Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.MacPhisto
én nem feltétlenül szomorkodnék ha a két csapatrészünk teljesítménye felcserélődne, top off / közép def...

bár a legoptimálisabb az lenen ha maradna a def, Lombardi meg kapna egy jegyet valahova jó messzire...oleewear
Hát Londonba várhatóan kap majd

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.MacPhisto
én nem feltétlenül szomorkodnék ha a két csapatrészünk teljesítménye felcserélődne, top off / közép def...

bár a legoptimálisabb az lenen ha maradna a def, Lombardi meg kapna egy jegyet valahova jó messzire...
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.MacPhisto
Inkább számítsunk szarra és legyen meglepetés, mint még egy 2012-es idény.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Menni fog ő sok helyre.
Sexton ügynök házal majd vele, hogy ki a legnagyobb marha és megad egy DTnek 20 millát évente.
Egyre kevésbé akarom, hogy maradjon.Bazzani
Nagyon szerettem volna ha marad! A legjobb játékosunk volt tavaly (is). És gyarló módon el tudom fogadni nekik a taposós baromságait is (azért nem magyarázom meg, hogy valamelyik esetleg véletlen volt).
De 20 millió tönkre tenné a csapatot. Nem viheti el 3 játékos a fizetés felét.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mayhew-nak RB fétise (is) van.
Best feltrade, LeShoure feltrade, Bush FA. Kizárt dolog, hogy az első 3 körben ne érkezzen RB. Tippem a második kör.Bazzani
a második köreink úgy is mindig kurvanagy húzások...
wait...
nem... (slay azóta jó lett😊)oleewear
Én még bízom benne, hogy Van Noy jó lehet! NEm igZÁN kapott lehetőséget tavaly, de abban a sérülése is szerepet játszott! Igaz, most sem lesz könnyű neki, mert az LB poszt az, ahol a legmélyebbek vagyunk!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
Mayhew-nak RB fétise (is) van.
Best feltrade, LeShoure feltrade, Bush FA. Kizárt dolog, hogy az első 3 körben ne érkezzen RB. Tippem a második kör.Bazzani
a második köreink úgy is mindig kurvanagy húzások...
wait...
nem... (slay azóta jó lett😊)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Menni fog ő sok helyre.
Sexton ügynök házal majd vele, hogy ki a legnagyobb marha és megad egy DTnek 20 millát évente.
Egyre kevésbé akarom, hogy maradjon.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Újabb biztos jele, hogy Suh távozik: ma közölte a csapat Tulloch-al, hogy a következő szezonban is számít rá.
Remek döntés.

Suh-nál már 20 milla közeli éves pénzről írnak. Elmebeteg összeg.Bazzani
jön hozzánk vizitre

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mayhew-nak RB fétise (is) van.
Best feltrade, LeShoure feltrade, Bush FA. Kizárt dolog, hogy az első 3 körben ne érkezzen RB. Tippem a második kör.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Egyre többször hallani a detroiti rádióműsorokban a runingback kérdéseől. Erősen bízom benne, hogy max egy 5. körös cetlire dobunk ki erre. Először próbáljunk meg egy támadófalat összehozni!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Újabb biztos jele, hogy Suh távozik: ma közölte a csapat Tulloch-al, hogy a következő szezonban is számít rá.
Remek döntés.

Suh-nál már 20 milla közeli éves pénzről írnak. Elmebeteg összeg.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Tevin Coleman Indiana RB pre-draft visiten járt nálunk.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 espn.go.com/nfl/story/_/id/12418960/billboards-aimed-ndamukong-suh-pop-detroit

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azt gondolom, hogy a két SB résztvevő csapat útján szeretnénk elindulni D# oldalon.
Inkább egy elit secondaryt építünk, amihez 2 alappillér már megvan Slay és Quin személyében. Ha Mathis a tavalyi szinten tud teljesíteni akkor három és Ihedigbo sem a legrosszabb safety a ligában.
Ha hozunk egy elit CB-t Vaughn helyére és Tulloch a régi fényében tér vissza akkor ez a védelem a Knighton-Langford párossal is bőven versenyképes lenne. De bővebben a többiről szombaton.

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 347 — "Grammar maci"
Ja csak Suh pénzéből jöhetne a Knighton-Langford (vagy Fairley) duó meg mégegy kezdőjátékos.
Ha megfelelően tudjuk pótolni akkor talán nem lesz olyan hatalmas visszaesés.Bazzani
igen, pl ha most McCoy nálatok kötött volna ki eléggé elszontyolodott volna a többi NFC North-os bagázs. Egy elit futó sokat dobna a ti O-teken sztem és a Megatron-Stafford-McCoy trió elég rosszul hangzott volna a mi szemszögünkből. Én még mindig reménykedek hogy kifizetitek Suh-t, hátha... ugyanis vsz nektek a szintlépéshez már csak egy tényleg működő O kell ami 20 pont felett átlagol.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja csak Suh pénzéből jöhetne a Knighton-Langford (vagy Fairley) duó meg mégegy kezdőjátékos.
Ha megfelelően tudjuk pótolni akkor talán nem lesz olyan hatalmas visszaesés.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintetek amúgy mennyivel lennénk rosszabbak egy Knighton-Langford párossal mint a Suh-Mosley duóval?Bazzani
Futás ellen semennyivel, de egyikük sem az a pass rush szörnyeteg még csak jóindulattal sem, mint Suh. Egy elit játékos és két jó munkásember közül, hát nem kérdés kit választanék.
több mint 9 éve
anarfa Detroit Lions 477
Szerintetek amúgy mennyivel lennénk rosszabbak egy Knighton-Langford párossal mint a Suh-Mosley duóval?Bazzani
Ezt a párost aláírnám most azonnal, én jövőre Ansahtól várok sok sacket, meg folyamatos nyomást a fal széléről, ideje hogy eljöjjön az ő éve. Belül nem baj ha egy kicsit olcsóbb, de azért megbízható opciót találunk. Ők pontosan azok lennének.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Reggelig valami 18 csapattal hozták hírbe Suht.
Mivel a Rodgers taposás után szinte minden csapattól jöttek ide drukkerek megmondani a frankót így érdekes lesz, hogy hol kell átváltani az "akasszuk fel" üzemmódból a "nekem mindig is kedvencem volt" dumára.
Ha egy Jax, Tampa, Browns féle játékostemetőbe igazol pár millával többért akkor nem igazán fogom érteni a döntését. Az itt töltött évek alatt már jócskán megkereste egész életére a pénzét. A tippem amúgy Atlanta vagy Jets.Bazzani
Legyen akkor a Jets, mert ha az Atlanta akkor jövőre Staffordból a szart is kitaposná. Majd visszakeresem hogy ki mennyire küldte akasztófára. A Raiderst kihagytad a temető listából. Lenne pár csapata hogyha oda menne megutálnám, az biztos.valakis
És ki padozna Suh miatt a Jetsben Sheldon Richardson vagy Wilkerson? Szerintem a Falcons vagy a Colts sanszosabb.Shilkor
lévén hogy mindkettőnél jobb így nem hinném, hogy ő padozna.A kérdés az lenne, hogy mögötte ki játszana.kapitnono
Én is ezt írtam, de igazából mindegy is. Arra akartam célozni, hogy tökéletesen felesleges a Jetsbe Suh 2 ilyen DE mellé...Shilkor
Én személy szerint iszonyat mérges lennék ha leigazolnánk, még úgy is, hogy a hely meg van rá, a legjobb egységünk a DL, oda nem kell ember

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintetek amúgy mennyivel lennénk rosszabbak egy Knighton-Langford párossal mint a Suh-Mosley duóval?

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ui: Én tuti kiraknék elé egy Larry Fitzgerald posztert!Hege
McAfee is kitett egyet neki, igaz kicsit másabb 😀  twitter.com/PatMcAfeeShow/status/572433240876834816/photo/1
amúgy hiába írják a Coltshoz, Grigson vagy elbalfaszkodja a dealt vagy ad neki 20millát évente

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Reggelig valami 18 csapattal hozták hírbe Suht.
Mivel a Rodgers taposás után szinte minden csapattól jöttek ide drukkerek megmondani a frankót így érdekes lesz, hogy hol kell átváltani az "akasszuk fel" üzemmódból a "nekem mindig is kedvencem volt" dumára.
Ha egy Jax, Tampa, Browns féle játékostemetőbe igazol pár millával többért akkor nem igazán fogom érteni a döntését. Az itt töltött évek alatt már jócskán megkereste egész életére a pénzét. A tippem amúgy Atlanta vagy Jets.Bazzani
Legyen akkor a Jets, mert ha az Atlanta akkor jövőre Staffordból a szart is kitaposná. Majd visszakeresem hogy ki mennyire küldte akasztófára. A Raiderst kihagytad a temető listából. Lenne pár csapata hogyha oda menne megutálnám, az biztos.valakis
És ki padozna Suh miatt a Jetsben Sheldon Richardson vagy Wilkerson? Szerintem a Falcons vagy a Colts sanszosabb.Shilkor
lévén hogy mindkettőnél jobb így nem hinném, hogy ő padozna.A kérdés az lenne, hogy mögötte ki játszana.kapitnono
Én is ezt írtam, de igazából mindegy is. Arra akartam célozni, hogy tökéletesen felesleges a Jetsbe Suh 2 ilyen DE mellé...
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 347 — "Grammar maci"
Reggelig valami 18 csapattal hozták hírbe Suht.
Mivel a Rodgers taposás után szinte minden csapattól jöttek ide drukkerek megmondani a frankót így érdekes lesz, hogy hol kell átváltani az "akasszuk fel" üzemmódból a "nekem mindig is kedvencem volt" dumára.
Ha egy Jax, Tampa, Browns féle játékostemetőbe igazol pár millával többért akkor nem igazán fogom érteni a döntését. Az itt töltött évek alatt már jócskán megkereste egész életére a pénzét. A tippem amúgy Atlanta vagy Jets.Bazzani
Én akkor sem váltanék át "mindig is a kedvencem volt" üzemmódba,ha hozzánk jönne. Szerencsére erre az esély 0,1 %. 😊
Legjobban annak örülnék,ha az AFC-be igazolna.Nelson87
érdekes, én sokkal inkább drukkolok annak hogy írjon alá a Lions-szal egy gigaszerződést ami megbénítaná a csapatát 😛
Nagyon jó játékos, egy jól felépített csapatban hatalmas érték ám ha nincsenek mellette a megfelelő emberek akkor nem jön ki belőle az a pályán ami lehetne. Ez még mindig egy csapatjáték (persze jó ha ilyen csapattársad van hozzá 😀 )
Ha elkerül innen és a felszabaduló capet okosan költik el simán még veszélyesebb lehet ez a Lions. Persze ha meg hülye döntéseket hoznak simán romba dőlhet pl a teljes D.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Reggelig valami 18 csapattal hozták hírbe Suht.
Mivel a Rodgers taposás után szinte minden csapattól jöttek ide drukkerek megmondani a frankót így érdekes lesz, hogy hol kell átváltani az "akasszuk fel" üzemmódból a "nekem mindig is kedvencem volt" dumára.
Ha egy Jax, Tampa, Browns féle játékostemetőbe igazol pár millával többért akkor nem igazán fogom érteni a döntését. Az itt töltött évek alatt már jócskán megkereste egész életére a pénzét. A tippem amúgy Atlanta vagy Jets.Bazzani
Legyen akkor a Jets, mert ha az Atlanta akkor jövőre Staffordból a szart is kitaposná. Majd visszakeresem hogy ki mennyire küldte akasztófára. A Raiderst kihagytad a temető listából. Lenne pár csapata hogyha oda menne megutálnám, az biztos.valakis
És ki padozna Suh miatt a Jetsben Sheldon Richardson vagy Wilkerson? Szerintem a Falcons vagy a Colts sanszosabb.Shilkor
lévén hogy mindkettőnél jobb így nem hinném, hogy ő padozna.A kérdés az lenne, hogy mögötte ki játszana.