Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
This is love <3!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
2 perccel a vége előtt minden stream-em elszállt. Komolyan.
Történt még valami, érdemes letölteni?😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Ekkora meccset!!!!!!!!
Ezért szeretem ezt a csapatot... HHÚÚÚ infraktus............

több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Inaktívok: Barrington, Boykin, Bradford, Gerhart, Goodson, D. Jones, Tolzien,
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Viszont mindig minden csapatnál a falemberek hullanak a leginkább.

Teljesen igazad van a 4-3 jellegű sub-packageünket illetően, nem véletlenül az előszezontól fogva hangoztatják a több poszton bevethető játékosok fontosságát - ugyanakkor az O fal és D fal is vesztett emberekt azóta, mikor draftoltak és a keretet alakították nyilván keveset gondoltak Raji nélküli létre pl.

Következő drafton sok húst és ILBt várok 😊Halfkey
Azért azt ne feledd, hogy Tretter visszatérős IR-en van, visszajön, tehát OL meglesz.
De jövőre drafton tényleg ILB és DL kell főleg.
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 www.thephinsider.com/2014/10/10/6959911/packers-film-breakdown-aaron-rodgers-to-jordy-nelson-for-66-yard-td

Hátha valaki még nem látta! 😊Geeri
Nyugi, este is lesz ilyen 😀 😉James007
Meglátjuk 😊

Alapból nem tartok attól hogy túleroltetnénk a base 4-3-at. Ebben a TD-ben nagyon benne volt az hogy a Vikings egydimenziós védelmet erőltetett mert Lacy addig brillírozott. Amiben meg az volt benne hogy a falatok nagyon jól blokkolt előtte. Ez meg szerintem ellenünk nehezebb lesz, 3 top 10 DT, akikre ha két ember megy már 1v1 Wake vagy Vernon ellen. És akkor jön az hogy konkrétan akárhonnan jöhet a blitz ha Rogersnél van a labda. Ha meg Lacynél van akkor kötve hiszem hogy tiszta utat talál maga előtt, abban meg meglepően bizakodó vagyok (lehet alaptalanul) hogy ha Lacy lendületet veszít akkor egy gang már a nyakában is van.

A futásotokon áll vagy bukik minden, ha azt meg tudjuk fogni akkor limitálni lehet Rogers nagy játékait is.
De ugyanez igaz a Dolphinsra is, ha Moreno, Miller tudja hozni a 4+ futásokat akkor elkezd működni Lazor esTannehill is.

Plussz talán Philbinnek is van lelkivilága és volt csapata ellen szeretne nem tutyimutyi focival előrukkolni.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
 www.thephinsider.com/2014/10/10/6959911/packers-film-breakdown-aaron-rodgers-to-jordy-nelson-for-66-yard-td

Hátha valaki még nem látta! 😊Geeri
Nyugi, este is lesz ilyen 😀 😉
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 www.thephinsider.com/2014/10/10/6959911/packers-film-breakdown-aaron-rodgers-to-jordy-nelson-for-66-yard-td

Hátha valaki még nem látta! 😊

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Viszont mindig minden csapatnál a falemberek hullanak a leginkább.

Teljesen igazad van a 4-3 jellegű sub-packageünket illetően, nem véletlenül az előszezontól fogva hangoztatják a több poszton bevethető játékosok fontosságát - ugyanakkor az O fal és D fal is vesztett emberekt azóta, mikor draftoltak és a keretet alakították nyilván keveset gondoltak Raji nélküli létre pl.

Következő drafton sok húst és ILBt várok 😊
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerdai sérülés riport.

Barrington, Sam (LB) Hamstring LP
Boyd, Josh (DT) Knee LP
Boykin, Jarrett (WR) Groin DNP
Jones, Datone (DE) Ankle DNP

Az elkapósor kezd összeállni, Adams és Janis is egész biztató jeleket mutat. Ami fontosabb lehet, hogy a fal 2 tagja közül legalább az egyik térjen vissza hétvégére... külnönben a 2 NT (Guion, Pennel) mögött csak Daniels és Robinson lesz a D falban egészséges. (És ugye Robinsonnak is a Vikings ellen volt élete első NFL meccse)
Továbbra is fenntartom a véleményem, miszerint túl sok a Defensive back a csapatba az OL és főleg a DL létszámának kárára.

Reméljük valamennyien jobban lesznek vasárnapra! 😊balazs799
Kevés a DL, de mihez képest.. Ha 3-4-ben játszanánk, akkor kevés. Viszont inkább 4-3-at játszunk, amiben a fal két szélén inkább a Peppers-Neal-Perry ritkán CM és újabban Elliott vannak.

OL-t ha megnézed, az a tendencia, hogy kevesebb, de több poszton használható játékosok vannak szinte mindenhol. Régen inkább 9-10, manapság 8-9 a rosteren tartott falemberek száma, és meccsre már csak 7 van nevezve, ritka a 8. A DB-k száma is érthető, passz orientált a liga, 4-5 WR felállások is vannak, oda kell 3-4 corner is akár a safetyk mellé. Figyelembe véve az ST igényeit, ahova szerelni tudó, de gyors játékosok kellenek többségében, ésszerű és természetes, hogy a falemberek lesznek beáldozva.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerdai sérülés riport.

Barrington, Sam (LB) Hamstring LP
Boyd, Josh (DT) Knee LP
Boykin, Jarrett (WR) Groin DNP
Jones, Datone (DE) Ankle DNP

Az elkapósor kezd összeállni, Adams és Janis is egész biztató jeleket mutat. Ami fontosabb lehet, hogy a fal 2 tagja közül legalább az egyik térjen vissza hétvégére... külnönben a 2 NT (Guion, Pennel) mögött csak Daniels és Robinson lesz a D falban egészséges. (És ugye Robinsonnak is a Vikings ellen volt élete első NFL meccse)
Továbbra is fenntartom a véleményem, miszerint túl sok a Defensive back a csapatba az OL és főleg a DL létszámának kárára.

Reméljük valamennyien jobban lesznek vasárnapra! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
nutfile Green Bay Packers 13
hétvégenként évek óta hordok Packers cuccokat (sapi, póló, melegítő felső, régebben Favre mez) és a kocsim hátulján is ott virít pár éve a GB logó. soha-senki nem szólított meg emiatt és a tekintetekből sem jött le h sokan vágnák a témát. érdekes 😀
mondjuk szeretem régi logós cuccokat. pl. ezt
több mint 9 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Szombathelyen a két medve sörözőben szoktam látni egy csávót Packerses polóban sapkában nyakláncban és karkötőben 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 9 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Nem sétált tegnap este valaki Aaron Rodgers mezben a budapesti Árkád parkolóban véletlen? Sok packerses kiegészítős embert látni de ez láthatóan die hard fan volt, hátha 😀JayB
Idén nyáron a székesfehérvári Auchanban láttam meg egy Rodgers mezes embert, aztán pár pillanatra rá láttam, hogy négyen vannak és mindenkin Packers mez volt, angolul beszélgettek egymással. 😀 Gondolom Wisconsinból érkeztek nyaralni, s még nyaraláskor is kedvenc csapatuk mezét viselték. 😊
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nem sétált tegnap este valaki Aaron Rodgers mezben a budapesti Árkád parkolóban véletlen? Sok packerses kiegészítős embert látni de ez láthatóan die hard fan volt, hátha 😀
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
ebből a fordulóból aligha lehetett volna jobban kijönni 😊
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
van egy fél bye weekünk és kikapott az egész North, kivéve mi 😊 ennél jobban nem lehet zárni egy játékhetet.

több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Várjunk csak...
49ers <<< Bears <<< Packers <<< Lions <<< Bills ebből következik, hogy
a Buffalo jobb, mint a San Fransisco és hiba volt elengedni Chicagoból Ortont, obviously. 😊
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Soha rosszabb fordulót.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Ez a forduló igencsak jól alakult számunkra, bár egy órával ezelőtt még nem úgy nézett ki, hogy csak mi nyerjük a heti meccsünket.
Most a lélektani előny ismét nálunk van. Ki kell használni!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Úgy gondolom, a képen rajta van minden, kommentár felesleges.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
nah ezaz, ez kell (Y) 😕)




vazz 😀gamerkr
loptam😊MaG1Xx
Mi a faszt gondolt Bloanton, hogy így próbált szerelni...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
16-31-7-38-42; 36-24-19-17-10. Ezek nagyon jó trendek, ha tartjuk mindenkit 50+ vs 0 eredménnyel verünk majd 😊. Sikerült hozni a 2-1-es teljesítményt a csoport ellenfelek ellen. Szerintem ha a következő 3 meccsből is sikerül a 2-1, akkor összességében elégedetten mehetünk a BYE-ra. Látva, hogy a második felében a szezonnak sem lesznek horror ellenfelek a 11-5 egy teljesen reális eredmény lenne, persze feltéve mindig, hogy nem lesz fontos sérülés.

Burnett végre hozott egy forced fumblet és volt egy-két kritikus megállítása 1st down szerzés előtt (!). Ha Ha-nak majdnem összejött egy sack, de kapott egy nagy holdingot. Pedig aki arra járt az is zsákba rakta Pondert. A meccs momentuma nekem az volt, mikor Burnett mutogatta Pappersnek, hogy mi is a teendő a Lambeau fielden TD után. 😊 Datone Jones megsérült, megint boka. Sajnos ez várható volt. Fel is jött egy DT 😕 Apropó sérültek. Ha Tretter visszatér, akkor ti kezdetnétek? Én maradnék Linsleyvel, szerintem nagyon jót teljesítményt nyújt, Tretter pedig már tulajdonképpen 1,5 éve egyetlen tétmeccs-snapet nem játszott.GNG
Ha Robinsonra gondolsz, Ő Mulumba helyett jött fel.
Linsley maradhatna, Tretter meg simán lehet Barclay klón, T/G volt, átképeztük centernek, mindenhol bevethető. Linsley egyre jobb.LN
Nagyon jól játszik! Mindenképpen maradjon,a kezdőnkben. Tavaly Bakhtiari idén linsley. Lekopogom, de végre bejön 1-2 OL fal húzásunk


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
16-31-7-38-42; 36-24-19-17-10. Ezek nagyon jó trendek, ha tartjuk mindenkit 50+ vs 0 eredménnyel verünk majd 😊. Sikerült hozni a 2-1-es teljesítményt a csoport ellenfelek ellen. Szerintem ha a következő 3 meccsből is sikerül a 2-1, akkor összességében elégedetten mehetünk a BYE-ra. Látva, hogy a második felében a szezonnak sem lesznek horror ellenfelek a 11-5 egy teljesen reális eredmény lenne, persze feltéve mindig, hogy nem lesz fontos sérülés.

Burnett végre hozott egy forced fumblet és volt egy-két kritikus megállítása 1st down szerzés előtt (!). Ha Ha-nak majdnem összejött egy sack, de kapott egy nagy holdingot. Pedig aki arra járt az is zsákba rakta Pondert. A meccs momentuma nekem az volt, mikor Burnett mutogatta Pappersnek, hogy mi is a teendő a Lambeau fielden TD után. 😊 Datone Jones megsérült, megint boka. Sajnos ez várható volt. Fel is jött egy DT 😕 Apropó sérültek. Ha Tretter visszatér, akkor ti kezdetnétek? Én maradnék Linsleyvel, szerintem nagyon jót teljesítményt nyújt, Tretter pedig már tulajdonképpen 1,5 éve egyetlen tétmeccs-snapet nem játszott.GNG
Ha Robinsonra gondolsz, Ő Mulumba helyett jött fel.
Linsley maradhatna, Tretter meg simán lehet Barclay klón, T/G volt, átképeztük centernek, mindenhol bevethető. Linsley egyre jobb.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
16-31-7-38-42; 36-24-19-17-10. Ezek nagyon jó trendek, ha tartjuk mindenkit 50+ vs 0 eredménnyel verünk majd 😊. Sikerült hozni a 2-1-es teljesítményt a csoport ellenfelek ellen. Szerintem ha a következő 3 meccsből is sikerül a 2-1, akkor összességében elégedetten mehetünk a BYE-ra. Látva, hogy a második felében a szezonnak sem lesznek horror ellenfelek a 11-5 egy teljesen reális eredmény lenne, persze feltéve mindig, hogy nem lesz fontos sérülés.

Burnett végre hozott egy forced fumblet és volt egy-két kritikus megállítása 1st down szerzés előtt (!). Ha Ha-nak majdnem összejött egy sack, de kapott egy nagy holdingot. Pedig aki arra járt az is zsákba rakta Pondert. A meccs momentuma nekem az volt, mikor Burnett mutogatta Pappersnek, hogy mi is a teendő a Lambeau fielden TD után. 😊 Datone Jones megsérült, megint boka. Sajnos ez várható volt. Fel is jött egy DT 😕 Apropó sérültek. Ha Tretter visszatér, akkor ti kezdetnétek? Én maradnék Linsleyvel, szerintem nagyon jót teljesítményt nyújt, Tretter pedig már tulajdonképpen 1,5 éve egyetlen tétmeccs-snapet nem játszott.