Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ÉN inkább egy Gunther Cunningham féle évtől félek, Ross-nak tavaly nemcsak hogy a legtöbb fait-catche volt tavaly hanem 2003-ban volt utoljára ennyi, akkor is a Houstonnak ahol pont Marciano volt az st coach. Ezután a legtöbb fair catch+Stefan Logani mutatványok után nem értem miért nincs még kiadva az útilapuja.valakis
Nem Crossman-re gondoltál?
Nekem amúgy nincs bajom a fair catch-el, inkább az minthogy elszórjuk a labdákat.
Legyen rendbe a kicker és punter játék meg az ellenfél visszahordásainál ne legyenek gondok. Az, hogy mi nem rohangálunk vissza az nem zavar annyira.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Dave Birkett ‏@davebirkett 19 min19 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
Per @ThayerEvansSI, the Lions have hired Joe Marciano as special teams coordinator
2002-2013 között a Texans-nál volt ST coach, tavaly interim special teams volt a Vikings-nál amíg Mike Priefer el volt tiltva, és egy évig dolgozott már Caldwellel együtt a Tampánál.valakis
Sok jót nem lehet róla olvasni sajnos.
Igazából egy közepes edző, de amit Bonamengo összehozott itt tavaly azt talán nem tudja majd alulmúlni.

Másik hír:
Offensive line assistant Bobby Johnson took the tight ends job with the Oakland Raiders, and the Lions plan to promote offensive quality control assistant Terry Heffernan to take Johnson's place.Bazzani
ÉN inkább egy Gunther Cunningham féle évtől félek, Ross-nak tavaly nemcsak hogy a legtöbb fait-catche volt tavaly hanem 2003-ban volt utoljára ennyi, akkor is a Houstonnak ahol pont Marciano volt az st coach. Ezután a legtöbb fair catch+Stefan Logani mutatványok után nem értem miért nincs még kiadva az útilapuja.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
beb*szna, de ilyen híreket is lehet olvasni:
 sea.247sports.com/Bolt/Report-Ndamukong-Suh-wants-to-sign-with-Seahawks-35459653oleewear
Mondjuk ha elolvasod a cikket akkor lehet mosolyogni a komolyságán.Bazzani
olvastama, de láttam én már karón varjút...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dave Birkett ‏@davebirkett 19 min19 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
Per @ThayerEvansSI, the Lions have hired Joe Marciano as special teams coordinator
2002-2013 között a Texans-nál volt ST coach, tavaly interim special teams volt a Vikings-nál amíg Mike Priefer el volt tiltva, és egy évig dolgozott már Caldwellel együtt a Tampánál.valakis
Sok jót nem lehet róla olvasni sajnos.
Igazából egy közepes edző, de amit Bonamengo összehozott itt tavaly azt talán nem tudja majd alulmúlni.

Másik hír:
Offensive line assistant Bobby Johnson took the tight ends job with the Oakland Raiders, and the Lions plan to promote offensive quality control assistant Terry Heffernan to take Johnson's place.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Dave Birkett ‏@davebirkett 19 min19 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
Per @ThayerEvansSI, the Lions have hired Joe Marciano as special teams coordinator
2002-2013 között a Texans-nál volt ST coach, tavaly interim special teams volt a Vikings-nál amíg Mike Priefer el volt tiltva, és egy évig dolgozott már Caldwellel együtt a Tampánál.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
beb*szna, de ilyen híreket is lehet olvasni:
 sea.247sports.com/Bolt/Report-Ndamukong-Suh-wants-to-sign-with-Seahawks-35459653oleewear
Mondjuk ha elolvasod a cikket akkor lehet mosolyogni a komolyságán.Bazzani
főleg ez a rész
The Seattle Seahawks front office combo of head coach Pete Carroll and general manager John Schneider have hit home run after home run in the drafts over the past few years.

nem tudom azt a 15 misit honnan szedik elő ehhezpetey
Kiderül hogy a Pats a spygate 2.0 miatt volt ennyire felkészülve az utolsó játékra, BB is csak ezért nem kért időt, emiatt Godell a Pats összes eddigi Sb győzelmét a Seahawksnak adja, és emellé kötelelzi Suh, meg Wilsont hogy vet minért írjon alá a következő 10 évre Seattle-be, és máris nem kell 15 milla.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
beb*szna, de ilyen híreket is lehet olvasni:
 sea.247sports.com/Bolt/Report-Ndamukong-Suh-wants-to-sign-with-Seahawks-35459653oleewear
Mondjuk ha elolvasod a cikket akkor lehet mosolyogni a komolyságán.Bazzani
főleg ez a rész
The Seattle Seahawks front office combo of head coach Pete Carroll and general manager John Schneider have hit home run after home run in the drafts over the past few years.

nem tudom azt a 15 misit honnan szedik elő ehhez

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Joique Bell asked to name the leader of the Lions. He says DeAndre Levy.
Nem Suh, nem Stafford, nem Calvin... Meglepett a válasz, de marhára egyetértek.
Jövőre neki is lejár a szerződése, az offseason másik nagy prioritása az ő újraigazolása.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
beb*szna, de ilyen híreket is lehet olvasni:
 sea.247sports.com/Bolt/Report-Ndamukong-Suh-wants-to-sign-with-Seahawks-35459653oleewear
Mondjuk ha elolvasod a cikket akkor lehet mosolyogni a komolyságán.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy dolgot ne hagyjunk figyelmen kívül.
Ha Suh nem marad akkor abból a pénzből valamelyik top FA fog érkezni. Az se rossz dolog.
Én továbbra is bízok abban amit Lewand mondott mégpedig, hogy maradni fog.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
1. Megeszem a kalapom ha Suh befér a Seahawks fizetési sapkája alá a Wilson és Lynch szerződés után. Március 10-ig amúgy is csak mi tárgyalhatunk vele.Bazzani
Én 90 százalékos esélyt látok arra, hogy Suh Seattle-be jön. Igaz, ebben az is benne van, hogy a Lions-szal az alapszakasz-meccsre... 😛tejbegrrr!!!
ÉN meg olyan 99,9%-et hogy nem hozzátok megy

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
1. Megeszem a kalapom ha Suh befér a Seahawks fizetési sapkája alá a Wilson és Lynch szerződés után. Március 10-ig amúgy is csak mi tárgyalhatunk vele.Bazzani
Én 90 százalékos esélyt látok arra, hogy Suh Seattle-be jön. Igaz, ebben az is benne van, hogy a Lions-szal az alapszakasz-meccsre... 😛

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Dehogy. Bár mostanában ne sok kérésed legyen, inkább tartogasd nyárra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem én döntöttem el, hanem a haverok. Én csak eléjük toltam a terveket. Most öri-hari? 😊

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Én is arra gondoltam, hogy megcsináltatom.
Én egy Detroit vs. Everybody pulcsit szeretnék. Ennyi pénzből amiért meg lehet rendelni (40$ + szállítás) inkább nekiállok a sorozatgyártásnak 😀topmodell
Sorozat gyártás mind a 30 lions szurkolónak aki a Bowl.hu-ra jár. Egyébként elég jó lenne ha lenne mindkét féle pulcsim vagy pulóverem.valakis
OFF
Egyébként nem nagy kunszt.
Bármelyik üzletben ahol pólónyomással foglalkoznak megcsinálják Neked (tervezéssel meg pólóval együtt) cirka 3000 forintból.
Az olyat amin csak felirat van bárki tud magának csináltatni (akár egy darabot is).
Én Höri segítségével (amiért még jövök egyel ha rendeződnek az anyagi dolgaim) múltkor ilyet ajándékoztam (persze poénból) egy szülinapra 3 haveromnak:

Darabja 3000be volt.
ONBazzani
Szóval mégse az enyémet használtad fel. Ha ezt tudom a Coach Caldwell előtt 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Megeszem a kalapom ha Suh befér a Seahawks fizetési sapkája alá a Wilson és Lynch szerződés után. Március 10-ig amúgy is csak mi tárgyalhatunk vele.
2. Hála az égnek, hogy elment Bonamengo.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
A Lions speciális egységének koordinátora, John Bonamego lesz a Central Michigan új főedzője


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
The #Lions have signed C Darren Keyton

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
beb*szna, de ilyen híreket is lehet olvasni:
 sea.247sports.com/Bolt/Report-Ndamukong-Suh-wants-to-sign-with-Seahawks-35459653
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Slay szeretett volna magáról egy highlightot ezért SandmanLions csinált egyet, de írta közben hogy utál Cb-kről ilyet csinálni, mert akkor teszik a dolgukat a legjobban ha nem történik körülöttük semmi az égvilágon.

Egy Stafford féle probowlol slowlights

Golden Tate highlight:


oleewear ahogy közeledik a szabadügynök piac nyitása egyre több csapattal fogják szóba hozni.
Jövőre emelni fogják a belépőjegyek árát a Ford Fieldre.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Oroszlán.
Katy nyilatkozta.Bazzani
Jómámeg nézmeg vörös szem, megazaruha, ideabökőt, hogy bengalz. Külömbe power rangers nyúlás a cica...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Oroszlán.
Katy nyilatkozta.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Legalább Katy Perry révén eljutott egy oroszlán a Super Bowl-ba:


Bazzani
Lopta az ötletet.
metaxa17
A szám szovege alapjan tigris, nem? De a lényegen nem sokat változtat.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Legalább Katy Perry révén eljutott egy oroszlán a Super Bowl-ba:


Bazzani
Lopta az ötletet.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bobby Johnson assistant offensive line coach, Oaklandbe ment TE coachnak.valakis
Figyelembe véve az O line idei alakítását ez most jó vagy rossz nekünk?Hege
Ki tudja, ennél rosszabb nehezen lesz, bár ki tudja mennyit változott a blokolási séma Linehanhez képest.
Meg kell állapítanom Waren Sapp még mindig egy seggfej. (A szokásos Suh duma)
valakis
Többet nem fogja az NFL Network-n! 😛
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000467830/article/sapp-fired-from-job-at-nfl-network-following-phoenix-arrest
.... és ezek után lehet máshol sem!Hege
A máshol sem nem zárnám ki, a letartóztatást én nem kívántam neki, de pl Jeremy Shockey már oda is szúrt neki egyet a közösségi média által.

We just form a fucking wall.