Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
 www.packers.com/news-and-events/article-locker-room-report/article-1/Packers-defense-isn%E2%80%99t-playing-blame-game/c2df1ff8-d6da-441a-a487-52ff0c4685f3

Érdekes gondolatok a játékosoktól.
"I think he [Sherrod] played well (in Seattle), with the exception of a couple plays. They just happen to be the plays everyone’s talking about.”

Ez az a frázis, amit minden sportszakmában dolgozó emberből ki kéne nevelni, mert nevetséges. Ez kábé olyan mint azt mondani, hogy a válogatottunk jól játszott az északírek ellen leszámítva a két bekapott gólt. Ha már ki akarja menteni a csapattársát akkor mondja azt, hogy innen fejlődni fog, vagy valami...

Egyébként az után, hogy a Vikings és a Detroit is átgázolt az ellenfeleken, nyugodtan mondhatjuk, hogy elég kellemetlen év elébe nézünk. Az a szar, amikor már tűkön ülsz a következő meccs miatt és ránézel a naptárra és még csak kedd van 😕GNG
Jó azért ezen a Ramsen és Giants átgázolni nem volt nagy szám (sorry a szurkolóiktól). Mondjuk nálatok az O-fal a probléma amiben mindketten domináltunk, de azért nem lesz ilyen egyszerű dolga egyik offensenek se ellenetek.
Illetve Lacy és Rodgers se lesz ennyire indiszponált szerintem, főleg nem egy csoport rangadón.
Szerintem kb annyi történt, hogy eddig inkább kicsit kiemelkedtetek a csoportból, most inkább úgy tűnik nagyon közel van minda4 csapat. Bár Cassel miatt mi még mindig lefele kilógunk picit.Toca
Nyilván nem lesz könnyű, de ez egy ilyen csoport! Az erőviszonyokról pedig akkor lesz érdemes beszélni, ha már a csoporton belül is találkoztunk egymással. A támadófal Bulaga kiesésével lett sérülékeny és ha őt látjuk játszani a hétvégén akkor szerintem nincs gond ott sem. Rodgersbe pedig genetikailag kódolva van a minimum 110-es QB rating szóval nem lesz probléma és ezt vasárnap bizonyítani is fogják

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
 www.packers.com/news-and-events/article-locker-room-report/article-1/Packers-defense-isn%E2%80%99t-playing-blame-game/c2df1ff8-d6da-441a-a487-52ff0c4685f3

Érdekes gondolatok a játékosoktól.
"I think he [Sherrod] played well (in Seattle), with the exception of a couple plays. They just happen to be the plays everyone’s talking about.”

Ez az a frázis, amit minden sportszakmában dolgozó emberből ki kéne nevelni, mert nevetséges. Ez kábé olyan mint azt mondani, hogy a válogatottunk jól játszott az északírek ellen leszámítva a két bekapott gólt. Ha már ki akarja menteni a csapattársát akkor mondja azt, hogy innen fejlődni fog, vagy valami...

Egyébként az után, hogy a Vikings és a Detroit is átgázolt az ellenfeleken, nyugodtan mondhatjuk, hogy elég kellemetlen év elébe nézünk. Az a szar, amikor már tűkön ülsz a következő meccs miatt és ránézel a naptárra és még csak kedd van 😕GNG
Jó azért ezen a Ramsen és Giants átgázolni nem volt nagy szám (sorry a szurkolóiktól). Mondjuk nálatok az O-fal a probléma amiben mindketten domináltunk, de azért nem lesz ilyen egyszerű dolga egyik offensenek se ellenetek.
Illetve Lacy és Rodgers se lesz ennyire indiszponált szerintem, főleg nem egy csoport rangadón.
Szerintem kb annyi történt, hogy eddig inkább kicsit kiemelkedtetek a csoportból, most inkább úgy tűnik nagyon közel van minda4 csapat. Bár Cassel miatt mi még mindig lefele kilógunk picit.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
 www.packers.com/news-and-events/article-locker-room-report/article-1/Packers-defense-isn%E2%80%99t-playing-blame-game/c2df1ff8-d6da-441a-a487-52ff0c4685f3

Érdekes gondolatok a játékosoktól.
"I think he [Sherrod] played well (in Seattle), with the exception of a couple plays. They just happen to be the plays everyone’s talking about.”

Ez az a frázis, amit minden sportszakmában dolgozó emberből ki kéne nevelni, mert nevetséges. Ez kábé olyan mint azt mondani, hogy a válogatottunk jól játszott az északírek ellen leszámítva a két bekapott gólt. Ha már ki akarja menteni a csapattársát akkor mondja azt, hogy innen fejlődni fog, vagy valami...

Egyébként az után, hogy a Vikings és a Detroit is átgázolt az ellenfeleken, nyugodtan mondhatjuk, hogy elég kellemetlen év elébe nézünk. Az a szar, amikor már tűkön ülsz a következő meccs miatt és ránézel a naptárra és még csak kedd van 😕
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Na erről ennyit:
 www.jsonline.com/sports/packers/lyerla08-b99346578z1-274274521.htmlOld Green Bay
Nagyon sajnálom Lyerla-t! Egy nagy tehetség aki el fog veszni

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Na erről ennyit:
 www.jsonline.com/sports/packers/lyerla08-b99346578z1-274274521.html

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Na az kemény, néztem is élőben hogy nagyon egyszerűen szerezték azt a TD-t de nem gondoltam hogy ekkora balfalloszok vagyunk  packersclub.hu/2014/09/elkepeszto-hiba-a-seahawks-ellen/
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Vezetőt írtam, nem vezért. A tavalyi bajnokságot megnyerő D-t Bradley rakta össze, aki most távozott. Lehet Clemons-t vagy Browner-t rotációs embernek nevezni, szerintem kicsit nagyobb szerepük volt, de lényegtelen.
Azért gondolom, hogy nem dominálta, mert nem dominálta. 😛 Visszanéztem most az első félidő összes GB játékát lassítva, kifejezetten a falat figyelve. Az elmúlt években egyáltalán nem voltunk futó csapat, nagyrészben a falnak köszönhetően. Sokszor már az is siker volt, ha a futó ki tudott brusztolni egy 0 yardos futást. Ehhez képest óriási fejlődés, hogy nem hogy mínuszos futások nem voltak, de a futó közelébe sem sikerült érni a LOS-nál és néha a fal tudott nyitni egy kis lukat. Nem azt mondom, hogy ez óriási fegyvertény, de mindenesetre a futásblokkolásnál sem volt alárendelt szerepe az O-falnak. Tény, Lacy is sokat dolgozott, de a fal is tette a dolgát. A pass prot. meg annyira éppen jó volt, hogy nem nagyon sikerült Rodgers-hez hozzáérni leszámítva a nulla yardos sacket és nem csak amiatt a két gyors passz miatt, amit dobott. A második félidőben aztán már nem volt ilyen rózsás a helyzet, elsősorban Sherrod miatt, de még akkor is messze volt a dominálástól, legalábbis attól, amit én annak gondolok (lásd tavalyelőtti meccs). Lehet, hogy komoly lábnyom és a sec. kiváló munkáját dicséri, hogy egy passz sem ment jobbra, viszont ezen a meccsen (legalábbis az első félidőben, amit visszanéztem) Rodgers annyira hanyagolta a jobb oldalt, hogy (szó szerint) nem is nézett jobbra, ami számomra nagyon furcsa.Sanco
Gus nem idén ment el 😊 A tavalyi évben már DQ volt a DC.
Elolvastam a véleményed, én teljesen máshogy látom, nem akarok itt parttalan vitát nyitni.
A 2 évvel ezelőtti 8 sack-et összehozó falunkat nem tudom miért gondolod dominánsnak, az a GB fal hibáiból jott össze, amúgy abban az évben pont az volt a baj,hogy a Sec már összeállt, de nem tudunk nyomást gyakorolni, ami Clem sérülésével a PO-ban meg is pecsételte a sorsunkat. Ha azt tartod dominánsnak, akkor olyan falat vízionálsz ami nálunk nem létezett,de szerintem sehol sem.

Kalappal a Jets ellen!undisputedly
Gus távozását benéztem, mea culpa maxima.
Én azt a falat látom dominánsnak, amelyikkel szemben egy csapat nem tud futni és az irányító folyamatosan kapja a pofonokat ill a falembereit a nyakába. Azon a meccsen az a Seattle fal ilyen volt a GB fallal szemben, ahogy akkoriban elég sok fal ilyen volt a GB fallal szemben. Szóval azt nem tudom, hogy különben milyen volt, de akkor ott domináns, ahogy a mostani meg szerintem nem.
A lényeg, hogy mindketten elégedettek vagyunk. 😀
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vezetőt írtam, nem vezért. A tavalyi bajnokságot megnyerő D-t Bradley rakta össze, aki most távozott. Lehet Clemons-t vagy Browner-t rotációs embernek nevezni, szerintem kicsit nagyobb szerepük volt, de lényegtelen.
Azért gondolom, hogy nem dominálta, mert nem dominálta. 😛 Visszanéztem most az első félidő összes GB játékát lassítva, kifejezetten a falat figyelve. Az elmúlt években egyáltalán nem voltunk futó csapat, nagyrészben a falnak köszönhetően. Sokszor már az is siker volt, ha a futó ki tudott brusztolni egy 0 yardos futást. Ehhez képest óriási fejlődés, hogy nem hogy mínuszos futások nem voltak, de a futó közelébe sem sikerült érni a LOS-nál és néha a fal tudott nyitni egy kis lukat. Nem azt mondom, hogy ez óriási fegyvertény, de mindenesetre a futásblokkolásnál sem volt alárendelt szerepe az O-falnak. Tény, Lacy is sokat dolgozott, de a fal is tette a dolgát. A pass prot. meg annyira éppen jó volt, hogy nem nagyon sikerült Rodgers-hez hozzáérni leszámítva a nulla yardos sacket és nem csak amiatt a két gyors passz miatt, amit dobott. A második félidőben aztán már nem volt ilyen rózsás a helyzet, elsősorban Sherrod miatt, de még akkor is messze volt a dominálástól, legalábbis attól, amit én annak gondolok (lásd tavalyelőtti meccs). Lehet, hogy komoly lábnyom és a sec. kiváló munkáját dicséri, hogy egy passz sem ment jobbra, viszont ezen a meccsen (legalábbis az első félidőben, amit visszanéztem) Rodgers annyira hanyagolta a jobb oldalt, hogy (szó szerint) nem is nézett jobbra, ami számomra nagyon furcsa.Sanco
Gus nem idén ment el 😊 A tavalyi évben már DQ volt a DC.
Elolvastam a véleményed, én teljesen máshogy látom, nem akarok itt parttalan vitát nyitni.
A 2 évvel ezelőtti 8 sack-et összehozó falunkat nem tudom miért gondolod dominánsnak, az a GB fal hibáiból jott össze, amúgy abban az évben pont az volt a baj,hogy a Sec már összeállt, de nem tudunk nyomást gyakorolni, ami Clem sérülésével a PO-ban meg is pecsételte a sorsunkat. Ha azt tartod dominánsnak, akkor olyan falat vízionálsz ami nálunk nem létezett,de szerintem sehol sem.

Kalappal a Jets ellen!
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Annak a védelemnek, amelyik megnyerte a tavalyi SB-t, elment a vezetője, valamint jónéhány alapembere távozott. A tavaly oly' domináns D-line-ja egyáltalán nem dominálta a támadófalunkat (leszámítva Sherrodot), amelyik egy 5.körös újonccal és egy másodéves, 4.körös LT-vel ( ha már sleeper 😊 ) állt fel, valamint a secondaryjuk sem mutatott olyan nagy dolgot, ami miatt rettegni kéne a nevüket (egyelőre). Jó masszív csapat, de nem megállíthatatlan, amelyik ráadásul sok segítséget kapott a másik oldaltól, valamint szerencséjük (nagyon hülye szó ide) is volt Bulaga és Lacy kiválásával.
Hogy évek óta miért nincs megoldás ILB poszton, az jó kérdés. Véleményem szerint az FA piac teljes ignorálásával (látszólag a comp.pickek érdekében) nem is nagyon lehet megoldást találni, mert mindig lesz nagyobb need, amire a korai körökben húznak TT-jék, mert ár/érték arányban talán jobb megoldásnak kínálkozik. Személy szerint sokat vártam T.Manningtől, de sajnos könnyűnek találtatott.Sanco
Milyen vezér? 😊 Nem ment el semmilyen vezér a D#-ből csak rotációs emberek,de jöttek a helyükre.
Azért gondolod,hogy nem dominálta a falunk az O-lineotokat csak Bulaga kiesése után, mert az első félidőben kb 10 yardnál mélyebbre nem is próbált dobni ARod. Utána sem sokat. Ezekhez a gyors dobásokhoz pedig pl lehetetlen odaérni. Ezért érzed azt is, hogy a sec nem mutatott komoly dolgot. Amint mélyebbre dobott, már benne volt az INT veszély. Arról nem is beszélve,hogy kell-e annál komolyabb lábnyom,mint hogy nem dobnak egy komplett oldalra?

Amint elkezdődött a "muszáj" hurry, onnantól már több idő volt beleállni a dobásba, és Bulaga sérülése nélkül is lett nyomás a zseben. Futásnál Bennett rendre beszakította a falat, csak Lacy remek játékos, és sokszor csinált cutbacket 😊

Amúgy CM nagyon jól játszott, Rodgers amúgy szerintem csinált szép dolgokat. Innen nem tudjuk megítélni,hogy miért "kiabált" a csapattársaival. Első fordulóban még a playek között is van ahol nincs összhang. Falban ráadásul a kommunikáció nagyon számít, plusz a C hívja ugye a snap előtt a változtatásokat, egy újoncnál ez is kihívás, ami kiterjed a többi játékosra is. Nelson is elég jól tolta szerintem. A falatok közepe tényleg trágya, de ugye a Cable rendszer nálunk erre próbál alapozni,hogy majd a guardok szépen letépik a fal tökét. Nem véletlen,hogy a fél falunknak bírkózó múltja van. Amennyiben találtok megoldást az NT posztra, akkor annyira nagy baj nem lehet szvsz.

Szerk: azt lehagytam,hogy a gameplan is tetszett tőletek, de arra nem lehetett számítani,hogy nagy lesz a különbség, viszont ez a rövid passzos rendszer meg ugye lassan szeli át a pályát, plusz a védelem sem segítette a támadók dolgát.undisputedly
Vezetőt írtam, nem vezért. A tavalyi bajnokságot megnyerő D-t Bradley rakta össze, aki most távozott. Lehet Clemons-t vagy Browner-t rotációs embernek nevezni, szerintem kicsit nagyobb szerepük volt, de lényegtelen.
Azért gondolom, hogy nem dominálta, mert nem dominálta. 😛 Visszanéztem most az első félidő összes GB játékát lassítva, kifejezetten a falat figyelve. Az elmúlt években egyáltalán nem voltunk futó csapat, nagyrészben a falnak köszönhetően. Sokszor már az is siker volt, ha a futó ki tudott brusztolni egy 0 yardos futást. Ehhez képest óriási fejlődés, hogy nem hogy mínuszos futások nem voltak, de a futó közelébe sem sikerült érni a LOS-nál és néha a fal tudott nyitni egy kis lukat. Nem azt mondom, hogy ez óriási fegyvertény, de mindenesetre a futásblokkolásnál sem volt alárendelt szerepe az O-falnak. Tény, Lacy is sokat dolgozott, de a fal is tette a dolgát. A pass prot. meg annyira éppen jó volt, hogy nem nagyon sikerült Rodgers-hez hozzáérni leszámítva a nulla yardos sacket és nem csak amiatt a két gyors passz miatt, amit dobott. A második félidőben aztán már nem volt ilyen rózsás a helyzet, elsősorban Sherrod miatt, de még akkor is messze volt a dominálástól, legalábbis attól, amit én annak gondolok (lásd tavalyelőtti meccs). Lehet, hogy komoly lábnyom és a sec. kiváló munkáját dicséri, hogy egy passz sem ment jobbra, viszont ezen a meccsen (legalábbis az első félidőben, amit visszanéztem) Rodgers annyira hanyagolta a jobb oldalt, hogy (szó szerint) nem is nézett jobbra, ami számomra nagyon furcsa.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Annak a védelemnek, amelyik megnyerte a tavalyi SB-t, elment a vezetője, valamint jónéhány alapembere távozott. A tavaly oly' domináns D-line-ja egyáltalán nem dominálta a támadófalunkat (leszámítva Sherrodot), amelyik egy 5.körös újonccal és egy másodéves, 4.körös LT-vel ( ha már sleeper 😊 ) állt fel, valamint a secondaryjuk sem mutatott olyan nagy dolgot, ami miatt rettegni kéne a nevüket (egyelőre). Jó masszív csapat, de nem megállíthatatlan, amelyik ráadásul sok segítséget kapott a másik oldaltól, valamint szerencséjük (nagyon hülye szó ide) is volt Bulaga és Lacy kiválásával.
Hogy évek óta miért nincs megoldás ILB poszton, az jó kérdés. Véleményem szerint az FA piac teljes ignorálásával (látszólag a comp.pickek érdekében) nem is nagyon lehet megoldást találni, mert mindig lesz nagyobb need, amire a korai körökben húznak TT-jék, mert ár/érték arányban talán jobb megoldásnak kínálkozik. Személy szerint sokat vártam T.Manningtől, de sajnos könnyűnek találtatott.Sanco
Milyen vezér? 😊 Nem ment el semmilyen vezér a D#-ből csak rotációs emberek,de jöttek a helyükre.
Azért gondolod,hogy nem dominálta a falunk az O-lineotokat csak Bulaga kiesése után, mert az első félidőben kb 10 yardnál mélyebbre nem is próbált dobni ARod. Utána sem sokat. Ezekhez a gyors dobásokhoz pedig pl lehetetlen odaérni. Ezért érzed azt is, hogy a sec nem mutatott komoly dolgot. Amint mélyebbre dobott, már benne volt az INT veszély. Arról nem is beszélve,hogy kell-e annál komolyabb lábnyom,mint hogy nem dobnak egy komplett oldalra?

Amint elkezdődött a "muszáj" hurry, onnantól már több idő volt beleállni a dobásba, és Bulaga sérülése nélkül is lett nyomás a zseben. Futásnál Bennett rendre beszakította a falat, csak Lacy remek játékos, és sokszor csinált cutbacket 😊

Amúgy CM nagyon jól játszott, Rodgers amúgy szerintem csinált szép dolgokat. Innen nem tudjuk megítélni,hogy miért "kiabált" a csapattársaival. Első fordulóban még a playek között is van ahol nincs összhang. Falban ráadásul a kommunikáció nagyon számít, plusz a C hívja ugye a snap előtt a változtatásokat, egy újoncnál ez is kihívás, ami kiterjed a többi játékosra is. Nelson is elég jól tolta szerintem. A falatok közepe tényleg trágya, de ugye a Cable rendszer nálunk erre próbál alapozni,hogy majd a guardok szépen letépik a fal tökét. Nem véletlen,hogy a fél falunknak bírkózó múltja van. Amennyiben találtok megoldást az NT posztra, akkor annyira nagy baj nem lehet szvsz.

Szerk: azt lehagytam,hogy a gameplan is tetszett tőletek, de arra nem lehetett számítani,hogy nagy lesz a különbség, viszont ez a rövid passzos rendszer meg ugye lassan szeli át a pályát, plusz a védelem sem segítette a támadók dolgát.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Jsonline-ról.
'I'm surprised that no Packer players suffered season ending injuries during the ice bucket challenges.'

Egyébként benne van a pakliban, hogy MM kicsit ködösít, és Bulaga sérülése vészesebb.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Annak a védelemnek, amelyik megnyerte a tavalyi SB-t, elment a vezetője, valamint jónéhány alapembere távozott. A tavaly oly' domináns D-line-ja egyáltalán nem dominálta a támadófalunkat (leszámítva Sherrodot), amelyik egy 5.körös újonccal és egy másodéves, 4.körös LT-vel ( ha már sleeper 😊 ) állt fel, valamint a secondaryjuk sem mutatott olyan nagy dolgot, ami miatt rettegni kéne a nevüket (egyelőre). Jó masszív csapat, de nem megállíthatatlan, amelyik ráadásul sok segítséget kapott a másik oldaltól, valamint szerencséjük (nagyon hülye szó ide) is volt Bulaga és Lacy kiválásával.
Hogy évek óta miért nincs megoldás ILB poszton, az jó kérdés. Véleményem szerint az FA piac teljes ignorálásával (látszólag a comp.pickek érdekében) nem is nagyon lehet megoldást találni, mert mindig lesz nagyobb need, amire a korai körökben húznak TT-jék, mert ár/érték arányban talán jobb megoldásnak kínálkozik. Személy szerint sokat vártam T.Manningtől, de sajnos könnyűnek találtatott.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ez a Seahawks nem a semmiből akasztotta le azt a gyűrűt, a veszteségeiket sikerült pótolni, fiatalok és egy évvel tapasztaltabbak. #1 erő nálam akitől nem szégyen kikapni. Egyszerűen ezt az emberanyagot a védelemben még így relatíve egészségesen is kevésnek érzem. Top10 csapat vagyunk továbbra is de hogy ez mire elég az nagy kérdés. Hasonló évet várok mint tavaly, mert a hiányosságok is hasonlóak mint tavaly. Miért lehet ez? Szvsz nem sikerülnek elég jól a D draftok. Liga szinten maximum közepes játékosok lettek a jobbakból, hiányzik a nagy boom a korai pickektől, hiányoznak a sleeperek hátulról. Utóbbihoz szerencse kell és nem lehet rá alapozni mégis komoly tényező minden elit csapategységben (pláne nálunk ahol szinte csak draftól építkezünk) . Nincsenek game changerek. Közepes emberektől pedig irreális elvárás a közepesnél jobb teljesítmény, pláne hónapokon át. Ne legyen igazam 😊
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Bukóra számítottam, de nem is ez aggaszt, összébb fog ez csiszolódni de Seahawks magasságokba nem fogunk érni az biztos.....éles Rodgerssel is kikaptunk volna. És ki is fogunk erősebb csapatok ellen, ahogy tettük az előző években mert a fent említett hibákon egyszerűen nem lehet egy hosszú menetelés során folyamatosan felülkerekedni.JayB
Ezzel nem értek egyet. Mit csinált a Seahawks, ami miatt annyira ellenállhatatlan és elérhetetlen volt? Csináltak egy interceptiont az egyetlen lehetőségükből, egy felpattanó labdából. Ha Ha és B.Jones kezében is ott volt a laszti, de kiverték a kezükből. Lynch futott, mint egy őrült ez várható volt, hogy így lesz, főleg mert (sérülés miatt) még NT sincs. A másik oldalon Lacy is elég jól futott, amíg meg nem sérült Bulaga, valamint ő maga is agyrázkódást nem szenvedett. A sec. sem lett megverve, volt két nagy játék (az egyiknél Burnett és Hawk összefutott, a másiknál Shields nyelte be a fake handoffot, Dix pedig lecsúszott) igazából egyik sem kijavíthatatlan hiba, vagy képességbeli hiányosság. Ezenkívül Millernek sikerült az egykezes elkapás, Cobbnak meg nem. Rodgers is lehetett volna bátrabb és megfuthatta volna azt a kétszer 3-4 yardot a 1st downhoz, de rossz megoldást választott. Nem ez volt élete meccse, de a nyakamat nem tenném rá, hogy egy "éles Rodgerssel" is kikaptunk volna. Valószínű egy éles Rodgers dobott volna Shermanra is (aki nagyon ügyesen felépítette magát, de szvsz sokkal nagyobb a füstje, mint a lángja) és nem korlátozza ennyire be a passzjátékot két játékosra. Ugye eddig mindig az volt a megszokott, hogy Rodgers a falembereken kívül mindenkinek oszt labdát, most meg vagy más volt a game plan, vagy A-Rod döntött így, de nem vált be.
Ezenkívül a védelem és a ST ajándékozott 4 first downt felesleges szabálytalanságokkal, ez sem segített sokat, de szintén nem olyan dolog, amin nem lehet változtatni a jövőben.
Összességében én egy nagy kérdőjelet látok, nevezetesen a front 7 közepét. Remélhetőleg ezt valahogy stabilizálni tudják DC-ék, de ezt leszámítva én nagyon bizakodó vagyok.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Most sikerült csak meglesni a meccset. Bukóra számítottam, de nem is ez aggaszt, összébb fog ez csiszolódni de Seahawks magasságokba nem fogunk érni az biztos. Ami aggaszt az a stagnálás, évek óta ugyanazok a gondok. ILB páros évek óta botrány szar, Hawk az egyik leggyengébb kezdő ILB a ligában, nálunk még is "alapember" imár 9. éve. Brad Jones meg tényleg csak a "nincs ló jó a szamár is" elven kerülhetett oda, a probléma az hogy évek óta ott van. D line is arra jó hogy a az ellenfél fala ne unatkozzon, millió pick lett ide húzva ehhez képest picit sem domináns. O-line szerintem remek volt, Sherrod lelkem kurvagáz de neki nem is lenne ott helye, ez kényszer. Rodgerst leszidtuk a sárga földig de fognak ez ellen a Seattle D ellen sokkal sokkal szarabbul játszani irányítók, nem sok múlott a közpszerű teljesítmnyén, éles Rodgerssel is kikaptunk volna. És ki is fogunk erősebb csapatok ellen, ahogy tettük az előző években mert a fent említett hibákon egyszerűen nem lehet egy hosszú menetelés során folyamatosan felülkerekedni.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
McCarthy Says Lacy and Bulaga Have a Chance to Play In Week 2

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Packers OT Bryan Bulaga tore his MCL in Thursday night opener, per source. Undetermined how much time he might miss.
Uhh.Bazzani
mennyi idő szokott lenni az MCL?Amadeus91
@RobDemovsky MCL tears, which is what Bryan Bulaga has per @AdamSchefter, typically take 2-4 weeks to heal. Usually non-surgical.Bazzani
és edzhet meg játszhat is ? ez nekem rövidnek tűnik

több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Nagyon elfogyott a Ol fal , Jc Tretter esetleg tudna guardot játszani ? Mert sztm Linsley elég vállalható volt tegnap centerben , és akkor esetleg Tj Lang lép Bulaga helyére .
Sherodot elfelejteném örökre , a többi csapatból kivágott emberek között meg nagyon körülnéznék, hozni kell valakit !
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Packers OT Bryan Bulaga tore his MCL in Thursday night opener, per source. Undetermined how much time he might miss.
Uhh.Bazzani
mennyi idő szokott lenni az MCL?Amadeus91
@RobDemovsky MCL tears, which is what Bryan Bulaga has per @AdamSchefter, typically take 2-4 weeks to heal. Usually non-surgical.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Packers OT Bryan Bulaga tore his MCL in Thursday night opener, per source. Undetermined how much time he might miss.
Uhh.Bazzani
mennyi idő szokott lenni az MCL?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Packers OT Bryan Bulaga tore his MCL in Thursday night opener, per source. Undetermined how much time he might miss.
Uhh.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
megnéztem a meccset, engem a legjobban zavart az, hogy Matthews végre visszatért ihletett formájában, erre a védelmi kiosztás a következő:
Peppers mindvégig rushon, Matthews meg majd mindent körbejátszik..., mint egy 4-3 SAM;
aztán Pepperst nem egyszer fogta le 1v1-ben a TE, és ezzel nagyjából elhalt a GB passrush
Peppers semmilyen szinten nem játszott 3-4 OLB-t, még indulni sem indult onnan, Clayt meg feltolták 3. LB-nek, ez egy borzalmas kiosztás; azt gondoltam Peppers csak 3. down rusher lesz, vagy nickelben belülről indul gyakorta stb.

ez a defense kiosztás nekem elég kiábrándító volt, legalábbis ennél sokkal többet vártam

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Bulaga elvileg nem súlyos, Sherrodot látva nagyon bízunk is benne.

Persze jó lett volna egy győzelem a bajnok ellen, nyilván, de tényleg jobb egy pofon itt rögtön az elején ébresztőnek. Előjöttek rögtön a hibák, hiányosságok amik a preseasonban nem látszottak és amiket orvosolni kell.
ARoddal nem tudni mi lehetett de tény, hogy nem nagyon láttuk még így játszani. Remélhetőleg jövőhétre már viszatér a szokott formája, mert nélküle bajok lesznek.
Ami legjobban aggaszt az a sérülések. Ezen a téren semmi előrelépés nem történt. Lehet mondani, hogy ez ilyen bicikli, benne van a játékban de ez már tulzás ami velünk történik évek óta.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Így van nem kell mindjárt temetni a csapatot. Azért valljuk be őszintén a Bajnok otthonában nem nyerni mentünk. Persze kínos a 20pont de innen kell tudni felállni és talán jókor is jött az ébresztő. Bízom a csapatban és abban is hogy minden csapatrész fejlődni fog. Sajnos Bulaga-t nehéz lesz pótolni pedig olyan jó lenne már látni egy egészséges OL-t. Akkor talán Rodegrs is nyugodtabban keresi a célpontjait Csak többen ne sérüljünk meg.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akkor leírom én is meglátásaimat. Amik már elhangzottak csak 1-2 szóval hogy egyet értek-e vagy sem:
- Clinton-Dix: 1. meccs, voltak hibák, lehet még jobb, és lesz is, hatalmas lyuk volt a FreeSafety poszt, vele ezt betömtük.
- A.Rod: Kicsit rozsdásan kezdte, ez tény, elég sok rossz megoldása volt, ami tőle nem megszokott. Jövőhéten remélhetőleg otthon belejön és a 3 csoportrangadóra úgy mehetünk, hogy az NFL legjobb QB-ja tényleg a legjobb formáját hozza.
- OL: A fal bal oldala Daviddal és Josh-al kiváló, tényleg meccsenként talán átlagosan 2-3 ember fog onnan átjönni ARodhoz. Lindsleytől tartottam, kellemes meglepetés volt, az elején sok futásnál kulcs blokkja volt és a későbbiekben is jól tartotta az embereit. A fal jobb oldala: Lang egy kicsit középszint alatti Guard. Ha mellette egy viszonylag jó Tackle játszik (Bulaga) tud egy elnézhető szintet hozni. De nélküle... egy "új Newhouse-al" botrányos! Ha Bulaga megint kidől el lehet könyvelni, hogy majd minden playnél amikor nem futunk vagy 2mp alatt adja tovább a zsugát Aaron, akkor kell oda egy TE vagy Kuhn kisegíteni. Vujnovich van a practice squadban, ha Sherrod nem kapja össze magát akár csere is elképzelhető. A mai teljesítményét nyilván 1 heti intenzív edzéssel azért lehet javítani Dereknek, de ha a Jets ellen is ilyen botrányos lesz, ha Bulaga kidől, akkor a Lions ellen lehet változás lesz.
- ILB: Hagyjuk... tényleg hagyjuk...
- Secondary: Ahogy írták is már, nem volt ellenük kifejezetten nagy play. 1 nagyobbra emlékszem talán Harvin marad üresen de akkor is Jones baxta el. Mióta nincs Collins és valóban shutdown Tramon talán a legígéretesebb volt a mostani meccsen a Sec. (És borzasztó mély a csapategység (szerintem túlzottan is a Dfal káréra)).
- A többi csapatrésszel nem volt sok baj, WR-eink Cobb, Nelson nagyon jó formában kezdek, amikor elkapható labdát adott feléjük Rodgers akkor elkapták (kiv. az az 1 INT Nelsontól) javítani fog!!!. A Lacy-Starks-(Harris) 3-as hatalmas segítség lehet idén IS. Reméljük Lacy agyrázkódása nem komoly. Van olyan RB sorunk akik ha bugdácsol is a vezér akkor is letud hozni egy meccset akár. Dfal addig minden jó míg ki nem dől valaki...(5-játékos a 3posztra (nyílván Peppers, Neal be tud segíteni, de látva milyen lett a pass rushunk a 2 OLB-vel és Perry is jól szált be, kár lenne Pepperst visszatenni a falba.

Összegzés: Ez az első meccs volt, sok minden javult az eddigiekhez képest (Sec munka, pass rush), ma nem volt csúcsformába a QB-nk, a címvédővel játszottunk a Centurylink fielden. Nem a szezon elején kell csúcsformába lenni, hanem decemberben-januárban. Remélem hamar felpörögnek azok a csapategységek is akik most kicsit álmosabbak volta, de tudnak jobbak és jobbak lenni (főleg ARod, ((((fal jobb oldla)))), WR, TE-ek, futók). És akkor ki lehet egyenlíteni a viszonyokat azokkal a csapat egységekkel amik régen és most is botrányosak: Spec team munka, ILB. És talán Hawk hoz egy erős közepes szintet ha megfeszül! És Lattimore hátha mutat valamit amivel Jones elé kerül, sok lássuk be nem kell...

Bocsi hogy hosszú lett, csak belelendültem. 😊
In McCarthy we Trust!
Go Pack Go


Liverpool Fc fan