Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
sajnos nem tudok szakszavakkal dobálózni, és azt sem állíthatom, hogy ténylegesen fel tudom mérni a különbséget, de józan paraszti ésszel számítva "némi" különbség van évi 17 és évi 19 közöttnfl_lover
meggyőződésem, hogy egy bizonyos összeghatár felett elhanyagolható az abszolút különbség adta sokk
az hogy kinek mennyi ez az összeghatár az egy más kérdés

ennek fejében, szerintem a 17 és 19 között nincs markáns különbség, mert az egyenlet másik felén is állnak dolgok (szurkolók, reputáció, csapat, illetve a 24 karátos szaródeszka stb)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki csörögjön már rá Mayhew-ra, hogy lehet tárgyalni az ügynökökkel.

több mint 9 éve
nfl_lover 912
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
most nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a posztot komolyan, az "összvissz 2 milla/év" miatt... fel tudjuk fogni, mennyi is 2 milla/év? akár még ft-ban is...pláne, hogy egy kontakt sportról van szó, ami nem igazán tart nyugdíjkorhatárignfl_lover
lol
mert Te fel tudod mérni, mekkora az életviteli/többlet különbség az évi 17 és évi 19 között?sapka
sajnos nem tudok szakszavakkal dobálózni, és azt sem állíthatom, hogy ténylegesen fel tudom mérni a különbséget, de józan paraszti ésszel számítva "némi" különbség van évi 17 és évi 19 között

ja és lol, természetesen
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
most nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a posztot komolyan, az "összvissz 2 milla/év" miatt... fel tudjuk fogni, mennyi is 2 milla/év? akár még ft-ban is...pláne, hogy egy kontakt sportról van szó, ami nem igazán tart nyugdíjkorhatárignfl_lover
lol
mert Te fel tudod mérni, mekkora az életviteli/többlet különbség az évi 17 és évi 19 között?sapka
azé csekszki nem mindegy hánykarátos az aranyvécésutianap
szerintem egy bizonyos összeghatár felett a hasznossági fg. elaszticitása a fontos, nem az abszolút összemérhetősége
gondolom meglenne 1 karáttal kevesebb aranyWC-vel is 😀, aztán lehet nemsapka
nemá - 24 karátot még a mehikóiak is kiröhögik.........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
most nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a posztot komolyan, az "összvissz 2 milla/év" miatt... fel tudjuk fogni, mennyi is 2 milla/év? akár még ft-ban is...pláne, hogy egy kontakt sportról van szó, ami nem igazán tart nyugdíjkorhatárignfl_lover
lol
mert Te fel tudod mérni, mekkora az életviteli/többlet különbség az évi 17 és évi 19 között?sapka
azé csekszki nem mindegy hánykarátos az aranyvécésutianap
szerintem egy bizonyos összeghatár felett a hasznossági fg. elaszticitása a fontos, nem az abszolút összemérhetősége
gondolom meglenne 1 karáttal kevesebb aranyWC-vel is 😀, aztán lehet nem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
most nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a posztot komolyan, az "összvissz 2 milla/év" miatt... fel tudjuk fogni, mennyi is 2 milla/év? akár még ft-ban is...pláne, hogy egy kontakt sportról van szó, ami nem igazán tart nyugdíjkorhatárignfl_lover
lol
mert Te fel tudod mérni, mekkora az életviteli/többlet különbség az évi 17 és évi 19 között?sapka
azé csekszki nem mindegy hánykarátos az aranyvécé


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
most nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a posztot komolyan, az "összvissz 2 milla/év" miatt... fel tudjuk fogni, mennyi is 2 milla/év? akár még ft-ban is...pláne, hogy egy kontakt sportról van szó, ami nem igazán tart nyugdíjkorhatárignfl_lover
lol
mert Te fel tudod mérni, mekkora az életviteli/többlet különbség az évi 17 és évi 19 között?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Hihetetlen rookie éve volt!
Az elmúlt 2 évben ő volt a legjobb a ligában DT poszton.
topmodell
Gerald McCoy 😉braxa88
Igen McCoy volt a második legjobb 😉
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hihetetlen rookie éve volt!
Az elmúlt 2 évben ő volt a legjobb a ligában DT poszton.
topmodell
Gerald McCoy 😉
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hihetetlen rookie éve volt!
Az elmúlt 2 évben ő volt a legjobb a ligában DT poszton.
Es nagyon fog hiányozni a csapatból.
Voltak nagyon antipatikus dolgai, de mégis imádtam hogy nálunk játszik!
Remelem nem jut Albert Haynesworth sorsára! (Írtak ilyesmiket is, de kétlem. Ő annál sokkal jobb játékos)
Sok sikert neki napfényes Florida államban!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11054436_806328769442083_4918770315048151993_n.jpg?oh=60bc7f87dce8b0f90e1c4faf2a5679fd&oe=558B0D25&__gda__=1435298639_146e9c9b002f6a81fb1b94cfe2364378

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azért remélem, hogy nem a Reid-Cudjo kettőssel akarunk valóban nekiindulni.
Csak állunk és várjuk a sült halat?

több mint 9 éve
nfl_lover 912
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
most nem tudom, hogy mennyire vegyem ezt a posztot komolyan, az "összvissz 2 milla/év" miatt... fel tudjuk fogni, mennyi is 2 milla/év? akár még ft-ban is...pláne, hogy egy kontakt sportról van szó, ami nem igazán tart nyugdíjkorhatárig
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
Floridában nem adózik, Michiganben meg igen. Számold újra.MacPhisto
igen, de amikor nem Floridában játszik, akkor meg leadózza, míg Michiganből csak a különbözetet, vagy egyáltalán nem a meccspénzből, amely jelentős tétel

lényegét tekintve nagyságrendileg mindkettő ugyanaz a kategória

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
Floridában nem adózik, Michiganben meg igen. Számold újra.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...sapka
messzevanmégakedd😊
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
nekem az egy kicsit erős, hogy a Miami összvissz 2 milla/évvel fizetett többet, és Suh vígan elment oda
és a garantált is kvázi egyezett...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szar érzés, hogy elmegy.
Nem szar érzés, hogy ezt nem mi fizetjük ki.
Sok sikert neki Miami-ben, köszönjük a rengeteg kellemes emléket.
Utoljára: Suuuuuuuuuuuuuuuh!Bazzani
Nem basztatásból, de ha nem te fizeted ki, nem tök mindegy?
Én tizeniksz éve követem az NFL-t, de fingom nincs (nem volt és nem is érdekel), hogy melyik játékos mennyit keres.
Ez egyszerűen nem része a szórakozási faktoromnak.
Ha Suh (akit kedvelek és erősítésnek tartok) a Patshez igazolt volna trillió dollárért, örülnék neki.
Nekem tök mindegy, hogy a tulajdonosok 10 vagy 20 milliót fizetnek egy adott játékosnak.
Az NFL-ben már rengetegszer bebizonyosodott, hogy noname UDFA-kból is lehet hasznos ember egy jó edzővel, jó rendszerben, vagyis olyan sose lesz, hogy nincs meg a roster.
ha viszont egy bizonyítottan hasznos, szórakoztató játékosról van szó, én, mint csapatvezető, minden követ megmozgatnék érte, és én, mint szurkoló örülnék ha bármennyiért is, de az általam favorizált csapatnál kötne ki.
Vagyis örülnék ha mi fizetnénk ki.Sobri Jóska
Csak ha választhatsz 20 millióért egy Suh-t a csapatodba, vagy az ő pénzéből 4 másik, minőségi, bizonyított játékost olyan posztokra, ahol a csapatodnál nagy szükség lenne korrekt erősítésre, akkor nem biztos, hogy Suh-t választod. A Real Madridban mindegy lenne, mennyiért hoz valakit az elnök, de a Major Ligákban, ahol fizetési sapka van, és mondjuk egy Suh ilyen szerződése kizár másik X erősítést, akkor azt mondom, hogy inkább jöjjön több. Főleg, hogy hiába félelmetes játékos Suh, nem ad annyit egy csapatnak, hogy mondjuk egyedül PO-ba vigye, ehhez képest kapott egy olyan szerződést, mint Rodgers, Manning, Brees etc., akik a hátukon visznek egy csapatot. Suh azért nem ilyen, hiába egy állat.

És egyébként hidd el, hogy ha lenne fogalmad a fizetésekről, capről, pénzelosztásokról, stb, akkor te is meggondolnád, melyik verziónak van több értelme, mert tisztában lennél vele, hogy az, hogy Suh ennyiért ott van, hány, és milyen más játékosok érkezését zárja ki mondjuk mellette. Mondjuk ha évi 7 millióval számolok, mint fizetés, azért 3 másik, kifejezetten jó játékost lehet halászni.

Nyilván minden poszton lehet találni király fiatalt, király UDFA-t, de arra alapozni nem lehet, ha lehetne, akkor egy csapat sem költene FA-n, főleg ennyit, mondván, megoldják a draftról, vagy találnak valami király UDFA-t.

több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225


 twitter.com/PrideOfDetroit/status/574641031976779776/photo/1

2010 draftról már senki sem marad, lassan a 2011-esből sem...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 387 — #NoStress
Szar érzés, hogy elmegy.
Nem szar érzés, hogy ezt nem mi fizetjük ki.
Sok sikert neki Miami-ben, köszönjük a rengeteg kellemes emléket.
Utoljára: Suuuuuuuuuuuuuuuh!Bazzani
Nem basztatásból, de ha nem te fizeted ki, nem tök mindegy?
Én tizeniksz éve követem az NFL-t, de fingom nincs (nem volt és nem is érdekel), hogy melyik játékos mennyit keres.
Ez egyszerűen nem része a szórakozási faktoromnak.
Ha Suh (akit kedvelek és erősítésnek tartok) a Patshez igazolt volna trillió dollárért, örülnék neki.
Nekem tök mindegy, hogy a tulajdonosok 10 vagy 20 milliót fizetnek egy adott játékosnak.
Az NFL-ben már rengetegszer bebizonyosodott, hogy noname UDFA-kból is lehet hasznos ember egy jó edzővel, jó rendszerben, vagyis olyan sose lesz, hogy nincs meg a roster.
ha viszont egy bizonyítottan hasznos, szórakoztató játékosról van szó, én, mint csapatvezető, minden követ megmozgatnék érte, és én, mint szurkoló örülnék ha bármennyiért is, de az általam favorizált csapatnál kötne ki.
Vagyis örülnék ha mi fizetnénk ki.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megkezdtük az erősítést Suh távozása után. Caraun Reid felrakott még két 5kg-os tárcsát fekvenyomásnál.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Albert Breer ‏@AlbertBreer 10 p10 perccel ezelőtt

Also, the Lions offered DT Ndamukong Suh a deal worth $17 million per year with $58 million in guarantees.
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Rodgers jövőbeli egészségének jót tesz, hogy távozik a csoportból, de sajnálom hogy pont a Miami a befutó. Elképzeltem őt már Raiders mezben 😕
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szar érzés, hogy elmegy.
Nem szar érzés, hogy ezt nem mi fizetjük ki.
Sok sikert neki Miami-ben, köszönjük a rengeteg kellemes emléket.
Utoljára: Suuuuuuuuuuuuuuuh!

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Geoff Mosher ‏@GeoffMosherCSN 4 p4 perccel ezelőtt

Big $ MT @mortreport: Ndamukong Suh will sign with #Dolphins Tuesday based off parameters around $114 million, $60M guaranteed, per sources.

Suh also will get $60 million in first 3 years of 6-year contract, based on parameters set between #Dolphins and Suh's agent, Jimmy Sexton.

Dan Graziano ‏@DanGrazianoESPN 4 p4 perccel ezelőtt

Only players averaging more per yr than what @mortreport is reporting for Suh are Rodgers, Ryan, Flacco, Brees, PManning.