Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Jarryd Hayne rugby star jövő héten aláírja a szerződését a csapatunkhoz.
Sajtótájékoztató is jövő héten lesz Sydney-ben.


A Seattle és a Frisco is érdeklődött iránta, de a remek "player development" miatt a Lionst választotta. RB poszton fog próbálkozni.Bazzani
 vimeo.com/120433826
Itt a workout videója, a 40 yardos dash-e 6-ik legjobb lett volna a combine-on. (4.53)
10-yardos split-je 1.59 és a 20-yardos shuttle-je 4.29.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
azt írják 189 cm. Ekkora RB szerintem nincs is most a ligában.Höri
de, Latavius Murray pont ilyen magas.

 mockdraftable.com/player/4317/

choose life
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jarryd Hayne rugby star jövő héten aláírja a szerződését a csapatunkhoz.
Sajtótájékoztató is jövő héten lesz Sydney-ben.


A Seattle és a Frisco is érdeklődött iránta, de a remek "player development" miatt a Lionst választotta. RB poszton fog próbálkozni.Bazzani
azt írják 189 cm. Ekkora RB szerintem nincs is most a ligában. 220 font mellé inkább fullback/tight endnek néz ki.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Suh a Michigan-Ohio State kosármeccsen.
Nem tűnik olyan feszültnek mint a szerződéséért aggódó szurkolók. 😊

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Így néz ki jelenleg a keretünk (PFF):


több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jarryd Hayne rugby star jövő héten aláírja a szerződését a csapatunkhoz.
Sajtótájékoztató is jövő héten lesz Sydney-ben.


A Seattle és a Frisco is érdeklődött iránta, de a remek "player development" miatt a Lionst választotta. RB poszton fog próbálkozni.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy stat ami elég jó fényben tünteti fel Fairley-t:

Yards per carry when Suh and Fairley are on and off the field
Both out: 4.3
Suh in, Fairley out: 3.3
Suh out, Fairely in: 2.6
Both in: 2.4

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
A mai adag:
- Rosst visszahozzuk (kurvaélet)
- Jason Jones szerződéséhez nem terveznek hozzányúlni.
- George Johnsont tenderezni kívánjuk.
- Kellen Moore-t visszahoznánk, de nem tenderezzük.
- Este találkoznak Prater ügynökével.
- A héten találkoztak Suh ügynökével, de hogy hogy állnak arról nem mondtak semmit.
- Josh Bynest se tenderezzük.
- Levy-vel szeretnénk hosszabbítani, de a Suh-val való tárgyalások az elsődlegesek.
- Kyle Van Noy szerepe attól függ függni, hogy hogyan teljesít az offseasonben.
- Riley Reiff RT-be mozgatása elől nem vagyunk elzárkózva.
- Szeretnénk Mathist visszahozni idénre.
- A drafton BPA-zni fogunk a DT helyzettől függetlenül.
- Az idei offense-ben voltak olyan route-ok amiket Stafford-nak nem kellett korábban dobnia. (wtf)

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Elkezdődött az idei Combine:
- Laken Tomlinson a Duke guradja Warfordot próbálja "másolni".
- Kubiak nincs olyan rossz véleménnyel Marciano-ról (kár hogy majdnem mindenki más igen).
- Prater ügynökével a héten találkozik Mayhew Indyvben.
- Bush jövőjéről nincs még döntés (cut és hozzunk valakit én azon az állásponton vagyok), Mayhew azt mondta hogy nem csak cuttal hanem átstrukturálással is nyerhetünk némi capspace-t.
- Sok olyan játékossal beszélünk akik guardként és tackleként is bevethetőek (tavaly ha egy posztról sok emberrel beszéltünk, akkor onnan jött is valaki a draftról).
- Jarryd Hayne ausztrál rögbi sztár, még nem biztos hogy jön-e az nfl-be de mi is érdeklődünk utána.
- Gunther Cunningham-mel is folynak a megbeszélések hogy visszatér-e senior coaching assistant-nak (az igazat megvallva gőzőm sincs mit is takarhat ez a pozíció).
- Raiola az egyetlen FA akit eddig tájékoztattunk arról hogy biztosan nem tartunk igényt a szolgálataira.
- Nincs még döntés hogy Reiff ötödik éves opciójával élünk-e.
- Fairley 2012-es DUI ügyben nem bűnös, de a felelőtlen vezetésben pedig bűnös 500 dolláros büntetést kapott emiatt.
- Austin szerint Fairley a sérülése után se vesztette el a formáját, szerinte forduló pontot jelentet nála ez az idei év.
- Austin szeretné ha Suh idén is Oroszlán maradna.
- A PFT-nél Suh az első, Fairley a 13-ik az FA-k rangsorában.
- Caldwell az egyik vezetőedző a hétből akik nem terveznek hivatalos inetrút adni a Combine alatt.
- Meg szokásosan semmit mondó duma hogy hogy állnak a tárgyalások Suh-val.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
 jimlightfootball.com/2015/02/19/detroit-lions-zero-blitz-bluff-part-2/
 jimlightfootball.com/2014/11/15/detroit-lions-all-22-breakdown-zero-blitz-bluff/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
RB-t draftról hozzunk könyörgöm, Forsettet meg végképp ne, elit OL volt előtte, na meg az a 2012-es háladásnapi meccs.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Csak erős idegzetűeknek:
 www.prideofdetroit.com/2015/2/10/8006367/five-questions-joe-marciano-battle-red-blogBazzani
facepalm

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
#Lions working out Tajh Boydvalakis
epic harc lehetene Kellen Moore-ral

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
#Lions working out Tajh Boyd

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak erős idegzetűeknek:
 www.prideofdetroit.com/2015/2/10/8006367/five-questions-joe-marciano-battle-red-blog

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Erre össze is hoz egy fos évet a special team. Azt hinnéd majd most kineveznek valakit akiről csak jókat olvasol. Aki egy elismert szaktekintély. De nem dehogyis. Ha azért lenne mert spórolni akar a Ford család talán megérteném és gyűjtést szervezhetnénk rá, hogy egyszer egy normális spec edzőnk legyen. De nem erről van szó. Detroitban megfizetik ezeket a kétes hírnevű edzőket is.topmodell
Na nem mintha az OC/DC-knél nem így lenne, de kérlek nevezz meg pár special team coach "szaktekintélyt", majd közülük legalább egyet, akinek nincs állása.baggio
Olyan nem lehet szerződtetni akinek van állása? Esetleg az offseason nem alkalmas ilyenre?
Vagy valakit aki egy jó spec Team él dolgozik Assistant státuszban...topmodell
Teszem fel a KC-s Toubnak mi motivációja lenne Kansas City-t Detroitra cserélni? Mondjuk ha már ő eszembe jutott, akkor rá is kerestem a segédedzőjére, aki nem más mint a Lions fanok jó ismerőse, Brock Olivo. Tessék meg is van, ki kellett volna 😊 (Bonamego lecserélése amúgy szóba se nagyon jött, csak pár hete üresedett meg a CMU főedzői pozíciója)baggio
Én úgy vettem észre, hogy az NFL-ben, meg talán az életben úgy egyáltalán viszonylag nagy motiváció a pénz mint olyan. Gondolom egy vastagabb ajánlattal lehetne mozdítani valakit.
De igazából most már tök mind1. Csak elméleti síkon érdekelt volna, hogy miért nem próbáltuk meg (mert gondolom arról hallottunk volna, ha valakit megkörnyékezünk).

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Erre össze is hoz egy fos évet a special team. Azt hinnéd majd most kineveznek valakit akiről csak jókat olvasol. Aki egy elismert szaktekintély. De nem dehogyis. Ha azért lenne mert spórolni akar a Ford család talán megérteném és gyűjtést szervezhetnénk rá, hogy egyszer egy normális spec edzőnk legyen. De nem erről van szó. Detroitban megfizetik ezeket a kétes hírnevű edzőket is.topmodell
Na nem mintha az OC/DC-knél nem így lenne, de kérlek nevezz meg pár special team coach "szaktekintélyt", majd közülük legalább egyet, akinek nincs állása.baggio
Olyan nem lehet szerződtetni akinek van állása? Esetleg az offseason nem alkalmas ilyenre?
Vagy valakit aki egy jó spec Team él dolgozik Assistant státuszban...topmodell
Teszem fel a KC-s Toubnak mi motivációja lenne Kansas City-t Detroitra cserélni? Mondjuk ha már ő eszembe jutott, akkor rá is kerestem a segédedzőjére, aki nem más mint a Lions fanok jó ismerőse, Brock Olivo. Tessék meg is van, ki kellett volna 😊 (Bonamego lecserélése amúgy szóba se nagyon jött, csak pár hete üresedett meg a CMU főedzői pozíciója)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Erre össze is hoz egy fos évet a special team. Azt hinnéd majd most kineveznek valakit akiről csak jókat olvasol. Aki egy elismert szaktekintély. De nem dehogyis. Ha azért lenne mert spórolni akar a Ford család talán megérteném és gyűjtést szervezhetnénk rá, hogy egyszer egy normális spec edzőnk legyen. De nem erről van szó. Detroitban megfizetik ezeket a kétes hírnevű edzőket is.topmodell
Na nem mintha az OC/DC-knél nem így lenne, de kérlek nevezz meg pár special team coach "szaktekintélyt", majd közülük legalább egyet, akinek nincs állása.baggio
Olyan nem lehet szerződtetni akinek van állása? Esetleg az offseason nem alkalmas ilyenre?
Vagy valakit aki egy jó spec Team él dolgozik Assistant státuszban...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hallgatom az ilyen ST koordinátorokat 😊 az NCAA-ből idén egyetlen támadó- vagy védőkoordinátort se hoztak fel, majd pont a speciális egységnél menne a trükközés. Meg ilyen az NFL, nézd meg pl. a Carolinát, ahol a borzalmas ST annyihoz volt elég, hogy az assistant coach-ból koordinátor lett, de Richard Rogers-t sem rúgták ki, csak átkerült más pozícióba...baggio
Inkább Te tudnál szerintem fiatal tehetséges ST edzőket mondani (NCAA), mert nekem fogalmam sincs de gondolom vannak ilyenek.
Amúgy meg pont itt nem kell bemutatni, hogy milyen amikor valakit megtartanak annak ellenére ahogy teljesít.
Kezdhetném a felsorolást Millen-el vagy ha már ST akkor ugye Crossman....

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Erre össze is hoz egy fos évet a special team. Azt hinnéd majd most kineveznek valakit akiről csak jókat olvasol. Aki egy elismert szaktekintély. De nem dehogyis. Ha azért lenne mert spórolni akar a Ford család talán megérteném és gyűjtést szervezhetnénk rá, hogy egyszer egy normális spec edzőnk legyen. De nem erről van szó. Detroitban megfizetik ezeket a kétes hírnevű edzőket is.topmodell
Na nem mintha az OC/DC-knél nem így lenne, de kérlek nevezz meg pár special team coach "szaktekintélyt", majd közülük legalább egyet, akinek nincs állása.baggio
Gondolom úgy vannak vele, hogy jobb hozni valakit aki már 15 éve ezt csinálja mint egy olyat aki esetleg fiatalként mondjuk az egyetemi bajnokságban pallérozódott pár éve.
Én sem örülök a kinevezésnek félre ne értsd,de valahol a szívem legmélyén megértem a dolgot és próbálok bizakodó lenni.
Ez egy "safe" megoldás volt, talán jobb lett volna kicsit kockáztatni olyannal aki be mer vállalni trükköket/eddig nem látott megoldásokat is.Bazzani
Hallgatom az ilyen ST koordinátorokat 😊 az NCAA-ből idén egyetlen támadó- vagy védőkoordinátort se hoztak fel, majd pont a speciális egységnél menne a trükközés. Meg ilyen az NFL, nézd meg pl. a Carolinát, ahol a borzalmas ST annyihoz volt elég, hogy az assistant coach-ból koordinátor lett, de Richard Rogers-t sem rúgták ki, csak átkerült más pozícióba...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De rá gondoltam, az a a baj hogy a fair catch is veszélyes volt, mert arra se volt képes Ross hogy megfogja a labdát.valakis
Én azt gondolom, hogy az új ST edző meg fogja találni a maga visszahordóját. Ross semmi olyat nem tett hozzá az offense-ben amiért még egy évig foglalnia kellene egy helyet a rosteren.
Az én tippem, hogy a draftról érkezik a megoldás egy fiatal WR/CB személyében aki visszahordani is tud.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
ÉN inkább egy Gunther Cunningham féle évtől félek, Ross-nak tavaly nemcsak hogy a legtöbb fait-catche volt tavaly hanem 2003-ban volt utoljára ennyi, akkor is a Houstonnak ahol pont Marciano volt az st coach. Ezután a legtöbb fair catch+Stefan Logani mutatványok után nem értem miért nincs még kiadva az útilapuja.valakis
Nem Crossman-re gondoltál?
Nekem amúgy nincs bajom a fair catch-el, inkább az minthogy elszórjuk a labdákat.
Legyen rendbe a kicker és punter játék meg az ellenfél visszahordásainál ne legyenek gondok. Az, hogy mi nem rohangálunk vissza az nem zavar annyira.Bazzani
De rá gondoltam, az a a baj hogy a fair catch is veszélyes volt, mert arra se volt képes Ross hogy megfogja a labdát.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Erre össze is hoz egy fos évet a special team. Azt hinnéd majd most kineveznek valakit akiről csak jókat olvasol. Aki egy elismert szaktekintély. De nem dehogyis. Ha azért lenne mert spórolni akar a Ford család talán megérteném és gyűjtést szervezhetnénk rá, hogy egyszer egy normális spec edzőnk legyen. De nem erről van szó. Detroitban megfizetik ezeket a kétes hírnevű edzőket is.topmodell
Na nem mintha az OC/DC-knél nem így lenne, de kérlek nevezz meg pár special team coach "szaktekintélyt", majd közülük legalább egyet, akinek nincs állása.baggio
Gondolom úgy vannak vele, hogy jobb hozni valakit aki már 15 éve ezt csinálja mint egy olyat aki esetleg fiatalként mondjuk az egyetemi bajnokságban pallérozódott pár éve.
Én sem örülök a kinevezésnek félre ne értsd,de valahol a szívem legmélyén megértem a dolgot és próbálok bizakodó lenni.
Ez egy "safe" megoldás volt, talán jobb lett volna kicsit kockáztatni olyannal aki be mer vállalni trükköket/eddig nem látott megoldásokat is.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Erre össze is hoz egy fos évet a special team. Azt hinnéd majd most kineveznek valakit akiről csak jókat olvasol. Aki egy elismert szaktekintély. De nem dehogyis. Ha azért lenne mert spórolni akar a Ford család talán megérteném és gyűjtést szervezhetnénk rá, hogy egyszer egy normális spec edzőnk legyen. De nem erről van szó. Detroitban megfizetik ezeket a kétes hírnevű edzőket is.topmodell
Na nem mintha az OC/DC-knél nem így lenne, de kérlek nevezz meg pár special team coach "szaktekintélyt", majd közülük legalább egyet, akinek nincs állása.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Dave Birkett ‏@davebirkett 19 min19 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
Per @ThayerEvansSI, the Lions have hired Joe Marciano as special teams coordinator
2002-2013 között a Texans-nál volt ST coach, tavaly interim special teams volt a Vikings-nál amíg Mike Priefer el volt tiltva, és egy évig dolgozott már Caldwellel együtt a Tampánál.valakis
Sok jót nem lehet róla olvasni sajnos.
Igazából egy közepes edző, de amit Bonamengo összehozott itt tavaly azt talán nem tudja majd alulmúlni.

[/i]Bazzani
Annyira szeretem, hogy imádják hangsúlyozni, hogy milyen fontos a special team egy csapatban. Aztán kinevezik valakinek az unokatestvérének a szertáros ismerősét mert neki most nincs állása.
Amikor Bonamegot kinevezték akkor a Jax csapatával a 32. volt szinte minden statisztikában (rosszabb helyezése azért nem tudott lenni, mert 32 csapat van). Persze meglepett minket, hogy szar. Mindenhol lehetett olvasni róla, hogy a legjobb évében is csak 17. tudott lenni statisztikailag a csapategység. De a legtöbb évben az utolsó harmadban volt minden csapattal!
Erre össze is hoz egy fos évet a special team. Azt hinnéd majd most kineveznek valakit akiről csak jókat olvasol. Aki egy elismert szaktekintély. De nem dehogyis. Ha azért lenne mert spórolni akar a Ford család talán megérteném és gyűjtést szervezhetnénk rá, hogy egyszer egy normális spec edzőnk legyen. De nem erről van szó. Detroitban megfizetik ezeket a kétes hírnevű edzőket is.

One Team
One Detroit
One Pride