Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
84 TD, csaknem 12,000 yard.
Mindezt ugy hogy az első 5 evben szörnyű irányítók dobtak neki.
Remélem Bazzani ír majd egy szép posztot amiben megemlékezik a legszebb pillanatairól. A Csoda elkapásairől amikor double meg triple coverageben is lehúzta a labdát. Egyértelműen a nagy kedvenc volt. Szerencsére láthattam élőben is játszani. Sajnos nagyon nagy űrt hagy maga után.
(Ismet egy zseni akivel nem mentünk semmire )

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vonul vissza, csak Los Angelesben folytatja Manninggel.

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
hivatalos: visszavonult.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nagyon remelem hogy Whithead hosszútávú szerződést kap nálunk. Miert csinálnánk még egy hianyposztot a csapatba azzal hogy elengedjük. A 2014-es évből kiindulva simán kezdhetne közepén.
Van elég bajunk, nem hogy meg egy LB-re is szükségünk legyen 😕

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
egy kis segítséget kérnék (ha jár errefelé valaki majd 😊) !
Whitehead felmerült cikkekben mint LB igazolás a Giants kapcsán is, mi itt a vélemény róla?Köszi!
yooker
Whitehead egy eléggé alulértékelt játékos akit viszonylag normális áron meg lehet majd szerezni. MLB és OLB poszton is bevethető.
Az előszezon legjobb játékosa volt mégis csereként kezdte a szezont de Levy sérülése és Tulloch gyengélkedése miatt később remekül játszott kezdőként is. Főleg futás ellen jó de coverageben sincs elveszve.
Bazzani
hasonló jókat olvastam róla én is, tökéletes igazolás lenne! elférne a csapatban nálunk..😊
remélem meg is próbáljuk!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
egy kis segítséget kérnék (ha jár errefelé valaki majd 😊) !
Whitehead felmerült cikkekben mint LB igazolás a Giants kapcsán is, mi itt a vélemény róla?Köszi!
yooker
Whitehead egy eléggé alulértékelt játékos akit viszonylag normális áron meg lehet majd szerezni. MLB és OLB poszton is bevethető.
Az előszezon legjobb játékosa volt mégis csereként kezdte a szezont de Levy sérülése és Tulloch gyengélkedése miatt később remekül játszott kezdőként is. Főleg futás ellen jó de coverageben sincs elveszve.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tyrunn Walker visszatér egy évre (1,6 milla) és Ngata is aláír hamarosan.

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
egy kis segítséget kérnék (ha jár errefelé valaki majd 😊) !
Whitehead felmerült cikkekben mint LB igazolás a Giants kapcsán is, mi itt a vélemény róla?Köszi!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Érdeklődtök Iloka után. Egy újabb pofás védelem egyik alappillére lehet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet egyedül maradok a véleményemmel de szerintem kurvára nem fair a csapattal szemben, hogy Megatron nem hozott még döntést a visszavonulása ügyében.
Nyakunkon (két hét) a free agency és marhára nem mindegy, hogy mennyit költhet majd a csapat és milyen irányba tudunk majd elindulni.
Bazzani
Szóval ha 13 nap múlva dönt, annak sincs jelentősége, csak te már nagyon-nagyon szeretnéd?
füligjimmy
Jó lenne ha a piac nyitása előtt jelezné a végleges szándékát.
10 milla cap space azért nem mindegy pláne, hogy a WR posztot is alaposan rendbe kéne rakni ha visszavonul.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Lehet egyedül maradok a véleményemmel de szerintem kurvára nem fair a csapattal szemben, hogy Megatron nem hozott még döntést a visszavonulása ügyében.
Nyakunkon (két hét) a free agency és marhára nem mindegy, hogy mennyit költhet majd a csapat és milyen irányba tudunk majd elindulni.
Bazzani
Szóval ha 13 nap múlva dönt, annak sincs jelentősége, csak te már nagyon-nagyon szeretnéd?
füligjimmy
Meg szerintem ezt nem tenné meg a csapattal... Valszeg a fejesek már tudják hogy mi van...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lehet egyedül maradok a véleményemmel de szerintem kurvára nem fair a csapattal szemben, hogy Megatron nem hozott még döntést a visszavonulása ügyében.
Nyakunkon (két hét) a free agency és marhára nem mindegy, hogy mennyit költhet majd a csapat és milyen irányba tudunk majd elindulni.
Bazzani
Szóval ha 13 nap múlva dönt, annak sincs jelentősége, csak te már nagyon-nagyon szeretnéd?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet egyedül maradok a véleményemmel de szerintem kurvára nem fair a csapattal szemben, hogy Megatron nem hozott még döntést a visszavonulása ügyében.
Nyakunkon (két hét) a free agency és marhára nem mindegy, hogy mennyit költhet majd a csapat és milyen irányba tudunk majd elindulni.
Imádom Calvin-t, all time kedvenc Lions játékosom, de ez már egy kibaszott szappanopera.
Legszebb az lesz ha nem hozunk WR-t majd a draft urtán bejelenti, hogy mégsem marad a csapat meg ott áll letolt gatyával.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tulloch se jön már vissza, amiért megintcsak nem nagy kár...
oleewear
Ennek a hírnek nagyon örültem. Meg annak is, hogy állítólag Slay hosszútávú szerződésén dolgozunk majd hamarosan.
PintérÁdi
A combine alatt tárgyal a csapat és Slay ügynöke állítólag.

Nem mellesleg Ihedigbo-nak és Ramireznek sem ajánl új szerződést a csapat, ami szintén jó döntés.

Az offseason legfontosabb feladatának az OL megerősítését és a roster közepének (gondolom itt a sztárjátékosok és a töltelékek "közötti" játékosokra gondolt) javítását nevezte Wood.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tulloch se jön már vissza, amiért megintcsak nem nagy kár...
oleewear
Ennek a hírnek nagyon örültem. Meg annak is, hogy állítólag Slay hosszútávú szerződésén dolgozunk majd hamarosan.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
oleewear Detroit Lions 225
Tulloch se jön már vissza, amiért megintcsak nem nagy kár...
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Joique Bell cut

😕

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
oleewear Detroit Lions 225
Rashean Mathis visszavonult.
nem fog hiányozni...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Az ég irgalmazzon ha holmes pályára kerül...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Brian Callahan (Broncos offensive assistant) lesz a csapat új irányító edzője.

Brian Callahan is going to be a top-flight quarterbacks coach, offensive coordinator, maybe head coach like his dad at some point in the near future.Peyton Manning
Igazoltunk két játékost is a héten.
Az egyikük Lamar Holmes OT, aki 2013-ban RT és LT poszton is játszott a Falconsban, a PFF alapján az egyik legrosszabb OT volt a ligában. A teljes tavalyi szezont kihagyta sérülés miatt.
A másik játékos Jerry Franklin LB aki Saints-nél nem élte meg tavaly az 53-as rostert. 2012-ben UDFA-ként került a ligába, de sehol sem tudott megragadni.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron ma jelenti be a visszavonulását.

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/02/07/newton_miller_2011_nfl_draft/

"Az NFL-ben működik az ötéves terv"

XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1.13 DL Nick Fairley Auburn
2.12 WR Titus Young Boise State
2.25 RB Mikel Leshoure Illinois
5.26 LB Doug Hogue Syracuse
7.06 OL Johnny Culbreath South Carolina State

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Tavaly volt egy hasonló védelmünk, mint a Broncosnak.

Így aztán egyértelműen WR draftot várok.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mindenki SB lázban ég, "szerencsére" ez minket sohasem érint.
Ennek örömére gondoltam írok pár sort.
Kezdésnek bedobok pár nevet aki számunkra érdekes lehet a szabadügynök piacon. Persze mivel ez csak puszta találgatás (bár azért megpróbáltam olyan játékosokat találni akik valószínűleg elérhetők lesznek) inkább egy-egy problémát próbáltam körbejárni ami az új GM előtt áll az offseason-ben:

1. Rishard Matthews WR (előző csapata Miami Dolphins)

A központi kérdés mostanában természetesen Megatron visszavonulása (vagy vissza nem vonulása) a detroiti médiában. Bevallom nincs igazán ínyemre ez az egész huzavona és ha Johnson nem hoz mihamarabb döntést akkor ez rányomhatja az egész holtszezonra a bélyegét. Mindkét döntés esetében van természetesen árny és napos oldala is a dolognak. Ha Megatron marad akkor van egy elit játékosunk a poszton akit a Cooter féle offense már tudott is használni, ha visszavonul akkor lesz a csapat számára 10+ millió elkölthető dollár a sapka alatt.
Többször is visszatérő elem lesz az írásomban a GM bostoni kötődése. Első gondolatom, hogy Megatron visszavonulása egy teljesen új támadó filozófiát is eredményezhet a csapatnál mégpedig a Tom Brady-ék által sokat használt (saját bőrünkön tavaly tapasztalt) gyors rövid passzos játék viszonylagosan alacsonyabb, fürgelábú elkapókkal. Ebbe a filozófiába pontosan illene Matthews (becsült deal 5M/év) , akit nem véletlenül emlegetnek a Patriots egyik legfőbb nyári célpontjának. Tate-Edelman, Matthews-Amendola míg Ebron Gronkowski "szerepét" játszhatná a csapatban.
A darfton (középső-hátsó körök) pedig kereshetne egy olyan fiatal titánt a csapat aki a mélységi passzjátékban lehet komoly fegyver.

2. Damon Harrison NT (előző csapata New York Jets)

Austin védelmének legfontosabb tézise, hogy állítsd meg a futást. Na ez volt az ami nem működött a szezon első felében és ez volt az ami a szezon második felében feljavult. Ezt elsősorban Ngata teljesítményének javulása és Whitehead beépítése eredményezte. Ngata nagyon szeretne maradni, de én nem erőltetném a dolgot és egy jóval hosszabb távú megoldást keresnék.
Ez a megoldás pedig a liga egyik legjobb futásgyilkolója személyében érkezne. Harrison -aki még Ngata-nál is megtermettebb legény- a Wilkerson megtartás áldozata lehet a cap gondokkal szembenéző Jetsnél.
Az idei draft rettenetesen erős belső falemberekben így nem lennék meglepve ha a második körös pickünkel is minőségi játékost hozhatnánk majd Harrison mellé, hisz a tavalyi évhez hasonlóan megint teljesen kiürült a DT állomány. Caraun Reid és Gabe Wright az egyik csere posztért állhatnak majd nagy harcban a nyáron.

3. Ryan Wendell C/G (előző csapata New England Patriots)

Gyorsan el is érkeztünk a következő new englandi kapcsolathoz. Egy dologban biztosan hasonlít majd a Pats és a Lions offseason-je, nagyon nehéz megjósolni, hogy mi fog történni a támadófalakkal. Center poszton Swansont szemelte ki a csapat Raiola utódjának, azonban az első teljes szezonjában csalódást okozott és nem lenne meglepetés ha már az utódlásán gondolkozna a csapat. Nem is meglepő, hogy az East-West Shrine Game-en különleges figyelmet szenteltek a Michigan centerének Graham Glasgow-nak.
Wendell helyzete kétségesnek tűnik a patriótáknál (bár nem lepődnék meg a visszaigazolásán) ezért Quinn-ék könnyen lehet, hogy megpróbálják majd Detroitba csábítani a veterán játékost aki a belső posztokon ideális csere vagy akár kezdő lehet.

4. Bruce Irvin OLB (előző csapata Seattle Seahawks)

Az eddigi kevésbé "szexi" nevek után érkezzen egy igazi nagyágyú. A csapat linebacker sora igen komoly problémákkal küzdött a 2015-ös szezonban. Amire sikerült a vérzést elállítani meg is halt a beteg el is ment a szezon. A 2016-os év is tele van kérdőjelekkel. Levy sérülésből tér vissza, Tulloch előző szezonja nagyon felemásra sikerült (futás ellen remek, passz ellen botrányos volt), Bynes és Lewis nem több mint jó csere míg Van Noy hatalmas bust.
Az új vezetőségnek hatalmas erőket kell majd megmozgatnia, hogy úrrá legyenek ezen a káoszon. Az én megoldási tervem Whitehead visszaigazolása és középre mozgatása lenne első lépésben, ez a 2014es szezonban nagyon bevált Tulloch sérülése után. Második lépés egy meghatározó játékos megszerzése lenne Levy túloldalára, olyasvalaki aki Levy esetleges újabb sérülése esetén a védelem vezéralakja lehetne.
Nagyon kedvelem Irvin játékát (bár a 2015-ös éve neki sem sikerült tökéletesre), hiszek benne, hogy egy jóval magasabb szintre tudná emelni a csapat védekezését. Nem lennék azonban meglepve, ha korábbi koordinátorát követve a jaguároknál kötne ki (ahol egy jóval nagyobb zsák pénzt is leakaszthatna mint nálunk), ebben az esetben lehetne találni a drafton is kiváló játékost (egyik nagy kedvencem Darron Lee az Ohio State játékosa aki a 16.picknél alighanem elérhető lesz még és igazi örökmozgó oldalvonaltól oldalvonalig játszó játékos) de a piacon is akadnak olcsó de használható játékosok (említhetném Upshaw vagy Lansanah nevét).

5. Sterling Moore CB (előző csapata Tampa Bay Buccaners)

Ugrás egy újabb posztra és ugrás egy újabb new england-i kapcsolatra. Kicsit túllihegett dolog a CB kérdés nálunk, sok helyen a legnagyobb problémának írják ami szerintem a vicc kategória.
Slay személyében egy igazi kincsre leltünk, szép csendesen top10 cornerré küzdötte fel magát. Állítom, hogy egy olyan csapatban amit jobban kedvel/ismer a média jóval nagyobb visszhangja lenne a szezon második felében nyújtott teljesítményének. Nickel poszton Diggs az egyik legígéretesebb rookie volt idén míg Lawson személyében egy használható csere is található a keretben akit akár szélen akár középen is be tudunk vetni. A tavaly draftolt Alex Carter jó játékos volt a főiskolán, egy éves sérülés miatti pihenő után akár hasznos tagja is lehet majd a csapatnak. Véleményem szerint tehát nincs másra szükség mint egy szélen bevethető tapasztalt játékosra. A szabadügynökök listáját böngészve bukkantam rá Moore nevére aki pont megfelel a kritériumoknak, ráadásul a Patriots múlt csak előny lehet a leigazolásánál. Moore talán a legjobb Tampa CB volt idén (mindenki döntse el, hogy ez mekkora siker). Nem nevezhető stabil kezdő játékosnak, de Austin kezei alatt sokat fejlődhetne ő is. Én mindenesetre látok benne fejlődési potenciált.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Örülhetnek az autobotok 😕
Vito
Ők biztos nem, 2 éve átigazolt hozzájuk. 😊 😊 😊


Amúgy én is sajnálom, még biztos lett volna benne 2-3 minőségi szezon. 😕