Green Bay Packers
78 feliratkozó
5 hónapja
3 év alatt ugyanott vagyunk.Ami 2023-ban még nagyon cuki és lelkesítő volt, az 2025-26-ban már nyomasztó és irritáló.
Ráadásul a McCarthy-korszak legnegatívabb hülyeségei és a korai MLF korszak tipikus betegségei is folyamatosan visszajönnek, a borzasztó time management, a kiszámítható támadóhívások előnyben, hogy izgulni kell egy 40 yardos FG-nél, hogy minden 2. kickoff returnnél zászló van.
Egy kifejezetten izgalmas támadósor kezd kialakulni, nem kéne elrontani az esélyeiket egy ilyen korlátolt edzői csapattal.
Szerkesztette: Kampman
5 hónapja
Na hoztuk a szokásos one and down, igazi epikus módon.Packers football.
Ide is leírom: Hafley-t elfogjuk veszíteni, MLF marad, viszont kérem szépen McManust basszuk ki. Köszi.
5 hónapja
Pedig mennyire vártam a bosszút Bostickért. Hát ennyi. Mlf egyre szánalmasabb ha kell valakinek vigye. Lehet, hogy szarabb jön, de nem érdekel. Goldennek örülök. Sérültek talpra állnak és jövőre újra mehetünk a WC körös kiesésért. Hajrá.
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 hónapja
MLF mehet, ennyit bohóckodni egy kalap szar Bears ellen, CW nulla volt pedig. Time management 1es, ST évek óta szar, a rugó is gyenge, mégsem változtattak semmit. Megérdemelt vereség.
5 hónapja
Menjunk a picsaba , nagyon kell most 9 hónap packers foci nélkül .Grat macik.
5 hónapja
MP is a helyszínenMicah Parsons in the building, via @NFLonPrime IG pic.twitter.com/MrVIQMlyIq
— Matt Schneidman (@mattschneidman) January 11, 2026
+
Referee accidentally just announced to the stadium that this is the NFC Championship Game during his pregame mic check.
— Matt Schneidman (@mattschneidman) January 11, 2026
Poloska vagyok.
5 hónapja
Csak hogy jó legyen:Remek. A PHC-n olvastam: ha Tom pályán van, a csapat támadó PFF grade-je 7, ezen belül a passzblokkolás grade-je 18 (!) ponttal magasabb, a mérleg pedig 8-2 vele és 1-5-1 nélküle…
Zach Tom is OUT for today's matchup in Chicago
zacknorb
5 hónapja
Csak hogy jó legyen:Zach Tom is OUT for today's matchup in Chicago
Poloska vagyok.
5 hónapja
Gary-nek mondják meg a meccs előtt, hogy a felmenőit folyamatosan szidták a chicago-i OL tagjai, hátha kihúzzák a gyufát az öreg Rashan-nál. Nagyon kellene tőle egy kis extra....
5 hónapja
CHI 2,01 - GB 1,75Pedig fordított a trend. Most már: CHI 1,96 - GB 1,79. (Jó, nem azt állítom, hogy hatalmas a változás.🙂)CHI 1,86 - GB 1,87. Reálisnak tűnik, én is kb. így vagyok vele.Nálam a Bears azért az árnyalatnyinál nagyobb esélyes, de majd meglátjuk.
nagylaza, főpohárnok
Végülis komoly teher nélkül megyünk neki megint a playoffnak.
Kampman
nagylaza, főpohárnok
5 hónapja
Parsons selected AP first team, McKinney voted AP second team
Poloska vagyok.
5 hónapja
Éveken át arra számítottam, hogy MLF a PO-ban elővesz majd valamilyen extra playbookot, de ez sosem jött be. Ilyesmit éppen ezért most nem várok, az viszont bőven előforduhat, hogy egy-két játékos az eddiginél lényegesen nagyobb szerepet kap az O-ban. Ahogyan egész szezonban, nekem a CHI ellen is Golden a titkos favoritom. | (A másik Wicks lett volna...) | Aztán lehet, hogy megint melléfogok, és nem a rájátszásra, hanem a következő évre tartogatjuk. Számomra Doubs is nagy kérdés. Biztos, hogy az előző meccs után bizonyítani szeretne, ami jól és rosszul is elsülhet.Golden Td-t én meg is akarom játszani kis pénzel , simán látom jönni a storyt h alapszakaszban nincs Td Catch playoffban meg egyből jön.
Mindenesetre: ha sikerül megállítani a futást (nem úgy, mint Henry ellen), akkor nagy baj nem lehet. Remélem.🙂
nagylaza, főpohárnok
5 hónapja
Éveken át arra számítottam, hogy MLF a PO-ban elővesz majd valamilyen extra playbookot, de ez sosem jött be. Ilyesmit éppen ezért most nem várok, az viszont bőven előforduhat, hogy egy-két játékos az eddiginél lényegesen nagyobb szerepet kap az O-ban. Ahogyan egész szezonban, nekem a CHI ellen is Golden a titkos favoritom. | (A másik Wicks lett volna...) | Aztán lehet, hogy megint melléfogok, és nem a rájátszásra, hanem a következő évre tartogatjuk. Számomra Doubs is nagy kérdés. Biztos, hogy az előző meccs után bizonyítani szeretne, ami jól és rosszul is elsülhet.Mindenesetre: ha sikerül megállítani a futást (nem úgy, mint Henry ellen), akkor nagy baj nem lehet. Remélem.🙂
5 hónapja
Azért NFL-nél a 2,2-es X odds már elég bundagyanús 😀Nem így látom. Szerintem sajnos simán nyertek olyan 29:21 körül. Nem lesz mindig ordas nagy mákunk mint az utolsó meccsünkön és a védelem egész évben szar volt (ok a takeawayeket leszámítva) az utóbbi 2 meccsen a jobb O-k simán mentek át rajtunk.Ezzel teljesen egyetértek. Nekik megfelelő forgatókönyv (sok és sikeres futás, play action,korai és folyamatos vezetés) esetén a hazai pálya, és a várható időjárás nekik kedvez. Ezt szerintem kb. élet-halál meccsként fogják megélni.CHI 1,86 - GB 1,87. Reálisnak tűnik, én is kb. így vagyok vele.Nálam a Bears azért az árnyalatnyinál nagyobb esélyes, de majd meglátjuk.
nagylaza, főpohárnok
Végülis komoly teher nélkül megyünk neki megint a playoffnak.
Kampman
Gergőbácsi
Az időjárás se igazán kedvez nekünk. Caleb azért szeret elengedni pár hosszút… Lásd az utolsó meccsünkön. A hóvihar mondjuk nem nagyon kedvező ehhez. Remélem izgalmas, jó meccs lesz. Nálam az oddsok ezek lennének: Chi 1.90, D 2.20, GB1.70
Tomcsik
5 hónapja
Dontayvion Wicks has been downgraded to OUT in tomorrow's NFC Wild Card matchup
Poloska vagyok.
5 hónapja
Nem így látom. Szerintem sajnos simán nyertek olyan 29:21 körül. Nem lesz mindig ordas nagy mákunk mint az utolsó meccsünkön és a védelem egész évben szar volt (ok a takeawayeket leszámítva) az utóbbi 2 meccsen a jobb O-k simán mentek át rajtunk.Ezzel teljesen egyetértek. Nekik megfelelő forgatókönyv (sok és sikeres futás, play action,korai és folyamatos vezetés) esetén a hazai pálya, és a várható időjárás nekik kedvez. Ezt szerintem kb. élet-halál meccsként fogják megélni.CHI 1,86 - GB 1,87. Reálisnak tűnik, én is kb. így vagyok vele.Nálam a Bears azért az árnyalatnyinál nagyobb esélyes, de majd meglátjuk.
nagylaza, főpohárnok
Végülis komoly teher nélkül megyünk neki megint a playoffnak.
Kampman
Gergőbácsi
Az időjárás se igazán kedvez nekünk. Caleb azért szeret elengedni pár hosszút… Lásd az utolsó meccsünkön. A hóvihar mondjuk nem nagyon kedvező ehhez. Remélem izgalmas, jó meccs lesz. Nálam az oddsok ezek lennének: Chi 1.90, D 2.20, GB1.70
Szerkesztette: Tomcsik
5 hónapja
Szegény Philbinnel is hogy megjárták annak idején.Packers South - Dolphins Expansion Team Checklist
— Ken - Packers Cap (@KenIngalls) January 9, 2026
✅General Manager - Jon-Eric Sullivan
◻️Head Coach - Jeff Hafley
◻️Quarterback - Malik Willis
zacknorb
5 hónapja
Packers South - Dolphins Expansion Team Checklist
— Ken - Packers Cap (@KenIngalls) January 9, 2026
✅General Manager - Jon-Eric Sullivan
◻️Head Coach - Jeff Hafley
◻️Quarterback - Malik Willis
Poloska vagyok.
5 hónapja
Pedig fordított a trend. Most már: CHI 1,96 - GB 1,79. (Jó, nem azt állítom, hogy hatalmas a változás.🙂)CHI 1,86 - GB 1,87. Reálisnak tűnik, én is kb. így vagyok vele.Nálam a Bears azért az árnyalatnyinál nagyobb esélyes, de majd meglátjuk.
nagylaza, főpohárnok
Végülis komoly teher nélkül megyünk neki megint a playoffnak.
Kampman
5 hónapja
Ami számomra biztató:Ezzel teljesen egyetértek. Nekik megfelelő forgatókönyv (sok és sikeres futás, play action,korai és folyamatos vezetés) esetén a hazai pálya, és a várható időjárás nekik kedvez. Ezt szerintem kb. élet-halál meccsként fogják megélni.CHI 1,86 - GB 1,87. Reálisnak tűnik, én is kb. így vagyok vele.Nálam a Bears azért az árnyalatnyinál nagyobb esélyes, de majd meglátjuk.
nagylaza, főpohárnok
Végülis komoly teher nélkül megyünk neki megint a playoffnak.
Kampman
Gergőbácsi
- az idei 2 egymás elleni meccsünkön abszolút versenyképesek voltunk , akár mindkettőt meg is nyerhettük volna ( persze ugyanez elmondható a Bearsről is... de szerintem az összkép egál)
- meglepően rövid az aktuális injury report... (persze az IR-en levőket nem számolva), egyedül Tom aggasztó... (meg persze az sem ártana, ha Wicks is hadra fogható lenne)
- az elmúlt 2 hétben gyógyulgattak a korábbi sérültjeink, s remélhetőleg 100 %-osan tudnak ráfordulni a holnapi meccsre (különösen Jacobsra, no meg persze Love-ra gondolok)
- s hát a Bears az mégis csak a Bears, ellenük illik nyerni a PO-ban 😉
5 hónapja
A new GM in Miami: Dolphins are finalizing a deal to hire Packers VP of Player Personnel Jon-Eric Sullivan as their general manager, per sources.
Poloska vagyok.
5 hónapja
Az Xes odds konkrétan azt jelenti, hogy a Lambeaun 6 pontos favoritok lennénk.
Poloska vagyok.
5 hónapja
Ezzel teljesen egyetértek. Nekik megfelelő forgatókönyv (sok és sikeres futás, play action,korai és folyamatos vezetés) esetén a hazai pálya, és a várható időjárás nekik kedvez. Ezt szerintem kb. élet-halál meccsként fogják megélni.CHI 1,86 - GB 1,87. Reálisnak tűnik, én is kb. így vagyok vele.Nálam a Bears azért az árnyalatnyinál nagyobb esélyes, de majd meglátjuk.
nagylaza, főpohárnok
Végülis komoly teher nélkül megyünk neki megint a playoffnak.
Kampman
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.