Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálam az év dumája:
Only women wear rings.Lions Fan


Egy kép az 1957es bajnoki ünneplésünkről.


Megatron is szeretné ha Suh maradna:


Legalább Katy Perry révén eljutott egy oroszlán a Super Bowl-ba:


És végül Jim Schwartz új melója:

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Akkor biztos nem sérült meg Young mert ő ütötte meg Delmast. El is tiltotta a csapat rövid időre.Bazzani
Jogos, azt sikerült elnéznem, azt mát a viselkedési problémákhoz írták és úgyahogy írtad.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor biztos nem sérült meg Young mert ő ütötte meg Delmast. El is tiltotta a csapat rövid időre.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Delmas féle sucker-punch-ot (nem vagyok teljesen tisztában ennek a kifejezésnek a jelentésével, ami találtam az hogy elég csúnya kiütés, de ez nem tűnik olyan szépnek) emelnek ki.valakis
különösen alattomos ütés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Szar ilyet leírni főleg most hogy már csak uborkaszeron van, de Titus Young-t kórházban kezelik, elég komoly agysérülést szedett össze még mikor játszott, a fejét ért ütések hatására. Ott egy 2012-es Delmas féle sucker-punch-ot (nem vagyok teljesen tisztában ennek a kifejezésnek a jelentésével, ami találtam az hogy elég csúnya kiütés, de ez nem tűnik olyan szépnek) emelnek ki.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh-per Bowl hír:
A csapat elnöke Tom Lewand nyilatkozata alapján a következő pár hétben megszülethet a megegyezés Suh-val. Közel lehetnek az álláspontok ha egy főmufti ilyet nyilatkozik.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A sport értéke egyenlő a nullával.
topmodell
Nem tudom, hogy mennyire nézted az utóbbi két évben a PB-t, azért elég jól odateszik magukat a védők is.
Itt vannak Stafford jó dobásai:
 www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap3000000463370/Pro-Bowl-Matthew-Stafford-highlights
A Sanders-nek dobott TD passzát nem sokan tudnák úgy belőni két ember közé, de több esetben nyomás is van rajta rendesen.
Mondjuk nem lenne hátrány, ha nem Fuller meg Ebron szintű társaknak kellene dobálnia az biztos és a falunk sem volt kétszer ugyanabban a felállásban egymás után.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ha már szóba került a Pro-Bowl akkor én is leírom a véleméynem róla.
Jó a kép Staffról meg Tateről, de a véleményem szerint nem a play hívás miatt volt Stafford jó, hanem amiatt hogy nulla nyomás illetve blitz van az All-Star meccsen! Ha jól tudom szabály is tiltja a Blitzet. (nem mintha egyébként komolyan venné magát a védelem).

Szóval Stafford az egyik legjobb irányitó ha nincs védelem. Estleg flag footballban bajnokságot is nyerhetne nekünk 😀

Egyébként ennek az egész allstar hétvége dolgonak nem sok értelme van. Az NHL ben 27 gól született ha jól emlékszem. NBA-ben is előfordul hogy mindkét csapat 150 pont fölött végez. Iszonyat komoyltalan.
A sport értéke egyenlő a nullavával.

És egy linkkel is "kedveskednék" a végére:



Az utóbbi évek legjobb allstar jelenete 😀 😀 😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh azon oldala amit mindenki látni akar:




És azon oldala amit senki sem akar látni:
Ndamukong Suh named America’s most charitable athlete
 profootballtalk.nbcsports.com/2011/12/24/ndamukong-suh-named-americas-most-charitable-athlete/

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem vagyok nagy híve a Pro Bowl-nak (bizonyára azért mert évekig a közelébe sem kerültek a játékosaink 😛 ), de azért egy ilyen remek teljesítményről illendő megemlékezni:
Matthew Stafford's 316 yards passing tonight is 2nd 300-yd passing game in #NFLProBowl history. Peyton Manning had 342 in 2004.

Nem gondoltam volna, hogy ugyanezt fogom majd gondolni egyszer:
Boy it sure looks good to see Stafford running Linehan's offense again.Derek Mack Detroit Lions fan and blogger at  thesilverdomeblues.com


Egy kép hasonló témában:


És egy viccesebb kép a ProBowl-ról:

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
John Bonamengo ST edző a Central Michigan-nél lehet egyetemi HC.
Én nem sajnálnám, paródia volt ez az éve.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bobby Johnson assistant offensive line coach, Oaklandbe ment TE coachnak.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Meg kell állapítanom Waren Sapp még mindig egy seggfej. (A szokásos Suh duma)
Ezzel szemben Warner, aki eddig Staffordot kritizálta, azt mondta hogy idén sokat fejlődött és bizakodó a jövőjével kapcsolatban.,

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Peara írták valamelyik oldalon, hogy 5 év 25-30 milla amiért még megérné visszahozni. Fairley szerintem jobb mint Paea. Na mind egy majd meglátjuk mi lesz...még az is lehet mindketten maradnak...Tomcsik
Megnyugszol ha azt mondom, hogy Fairley 40 millát fog keresni csak idén?
Paea-ra azt mondod, hogy évi 5-6 millát fog keresni (kurva jó szezont zárt, PB lett), míg Fairley (aki egész évben súlyproblémával küzdött, alvászavarai vannak, egy komoly sérüléssel majdhogynem IR-re került) 13-14et.
Még egyszer leírom (remélem utoljára kell), hogy mindkét DT-re van keret ha akarjuk. Ellenben Fairley-t (bár maradni szeretne) nem biztos, hogy meg is akarjuk tartani. Sőt a csapatvezetők nyilatkozata alapján valószínűleg inkább elengedjük. Azért nélküle is elég jól muzsikált ez a DL. Suh a fő prioritás.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tomcsik
Ne olvassál annyi szemetet légyszíves! De komolyan!

Nézd meg sportracen, overthecapen, rotoworldon, hogy a hasonló játékosok mennyit kaptak az egy viszonyítási alap.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A következő évi cap hitjükte gondoltam... Akàrhol kötnek is szerződést az első éves cap hitjük ilyesmi lesz... Suh Watt környéki szerződést akar majd, talán nagyobbat...Fairley szerintem olyan 5 év 60 misi 20-25 milla garantált...Tomcsik
Az a Fairley pénz még mindig irreális egy 2-3 év átlag 8 millió amit most jelenleg kaphat a mutatott játéka alapján, az meg hogy az első évben mennyi lesz a caphit azt egyáltalán nem tudhatod.valakis
Szerintem 8at sem fog kapni.Bazzani
Nyílván a pontos cap hitet nem tudhatod, de ilyen nagy szerződéseknél az első 2-3 évre esik a nagy része. Ami Suh esetében akár 20+ milla is lehet. Persze minden szerződésfüggő. Fairleyt szerintem kicsit alábecsülitek, bár lehet nem fog annyit kapni valahol mint gondolom, de ő is és Suh is nem tudom hogy lesz-e elég cap spacetek... rajtuk kívül több lejárótok is van...Tomcsik
Alábecsüljük? Dehogy. Mellesleg jelenleg 3 4-3-as DT keres többet mint évi 8 millió: Suh, Atkins és McCoy. Ennek tükrében örülhet ha évi 6-ot kap. A szerződéseknél meg a garantált részének a nagy része esik az elejére, nem az összeg, sőt többnyire inkább a végén vannak nagyobb pénzek.valakis
Peara írták valamelyik oldalon, hogy 5 év 25-30 milla amiért még megérné visszahozni. Fairley szerintem jobb mint Paea. Na mind egy majd meglátjuk mi lesz...még az is lehet mindketten maradnak...

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
A következő évi cap hitjükte gondoltam... Akàrhol kötnek is szerződést az első éves cap hitjük ilyesmi lesz... Suh Watt környéki szerződést akar majd, talán nagyobbat...Fairley szerintem olyan 5 év 60 misi 20-25 milla garantált...Tomcsik
Az a Fairley pénz még mindig irreális egy 2-3 év átlag 8 millió amit most jelenleg kaphat a mutatott játéka alapján, az meg hogy az első évben mennyi lesz a caphit azt egyáltalán nem tudhatod.valakis
Szerintem 8at sem fog kapni.Bazzani
Nyílván a pontos cap hitet nem tudhatod, de ilyen nagy szerződéseknél az első 2-3 évre esik a nagy része. Ami Suh esetében akár 20+ milla is lehet. Persze minden szerződésfüggő. Fairleyt szerintem kicsit alábecsülitek, bár lehet nem fog annyit kapni valahol mint gondolom, de ő is és Suh is nem tudom hogy lesz-e elég cap spacetek... rajtuk kívül több lejárótok is van...Tomcsik
Alábecsüljük? Dehogy. Mellesleg jelenleg 3 4-3-as DT keres többet mint évi 8 millió: Suh, Atkins és McCoy. Ennek tükrében örülhet ha évi 6-ot kap. A szerződéseknél meg a garantált részének a nagy része esik az elejére, nem az összeg, sőt többnyire inkább a végén vannak nagyobb pénzek.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A következő évi cap hitjükte gondoltam... Akàrhol kötnek is szerződést az első éves cap hitjük ilyesmi lesz... Suh Watt környéki szerződést akar majd, talán nagyobbat...Fairley szerintem olyan 5 év 60 misi 20-25 milla garantált...Tomcsik
Az a Fairley pénz még mindig irreális egy 2-3 év átlag 8 millió amit most jelenleg kaphat a mutatott játéka alapján, az meg hogy az első évben mennyi lesz a caphit azt egyáltalán nem tudhatod.valakis
Szerintem 8at sem fog kapni.Bazzani
Nyílván a pontos cap hitet nem tudhatod, de ilyen nagy szerződéseknél az első 2-3 évre esik a nagy része. Ami Suh esetében akár 20+ milla is lehet. Persze minden szerződésfüggő. Fairleyt szerintem kicsit alábecsülitek, bár lehet nem fog annyit kapni valahol mint gondolom, de ő is és Suh is nem tudom hogy lesz-e elég cap spacetek... rajtuk kívül több lejárótok is van...

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A következő évi cap hitjükte gondoltam... Akàrhol kötnek is szerződést az első éves cap hitjük ilyesmi lesz... Suh Watt környéki szerződést akar majd, talán nagyobbat...Fairley szerintem olyan 5 év 60 misi 20-25 milla garantált...Tomcsik
Az a Fairley pénz még mindig irreális egy 2-3 év átlag 8 millió amit most jelenleg kaphat a mutatott játéka alapján, az meg hogy az első évben mennyi lesz a caphit azt egyáltalán nem tudhatod.valakis
Szerintem 8at sem fog kapni.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
A következő évi cap hitjükte gondoltam... Akàrhol kötnek is szerződést az első éves cap hitjük ilyesmi lesz... Suh Watt környéki szerződést akar majd, talán nagyobbat...Fairley szerintem olyan 5 év 60 misi 20-25 milla garantált...Tomcsik
Az a Fairley pénz még mindig irreális egy 2-3 év átlag 8 millió amit most jelenleg kaphat a mutatott játéka alapján, az meg hogy az első évben mennyi lesz a caphit azt egyáltalán nem tudhatod.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem ismerem a részleteket, meg tudom, hogy elég szürreális is, de ahhoz mit szólnátok, ha eltradelnétek staffordot 1. körért, hoznátok petit game managernek ( ha tényleg annyira bejön a stábnak ) és így maradna lóvé suhra és fairleyra és au elit D-re?peach
27.5 millás dead moneyt benyelni, hogy hátha bejön egy rookie, érdekes lenne. Meg hát amúgyis 😊Toca
Arról már nem is beszélve, hogy senki nem adna érte első kört szerintem...a Fairley-Suh duóra amúgy se nagyon lenne keret az egyik, ha nem mindkettő tuti menni fog...Suh 22-25 miillió alá nem fog menni és szerintem Fairley is vagy 14-15 misis szerződést vizionál...az a 2 együtt kb 40 misi...Tomcsik
Fairley 14-15 évente?!
Az azt jelenti, hogy kap egy pl. 5évre 74 milliót (32 millió garantáltan).
Nehezen elképzelhetőnek tartom hogy valaki ennyit fizessen érte.

Suh esetében benne van ez a nagy pénz. Bár JJ Watt 6 évre kapott százat (szerintem őt nem fizették túl).
Suh ez esetben 130-150 Millát amiből 70 lehetne garantált. Csillagászati baseball fizetések! Szeretném ha Suh hosszabítana, de az évi 25 millát túlzásnak érzem.topmodell
A következő évi cap hitjükte gondoltam... Akàrhol kötnek is szerződést az első éves cap hitjük ilyesmi lesz... Suh Watt környéki szerződést akar majd, talán nagyobbat...Fairley szerintem olyan 5 év 60 misi 20-25 milla garantált...

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Talán még belefér ennyi OFF a nagy holtszezonba.
Nekem ezek a pólók vannak most terítéken, ha lesz rá keret (persze kicsit feljavítva kinézetileg):






Ez is kurva jó, de ezt azért nem:

😊

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is arra gondoltam, hogy megcsináltatom.
Én egy Detroit vs. Everybody pulcsit szeretnék. Ennyi pénzből amiért meg lehet rendelni (40$ + szállítás) inkább nekiállok a sorozatgyártásnak 😀topmodell
Sorozat gyártás mind a 30 lions szurkolónak aki a Bowl.hu-ra jár. Egyébként elég jó lenne ha lenne mindkét féle pulcsim vagy pulóverem.valakis
OFF
Egyébként nem nagy kunszt.
Bármelyik üzletben ahol pólónyomással foglalkoznak megcsinálják Neked (tervezéssel meg pólóval együtt) cirka 3000 forintból.
Az olyat amin csak felirat van bárki tud magának csináltatni (akár egy darabot is).
Én Höri segítségével (amiért még jövök egyel ha rendeződnek az anyagi dolgaim) múltkor ilyet ajándékoztam (persze poénból) egy szülinapra 3 haveromnak:

Darabja 3000be volt.
ON

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Én is arra gondoltam, hogy megcsináltatom.
Én egy Detroit vs. Everybody pulcsit szeretnék. Ennyi pénzből amiért meg lehet rendelni (40$ + szállítás) inkább nekiállok a sorozatgyártásnak 😀topmodell
Sorozat gyártás mind a 30 lions szurkolónak aki a Bowl.hu-ra jár. Egyébként elég jó lenne ha lenne mindkét féle pulcsim vagy pulóverem.

We just form a fucking wall.