Green Bay Packers
78 feliratkozó
10 hónapja
Egy aranyos kis videó a Packers-Bears rivalizálás utóbbi 30 évéről, nem ágyazom be, mert úgyse engedné itt lejátszani.Mindenesetre szezon előtti optimizmusnövelőnek pont jó 😀
www.youtube.com/watch?v=FT0drv1KL98&ab_channel=JCFB
10 hónapja
Packers GM Brian Gutekunst said QB Jordan Love is undergoing a procedure on his left thumb. It’s a ligament issue. That’s why he had it taped yesterday in practice. Said the hope is for Love to return to practice next week.Watson meg biztosan PUP-on kezd, erre mondjuk elég alacsony oddsot adtak volna.
Schefter szerint a Week1 visszatérés a cél.
Jól alakul...
zacknorb
10 hónapja
Packers GM Brian Gutekunst said QB Jordan Love is undergoing a procedure on his left thumb. It’s a ligament issue. That’s why he had it taped yesterday in practice. Said the hope is for Love to return to practice next week.Schefter szerint a Week1 visszatérés a cél.
Jól alakul...
Szerkesztette: zacknorb
Poloska vagyok.
10 hónapja
Ahogy olvasom Jordan Morgan kihasználja a lehetőségeit és megcélozza a kezdő LT helyet.
Poloska vagyok.
10 hónapja
nem javítottuk az örök mérlegünket a jets ellenNem is számít bele egy előszezon meccs
Fontos_Vidra
10 hónapja
nem javítottuk az örök mérlegünket a jets ellen
10 hónapja
Nézem a videókat az edzésekről és elégé reménykeltő, amit Golden-Love kettős mutat. Alakul a kémia.Love is kiemelte Goldent.
James007
Poloska vagyok.
10 hónapja
😀 😀Alatriste, nem írsz idén is egy posztot a keret várható összetételéről? Tavaly nagy élvezettel olvasgattam, segített átvészelni az utolsó heteket a kezdésig 😀Miért tavaly írtam? 😀
James007
alatriste
Ha nem te, akkor valószínűleg a facebook csoportban írt valaki, és arra emlékszem..
Mindegy, a kérdés lényege továbbra is él.. 😀
10 hónapja
Douglas mar tavaly se volt az igazi Buffaloban, inkabb a rutinja jelenthetne valami pluszt. Ha mar veteran, elerheto CB, akkor Samuelnek jobban orulnek (hatha sikerul megtanitani szerelni). Jelenleg Hobbs es Nixon a ket kezdo, Bullard slot, mogottuk Valentine es Ballentine - ez valoban nem egy eros depth.Hoobs már kezdi 3 hét pihenő kezdésnek , gyorsan kéne nézni a piacon használahtó cb-t , visszajött Corey Ballentine de ő azért nem ez a kategória , Rasul továbbra is adná magát .Azért még ne temessük el... 😉
nando89
Vannak sérültek más posztokon is (OL, RB...), ez természetes a training camp-ekben, 2-3 hét most még belefér.
Ettől persze még lehetne erősíteni corner poszton, Douglas nekem is tetszene.
esz-ki-mo
10 hónapja
Ballentine visszajövetelével valszeg Bo Meltonnak lesz off, miután megpróbálták WR-ből áttenni CB-be
Poloska vagyok.
10 hónapja
Hoobs már kezdi 3 hét pihenő kezdésnek , gyorsan kéne nézni a piacon használahtó cb-t , visszajött Corey Ballentine de ő azért nem ez a kategória , Rasul továbbra is adná magát .Azért még ne temessük el... 😉
nando89
Vannak sérültek más posztokon is (OL, RB...), ez természetes a training camp-ekben, 2-3 hét most még belefér.
Ettől persze még lehetne erősíteni corner poszton, Douglas nekem is tetszene.
10 hónapja
Alatriste, nem írsz idén is egy posztot a keret várható összetételéről? Tavaly nagy élvezettel olvasgattam, segített átvészelni az utolsó heteket a kezdésig 😀Miért tavaly írtam? 😀
James007

Liverpool Fc
10 hónapja
Hoobs már kezdi 3 hét pihenő kezdésnek , gyorsan kéne nézni a piacon használahtó cb-t , visszajött Corey Ballentine de ő azért nem ez a kategória , Rasul továbbra is adná magát .
10 hónapja
Alatriste, nem írsz idén is egy posztot a keret várható összetételéről? Tavaly nagy élvezettel olvasgattam, segített átvészelni az utolsó heteket a kezdésig 😀
10 hónapja
Nézem a videókat az edzésekről és elégé reménykeltő, amit Golden-Love kettős mutat. Alakul a kémia.már önmagában a név párosítás kiemelkedő 😀
James007
10 hónapja
Nézem a videókat az edzésekről és elégé reménykeltő, amit Golden-Love kettős mutat. Alakul a kémia.
11 hónapja
Közben a csapatnak vadiúj öltözője lettIlyen szekrény kell nekem is otthonra!!!
zacknorb
11 hónapja
Közben a csapatnak vadiúj öltözője lettPoloska vagyok.
11 hónapja
Gyanus volt, ki is szamoltam: Bulaga az alapszakasz-meccsek 28,1%-at hagyta ki serules miatt, Alexander 32,8%-at.Nagyon szerettem, de Jaire-nál csak Bryan volt sérülékenyebb. 😕Basszus, Bulagát kirakni onnan??? Nagy kedvenc volt, fájdalmas döntés lenne.. 😀Zach Tom megkapta nagy lóvét , nagyon megérdemelt 😉Ő az első olyan játékos akire azt tudom mondani, hogy beférne az 'álomfalba'. 69-71-63-70-75/50
nando89
alatriste
James007
alatriste
Amugy elvileg Kevin King az egyetlen, aki szazalekosan naluk is tobbet hianyzott serules miatt (35% korul).
11 hónapja
Nagyon szerettem, de Jaire-nál csak Bryan volt sérülékenyebb. 😕Basszus, Bulagát kirakni onnan??? Nagy kedvenc volt, fájdalmas döntés lenne.. 😀Zach Tom megkapta nagy lóvét , nagyon megérdemelt 😉Ő az első olyan játékos akire azt tudom mondani, hogy beférne az 'álomfalba'. 69-71-63-70-75/50
nando89
alatriste
James007

Liverpool Fc
11 hónapja
Basszus, Bulagát kirakni onnan??? Nagy kedvenc volt, fájdalmas döntés lenne.. 😀Zach Tom megkapta nagy lóvét , nagyon megérdemelt 😉Ő az első olyan játékos akire azt tudom mondani, hogy beférne az 'álomfalba'. 69-71-63-70-75/50
nando89
alatriste
11 hónapja
14 és majdnem fél, de ki számolja... 😊2. A minap azt álmodtam, hogy a Packers SB-döntőt játszik: az első két támadásunkból az ellenfél (nem sikerült azonosítanom a csapatot) egy INT, majd egy fumbli után rögtön két TD-t szerzett. Ráadásul Rodgers volt a QB. Álomfejtők segítségét kérem. Ez vajon mit jelenthet?🙂Azért az kemény, hogy 15 éve volt az utolsó döntőnk.
nagylaza, főpohárnok
Kampman
11 hónapja
Zach Tom megkapta nagy lóvét , nagyon megérdemelt 😉The #Packers and OT Zach Tom agreed to terms on a four-year, $88M extension with a max value of $92M, per The Insiders.
nando89
The deal includes a $30.2M signing bonus, the largest for an OL.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
