Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Green Bay Packers

78 feliratkozó

3 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hargraves az új DC liblingje és need is volt a DT, mivel a Vikes kivágta így nem számít bele a comp pick számításba, ergó a Willis, Walker, Walker, Doubs négyesért ugyan úgy reális 3-4-5-köröspickek majd.
Jó megoldás, ezzel le lehet zárni legalább egy egységet, ahova megvan a csapat.


Liverpool Fc
3 hónapja
SGBP 347
Legalább egy Dt jó lenne , elég csalódás ez így eddig , semmit nem sikerült megoldani és lyuk is több lett , védőfal kozepe ures , Corner meg nem is volt .

Értem h kell a Pick de én azt gondoltam a Parsons tradenel h win nowba vagyunk .
nando89
Nem értem minek kellett ennyi helyet csinálni, he nem hozunk senkit…
Woolen-t nagyon szerettem volna, meg DT is kéne, ahogy mondod.
SGBP
Nem helyet kellett csinálni, hanem beférni a cap alá.
Amúgy az egyedüli meglepő húzás Hobbs cutja volt (jó, meg a Franklin igazolás is)
zacknorb
26M szabad helyunk volt Hargraves elott
3 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
Na ez nem egy olyan szar deal
zacknorb
Info van róla , korrekt/ átlag feletti?!

33 éves..
gerappa
Szerintem bőven átlag feletti
zacknorb
Es Gannon hozta ki belole a legjobb eveit az Eaglesnel.
Valoszinuleg nem fog meccsenkent 50-60 snapet jatszani, de Wyatt-tel azert ez egy eros duo
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Na ez nem egy olyan szar deal
zacknorb
Info van róla , korrekt/ átlag feletti?!

33 éves..
gerappa
Szerintem bőven átlag feletti

Poloska vagyok.
3 hónapja
gerappa Green Bay Packers 163
Na ez nem egy olyan szar deal
zacknorb
Info van róla , korrekt/ átlag feletti?!

33 éves..
3 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
Legalább egy Dt jó lenne , elég csalódás ez így eddig , semmit nem sikerült megoldani és lyuk is több lett , védőfal kozepe ures , Corner meg nem is volt .

Értem h kell a Pick de én azt gondoltam a Parsons tradenel h win nowba vagyunk .
nando89
Nem értem minek kellett ennyi helyet csinálni, he nem hozunk senkit…
Woolen-t nagyon szerettem volna, meg DT is kéne, ahogy mondod.
SGBP
Nem helyet kellett csinálni, hanem beférni a cap alá.
Amúgy az egyedüli meglepő húzás Hobbs cutja volt (jó, meg a Franklin igazolás is)
zacknorb
Változatlanul hülye vagyok a sapkaügyekhez, de úgy nézem, azon már túl vagyunk, hogy beférjünk a cap alá.
nagylaza, főpohárnok
Igen, az mar boven megvan, de elore is kell gondolkodni, kell hely eleg hamar Kraft, Cooper, Watson, E. Williams es talan Wyatt szerzodeseire. Ezert blockbuster deal nem volt varhato
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Na ez nem egy olyan szar deal

Poloska vagyok.
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez gyorsan ment alig hogy kirakta a Vikings Hargravet már le is igazoltátok 2 èv 23 milláèrt
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Legalább egy Dt jó lenne , elég csalódás ez így eddig , semmit nem sikerült megoldani és lyuk is több lett , védőfal kozepe ures , Corner meg nem is volt .

Értem h kell a Pick de én azt gondoltam a Parsons tradenel h win nowba vagyunk .
nando89
Nem értem minek kellett ennyi helyet csinálni, he nem hozunk senkit…
Woolen-t nagyon szerettem volna, meg DT is kéne, ahogy mondod.
SGBP
Nem helyet kellett csinálni, hanem beférni a cap alá.
Amúgy az egyedüli meglepő húzás Hobbs cutja volt (jó, meg a Franklin igazolás is)
zacknorb
Változatlanul hülye vagyok a sapkaügyekhez, de úgy nézem, azon már túl vagyunk, hogy beférjünk a cap alá.
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Legalább egy Dt jó lenne , elég csalódás ez így eddig , semmit nem sikerült megoldani és lyuk is több lett , védőfal kozepe ures , Corner meg nem is volt .

Értem h kell a Pick de én azt gondoltam a Parsons tradenel h win nowba vagyunk .
nando89
Nem értem minek kellett ennyi helyet csinálni, he nem hozunk senkit…
Woolen-t nagyon szerettem volna, meg DT is kéne, ahogy mondod.
SGBP
Nem helyet kellett csinálni, hanem beférni a cap alá.
Amúgy az egyedüli meglepő húzás Hobbs cutja volt (jó, meg a Franklin igazolás is)

Poloska vagyok.
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Volt ma valami? Nem követtem. Túl vagyunk a garázsvásáron?
Tactful Cactus
Cox marad. Kb. ennyi ma
casaubon
Whyle is marad

Poloska vagyok.
3 hónapja
SGBP 347
Legalább egy Dt jó lenne , elég csalódás ez így eddig , semmit nem sikerült megoldani és lyuk is több lett , védőfal kozepe ures , Corner meg nem is volt .

Értem h kell a Pick de én azt gondoltam a Parsons tradenel h win nowba vagyunk .
nando89
Nem értem minek kellett ennyi helyet csinálni, he nem hozunk senkit…
Woolen-t nagyon szerettem volna, meg DT is kéne, ahogy mondod.
3 hónapja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Legalább egy Dt jó lenne , elég csalódás ez így eddig , semmit nem sikerült megoldani és lyuk is több lett , védőfal kozepe ures , Corner meg nem is volt .

Értem h kell a Pick de én azt gondoltam a Parsons tradenel h win nowba vagyunk .
3 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
Volt ma valami? Nem követtem. Túl vagyunk a garázsvásáron?
Tactful Cactus
Cox marad. Kb. ennyi ma
3 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 627
Volt ma valami? Nem követtem. Túl vagyunk a garázsvásáron?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
3 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
Jott egy returner, Skyy Moore
3 hónapja
SGBP 347
Valami azért még fog történni.... Van jelenleg közel 30 M cap space-ünk, Hobbs kivágása is fel fog még szabadítani post -June valamannyit...
Szóval ide még bőven beleférne egy komolyabb FA igazolás valamelyik hiányposztra, kompenzációs pickek ide vagy oda...
Csak már nem nagyon maradtak igazán jó jelöltek...
esz-ki-mo
Remélem Tariq Woolen
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Egy éves extensiönt kapott Kinnard, Melton és Welch is

Poloska vagyok.
3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Doubs -> Patriots
casaubon
Nem örülök, de legalább nem NFC.
3 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
Doubs -> Patriots
3 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Valami azért még fog történni.... Van jelenleg közel 30 M cap space-ünk, Hobbs kivágása is fel fog még szabadítani post -June valamannyit...
Szóval ide még bőven beleférne egy komolyabb FA igazolás valamelyik hiányposztra, kompenzációs pickek ide vagy oda...
Csak már nem nagyon maradtak igazán jó jelöltek...
3 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 627
Tesco-s Ted elment bevásárolni a Coop-ba. Izgi lesz. Én kivárom, van bizodalmam és söröm.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
LOL, hogy ez a szerencsétlen sem bír kikopni a ligából... 😀 😀 😀
warr_b
Chargersben megmentette magát, egész jó volt, itt meg csere lesz ennyiért

Poloska vagyok.
3 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
The Packers are releasing CB Nate Hobbs.
KeyG
Kár érte, kiváló ügynök volt.