Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Hazai pályán mindenképp nyerni kéne. Sajnos Én biztos nem fogom látni az egész meccset mert holnap korán kelek.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sajnos úgy néz ki, hogy negyed 12 előtt nem nagyon érek haza a melóból, de amikor végre hazaérkezem jövök majd fel hátha tudtok majd mondani 1-2 valóban jó minőségű online streamot. Ajánlom a srácoknak, hogy mire becsatlakozom az eredmény láttán mosolyra kerekedjen az arcom. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
én azért Carl Bradfordot is megnézném élesben. Brad Jonestól és társaitól nem lehet sokkal rosszabb.MarioAna
Nekem tetszett az utolsó PS meccsen. Jól és erősen ütközött, szerintem simán lehetne belőle ILB (lásd Jones).
Pennel is ki tudja szerintem szorítani Guion-t a kezdőből, nem lenne nagy ördöngősség.
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
én azért Carl Bradfordot is megnézném élesben. Brad Jonestól és társaitól nem lehet sokkal rosszabb.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szűk 6 óra és kezdünk.
Kell a W hazai pályán, nehogymár a csoportriválisok azt higgyék, hogy idén lehet esélyük!

GO PACK GO!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
úgy néz ki, felkészül: J. Lattimoregamerkr
Lattimorenak itt a lehetőség az előrelépésre! Brad Jones elég halovány volt szóval lehet jól is jön ez a csere

több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Szezonnyitó kudarca után jó lenne végre valaminek örülni is. Itt nem csupán "csak" győzelemre gondolok. Hanem igazi dominanciára a pályán. Amire aztán joggal mondhatjuk na ezt így is lehet csinálni. Persze Én azért nem számítok könnyű meccsre. De van honnan fejlődni ez nem kétség.
off: Korábbi években csak szuperlatívuszokban emlegetett Peterson remélem megkapja a büntetését. Mostanában egyre több a balhé az NFL játékosai körül. Sajnos korábban is voltak hasonló esetek de ez nagyon nem jó irány. Ha valóban rábizonyítható, hogy bűnös egy játékos azt örökre tiltani kell még a pálya környékéről is.FrozNTundRa
Szerintem lesz okunk az örömre! Ha esetleg Bulaga nem játszik akkor azért remélem Sherrodnak csak nagyon rossz napja volt a nyitómeccsen. Én azért nem temetem még a srácot.

több mint 9 éve
nutfile Green Bay Packers 13
az érdekes az, h nem tagad semmit, szerinte nem csinált semmi rosszat, őt is keményen nevelték...
...hát szvsz ezt keményen be fogja sz.pn.
(ha nem lenne a Rice balhé, akkor lehet h megúszná, de Így semmi esély rá)
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Szezonnyitó kudarca után jó lenne végre valaminek örülni is. Itt nem csupán "csak" győzelemre gondolok. Hanem igazi dominanciára a pályán. Amire aztán joggal mondhatjuk na ezt így is lehet csinálni. Persze Én azért nem számítok könnyű meccsre. De van honnan fejlődni ez nem kétség.
off: Korábbi években csak szuperlatívuszokban emlegetett Peterson remélem megkapja a büntetését. Mostanában egyre több a balhé az NFL játékosai körül. Sajnos korábban is voltak hasonló esetek de ez nagyon nem jó irány. Ha valóban rábizonyítható, hogy bűnös egy játékos azt örökre tiltani kell még a pálya környékéről is.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 440
úgy néz ki, felkészül: J. Lattimoregamerkr
és Mike Pennel

The coaches are leaning toward activating rookie nose tackle Mike Pennel this week against the New York Jets. "Well he's certainly a big guy," defensive coordinator Dom Capers said Thursday. "I think he'll have a role."

choose life
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
úgy néz ki, felkészül: J. Lattimore

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
De bolond vagyok. Hiszen a Patriots ellen sem adott, mert akkor Matt Flynn játszott. Akkor bocsi, a Jets és a Patriots ellen nem adott még eddig. De november 30-án ellenük is adhat.tibow012
Nagyon várom azt a meccset.

Itt lehet szemezgetni a 189 TD passza statjaiból
 www.pro-football-reference.com/players/R/RodgAa00/touchdowns/passing/

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
De bolond vagyok. Hiszen a Patriots ellen sem adott, mert akkor Matt Flynn játszott. Akkor bocsi, a Jets és a Patriots ellen nem adott még eddig. De november 30-án ellenük is adhat.
több mint 9 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
Érdekesség, hogy a Jets az egyetlen csapat a ligában, (a Packersen kívül természetesen) aki ellen Aaron Rodgers még nem adott TD passzt. A 2010. október 31-én játszott meccsen 9-0-ra nyertünk idegenben, 3 mezőnygóllal. A Jets legutóbb 2006. december 3-án járt a Lambeau Fielden, és sajnos nyert is 38-10-re. A két csapat eddig 11-szer játszott egymás ellen, ebből 6x Green Bayben. A mérleg sajnos negatív, 3-8. A 2010-es győzelmet megelőzően csak 1994-ben, és 1973-ban nyertünk. Szóval egy kicsit javítani kéne ezen a mérlegen. Remélem meglesz. Go Pack Go!
több mint 9 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
Így vagy úgy a Jets ellen mindenképpen nyerni kell, ha akarunk valamit elérni idén. A Jets nem egy ligaelit csapat jelenleg, ha ellenük nem sikerül nyerni otthon, az eléggé rossz lenne. A Detroittól félek picit, mert jók voltak hétfőn. Remélem a 3. héten ellenük mi még jobbak leszünk.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem Bulaga pályára lép, de sokszor lesz fent helyette Sherrod. Lacy játéka pedig azon múlik, hogy átmegy e a vizsgálatokonKondásTibi
Azt se tartom kizártnak, hogy ha Bulaga ha Serrod lesz a RT Kuhn vagy épp aktuális TE besegít majd blokkolni a játékok zöménél.balazs799
Ez az első meccsen is így volt, hiába.mustaine
De a meccs elején amikor Bulaga meg egészséges volt ez nem volt "muszály". Most sajnos vagy Sherrod gyengeség vagy épp Bulaga állapota miatt mondhatni kötelező beküldeni valakitl, ha csak nemakarjuk AR maradékait a meccs végén gyufásskaljába összesöpörni.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 840 — Chalk Dawk fan
Szerintem Bulaga pályára lép, de sokszor lesz fent helyette Sherrod. Lacy játéka pedig azon múlik, hogy átmegy e a vizsgálatokonKondásTibi
Azt se tartom kizártnak, hogy ha Bulaga ha Serrod lesz a RT Kuhn vagy épp aktuális TE besegít majd blokkolni a játékok zöménél.balazs799
Ez az első meccsen is így volt, hiába.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem Bulaga pályára lép, de sokszor lesz fent helyette Sherrod. Lacy játéka pedig azon múlik, hogy átmegy e a vizsgálatokonKondásTibi
Azt se tartom kizártnak, hogy ha Bulaga ha Serrod lesz a RT Kuhn vagy épp aktuális TE besegít majd blokkolni a játékok zöménél.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Szerintem Bulaga pályára lép, de sokszor lesz fent helyette Sherrod. Lacy játéka pedig azon múlik, hogy átmegy e a vizsgálatokon

több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 135
Úgy tűnik Lacy edzésbe áll, ahogy Bulaga és Bostick is. Brad Jones viszont a mai edzést is kihagyta, mi lesz velünk nélküle?Old Green Bay
lehet, hogy javulna valamit a védelem? 😊
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
#Packers injury report:
Bostick: Limited
Bulaga: Limited
Goodson: Full
Brad Jones: DNP
Lacy: Full

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Úgy tűnik Lacy edzésbe áll, ahogy Bulaga és Bostick is. Brad Jones viszont a mai edzést is kihagyta, mi lesz velünk nélküle?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
+1 Bulagara, ha választani kellene. Viszont ma már mindketten edzettek.(Y)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 135
Bulaga edzett, Lacy nem.JayB
furán hangozhat, de ha csak egyiküket lehetne játszatni én jobban örülnék Bulaganak!
Lacy fantasztikus ez egyértelmű, de mögötte ott van még egy nagyon jó Starks, és egy DuJuan "jómelós" Harris is.
Persze nem az a szint lenne, de azért ne legyenek kételyeink, hogy hoznának ők is bőven yardokat a földön.
Viszont a Bulaga - Sharrod közti különbségek kissé markánsabbak, és akkor úgy gondolom, elég szofisztikált voltam.balazs799
egyetértek. Sherrod múlt heti produkciójánál talán még Vujnovich is többet tudna, a tartalékcsapatból.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bulaga edzett, Lacy nem.JayB
furán hangozhat, de ha csak egyiküket lehetne játszatni én jobban örülnék Bulaganak!
Lacy fantasztikus ez egyértelmű, de mögötte ott van még egy nagyon jó Starks, és egy DuJuan "jómelós" Harris is.
Persze nem az a szint lenne, de azért ne legyenek kételyeink, hogy hoznának ők is bőven yardokat a földön.
Viszont a Bulaga - Sharrod közti különbségek kissé markánsabbak, és akkor úgy gondolom, elég szofisztikált voltam.


Liverpool Fc fan