Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem például egy Jaguars-nak nem lenne rossz megoldás és olcsóbb is lenne mint a szombaton nála sokkal gyengébben játszó agyonhypeolt Garoppolo.
Bazzani
Ez nekem is eszembe jutott míg néztem a meccset, igaz ilyen fellángolásaim már bárkivel kapcsolatban vannak, aki eltalálja az elkapóit.
winston
Egyrészt szerintem Rudock az egyik leggyorsabb QB a ligában, a futásain mindenesetre ez látszik.
Egy év alatt rengeteget fejlődött már ami ezekből a meccsekből látszik.
Meg amúgy sem volt egy ügyetlen gyerek. Nem bukja el a meccseket, igaz nem is nyeri meg. Ez sok csapatnál már elég lenne.
Bazzani
Ne értsd félre, nekem is nagyon tetszett amit eddig láttam tőle. Az írásom második része már nem teljesen hozzá kötődött.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nyilván sokkal olcsóbb lenne, mint Garoppolo 😊
Wyatt
Mondjuk szerintem Garoppolonak már (!!!) semmi értéke nincs. Senki nem fog egy lejáró szerződésű, semmit sem bizonyított (értsd egy telejes vagy akár fél szezon) játékosért komoly picket adni. Majd jövőre a piacon lehet érte verseny a top5-ön kívül draftoló csapatok között.
Rudockért sem fognap 4.körnél többet ajánlani azért meg felesleges odaadni.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem például egy Jaguars-nak nem lenne rossz megoldás és olcsóbb is lenne mint a szombaton nála sokkal gyengébben játszó agyonhypeolt Garoppolo.
Bazzani
Ez nekem is eszembe jutott míg néztem a meccset, igaz ilyen fellángolásaim már bárkivel kapcsolatban vannak, aki eltalálja az elkapóit.
winston
Egyrészt szerintem Rudock az egyik leggyorsabb QB a ligában, a futásain mindenesetre ez látszik.
Egy év alatt rengeteget fejlődött már ami ezekből a meccsekből látszik.
Meg amúgy sem volt egy ügyetlen gyerek. Nem bukja el a meccseket, igaz nem is nyeri meg. Ez sok csapatnál már elég lenne.

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem például egy Jaguars-nak nem lenne rossz megoldás és olcsóbb is lenne mint a szombaton nála sokkal gyengébben játszó agyonhypeolt Garoppolo.
Bazzani
Ez nekem is eszembe jutott míg néztem a meccset, igaz ilyen fellángolásaim már bárkivel kapcsolatban vannak, aki eltalálja az elkapóit.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 www.cbssports.com/nfl/news/lions-matthew-stafford-inks-five-year-deal-reportedly-worth-135-million/
nagir
Végül is a mai piaci árak melett nem is volt olyan vészesen drága.

több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
 www.cbssports.com/nfl/news/lions-matthew-stafford-inks-five-year-deal-reportedly-worth-135-million/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván sokkal olcsóbb lenne, mint Garoppolo 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: All about the QB & 1 generating interest from GMs: #Lions QB Jake Rudock. Went 10 of 13 for 113 vs #Patriots. Teams tried to poach him in 16

Szerintem is kurva jó volt. Én már a Wolverines-ben is imádtam. Eljutottunk vele oda, hogy Stafford sérülése esetén sem kellene minden meccset beírni vele L-nek.
Szerintem például egy Jaguars-nak nem lenne rossz megoldás és olcsóbb is lenne mint a szombaton nála sokkal gyengébben játszó agyonhypeolt Garoppolo.
Kár, hogy Kaaya nem tudná pótolni. Ő gyenge volt.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy szerintem igazán meglepő dolog nem történt. Vagyis azoknak igen akik túlmisztifikálták a Tolzien "vezette" Colts és a Hackenberg "vezette" Jets legyőzését.
Mindkét csapat bottom5, a Colts pesze Luck nélkül értve.

Tudtuk, hogy a Pats ennyivel jobb nálunk mintahogy kb a liga 95%-ánál is. Tudtuk, hogy a bottom10 csapatnál jobbak míg a top10-nél rosszabbak vagyunk. Kb belőhető, hogy ebből egy 6-10 / 9-7 szezon lesz valahol.
Tudtuk, hogy futójáték nem terem egyik pillanatról a másikra. Bár Ameer visszatérésével árnyalatnyit javulni fog.
Tudtuk, hogy egy egészséges Ansah nélkül UDFA és hátsókörös játékosokkal nem lesz passrush.
Tudtuk, hogy a secondary-ben bármikor benne van egy katasztrófális meccs de egy jobbacska is.
Tudtuk, hogy Ngata már míg Robinson még nem megoldás.
Tudtuk, hogy Davis érkezése ellenére sem fog óriásit javulni az LB sor cover képessége.
Tudtuk, hogy az edzői stáb nem a megújulási és improvizatív képességéről híres.
Nem történt meglepetés. Kikaptunk a bajnoktól, de az is kiderült, hogy a cserék csatájában nem vallottunk szégyent. Nem jó ez a keret, aligha elég egy PO hely elcsípésére de nekem mélyebbnek tűnik a tavalyinál.
Whitehead sérülése aggasztó és Edelman-nek is jobbulás.

Lábjegyzet: Rudock kurva jó volt és a kiskedvencem Billingsley is. 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nyugi, csak a comeback-et gyakoroltuk. A gyorsan nagy hátrányba kerülés része már tökéletesen megy.

több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Érdemes volt péntek este ébren maradni/nem menni szórakozni. Majdnem olyan jó ötlet mint a Provident. és egy igazi szint felmérőt látni.
Első negyed
Pats 2:30 drive TD
Lions funble ön 1st play (Tate)
Pats 7! Seconds! Drive TD
3&out
Pats TD
3&out


Még jó hogy az offense-be kell bízni idén.
Pass protection nem rossz, de nem is ájultan el tőle. Futás blokkolás mint minden évben: NULLA!


A kedvencem amikor stafford csinál egy olyan driveot hogy 3/3 Yards: 7
Eredmény: 3&out

Azért három sikeres passzból csak lehetne menni 9,5 yardot hogy még idegesítőbb legyen.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja és nem tudom, hogy mindenki látta e de van egy saját kis Hard Knocks-unk idén is.
Érdemes megnézni:

Inside the Den 1.rész
 www.youtube.com/watch?v=x4sUc0Pm2OM

2.rész
 www.youtube.com/watch?v=QjgOjs6ubew

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megvolt ez a meccs is.
Igazából kár bármit is leszűrni belőle, mert ez a Jets valami hihetetlen gyenge támadó oldalon. Megkockáztatom, hogy történelmi mélységet fognak elérni.

Mi sem voltunk jók, de legalább ünnepelni jól tudunk:
 twitter.com/Lions/status/899064149212364801

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mike James RB agyrázkódás miatt került IR-re. Fogyunk szépen.

több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
egyre jobban fogy a csapat:S Copeland is kiesett egész szezonra.

Levy meg valami keresetet akar beadni, mert a csapat orvosai nem voltak a toppon bla bla bla...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kerry Hyder ACL szakadás sajnos.
Beki
mármint Achilles, ahogy azt Dr. Bazza az eredménykövetőben rögtön megállapította
baggio
Nem volt nehéz.
Nem tudott felállni és egyből oda kapott. Látszott mindenkin, hogy nagy a baj. Ebből gondoltam, hogy szakadt.

Volt egy haverom akinek kispályás focin szakadt el az Achillese, szó szerint csattant.

több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Stafford nálam top10 QB.
Bazzani
Furcsa ezt leírni, de nálam TOP 5-ös,
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kerry Hyder ACL szakadás sajnos.
Beki
mármint Achilles, ahogy azt Dr. Bazza az eredménykövetőben rögtön megállapította
baggio
Jogos, bocsánat.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Kerry Hyder ACL szakadás sajnos.
Beki
mármint Achilles, ahogy azt Dr. Bazza az eredménykövetőben rögtön megállapította


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kerry Hyder ACL szakadás sajnos.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford nálam top10 QB.
Soha nem segítette elit OL vagy legalább közepes futójáték.
Legalább 10 olyan csapat van a ligában ahol tárt karokkal várnák és akkor lehet keveset mondtam.
Remélem még a TC előtt megkapja a szerződését, hogy nyugodt legyen mindenki végre ezügyben.

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nem használta ki a csapatot.
De igen alaposan megkapta amit megérdemelt. Utolsó éves cap hitje 8 millával volt több mint a következő WR-é a listán.
Én imádtam de a visszaköpködést utálom. Ez a csapat az utóbbi öt évből háromszor POba jutott. Azért nem egy full reménytelen csapatból vonult vissza. Lehet, hogy pont ő hiányzott idén egy PO győzelemhez?

Érdekes, hogy Stafford pont nélküle hozta élete szezonját.
Bazzani
Ezt a hsz-t lehet meg fogom banni 😊
En nem lattam visszakopkodest, de nem vagyok Lions-bol naprakesz. Azzal lehet vitatkozni hogy ert-e egyedul legitime WR1 es WR2-t, de a FO ugy gondolta igen, magasan a legjobb Wr-e volt a liganak es parban egy rookie-val kb egyenlo volt az elozo peldaval penzben, teljesitmenyben uaz, de olyan volt mint az okori Romaban a tulaj buszken adja a varosnak Megatront.
Egyenileg nemcsak bizonyitott, hanem konkretan zsebre rakott mindenkit. A gyuruhoz meg nem latta azt a fejlodest ( a penze se segitett ezen) a csapaton rovid tavon amig a testet kepesnek erezte. Mig a csapatnak a fejlodese fontos es altalaban lepcsozetes o nem erezte az utemet megfelelonek. A megitelesen semmit nem valtoztatt egy megnyert PO meccs, neki ez nem volt cel, a gyuru az lett volna.
Serulesek ide vagy oda, mikor visszavonult meg mindig o volt a legjobb, siman jatszhatott volna meg es lett volna esely a penze atalakitasara is ha latja a fenyt. De ebben a ligaban 2 ev alatt sok minden tortenhet, de a teste akkor panaszkodott.

Erdekes, de Stafford nem lett jobb. Az OL majd meg jobban segiti es lesznek meg jobb szamai is. Flacco-nak a szamai ( reszben ) iden volt a legjobb, de attol meg egy higfos szezont tudhat maga mogott aminek a hattereben a serulese, a gyatra formaja, szar OL es a kritikan aluli edzoi tevekenyseg jatszott szerepet. Diohejban.
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Megatron besérült mert vissza kellett adni az aláírási bónusz egy részét.
Azt a bónuszt amit azért kapott mert 6 évre aláírt.
Ez a pénz pedig nem jár.
B.Sanders is beserult ezen anno. Azota megbékélt. Majd ő is meg fog.
Végtelenül szimpatikus Calvin.
De az én életemben is azért fizetnek amiert megdolgozom. Ez így fair 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem használta ki a csapatot.
De igen alaposan megkapta amit megérdemelt. Utolsó éves cap hitje 8 millával volt több mint a következő WR-é a listán.
Én imádtam de a visszaköpködést utálom. Ez a csapat az utóbbi öt évből háromszor POba jutott. Azért nem egy full reménytelen csapatból vonult vissza. Lehet, hogy pont ő hiányzott idén egy PO győzelemhez?

Érdekes, hogy Stafford pont nélküle hozta élete szezonját.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk fura egy Lions-fantól olyat olvasni, ami azt sugallja, mintha Megatron itt kihasználta volna a csapatot, majd durván hülyére vette volna. Pont Megatronról, aki kilenc szezonon át a szívét-lelkét kitette a pályán kívül és belül is a csapatért, a győzelmekért, a pontokért.

Ő volt az, aki a gigapénzt is megkapva még évekig hozta az elit szintet, sérülten játszott folyamatosan. Belefáradt, hogy kilencből hét szezonban kb. esélytelen volt a csapata még a csoportgyőzelemre is? Én nem csodálom.

Nem mellesleg nem emiatt vonult vissza, csak ez is közrejátszott a döntésében. A sérülések miatt vonult vissza, ezt ő is megmondta.

Megatronnal kezd kicsit elszaladni a ló...
oleewear
Mert van pofaja elmondani az igazat, hogy részben már azt is unta, hogy egy olyan csapatban játszott évekig, aminek még a pozitív mérleg is óriási szezonnak számított?

Nagyon meglepő kijelentést tett ezzel.
Stez
No offense de akkor felkészül Luck?
valakis
No offense, de ha ránézel a Colts idényeire a Luck-érában, akkor rájössz, hogy ez bizony mellé.