát. Nem hiszem hogy valamelyik csapat jobban megérdemelte volna győzelmet de így alakult. És azért az atlantát se nagyon preferálják jobban ebben biztos vagyok.
Midnight
Hát, apukám! Február elején beírta volna valaki a Falcons topikba, hogy "Nem hiszem hogy valamelyik csapat jobban megérdemelte volna győzelmet de így alakult", biztos feldobta volna a napodat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
De most nem azért elhiszem hogy jó bírózni, de szereztetek három TO-t és még is ti futótatok az eredmény után simán nyernetek volna és kalap kabát. Nem hiszem hogy valamelyik csapat jobban megérdemelte volna győzelmet de így alakult. És azért az atlantát se nagyon preferálják jobban ebben biztos vagyok.
Midnight
Nem lennénk ennyire kiakadva ha nem a 25. ordas csalás lett volna az elmúlt 5-6 évben. Mert ez az, ez nem tévedés
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De most nem azért elhiszem hogy jó bírózni, de szereztetek három TO-t és még is ti futótatok az eredmény után simán nyernetek volna és kalap kabát. Nem hiszem hogy valamelyik csapat jobban megérdemelte volna győzelmet de így alakult. És azért az atlantát se nagyon preferálják jobban ebben biztos vagyok.
Midnight
Hallod tényleg kurva jó.
Mi ezért nézzük a meccseket.
Sőt örülünk ha elvesznek egy tiszta meccsnyerő TD-t.
És igen, mi vagyunk a hülyék.

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
De most nem azért elhiszem hogy jó bírózni, de szereztetek három TO-t és még is ti futótatok az eredmény után simán nyernetek volna és kalap kabát. Nem hiszem hogy valamelyik csapat jobban megérdemelte volna győzelmet de így alakult. És azért az atlantát se nagyon preferálják jobban ebben biztos vagyok.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
miért vették el a TDt?
braxa88
miért vették el a TDt?
braxa88
Állítólag nem volt benn.
És bizonyára volt megdönthetetlen bizonyítékuk.
okádék az egész.
Bazzani
Bent volt. Ugyanis senki nem ért hozzá ezért hóttmindegy, mikor volt lent a térde.
MacPhisto
bocs de nem, mert elkapónak minősült, nem futónak.
peach
Ha elkapás után továbbpörögsz az érvényes.
Bazzani
ez viszont jogos. lehet nagy hülyeséget mondok, de vhogy akkor figyelembe vették hogy poole elkapás előtt megjammelte. amúgy amint írtam sztem lent volt az ez előtt, viszont senki nem ért hozzá így bepörögve td. és akkor buziság az egész. áhhh, bemehetett volna egyszerűbben is....
peach
A jammelés nem számít.
Ez TD volt teljesen egyértelmű.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
miért vették el a TDt?
braxa88
miért vették el a TDt?
braxa88
Állítólag nem volt benn.
És bizonyára volt megdönthetetlen bizonyítékuk.
okádék az egész.
Bazzani
Bent volt. Ugyanis senki nem ért hozzá ezért hóttmindegy, mikor volt lent a térde.
MacPhisto
bocs de nem, mert elkapónak minősült, nem futónak.
peach
Ha elkapás után továbbpörögsz az érvényes.
Bazzani
ez viszont jogos. lehet nagy hülyeséget mondok, de vhogy akkor figyelembe vették hogy poole elkapás előtt megjammelte. amúgy amint írtam sztem lent volt az ez előtt, viszont senki nem ért hozzá így bepörögve td. és akkor buziság az egész. áhhh, bemehetett volna egyszerűbben is....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
miért vették el a TDt?
braxa88
miért vették el a TDt?
braxa88
Állítólag nem volt benn.
És bizonyára volt megdönthetetlen bizonyítékuk.
okádék az egész.
Bazzani
Bent volt. Ugyanis senki nem ért hozzá ezért hóttmindegy, mikor volt lent a térde.
MacPhisto
bocs de nem, mert elkapónak minősült, nem futónak.
peach
Ha elkapás után továbbpörögsz az érvényes.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
miért vették el a TDt?
braxa88
miért vették el a TDt?
braxa88
Állítólag nem volt benn.
És bizonyára volt megdönthetetlen bizonyítékuk.
okádék az egész.
Bazzani
Bent volt. Ugyanis senki nem ért hozzá ezért hóttmindegy, mikor volt lent a térde.
MacPhisto
Ráadásul megdönthetetlen bizonyíték kell.
Olyan meg tuti nem volt, pláne nem fél perc alatt.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
miért vették el a TDt?
braxa88
miért vették el a TDt?
braxa88
Állítólag nem volt benn.
És bizonyára volt megdönthetetlen bizonyítékuk.
okádék az egész.
Bazzani
Bent volt. Ugyanis senki nem ért hozzá ezért hóttmindegy, mikor volt lent a térde.
MacPhisto
bocs de nem, mert elkapónak minősült, nem futónak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Miert a Lionst kell mindig megszopatni?....