Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Bulaga-val kapcsolatban nekem az a véleményem, hogy nem egy ligaelit játékos, de jó. Ha egy ilyen játékos szembekerül egy ligaelit passrush-errel, akkor annyi sérülés után, már az fog történni, ami történt Miami-ban. Bulaga értékéről viszont az is sokat elmond, hogy milyen volt, amikor feljött helyette Sherrod. Attól azért sokkal jobb. Szerintem kevés olyan falember van, akit Wake ne verne meg 30 perc alatt 4-szer.
GNG
Twitteren olvastam nem rég:
"Let's say 40 pass rushes a game. OL blocks 38 of them perfectly... He sucks to some. DLmen gets 1 sack out of 40 rushes... He's the man. Boo"JayB
Minta a fociban a kapus. Néha olyan érzésem van, mintha 10 kapus lenne a pályán meg egy csatár 😊
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Bulaga-val kapcsolatban nekem az a véleményem, hogy nem egy ligaelit játékos, de jó. Ha egy ilyen játékos szembekerül egy ligaelit passrush-errel, akkor annyi sérülés után, már az fog történni, ami történt Miami-ban. Bulaga értékéről viszont az is sokat elmond, hogy milyen volt, amikor feljött helyette Sherrod. Attól azért sokkal jobb. Szerintem kevés olyan falember van, akit Wake ne verne meg 30 perc alatt 4-szer.
GNG
Twitteren olvastam nem rég:
"Let's say 40 pass rushes a game. OL blocks 38 of them perfectly... He sucks to some. DLmen gets 1 sack out of 40 rushes... He's the man. Boo"
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Bulaga-val kapcsolatban nekem az a véleményem, hogy nem egy ligaelit játékos, de jó. Ha egy ilyen játékos szembekerül egy ligaelit passrush-errel, akkor annyi sérülés után, már az fog történni, ami történt Miami-ban. Bulaga értékéről viszont az is sokat elmond, hogy milyen volt, amikor feljött helyette Sherrod. Attól azért sokkal jobb. Szerintem kevés olyan falember van, akit Wake ne verne meg 30 perc alatt 4-szer.
Egyébként nagyon jó elemzés.
Ha Matthews befelé kerülne az nem lenne jó. Az ILB egy tackles emberke, azért ez nem egy prémium pozíció. Az hogy legyen a zseben oldalról nyomás az ezerszer többet ér. Azt egyébként előre megmondták, hogy Matthewsnak sokkal nehezebb lesz produkálnia ugyan azokat a számokat. De szerintem ő nem statokra hajt, hanem gyűrűre 😊
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Sziasztok!
Úgy gondoltam a Vasárnapi játékunkat (mint mindet) visszanézem hét közben, de most tollat és papírt is ragadok, és kicsit jegyzetelek, hogy mit is láttam. Tegnap és ma mikor volt egy kis szabadidőm újra átpörgettem a meccset.
Remélem sikerült összeírnom pár gondolatot:
- ILB: Lattimore a sérülése előtt is vétet hibáka (1. Miami-i támadásban rögtön egy miss tackle-je, a blockolt puntnál is ő engedte rá Masthay-ra az embert). 4. negyedben már Jones-nak is 2 miss tackle-je. Egyértelműen a védelem leggyengébb része az ILB poszt, jövőre vagy FA vagy egy nagyon jó draft kell ide (akár mind 2)...

- Fal futás blockolása: Kitérek majd külön a pass protectionra is, itt csak azt akarom megemlíteni, hogy nyilván azt is látja mindenki, hogy Lacy visszafogottabb idén mint a rookie szezonjában, de a legtöbbször nincs is sok esélye. Nem tudunk réseket nyitni, a blockolási sémában többször láttam, hogy ugyan az emberek jól vették fel a fal játékosok, de hamar engedték el emberüket és léptek fel a LB sorba tovább blockolni, így az eddig tartott ember azonnal ott is van a futón. De még így is a fal bal oldala felé vagyunk eredményesebbek. Elsőre úgy gondolom Sitton a legmegbízhatóbb itt is. (4. negyedben is futás ment jobbra, de Sitton jött át és osztott ki kulcs blockot Starksnak egy 8-9 yardos futása lett belőle, emlékezzünk a winning drive-ban 2.04-nél elsőre futást hívtunk, ott is Sitton helyén tudott előre törni Starks kb 13 yardért.

- Akkor nézzük a pass protection-t: Nem olyan vészes ez a fal. Amikor viszont jön a nyomás majd minden alkalommal Bulaga felől érkezik! (1.-1. sack Wake Bulagat veri meg, 2.-az elején Starks elejtett passzánál Aaron megint nyomás alatt volt, Wake újra megverte Bulagat, 3.-Intentional grounding-nál is Bulaga miatt nem volt 1,5 mp-nél több ideje Rodgersnek, Bulaga egyszerűen blockolatlanúl hagyta hogy átjöjjön Wake (persze lehet, hogy direkt így volt hívva, de kétlem hogy a liga egyik legjobb pass rush-erére ennyire ne figyelnénk) 4.- Emlékezzünk arra a Fumble-ra a winning drive-ban ismét Bulagáról jött a nyomas! Szerencsénkre Lang összeszedte a lasztit). Eddig tehát 4 kulcs hiba Bulaganál, és ezek csak a fontosabbak voltak, volt még 1-2. A többiek: Lindsleyt a 4. negyedben verték meg először, úgy hogy abból konkrétan buktunk egy down-t, Misi jött át. Blind side-ról egy sack: Vernon verte meg Bakhtiarit, de vagy Offside volt, vagy olyan pontosan kapta el a snap-et Vernon, hogy 0.2 mp nél nem volt több (ez az átlagnál már jóval jobb maximális reakcióidő). Tehát a protectionban szerintem nem olyan vészes a csapat (Hyde hudinis returnje után mikor feljött az O Rodgers nem talált célpontot, ezért futott egyett, de futás előtt 10 az az 10! mp-ig tartotta a fal a Miamit (aztán végül zászló is lett, a Miami sec-re)).

- Safety: A Clinton-Dix Burnett páros ligaszinten is a felső harmadban van! Nagyon jó kis kettős lett belőlük Hyde-al kiegészülve. Ha ha egyre pontosabban és keményebben ütközik. 2. negyeben is a oktató filmbe illően ért oda egy passzkísérletnél az elkapóhoz, és futás ellen is remekül lép fel, az érkezése pedig nagyon sokat javított Burnett játékán! Öröm látni, hogy Collins elvesztése után ismét van safety játék Green Bayben.

- OLB: Peppers mindenhol ott van, hajt, darál, sosem áll le. Raji elvesztése után ebben a hibrid D-ben egyértelműen a legjobb ember a LB sorban. Perrynek is jót tett az érkezése, kisebb rajta a nyomás, kevesebbet várnak tőle, de mikor pályára lép nem nyújt rossz teljesítményt. Aki viszont nagyon megszenvedte ezt az új felállást egyértelműen Matthews. Az első és majd egyetlen nagy játéka a 4. negyedben jött egy leütött passzal (3-4be álltunk éppen fel). De a 4. negyed elején is Miller futott TD-je előtt nagy 2 futás is az ő oldalára ment (4-3ban), ő fellépet blitzre és a közte és a fal között maradt résbe jött be Miller és szerzett 2szer 10-15yardot (1.-t Ha ha, 2.-at Burnett állította meg). A győztes drive előtti védekezésben a második szép CMIII játék: végig 3-4ben álltunk fel és ott is a 2.down-nál Matthews siettette Tannehillt aki már félig a a zsákban volt, mikor már elengedett egy passzt ami rossz is lett.

- Egy pillantást vessünk erre a liga utolsó run D-re is! Gondolom sokan emlékeztek az 1. negyedben a kivédekezett 4 down-ra kb 5-6 yardra az end zoneunk tól. Daniels, Guion 1. re és 2. ra Burnett pedig 4. re fogta meg a Miami futást 0 yard köröl mind a 3 szor. (3. down-nál Shields védekezett nagyot egy passznál). 4 negyedben is Daniels egy 0 yardos futás, és a győztes drive előtti védekezésben is az 1.down-nál hívott futást 0 yardon fogtuk meg, majd a már említett Matthews blitz után a 3.down-ra is csak egy 2 yardos futás jött nekik össze. A legrosszabb a futás elleni D-nk, de nem lehet azt mondani, hogy nem tudnak nagy pillanatokat okozni.

- Spec teamunk a védekezésben borzalmas volt a meccsen, Returnoknál már voltak szebb pillanatok. (Hyde hudinis visszahordása, és a győztes drive előtt is 40 yardra hordott vissza).

- O: A futást már néztük. A passzban is lehetett látni, hogy Rodgers nem dobta el néha a labdát holott voltak üresen elkapói. Erre csak annyi a reakcióm, hogy 15-1 ez Aaron TD/INT aránya. A legkomplettebb QB a ligában, a kiélezett szituációban is tudja, hogy ha nem biztosa a dobásban, akkor nem szabad elengedni, inkább kidobja oldalra/földre, vagy épp felveszi a sack-et, de a labdát ne veszítsük el. Első számú célpontja egyértelműen Nelson, szorult szituációkban mindig őt keresi (szerencsére majd mindig sikeresen 😉, de azért figyelni kell, mert erre egyre jobban fognak figyelni ellenünk. De nem féltem se Aaront se Nelsont, aki remekül játsza magát üresbe. Cobb remek 2. számú célpont, és remek a red zone-ban (7TD)! Nagyon jó látni, hogy Adams is már most elérte, hogy Rodgers bízik benne, most vasárnap 6szor kapott el, ezzel a Nelson 9 után a 2. lett a csapatban. Emlékezzünk csak a fake spike-ra! TE játékunk viszont nagyon gyenge, Quarless TD- persze most nagyon fontos volt, de a 6 meccsen 12 elkapás Quarlesstől és 2 R. Rodgerstől elég kevés. Andrew hozott ugyan 2 TD-t, de itt fejlődni kell!

Nos nagy győzelem volt, az idei legnagyobb, persze örülnék, ha minden héten olyan meccsünk lenne mint a Vikins ellen, de hát ilyet nem lehet sajnos. És az ilyen meccsek kellenek, hogy a csapat majd felpörögjön a PO-ra!

Remélem írtam pár érdekes dolgot.
Go Pack Go!balazs799
Érdekes írás, köszi szépen! 😊
Az ILB poszt valóban kritikus nálunk, de ha már választanom kellene akkor inkább Lattimore mint Brad Jones. A héten viszont több helyről lehetett olvasni (persze lehet csak az AllGPB.com hozta és mindenki más átvette), hogy Matthews esetleg átkerülne ILB posztra. Hmmm...
A S poszt idén engem is megnyugtatott végre 😊
A falakban van mit javítani, de komoly, megoldhatatlan problémát nem látok és Tretter visszatérése is erősítés lehet majd.
Te posztról alkotott véleményeddel nem feltétlen értek egyet. Lehet, hogy kevesebb az elkapás és a TD a részükről, de ezen nem is igazán lepődök meg, ha sokszor együtt van a pályán Nelson, Cobb és Adams. Viszont a blokkolásokban kiveszik a részüket.

Hétvégén állítólag lesz valami közös meccsnézés Packers szurkolóknak. Hallottatok róla? Megy valaki?
 packersclub.hu/merkozesek/hol-nezzem-a-merkozest/

több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Lemaradtam pár héttel megnézni Mike műsorát, de ez eléggé jellemző.
Nézzétek meg, amit a második részben mutat a futásoknál a Lions ellen...

 www.packers.com/media-center/videos/WYMM_They_invited_the_Packers_to_run_the_ball/6a47fa37-6075-4617-81be-f9c2e630f81b
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sziasztok!
Úgy gondoltam a Vasárnapi játékunkat (mint mindet) visszanézem hét közben, de most tollat és papírt is ragadok, és kicsit jegyzetelek, hogy mit is láttam. Tegnap és ma mikor volt egy kis szabadidőm újra átpörgettem a meccset.
Remélem sikerült összeírnom pár gondolatot:
- ILB: Lattimore a sérülése előtt is vétet hibáka (1. Miami-i támadásban rögtön egy miss tackle-je, a blockolt puntnál is ő engedte rá Masthay-ra az embert). 4. negyedben már Jones-nak is 2 miss tackle-je. Egyértelműen a védelem leggyengébb része az ILB poszt, jövőre vagy FA vagy egy nagyon jó draft kell ide (akár mind 2)...

- Fal futás blockolása: Kitérek majd külön a pass protectionra is, itt csak azt akarom megemlíteni, hogy nyilván azt is látja mindenki, hogy Lacy visszafogottabb idén mint a rookie szezonjában, de a legtöbbször nincs is sok esélye. Nem tudunk réseket nyitni, a blockolási sémában többször láttam, hogy ugyan az emberek jól vették fel a fal játékosok, de hamar engedték el emberüket és léptek fel a LB sorba tovább blockolni, így az eddig tartott ember azonnal ott is van a futón. De még így is a fal bal oldala felé vagyunk eredményesebbek. Elsőre úgy gondolom Sitton a legmegbízhatóbb itt is. (4. negyedben is futás ment jobbra, de Sitton jött át és osztott ki kulcs blockot Starksnak egy 8-9 yardos futása lett belőle, emlékezzünk a winning drive-ban 2.04-nél elsőre futást hívtunk, ott is Sitton helyén tudott előre törni Starks kb 13 yardért.

- Akkor nézzük a pass protection-t: Nem olyan vészes ez a fal. Amikor viszont jön a nyomás majd minden alkalommal Bulaga felől érkezik! (1.-1. sack Wake Bulagat veri meg, 2.-az elején Starks elejtett passzánál Aaron megint nyomás alatt volt, Wake újra megverte Bulagat, 3.-Intentional grounding-nál is Bulaga miatt nem volt 1,5 mp-nél több ideje Rodgersnek, Bulaga egyszerűen blockolatlanúl hagyta hogy átjöjjön Wake (persze lehet, hogy direkt így volt hívva, de kétlem hogy a liga egyik legjobb pass rush-erére ennyire ne figyelnénk) 4.- Emlékezzünk arra a Fumble-ra a winning drive-ban ismét Bulagáról jött a nyomas! Szerencsénkre Lang összeszedte a lasztit). Eddig tehát 4 kulcs hiba Bulaganál, és ezek csak a fontosabbak voltak, volt még 1-2. A többiek: Lindsleyt a 4. negyedben verték meg először, úgy hogy abból konkrétan buktunk egy down-t, Misi jött át. Blind side-ról egy sack: Vernon verte meg Bakhtiarit, de vagy Offside volt, vagy olyan pontosan kapta el a snap-et Vernon, hogy 0.2 mp nél nem volt több (ez az átlagnál már jóval jobb maximális reakcióidő). Tehát a protectionban szerintem nem olyan vészes a csapat (Hyde hudinis returnje után mikor feljött az O Rodgers nem talált célpontot, ezért futott egyett, de futás előtt 10 az az 10! mp-ig tartotta a fal a Miamit (aztán végül zászló is lett, a Miami sec-re)).

- Safety: A Clinton-Dix Burnett páros ligaszinten is a felső harmadban van! Nagyon jó kis kettős lett belőlük Hyde-al kiegészülve. Ha ha egyre pontosabban és keményebben ütközik. 2. negyeben is a oktató filmbe illően ért oda egy passzkísérletnél az elkapóhoz, és futás ellen is remekül lép fel, az érkezése pedig nagyon sokat javított Burnett játékán! Öröm látni, hogy Collins elvesztése után ismét van safety játék Green Bayben.

- OLB: Peppers mindenhol ott van, hajt, darál, sosem áll le. Raji elvesztése után ebben a hibrid D-ben egyértelműen a legjobb ember a LB sorban. Perrynek is jót tett az érkezése, kisebb rajta a nyomás, kevesebbet várnak tőle, de mikor pályára lép nem nyújt rossz teljesítményt. Aki viszont nagyon megszenvedte ezt az új felállást egyértelműen Matthews. Az első és majd egyetlen nagy játéka a 4. negyedben jött egy leütött passzal (3-4be álltunk éppen fel). De a 4. negyed elején is Miller futott TD-je előtt nagy 2 futás is az ő oldalára ment (4-3ban), ő fellépet blitzre és a közte és a fal között maradt résbe jött be Miller és szerzett 2szer 10-15yardot (1.-t Ha ha, 2.-at Burnett állította meg). A győztes drive előtti védekezésben a második szép CMIII játék: végig 3-4ben álltunk fel és ott is a 2.down-nál Matthews siettette Tannehillt aki már félig a a zsákban volt, mikor már elengedett egy passzt ami rossz is lett.

- Egy pillantást vessünk erre a liga utolsó run D-re is! Gondolom sokan emlékeztek az 1. negyedben a kivédekezett 4 down-ra kb 5-6 yardra az end zoneunk tól. Daniels, Guion 1. re és 2. ra Burnett pedig 4. re fogta meg a Miami futást 0 yard köröl mind a 3 szor. (3. down-nál Shields védekezett nagyot egy passznál). 4 negyedben is Daniels egy 0 yardos futás, és a győztes drive előtti védekezésben is az 1.down-nál hívott futást 0 yardon fogtuk meg, majd a már említett Matthews blitz után a 3.down-ra is csak egy 2 yardos futás jött nekik össze. A legrosszabb a futás elleni D-nk, de nem lehet azt mondani, hogy nem tudnak nagy pillanatokat okozni.

- Spec teamunk a védekezésben borzalmas volt a meccsen, Returnoknál már voltak szebb pillanatok. (Hyde hudinis visszahordása, és a győztes drive előtt is 40 yardra hordott vissza).

- O: A futást már néztük. A passzban is lehetett látni, hogy Rodgers nem dobta el néha a labdát holott voltak üresen elkapói. Erre csak annyi a reakcióm, hogy 15-1 ez Aaron TD/INT aránya. A legkomplettebb QB a ligában, a kiélezett szituációban is tudja, hogy ha nem biztosa a dobásban, akkor nem szabad elengedni, inkább kidobja oldalra/földre, vagy épp felveszi a sack-et, de a labdát ne veszítsük el. Első számú célpontja egyértelműen Nelson, szorult szituációkban mindig őt keresi (szerencsére majd mindig sikeresen 😉, de azért figyelni kell, mert erre egyre jobban fognak figyelni ellenünk. De nem féltem se Aaront se Nelsont, aki remekül játsza magát üresbe. Cobb remek 2. számú célpont, és remek a red zone-ban (7TD)! Nagyon jó látni, hogy Adams is már most elérte, hogy Rodgers bízik benne, most vasárnap 6szor kapott el, ezzel a Nelson 9 után a 2. lett a csapatban. Emlékezzünk csak a fake spike-ra! TE játékunk viszont nagyon gyenge, Quarless TD- persze most nagyon fontos volt, de a 6 meccsen 12 elkapás Quarlesstől és 2 R. Rodgerstől elég kevés. Andrew hozott ugyan 2 TD-t, de itt fejlődni kell!

Nos nagy győzelem volt, az idei legnagyobb, persze örülnék, ha minden héten olyan meccsünk lenne mint a Vikins ellen, de hát ilyet nem lehet sajnos. És az ilyen meccsek kellenek, hogy a csapat majd felpörögjön a PO-ra!

Remélem írtam pár érdekes dolgot.
Go Pack Go!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A mindennapok apró hősei.. Érdemes megnézni ezt a videót. R. Rodgers nem kapott egyetlen labdát sem, de amit ebben a videóban látunk, elsőre talán fel sem tűnik.
 www.packers.com/news-and-events/article-wymm/article-1/What-You-Mightve-Missed-On-the-goal-line-stand--final-drive/1f4b3055-a38d-4f04-9146-565a1872d607?campaign=social_20141014_33662487
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Érdekes szezon elé nézünk, igazából oda vissza megy adok-kapok. A szezon elején beharangozott címvédés is elég necces lesz. Nézve a mostani Seattle játékát közel sem mutat akkora dominanciát mint az előző szezonban. Persze tudom, hogy nem most kell nyújtani a legjobb formát de.. na jó biztos ott lesznek a PO-ba. Az NFC rejtély, az AFC-ben nekem a Chargers egyelőre meglepetés.
Mostani Miami meccsünkhöz csak annyit, hogy AR-ben valami hihetetlen potenciál van. Panthers ellen kíváncsi leszek mit fognak mutatni a srácok de Lambeau Fielden jó lenne nyerni.
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rodgers lett az első QB az NFL-ben, aki 6 forduló alatt adott legalább 15 TD-t és csak max 1 INT-t dobott. Persze ilyen-olyan mondvacsinált rekordok kb fordulonként jönnek ki, de az is sokat mondó adat, hogy az a bizonyos mindenki nyugodjon le a picsába, akarom mondani RELAX után a TD/INT mérlege 10/0! Borzasztóan jól vigyáz a labdára.
Csak így tovább Aaron!balazs799
Vasárnap több meccset is néztem. Több QB is hasonló helyzetbe került, mint Aaron és bizony fel is sültek vele. Rodgers valami döbbenetesen higgadtan dönti el, hogy mikor dobja el a labdát és mikor ne. Ez többször inkább kihagy egy félig üres embert, minthogy rizikózzon egy olyan dobással, ami nem biztos. EZ így nagyon jó szerintem. A interception-ök game changer játékok. Cutler például a 2 INT-el fordította a javunkra a meccset.
Elképesztő szerencse, hogy mi a csapatunkban van.

A sérülések nem hosszúak. Remélem jönnek vissza, mert a Hayward-House duó még nem úgy nézett ki, mint akik le tudnak hozni egy meccset.GNG
Ez több összetevős. McCarthy is bizakodó a sérüléseket illetően. Gyenguszka angolommal annyit azért kiolvastam én is a nyilatkozatból.
( blog.packers.com/2014/10/13/news-now-defensive-injuries-not-long-term/?campaign=news_now_20141013_33575807)

De ha mégse tudnának játszani vasárnap a Panthers ellen, nyilván egész héten gyakoroltatják a D-t House-val és Haywardal. Biztos vagyok benne, hogy jobban menne nekik is jövőhéten, ha arra kell szorulnunk. (Remélhetőleg legalább az egyik kezdő CB- vissza tud térni, de akár mindkettő. DE mint mindig most is azt mondom, hogy inkább pihenjenek 2 hetet ha kell, de ne kockáztassunk egy hosszabb kiesést. Főleg hogy Tramon megint olyan formát mutat mint a SB évben).balazs799
Rodgers lett az első QB az NFL-ben, aki 6 forduló alatt adott legalább 15 TD-t és csak max 1 INT-t dobott. Persze ilyen-olyan mondvacsinált rekordok kb fordulonként jönnek ki, de az is sokat mondó adat, hogy az a bizonyos mindenki nyugodjon le a picsába, akarom mondani RELAX után a TD/INT mérlege 10/0! Borzasztóan jól vigyáz a labdára.
Csak így tovább Aaron!balazs799
Vasárnap több meccset is néztem. Több QB is hasonló helyzetbe került, mint Aaron és bizony fel is sültek vele. Rodgers valami döbbenetesen higgadtan dönti el, hogy mikor dobja el a labdát és mikor ne. Ez többször inkább kihagy egy félig üres embert, minthogy rizikózzon egy olyan dobással, ami nem biztos. EZ így nagyon jó szerintem. A interception-ök game changer játékok. Cutler például a 2 INT-el fordította a javunkra a meccset.
Elképesztő szerencse, hogy mi a csapatunkban van.

A sérülések nem hosszúak. Remélem jönnek vissza, mert a Hayward-House duó még nem úgy nézett ki, mint akik le tudnak hozni egy meccset.GNG
Ez több összetevős. McCarthy is bizakodó a sérüléseket illetően. Gyenguszka angolommal annyit azért kiolvastam én is a nyilatkozatból.
( blog.packers.com/2014/10/13/news-now-defensive-injuries-not-long-term/?campaign=news_now_20141013_33575807)

De ha mégse tudnának játszani vasárnap a Panthers ellen, nyilván egész héten gyakoroltatják a D-t House-val és Haywardal. Biztos vagyok benne, hogy jobban menne nekik is jövőhéten, ha arra kell szorulnunk. (Remélhetőleg legalább az egyik kezdő CB- vissza tud térni, de akár mindkettő. DE mint mindig most is azt mondom, hogy inkább pihenjenek 2 hetet ha kell, de ne kockáztassunk egy hosszabb kiesést. Főleg hogy Tramon megint olyan formát mutat mint a SB évben).balazs799
Van egy közös vonás az SB év és a mostani között. Mindkettő Tramon utolsó éve szerződésből. Motivált az biztos
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rodgers lett az első QB az NFL-ben, aki 6 forduló alatt adott legalább 15 TD-t és csak max 1 INT-t dobott. Persze ilyen-olyan mondvacsinált rekordok kb fordulonként jönnek ki, de az is sokat mondó adat, hogy az a bizonyos mindenki nyugodjon le a picsába, akarom mondani RELAX után a TD/INT mérlege 10/0! Borzasztóan jól vigyáz a labdára.
Csak így tovább Aaron!balazs799
Vasárnap több meccset is néztem. Több QB is hasonló helyzetbe került, mint Aaron és bizony fel is sültek vele. Rodgers valami döbbenetesen higgadtan dönti el, hogy mikor dobja el a labdát és mikor ne. Ez többször inkább kihagy egy félig üres embert, minthogy rizikózzon egy olyan dobással, ami nem biztos. EZ így nagyon jó szerintem. A interception-ök game changer játékok. Cutler például a 2 INT-el fordította a javunkra a meccset.
Elképesztő szerencse, hogy mi a csapatunkban van.

A sérülések nem hosszúak. Remélem jönnek vissza, mert a Hayward-House duó még nem úgy nézett ki, mint akik le tudnak hozni egy meccset.GNG
Ez több összetevős. McCarthy is bizakodó a sérüléseket illetően. Gyenguszka angolommal annyit azért kiolvastam én is a nyilatkozatból.
( blog.packers.com/2014/10/13/news-now-defensive-injuries-not-long-term/?campaign=news_now_20141013_33575807)

De ha mégse tudnának játszani vasárnap a Panthers ellen, nyilván egész héten gyakoroltatják a D-t House-val és Haywardal. Biztos vagyok benne, hogy jobban menne nekik is jövőhéten, ha arra kell szorulnunk. (Remélhetőleg legalább az egyik kezdő CB- vissza tud térni, de akár mindkettő. DE mint mindig most is azt mondom, hogy inkább pihenjenek 2 hetet ha kell, de ne kockáztassunk egy hosszabb kiesést. Főleg hogy Tramon megint olyan formát mutat mint a SB évben).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Rodgers lett az első QB az NFL-ben, aki 6 forduló alatt adott legalább 15 TD-t és csak max 1 INT-t dobott. Persze ilyen-olyan mondvacsinált rekordok kb fordulonként jönnek ki, de az is sokat mondó adat, hogy az a bizonyos mindenki nyugodjon le a picsába, akarom mondani RELAX után a TD/INT mérlege 10/0! Borzasztóan jól vigyáz a labdára.
Csak így tovább Aaron!balazs799
Vasárnap több meccset is néztem. Több QB is hasonló helyzetbe került, mint Aaron és bizony fel is sültek vele. Rodgers valami döbbenetesen higgadtan dönti el, hogy mikor dobja el a labdát és mikor ne. Ez többször inkább kihagy egy félig üres embert, minthogy rizikózzon egy olyan dobással, ami nem biztos. EZ így nagyon jó szerintem. A interception-ök game changer játékok. Cutler például a 2 INT-el fordította a javunkra a meccset.
Elképesztő szerencse, hogy mi a csapatunkban van.

A sérülések nem hosszúak. Remélem jönnek vissza, mert a Hayward-House duó még nem úgy nézett ki, mint akik le tudnak hozni egy meccset.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rodgers lett az első QB az NFL-ben, aki 6 forduló alatt adott legalább 15 TD-t és csak max 1 INT-t dobott. Persze ilyen-olyan mondvacsinált rekordok kb fordulonként jönnek ki, de az is sokat mondó adat, hogy az a bizonyos mindenki nyugodjon le a picsába, akarom mondani RELAX után a TD/INT mérlege 10/0! Borzasztóan jól vigyáz a labdára.
Csak így tovább Aaron!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ja és kifejezetten örülök, h D.Adams ilyen sokszor és kulcsszitukban lett bevonva a játékba.

nutfile
isteni lenne egy újabb go-to-guy-t csiszolgatni, Áron ugye imádja őket, és Adams tényleg rohadt jó!
Amit Rodgers lenyomott megint a lábaival, táncolt ide oda, és futott az életéért...

Utolsó drive: ugye nem sok GWD-ja van, talán 12 darab, de ezek mind-mind emlékezetesek 😊

Aki ugye elfeledett hős volt (megint): James Starks!

@WesHod Sam Shields was a big loss for defense. He was having a game. 1 catch allowed for 1 yard on 3 targets and the interception #Packers
😕

több mint 9 éve
nutfile Green Bay Packers 13
ja és kifejezetten örülök, h D.Adams ilyen sokszor és kulcsszitukban lett bevonva a játékba.

Finley kérte a 10 milla biztosítási díjat. őt többet nem látjuk a pályán...
több mint 9 éve
nutfile Green Bay Packers 13
asszony BAL rajongó, de jobban izgult a végén, mint én. mármint a mi meccsünkön 😀

4:13-nál 4th&6 a MIA 12 yardosánál 2 időkéréssel és a FG-t választottuk. persze reménykedtem, de itt hittem először, h vége hiszen előtte zsinórban 3 drive-ból kaptunk TD-t.
aztán csináltak egy 1st downt, majd büntiből mégegyet. szerencsére legalább megállt az óra a bünti miatt. ekkor már csak 1 időkérésünk volt, így itt gondoltam másodszor, h vége.
szerencsére a MIA elkövette azt a hibát, hogy három kísérletből egyszer megpróbált passzolni, így meghagyta nekünk a 2 minute warningot és 13 mp-et (azért nem 40-et, mert jött 2 min warn.)
utána - mivel akkor nagyon akadozott a GB támadógépezet - a 4th&10-nél is feleslegesen kértek időt.
szóval azért a MIA stábjának is megköszönhetjük.
a fake spike zseniális volt. a közvetíttésben a régi Marino-s esetet emlegették, de nekem a tavalyi Staffordos fake spike TD ugrott be.
összességében - így h nyertünk - jól szórakoztam, de ha kikaptunk volna, akkor nem ez lenne a véleményem 😀
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
CMIII-mal mi volt ma? Játszott egyáltalán? Kezd beleszürkülni az LB sorunkba.Old Green Bay
Jatszott persze, a vegen volt egy nagyon fontos leutott passza. Iden sokszor van olyan vedekezoformacio, amelyben kevesse tudja tamadni az iranyitot.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
A futás megint értékelhetetlen, talán a FB futások és egy-egy Straks-féle volt értékelhető. Valamiért ez nem nagyon megy, főleg középen.
woland77
Azért csak futottunk 121 yardot egy komoly D ellen (ráadásul kevesebbet nyeltünk futásból, mint amit adtunk). Igaz, hogy nem úgy ment a futás, mint a múlt héten, de azért sokszor így is megtaláltuk valahogy a réseket. Összességében szerintem nagyon fontos játékokat hoztak a futók ehhez a komoly W-hez.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@micah_hyde First the camera, then the punt return. Something like Houdini. #MagicMicah

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
CMIII-mal mi volt ma? Játszott egyáltalán? Kezd beleszürkülni az LB sorunkba.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
woland77 Green Bay Packers 66
Szívbetegeknek nem ajánlott W volt ez a mai. Végre végre végre nyertünk egy kiélezett meccset így! (Mondjuk még a sors egy CSALÁS győzelemmel jön nekünk a 2 évvel ezelőtti SEA meccs miatt! Csóró Tate-et meg az egész Hawks-ot, Russell-estől nem igazán kedvelem azóta!)
Szóval W! A Brad Jones-féle sack és zászló (illegal use of hand és JOGOS) után, időkérés nélkül, sokat nem tette, volna erre a győzelemre (mondjuk valszeg már nem is lett volna ekkor fogadható) De behúztuk és ez nagyon kellett! Iszonyatosan kellemetlen ellenfél volt a Miami szerintem a Buffalo is az lesz ebből a csoportból. A futás megint értékelhetetlen, talán a FB futások és egy-egy Straks-féle volt értékelhető. Valamiért ez nem nagyon megy, főleg középen. A jövő hét nem lesz egyszerű, nem igazán szeretjük az ilyen Newton-féle irányítókat. Mindegy, fusson +100 yardot de legyen meg a W!! Otthon talán menni fog. Remélem Williams még nem lesz Active!
Grat srácok!!! Hajrá GB!!
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Messze a legjobb meccs volt eddig a szezonban! A két CBnk kiesésekor rendesen megzuhantunk de szerencsére össze tudtuk szedni magunkat valamennyire.

On his way out, Sam Shields said his knee just gave out but he said they told him nothing is torn.
Bizzunk benne, hogy nincs komoly baja egyiküknek sem. Akkora érvágást nem biztos, hogy elbírna a csapat.

Lacynek sajnos megint nem ment, viszont Starks hatalmasat játszott ma, nem tudom elégszer leírni, hogy mennyire kell a csapatba.

CDix, Adams szépen alakul, még akármi is lehet belőlük.

ARodot, Nelsont meg sem kell már említeni, szerintem nem emberek. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Óriási drive volt az utolsó, Rodgers mágia 😊

viszont ha Shields és Tramon kiesik hosszabb időre, akkor baj lehet belőle.. kicsit tavalyi Ravens meccs érzésem van.

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
R-E-L-A-X
bizonyították hogy a tökeik a helyükön van, Lang-nek adjunk egy mini-MVP címet szerintem.

A védők előtt le a kalappal, a LB-eink viszont néha lassított felvételeknek tűnnek, viszont Burnett & Dix duó egyre jobb!

több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Hát ezt érzelmileg ki kell heverni, de egy újabb klasszikus.
A védelem jó volt, de a két corner kiesése gyakorlatilag lenullázta őket, ez megengedhetetlen. A futás nem találja a ritmust, bár tegyük hozzá, hogy a Miami védelem nagyon nagyot teljesített.
Jövőhéten jön a Carolina, akik még mindig játszanak a Bengals-szal. Az is egy kemény meccs lesz.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
A sérülteknek mielőbbi gyógyulást, a labdaszerzések nem lettek pontokra váltva. Ez a Miami D valami brutálisan nagyot játszott, egy ideig...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!