Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk 18 is eszeveszett sokJanek
Már az első pillanattól kezdve nyilvánvaló, hogy Suh elit QB fizetésnek megfelelő összeget akar.
Én két dolgot savallok az ügyben. Egyik, hogy nem akkor próbáltunk hosszabbítani amikor 1/4-es lett a csapat 2éve, akkor talán jobb lett volna a tárgyalási pozíció.
A másik, hogy nincs az egész FO-ból egy kibaszott ember aki kiálljon és tájékoztassa a szurkolókat a dolgok állásáról. Nem kell konkrét számokat mondani, de ez sem jó, hogy az egész Lions drukkerhad kétségek között van. Elég sok helyen olvasni, hogy drukkerek csoportjai váltanák vissza a bérletüket ha Suh nem maradna. Mondjuk ez is faszság mert nem Suh-nak hanem a Lionsnak drukkolok, de mondjuk egy Forma1es futamon sem mindegy, hogy Hamiltont meg Alonsot nézhetem vagy helyettük két ismeretlen arc vezeti a kocsikat.
Persze igazából már csak három napot kell várni kb a válaszokra, csak ez a hitegetés (eleinte) és szótlanság (most) nem sok jóra vezet.
Kb azt se lehet tudni, hogy zajlanak e még a tárgyalások a csapat és Suh közt vagy teljesen elmérgesedett a helyzet. Legfrissebb infó, hogy csak mi és a Miami tett ajánlatot akikhez állítólag már el is ígérkezett szóban.
Hiszi aki akarja, én nem.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk 18 is eszeveszett sok

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 024
Itt par hsz lentebbJanek
Frontloaded deal esetén olyan csapatnál ahol belefér pl. Nálunk első évben kaphat ennyit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Itt par hsz lentebb

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
egy évre 25m?

ugye ez nem komoly?Janek
Ezt hol olvastad? Semmi ilyet nem találtam.
Gondolom Suh-ról van szó.
Szerintem hosszútávú szerződés lesz (5-6év) legalább évi 18milla és jelentős (mondjuk 60milla) garantált.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
egy évre 25m?

ugye ez nem komoly?

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na Cobb csak maradt a csoportban, kicsit elkiabáltam.
Azért a tavalyi Tate szerződés Cobb számainak tükrében igencsak barátinak tűnik:
Cobb 4év 40 millió (10millió/év)
Tate 5év 31 millió (6,2millió/év)

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 024
Nem teljesen Suh-t felmentve, de azért ügynökök is rendesen vannak a háttérben, akik minél több pénzből akarnak részesedni, és ők is rendesen ott vannak a fizetések felfelé gerjesztésében....... ha jól sejtem.dande
Suh nem is tárgyal, csak az ügynöke.
Ez sokat elmond arról, hogy mennyire érdekli a pénz és mennyire a többi részlet.
Suh has real opportunity for game-changing contract. Pre-qualify bidders by requiring fully guaranteed contract. Has leverage to do it.Andrew Brandt ESPN
Ez a bid war szerintem nem áll meg 20 milla alatt.Bazzani
azért a teljes garantált szerintem nem reális. Az embertelen nagy pénzt és dm-veszélyt jelentene adott esetben. A bidwar szerintem sem fog 20 alatt megállni, sőt, teljesen reális a 25 millió, frontloaded esetén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem teljesen Suh-t felmentve, de azért ügynökök is rendesen vannak a háttérben, akik minél több pénzből akarnak részesedni, és ők is rendesen ott vannak a fizetések felfelé gerjesztésében....... ha jól sejtem.dande
Suh nem is tárgyal, csak az ügynöke.
Ez sokat elmond arról, hogy mennyire érdekli a pénz és mennyire a többi részlet.
Suh has real opportunity for game-changing contract. Pre-qualify bidders by requiring fully guaranteed contract. Has leverage to do it.Andrew Brandt ESPN
Ez a bid war szerintem nem áll meg 20 milla alatt.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem teljesen Suh-t felmentve, de azért ügynökök is rendesen vannak a háttérben, akik minél több pénzből akarnak részesedni, és ők is rendesen ott vannak a fizetések felfelé gerjesztésében....... ha jól sejtem.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
18M most a space... Suhra 20 alatt nem sok esély van.balazs799
Egyrészt esély van, mert 18 körülre lőtték be az okosok.
Másrészt attól, hogy 18 milla/év a fizetése könnyedén meg lehet oldani, hogy idénre csak a fele nyomja a cap-et és később növekszenek a számok.Bazzani
Az oké, de szabad a verseny most már, és hiába matekozik a Lions FO ezzel, ha másutt Suh elé raknak egy frontloaded szerződést egy teljesen elmebeteg 29 milliós első éves számmal. (Állítólag ezek vagyunk mi) egyébként, ha abból 18 misiből jön Knighton + Langford, akkor beljebb vagytok szerintem.Amadeus91
Szerintem a Knighton-Langford páros és még egy kezdőként is használható játékos. Langford 4-5 milla, Knighton 10 alatt.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 024
18M most a space... Suhra 20 alatt nem sok esély van.balazs799
Egyrészt esély van, mert 18 körülre lőtték be az okosok.
Másrészt attól, hogy 18 milla/év a fizetése könnyedén meg lehet oldani, hogy idénre csak a fele nyomja a cap-et és később növekszenek a számok.Bazzani
Az oké, de szabad a verseny most már, és hiába matekozik a Lions FO ezzel, ha másutt Suh elé raknak egy frontloaded szerződést egy teljesen elmebeteg 29 milliós első éves számmal. (Állítólag ezek vagyunk mi) egyébként, ha abból 18 misiből jön Knighton + Langford, akkor beljebb vagytok szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
PRE FA elemzés avagy "Ahogy Bazza látja" különkiadás:


Nehéz belekezdenem a mondandómba, mert annyi gondolat kavarog a fejemben, hogy azt sem tudom hol kezdjem.
Nem vagyunk egyszerű helyzetben, mert pár napra vagyunk attól, hogy elveszítsük az egyik kedvencünket, egy ikont mondhatni a mai Detroit Lions egyik arcát. Nem táplálok túl nagy reményt azügyben, hogy az utolsó pillanatban előrántjuk azt az ajánlatot -mint a bűvész a nyuszit a kalapból- ami Ndamukong ügynöke számára megfelelő. Ne legyenek ábrándjaink, ez pusztán pénzügyi kérdés, itt szó sincs érzelmekről. Győzködhet itt Megatron, kérlelhet Austin mester Suh oda fog menni ahol legjobban megfizetik és ez alighanem nem mi leszünk. Amilyen gyűlölt személyiség volt a taposós eset után most ugyanannyira népszerű mint szabadügynök célpont. Talán nincs is csapat (na jó talán a brutálisan rossz cap helyzetben lévő Saints) ahol ne merült volna fel a neve.
A legfőbb kérdés, hogy mi lesz nélküle. Suh egy pótolhatatlan játékos efelől kétség sincs, legalábbis hasonló szinten biztos nem. De felvetődik bennem az a kérdés, hogy biztos egy 20milliós DT a sikerhez vezető út? A Pats vagy a Seahawks példája nem ezt mutatja. Remek játékosok alkotják a támadófal közepét, de Suh szintjét egyik sem közelíti meg.
Mindemellett sajnos be kell látnunk azt, hogy Suh-val sem nyertünk semmit, két rájátszásvereségen kívül nem tudunk nagy dolgokat felmutatni. Persze azt én sem vitatom el tőle, hogy az újkori Detroit védelem (ami a tavalyi évben már félelmetesnek is volt nevezhető) felépülése az ő érkezésével kezdődött meg.
Egy periódus lezárul, egy másik elkezdődik. Én (most) korántsem vagyok olyan pesszimista mint több topiktársam és nem vizionálok liga hátsó felébe visszazuhanó védelmet. Sőt azt mondom, hogy megfelelő DT pótlással akár top10-es védelmünk is lehet, mert ez a D# messze nem csak Ndamukong Suh-ról szólt tavaly. Azok a játékosok akikért szintén kapkodna a liga több csapata (Levy, Ansah, Slay, Tulloch, Quin) most bebizonyíthatják, hogy nélküle is ugyanolyan remek egység ez. Nagyon bízok Teryl Austin munkájában, szerintem az offseason legnagyobb eseménye az ő maradása.
Szerintem várjunk és bizakodjunk egy remek offseasonban, mert amit az egyik oldalon elvesztünk (Suh) azt a másik oldalon vissza is kaphatjuk ha a megmaradó összeget megfelelően költjük el, mert valljuk be a csapatunk nemcsak DT poszton lyukas, hanem több sebből is vérzik.

Egy dologra szeretném figyelmeztetni a Lions drukkereket. Már csak cirka két nap van a szabadügynök piac nyitásáig. Ne üljetek fel semmilyen pletykának a csapattal kapcsolatban. Ha valamiben igazán jó a Lions FO az a titokzatosság. Ki beszélt itt tavaly Golden Tate-ről vagy Ihedigbo-ról a februári szünetben? De Glover Quin vagy Jason Jones igazolására sem mutatott semmilyen jel 2013-ban. Dobálóznak most is nevekkel (olvastam én is persze Cj Spiller meg Knighton iránti érdeklődésről), de én megvárom az izgulással azt amikor már Detroitban lesznek tárgyalni, mert akit nagyon akarunk azt ritkán engedjük el aláírt papírok nélkül, lásd Bush vagy Tate.
Persze a predraft vizitekre érkezők nevét már sokkal érdeklődőbben lehet böngészni, mert ott jóval egyértelműbbek szoktak lenni a szándékaink, csak pédaként említve a tavaly draftoltakból (vagy UDFA) Ebron, Van Noy, Webster, Freese és Couplin is járt a csapatnál látogatóba. De nem is a draftról akarok beszélni, arról majd április végén írok valami okosnak tűnőt.

Kicsit felfrissítve az emlékeket nézzük át, hogy mely posztokon vagyunk készen a szezonra és hol vannak CFL szintű játékosok a kezdő posztokra.

Ahol minden rendben van:

Irányítók:

Nagy kérdések nincsenek. 2015ben is Matthew Stafford a csapat kezdő irányítója, Dan Orlovsky a mindenhol kellő megbízható veterán csere (aki jobb ha nem kerül pályára) és Kellen Moore sem fogja Tom Bradyt vagy Andrew Luckot kiszorítani a kezdő posztról mert szerződést hosszabbítottunk vele. Reméljük az előszezont kivéve az utóbbi két legenda csak kívülről látja majd a gyepet/műfüvet. Abban azonban korántsem vagyok biztos, hogy ugyanilyen bizalom irányul majd Matt felé egy esetleges elbaltázott szezon után is.

Speciális egység:

Reméljük végre egy kis nyugalom lengi majd körbe a társulatot, mert amit 2014ben átélhettünk az minden volt csak nyugalmas nem. A kicker poszt megoldódni látszik az alkoholizmus elöl a fociba visszamenekülő Prater személyében. Martin a PFF adatok alapján a liga harmadik legjobb puntere volt, persze ezek a számok soha nem adják vissza amikor egy játékos a döntő pillanatokban hibázik (lásd a Cowboys elleni 10 yardos punt). Muhlbach pedig szerintem 78 évesen is Pro Bowl formában játszik a posztján.

Linebacker egység:

Egyszóval: imádom. Levy, Tulloch, Whitehead kezdőtriónál nem kell jobb. Levy egyenesen a kedvenc játékosom lett, kegyetlen az élet, hogy ez a ligaelit teljesítmény sem érdemelt PB szereplést. Tulloch-nál kérdőjel, hogy miként épült fel a sérüléséből, de a hírek szerint a TC-re teljesen egészséges lesz. Viszont az ünneplésekkel illetik majd jóval finomabban bánni, most egész idényben szükség lesz rá. Whitehead szinte a semmiből tűnt fel az előszezon utolsó meccsein és játszott meglepően jól. A frissen draftolt Kyle Van Noy kisebb csalódást keltett első évében, reméljük idén elkerülik a sérülések és a teljes felkészülést végig tudja dolgozni a csapattal. Palmer és Bynes újraigazolására várunk még, szerintem nem sokáig. Kiegészítő embernek bőven megfelelőek mindketten, kezdő posztot azért nem bíznék rájuk.

Tight end-ek:

Messze nem érzem azt, hogy minden rendben lenne de nagy változásokat ne várjunk. Megvan minden amire szükségünk lehet (egy tavalyi első körös elkapó TE, egy blokkoló TE és egy RZ célpont), minden azon múlik, hogy Lombardi mit hoz ki belőle. Ahhoz képest, hogy Ebront a Saints féle Jimmy Graham szerepre szánták nem igazán úgy sült el az első éve. Persze TE poszton soha nem könnyű az első év, úgyhogy próbálok reményteljes maradni. Abban is bízhatunk, hogy BigJoe Fauria még egyszer nem sérül le a kiskutyája miatt és abban is, hogy Kellen Davis számára csak egy emlék marad a Lions mez.

Safety-k:

Quin a liga egyik legjobb safety-jévé nőtte ki magát és Ihedigbo is többet hozott a szezon első felében a tőle elvártnál. A szezon második részében mutatott játéka már ad némi aggodalomra okot, de Isa Abdul-Quddus olyan jól pótolta, hogy (ha visszaigazoljuk) nem igazán lehet gond a poszton.

Ahol egy lépésre vagyunk a késztől:
Az elkapósor:

A Megatron-Tate kettőst gondolom senkinek sem kell bemutatni. Talán az volt meglepő, hogy utóbbi volt a meghatározóbb játékos az előző szezonban. Mi hiányzott akkor? Egy ízig-vérig slot elkapó, egy (korai) Wes Welker típusú játékos. Persze ha Tate-et szánjuk a slot pozícióba (50-50%ot játszott középen és a szélen) akkor egy pályát megnyújtani képes gyors játékos. Előbbire Jeremy Ross-t utóbbira Corey Fuller-t próbáltuk betenni, mindkét próbálkozás szánalmas kudarcba fulladt, ráadásul Ross visszahordó poszton is Stefan Logan-i mélységekbe süllyedt. Titkos favoritom a tavaly draftolt TJ Jones, tőle nagy dolgokat várok, persze csak ha egészséges tud maradni.
Azt, hogy a biztoskezű Ryan Broylest miért nem játszattuk a szezonban talán csak Joe Lombardi tudná megválaszolni, mindenesetre állítólag esélyt kap majd a bizonyításra újra.

A futók:


Megtettük amit megkövetelt a haza, lapátra tettük Reggie Busht. Nagy fájdalmat nem okozott ez a drukkerek körében, sajnos sokkal nagyobb volt a füstje mint a lángja. Sok sikert kívánok neki a következő csapatában, arra a 3 meccsre amikor egészséges tud maradni.
Joique Bell, Theo Riddick. Ők maradtak Bush távozása után. Bell megmutatta, hogy számíthatunk rá akár mint első számú opció. Mindenki látta, hogy a falunk által nyitott nem létező lyukakon keresztül is képes mini Beast Mode módjára utat törni magának és yardokat termelni, emellett a csapat egyik legjobb személyiséggel rendelkező játékosa.
Riddick életveszélyes ha eljut hozzá a labda, persze ezt Lombardi is hamar kiszúrta és gyorsan le is mondott erről a lehetőségről inkább a teljesen súlytalan Busht tömte labdával. Kétség sem férhet hozzá, hogy ide érkezni fog (szerintem a draft második köréből) egy gyors irányváltásokra képes villámlábú, passzjátékban is használható játékos. Évek múltán is visszasírjuk Jahvid Best-et...

Cornerback-ek:

Darius Slay és Rashean Mathis elit teljesítményt nyújtott 2014-ben, ezt bátran le merem írni. Mögöttük azonban csak olyan játékosok voltak a rosteren akik semmiféle segítséget nem tudtak nyújtani. Cassius Vaughn-ról meccsenként két TD kaptunk, Mohammed Seisay pedig nem NFL szintű játékos. Az offseason egyik legfontosabb feladata, hogy egy olyan harmadik számú opciót találjon a csapat aki slot WR-ek ellen azonnal bevethető. Én Bill Bentley-ben már nem látom a reményt (sajnos minden szezonja idejekorán IR-en végződött), Nevin Lawson-nak pedig kevés ideje volt megmutatni, hogy mire is képes bár voltak biztató jelek a játékában a sajnálatos sérülése előtt. Nem hinném, hogy a premier FA-k közül érkezik a megoldás, láthatóan Austin a közepes képességű játékosokból is ki tudja hozni a maximumot (lásd a számomra érthetetlen okokból kirakott Gorrer). Kérdés, hogy Suh hathatós segítsége nélkül is működni fog e ilyen szinten a press cover.

Ahol teljes a káosz:
Támadófal:

Suh mellett egy másik ikon is távozik a csapattól, Dominic Raiola. 2001 óta 14 évet húzott le a Lionsnál, 2002 óta szinte kihagyás nélkül a csapat kezdő centere volt. Elérkezett az idő a váltásra, sajnos a jó játék helyett már leginkább csak a bunkó cselekedetek jellemezték a szezonját. Én nagyon kedveltem, hiányozni fog ő is.
If you live in the city, you understand the passion I played with.
Not talking about the future, I’m not going to be a Lion anymore that’s the hardest thing.... I’m a big boy. I’ll handle it.Dom Raiola

Ha mondanom kellene egy indokot, hogy miért működött ilyen gyengén ez a sokkal többre tartott offense, akkor Joe Lombardi hozzánemértése után rögtön a támadófal produkcióját mondanám. Jelenleg két biztos pont van az ötösből, Swanson mint center és Warford mint RG. Én a magam esze alapján Reiff-et is ide számolnám, de egyelőre a vezetők még nem tudják, hogy a fal melyik részén akarják majd játszatni. Sims visszaigazolására szerencsére kicsi az esély, öreg is szar is. RT poszton pedig olyan kavalkád volt amit leírni sem lehet. Játszott itt Waddle,Hilliard, Lucas, Reynolds. A TE-k teljesítményén is rengeteget rontott, hogy szinte minden playben a jobboldali falember segítése volt az első számú feladatuk.
Nagyon remélem, hogy LG posztra érkezik egy igazi elit közeli játékos (Franklin vagy Iupati) és nagyon meg lennék lepve ha az első körös pickünk nem egy OT lenne a drafton. Nincs mese itt rendet kell tenni ha nem akarjuk, hogy a következő szezon is idejekorán a kukába kerüljön. Minőségi kezdő, használható depth (nem nem Reynolds félék).

Védőfal:

Egyik pillanatról a másikra a csapat legnagyobb erőssége lett az egyik legnagyobb gyengéje. Ha ma kezdődne a szezon akkor a Jones-Reid-Cudjo-Ansah négyes feszülne neki az ellenfél támadófalának. (Ne ne kérdezzétek ki a franc az a Jermelle Cudjo mert én sem tudom.) Kérdés nem férhet hozzá, hogy érkezni fog négy középső falember (az egyik az ezerszer visszatérő és még mindig csak 29éves Andre Fluellen lehet). Én jobban örülnék neki ha harcedzett veteránok jönnének mint fiatal titánok a draftról. Továbbra is a Knighton-Langford duót preferálom, mert az irányvonalnak maradnia kell. Tudja az ellenfél, hogy itt nem futhat, ha győzni akar akkor passzokkal kell megvernie minket. Azt remélhetőleg a ballhawk back7 meg tudja oldani, főleg ha erősítünk is oda. Nekem elég nagy meglepetés, hogy Jason Jones a csapatnál marad (főleg ilyen fizetéssel), mert azon kívül, hogy egy szorgos iparos sok jót nem tudok róla elmondani. A tavalyi év meglepetés embere George Johnson lehet felelős újra a sack-ekért ebben nagy segítsége lehet a tavaly pályára sem kerülő de az előszezonban nagyszerű erényeket csillogtató Larry Webster.

Kedden este 10 órától indul a nagyüzem, reménykedjünk, hogy idén is kifogunk egy Tate szintű aranyhalat. Go Lions mindörökké!

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
18M most a space... Suhra 20 alatt nem sok esély van.balazs799
Egyrészt esély van, mert 18 körülre lőtték be az okosok.
Másrészt attól, hogy 18 milla/év a fizetése könnyedén meg lehet oldani, hogy idénre csak a fele nyomja a cap-et és később növekszenek a számok.Bazzani
Persze, na nincs NBC akkor lehet szépen okoskodni.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
18M most a space... Suhra 20 alatt nem sok esély van.balazs799
Egyrészt esély van, mert 18 körülre lőtték be az okosok.
Másrészt attól, hogy 18 milla/év a fizetése könnyedén meg lehet oldani, hogy idénre csak a fele nyomja a cap-et és később növekszenek a számok.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
"Sajnos" elvesztettük Marshall-t (és remélem Cobb-ot is) a csoportból:

😊Bazzani
Maradjon első körben Bulaga aztán ha az megvan jöhet a Cobb resign is.

Amúgy Suh elmegy ez elég biztos, DE Fairley , Mosley , Palmer , CJ Mosley plusz még 3 rotációs embernek jár le a szerződése csak a front7ből. (Bynes G. Johnson, Fluellen).
Ansah, Jones a 2 End, Whitehead, Levy, Tulloch a 3 LB. Reid-en kívül jelenleg nincs szerződéses DT-ütök. Fairleyt ha vissza is igazoljátok azért kell ebbe a falba még playa. FA-n aktívkodni kell. 😀
Valahogy én se tudom eldönteni, hogy Suh resignnek örülnék-e jobban vagy a pénzéből 3 jó játékos érkezésének. 18M most a space... Suhra 20 alatt nem sok esély van.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Sajnos" elvesztettük Marshall-t (és remélem Cobb-ot is) a csoportból:

😊

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A tavalyi év meglepetésembere George Johnson 2.körös RFA tendert kapott. Ő is marad ha valaki nem ajánl neki valami olyan fizut, hogy nem akarjuk matchelni. Viszont akkor második körös picket kapunk az új csapatától.

Szerk.: mégsem második körös a tender hanem original round, nem kapunk kompenzációt de matchelhetjük az offert.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kellen Moore is visszatért 2 évre.
Idén talán meccskeretbe is kerülhet.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
3 év, 9 millió.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Prater aláírt.
Inkább ő mint megint a rookie mizéria.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Adam Caplan ‏@caplannfl most4 másodperccel ezelőtt

Matt Prater agrees to three-year deal with Detroit Lions
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.MacPhisto
én arra leszek kiváncsi h ha az elit DL elmegy, akkor nélkülük a az idén elég jól játszó secondary mit tud. pl Ihedigbo, Slay
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ha már szóba hozták $uh-t az Oakland Raiders-szel, azért az egy érdekes hazai meccsünk lehetne jövőre, amikor Suh vendég játékosként szerepelne.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.MacPhisto
én nem feltétlenül szomorkodnék ha a két csapatrészünk teljesítménye felcserélődne, top off / közép def...

bár a legoptimálisabb az lenen ha maradna a def, Lombardi meg kapna egy jegyet valahova jó messzire...oleewear
Ezzel a "felcserélődéssel" nem tudok egyetérteni.
Évekig álmodtam róla, hogy lesz egy erős defense Detroitban. Mindig ligautolsók és szarok voltunk!

Ettől függetlenül hiszem, hogy az Offense sokkal jobb lesz mint jövőre. Bár elsősorban az O-Line összetételén fog múlni (szóval azt még várjuk meg). De több ennél bizonyára erősebbek lesznek.

Az pedig szintén erősen sanszos, hogy Suh ide vagy oda, de gyengébbek leszünk. Ha elmegy (márpedig el fog) akkor klasszisokkal lesz gyengébb a defnse. Itt is megvárnám, hogy kik lesznek a falban, vagy hogy ki lesz a második számú corner (a többi poszt már tulajdonképpen meg van a védelemben).
De ha most kellene tippelnem akkor valahol a 15. és 20. hely között szerepel a védelem. (de persze, ne legyen igazam és érjünk oda jövőre is)


A statisztikáinkon azért az is erősen fog rontani, hogy a schedule kegyetlen erős. Nem csak az NFC northnak köszönhetően, hanem mert jövőre az NFC West csapataival játszunk. És ott nem nagyon lesz gyenge csapat.

One Team
One Detroit
One Pride