Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nah bakker, megöltem a topikot.o_o

Érdekesség:  packersclub.hu/2014/09/sok-a-zebra-formacio/

A statisztikát elnézve csak nekem tűnik úgy, hogy minél többet használjuk ezt a felállást, annál szarabb az O?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Én is ezt próbáltam jelezni tegnapelőtt. 😀

Hogy nyugodtabb vizekre evezzünk:

Full Participation

WR Jarrett Boykin (knee)
T Bryan Bulaga (knee)
CB Davon House (knee)
OLB Nick Perry (wrist)

Limited Participation

ILB Brad Jones (quad)
OLB Clay Matthews (groin)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Nyugodjon le mindenki a picsába, megvan minden bajunk forrása:
 bleacherreport.com/articles/2209671-green-bay-packers-fans-blame-olivia-munn-for-aaron-rodgers-poor-play
éljen a média!

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha szerinted egy kulturált vélemény nyilvánítás faszméregetés kezdete, akkor valóban nincs mit hozzáfűzni.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
A Bills remek fronttal rendelkezik mégis remek volt a pass prot. A 49-ers remek front sevennel rendelkezik mégis remek volt a pass prot. A mai volt tán a Kromer-éra messze legrosszabb teljesítménye az OL-től. S Marshallal komoly gondok vannak, mert kb használhatatlan a lába. Szóval én annyira ebből ne indulnék ki és hát Jets front7 > Packers front7tüsi91
Nem hiszem, hogy ez itt a fórumon fog eldőlni, kár ezen elkezdeni vitázni előre.James007
MOst minden baszogatás nélkül. Volt egy komment a Bears OL-re, én normális stílusban válaszoltam, hogy azért az előző két meccs nem azt mutatta, mint a Jets elleni, ahol kétségtelenül elég tré teljesítmény sikeredett, erre Te jössz és gyakorlatilag megmondod, hogy ne vitázzak rajta... holott vita és normális eszmecsere közt van különbség.tüsi91
Nem, gyakorlatilag nem akartam megmondani nem mondtam meg neked semmit. Csupán a felesleges faszméregetést akartam elkerülni.

Játszott minden csapat 3 meccset, amelyekből még apró következtetéseket is csak óvatosan lehet levonni. (Pl a 49-ers, most akkor jó, vagy rossz csapat?)
Ha te itt a mi fórumunkon ezen meccsek alapján ilyen határozott relációkat állítasz fel, azzal esetleg olyan vitát generálhatsz, amelynek most még abszolút nincs értelme. Csak ennyit írtam, sajnálom, ha mást értettél mögé.
Téma részemről lezárva. Bízom benne, hogy valahogy elkenjük a szátokat és akkor megnyugszunk mindketten.. 😉
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Pickett --> Texans

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Bills remek fronttal rendelkezik mégis remek volt a pass prot. A 49-ers remek front sevennel rendelkezik mégis remek volt a pass prot. A mai volt tán a Kromer-éra messze legrosszabb teljesítménye az OL-től. S Marshallal komoly gondok vannak, mert kb használhatatlan a lába. Szóval én annyira ebből ne indulnék ki és hát Jets front7 > Packers front7tüsi91
Nem hiszem, hogy ez itt a fórumon fog eldőlni, kár ezen elkezdeni vitázni előre.James007
MOst minden baszogatás nélkül. Volt egy komment a Bears OL-re, én normális stílusban válaszoltam, hogy azért az előző két meccs nem azt mutatta, mint a Jets elleni, ahol kétségtelenül elég tré teljesítmény sikeredett, erre Te jössz és gyakorlatilag megmondod, hogy ne vitázzak rajta... holott vita és normális eszmecsere közt van különbség.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Az O falunk lugaelut pass protba. A liga egyik legjobb front 7 ellen 2 kezdő embert nélkülözve szar napit kufogva lett ez most ikyen. A Bills és a 49ers ellen is pöpec volt a falunk most volt egy gyengébb meccsük, de ettől még ligaelit maradt a pass prot...A futás viszont valami trágya eddig. Ha már O falnál tartunk a tietek nem a legjobb mostanság...A sérültjeink, főleg secondary ben remélem helyre jönnek, mert lassan az edzők állnak be...Illetve Marshall-t össze kéne drótozni, mert látszik rajta hogy sérült...Nagy meccset várok, de úgy érzem hogy most meg lesztek fogva...Már alug várom...De messze van még a meccs...

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Nem hiszem, hogy ez itt a fórumon fog eldőlni, kár ezen elkezdeni vitázni előre.James007
Szerintem csináljatok ennek egy külön topikot.James007
Te vagy itt a helyi megmondóember? Vagy Te szabod itt meg, hogy kinek mit szabad?Bazzani
Aha! De csak a trolloknak.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
😊 Továbbra is tartom a véleményem, hogy előrébb tartunk mint a fent említett két csapat és előrébb is fogunk végezni! Várom a reakciódat mindenképp az alapszakasz végén! 😊KondásTibi
Gondolom nem olvasol NFC North topikot.
Ott leírtam, hogy szerintem a Packers nyeri a csoportot, meg amúgy sem vitatom a csapatotok erejét. Sőt abban is biztos vagyok, hogy decemberben (véletlenül 10ből 9szer akkor játszunk nálatok) a tundrán is kikapunk majd.
Csak egy drukker tollából nem szeretem, ha ennyire alábecsüli az ellent mint ahogy Te tetted.
Főleg úgy, hogy Höri PR-je mindig az éppen aktuális állás alapján készül.Bazzani
Szerintem csináljatok ennek egy külön topikot.James007
NFC North csevegő néhánnyal lejjebb. Bár mondjuk nem értem, ez miért ne férne el ebben a topicban!

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem hiszem, hogy ez itt a fórumon fog eldőlni, kár ezen elkezdeni vitázni előre.James007
Szerintem csináljatok ennek egy külön topikot.James007
Te vagy itt a helyi megmondóember? Vagy Te szabod itt meg, hogy kinek mit szabad?

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
A Bills remek fronttal rendelkezik mégis remek volt a pass prot. A 49-ers remek front sevennel rendelkezik mégis remek volt a pass prot. A mai volt tán a Kromer-éra messze legrosszabb teljesítménye az OL-től. S Marshallal komoly gondok vannak, mert kb használhatatlan a lába. Szóval én annyira ebből ne indulnék ki és hát Jets front7 > Packers front7tüsi91
Nem hiszem, hogy ez itt a fórumon fog eldőlni, kár ezen elkezdeni vitázni előre.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
😊 Továbbra is tartom a véleményem, hogy előrébb tartunk mint a fent említett két csapat és előrébb is fogunk végezni! Várom a reakciódat mindenképp az alapszakasz végén! 😊KondásTibi
Gondolom nem olvasol NFC North topikot.
Ott leírtam, hogy szerintem a Packers nyeri a csoportot, meg amúgy sem vitatom a csapatotok erejét. Sőt abban is biztos vagyok, hogy decemberben (véletlenül 10ből 9szer akkor játszunk nálatok) a tundrán is kikapunk majd.
Csak egy drukker tollából nem szeretem, ha ennyire alábecsüli az ellent mint ahogy Te tetted.
Főleg úgy, hogy Höri PR-je mindig az éppen aktuális állás alapján készül.Bazzani
Szerintem csináljatok ennek egy külön topikot.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
😊 Továbbra is tartom a véleményem, hogy előrébb tartunk mint a fent említett két csapat és előrébb is fogunk végezni! Várom a reakciódat mindenképp az alapszakasz végén! 😊KondásTibi
Gondolom nem olvasol NFC North topikot.
Ott leírtam, hogy szerintem a Packers nyeri a csoportot, meg amúgy sem vitatom a csapatotok erejét. Sőt abban is biztos vagyok, hogy decemberben (véletlenül 10ből 9szer akkor játszunk nálatok) a tundrán is kikapunk majd.
Csak egy drukker tollából nem szeretem, ha ennyire alábecsüli az ellent mint ahogy Te tetted.
Főleg úgy, hogy Höri PR-je mindig az éppen aktuális állás alapján készül.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Néztem ma hajnalban a macik meccsét. Csak pár mondatban. A meccset rögtön a védelem egy pick six el kezdte. És ezen túl is az elején volt ha jól emlékszem még egy fumble, de akkor még elég csipás volt a szemem már nem emlékszem teljesen. (közben utánanéztem és egy punt után jött egy elvesztett labda a jetstől)
Ami Cutlert illeti: nem volt rossz, érezte a nyomást, szabadult is a labdától rendesen. De a OL rettenetes volt. Idén még én ilyen gyenge OL teljesítményt még nem láttam. Nyilván a liga egyik legjobb 3-4-es DL-je állt velük szembe és egész egyszerűen bedarálták őket, de a Peppers-Deniels-CMIII ha vért iszik majd jövőhéten meccs előtt tudnak majd ilyen dominánsak lenni. Látva hogy a pass rush meccsről meccsre jobb és jobb lesz, ajánlom is, hogy legyen Cutler terrorba. Jeffery nagyot játszott, de Marshalt nem találta meg, volt öltözőben is, de nem volt komoly gond. Bennett is nagy meccset hozott, de a futás nagyon nem ment a maciknak. Mint már mondtam a liga egyik legjobb 3 tagú DL-je volt most ellenük akik ligaelit futás elleni defense-t hoznak össze, de amilyen borzalmas az az OL nekünk is meg kell ott középen állítani a futást. Sok 3and out volt a cichago-tól. A Defense-ről szintén csak annyit, hogy a Jets szépen ment előre majd minden labadabirtoklásánl de a red zone mérlegük az 6/1!!!!! volt, ha csak még 2 játék TD lett volna, nem folytatom. És itt inkább Smith hibáit kell kiemelni, mit playről playre a bravúros maci védelmét.
Szóval otthon kötelező a W! Kell egy olyan D ami volt a Lions ellen is, és egy olyan O ami Jets ellen a 2. félidőben jött ki. Rodgers kicsit élesebb kell hogy legyen, Boykin induljon végre be (főleg hogy az amúgy se teljesen egészséges maci sec. tovább vékonyodott), Lacy-Starks fusson, nehéz lesz ez továbbra is egész jól muzsikál (sztem a legjobb eleme a bears D-nek). És kell a nyomás, mert borzalmas a fal Cutler előtt!
Just Win Baby!!! De legyen meg, mert otthon meg kell lennie!!!balazs799
Teljesen egyetértek veled. Annyival kiegészíteném, hogy iszonyú sok hiba volt a meccsen. Olyan labdákat nem kaptak el védők és támadók egyaránt amit talán még akkor is elkapok ha éjjel felkeltenek hirtelen az álmomból. Mindkét oldalon. Az első félidő végén volt egy Cutler sack ahol elvesztette a labdát és visszavitte a Jets TD-re. De a sporik közbefújtak mert úgy látták birtokolta a labdát. Visszanézték és a Jets kapta, de a támadással már nem tudtak élni. Ha ott jól ítélnek elsőre akkor 20-17 a Jetsnek félidőben. Szóval sok apróságon múlt ez a győzelem, de meglett a maciknak. Mi azért jobb vagyunk mint a Jets ... 😊KondásTibi
Igen, a fumble szituációban a sípszó elég idegőrlő volt, a környékén nem volt bears játékos, sima TD-t vettek el a sporik. És a meccs egészét nézve is elmondható, hogy nemhogy nemvolt "hazai pálya", inkább a Jets-et sújtották az ítéletek összességében. (Utolsó Jets próbálkozás 4&goal a védő nem nézett a labdára úgy ugrott fel a WR-el, sima flag de nem ment rá).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Néztem ma hajnalban a macik meccsét. Csak pár mondatban. A meccset rögtön a védelem egy pick six el kezdte. És ezen túl is az elején volt ha jól emlékszem még egy fumble, de akkor még elég csipás volt a szemem már nem emlékszem teljesen. (közben utánanéztem és egy punt után jött egy elvesztett labda a jetstől)
Ami Cutlert illeti: nem volt rossz, érezte a nyomást, szabadult is a labdától rendesen. De a OL rettenetes volt. Idén még én ilyen gyenge OL teljesítményt még nem láttam. Nyilván a liga egyik legjobb 3-4-es DL-je állt velük szembe és egész egyszerűen bedarálták őket, de a Peppers-Deniels-CMIII ha vért iszik majd jövőhéten meccs előtt tudnak majd ilyen dominánsak lenni. Látva hogy a pass rush meccsről meccsre jobb és jobb lesz, ajánlom is, hogy legyen Cutler terrorba. Jeffery nagyot játszott, de Marshalt nem találta meg, volt öltözőben is, de nem volt komoly gond. Bennett is nagy meccset hozott, de a futás nagyon nem ment a maciknak. Mint már mondtam a liga egyik legjobb 3 tagú DL-je volt most ellenük akik ligaelit futás elleni defense-t hoznak össze, de amilyen borzalmas az az OL nekünk is meg kell ott középen állítani a futást. Sok 3and out volt a cichago-tól. A Defense-ről szintén csak annyit, hogy a Jets szépen ment előre majd minden labadabirtoklásánl de a red zone mérlegük az 6/1!!!!! volt, ha csak még 2 játék TD lett volna, nem folytatom. És itt inkább Smith hibáit kell kiemelni, mit playről playre a bravúros maci védelmét.
Szóval otthon kötelező a W! Kell egy olyan D ami volt a Lions ellen is, és egy olyan O ami Jets ellen a 2. félidőben jött ki. Rodgers kicsit élesebb kell hogy legyen, Boykin induljon végre be (főleg hogy az amúgy se teljesen egészséges maci sec. tovább vékonyodott), Lacy-Starks fusson, nehéz lesz ez továbbra is egész jól muzsikál (sztem a legjobb eleme a bears D-nek). És kell a nyomás, mert borzalmas a fal Cutler előtt!
Just Win Baby!!! De legyen meg, mert otthon meg kell lennie!!!balazs799
Teljesen egyetértek veled. Annyival kiegészíteném, hogy iszonyú sok hiba volt a meccsen. Olyan labdákat nem kaptak el védők és támadók egyaránt amit talán még akkor is elkapok ha éjjel felkeltenek hirtelen az álmomból. Mindkét oldalon. Az első félidő végén volt egy Cutler sack ahol elvesztette a labdát és visszavitte a Jets TD-re. De a sporik közbefújtak mert úgy látták birtokolta a labdát. Visszanézték és a Jets kapta, de a támadással már nem tudtak élni. Ha ott jól ítélnek elsőre akkor 20-17 a Jetsnek félidőben. Szóval sok apróságon múlt ez a győzelem, de meglett a maciknak. Mi azért jobb vagyunk mint a Jets ... 😊

több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
A bowl.hu power ranking 15. helyén a csapat... Hát én mást nem is kommentálnék mint azt, hogy az a Bears van előttünk aki nem nagy játékkal nyerte meg a 49ers elleni meccset hanem Kaepernick 3x adta nekik oda a labdát szinte a saját térfele felénél ahonnan nem egy nagy történet győzni. Mindemellett 3 negyeden keresztül 0 azaz nulla volt amit a medvék játszottak. A másik meg a Lions. Aki látta a Panthers elleni meccset csak az láthatta, hogy az a "rettegett" támadósor hogyan csinál szintén egy hatalmas nulla teljesítményt és 7 pontot. Szóval ennyit a 15. helyről és ennyit 2 csapatról akik előttünk állnakKondásTibi
😊 Bocsi, de ez baszta a csőröm.
Szar meccs volt, két jó védelemmel.Bazzani
😊 Továbbra is tartom a véleményem, hogy előrébb tartunk mint a fent említett két csapat és előrébb is fogunk végezni! Várom a reakciódat mindenképp az alapszakasz végén! 😊

több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Hát a Soldier Fielden még annyira sem egyszerű mint a Ford Fielden. Láthattuk mi lett a vége a Detroiti kirándulásnak, szóval a remény hal meg utoljára. De nagyon kellene a fránya W mert különben úszni fog az idei szezon. Az O-tól sokkal több kell majd.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szóval otthon kötelező a W! Kell egy olyan D ami volt a Lions ellen is, és egy olyan O ami Jets ellen a 2. félidőben jött ki. Rodgers kicsit élesebb kell hogy legyen, Boykin induljon végre be (főleg hogy az amúgy se teljesen egészséges maci sec. tovább vékonyodott), Lacy-Starks fusson, nehéz lesz ez továbbra is egész jól muzsikál (sztem a legjobb eleme a bears D-nek). És kell a nyomás, mert borzalmas a fal Cutler előtt!
Just Win Baby!!! De legyen meg, mert otthon meg kell lennie!!!balazs799
Köszi az összefoglalót!

Csak egy kis kiegészítés, szerintem a mérkőzés idegenben lesz a Maciknál a Soldier Fielden.Pierre
Igen elnézést, elnéztem a meccsnaptárat. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Bills remek fronttal rendelkezik mégis remek volt a pass prot. A 49-ers remek front sevennel rendelkezik mégis remek volt a pass prot. A mai volt tán a Kromer-éra messze legrosszabb teljesítménye az OL-től. S Marshallal komoly gondok vannak, mert kb használhatatlan a lába. Szóval én annyira ebből ne indulnék ki és hát Jets front7 > Packers front7
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Idegenben lesz a meccs. Tábortűzbe pisálás a stadionavatón, MNF győzelem, nagy fieszta van most a Bearsnél. Nagyon kellemetlen meccs lesz. Szegény Jets, ha kikap a Lionstól is az már a bullying kategória az NFC North részéről. A következő meccsen mákkal, rossz játékkal, csúnyán, akárhogy, de nyerni kell. 2-1-t vártam a túrától, az egy vereség megvan, most már jönnie kell a W-nek.
több mint 9 éve
Pierre Green Bay Packers 8 — Packers Fan
Szóval otthon kötelező a W! Kell egy olyan D ami volt a Lions ellen is, és egy olyan O ami Jets ellen a 2. félidőben jött ki. Rodgers kicsit élesebb kell hogy legyen, Boykin induljon végre be (főleg hogy az amúgy se teljesen egészséges maci sec. tovább vékonyodott), Lacy-Starks fusson, nehéz lesz ez továbbra is egész jól muzsikál (sztem a legjobb eleme a bears D-nek). És kell a nyomás, mert borzalmas a fal Cutler előtt!
Just Win Baby!!! De legyen meg, mert otthon meg kell lennie!!!balazs799
Köszi az összefoglalót!

Csak egy kis kiegészítés, szerintem a mérkőzés idegenben lesz a Maciknál a Soldier Fielden.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Néztem ma hajnalban a macik meccsét. Csak pár mondatban. A meccset rögtön a védelem egy pick six el kezdte. És ezen túl is az elején volt ha jól emlékszem még egy fumble, de akkor még elég csipás volt a szemem már nem emlékszem teljesen. (közben utánanéztem és egy punt után jött egy elvesztett labda a jetstől)
Ami Cutlert illeti: nem volt rossz, érezte a nyomást, szabadult is a labdától rendesen. De a OL rettenetes volt. Idén még én ilyen gyenge OL teljesítményt még nem láttam. Nyilván a liga egyik legjobb 3-4-es DL-je állt velük szembe és egész egyszerűen bedarálták őket, de a Peppers-Deniels-CMIII ha vért iszik majd jövőhéten meccs előtt tudnak majd ilyen dominánsak lenni. Látva hogy a pass rush meccsről meccsre jobb és jobb lesz, ajánlom is, hogy legyen Cutler terrorba. Jeffery nagyot játszott, de Marshalt nem találta meg, volt öltözőben is, de nem volt komoly gond. Bennett is nagy meccset hozott, de a futás nagyon nem ment a maciknak. Mint már mondtam a liga egyik legjobb 3 tagú DL-je volt most ellenük akik ligaelit futás elleni defense-t hoznak össze, de amilyen borzalmas az az OL nekünk is meg kell ott középen állítani a futást. Sok 3and out volt a cichago-tól. A Defense-ről szintén csak annyit, hogy a Jets szépen ment előre majd minden labadabirtoklásánl de a red zone mérlegük az 6/1!!!!! volt, ha csak még 2 játék TD lett volna, nem folytatom. És itt inkább Smith hibáit kell kiemelni, mit playről playre a bravúros maci védelmét.
Szóval otthon kötelező a W! Kell egy olyan D ami volt a Lions ellen is, és egy olyan O ami Jets ellen a 2. félidőben jött ki. Rodgers kicsit élesebb kell hogy legyen, Boykin induljon végre be (főleg hogy az amúgy se teljesen egészséges maci sec. tovább vékonyodott), Lacy-Starks fusson, nehéz lesz ez továbbra is egész jól muzsikál (sztem a legjobb eleme a bears D-nek). És kell a nyomás, mert borzalmas a fal Cutler előtt!
Just Win Baby!!! De legyen meg, mert otthon meg kell lennie!!!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Olivia Munn, damnit!
xD ennyi

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
És mint azt többen írták, decemberben kell a jó forma, Falcons, @Bills, @Buccaneers, Lions, ha a végére pörgünk fel ez akár 4 W is lehet, és idén elég kiegyenlített ez a csoport, egy 9-7, 10-6 elég szerintem a csoport győzelemhez. 😊 Szóval lesz ez még így se!balazs799
bocsi hogy csak ezt ragadom ki.. 😊
igen, jól kell nyomni majd decemberben is, de jó lenne ha nem a 8-8-ért menne már akkor a verseny. Ez túlságosan negatív volt tudom jól. Viszont ha az offense, A-roddal az élen (ki mással ha nem az irányítóval az élen) egy kuka meccs, egy jó meccs sormintát nyomja...
Nem baj, minimalizáljuk a veszteséget, ma nyerjen a Jets! A Macik (is) hamar beárazhatják a run-run-pass-punt metódusunk egyébként .gamerkr
A Tundra egyre jobban hűl, nem sok meccsünk lesz már +ban otthon. A szezon 2. felében jön a Phili, NE, Falcons ha épp (jó) az idő nálunk, egy igazi fagyos-havas meccsre nem biztos hogy ezek a csapatok szívesen jönnek el. Persze ezen a szinten sokat már ez se számít, (sajnos pont a Saints-t nem mi fogadjuk pedig tudjuk milyen Brees milyen mikor elhagyja NO-t). Jönnek sorba a meccsek, ha a bye-ik lévő 5 meccsből 3-at hozunk, ami azért úgy hogy ebből 2 otthon (Vikings, Panters) és a 3 idegenbeliből 1-et kéne hozni annyira nem is lehetetlen. Akkor a szezon felénél 4-4-el állva még nem is olyan rossz a helyzet. Persze ezek csak előzetes latolgatások, semmi nem jelent semmit, de tegyük a szívünkre a kezünk, írhattak év elején bármit is Amerikában a médiák, azért a Hawkstól meg a Lionstól való idegenbeli vereség nem azt mondom, hogy bele volt kalkulálva, de a legnehezebb meccsek közé tartozik. 1-2 most, szerintem ha 8-at még hozunk meg lesz az NFC North idén is. És az sincs kizárva, hogy a 17. játékhéten otthon a Lions-al majd egy ki-ki meccsünk lesz, de szerintem az hogy az utolsó 5 meccsünkből csak a záró lesz csoporton belül még jól is elsülhet. Remélem.


Liverpool Fc fan