Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
4-3as DE volt, Senior Bowl MVP is azon a poszton lett. Emlékszem, hogy csodálkoztak a szakik amikor egy 3-4es csapat draftolta.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
szerintem Graham idejében 3-3-5 volt a Michigan alapfelállása, de annyi baj legyenHöri
nem volt az, Casteel maradt akkor a WVU-nál, csak az Arizonához követte RR-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem Graham idejében 3-3-5 volt a Michigan alapfelállása, de annyi baj legyen

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két jó játékosunkat is elvinni nem szép dolog 😀 Mondjuk ez alapján Thorton nem lesz közvetlenül elérhető:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000459443/article/2015-nfl-unrestricted-free-agents-by-teamdande
RFA
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/cedric-thornton/
Hátha nem tartjátok meg vagy ő nem akar maradni. 😊

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Két jó játékosunkat is elvinni nem szép dolog 😀 Mondjuk ez alapján Thorton nem lesz közvetlenül elérhető:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ps3wuebp6cckg5rxezl3
2015 NFL unrestricted free agents by team
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Időhiány és gépmeghibásodás miatt most nem írok visszatekintő elemzést. Meg amúgy is ki kíváncsi a múltra amikor a jövőben sokkal fontosabb kérdések állnak előttünk. Reményeim szerint több részben fogom elemezni azt, hogy mi várhat ránk idén.

Offseason előretekintő 1.rész, avagy 5 pozíció ami mindenképpen javításra szorul:
1. Wide Receiver

Az offseason egyik legjobban elhibázott döntése volt, hogy nem megfelelő elkapó depth-el indultunk neki a szezonnak. A csapat legnagyobb igazolása (Golden Tate) és Megatron mellett a rosteren csak olyan nevek szerepeltek akik komolyabb csapatoknál keretbe sem kerülnének. Sem Jeremy Ross sem Corey Fuller nem tudott komolyabb segítséget nyújtani Staffordnak, míg a sérülésből teljesen felépülő(?) Ryan Broyles alig került aktív keretbe.
A csapatnak mindenképpen szüksége lenne egy megbízható 3. számú opcióra és a drafton sem számítana meglepetésnek egy WR pick. Bár TJ Jones egy sérülésmentes felkészüléssel komoly várományosa lehet a slot elkapó és visszahordó posztnak.
Érdekes név lehet a piacon:
Cole Beasley (jelenleg Dallas Cowboys)

Régóta szeretném ha egy villámlábú, fehér slot elkapó kerülne a csapathoz. Beasley egy olyan játékos aki 3 év alatt folyamatosan fejlődik elkapott yardokban, elkapások átlagában és TD-okban.
Remélem, hogy a nagy Bryant-Murray hajcihő mellett ő elérhető lesz a piacon.

2. Left Guard

Rob Sims nem zárt rossz szezont, de már 31 éves. Nem gondolnám, hogy a csapat vele képzeli el a jövőt. Megfelelő fiatal pótlás nem áll rendelkezésre a csapatnál. Talán Swanson lehetne az, ha éppen nem vele képzeljük el a center poszt jövőbeli megoldását.
Ha Suh-val nem sikerül megállapodni akkor ez lehet az egyik poszt ahová prémium kategóriás játékos érkezhet a piacról vagy a draftról.
Érdekes név lehet a piacon:
Mike Iupati (jelenleg San Francisco 49ers):

A vezetőség nem titkolt célja, hogy stabilizálja az idén gyengélkedő futójátékot. Ehhez tökéletes lenne a futásblokkolásban erős, háromszoros Pro Bowler játékos, aki a hírek szerint nem hosszabbít szerződést a Frisconál.

3. Nickel corner

Az évet Bill Bentley kezdte a poszton aki "jó szokása" szerint szinte azonnal IR-re került, őt a szintén hasonló sorsra jutó Nevin Lawson váltotta akinek helyére a jó teljesítményt nyújtó mégis cutolt Danny Gorrer került majd az őt váltó Cassius Vaughn borzolta a drukkerek idegeit az év végéig. Ebből a kis szösszenetből is érezhető, hogy mennyire sikerült a posztot stabilizálni.
Érdekes név lehet a piacon:
Walter Thurmond III (jelenleg New York Giants)

Talán nem a legjobb megoldás sérülésből visszatérő játékosokat pont egy sérülésből visszatérő játékossal pótolni/versenyeztetni, de mégis azt érzem, hogy Austin kezei alatt Thurmond képességeinek megfelelően játszhatna újra. Feltéve ha a Giantsnél nem marasztalják.

4. Defensive Tackle

Suh, Fairley, Mosley, Fluellen. A négy legjobb DT szerződése jár le a csapatnál. Egyértelmű, hogy a poszt megoldása az offseason legnagyobb kérdése mivel a felsoroltakon kívül csak Caraun Reid rendelkezik szerződéssel. Természetesen az volna a legegyszerűbb ha Suh visszaigazolna a csapathoz, Fluellen maradása pedig nem kétséges. Mosley a kora és pályán kívüli fegyelmezetlensége miatt már korántsem lehet biztos abban, hogy a következő szezon kezdete is Detroit-ban éri majd. Fairley szerintem 99%, hogy máshol talál majd új otthont ha Suh marad.
Ami számomra a legaggasztóbb, hogy Suh mikor dönt majd. Ha túlságosan elhúzódik az ügye (és nem marad) akkor két szék között a padlóra eshetünk mivel addigra a legjobb FA játékosok már gazdára találhatnak.
Érdekes név lehet a piacon:
Cedric Thornton (jelenleg Philadelphia Eagles)

A szabadügynök piac DT poszton leginkább a 3-4es védőfalemberekben erős. Thornton is 3-4es DE-t játszott a Phillyben.
Méreteit tekintve tökéletesen illik egy 4-3as fal közepébe. Futás ellen remek és mi leginkább erre fogunk építeni 2015ben is. 26 éves úgyhogy hosszabb távon is számolhatnánk vele.

4.Defensive End

Jason Jones lehet az egyik áldozata a csapat cap gondjainak (de az is felmerült, hogy bemozgatják DT-be), mellette George Johnson szerződése is lejár, Devin Taylor pedig nem úgy néz ki mint aki a jövő nagy játékosa lehet ezért kellene egy biztos megoldás az RDE posztra Ansah túlsó oldalára. Ez főleg akkor lesz érdekes ha a fal belső része nem lesz olyan erős mint az utóbbi években és sokkal nagyobb nyomást kell generálni a két szélről.
Érdekes név lehet a piacon:
Brandon Graham (jelenleg Philadelphia Eagles)

Kedvencem volt az egyetemen? Igen. Michigan-ben született? Igen. Remek játékos? Igen (mind futás mind passz ellen jó). Illik a rendszerbe? Igen (egyetemen az egyik legjobb 4-3as DE volt).
További indoklásra nincs szükség. Inkább arra, hogy ne maradjon a Phillyben hanem tesztelje a piacot.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Arról meg vagyunk győződve, hogy Fox jobb, mint Caldwell? füligjimmy
Jimbo! Most minden körülírás nélkül mit gondoltál első blikkre a Caldwell-Lombardi-Austin hármasról? Nálam tragédia-jó-talán volt a megítélés. Most jó-tragédia-remek. Simán lehet, hogy Fox olyan rendet rak itt, hogy áll majd a cerkátok a gyönyörtől.
Szerintem sokkal fontosabb lesz a két koordinátor (meg a pozíciós edzők), mint maga a HC.Bazzani
Nekem semmi bajon nem volt vele, amikor jelöltként szóba jött, sőt, Wizinél többre tartottam. Ha jól emlékszem. Abból a coltsból kihozta akkor a maximumot, mondjuk a Jets ellen hatalmasat hibázott. Ha az nincs, lehet újabb döntő. Ravenst összekapta, aztán jött a Boldin-trade, Pitta térde szétment, Rice háta dettó, meg a támadófal. A koordinátorokról nem tudok sokat mondani, de Lombardi is annyi moslékot kapjon, amennyit megérdemel. Tate teljesít a keze alatt, Ebron-Pettigrew meglepő módon nem, Bush szintén meglepő módon sérült.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szvsz nem. Megatront kizárt, hogy kirakja a Lions.
Nem tudom elképzelni...

több mint 9 éve
Tagartas Detroit Lions 6 — tibor.csarmasz@gmail.com
Szerintetek ezen el fognak gondolkodni? Jelenleg 57-43 az arány Megatronnak!
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/16/ndamukong-or-megatron-which-guy-should-lions-keep/?utm_network=facebook&utm_post=3335967&utm_source=FB%20-%20NBC%20Sports&utm_tags=

---Tagartas
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem kiemelkedő ez, csak Lions-szempontból írtam, hogy nektek azért ez nem jó hír.
Meg hát mondjuk ez nyílt titok volt, de Suh szarik a Lionsra, oda megy, ahol a legtöbbet kapja.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh 50 milla garantáltat akar a következő szerződésében.Stez
Watt szerződésében is annyi van sőt Gerald McCoy-éban is.
Egy 6év/100millió/50millió garantált környékén fog kapni, vagy kicsivel felette.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Suh 50 milla garantáltat akar a következő szerződésében.Stez
10 év, évi 5 milla, tessékJSanyo
A 20 év, évi 2.5 milla sokkal jobban nézne ki.

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Suh 50 milla garantáltat akar a következő szerződésében.Stez
10 év, évi 5 milla, tessék

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Suh 50 milla garantáltat akar a következő szerződésében.Stez
Én meg SB MVP akarok lenni :p
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Suh 50 milla garantáltat akar a következő szerződésében.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem megmenekültünk.
A Falconsnál Quinn a Broncosnál Kubiak a fő célpont.
Austin maradj!

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ha Austin távozna akkor én szétnéznék a Seahawks stábjában Caldwell-ék helyében.
A DL edző Travis Jones például remek munkát végez ott.
Bízok benne, hogy olyan jól választunk mint Austin esetében és nem valami levitézlett őskövület jön ide.Bazzani
Suh szerintem mindképp megvárja ki lesz a dc jövőre. Sőt szerintem tavaly nem is tárgyaltak vele a hosszabításról, meg akarták nézni mennyire fér össze Caldwellel.

Ha Austin Hc lesz akkor ő az első Lions assistant coach 1973 óta aki Hc munkát kap.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Austin távozna akkor én szétnéznék a Seahawks stábjában Caldwell-ék helyében.
A DL edző Travis Jones például remek munkát végez ott.
Bízok benne, hogy olyan jól választunk mint Austin esetében és nem valami levitézlett őskövület jön ide.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Reiffnek nem volt idén penalty-ja.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nagyon bízom benne, hogy legalább nég egy évig nálunk marad Austin.
Nem tudok, hogy nélküle mennyire esne vissza ez a Defense, de félek hogy olyan lenne mint 2012-Ben vagy 2013-ban.
Igaz az is biztos, hogy azt a szintet amit 2014-ben nyújtottak, nem fognak tudni megismételni.
Olyan ez mint a 2013as szezonja az Oline-nak. Hiába ugyanaz az összetétel idén. Ég és föld a különbség. Ott mindenki élete szezonját játszotta. Warford Waddle Raiola és Sims is. Utóbbi kettő a leglátványosabban visszaeső falember volt idén.
Waddle végig sérüléssel bajlódott.
Reiff is érdekes kérdés. Első körös drftként tőle is többet vártam tőle. Idén szenvedett. A Dallas ellen nagyon nehéz napja volt. Remelem a védőfal mellett a támadófal lez idén a főkérdés.
Hiába ez a sok célpont, ha nem tudjuk kihasználni.
Én annak is örülnek ha megvalnank Rosstól. Nem is a visszahirdasai miatt, de az offense nulla. Talan a PFF értékelése alapján lett ő a legkevésbé hatékony wr az egész ligában. Rengeteg snapben volt fent, de szinte semmit sem csinált egész évben.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem is eszembe jutott, de egyrészt ő ezer éve 3-4-et edz amihez itt nincs emberanyag, másrészt leginkább Arizona-t olvastam neki mint lehetséges állomást.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Austint visszahívta második interjúra a Falcons.
Valaki tutira el fogja vinni sajnos.Bazzani
Van egy szabad exdetronyitos
A neve

DikleBósutianap
röhögni fogsz de tegnap megfordult a fejemben, hogy mekkora kemény lenne, ha visszajönne és Lions edzőként vonulna vissza ha már itt játszott!Hege
Ott fog meghalni az oldalvonalon, a célterületen kell eltemetni fejjel Piccbőrnek

Mista Football


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Austint visszahívta második interjúra a Falcons.
Valaki tutira el fogja vinni sajnos.Bazzani
Van egy szabad exdetronyitos
A neve

DikleBó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tervezek a hétvégére valamit ha nem üt be a babaáldás az egyik barátoméknál.
Akkor tejzírt fakasztunk.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nincs és nem is akarná a club.
Az utódja a mostani stáb-ból kerülhet ki. Két pozíciós edző is volt korábban DC.
Bill Sheridan LB edző a Tampánál míg Alan Williams DB edző a vikingeknél volt DC.
Egyik sem aratott osztatlan sikert...