Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Ez a nap is eljött végre!!!
Nagyon örülök, hogy pont a bajnok ellen kezdünk. Ennél jobb teszt nincs jelenleg. Ha kikapunk akkor sincs nagy baj, már hozzászokhattunk az elmúlt két évi első fordulóban. Biztos emlékeztek még a két évvel ezelőtti első félidőre amikor Rodgerst vagy 6-szor vitték földre, összesen talán 8-szor az egész meccsen. Most nem tartok ettől, főleg hogy Irvin is imádkozik a centerünkért. 😊Old Green Bay
Én is számolom vissza az órákat, ma éjszaka sok alvás nem lesz. Remélem JP és CM letöri a szarvát a Lynch-Wilson párosnak. Rodgerst és Lacy-t nem féltem, gyalulni fognak. 😀

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Ez a nap is eljött végre!!!
Nagyon örülök, hogy pont a bajnok ellen kezdünk. Ennél jobb teszt nincs jelenleg. Ha kikapunk akkor sincs nagy baj, már hozzászokhattunk az elmúlt két évi első fordulóban. Biztos emlékeztek még a két évvel ezelőtti első félidőre amikor Rodgerst vagy 6-szor vitték földre, összesen talán 8-szor az egész meccsen. Most nem tartok ettől, főleg hogy Irvin is imádkozik a centerünkért. 😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8JayB
ja hát Wisconsin nem egy álomhely ... (Én simán ellaknék ott mondjuk de ez mind1 😀 )Drip
pedig álomhely:
 packersclub.hu/tudastar/technika-hatter/wisconsin-allam/

😊James007
Zsenialis írás! Mondjuk kíváncsi vagyok az 53 fős rosterből ki lenne hajlandó végigolvasni 😀JayB
magyarul biztos nem sokan 😛
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8JayB
ja hát Wisconsin nem egy álomhely ... (Én simán ellaknék ott mondjuk de ez mind1 😀 )Drip
pedig álomhely:
 packersclub.hu/tudastar/technika-hatter/wisconsin-allam/

😊James007
Zsenialis írás! Mondjuk kíváncsi vagyok az 53 fős rosterből ki lenne hajlandó végigolvasni 😀
több mint 9 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
Én jártam Green Bayben, meccsen, és bizton mondhatom, hogy álomhely. Igaz, hogy télen elég hideg van, de nyáron meg nagy a meleg. Én 1000x inkább ott laknék, mint akármelyik nagyvárosban. Persze elsősorban a Packers miatt. Green Bay-nek, pont ez a varázsa, hogy kisváros a többi csapat városához képest, főleg a legnagyobb rivális Chicagohoz képest. Meg a gazdag történelem, a legkisebb városnak van a legeredményesebb csapata. Ez egyedülálló. Green Bay Packers a legrégibb csapat, amelyik alapítása óta költözés nélkül, változatlan néven szerepel. Csak a Giants mondhatja ezt el magáról az ős NFL tagjai közül, de ők is néhány évvel később alakultak. Nem is beszélve, arról, hogy nincs tulajdonos, hanem részvénytársaság.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8JayB
ja hát Wisconsin nem egy álomhely ... (Én simán ellaknék ott mondjuk de ez mind1 😀 )Drip
pedig álomhely:
 packersclub.hu/tudastar/technika-hatter/wisconsin-allam/

😊
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Hej de sokat kellett várni az első sérült listára. Csak ne legyen több.
Ami meglepő, hogy sehol egy hamstring😊 Maradjon is így.

NAME POSITION INJURY MON.
Bostick, Brandon TE Fibula DNP
Goodson, Demetri CB Concussion DNP
Jones, Brad LB Quadricep LP
Tretter, JC C/G Knee Out

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8JayB
82-ből ez 5 embert jelent, lehet az egyik Greg Jennings volt 😊
Egyébként, ahogy az egyik kommentelő írta: "hideg van és kevés a strip club"GNG
igen 😊 de Woodsonnak sem tetszett a hely, aztán ugye mi lett belőle!

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8JayB
ja hát Wisconsin nem egy álomhely ... (Én simán ellaknék ott mondjuk de ez mind1 😀 )

több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8JayB
82-ből ez 5 embert jelent, lehet az egyik Greg Jennings volt 😊
Egyébként, ahogy az egyik kommentelő írta: "hideg van és kevés a strip club"
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Trash Talk facebookjáról lopom miszerint készítettek egy névtelen felmérést amiben ki kellett egészíteni azt a mondatot hogy ""KIZÁRÓLAG ABBAN AZ ESETBEN JÁTSZANÉK A __________________ CSAPATÁBAN, HA MEGDUPLÁZNÁK A FIZETÉSEMET."" 5. helyen égeztünk 6%-al. :-8
több mint 9 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
2

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Szerintem Hyde, de erre ne tegyél azért nagy pénzt 😊
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Lehet tudni, hogy Clinton-Dix vagy Hyde lesz a kezdő?

több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem voltam egy hétig gépközelben, most látom a rostert.
Thornton milyen sérülést szenvedett? 5 fős DL akkor is soványnak néz ki, ha Neal és Peppers is lehet elvben DE. Ahogy elnézem Carl Bradford ILB-ként van felírva Mag1Xx által linkelt képen. Játszott is ott meccseken? Az utolsó kettőt még nem láttam.
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
engem az O-line jobban aggaszt. D-ben a linebackerek kozul Neal es Peppers is tud jatszani, de ha az O-ban lesz meg egy serules, plane ha valamelyik guard, akkor bajban vagyunk.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
A D-line kissé aggasztó azért, de majd meglássuk.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nagy meglepetések nincsenek az 53-as keretben, talán annyi, hogy Demetri Goodson megcsinálta. Nyilván látnak benne valamit. Én abban reménykedek, hgy hátha Pennel vagy Elliott undrafted gold lesz és igazi sztárokra bukkantunk 😊 A keret most is ígéretes. Nagyon-nagyon várom már a csütörtök éjszakát!!

Ui.: Worthy nem került be a NE keretébe, így be kell látnom, hogy korábban rosszul láttam, valóban számunkra semmi jó nem jött ki a Worthy cseréből, mert amúgy is cut lett volna és inkább leírt veszteség volt.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Őket különösen sajnálom: Gillett, Rolle, White
Ha jól számolom még 8 embertől kell elköszönni. Egyébként itt követhető:
 live.jsonline.com/Event/Live_blog_Packers_roster_cutdown_day

Elliottnak én megelőlegeztem a rostert, remélem marad.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
WR Kevin Dorsey

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Full List of Players Released

RB Michael Hill
OL John Fullington
CB Ryan White
G Jordan McCray
RB LaDarius Perkins
RB Michael Hill
LB Jake Doughty
WR Alex Gillett
S Tanner Miller
CB Jumal Rolle
S Chris Banjo
WR Myles White
DL Carlos Gray


Likely to go on Injured Reserve

LB Nate Palmer
OL Aaron Adams
LB Adrian Hubbard

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
by Tom Silverstein 7:50 PM

"S: Burnett, Hyde, Clinton-Dix, Richardson

CBs: Williams, Shields, Hayward, House, Bush, Goodson

LBs: Matthews, Peppers, Hawk, Jones, Neal, Perry, Elliott, Lattimore, Barrington, Mulumba, Bradford

DL: Jones, Boyd, Daniels, Guion, Pennel, Robinson, Thornton

OL: Bakhtiari, Sitton, Tretter, Linsley, Lang, Bulaga, Sherrod, Vujnovich, Gerhart

TEs - Bostick, Rodgers, Taylor, Stoneburner, Quarless, Perillo

WRs: Nelson, Cobb, Boykin, Adams, Janis, Dorsey

RBs: Lacy, Starks, Harris, Kuhn

QBs: Rodgers, Flynn Tolzien"

+ Crosbyék.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Mike Pennel rosteren lesz. nem meglepő, az előszezonban látottak alapjándeyell
Meg Elliott is, mondjuk ez is borítékolható volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Mike Pennel rosteren lesz. nem meglepő, az előszezonban látottak alapján

choose life