Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mac!
Megtaláltam Raiola pólóját, igaz elég kicsiben.
Ilyet én is csináltatok magamnak.
Majd felrakom ide ha kész.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az idei londoni meccs megint délután lesz.valakis
Egészen pontosan 9:30AM a keleti idő szerint (Amerika)
Azaz
Itthon fel du. 4-kor lesz.
Londonban pedig du. fél 3 !

Legalábbis ha jól számolok. Nem tudom az óra állítás bezavar e, mert az amcsik mindig egy vagy 2 héttel elcsusztatva állítanak órát.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Lombardi marad pipa
2. Bears talál egy kompetens OC-t pipa
3. Suh és Fairley elmegy ?Bazzani
Jaj Bazza, annyi minden történhet még.
Szerintem a védelem visszaesik itt valamivel, az offense annyival jobb lesz. 10 győzelem benne van megint.tüsi91
1. Normális DT-k nélkül gatya lesz a védelem.
2. Lombardival ez az offense csak visszalépni fog.
3. Csoportriválisok erősödnek.
4. Sorsolás nehezebb.

4-6 győzelem, top10 pick.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Az idei londoni meccs megint délután lesz.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
1. Lombardi marad pipa
2. Bears talál egy kompetens OC-t pipa
3. Suh és Fairley elmegy ?Bazzani
Jaj Bazza, annyi minden történhet még.
Szerintem a védelem visszaesik itt valamivel, az offense annyival jobb lesz. 10 győzelem benne van megint.tüsi91
Abban egyetértek hogy az Offense javulni fog a Defense pedig visszaesik.
Viszont azért arra nagy pénzt ne tegyél pénzt hogy 10-6 lesz a csapat a jövőévi sorsolással 😉

Schedule 2015:

Otthon: Chicago, Green Bay, Minnesota, Arizona, San Francisco, Denver, Oakland, Philadelphia
Idegenben: Chicago, Green Bay, Minnesota, St. Louis, Seattle, San Diego, New Orleans


A hazaiban simán benne van akár 5 zakó! De 3 tuti 😉
Idegenben simán lehet 7 zakó. De jó esetben is kikapunk 4 meccsen.

Így legjobb esetben is 9-7
Rosszabb esetben pedig 4-12 😕

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
1. Lombardi marad pipa
2. Bears talál egy kompetens OC-t pipa
3. Suh és Fairley elmegy ?Bazzani
Jaj Bazza, annyi minden történhet még.
Szerintem a védelem visszaesik itt valamivel, az offense annyival jobb lesz. 10 győzelem benne van megint.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Lombardi marad pipa
2. Bears talál egy kompetens OC-t pipa
3. Suh és Fairley elmegy ?

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bazza:
Emlékeztetnélek, hogy tavaly te is és Mac is a "worst offseason ever" jellegű jelzőkkel tituláltátok a felkészülési időszakot.
Aztán a csapat történetének egyik legjobb alapszakaszát zártuk.
A csoportunk biztos hogy kemény lesz jövőre is. Pláne a sorsolásunk. A saját csoportunkban a Bears tuti fejlődik. A Viks remekül építkezik. A Packers-t meg láttuk, hogy hogyan csúszott ki 😀 A rossz hír hogy játszunk a jelenleg regnáló bajnokkal és a bivaly csoportjával is.
De az utolsó helyre jósolni a csapatot az szerintem erős!topmodell
Sorolná ő még hátrébb is csak innen nem lehet kiesni 😉 😛
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazza:
Emlékeztetnélek, hogy tavaly te is és Mac is a "worst offseason ever" jellegű jelzőkkel tituláltátok a felkészülési időszakot.
Aztán a csapat történetének egyik legjobb alapszakaszát zártuk.
A csoportunk biztos hogy kemény lesz jövőre is. Pláne a sorsolásunk. A saját csoportunkban a Bears tuti fejlődik. A Viks remekül építkezik. A Packers-t meg láttuk, hogy hogyan csúszott ki 😀 A rossz hír hogy játszunk a jelenleg regnáló bajnokkal és a bivaly csoportjával is.
De az utolsó helyre jósolni a csapatot az szerintem erős!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Már nálam is rendben van. Lehet, hogy csak tesztelték az oldalt és abba futottam bele.

Más. Három lépésre vagyunk attól, hogy potenciális esélyesei legyünk a csoportutolsó helynek:
1. Lombardi marad
2. Bears talál egy kompetens OC-t
3. Suh és Fairley elmegy

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Megbolondult a telód, legalábbis nállam minden normálisTomcsik
Itt is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Megbolondult a telód, legalábbis nállam minden normális

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF
Megbolondult a telefonom vagy másnál is egy csomó Tampa zászló a fórum háttere?
ON

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én voltam 4 éve az összes meccsen. Természetesen az season Ticket a legmegérősebb a Decemberi kibocsájtáskor annyiért kaphatod meg az season Ticketet mint amennyi egy jegy ára lesz később...a jegyeket is most éri meg megvenni, mivel a Booking fee posta az később is rámegy, tehát miért ne spórolj 30-40£- ot? Tavaly nem mertem venni season ticketet mert be volt tervezve 1-2 utazás és nem voltam benne biztos hogy Londonban leszek...a végén csak 83£ ért tudtam jegyet venni...szóval én azt mondom minnél előbb annál jobb...

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én voltam tavaly is. Azt hogy melyik jegy éri meg, neked kell tudni eldönteni.
A jegy árára jön egy 10 fontos díj. (Ticketmasters Fee)
Meg egy szállítási költség. 15£.
Én úgy voltam vele hogy idén is a 110 fontos jegyet veszem meg, hisz a 80 fontosra is ráteszik még a 25 fontot. Százalékban így már Nem nagy a különbség a jegyek között.
Valamint ha hozza számolom hogy ott leszek két napot Londonban. Repülő, szállás, kaja, szórakozás stb. Akkor úgy érzem felesleges pont a jegyen spórolni.
Persze meg lehet oldani alacsony költségvetésen is.
Pl. Ha nem is alszol kint, csak "jössz-mész" akkor kihozható az egész story 2-300 fontból.
Nekem tavaly 600-ban állt meg a történet úgy, hogy ismerősöknél aludtam. Brutál drága a város az biztos :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
Tiszteletem Uraim!
Úgy döntöttem, hogy idén már én sem hagyhatom ki szeretett csapatom londoni mérkőzését.
Szeretnék egy kis segítséget kérni a jegyvásárlásban jártas kollégáktól. Hogyan is néz ki ez az egész procedúra? 😊 Ezek a 45 fontos oldalsó jegyek vállalhatók vagy érdemesebb valami drágábbat nézni? Mennyi idő alatt szokták elkapkodni a jegyeket? Holnap este szeretnék majd rendelni...
Előre is nagyon szépen köszönöm!Davide
én még sosem voltam, illetve tavaly majdnem de végül az utolsó héten kiderült hogy nem tudok elmenni😕

múlthéten megnyitották a csomagos jegyeket elsőkörben abból akartam venni de pillanatok alatt elfogytak, így vártam a hétfő 11:00-t mert akkor nyitották meg a többi jegy eladását, és bár a rendszer bugos volt (az elején mindenképpen meg akart győzni hogy éna jaguars meccsre szeretnék jegyeket😊) de végül javították és lehetett venni😊

helynél ha kidob egy találatot akkor:  www.wembleystadium.com/TheStadium/ViewFromYourSeat.aspx#vfs itt tudod lecsekkolni mit látnál. érdemes egyszerre több böngészővel megnyitni az oldalt és jegyeket foglalni mert másmás helyeket ajánl fel...
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
apró boldogság a mai napban, hogy már lehet jegyeket venni a novemberi meccsre... /igaz elsőre kurvára nem azt akarta a rendszer amit én😀/oleewear
Köszi az infót. Erről most valamiert nem is értesültem.
Bár megfogadtam a Dallas meccs után hogy nem megyek de csak megvettem a jegyet 😊
Addig meg feldolgozom a 'Boys meccset és kidühöngöm magam!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Pozíciós edzőt nem kötelező elengedni. Stafford labdaeladásait remekül visszafogták, gondolom Cutler-el is hasonló dolga lett volna.Bazzani
Mielőtt hozzánk került Fox alatt dolgozott, gondolom ezért is szerette volna vinni.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A csapat informálta Raiola-t, hogy nem számít rá 2015-ben.
Swanson time

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Raiolat nem hozzuk vissza 2015-re.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pozíciós edzőt nem kötelező elengedni. Stafford labdaeladásait remekül visszafogták, gondolom Cutler-el is hasonló dolga lett volna.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Josh Katzenstein ‏@jkatzenstein 2 p2 perccel ezelőtt
Bears requested an interview with Lions QB coach Jim Bob Cooter for OC job, but Lions rejected it, per @RapSheet

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
apró boldogság a mai napban, hogy már lehet jegyeket venni a novemberi meccsre... /igaz elsőre kurvára nem azt akarta a rendszer amit én😀/
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford és Tate a PB-on Quin mellett. Suh lemondta.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amikor draftoltuk még 4-3-sk voltunk ha jól emlékszem, aztán lettünk 3-4-sk, és pont mire sikerült megtalálni a helyét illetve beletanul az új szerepbe, engednénk el.... nagyon nem örülnék neki, ebből is látszik milyen tehetséges, ahogy ezt a nem könnyű helyzetet kezelte. Remélem marad.