Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Green Bay Packers

78 feliratkozó

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya

Nem annyira rossz pick, felcsere kicsit ront rajta.

Poloska vagyok.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem Ponds, de a poszt jó

Szerkesztette: zacknorb

Poloska vagyok.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Nice, csak legyen egészséges.
Alatriste veheti a mezt.

Poloska vagyok.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindeközben

2 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Az első kör pozitívumai

- Csak 2 CB ment ki
- Concepcion nem a 9ershez kötött ki, így vele nem kapunk szárazon seggbekukit
- Vannak még WRek is, több mint számoltam.

Negatívum

- Támadó falember board, bár ezzel lehetett számolni
zacknorb
Én is pont azt néztem, hogy elég sok CB van még bent a magasabbra értékeltek közül... végiggondolva, én most erre a posztra húznék, akár még egy kis felcserével is, ha van egy kedvencük elérhető...
Aztán a 3. körtől jöhetnek BPA alapon az OL emberek és WR-ek
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Az első kör pozitívumai

- Csak 2 CB ment ki
- Concepcion nem a 9ershez kötött ki, így vele nem kapunk szárazon seggbekukit
- Vannak még WRek is, több mint számoltam.

Negatívum

- Támadó falember board, bár ezzel lehetett számolni

Poloska vagyok.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Csak most láttam a PHC-n, wtf a javából.
Mivel elég sok szabadügynök távozott a csapattól és ez több szurkolót megrémített, hogy nem marad elég játékos, a vezetőség a megnyugtatásukra bejelentette, hogy a szabálykönyvben létezik egy kiskapu, amellyel élni is fognak, és az idei szezonban a megszokottnál kisebb, 42 fős lesz a csapat kerete.
| Aztán észrevettem, hogy április 1-én jelent meg. Én barom, elsőre tényleg bevettem... |
2 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Én 2 WR-t legalább várok, mert elég soványak vagyunk... ugyanúgy 2 főt az OL-be.
Az 5. körig bezárólag van 5 pick, abból még legalább egy potens CB-t is kellene húznunk.
A maradékból jöhet DL, LB, vagy amit akarunk.
(ha belegondolok, a pick-ekhez képet kicsit sok a need... cap space alapján még egy trade/free agent igazolás is beleférne)
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Kuhn is fog picket bejelenteni a drafton

Sajna úgy néz ki, favoritom, D'Angelo Ponds már nem lesz itt benn, de várok pár CB picket (Washingtoni páros egyik tagja pl középső körben simán jöhetne, hátul meg Andre Fuller a Toledobol)

WR-t szeretünk draftolni, meg OL-t is, egyik sem lenne baj, jöhetnek.

LB és D-line mélység is kinézhet, sőt, csere RB-n sem lepődnék meg.

Poloska vagyok.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Én mondjuk egy ilyennel kiegyeznék

Poloska vagyok.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Akkor így hátul fog jönni szerintem WR
zacknorb
Miért hátul? Szépen fogynak a potens elkapók. Néztem, kik maradtak a rosteren. Hát... Még az lehet, hogy MLF-ék tudnak valamit, amit mi nem.
2 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
Akkor így hátul fog jönni szerintem WR
zacknorb
Szerintem is
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Akkor így hátul fog jönni szerintem WR

Poloska vagyok.
2 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
ESPN sources: the Green Bay Packers are trading wide receiver Dontayvion Wicks to the Philadelphia Eagles in exchange for a 2026 fifth-round pick and a 2027 sixth-round pick.

Wicks will sign a one-year, $12.5 million extension with the Eagles
3 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lol, elv Richardsont monitorozzuk.
zacknorb
Cserefutónak ok


Liverpool Fc
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Lol, elv Richardsont monitorozzuk.

Poloska vagyok.
3 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
R. Walker vegul a tobbek altal josolt magy szerzodes helyett egy egyeves, 10 milliosat kapott
casaubon
Hmm.... annyit mi is adhattunk volna érte...
(egyébként meg jól elcseszte a comp. pick-ünket....😉 )
3 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
R. Walker vegul a tobbek altal josolt magy szerzodes helyett egy egyeves, 10 milliosat kapott
3 hónapja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Esetleg még valami kivágott corner , aki eljátszaná Cb2őt , aztán akkor második körben jöhet még valaki , vagy túl sokat kérek már ?
Ránézek erre a jelenlegi corner szobára , és sírhatnékom lesz .
3 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
Emanuel Wilson hozzánk írt alá. Örülni fogunk neki? 😊
Sebii
Arra jo, hogy tehermentesitse az elso szamu futot. Blokkolni viszont nem tud, az a legnagyobb hianyossaga.
3 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 627
Emanuel Wilson hozzánk írt alá. Örülni fogunk neki? 😊
Sebii
Én sajnáltam, hogy elsodródott tőlünk.


P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
3 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 049
Emanuel Wilson hozzánk írt alá. Örülni fogunk neki? 😊
3 hónapja
gbol Green Bay Packers 475
Annyit sikerült elérni, hogy a D kapott egy kis mélységet (St-Juste, Franklin, Hargraves) tapasztalt játékosokkal, így lehet a drafton BPA alapján húzni (O fal, D fal, DB). Jövőre pedig lesz 4 extra pick (jelen állás szerint). Jelenleg kb. a szintentartás van meg, de túl sok játékos kellett volna egy winnow helyzethez. Talán két év múlva ilyenkor.
3 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Na, akkor mégiscsak jött azért egy értelmezhető ember egy hiányposztra.
A 33 év egy DT esetében szerintem még teljesen rendben van, gondoljunk csak Calais Campbell-re...

A többi valószínűleg a draftra marad, a második nap jó lenne egy jófajta CB-t és mondjuk egy kezdő OL kalibert húzni. 3 nap meg jöhet még a DL-ba ember, meg ne adj isten WR is mélyítésnek