Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Olivia Munn, damnit!
xD ennyi

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
És mint azt többen írták, decemberben kell a jó forma, Falcons, @Bills, @Buccaneers, Lions, ha a végére pörgünk fel ez akár 4 W is lehet, és idén elég kiegyenlített ez a csoport, egy 9-7, 10-6 elég szerintem a csoport győzelemhez. 😊 Szóval lesz ez még így se!balazs799
bocsi hogy csak ezt ragadom ki.. 😊
igen, jól kell nyomni majd decemberben is, de jó lenne ha nem a 8-8-ért menne már akkor a verseny. Ez túlságosan negatív volt tudom jól. Viszont ha az offense, A-roddal az élen (ki mással ha nem az irányítóval az élen) egy kuka meccs, egy jó meccs sormintát nyomja...
Nem baj, minimalizáljuk a veszteséget, ma nyerjen a Jets! A Macik (is) hamar beárazhatják a run-run-pass-punt metódusunk egyébként .gamerkr
A Tundra egyre jobban hűl, nem sok meccsünk lesz már +ban otthon. A szezon 2. felében jön a Phili, NE, Falcons ha épp (jó) az idő nálunk, egy igazi fagyos-havas meccsre nem biztos hogy ezek a csapatok szívesen jönnek el. Persze ezen a szinten sokat már ez se számít, (sajnos pont a Saints-t nem mi fogadjuk pedig tudjuk milyen Brees milyen mikor elhagyja NO-t). Jönnek sorba a meccsek, ha a bye-ik lévő 5 meccsből 3-at hozunk, ami azért úgy hogy ebből 2 otthon (Vikings, Panters) és a 3 idegenbeliből 1-et kéne hozni annyira nem is lehetetlen. Akkor a szezon felénél 4-4-el állva még nem is olyan rossz a helyzet. Persze ezek csak előzetes latolgatások, semmi nem jelent semmit, de tegyük a szívünkre a kezünk, írhattak év elején bármit is Amerikában a médiák, azért a Hawkstól meg a Lionstól való idegenbeli vereség nem azt mondom, hogy bele volt kalkulálva, de a legnehezebb meccsek közé tartozik. 1-2 most, szerintem ha 8-at még hozunk meg lesz az NFC North idén is. És az sincs kizárva, hogy a 17. játékhéten otthon a Lions-al majd egy ki-ki meccsünk lesz, de szerintem az hogy az utolsó 5 meccsünkből csak a záró lesz csoporton belül még jól is elsülhet. Remélem.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
És mint azt többen írták, decemberben kell a jó forma, Falcons, @Bills, @Buccaneers, Lions, ha a végére pörgünk fel ez akár 4 W is lehet, és idén elég kiegyenlített ez a csoport, egy 9-7, 10-6 elég szerintem a csoport győzelemhez. 😊 Szóval lesz ez még így se!balazs799
bocsi hogy csak ezt ragadom ki.. 😊
igen, jól kell nyomni majd decemberben is, de jó lenne ha nem a 8-8-ért menne már akkor a verseny. Ez túlságosan negatív volt tudom jól. Viszont ha az offense, A-roddal az élen (ki mással ha nem az irányítóval az élen) egy kuka meccs, egy jó meccs sormintát nyomja...
Nem baj, minimalizáljuk a veszteséget, ma nyerjen a Jets! A Macik (is) hamar beárazhatják a run-run-pass-punt metódusunk egyébként .

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amiben én reménykedek, hogy szezon 2. felére összeáll az offense is. Boykin sokat droppol, Rodgers csak Nelsont keresi, pontatlan és sokat vár. Ilyen OL mögött nem lehet 5mp-ig tartani a labdát, és ha nyomódik a zseb akkor egyből kuka van.
3&sack az eddigi teljesítményünk eddig.
Nem baj, decemberben kell valahogy PO-ba jutni, utána meg új szezon kezdődik.MarioAna
A tegnapi meccsen azért a liga egyik legjobb D falja ellen játszottunk, volt igen 3&sack talán 2szer is, de a meccs egészét nézve szerintem a fal munkája nem volt rossz. A blind side idén elég stabil, a Bakhtiari-Sitton 2-ős nagyon a szívembe lopta magát. Így, hogy visszatért Bulaga a fal leggyengébb pontja Lang, de ő is elviselhetően, és Lindsley is igen jól játszik.
Ami a gond véleményem szerint, hogy igaz a pass protection meg van, de a futást nem tudjuk blokkolni, ez idén sajnos nem megy... Lacy se az aki tavaly volt (MÉG) Starks szerintem jól játszott viszont amikor a pályán volt.
Aaron, hát nem éles ez egy nagyon jó kifejezés a játékára, mert az INT-ket továbbra is tudja kerülni, fejben ott, csak még nem minden passza megy be abba az 1 dm2-es helyre ahova tőle megszoktuk. (emlékezzünk csak a 4&5-re a 4. negyedben Nelson passzához). A másik, évek óta viszik el a célpontjait AR-nek, persze nem is lehet mindig mindenkit itt tartani, de Rodgersnek mindig megvolt az az 5-6 ember akinek passzolni tud. Idén ez Nelson(aki elit WR lett szépen csöndbe GB-ben), Cobb (aki egy remek 2. számú WR) és pont! Boykin nagyon nem talaja magát, Adams szerintem a 3. legmegbízhatóbb célpont, örülök, hogy elhoztuk a 2. körben, ő szépen beleszokik az itteni dolgokba, és egy remek játékos lehet belőle. De Finley kiesésével nagyon nincs TE játék (bár a mostani meccsen a TD-t Quarless hozta és mellette a 2. legtöbb yardot is (43-ez is sokat elmond). Remélem Quarless is csak egyre jobb lesz, mert kell a célpont Rodgersnek.
A védelem viszont a Jets ellen is és most is nagyon jól muzsikált, elég jól néz ki a pass rush is, Daniels a fal vezére, a sec.ben is elég jól ottvagyunk, 1-2 nagy játék amit max engedünk, de Williams, Hyde, House, Burnett idén nagyon jól kezdenek, Shields talán a leggyengébb eddig, de még Clinton-Dix től is többet várok majd.

És mint azt többen írták, decemberben kell a jó forma, Falcons, @Bills, @Buccaneers, Lions, ha a végére pörgünk fel ez akár 4 W is lehet, és idén elég kiegyenlített ez a csoport, egy 9-7, 10-6 elég szerintem a csoport győzelemhez. 😊 Szóval lesz ez még így se!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Amiben én reménykedek, hogy szezon 2. felére összeáll az offense is. Boykin sokat droppol, Rodgers csak Nelsont keresi, pontatlan és sokat vár. Ilyen OL mögött nem lehet 5mp-ig tartani a labdát, és ha nyomódik a zseb akkor egyből kuka van.
3&sack az eddigi teljesítményünk eddig.
Nem baj, decemberben kell valahogy PO-ba jutni, utána meg új szezon kezdődik.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
nutfile Green Bay Packers 13
sajna egyet kell értsek.
a védelem feljövőben, ST sem olyan kutyaütő, mint pár éve, de...
...futás szinte nincs (szerintem nem csak az OL, de Lacy sem ugyanaz, mint tavaly) és a passzjáték is eléggé akadozik.
szerintem is felejtős a no huddle. kisérletezgettünk, megpróbáltuk, nem megy. ha születnek is belőle szép dolgok, egy drive-on keresztül egyszerűen nem megy. el kéne felejteni és csak néha-néha meglepetésszerűen elővenni.
szerintem Rodgers sem olyan "éles" mint a korábbi években.
nagyon nehéz szezon lesz, hiszen csoporton kívüli nagyon jó csapatokkal is játszunk, igaz nagy részükkel otthon (pl.: CAR, PHI, NE, ATL, idegenben NO)
javulni kell, különben pillanatok alatt elmegy a szezon!!!
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
A tegnapi meccs elég frusztráló volt. Azért már legalább vagy 2 éve arról szól minden, hogyha a D összeállna, hogyha a special team nem követne el szarvashibákat, ha az O-line összeállna, ha Rodgers egészségesen ott lenne a pályán, ha nem lenne annyi sérült... Ezek a tegnapi meccsen adottak voltak, mégis kikaptunk mint a sz*r. Nem volt nyertes negyed.

Ami pozitívum:
-A D úgy teljesített, ahogy azt egy SB aspiránstól elvárható. Voltak labdalopások, voltak sackek, sikerült 1TD-n tartani az ellenfelelt. A védelem és a ST összesen 10 pontot kapott. Az ilyen meccseket kötelező lenne W-re váltani.
-Rodgers-t 2-szer sackelték, ami szerintem elfogadható, a zseb elég jól bírta

Ami negatívum:
-A futás. Nem nyílnak még mikro folyosók sem. Lacy és Starks a line of scrimmage-n kapják az első kontaktot. Tulajdonképpen a safety play-hívás katasztrofális volt. Tudom, hogy ott tradicionálisan futást kell hívni, de tök egyértelmű volt, hogyha ott Lacy megkapja a ladbát, akkor falba fog ütközni már a TD területen. Most nem tudott előre esni. Ezzel rosszabb helyzetbe került a D is és tulajdonképpen ott dőlt el a meccs. Az O-line-nak nagyobb szakértői is vannak nálam, szóval ezt kérdezném is. Vajon egy közepesen tehetséges fal számára kizárólagos a passz blokkolás vagy futásblokkolás? Ha ez egyik megy a másik biztosan nem fog? Mert akkor ez így nagyon gyenge szezon lesz.
-No huddle. Egyszerűen nem megy. Ez akkor működne, hogyha tűéles lenne az támadó alakulat, de nem az. Meg kell állni, át kell gondolni a dolgokat. Ha más nem legalább azért, hogy ketyegjen az óra olykor és ne kelljen a D-nek azonnal visszamennie.
-Elkapók. Nelson egyedül nagyon kevés.
-Rodgers-től nem láttunk semmi extrát. Nem tett csodát. Tőle ezt a szintet szoktuk meg és ezért ő az egyik legjobban fizetett QB.
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Hát sajnos ez ilyen lett de jönnek Ők még a Frozen Tundrára. Sajnos azt kell mondjam hogy az offense az idei éveben egy nagy nulla. Talán 1driveban tudtunk lendületesen előre haladni. A 3. próbálkozásunk rendre kudarcbaa fulladt akkor is amikor csak pár yard kellett volna a first downhoz. Erőltetjük a futást olyankor amikor még 10yardok kellenek az előrehaladáshoz holott azt mindig sikerült levédekezni a Detroit defensének. Amikor meg ment a pass rush akkor is erőltették a futást. Legbosszantóbb az egészben pedig az. hogy Staffordék úgy nyertek ellenünk, hogy volt 2 eladott labdájuk.
több mint 9 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Megnéztem ezt a csodát is! Múlt héten valahogy egy pillanatig nem aggódtam a Jets ellen, mert érzetem, hogy valahogyan ez be lesz húzva. Tegnap azonban úgy érzem ugyanúgy mint Seattle-ben az O kicsit magaalás**rt. Ha a gurulós foci taktikai részét kell elemezni, abban nincs bajom, NFL-t is nézek már elég régóta és felmerülnek itt is a gondolatok bennem. Szóval szerintem a pass rush elég jól ment, viszont abból a kevés büntetésből mindegyik kb pont akkor jött amikor nagyon nem kellett volna egy-két kivédekezett 3 down-nál, folyamatosan ütöttük vertük Staffordot. Amit viszont nem tudok/értek, hogy ennyivel rosszabbul tudunk a futásnak blokkolni vagy Lacy-t ismerték ki már az elmúlt 1 évben...de emlékszel tavaly kb 3-4 embert is elvitt a hátán még +2-3 yardért, ez most nincs és hiányzik is nagyon. Meg ami hiányzik még azok az elkapók Adamsnek 2 fontos elejtett lasztija is volt, Quarless-t kevésszer láttam a pályán, Nelson+Cobb duó meg nem nagyon maradt üresen, bár ha nekem kéne játékot hívni (ami szerencsére nincs így 😀 ) akkor idén inkább dobálnám hozzá Jordyhoz a labdát, minthogy erőltessem a -3 yardos futásokat...van még ami szúrja a szemem, de menni kell melózni 😊
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Nézzük a jó oldalát. Kezd összeállni a védelem...
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A bowl.hu power ranking 15. helyén a csapat... Hát én mást nem is kommentálnék mint azt, hogy az a Bears van előttünk aki nem nagy játékkal nyerte meg a 49ers elleni meccset hanem Kaepernick 3x adta nekik oda a labdát szinte a saját térfele felénél ahonnan nem egy nagy történet győzni. Mindemellett 3 negyeden keresztül 0 azaz nulla volt amit a medvék játszottak. A másik meg a Lions. Aki látta a Panthers elleni meccset csak az láthatta, hogy az a "rettegett" támadósor hogyan csinál szintén egy hatalmas nulla teljesítményt és 7 pontot. Szóval ennyit a 15. helyről és ennyit 2 csapatról akik előttünk állnakKondásTibi
😊 Bocsi, de ez baszta a csőröm.
Szar meccs volt, két jó védelemmel.Bazzani
és csak most sikerült észrevenni ezt a véleményt, miután nyertetek ? 😊
mindegy, power rankingeken fölösleges vitázni szerintem...és most a mi "rettegett" támadósorunk is csak 7 pontot csinált 😊

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A bowl.hu power ranking 15. helyén a csapat... Hát én mást nem is kommentálnék mint azt, hogy az a Bears van előttünk aki nem nagy játékkal nyerte meg a 49ers elleni meccset hanem Kaepernick 3x adta nekik oda a labdát szinte a saját térfele felénél ahonnan nem egy nagy történet győzni. Mindemellett 3 negyeden keresztül 0 azaz nulla volt amit a medvék játszottak. A másik meg a Lions. Aki látta a Panthers elleni meccset csak az láthatta, hogy az a "rettegett" támadósor hogyan csinál szintén egy hatalmas nulla teljesítményt és 7 pontot. Szóval ennyit a 15. helyről és ennyit 2 csapatról akik előttünk állnakKondásTibi
😊 Bocsi, de ez baszta a csőröm.
Szar meccs volt, két jó védelemmel.

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
egykettőre jók lettünk 😥

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
A Lions meccs megmutatta holt tart mostanában az O. Van hová fejlődnünk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Ma tesztelve lesz a secondary sorunk az biztos, ha nyomást tudunk gyakorolni Staffordra nem lesz gond. Claynek és Peppersnek villantania kell. Go Pack!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Ettől függetlenül nehéz meccsre számítok. Persze csakis a győzelem az elfogadható mert ugyebár csoportmeccs. Ford Fielden legutóbb nagyon kikaptunk most nem bánnám ha nem úgy fejeződne be. És akkor hangolódjunk
több mint 9 éve
tibow012 Green Bay Packers 41 — tibihungary@gmail.com
Jók az előjelek. 2008 óta, mióta Rodgers a kezdő QB, mindig nyertünk, ha ő végigjátszotta a meccset. Amikor 2010-ben kikaptunk, ő kezdett, de megsérült, és le kellett jönnie.A tavalyi vereségnél pedig nem játszott. Érdekesség, hogy 2007 óta minden páratlan évben hálaadáskor játszottunk a Ford Field-en. Most páros év van, és már szeptemberben oda látogatunk. Jobb most letudni, mint decemberben. Ez igaz a következő 2 csoportmeccsre is.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
#Packers inactives:
QB Scott Tolzien
CB Demetri Goodson
LB Carl Bradford
LB Brad Jones
DT Mike Pennel
WR Jeff Janis

Jayrone Elliott, Bulaga, Hayward mind aktívak!

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nagyon frankó oldal. Tényleg csak dicsérni lehet az oldal szerkesztőit. igazából ahogy előttem is írták ez már kijárt egy ilyen kaliberű klub magyar közönségének! Csak így tovább srácok(Y) C8 melyik meccset adja vasárnap?FrozNTundRa
a miénket, vagy a tieteket, nézőpont kérdése

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Nagyon frankó oldal. Tényleg csak dicsérni lehet az oldal szerkesztőit. igazából ahogy előttem is írták ez már kijárt egy ilyen kaliberű klub magyar közönségének! Csak így tovább srácok(Y) C8 melyik meccset adja vasárnap?
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
A kérdés jó, az írás szintén

 packersclub.hu/2014/09/na-most-akkor-3-4-vagy-4-3/LN
Ki akartam már én is linkelni ide ezt az írást, olvastam én is! Nagyon profi, naprakész a gárda a szerkesztőségükben, le a kalappal.balazs799
Tényleg nagyon jól csinálják! Meg is érdemeltek a magyar Sajtfejek már egy ilyen oldalt.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A kérdés jó, az írás szintén

 packersclub.hu/2014/09/na-most-akkor-3-4-vagy-4-3/LN
Ki akartam már én is linkelni ide ezt az írást, olvastam én is! Nagyon profi, naprakész a gárda a szerkesztőségükben, le a kalappal.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A kérdés jó, az írás szintén

 packersclub.hu/2014/09/na-most-akkor-3-4-vagy-4-3/
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
A bowl.hu power ranking 15. helyén a csapat... Hát én mást nem is kommentálnék mint azt, hogy az a Bears van előttünk aki nem nagy játékkal nyerte meg a 49ers elleni meccset hanem Kaepernick 3x adta nekik oda a labdát szinte a saját térfele felénél ahonnan nem egy nagy történet győzni. Mindemellett 3 negyeden keresztül 0 azaz nulla volt amit a medvék játszottak. A másik meg a Lions. Aki látta a Panthers elleni meccset csak az láthatta, hogy az a "rettegett" támadósor hogyan csinál szintén egy hatalmas nulla teljesítményt és 7 pontot. Szóval ennyit a 15. helyről és ennyit 2 csapatról akik előttünk állnakKondásTibi
Jelenleg azért az igaz, hogy az NFC North erősorrend koránt sem egyértelmű. Mindhárom csapat mutatott jót is és rosszat is. Együtt vagyunk a középmezőnyben jelenleg, az hogy a 10.-20. helyek hogyan oszlanak meg az nem édes mindegy? A következő három hétben úgyis megverünk mindenkit Northban, Good Guy Höri csak adott egy szépségtapaszt, amire sírva emlékezhetnek a macik és az oroszlánok egy-egy 40-10-es gázolás után 😊 :sarcasm:
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Skacok a power ranking hetente változik. Most dobott az ázsiónkon, hogy egy elit contender csapatot vertünk meg saját otthonában. Az oké, hogy Kaep 3 intet dobott, de nem tudom láttad-e akármelyiket is mind a 3 bravúros védőmegoldás volt nem csak úgy odadobta a védőnek...Nem csináltunk semmit...Az O nehezen pörgött látszott Jeffrey és Marshall mozgásán is hogy sérültek. A 49ers igy teletömte a boxot hogy Fortenak esélye se legyen. Elszámolták maguk, mert a sztár elkapóink sérülten is mutattak be bravúrokat. Valamint a védelem nagyon sokmindent csinált. Már már a rég nem látottvigazi kőkemény D idézték. 3 int rgy fumbli 4 sack 5 QB hités asszem 6 TFL...Mindezt úgy, hogy Ratliff, Tillman és Conte is kiestek...Szóval szerintem ez igenis nagy fegyvertény volt méghs az offense 3 negyeden át kínlódott is...Tomcsik
Abszolút nem kell ezt a győzelmet megmagyaráznod!
A rankingen meg kifeküdtem. Főleg a Jaguarson. A lényege is csak ez, hogy röhögjünk rajta. A fontos dolgok meg majd úgyis decembertől körvonalazódnak a csoportunkban, ahogy az lenni szokott.