Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Sok ember és egység szóba került, amivel többnyire egyet értek, kivéve Ha-Ha-t. Szerintem irreális Woodsoni teljesítményt elvárni tőle a legeslegelső NFL meccsén. A rookie hibák ellenére nekem sokkal ígéretesebbnek tűnt a játéka, mint Hyde.
Viszont mit szóltatok Aaron Rodgers játékához? Én még nem nagyon láttam ilyennek. Máskor akármennyire is szarul állt a csapat szénája és akármennyire is átjáróház volt a fal, mindig szuper cool tudott maradni. Volt egy mosolya egy biztatása a társak felé és ha szabadon rohangált a zseben kívül a legnagyobb magabiztossággal osztogatta a lasztikat. Most ennek nyoma sem volt. Ordítozott, kapkodott, rossz döntéseket hozott, rövid labdákat osztogatott. Nálam a legnagyobb csalódás az ő játéka volt. Na meg Sherrodé, aki úgy nézett ki, mint akinAzek ez az első amerikai foci meccse.GNG
Nekem is fura volt Rodgers nem csak az, hogy rossz döntéseket hozott, de hogy elkapása csak Nelsonnak, Cobbnak, Quarlessnek meg a két futónak volt. Ez azért kevés egy Rodgers szintű irányítótól. (Bár Boykint sokszor beáldoztuk, hogy levegye Shermant). Ami még nekem fájó, hogy középen nincs futás elleni védelem (főleg abban a csoportban, ahol AP, Forte, Bush szaladgál). Clinton-Dix szerintem is jó lesz, lehet nem egy Earl Thomas, de egy lyukat megoldhat a védelemben (kár, hogy ILB-k csinálják az újat).moncsy91
Az. ILB-k kb. 3 éve csinálják, nem most kezdték...LN
Ez jogos, de most nagyon látványos volt hogy ott nagy bajok vannak (persze két éve, amikor Peterson futott össze 200+ yardokat, az is mutatta baj van. Eddig inkább passz elleni védekezés volt a nagyon gáz, futás ellen össze tudtak állni meccsekre. Plusz, valaki erősítsen meg vagy cáfoljon rám, de Rodgers sok labdát engedett el Riversesen lógó könnyékkel, meg mintha test mellől indította volna a labdát. (Nekem nem rémlik ilyen tőle)
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sok ember és egység szóba került, amivel többnyire egyet értek, kivéve Ha-Ha-t. Szerintem irreális Woodsoni teljesítményt elvárni tőle a legeslegelső NFL meccsén. A rookie hibák ellenére nekem sokkal ígéretesebbnek tűnt a játéka, mint Hyde.
Viszont mit szóltatok Aaron Rodgers játékához? Én még nem nagyon láttam ilyennek. Máskor akármennyire is szarul állt a csapat szénája és akármennyire is átjáróház volt a fal, mindig szuper cool tudott maradni. Volt egy mosolya egy biztatása a társak felé és ha szabadon rohangált a zseben kívül a legnagyobb magabiztossággal osztogatta a lasztikat. Most ennek nyoma sem volt. Ordítozott, kapkodott, rossz döntéseket hozott, rövid labdákat osztogatott. Nálam a legnagyobb csalódás az ő játéka volt. Na meg Sherrodé, aki úgy nézett ki, mint akinAzek ez az első amerikai foci meccse.GNG
Nekem is fura volt Rodgers nem csak az, hogy rossz döntéseket hozott, de hogy elkapása csak Nelsonnak, Cobbnak, Quarlessnek meg a két futónak volt. Ez azért kevés egy Rodgers szintű irányítótól. (Bár Boykint sokszor beáldoztuk, hogy levegye Shermant). Ami még nekem fájó, hogy középen nincs futás elleni védelem (főleg abban a csoportban, ahol AP, Forte, Bush szaladgál). Clinton-Dix szerintem is jó lesz, lehet nem egy Earl Thomas, de egy lyukat megoldhat a védelemben (kár, hogy ILB-k csinálják az újat).moncsy91
Az. ILB-k kb. 3 éve csinálják, nem most kezdték...
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sok ember és egység szóba került, amivel többnyire egyet értek, kivéve Ha-Ha-t. Szerintem irreális Woodsoni teljesítményt elvárni tőle a legeslegelső NFL meccsén. A rookie hibák ellenére nekem sokkal ígéretesebbnek tűnt a játéka, mint Hyde.
Viszont mit szóltatok Aaron Rodgers játékához? Én még nem nagyon láttam ilyennek. Máskor akármennyire is szarul állt a csapat szénája és akármennyire is átjáróház volt a fal, mindig szuper cool tudott maradni. Volt egy mosolya egy biztatása a társak felé és ha szabadon rohangált a zseben kívül a legnagyobb magabiztossággal osztogatta a lasztikat. Most ennek nyoma sem volt. Ordítozott, kapkodott, rossz döntéseket hozott, rövid labdákat osztogatott. Nálam a legnagyobb csalódás az ő játéka volt. Na meg Sherrodé, aki úgy nézett ki, mint akinek ez az első amerikai foci meccse.GNG
Nekem is fura volt Rodgers nem csak az, hogy rossz döntéseket hozott, de hogy elkapása csak Nelsonnak, Cobbnak, Quarlessnek meg a két futónak volt. Ez azért kevés egy Rodgers szintű irányítótól. (Bár Boykint sokszor beáldoztuk, hogy levegye Shermant). Ami még nekem fájó, hogy középen nincs futás elleni védelem (főleg abban a csoportban, ahol AP, Forte, Bush szaladgál). Clinton-Dix szerintem is jó lesz, lehet nem egy Earl Thomas, de egy lyukat megoldhat a védelemben (kár, hogy ILB-k csinálják az újat).moncsy91
Anno amikor E.T. újonc volt nálunk, ő is hibázott látványosan szerelést, vagy passzt.
Nem azt mondom,hogy HaHa E.T. magasságokba ér majd, vagy azt,hogy nem, de az első NFL mecccs alapján nem szabad következtetéseket levonni.
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Sok ember és egység szóba került, amivel többnyire egyet értek, kivéve Ha-Ha-t. Szerintem irreális Woodsoni teljesítményt elvárni tőle a legeslegelső NFL meccsén. A rookie hibák ellenére nekem sokkal ígéretesebbnek tűnt a játéka, mint Hyde.
Viszont mit szóltatok Aaron Rodgers játékához? Én még nem nagyon láttam ilyennek. Máskor akármennyire is szarul állt a csapat szénája és akármennyire is átjáróház volt a fal, mindig szuper cool tudott maradni. Volt egy mosolya egy biztatása a társak felé és ha szabadon rohangált a zseben kívül a legnagyobb magabiztossággal osztogatta a lasztikat. Most ennek nyoma sem volt. Ordítozott, kapkodott, rossz döntéseket hozott, rövid labdákat osztogatott. Nálam a legnagyobb csalódás az ő játéka volt. Na meg Sherrodé, aki úgy nézett ki, mint akinek ez az első amerikai foci meccse.GNG
Nekem is fura volt Rodgers nem csak az, hogy rossz döntéseket hozott, de hogy elkapása csak Nelsonnak, Cobbnak, Quarlessnek meg a két futónak volt. Ez azért kevés egy Rodgers szintű irányítótól. (Bár Boykint sokszor beáldoztuk, hogy levegye Shermant). Ami még nekem fájó, hogy középen nincs futás elleni védelem (főleg abban a csoportban, ahol AP, Forte, Bush szaladgál). Clinton-Dix szerintem is jó lesz, lehet nem egy Earl Thomas, de egy lyukat megoldhat a védelemben (kár, hogy ILB-k csinálják az újat).
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Sok ember és egység szóba került, amivel többnyire egyet értek, kivéve Ha-Ha-t. Szerintem irreális Woodsoni teljesítményt elvárni tőle a legeslegelső NFL meccsén. A rookie hibák ellenére nekem sokkal ígéretesebbnek tűnt a játéka, mint Hyde.
Viszont mit szóltatok Aaron Rodgers játékához? Én még nem nagyon láttam ilyennek. Máskor akármennyire is szarul állt a csapat szénája és akármennyire is átjáróház volt a fal, mindig szuper cool tudott maradni. Volt egy mosolya egy biztatása a társak felé és ha szabadon rohangált a zseben kívül a legnagyobb magabiztossággal osztogatta a lasztikat. Most ennek nyoma sem volt. Ordítozott, kapkodott, rossz döntéseket hozott, rövid labdákat osztogatott. Nálam a legnagyobb csalódás az ő játéka volt. Na meg Sherrodé, aki úgy nézett ki, mint akinek ez az első amerikai foci meccse.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jobbulást a sérülteknek!
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Pozitívumok:
- OLB kettős. Peppers és CM nagyot játszottak ma, Perry sem volt világtalan amikor fent volt. MarioAna
sőt Neal is, szóval nem az OLB az a poszt, amiért aggódni kell

Negatívumok:
- ILB kettős. Hawk PFF szerint a liga egyik legrosszabbja futás ellen, most láthattuk miért. Brad Jones pedig sosem volt kezdő szint. Dansby, D'Qwell Jackson, Perry Rileyk voltak ezen a poszton FA-k, egy rutinos, szerelni tudó játékos nagyon jó lett volna ma...legalább egy Spikes szerű futásölő tackle gyárunk lenne, de nincs.MarioAna
Tavaly, meg azelőtt is voltak meredek dolgai Jones-nak, érthetetlen, hogy miért lehet még mindig kezdő, Hawk nem annyira világtalan, de kellene egy igazi ILB
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Talán elfér itt is és érdekes lehet.
Gondolataim az első félidőről:  insidehandoff.com/2014/09/05/green-bay-packers-seattle-seahawks-first-half-notes/
A második félidőről:  insidehandoff.com/2014/09/05/green-bay-packers-seattle-seahawks-second-half-notes/
És a pályán lévő 3 legjobb és leggyengébb játékosról:  insidehandoff.com/2014/09/05/green-bay-packers-seattle-seahawks-3-up-3-down/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a 10 pontunk két óriási hibából jött össze (ugye a muff punt, DPI)...

A D-line közepe nagyon súlytalannak tűnt, a futócsapatok úgy szereznek 120+ yard-ot, hogy öröm lesz nézni...
Kap egy virtuális sört aki kikeresi , hogy mikor volt az utolsó interception-ünk SAFETY poszton játszó játékostól. Ugye tegnap HaHa-nak majdnem összejött.

btw Brad Jones még nem fogott INT-et karrierje során, szegény 😕

több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Nem volt ez annyira szörnyű, mint azt az eredmény mutatja, csak sok apróság összejött: pl
- háromszor is sikerült kivédekezni a 3.down-t, amit aztán a játéktól teljesen független szabálytalanság ill. Hayward felesleges és szerencsétlen rácsfogása miatt annuláltak és folytathatta a támadást a Seattle
- Bulaga kieséséig egész pofás volt a fal, aztán Sherroddal már közel sem, nyilván ezt meg kell oldani (legjobb lenne persze, ha Bulaga visszatérne), de tetszett a fal Linseystül, Bakhtiaristül
- Lacy megint állat volt az elején, aztán lelassult és visszaesett, ebben biztos szerepe van Bulaga kiesésének, de valószínű az agyrázkódásának is, amit ki tudja mikor szedett össze (sajnos neki ez már nem az első - köszönhetően nagyrészt a stílusának -, így már elég egy relatív kisebb ütés is) érte lehet aggódni, viszont Starks megint megmutatta, hogy bírjuk őt annyira
- Ha Ha és B.Jones elhibázott szerelései és interceptionjei, mindketten ott voltak, jó helyen, csak rossz megoldásokat választottak, vagy a jó megoldást nem jól kivitelezték, lényegében mindegy 😊 Ha Ha-nál biztos a fejlődés, látszik, hogy nem hülye a játékhoz, Jones meg felejtős
- A-Rod fumble + Sherod safety lásd 2.pont

Szóval szerencsétlenek voltunk nagyon, de mégis tetszett nekem a csapat.
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Pozitívumok:
- OLB kettős. Peppers és CM nagyot játszottak ma, Perry sem volt világtalan amikor fent volt.
- CB-ek. Nagyon nagy játékot nem kaptunk róluk, pedig sokat futkározott Wilson és lett volna ideje az üres célpontot kiszúrni.
- OL közepe, főleg Linsley
- futójátékunk nem volt rossz, míg futhattunk.

Negatívumok:
- ILB kettős. Hawk PFF szerint a liga egyik legrosszabbja futás ellen, most láthattuk miért. Brad Jones pedig sosem volt kezdő szint. Dansby, D'Qwell Jackson, Perry Rileyk voltak ezen a poszton FA-k, egy rutinos, szerelni tudó játékos nagyon jó lett volna ma...legalább egy Spikes szerű futásölő tackle gyárunk lenne, de nincs.
- Clinton-Dix. Én mondtam, hogy egyetemem sem volt kiemelkedő, ma konkrétan az első félidőben 2 TD-ben is benne volt (jó mondjuk Lynch futásánál ha nem missed tackle-özik, akkor is betolták volna). Azt az INT-et meg meg kellett volna fogni (ahogy Brad Jonesnak is az elején).
- Rodgers elég sok rossz döntést hozott.
- Sherrod. Kiesik Barclay és Bulaga azzal én tisztában vagyok. De egy ilyen embert minek tartanak rosteren? Még komolyabb kérdés, hogy lehetett ez az ember 1. körös draft pick? TT feje priceless volt amikor bevágták a VIP-ből 😀 😀 .

Én nagyon félek attól, hogy ez kevés lesz idén. Rodgerst egy oldalról megvédik, de ilyen jobb oldallal nem szabad a szezonnak nekimenni, mert akkor ő sem bírja végig. A védelmünk futás ellen borzasztó, már pedig azt fogják ellenünk nyomatni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Lacy agyrázkódás megint, Bulaga térd megint. 😥 Ez kezd szürreálissá válni.
Csak az első félidőt láttam és nyílván nagy következtetéseket nem kell még levonni de az biztos, hogy lesz dolguk az edzőknek. Néhány embert leszámítva, mintha az öltözőben maradt volna a csapat.
Linsley nagy pozitívum volt, köszönjük Irvinnak, hogy imátkozott. 😀 CMIII is nagyot játszott, mintha a régi önmagát láttuk volna.

@dugo: C-Dix missed tacklejei sokba is kerültek, bár oda is ért az emberre azért néhányszor. Ha elkapja a ritmust sokat fog javulni (azért remélem nem kell hozzá 1-2 év).

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Csak nekem tűnt fel most, vagy csak ezen a meccsen nem állt bele a dobásaiba Rodgers? Persze, lehet még el kell kapnia a formáját.

A másik ami szemet szúrt, hogy Ha Ha elég sok missed tackle-t nyomott. Persze rookie, ezt valószínűleg levetkőzi majd.

több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Century Fieldre nem nyerni járnak majd a csapatok. Tudtam hogy nem fogunk nyerni. Csak annyit kívántam hogy usszuk meg sérülés nélkül. Erre tessék Bulaga ismét off. Én ezt kezdem rühelni.
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Van hova fejlődnünk. Kezdem rühelleni a nyitó fordulót.Old Green Bay
Raji és 2, de legalább 1 ILB hiányzott. Lehet ki kellene próbálni Bradfordot középen...
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Van hova fejlődnünk. Kezdem rühelleni a nyitó fordulót.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@TomSilverstein
Just spotted former #Packers S Nick Collins on the team's sideline at CenturyLink Field.

😊
már csak 2,5 óra!!!4

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Esélytelen, hogy fent legyek szóval előre is hajrá GB 😊

több mint 9 éve
FiriGabi Green Bay Packers 2
Sziasztok!
Szezonkezdetre elkészült az új honlapunk! Mi a véleményetek róla? Go Pack!!!
 www.packersclub.huFiriGabi
nekem tetszik, így tovább.brk
Nekem is tetszik, jó hogy van végre egy igényes Packers-szel foglalkozó honlap. Kellett már egy ilyen. Ma nem lesz alvás, hiszen itt van végre a várva várt szezon, és a meccs, amelyen bebizonyíthatjuk, hogy nem véletlenül várnak a Superbowlba az NFL szakírók. Egyébként utoljára 2008. október 12.-én sikerült nyerni a Seahawks otthonában. Eddig 16-szor játszott egymással a 2 csapat, de ebből minössze 4x Seattle-ben, ez lesz az 5. fellépésünk ott. Abból a 4-ből csak 2x nyertünk, 2008 előtt csak 1996-ban, ami ugye a bajnoki szezon volt. Reméljük idén is az lesz! Go Pack GO!tibow012
A szerkesztők nevében köszönöm a dicsérő szavakat! 😊
több mint 9 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
Sziasztok!
Szezonkezdetre elkészült az új honlapunk! Mi a véleményetek róla? Go Pack!!!
 www.packersclub.huFiriGabi
nekem tetszik, így tovább.brk
Nekem is tetszik, jó hogy van végre egy igényes Packers-szel foglalkozó honlap. Kellett már egy ilyen. Ma nem lesz alvás, hiszen itt van végre a várva várt szezon, és a meccs, amelyen bebizonyíthatjuk, hogy nem véletlenül várnak a Superbowlba az NFL szakírók. Egyébként utoljára 2008. október 12.-én sikerült nyerni a Seahawks otthonában. Eddig 16-szor játszott egymással a 2 csapat, de ebből minössze 4x Seattle-ben, ez lesz az 5. fellépésünk ott. Abból a 4-ből csak 2x nyertünk, 2008 előtt csak 1996-ban, ami ugye a bajnoki szezon volt. Reméljük idén is az lesz! Go Pack GO!
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Sziasztok!
Szezonkezdetre elkészült az új honlapunk! Mi a véleményetek róla? Go Pack!!!
 www.packersclub.huFiriGabi
nekem tetszik, így tovább
több mint 9 éve
FiriGabi Green Bay Packers 2
Sziasztok!
Szezonkezdetre elkészült az új honlapunk! Mi a véleményetek róla? Go Pack!!!
 www.packersclub.hu
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Szerintem minden NFL rajongó várja már a szezonkezdetet. Hab a tortán hogy a mi csapatunk kezd a bajnok ellen. Jó lenne sérülés mentesen lehozni.
több mint 9 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Ez a nap is eljött végre!!!
Nagyon örülök, hogy pont a bajnok ellen kezdünk. Ennél jobb teszt nincs jelenleg. Ha kikapunk akkor sincs nagy baj, már hozzászokhattunk az elmúlt két évi első fordulóban. Biztos emlékeztek még a két évvel ezelőtti első félidőre amikor Rodgerst vagy 6-szor vitték földre, összesen talán 8-szor az egész meccsen. Most nem tartok ettől, főleg hogy Irvin is imádkozik a centerünkért. 😊Old Green Bay
Én is számolom vissza az órákat, ma éjszaka sok alvás nem lesz. Remélem JP és CM letöri a szarvát a Lynch-Wilson párosnak. Rodgerst és Lacy-t nem féltem, gyalulni fognak. 😀

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Ez a nap is eljött végre!!!
Nagyon örülök, hogy pont a bajnok ellen kezdünk. Ennél jobb teszt nincs jelenleg. Ha kikapunk akkor sincs nagy baj, már hozzászokhattunk az elmúlt két évi első fordulóban. Biztos emlékeztek még a két évvel ezelőtti első félidőre amikor Rodgerst vagy 6-szor vitték földre, összesen talán 8-szor az egész meccsen. Most nem tartok ettől, főleg hogy Irvin is imádkozik a centerünkért. 😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!