Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@MikeGarafolo: Lions are trading OL Laken Tomlinson to the 49ers, sources tell me and @RapSheet. Niners get a former first-round pick.

Uhh.
Bazzani
@RapSheet: Terms: The #Lions trade guard Laken Tomlinson to the #49ers for a 5th rounder in 2019, sources tell @MikeGarafolo and me.

Kb ingyen ment. 😕
Bazzani
Akkor Glasgow elég meggyőző volt ezek szerint 😊
Wyatt
Nem is volt kérdés, hogy ki a jobb.
Sajnalom hogy így történt. Mármint nem azt hogy elment. Mert sajnos nem volt jó... hanem hogy így dobunk ki egy elsőköröst.
Ezért nem vagyunk mi ott ahol a sikeres csapatok. Meg persze a kibaszott bírók miatt 😊)))
PintérÁdi
Sajna most már azt kell mondani érte ez az 5. kör is gáláns volt az SF-től...
Minden csapat életében van ilyen pick az eagles már kettőt is csinált az elmult 7 évben ...és még Nelson lehet a 3.
Janek
Quinn nagy zseni, hogy kapott érte valamit. Ettől nekünk ez még szar érzés.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
@MikeGarafolo: Lions are trading OL Laken Tomlinson to the 49ers, sources tell me and @RapSheet. Niners get a former first-round pick.

Uhh.
Bazzani
@RapSheet: Terms: The #Lions trade guard Laken Tomlinson to the #49ers for a 5th rounder in 2019, sources tell @MikeGarafolo and me.

Kb ingyen ment. 😕
Bazzani
Akkor Glasgow elég meggyőző volt ezek szerint 😊
Wyatt
Nem is volt kérdés, hogy ki a jobb.
Sajnalom hogy így történt. Mármint nem azt hogy elment. Mert sajnos nem volt jó... hanem hogy így dobunk ki egy elsőköröst.
Ezért nem vagyunk mi ott ahol a sikeres csapatok. Meg persze a kibaszott bírók miatt 😊)))
PintérÁdi
Sajna most már azt kell mondani érte ez az 5. kör is gáláns volt az SF-től...
Minden csapat életében van ilyen pick az eagles már kettőt is csinált az elmult 7 évben ...és még Nelson lehet a 3.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát mi ügyesebben dobáljuk ki 😀
Az elmúlt öt évben háromszor nem is volt 😀

több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ezzel hivatalosan is megkezdtem az idei bírózást 😃

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
@MikeGarafolo: Lions are trading OL Laken Tomlinson to the 49ers, sources tell me and @RapSheet. Niners get a former first-round pick.

Uhh.
Bazzani
@RapSheet: Terms: The #Lions trade guard Laken Tomlinson to the #49ers for a 5th rounder in 2019, sources tell @MikeGarafolo and me.

Kb ingyen ment. 😕
Bazzani
Akkor Glasgow elég meggyőző volt ezek szerint 😊
Wyatt
Nem is volt kérdés, hogy ki a jobb.
Sajnalom hogy így történt. Mármint nem azt hogy elment. Mert sajnos nem volt jó... hanem hogy így dobunk ki egy elsőköröst.
Ezért nem vagyunk mi ott ahol a sikeres csapatok. Meg persze a kibaszott bírók miatt 😊)))

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
@MikeGarafolo: Lions are trading OL Laken Tomlinson to the 49ers, sources tell me and @RapSheet. Niners get a former first-round pick.

Uhh.
Bazzani
@RapSheet: Terms: The #Lions trade guard Laken Tomlinson to the #49ers for a 5th rounder in 2019, sources tell @MikeGarafolo and me.

Kb ingyen ment. 😕
Bazzani
Akkor Glasgow elég meggyőző volt ezek szerint 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@MikeGarafolo: Lions are trading OL Laken Tomlinson to the 49ers, sources tell me and @RapSheet. Niners get a former first-round pick.

Uhh.
Bazzani
@RapSheet: Terms: The #Lions trade guard Laken Tomlinson to the #49ers for a 5th rounder in 2019, sources tell @MikeGarafolo and me.

Kb ingyen ment. 😕

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@MikeGarafolo: Lions are trading OL Laken Tomlinson to the 49ers, sources tell me and @RapSheet. Niners get a former first-round pick.

Uhh.

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ah értem, este inkább a sok hülye GM és a másik hibájának nem tanulásával kötöttem össze a Trubi-trade-et (kell nekem 2 órán keresztül DC-szerkesztésekkel szopni 😛)
Wyatt
Nana nem hívjuk Trubinak azért kitiltás jár 😀
Tomcsik
Truby az mehet? 😀

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ah értem, este inkább a sok hülye GM és a másik hibájának nem tanulásával kötöttem össze a Trubi-trade-et (kell nekem 2 órán keresztül DC-szerkesztésekkel szopni 😛)
Wyatt
Nana nem hívjuk Trubinak azért kitiltás jár 😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ah értem, este inkább a sok hülye GM és a másik hibájának nem tanulásával kötöttem össze a Trubi-trade-et (kell nekem 2 órán keresztül DC-szerkesztésekkel szopni 😛)

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Engem meglepne, ha legalább egy harmadik körös pick nem menne érte, de azt mondom inkább minimum második kör. Sok hülye GM nem tanul a másik hibájából. Annyi helyről hiányzik normális QB, hogy ennyit simán beáldoznak, gondoljunk csak a Bears feltrade-re Trubiskyért.
gabokocka
Na... Én azt hittem, hogy legalább itt nem jön ez velem szembe, elég volt a Sport Tv-ben folyton ezt hallgatni, mint óriási hibát a Bears részéről, hogy felmentek egy helyet egy csomó pickért. Mert a 49ers nem őt vitte volna, így meg feleslegesen adott ki pár picket a Chicago. Aztán ha valami totál váratlan módon valaki feltrade-el a 49ersszel a QB nélküli Bears elé, akkor pislogtak volna egyet, hogy hát hopika, de legalább maradt pickünk, és húzzunk akkor egy safetyt 1/3-ra gyorsan
Wyatt
Tisztában vagyok vele, miért cseréltek fel, pont ezért írtam, hogy ha valakinek kell Gerappa, nem fogja megkockáztatni, hogy licitversenybe bonyolódjon, elviszi draftpickért a Patstől és utána megállapodnak. Ha beválik a kutyát nem fogja érdekelni a kiadott pick, ha meg nem, akkor így is úgy is bukó a front officenak, akár adtak picket érte, akár nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem meglepne, ha legalább egy harmadik körös pick nem menne érte, de azt mondom inkább minimum második kör. Sok hülye GM nem tanul a másik hibájából. Annyi helyről hiányzik normális QB, hogy ennyit simán beáldoznak, gondoljunk csak a Bears feltrade-re Trubiskyért.
gabokocka
Na... Én azt hittem, hogy legalább itt nem jön ez velem szembe, elég volt a Sport Tv-ben folyton ezt hallgatni, mint óriási hibát a Bears részéről, hogy felmentek egy helyet egy csomó pickért. Mert a 49ers nem őt vitte volna, így meg feleslegesen adott ki pár picket a Chicago. Aztán ha valami totál váratlan módon valaki feltrade-el a 49ersszel a QB nélküli Bears elé, akkor pislogtak volna egyet, hogy hát hopika, de legalább maradt pickünk, és húzzunk akkor egy safetyt 1/3-ra gyorsan

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez a rizikó benne van, de lehet van valami záradék azért ilyen esetre. Máshol se lenne ez kevesebb hasonló kaliberű QBnál. Az emberek hajlamosak kissé legyinteni Matthew-ra, hogy hát nem top5, abba a lesajnált franchiseba játszik, igazából óriási berobbanása sose volt stb. Mivel a média se áll keményen mögé, sose karolták fel, sose volt a címlap sztárja Amerikának, lehet ez sose fog megváltozni. De ez a QB kb másfél évente nagyjából egyedül PO-ba viszi a csapatot a nem gyenge NFC-ben, és nálatok talán csak mi Green Bay fanok éreznénk meg jobban az irányító kiesését. Ez nem jó dolog egy csapatsportban, de igaz. Se félelmetes elkapó sor, se domináns futójáték, se masszív védelem. Egy árva Stafford ami ezt a Lionst kiemeli a középszer aljáról. (No offense, vannak itt jó játékosok mellette de egész csapatrészek már nehezen).
Nem túlzok, ha nem lenne Aaronka, valószínűleg Stafford volna a kedvenc irányítóm. Így második. Nagyon nagy tisztelője vagyok, talán kicsit pont azért, mert elfeledett egy hős Ő, aki Megatron "árnyékában" volt, abba a poros kis városban, ahol úgy se nyernek sose semmit. Állhat Ő kézen is, Luck, Wilson vagy Carr szexib csapatba vannak. Luck és Carr után persze, hogy nagyobb zsét akart. Jogosan. Nálam top5 QB, van akinél nem, de ez egy ilyen sport, sok szubjektívitással. Cooterrel van most legalább egy olyan OC mellette, aki kihozza belőle ezt a fasza teljesítményt, és öröm nézni a játékát. Csak vannak akiknek ez túlzottan az árnyékban történik...


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jó, hogy elégedetten konstatáltam ezt a mega dealt. De arra nem gondoltam, ha Stafford megsérül, akkor ez a 90 garantált, nagyon fog fájni.
Reménykedjünk, hogy ilyen nem következik be.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jó irányító, meg kellett tartani, akármit kért. Glennonok kapnak 10 felett, és zongorázni lehet a különbséget. Az elengedési egy rebuildet jelentett volna, aminek jelen helyzetben sok értelme nincs.
megyerikrisz
FB-on minden második (háromból kettő) komment szerint ez a deal tönkreteszi a franchise jövőjét.
Emiatt nem lesznek kiegészítő emberek...
Bazzani
Sokkal jobbat tesz az idegeknek, ha el se olvasod ott a kommenteket, vagy ha mégis nem próbálod meg meggyőzni őket. Jobban óvja ez az idegeket mint a Xanax.
alatriste
Már mindegy. 😀
Volt aki szerint Kaep-et kellett volna elhozni olcsóbban. Mondjuk azt asszem twitteren olvastam.
Bazzani
Ugyanazok az emberek mondjak a közösségi médiában hogy rossz döntést, akik szerint 4 éve meg kellett volna adni $20M/év szerződést Suhnak. Pedig akkor ott, az nem merült fel érvnek, hogy elveszi a pénzt a kiegészítő emberektől. Inkább egy QB $27M/év, mint egy DT-nek 20M!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Jó irányító, meg kellett tartani, akármit kért. Glennonok kapnak 10 felett, és zongorázni lehet a különbséget. Az elengedési egy rebuildet jelentett volna, aminek jelen helyzetben sok értelme nincs.
megyerikrisz
FB-on minden második (háromból kettő) komment szerint ez a deal tönkreteszi a franchise jövőjét.
Emiatt nem lesznek kiegészítő emberek...
Bazzani
Tény, hogy felépítésében nincs olyan jó deal (természetesen a csapat szempontjából), mint Daltoné, de teljesen más volt a kiindulási szituáció is. Szvsz ebből a helyzetből ennyit lehetett és kellett kihozni, a sapka meg amúgy is emelkedik majd.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó irányító, meg kellett tartani, akármit kért. Glennonok kapnak 10 felett, és zongorázni lehet a különbséget. Az elengedési egy rebuildet jelentett volna, aminek jelen helyzetben sok értelme nincs.
megyerikrisz
FB-on minden második (háromból kettő) komment szerint ez a deal tönkreteszi a franchise jövőjét.
Emiatt nem lesznek kiegészítő emberek...
Bazzani
Sokkal jobbat tesz az idegeknek, ha el se olvasod ott a kommenteket, vagy ha mégis nem próbálod meg meggyőzni őket. Jobban óvja ez az idegeket mint a Xanax.
alatriste
Már mindegy. 😀
Volt aki szerint Kaep-et kellett volna elhozni olcsóbban. Mondjuk azt asszem twitteren olvastam.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jó irányító, meg kellett tartani, akármit kért. Glennonok kapnak 10 felett, és zongorázni lehet a különbséget. Az elengedési egy rebuildet jelentett volna, aminek jelen helyzetben sok értelme nincs.
megyerikrisz
FB-on minden második (háromból kettő) komment szerint ez a deal tönkreteszi a franchise jövőjét.
Emiatt nem lesznek kiegészítő emberek...
Bazzani
Sokkal jobbat tesz az idegeknek, ha el se olvasod ott a kommenteket, vagy ha mégis nem próbálod meg meggyőzni őket. Jobban óvja ez az idegeket mint a Xanax.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó irányító, meg kellett tartani, akármit kért. Glennonok kapnak 10 felett, és zongorázni lehet a különbséget. Az elengedési egy rebuildet jelentett volna, aminek jelen helyzetben sok értelme nincs.
megyerikrisz
FB-on minden második (háromból kettő) komment szerint ez a deal tönkreteszi a franchise jövőjét.
Emiatt nem lesznek kiegészítő emberek...

több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Jó irányító, meg kellett tartani, akármit kért. Glennonok kapnak 10 felett, és zongorázni lehet a különbséget. Az elengedési egy rebuildet jelentett volna, aminek jelen helyzetben sok értelme nincs.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kíváncsi vagyok ti mit szóltok Stafford szerződéséhez (nagy lóvé)

Én örülök neki.
Jó döntésnek tartom. Ha most nem kap szerződést akkor a következő két évben simán megkapta volna a franchise taget.
Akkor sem keresett volna kevesebbet. Sőt a 3. évben izgulni kellett volna, hogy marad e. És hogy mekkora űrt hagy maga után.
2-3 év múlva nem lesz a fizetése a top5ben. 4-5 év múlva lehet top10ben sem. Addig emelkedik cap kb 30-40 millát.
PintérÁdi
Van 5 csapat minimum aki a 30at is megadta volna neki kapásból.
Sok pénz de meg is éri az árát.
(Újabb) remek munka volt Quinn-től.
Még belefér Sheldon Richardson szerződése is. 😉

több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kíváncsi vagyok ti mit szóltok Stafford szerződéséhez (nagy lóvé)

Én örülök neki.
Jó döntésnek tartom. Ha most nem kap szerződést akkor a következő két évben simán megkapta volna a franchise taget.
Akkor sem keresett volna kevesebbet. Sőt a 3. évben izgulni kellett volna, hogy marad e. És hogy mekkora űrt hagy maga után.
2-3 év múlva nem lesz a fizetése a top5ben. 4-5 év múlva lehet top10ben sem. Addig emelkedik cap kb 30-40 millát.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Engem meglepne, ha legalább egy harmadik körös pick nem menne érte, de azt mondom inkább minimum második kör. Sok hülye GM nem tanul a másik hibájából. Annyi helyről hiányzik normális QB, hogy ennyit simán beáldoznak, gondoljunk csak a Bears feltrade-re Trubiskyért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván sokkal olcsóbb lenne, mint Garoppolo 😊
Wyatt
Mondjuk szerintem Garoppolonak már (!!!) semmi értéke nincs. Senki nem fog egy lejáró szerződésű, semmit sem bizonyított (értsd egy telejes vagy akár fél szezon) játékosért komoly picket adni. Majd jövőre a piacon lehet érte verseny a top5-ön kívül draftoló csapatok között.
Rudockért sem fognap 4.körnél többet ajánlani azért meg felesleges odaadni.
Bazzani
No fogadjunk egy pickben 😊