Green Bay Packers

76 feliratkozó

15 órája
KeyG Baltimore Ravens 8 115
During the 1996 draft, the Packers had Ray Lewis on the phone and were ready to pick him 27th. But moments before they could, the Ravens picked Lewis at No. 26. Patriots de facto GM Eliot Wolf was in the Packers war room that day and remembers it well.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
5 napja
FloresR 166
Jo
Nem hívtuk le Stokes opcióját. Nem igazán meglepő
zacknorb
Pedig jó játékos
5 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 941 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem hívtuk le Stokes opcióját. Nem igazán meglepő
9 napja
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Egy korrekt draftot nyomtunk le. Az utóbbi időben azért nem ez a hangulat volt draft után nálunk, úgyhogy ez is már valami.

Az O komplettnek tűnik, főleg, ha Jonest valóban megfelelően tudjuk pótolni.

A D emberanyaga eddig se volt rossz, csak Barry ezt tudta kihozni belőlük. Remélem az új DC látványos javulást hoz - mindenesetre fegyvert kapott hozzá. Nekem amúgy Oladapo a titkos favoritom, szerintem vele nagyot húztunk az 5. körben.

A nagy kérdés a Spec egység. A visszahordás új szabályai miatt még az eddigieknél is sokkal fontosabb lesz őket összerakni, És a kicker problémára megoldást kell találni.
9 napja
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Micsoda meglepetés...🙂
 fuzovelkifele.com/2024/04/igy-ertekeltek-a-szakertok-a-csapatok-draftjait/
nagylaza, főpohárnok
Elég kicsi a szórás, 20 értékelésből 17 B(+/-)
Ez alapján kimondható, hogy egy elvárható, átlagos körül draft volt.
(érdekes egyébként, hogy az Atlantát leszámítva egyik csapatot sem húzták túlzottan le a szakértők... )

Az én teljesen szubjektív véleményem, hogy posztokat tekintve jól húztunk (talán CB jöhetett volna előbb), a konkrét játékosokat pedig nem ismerem annyira, hogy meg tudjam ítélni, hogy 1 körrel előbb, vagy eggyel később húzták-e őket a megfelelőnél...
9 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 035 — beers & Packers
Micsoda meglepetés...🙂
 fuzovelkifele.com/2024/04/igy-ertekeltek-a-szakertok-a-csapatok-draftjait/
9 napja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Gyanakodva vizsgálgatom magam, de a helyzet az, hogy összességében nekem kifejezetten tetszik ez a draft. (A szakértők majd biztos adnak rá egy B mínuszt.🙂)

nagylaza, főpohárnok
Amit láttam értékelést, ott a 26. helyre rangsorolták a GB-t. Top 10 volt a pickek értéke draft előtt. Talán 8.helyen voltunk.
twitch(4thline)
Az, hogy valojaban milyen lett egy draft, ugyis majd egy-ket ev mulva derul ki. Hanyszor elofordult, hogy draft utan kozvetlenul C vagy C- ertekelest kapott egy-egy csapat draftja, aztan mar elso evben tobben huzoemberek lettek (ld. pl. Lions tavaly), vagy hogy kapott egy A-t, aztan par ev mulva alig volt valaki a csapatnal (pl. Jets 2021).
casaubon
Pontosan , egyébként pff-nel B+. Morgan Pick nem tul szexi de jó lesz .
Láthatóan idén úgy voltunk a db poszttal mint tavaly a wr huzasokkal ramentunk mennyiségre h 1-2 csak bejön .
Jött pár projekt Ol , ez nálunk szokott működni.
Simán látom h az első három Pick day1 starter lesz, a többi meg kiderül élesben , aztán h addig milyen értékelések jonnek ki majdnem h full mind1 . Gary óta ezt megtanultam .
10 napja
casaubon Green Bay Packers 2 142
Gyanakodva vizsgálgatom magam, de a helyzet az, hogy összességében nekem kifejezetten tetszik ez a draft. (A szakértők majd biztos adnak rá egy B mínuszt.🙂)

nagylaza, főpohárnok
Amit láttam értékelést, ott a 26. helyre rangsorolták a GB-t. Top 10 volt a pickek értéke draft előtt. Talán 8.helyen voltunk.
twitch(4thline)
Az, hogy valojaban milyen lett egy draft, ugyis majd egy-ket ev mulva derul ki. Hanyszor elofordult, hogy draft utan kozvetlenul C vagy C- ertekelest kapott egy-egy csapat draftja, aztan mar elso evben tobben huzoemberek lettek (ld. pl. Lions tavaly), vagy hogy kapott egy A-t, aztan par ev mulva alig volt valaki a csapatnal (pl. Jets 2021).
10 napja
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Gyanakodva vizsgálgatom magam, de a helyzet az, hogy összességében nekem kifejezetten tetszik ez a draft. (A szakértők majd biztos adnak rá egy B mínuszt.🙂)

nagylaza, főpohárnok
Amit láttam értékelést, ott a 26. helyre rangsorolták a GB-t. Top 10 volt a pickek értéke draft előtt. Talán 8.helyen voltunk.
10 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 941 — Kinek mit intézett a kormánya
Green Bay Packers Undrafted Free Agents
RB – Jarveon Howard, Alcorn State
WR – Julian Hicks, Albany (Invited to Minicamp)
TE – Messiah Swinson, Arizona State
OT – Donovan Jennings, USF
OT – Trente Jones, Michigan
OL – Mike Bertoia, UW-La Crosse (Invited to Minicamp)
DT – James Ester, Northern Illinois
DT – Rodney Matthews, Ohio
S – Don Callis, Troy (Invited to Minicamp)
K – Alex McNulty, Buffalo (Invited to Minicamp)
P – Porter Wilson, Duke (Invited to Minicamp)
LS – Peter Bowden, Wisconsin
10 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 035 — beers & Packers
Gyanakodva vizsgálgatom magam, de a helyzet az, hogy összességében nekem kifejezetten tetszik ez a draft. (A szakértők majd biztos adnak rá egy B mínuszt.🙂)
Marshawn Lloydtól sokat várok, úgy nézem, jóval komplexebb játékos, mint pl. Wilson. Lehet, hogy Morgan és Hopper korán jött, ezzel azonban még együtt tudok élni. Azon túl, hogy a secondary megerősítésre szorult, a három pick (CB + 2 S) talán azt is előrevetíti, hogy az eddiginél agresszívebb lesz a védekezésünk. Örülnék neki.
Bár Love nem kapott új WR-t (nem lepett volna meg, ha valamelyik hátsó körből húzunk egyet, de erőlködni fölösleges, az is teljesen rendben van, ha a stáb elegendőnek tartja a jelenlegi kínálatot), a három OL miatt neki sem lehet oka panaszra. Szóval: bizakodó vagyok.🙂
10 napja
SGBP 241
Végre egy jó nevű CB huzás!
twitch(4thline)
King CB, milyen évet írunk??? 😊
gamerkr
Az egész draft steal-je lehet, ha visszatalál a 2022-es formájához 🙂
10 napja
gamerkr Green Bay Packers 10 241 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Végre egy jó nevű CB huzás!
twitch(4thline)
King CB, milyen évet írunk??? 😊

11 napja
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Végre egy jó nevű CB huzás!
11 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 941 — Kinek mit intézett a kormánya
Monkot nagyon adom
Sokoldalú OL
És GM game is a Packers vitte
11 napja
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Az LB húzással nincs bajom, a kettővel sem, azért a második prospectél csak lestem hogy WTF.
Bullard papírforma
Futó eléggé WTF
zacknorb
Rb csávó jó lesz sztm nekem tetszik , masodik lb csóka az elég nagy reach de mindig van egy ilyen .., többi sztm rendben van .
nando89
Hooper 3. körére azóta keresem a magyarázatot. Hiába. Meg alapból ezek a jobb atléták, mint focisták akiket D-be szoktunk húzni. Hát kérdésesek. Nem igazán 🔥, de legalább nem is baxot fel az első 3kör.
11 napja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Az LB húzással nincs bajom, a kettővel sem, azért a második prospectél csak lestem hogy WTF.
Bullard papírforma
Futó eléggé WTF
zacknorb
Rb csávó jó lesz sztm nekem tetszik , masodik lb csóka az elég nagy reach de mindig van egy ilyen .., többi sztm rendben van .
11 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 941 — Kinek mit intézett a kormánya
Nekem Wilson volt az LB1, és am Cooper nélam full Walker, so lesz égetve coverageben szépen
11 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 941 — Kinek mit intézett a kormánya
Az LB húzással nincs bajom, a kettővel sem, azért a második prospectél csak lestem hogy WTF.
Bullard papírforma
Futó eléggé WTF
12 napja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ez a masodik kor nekem nagyon adja , 2 nagy needre , talán az adott posztokon a két elérhető legjobb jatekos .
Bullardot vartam is .
12 napja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 284
persze, hogy nem bírta ki Gute az LB húzást 😀
mostmár nem szólom le, mert többször bebizonyosodott, hogy jobban ért hozza, mint én, de mindenesetre vicces 😀
12 napja
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
McConkey lenne mára az álom Pick számomra , látnám helyet meg Wr sorban , de erre szinte semmi esélyt nem látok.
Jöjjön legjobb elérhető cb , és Bullard akkor sec is elég jól meglesz erősítve kell is az ember , Bears wr sora felelmetes lett , nem lehet majd Udfa arcokkal nekik menni .
nando89
Ja, én már most fosok a Maciktól.
nagylaza, főpohárnok
Velük szemben én a "hiszem ha látom" állásponton vagyok szeptemberig minimum.
2021-ben is jó előre fel lettek magasztalva, amikor elvitték Fieldset.
Kampman
Jobb félni, mint megijedni. Elvileg, persze, bármi előfordulhat, de nem ringatom magam abba az illúzióba, hogy Caleb Williams bust lesz. Bitang jó keze van, remek a reakcióideje, lát a pályán, futni is tud, jól mozog a zsebben, nincs sok INT-je. Az a fajta QB, akire ránézel, és érzed benne a klasszist. (Fieldsről ezt azért nem gondoltam, ő egyébként sem 1/1 volt.)
Tényleg már csak az hiányzik, hogy a Vikingeknek is beváljon McCarthy. Attól tartok, hogy bivalyerős NFC North formálódik.
nagylaza, főpohárnok
Williamsnel az a legnagyobb kerdes, fejben rendben lesz-e. Es ebbol a szempontbol vannak nala kerdojelek.
casaubon
Packers szurkoló, úgyhogy remélem tudja a dolgát 😀
Viccet félretéve, nekik szerintem még kell 1-2 év, hogy eldőljön, megérte-e ennyit szopni, de a Lions erős lesz. Mi sem leszünk gyengék és a Vikingek is tepernek. Jó néhány éve az NFC North volt a legerősebb csoport az NFL-ben. Most szerintem ez még nem fenyeget, de a legkiegyensúlyozottabbak lehetünk.
12 napja
casaubon Green Bay Packers 2 142
McConkey lenne mára az álom Pick számomra , látnám helyet meg Wr sorban , de erre szinte semmi esélyt nem látok.
Jöjjön legjobb elérhető cb , és Bullard akkor sec is elég jól meglesz erősítve kell is az ember , Bears wr sora felelmetes lett , nem lehet majd Udfa arcokkal nekik menni .
nando89
Ja, én már most fosok a Maciktól.
nagylaza, főpohárnok
Velük szemben én a "hiszem ha látom" állásponton vagyok szeptemberig minimum.
2021-ben is jó előre fel lettek magasztalva, amikor elvitték Fieldset.
Kampman
Jobb félni, mint megijedni. Elvileg, persze, bármi előfordulhat, de nem ringatom magam abba az illúzióba, hogy Caleb Williams bust lesz. Bitang jó keze van, remek a reakcióideje, lát a pályán, futni is tud, jól mozog a zsebben, nincs sok INT-je. Az a fajta QB, akire ránézel, és érzed benne a klasszist. (Fieldsről ezt azért nem gondoltam, ő egyébként sem 1/1 volt.)
Tényleg már csak az hiányzik, hogy a Vikingeknek is beváljon McCarthy. Attól tartok, hogy bivalyerős NFC North formálódik.
nagylaza, főpohárnok
Williamsnel az a legnagyobb kerdes, fejben rendben lesz-e. Es ebbol a szempontbol vannak nala kerdojelek.
12 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 035 — beers & Packers
McConkey lenne mára az álom Pick számomra , látnám helyet meg Wr sorban , de erre szinte semmi esélyt nem látok.
Jöjjön legjobb elérhető cb , és Bullard akkor sec is elég jól meglesz erősítve kell is az ember , Bears wr sora felelmetes lett , nem lehet majd Udfa arcokkal nekik menni .
nando89
Ja, én már most fosok a Maciktól.
nagylaza, főpohárnok
Velük szemben én a "hiszem ha látom" állásponton vagyok szeptemberig minimum.
2021-ben is jó előre fel lettek magasztalva, amikor elvitték Fieldset.
Kampman
Jobb félni, mint megijedni. Elvileg, persze, bármi előfordulhat, de nem ringatom magam abba az illúzióba, hogy Caleb Williams bust lesz. Bitang jó keze van, remek a reakcióideje, lát a pályán, futni is tud, jól mozog a zsebben, nincs sok INT-je. Az a fajta QB, akire ránézel, és érzed benne a klasszist. (Fieldsről ezt azért nem gondoltam, ő egyébként sem 1/1 volt.)
Tényleg már csak az hiányzik, hogy a Vikingeknek is beváljon McCarthy. Attól tartok, hogy bivalyerős NFC North formálódik.
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 941 — Kinek mit intézett a kormánya
Ken Ingalls rakott ki elég érdekes, és meggyőző dolgokat